Ranking drukarek termicznych do etykiet Dymo. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek termicznych do etykiet Dymo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek termicznych do etykiet Dymo. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek termicznych do etykiet Dymo,
 • TOP5 często wybieranych drukarek etykiet.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki termiczne do etykiet Dymo najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki termiczne do etykiet Dymo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek termicznych do etykiet Dymo, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Drukarka etykiet Dymo XTL 500 (1873309) Darmowy odbiór w 21 miastach!, XTL 500 Kit ☆

Drukarka etykiet Dymo XTL 500 (1873309) Darmowy odbiór w 21 miastach!, XTL 500 Kit Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet Dymo XTL 500 (1873309) Darmowy odbiór w 21 miastach!, XTL 500 Kit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dymo
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet Dymo XTL 500 (1873309) Darmowy odbiór w 21 miastach!, XTL 500 Kit
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  DYMO XTL 500 Kit z 2 kasetami z taśmami

  Profesjonalna etykieciarka dla środowisk biurowych lub otoczenia przemysłowego
  wielki, barwny ekran dla dokładnego podglądu etykiet - kończy się zgadywanie wymagań w zakresie wielkości.
  Fabrycznie zainstalowane szablony do różnego wykorzystania w celu zaoszczędzenia czasu (np. Szablony do ok. 100 modeli patch)
  szczególnie pokaźny zakres symboli np. Elektrycznych, ostrzegawczych, zakazujących itp.
  Drukuje trwałe etykiety o serokości od 6 mm do 54 mm
  Wszechstronna dzięki sporemu wyborowi etykiet dla rozmaitych zastosowań np. Taśmy ciągłe, laminowane etykiety kabli, rurki termokurczliwe i niekonfekcjonowane etykiety w wymiarze typowym
  Bezpośrednie drukowanie z komputera przez DYMO ID™ (darmowe pobieranie)
  samoczynne rozpoznawanie kasety ostrzega, jeśli kaseta nie jest kompatybilna
  W komplecie akumulator litowo-polimerowy
  Do taśm XTL o szerokości od 6 - 54 mm
  3 lata gwarancji producenta
  Zaw. Stabilna walizkę i 2 kasety z taśmami (Uniwersalna winylowa 54 mm x 7 m czarny na białym + laminowane etykiety kablowe 38 mm x 39 mm, 150 szt.)

  Najprostsze opisywanie bez frustracji za pomocą DYMO XTL 500. Podgląd etykiet ukazuje dokładnie jak będzie wyglądać etykieta na kablach, rurach i wielu innych przedmiotach. Zintegrowane aplikacje etykiet ułatwiają rozpoczęcie pracy a kolorowy wyświetlacz przyśpiesza pozycjonowanie tekstu, kodów kreskowych i obrazów. Mnóstwo fabrycznie zainstalowanych szablonów pozwala zaoszczędzić czas dzięki doskonałemu formatowaniu. Drukuje wstępnie konfekcjonowane i ciągłe etykiety o szerokości od 6 mm do 54 mm, na przykład znaki bezpieczeństwa albo węży termokurczliwych, w pełnej gamie tworzyw i barw z atestem UL. Możliwe jest połączenie z komputerem PC razem z oprogramowaniem DYMO ID, (zaw. Import z Microsoft® Excel® albo baz informacji do drukowania całych partii etykiet), które iż urządzenie staje elastycznym multitalentem.

  DYMO® ID Software - łatwe etykietowanie jest dzisiaj jeszcze łatwiejsze!
  użytkowanie oprogramowania DYMO ID jest bardzo proste, dzięki ujednoliconej praktyce i nadzwyczajnym funkcjom drukarki etykiet XTL™, w integracji z efektywnym oprogramowaniem na komputer PC. Jeśli używałeś drukarki etykiet XTL, nauczenie się oprogramowania DYMO ID będzie dziecinnie proste. Oprogramowanie DYMO ID jest dostępne do pobrania za darmo na stronie dymo.com i proponuje funkcjonalność, której potrzebujesz, nawet przy najbardziej złożonych wykorzystaniach.
  - prędki import informacji (Tworzenie szeregu etykiet w zaledwie kilku krokach: eliminuje ręczne wprowadzanie, oszczędzasz czas i zwiększa produktywność)
  - Ponad 200 symboli i obrazów (Dodaj w dodatku własne fotografie, by poprawić komunikację i spełnić normy w przemyśle)
  - Opcjonalne arkusze etykiet do drukarek laserowych Drukuj arkusze z laminowanymi etykietami do kabli do drukarki XTL bezpośrednio na drukarce laserowej.
  - prędkie przypasowanie i uaktualnienia (Po prostu podłącz XTL do komputera, przypasuj ustawienia przy pomocy oprogramowania DYMO ID i utrzymuj je aktualnymi)


  optymalne etykiety do potężnych zadań!
  Etykiety Dymo XTL są trwałe, zostały zaprojektowane specjalnie dla przyczepności na wielu przeróżnych powierzchniach i wytrzymują nawet najcięższe warunki. Niezależnie od tego, czy musisz etykietować zgodnie normami kolorów OSHA, ISO i ANSI lub w niełatwych warunkach, z drukarką etykiet DYMO jesteś bezpieczny. Jest sprawdzona i nie rozmazuje i nie blaknie. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami opisującymi DYMO XTL.

  dostępne warianty:
  - Uniwersalne etykiety winylowe
  - Trwałe etykiety na płaskie powierzchnie
  - elastyczna osłona kablowa
  - Rurki termokurczliwe
  - laminowane etykiety kablowe
  - wstępnie konfekcjonowane puste etykiety
  - wstępnie konfekcjonowanych etykiety bezpieczeństwa

  Główne obszary zastosowania:
  - Ogólne oznakowanie
  - Kody kreskowe (1D i 2D)
  - Zarządzanie zapasami
  - Oznaczanie kabli i przewodów
  - Oznaczanie składników sieciowych
  - Oznakowanie budynków
  - oznaczenia w dziedzinie konserwacji i transmisji danych

  Wyposażenie:
  Podgląd wydruku i kolorowy ekran pokazują skrupulatnie jak będą wyglądać etykiet po nałożeniu na kable, rury, panele krosowe i inne.
  Zintegrowane aplikacje etykiet usprawniają rozpoczęcie na ekranie startowym
  Fabrycznie zainstalowane szablony pozwalają zaoszczędzić czas dzięki idealnemu formatowaniu
  Wstępnie ustawione układy dla prawie 100 modeli patch kończą zgadywanie wymagań w zakresie wielkości.
  Drukuje trwałe etykiety o grubości 6 mm do 24 mm, na przykład etykiety na taśmie ciągłej, laminowane etykiety kabli, rurki termokurczliwe i niekonfekcjonowane etykiety w wymiarze standardowym.
  Maksymalny zakres druku zapobiega marnotrawieniu taśmy.
  możliwe połączenie do komputera PC i darmowe oprogramowanie DYMO ID dla nieskomplikowanego przenoszenia etykiet na XTL 500, edytowania i drukowania ich w miejscu pracy.
  Trwały, zaimplementowany nóż do prędkiego tworzenia etykiet

  informacje technologiczne:
  informacje dot. Wagi: z akumulatorem · Głębokość netto: 122 mm · Kolor: żółty,antracytowy · ilość czcionek: 144 · liczba linii wydruku: 24 · ilość styli czcionek: 15 · Maksymalna szerokość taśmy: 54 mm · dostosowany do taśmy do nadruku (LOV): XTL · rodzaj drukarki (Kategoryzacja): Drukarka etykiet · wariant zasilania: Akumulator Litowo-polimerowy (w pakiecie),Zasilacz, zintegrowany · Specyfikacja drukarki etykiet: z akumulatorem,z zasilaczem,z etui/kufrem · Szerokość netto: 160 mm · Szerokość taśmy: 6 mm,9 mm,12 mm,19 mm,24 mm,38 mm,54 mm · technika druku: Termotransferowe · wariant klawiatury: QWERTZ · użytkowanie: przenośnie,Stacjonarnie · Waga netto: 2108 g · Wysokość netto: 269 mm

  dostawa obejmuje:
  Drukarka etykiet DYMO XTL 500,konkretna, sztywna walizka,przewód USB,Akumulator LiPo z możliwością ponownego ładowania,Adaptery do ładowarek, pozostałe akcesoria,Taśma winylowa uniwersalna 54 mm x 7 m, czarny na białym,Taśma do etykietowania kabli 38 mm x 39 mm, 150 etykiet, czarno na białym,Skrócona instrukcja obsługi,Karta do pobierania oprogramowania

  wymogi systemu:
  Kompatybilny z Windows® 7, Windows® 8/8.1, Windows® 10


☆ Dymo Drukarka etykiet rhino 6000+ w walizce, 180dpi szer. do 24 mm pc, mac: usb | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (3026981229664) ☆

Dymo Drukarka etykiet rhino 6000+ w walizce, 180dpi szer. do 24 mm pc, mac: usb | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (3026981229664) Najniższa Cena Online

☆ Dymo Drukarka etykiet rhino 6000+ w walizce, 180dpi szer. do 24 mm pc, mac: usb | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (3026981229664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DYMO
 • Nazwa produktu: Dymo Drukarka etykiet rhino 6000+ w walizce, 180dpi szer. do 24 mm pc, mac: usb | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (3026981229664)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka etykiet Dymo Rhino 6000 komplet walizkowyDymo Rhino 6000 to wszechstronna, łatwa w obsłudze drukarka etykiet, nieprzeciętna zarówno do użytku biurowego, przemysłowego, jak i domowego. Dzięki prostej, intuicyjnej konstrukcji Rhino 6000 ułatwia prędkie tworzenie etykiet dla wszystkich Twoich potrzeb.

  Niezależnie od tego, czy chcesz oznaczyć segregator, pudła, czy kable, Rhino 6000 sprosta temu zadaniu. Aspekty technologiczne Dymo Rhino 6000Ponieważ wybór drukarki etykiet jest wyborem na lata, najlepszą decyzję podejmie się po starannym zapoznaniu się ze specyfikacją artykułu.

  W związku z tym przedstawiamy Wam parametry do urządzenia Dymo 6000.parametry Rhino 6000:Szerokość etykiet: drukuje na etykietach Rhino o szerokości 6, 9, 12, 19 i 24 mm co pozwoli stworzenie etykiet o szerokim zakresie zastosowaniaZasilanie: akumulator litowo-jonowy, charakteryzujący się szybkim ładowaniem i długim zasilaniem urządzeniaEdycja: ponad 250 wstępnie zaprogramowanych terminów i symboli w tym znaki interpunkcyjne, symbole branżowe i znaki walutDruk: Termosublimacyjna technologia drukuJednostka sprzedaży: zestawW komplecie znajduje się: instrukcja, urządzenie, taśmy startowe, zasilacz sieciowy, akumulator litowo-jonowy, walizka Drukarka Dymo 6000 – właściwości charakterystyczne Wygoda: pokaźny wyświetlacz graficzny LCD dokładnie przedstawia zaprojektowaną etykietę, pozwalając na precyzyjne zaplanowanie wydruku.

  dodatkowo etykieta przedstawiona na tym wyświetlaczu jest w stanie przedstawić precyzyjny wygląd etykiety.wielka pamięć: 1 MB pozwala zapisać ponad 1000 niestandardowych etykiet i używanych pozycji.

  zezwala na to na dodatek prędki wydruk zapisanych etykiet przy pomocy kilku przycisków. Co przyspiesza tempo pracy i podnosi komfort korzystania z tego urządzenia.Ochrona urządzenia: drukarka schowana w etui gumowe broniące urządzenie przed upadkiem i stabilnie trzyma się dłoni.

  Etui daje nam pewność że drukarka jest odpowiednio zabezpieczona i nie wyślizgnie się z rąk w czasie pracy. Ponadto obwoluta zabezpiecza ekran przed zbiciem i boki urządzenia przed wgnieceniem, co mogłoby wpłynąć na wnętrze sprzętu i jego ewentualne zniszczenie.

  Wielozadaniowość: drukuje 6 rodzajów kodów kreskowych, dzięki temu może być wykorzystywana w wielu branżach i do wielu zadań. Oznaczenia można dobrać pod typ pracy. Te etykiety sprawdzą się jako oznaczenia wewnętrzne w przeróżnych firmach albo jako oznaczenie produktów sprzedażowych.

  w dodatku Rhino 6000 jest w stanie drukować logotypy, symbole i grafiki. Jest to spory atut podczas oznaczania przemysłowego, ponieważ daje dużo możliwości w zakresie zróżnicowanego oznaczenia.Prosta obsługa: urządzenie umożliwia prędkie przejście z menu do edycji grafiki albo tekstu, a następnie wydruku etykiety, przyspiesza to tempo pracy i pozwala zapoznać się z systemem w prędki i bezproblemowy sposób.

  Klawisze skrótu umożliwiają efektywne poruszanie się po wszystkich funkcjach urządzenia a dodatkowo jest możliwość zaprogramowania ich według własnych potrzeb, od wyboru najmocniej zaawansowanych opcji po umożliwienie szybkiego przejścia do edycji tekstu i grafiki.Kompaktowe wymiary: drukarka Rhino 6000 jest funkcjonalna i przenośna, co zezwala na realizowanie pracy i wydruku w każdym możliwym miejscu.

  sprzętów Rhino 6000Dymo to marka zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów biurowych, w tym drukarek etykiet i taśm do wytłaczania. Jest to firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu produktów ergonomicznych, wydajnych oraz gwarantujących obfity zakres opcji etykietowania.

  Produkty Dymo są używane w zróżnicowanych miejscach, w tym w domach, szkołach, biurach i magazynach. Oferowana przez markę taśma jest przystępna w rozmaitych kolorach i szerokościach oraz może służyć do tworzenia etykiet z tekstem albo obrazami.

  Produkty producenta Dymo są wyjątkowo trwałe i cechuje je spora solidność. W dodatku mają drukarki nie tylko domowe i podstawowe, lecz są producentami na dodatek drukarek przemysłowych do przemysłu ciężkiego.


☆ Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) ☆

Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dymo
 • Nazwa produktu: Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Całkiem nowy interfejs użytkownika sprawia, iż ta drukarka etykietowa jest niezwykle przyjazna dla użytkownika.

☆ Drukarka etykiet labelmanager lm 360d 180 dpi szer. do 19 mm s0897520 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo ☆

Drukarka etykiet labelmanager lm 360d 180 dpi szer. do 19 mm s0897520 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet labelmanager lm 360d 180 dpi szer. do 19 mm s0897520 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DYMO
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet labelmanager lm 360d 180 dpi szer. do 19 mm s0897520 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  TAŚMY D1 TAŚMY RHINO

   Prosta w użyciu, mobilna drukarka DYMO LabelManager LM360D

   Niezastąpiona wszędzie, gdzie niezbędne jest prędkie tworzenie trwałych oznaczeń. Drukarka umożliwia wydruk etykiet do 19 mm szerokości. Nieprzeciętnie sprawdza się do oznaczanie szafek, półek, segregatorów, sprzętów, teczek na dokumenty i wielu innych.

   🟢 Najważniejsze funkcje:

   • Szybka i komfortowa klawiatura QWERTZ
   • Rozdzielczość 180DPI
   • Ręczna gilotyna
   • znaczny, graficzny wyświetlacz
   • Pamięć do 9 etykiet
   • 221 symboli, 3 czcionki do wyboru
   • Szerokość obsługiwanych taśm 6, 9, 12, 19mm
   • Zasilanie przy pomocy baterii litowo-jonowej (dołączona do zestawu)

   🟢 Zawartość zestawu:

   • Drukarka LabelManager 360D
   • Taśma D1 19mm x 3m biała taśma/czarny nadruk
   • Skrócona instrukcję obsługi
   • Bateria litowo-jonowa
   • Zasilacz

   📢 Drukarka obsługuję taśmy o szerokości 6, 9 i 12 i 19mm. duży, wygodny wyświetlacz zezwala na weryfikację etykiety przed jej wydrukowaniem (wyświetla tekst w dwóch wierszach) .

   na dodatek urządzenie proponuje wybór siedmiu najróżniejszych stylów i trzech czcionek do absolutnie indywidualnych naklejek. Z reguły używane etykiety można zapisać na urządzeniu i wydrukować w dowolnym momencie, a dzięki przenośnemu zestawowi od razu jesteś gotowy do pracy i masz wszystko, czego Ci trzeba do etykietowania.

   Drukarka charakteryzuje się wyszukanym designem, który doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń. Pokaźne, komfortowe przyciski upraszczają pracę. Dodatkowo, urządzenie obsługuje polskie znaki.

   👁‍🗨 Specyfikacja techniczna:

   • technika druku: Termotransferowa
   • typ obsługiwanych taśm: D1, Rhino
   • Szerokość obsługiwanych taśm: 6 mm, 9 mm, 12 mm, 19 mm
   • Zasilanie: bateria litowo-jonowa
   • typ klawiatury: QWERTZ
   • Szerokość drukarki: 197 mm
   • Wysokość drukarki: 71 mm
   • Długość drukarki: 150 mm


   ☆ Dymo Drukarka etykiet labelmanager lm 160 s0946340 + 45013 + etui specmark + zasilacz | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (5907743342150) ☆

   Dymo Drukarka etykiet labelmanager lm 160 s0946340 + 45013 + etui specmark + zasilacz | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (5907743342150) Najniższa Cena Online

   ☆ Dymo Drukarka etykiet labelmanager lm 160 s0946340 + 45013 + etui specmark + zasilacz | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (5907743342150) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: DYMO
   • Nazwa produktu: Dymo Drukarka etykiet labelmanager lm 160 s0946340 + 45013 + etui specmark + zasilacz | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 (5907743342150)
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
   • Charakterystyka / Opis drukarki:

    TAŚMY D1 TAŚMY RHINO

    Wybierz ręczną drukarkę etykiet Dymo LabelManager 160, która znamionuję się łatwością używania. Prosta drukarka LM160 przeznaczona zwykle dla użytkowników domowych i śladowych firm. Jest to drukarka która oszałamia swoją ceną i funkcjonalnością. Zezwala na wydruk wysokiej jakości etykiet, które odporne są na niekorzystne warunki, jak promieniowanie słoneczne, działanie wody czy zmiany temperatury. Dzięki drukarce DYMO LabelManager 160 wydrukujesz etykiety o szerokości 6 mm, 9 mm lub 12 mm szerokości. To super proste! Wpisz tekst, sformatuj go za pomocą przystępnych funkcji i wydrukuj. Gotowe!

    NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

    • Zasilanie przez baterie 6xAAA lub zasilacz (w zestawie). Zasilacz dostępny w dodatku do zamówienia pod linkiem.
    • Prostota używania
    • liczba drukowanych wierszy: 2
    • 2 wiersze na taśmie 9 mm, 12 mm
    • Szerokość taśmy: 6, 9, 12 mm
    • Polskie litery, znaki specjalne

    ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

    • Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM-160
    • Instrukcja szybkiego startu
    • Taśma 45013 12 mm/7m biała taśma/czarny nadruk zamiennik
    • Kompatybilny zasilacz do drukarki
    • Walizka/Etui specmark (przystępna pod linkiem )

     Karta produktu: Instrukcja:

     DRUKOWANIE: proces drukowania: Termo-transferowy
     Rozdzielczość wydruku: 180 DPI
     ilość drukowanych wierszy: 2
     Szerokość taśmy: 6, 9, 12 mm

     STYLE I EFEKTY: liczba stylów: 8

     Zwykła czcionka: Tak
     Pogrubienie: Tak
     Druk w pionie: Tak
     Obramowanie: Brak
     Cień: Brak
     Kursywa: Tak
     3D: Brak
     Przekreślone: Brak
     Odbicie lustrzane: Brak
     liczba stylów obramowań: 4
     Podkreślenie: Tak
     Wzór tła: Brak
     liczba rozmiarów znaków: 6

     CZCIONKI I SYMBOLE: liczba czcionek: 1

     ilość symboli: 228

     KLAWIATURA: Układ klawiatury: QWERTY

     PAMIĘĆ: Ostatnia etykieta: Tak

     Dodatkowa pamięć: Brak
     Preferencje osobiste: Brak

     dane uzupełniające: Etykiety o stałej długości: Brak

     Maksymalna liczba kopii wielokrotnych: Brak
     Drukowanie sekwencyjne: Brak
     Wyrównanie: Brak
     przeróżne łączone: Brak
     Kody kreskowe: Brak

     zastosowanA GILOTYNA: Ręczne/automatyczne: Ręczne

     ZASILANIE: Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii: Tak

     ilość baterii: 6
     wariant baterii: AAA (niedołączone)
     Zgodność z zasilaczem: Tak (w zestawie albo w dodatku przystępny tutaj)
     samoczynne wyłączanie: Tak

     PC

     Współpraca z komputerem: Brak


    ☆ Dymo Drukarka etykiet labelmanager w walizce lm 160 s0946340 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 ☆

    Dymo Drukarka etykiet labelmanager w walizce lm 160 s0946340 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 Najniższa Cena Online

    ☆ Dymo Drukarka etykiet labelmanager w walizce lm 160 s0946340 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: DYMO
    • Nazwa produktu: Dymo Drukarka etykiet labelmanager w walizce lm 160 s0946340 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399
    • Ilość ofert: 1
    • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
    • Charakterystyka / Opis drukarki:

     TAŚMY D1 TAŚMY RHINO

     Wybierz ręczną drukarkę etykiet Dymo LabelManager 160, która cechuję się łatwością stosowania. Prosta drukarka LM160 przeznaczona przeważnie dla użytkowników domowych i znikomych firm. Jest to drukarka która zachwyca swoją ceną i funkcjonalnością. Zezwala na wydruk wysokiej jakości etykiet, które oporne są na niekorzystne warunki, jak promieniowanie słoneczne, działanie wody czy zmiany temperatury. Dzięki drukarce DYMO LabelManager 160 wydrukujesz etykiety o szerokości 6 mm, 9 mm lub 12 mm szerokości. To super proste! Wpisz tekst, sformatuj go za pomocą przystępnych funkcji i wydrukuj. Gotowe!

     ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

     • Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM-160
     • Walizka/Etui specmark (dostępna pod linkiem )
     • Instrukcja szybkiego startu
     • Taśma 45013 12 mm/7m biała taśma/czarny nadruk zamiennik

     załączona do zestawu walizka stanowi wspaniałe zabezpieczenie zwłaszcza w trakcie przenoszenia urządzenia. Walizka jest wyścielona miękkim materiałem, posiada także gumkę, która zabezpiecza drukarkę przed wypadnięciem podczas otwierania. Dodatkowo, walizka wyekwipowana została w wygodny uchwyt usprawniający jej przenoszenie i podwójny suwak.

     NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:
     • Zasilanie poprzez baterie 6xAAA (niedołączone) albo zasilacz (przystępny osobno pod linkiem).
     • Prostota wykorzystywania
     • ilość drukowanych wierszy: 2
     • 2 wiersze na taśmie 9 mm, 12 mm
     • Szerokość taśmy: 6, 9, 12 mm
     • Polskie litery, znaki specjalne

      Karta produktu: Instrukcja:

      DRUKOWANIE:

      cykl drukowania: Termo-transferowy
      Rozdzielczość wydruku: 180 DPI
      ilość drukowanych wierszy: 2
      Szerokość taśmy: 6, 9, 12 mm

      STYLE I EFEKTY:

      ilość stylów: 8
      Zwykła czcionka: Tak
      Pogrubienie: Tak
      Druk w pionie: Tak
      Obramowanie: Tak
      Cień: Brak
      Kursywa: Tak
      3D: Brak
      Przekreślone: Brak
      Odbicie lustrzane: Brak
      liczba stylów obramowań: 4
      Podkreślenie: Tak
      Wzór tła: Brak
      ilość rozmiarów znaków: 6

      CZCIONKI I EFEKTY:

      ilość czcionek: 1
      liczba symboli: 228

      KLAWIATURA:

      Układ klawiatury: QWERTY

      PAMIĘĆ:

      Ostatnia etykieta: Tak
      Dodatkowa pamięć: Brak
      Preferencje osobiste: Brak

      dane dodatkowe:

      Etykiety o stałej długości: Brak
      Maksymalna liczba kopii wielokrotnych: Brak
      Drukowanie sekwencyjne: Brak
      Wyrównanie: Brak
      najróżniejsze łączone: Brak
      Kody kreskowe: Brak

      GILOTYNA:

      Ręczne/samoczynne: Ręczne

      ZASILANIE:

      Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii: Tak
      ilość baterii: 6
      rodzaj baterii: AAA (niedołączone)
      Zgodność z zasilaczem: Tak (jako wyposażenie dodatkowe, przystępny tutaj)
      automatyczne wyłączanie: Tak

      PC:

      Współpraca z komputerem: Brak


     ☆ Drukarka etykiet labelwriter 450 duo (s0838920) darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 21,66 zł marki Dymo ☆

     Drukarka etykiet labelwriter 450 duo (s0838920) darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 21,66 zł marki Dymo Najniższa Cena Online

     ☆ Drukarka etykiet labelwriter 450 duo (s0838920) darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 21,66 zł marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

     Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
     • Marka produktu: Dymo
     • Nazwa produktu: Drukarka etykiet labelwriter 450 duo (s0838920) darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 21,66 zł marki Dymo
     • Ilość ofert: 1
     • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
     • Charakterystyka / Opis drukarki:
      Drukarka etykiet LabelWriter 450 Duo
      Profesjonalna drukarka etykiet dla komputerów PC profesjonalne rozwiązanie tworzenia etykiet i obsługi poczty dla zalatanego biura.
      Drukowanie do 71 etykiet na minutę (przy drukowaniu etykiet adresowych z 4 liniami),, a także na taśmach D1, Rhino do 24mm.
      • Urządzenie wykorzystuje termiczną i termotransferową technologię druku – nie trzeba korzystać z drogich tuszy lub tonerów
      • W zestawie firmowe oprogramowanie DYMO Label v.8 ponad 100 różnorodnych stylów i szablonów etykiet do wyboru
      • wbudowana książka adresowa pozwala na drukowanie etykiet bezpośrednio z książki adresowej programu Outlook – dzięki funkcji wyszukiwania i przefiltrowania kontaktów wydrukujesz dokładnie te etykiety, które chcesz
      • Widget szybkiego drukowania (Quick Print) pozwala na prędkie wydrukowanie pojedynczej etykiety
      • Można drukować zarówno jedną etykietę, jak i setkę etykiet, bez korzystania ze zbędnych i niewygodnych arkuszy
      • Urządzenie drukuje czytelny tekst i wyraźne elementy graficzne oraz kody kreskowe w udoskonalonym trybie graficznym, cechującym się wyższą rozdzielczością
      • Tryb kryteria zagwarantuje oszczędność energii
      • Opcja współdzielenia drukarek w systemie Windows zezwala na współpracę z innymi pracownikami
      • Współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Mac OS w wersji 10.4 albo nowszej
      • Urządzenie podłączane do komputera poprzez gniazdo USB
      • Możliwość drukowania na taśmach RHINO
      • zestaw zawiera przewód USB, zasilacz, oprogramowanie, instrukcje i startowy pakiet etykiet + etykiety i taśmy startowe.

      atrybuty / funkcje

      Oprogramowanie Dymo Label V8 Software*
      • W zestawie z każdą drukarką etykiet LabelWriter lub LabelManager zgodną z komputerem osobistym
      • Możliwość wyboru spośród 100 układów etykiet w celu szybkiego dostosowania i dodania logo firmy lub grafiki
      • wbudowana książka adresowa: drukuj etykiety bezpośrednio z poziomu listy kontaktowej albo książki adresowej programu Outlook
      • Do wielu zastosowań: umożliwia tworzenie etykiet bezpośrednio w programach Microsoft Word, Outlook, Excel bez konieczności przepisywania tekstu
      • Widget QuickPrint: wygodny i szybki wydruk pojedynczych etykiet

      * Oprogramowanie dla MAC jest przystępne tylko w języku angielskim.

      wymiary etykiet LabelWriter pasujących do drukarki LabelWriter 450 DUO, aktualnie dostępne w ofercie producenta.
      Drukarka LW 450 DUO jest niekompatybilna z etykietami LabelWriter Durable, obsługuje taśmy D1 Durable.
      Etykiety charakterystyczne - papierowe
      S0722520 Etykieta na adres zwrotny - 25mm x 54mm.
      S0722530 Etykiety różnego przeznaczenia - podwójna 24 x 12mm.
      S0722540 Etykiety przeróżnego przeznaczenia - 57mm x 32mm.
      2093094 Etykiety przeróżnego przeznaczenia - 57mm x 32mm - pakiet 6 szt.
      2093095 Etykiety różnego przeznaczenia - 57mm x 32mm - pakiet 12 szt.
      S0722550 Etykiety najróżniejszego przeznaczenia - 19mm x 51mm.
      S0722560 Etykieta na identyfikator imienny - 89mm x 41mm.
      S0722370 standardowa etykieta adresowa - 89mm x 28mm.
      2093091 standardowa etykieta adresowa - 89mm x 28mm.
      S0722360 standardowa etykieta adresowa - 89mm x 28mm - zestaw 24 szt.
      S0722380 Etykiety różnokolorowe (żółta, różowa,niebieska i zielona) - 28mm x 89mm.
      S0722400 obszerna etykieta adresowa - 89mm x 36mm.
      2093093 obfita etykieta adresowa - 89mm x 36mm - pakiet 12 szt.
      S0722390 spora etykieta adresowa - 89mm x 36mm - pakiet 24 szt.
      S0722410 znaczna etykieta adresowa - 89mm x 36mm, transparentne.
      S0722430 Identyfikator transportowy imienny - 101mm x 54mm.
      2093092 Identyfikator transportowy imienny - 101mm x 54mm - komplet 6 szt.
      S0722420 Identyfikator transportowy imienny - 101mm x 54mm - komplet 12 szt.
      S0722440 Etykieta na dyskietkę - 70mm x 54mm.
      S0722460 Etykieta na teczkę z zawieszką - 50mm x 12mm.
      S0722470 Etykiety na segregatory, 190mm x 38mm.
      S0722480 Etykieta na obszerny segregator - 190mm x 59mm.
      1983173 Etykieta wysyłkowa standardowa - 89mm x 28mm.
      1983172 duża etykieta wysyłkowa - 36mm x 89mm.
      S0929100 Etykiety wizytówkowe, karton biały bez kleju - 51mm x 89mm.
      S0929120 Etykiety różnego przeznaczenia- 25mm x 25mm.

     ☆ Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo ☆

     Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo Najniższa Cena Online

     ☆ Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

     Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
     • Marka produktu: Dymo
     • Nazwa produktu: Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo
     • Ilość ofert: 1
     • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
     • Charakterystyka / Opis drukarki:

      typowE NAPRASOWANKI

      Ten prosty w użyciu system pozwala na tworzenie etykiet skrupulatnie takich, jakich oczekujesz. Drukuje na szerokiej gamie kolorowych etykiet, teraz udostępniając także funkcje takie jak: niemało stylów czcionki, podkreślenie, pogrubienie, zmiana wymiaru tekstu i inne. W przeciwieństwie do innych maszyn jej unikatowy wyświetlacz graficzny udostępnia podgląd stworzonej etykiety. Koniec ze zgadywaniem, jak będzie wyglądała Twoja etykieta.

      NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

      • poręczne wzornictwo
      • Pamięć na 9 etykiet
      • Funkcja datownika
      • Wielojęzyczna technologia RACE - w tym języka polskiego
      • Zasilana z czterech baterii AA
      • Obsługa taśm Letratag 12 mm
      • liczba drukowanych wierszy: 2

      ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

      • Drukarka Dymo Razor LT-100H srebrna
      • Taśma Letratag biała papierowa (taśma włożona do drukarki)
      • Baterie 4 sztuki alkaicznych AA
        DRUKOWANIE
        • proces drukowania: Bezpośredni druk termiczny
        • możliwość wydruku 100 znaków w jednym wierszu (ze spacjami) albo po 50 znaków na każdy wiersz
        • Rozdzielczość wydruku: 160 DPI
        • Wysokość druku: 4.70 mm
        • szybkość druku: 7 mm/s
        • 5 wymiarów czcionki, 8 stylów obramowań
        • automatyczne wyłączanie, oszczędzające energię
        • obfity wyświetlacz zawierający do 15 znaków, zezwalający na edycję etykiet przed drukowaniem
        • Przyciski nawigacyjne dające szybki dostęp do funkcji innowacyjnych

        ETYKIETY
        • Szerokość taśmy: 12 mm
        • Obsługiwane taśmy: LetraTag

        KLAWIATURA
        • Układ klawiatury: ABC
        • liczba klawiszy: 44

        wyświetlacz
        • liczba znaków na wyświetlaczu: 10 znaków dla pokaźnych liter i cyfr, 13-15 znaków dla śladowych liter
        • Wielkość LCD: 50 × 25 mm
        • Podgląd wydruku: Tak
        • Zmiana wielkości fontu nie jest widoczna na podglądzie

        CZCIONKI
        • ilość wymiarów czcionek: 5

        STYLE I EFEKTY
        • Zwykła czcionka: Tak
        • Druk w pionie: Tak
        • Obramowanie: Tak
        • Pogrubienie: Tak
        • Cień: Tak
        • Kursywa: Tak
        • 3D: Brak
        • Przekreślone: Brak
        • Odbicie lustrzane: Brak
        • liczba symboli: 195
        • liczba stylów obramowań: 8
        • Podkreślenie: Tak

        PAMIĘĆ
        • Ostatnia etykieta: Tak
        • Pamięć zwiększona: Tak

        GILOTYNA
        • Ręczne/samoczynne: Ręczne

        ZASILANIE
        • Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii: Tak
        • ilość baterii: 4
        • rodzaj baterii: AA (w komplecie)

        PC
        • Współpraca z komputerem: Brak

        wymiary / CIĘŻAR
        • Szerokość: 95 mm
        • Głębokość: 215 mm
        • Wysokość: 65 mm
        • Waga netto: 280 g

       ☆ Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 160 180 DPI szer. do 12 mm 2142267 Value Pack | KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 ☆

       Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 160 180 DPI szer. do 12 mm 2142267 Value Pack | KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 Najniższa Cena Online

       ☆ Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 160 180 DPI szer. do 12 mm 2142267 Value Pack | KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399 - opis i dane techniczne ☆

       Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
       • Marka produktu: DYMO
       • Nazwa produktu: Drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 160 180 DPI szer. do 12 mm 2142267 Value Pack | KUP z zamiennikami i oszczędzaj! - ZADZWOŃ 730 811 399
       • Ilość ofert: 1
       • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
       • Charakterystyka / Opis drukarki:

        Dymo LabelManager 160Urządzenie Dymo 160 Label Manager to innowacyjna i ergonomiczna drukarka etykiet, wyjątkowo pożądana w wielu miejscach pracy, biurach i magazynach. Jest to wspaniały sprzęt etykietujący cechujący się innowacyjnymi rozwiązaniami przyspieszenia tempa pracy i ułatwienia w zakresie oznaczania przeróżnego rodzaju przedmiotów i powierzchni.

        Dymo LM160 – specyfikacjaAby poprawnie wybrać drukarkę etykiet, która będzie służyć latami, należy skrupulatnie zapoznać się z danymi technologicznymi urządzenia. Zapraszamy do poznania bliżej drukarki Dymo 160 Label MakerDrukarka Dymo LabelManager 160 – atrybuty:Zasilanie: 6 baterii AAA albo zasilacz AC -dostępne baterie mogą być wymieniane w każdym dowolnym momencie, dzięki czemu nie musimy bać się o nagłe rozładowanie urządzeniaTaśmy: o szerokości 6 mm, 9 mm, 12 mm, system taśm D1 - wydruk na tych taśmach pozwala na stworzenie podstawowych etykiet do oznaczeń przedmiotów, powierzchnii i produktów Druk: termo-transferowy - zezwala na tworzenie wydruków bez korzystania z tuszów ani tonerów.

        Jedynymi produktami uzupełniającymi są taśmyGwarancja producenta: 2+1 (lata) - dodatkowy rok gwarancji po zalogowaniu się na stronie producentaJednostka sprzedaży: 1 szt.W komplecie: urządzenie, kasety startowe, instrukcja szybkiego startu, walizka cechy typowe Dymo LM 160Wygoda: duży ekran graficzny pozwala zobaczyć etykietę przed wydrukiem.

        dzięki czemu można być pewnym, jak będzie wyglądać ostatecznie etykieta. Daje to dużo możliwości edycji i stworzenia doskonałej etykiety do naszych potrzeb.Optymalizacja: drukarkę wzbogacono o funkcję automatycznego wyłączania, co pozwala wydłużyć czas działania urządzenia i rozszerzyć żywotność baterii.

        dzięki temu jesteśmy w stanie oszczędzić czas i nie wykorzystujemy niepotrzebnie baterii urządzenia.progresywność: nowoczesna funkcja wyboru klawiszów skrótu pozwala na szybki wybór znaków interpunkcyjnych, diakrytycznych, walutowych i innych symboli użytkowanych przy etykietowaniu, co przyspiesza tempo pracy.Łatwa obsługa: urządzenie instynktowne menu, a dzięki przejrzystości systemu możemy rozpocząć drukowanie chwile po pierwszym uruchomieniu urządzenia.

        intuicyjny sprzęt zezwala na prędkie zapoznanie się z nim, co skutkuje szybką i efektywną pracą.Kompaktowe rozmiary: drukarka jest ergonomiczna i przenośna, co umożliwia wykonywanie pracy i wydruku w każdym osiągalnym miejscu.

        na dodatek jej drobne rozmiary pozwalają przechowywać ją w kieszeni podczas przerwy w etykietowaniu i pozostawia możliwość na skorzystanie z niej w razie nagłej potrzeby.funkcjonalne rozwiązania: zaimplementowany ręczny nożyk, więc drukarka jest w pełni samowystarczalna.

        Koniec z panicznym szukaniem nożyczek podczas gdy druga etykieta zaraz będzie się drukować. Wystarczy wykorzystać użytecznego nożyka zastosowanego w drukarkę i odseparować wydrukowaną etykietę od reszty rolki. Producent Dymo 160 Label ManagerDymo to producent zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów biurowych, w tym drukarek etykiet i taśm do wytłaczania.

        Jest to producent z ponad 60-letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów poręcznych, produktywnych oraz gwarantujących obszerny zakres opcji etykietowania. Produkty Dymo są używane w zróżnicowanych miejscach, w tym w domach, szkołach, biurach i magazynach.

        Oferowana przez markę taśma jest dostępna w rozmaitych kolorach i szerokościach, a także może służyć do tworzenia etykiet z tekstem albo obrazami. Produkty producenta Dymo są niezwykle trwałe i znamionuje je pokaźna trwałość.

        na dodatek mają drukarki nie tylko domowe i podstawowe, lecz są producentami także drukarek przemysłowych do przemysłu ciężkiego.


       ☆ Drukarka etykiet Dymo LabelWriter 450 Turbo (S0838820) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

       Drukarka etykiet Dymo LabelWriter 450 Turbo (S0838820) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

       ☆ Drukarka etykiet Dymo LabelWriter 450 Turbo (S0838820) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

       Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
       • Marka produktu: Dymo
       • Nazwa produktu: Drukarka etykiet Dymo LabelWriter 450 Turbo (S0838820) Darmowy odbiór w 21 miastach!
       • Ilość ofert: 1
       • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
       • Charakterystyka / Opis drukarki:

        Dymo LabelWriter 450 TurboNowoczesność i niekonwencjonalność – tym cechuje się nad wyraz rozchwytywana drukarka etykiet i kodów kreskowych Dymo LabelWriter 450 Turbo. Użyteczne rozwiązania problemu z natłokiem pracy i system oszczędności czasu pracy sprawił iż Dymo Label 450 jest nadzwyczajnym urządzeniem które znajdzie się w każdym biurze i w każdej firmie.

        Aspekty techniczne Drukarki etykiet to szczególnie przeróżne urządzenia, które mogą posiadać dużo progresywnych funkcji. Jednak,odpowiednio wybrać najlepszą drukarkę, która sprosta naszym oczekiwaniom zapraszamy Was do zaznajomienia się ze specyfikacjami artykułu Dymo LW450 TurboParametry drukarki Dymo 450 Turbo:Druk: termiczny - pozwala na korzystanie z drukarki bez tuszów ani tonerówSzerokość druku: max.

        60 mm- taki zakres szerokości etykiety umożliwia wydruk wielu napisów, sloganów i grafik. Szerokości etykiet są w tych szerokościach mają rozmaite zastosowania i przeznaczenieWaga: 1,120 kg - lekka drukarka stacjonarna, nieskomplikowana w przeniesieniu, zajmująca niedużo miejsca na stanowisku pracyGwarancja producenta 2+1 (lata) - dodatkowy rok gwarancji następuje po zalogowaniu się na stronie producentaJednostka sprzedaży: 1 szt.W zestawie: urządzenie, zasilacz, instrukcja, rolka etykiet adresowych właściwości specyficzne Dymo LabelWriter Turbo 450: Działanie: drukarka ma dwa podajniki do etykiet.

        Przyspiesza to prace i daje możliwość drukowania wielkiej ilości etykiet. Drukarka jest w stanie drukować dużą ilośc etykiet za jednym razem bez zapotrzebowania zamiany rolki ponieważ korzysta z dwóch podajników.

        Jeżeli w jednym kończy się rolka etykiet, drugi podajnik rozpoczyna drukować resztę etykiet.Minimalizm: drukarka ma opływowy oraz jest stosunkowo niewiele znacząca. W dodatku jest w stonowanych kolorach, dzięki czemu będzie należycie prezentować się na każdym biurku.

        Jej waga umożliwia bezproblemowe przeniesienie jej w inne miejsce pracy, a dzięki jej niewielkim wymiarom nie trzeba martwić się o brak miejscach na biurku.Jakość: drukarka jest w stanie wydrukować prawidłowej, jakości grafiki, logo i teksty w rozdzielczości 600x300 (DPI).

        Pozwala to na wydruk transparentnych i starannych grafik oraz dostrzeżenie na wydruku choćby najmniejszych detali. Jest to doskonała opcja przy wydruku zdjęć albo loga firmowego, a ponad 100 przystępnych wzorów etykiet pozwoli na jeszcze bardziej nowoczesne i ze specjalistycznym przeznaczeniem drukowanie etykiet.szybkość: drukarka Dymo 450 Turbo jest w stanie wydrukować nawet 71 etykiet na minutę, dzięki czemu nakład etykiet do wydruku będzie się ograniczać.

        Szybka praca drukarki sprawi, że całe działanie marki, biura lub magazynu będzie produktywne. Warto wiedziećprędki wydruk etykiet nie jest tylko pomocny gdy posiadamy dużą ilość pracy, ale w razie nagłej potrzeby wydruku etykiety można być pewnym że drukarka LabelWriter 450 Turbo poradzi sobie z szybkim drukowaniem.Ułatwienia: drukarka posiada funkcje spowalniania etykiety, co zagwarantuje nam proste i skrupulatne wyciągnięcie etykiety z podajnika.

        dzięki czemu można posiadać pewność że drukarka się nie zatnie tym samym przycinając etykietę i niszcząc ją. Szczególnie prosta funkcja pozwalająca na powolne oderwanie etykiety od reszty taśmy pozwoli na staranną prace z tym urządzenim.Kompatybilność: drukarka współpracuje z komputerami PC i Mac, co daje możliwość tworzenia wydruków z dwóch najistotniej popularnych systemów operacyjnych komputerów stacjonarnych i notebooków.Oszczędność: Dymo LabelWriter LW 450 Turbo Twin posiada moduł uśpienia, która automatycznie wprowadza drukarkę w stan hibernacji podczas przerwy w drukowaniu i edycji etykiet.

        Pozwala to zaoszczędzić energię wykorzystywaną do zasilenia drukarki, jednocześnie nie tracąc edytowanych etykiet. Producent Dymo 450 Turbo Dymo to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów biurowych, w tym drukarek etykiet i taśm do wytłaczania.

        Jest to producent z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji produktów użytecznych, efektywnych oraz gwarantujących znaczny zakres opcji etykietowania. Produkty Dymo są używane w zróżnicowanych miejscach, w tym w domach, szkołach, biurach i magazynach.

        Oferowana przez markę taśma jest przystępna w zróżnicowanych kolorach i szerokościach oraz może służyć do tworzenia etykiet z tekstem lub obrazami. Produkty producenta Dymo są stanowczo trwałe i charakteryzuje je szeroka trwałość.

        dodatkowo posiadają drukarki nie tylko domowe i podstawowe, ale są producentami na dodatek drukarek przemysłowych do przemysłu ciężkiego.       Podobne zestawienia:


       Najtańsze drukarki termiczne do etykiet Dymo – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

       Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki termiczne do etykiet Dymo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek termicznych do etykiet Dymo jest aktualizowany na bieżąco.

       ☆ Dymo lt100h letratag s0884020 (3501170884027) ☆

       Dymo lt100h letratag s0884020 (3501170884027) Najniższa Cena Online

       ☆ Dymo lt100h letratag s0884020 (3501170884027) - opis i dane techniczne ☆

       Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
       • Marka produktu: DYMO
       • Nazwa produktu: Dymo lt100h letratag s0884020 (3501170884027)
       • Ilość ofert: 2
       • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
       • Charakterystyka / Opis drukarki:

        Dymo LetraTagDrukarki etykiet są niezastąpionym urządzeniem w wielu firmach, biurach i na magazynach. Ich zastosowanie może być wszechstronne. LetraTag Dymo to przenośna, osobista drukarka do etykiet, dzięki której bezproblemowo jesteśmy w stanie wydrukować dowolny tekst na specjalnej taśmie dedykowanej do tego urządzenia.

        Do drukarki Dymo Label Maker LT-100h nie są użytkowane tusze, proces drukowania zachodzi w bezpośredni sposób termiczny. Na dodatek adekwatnie wielki i precyzyjny ekran umożliwia zobaczenie efektów tekstowych przed wydrukiem.

        Aspekty technologiczneDymo LT-100h nad wyraz niemało cech, które namawiają do poznania się z tym produktem. Niezaprzeczalnie jest to artykuł wyjątkowo wszechstronny, a jego użycie zależy od pomysłowości użytkownika.

        właściwości LetraTag LT-100h:Obsługa: w 3 językachDruk: bezpośredni termiczny - druk cieplny sprawia, iż drukarka nie korzysta z tuszów ani tonerów. Jedynym produktem uzupełniającym są taśmy DymoZasilanie: 4 baterie AA -przystępne baterie mogą być wymieniane w każdym dowolnym momencie, dzięki czemu nie musimy bać się o nagłe rozładowanie urządzeniaJednostka sprzedaży: 1 szt.W pakiecie: urządzenie, taśma papierowa biała 12 mm cechy typowe:Pamięć: zapamiętuje 9 etykiet, co oznacza iż dzięki zaledwie kilku kliknięciom można wydrukować zapamiętane etykiety.

        dzięki temu można przyspieszyć tempo etykietowania. Ponadto można zapisać najważniejsze i na ogół użytkowane etykiety, co sprawi iż każde oznaczenie będzie do siebie pasować. Mnogość: drukarka wykorzystuje 195 znaków w tym polskie znaki, a także znaki interpunkcyjne.

        Daje to wyjątkowo dużo możliwości w zakresie tworzenia etykiet i oznaczeń. Pozwala to stworzyć sporo podstawowych etykiet do oznaczeń rzeczy codziennego wykorzystania. Edycja tekstu: drukarka pozwala wybierać formy edycji tekstu spomiędzy 5 wymiaru czcionek, 7 stylów tekstów i 8 rodzajów obramowań.

        Etykiety nie tylko będą użyteczne i czytelne,dodatkowo estetyczne co bezdyskusyjnie poprawi komfort korzystania z nich. Ułatwienia: LetraTag LT-100 znakomitej wielkości ekran który pozwala zobaczyć efekt edycji przed wydrukiem.

        dzięki temu można być pewnym jak ostatecznie będzie wyglądać etykieta. Koniec zgadywania, czy etykieta będzie stosowna. LetraTag LT-100H pokaże efekt końcowy przed wydrukowaniem etykiety.marka Producentem drukarek etykiet LetraTag 100h jest Dymo, producent zajmująca się różnego typu drukarkami do użytku prywatnego, jak i fachowego.

        Na rynku można znaleźć dużo rodzajów taśm do modelu LetraTag LT-100h. Zagwarantuje jeszcze powiększoną wersje tego modelu – LetraTag PLUS LT100h, a także inny model z serii LetraTag – Dymo LetraTag XR.


       ☆ Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo ☆

       Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo Najniższa Cena Online

       ☆ Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

       Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
       • Marka produktu: Dymo
       • Nazwa produktu: Drukarka etykiet letratag lt-100h srebrna | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo
       • Ilość ofert: 1
       • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
       • Charakterystyka / Opis drukarki:

        standardowE NAPRASOWANKI

        Ten prosty w użyciu system umożliwia tworzenie etykiet precyzyjnie takich, jakich oczekujesz. Drukuje na szerokiej gamie barwnych etykiet, teraz udostępniając także funkcje takie jak: dużo stylów czcionki, podkreślenie, pogrubienie, zmiana wymiaru tekstu i inne. W przeciwieństwie do innych sprzętów jej wyjątkowy ekran graficzny udostępnia podgląd tworzonej etykiety. Koniec ze zgadywaniem, jak będzie wyglądała Twoja etykieta.

        NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

        • użyteczne wzornictwo
        • Pamięć na 9 etykiet
        • Funkcja datownika
        • Wielojęzyczna technika RACE - w tym języka polskiego
        • Zasilana z czterech baterii AA
        • Obsługa taśm Letratag 12 mm
        • ilość drukowanych wierszy: 2

        ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

        • Drukarka Dymo Razor LT-100H metaliczna
        • Taśma Letratag biała papierowa (taśma włożona do drukarki)
        • Baterie 4 sztuki alkaicznych AA
          DRUKOWANIE
          • cykl drukowania: Bezpośredni druk termiczny
          • możliwość wydruku 100 znaków w jednym wierszu (ze spacjami) albo po 50 znaków na każdy wiersz
          • Rozdzielczość wydruku: 160 DPI
          • Wysokość druku: 4.70 mm
          • prędkość druku: 7 mm/s
          • 5 rozmiarów czcionki, 8 stylów obramowań
          • automatyczne wyłączanie, oszczędzające energię
          • spory ekran zawierający do 15 znaków, pozwalający na edycję etykiet przed drukowaniem
          • Przyciski nawigacyjne dające szybki dostęp do funkcji nowoczesnych

          ETYKIETY
          • Szerokość taśmy: 12 mm
          • Obsługiwane taśmy: LetraTag

          KLAWIATURA
          • Układ klawiatury: ABC
          • liczba klawiszy: 44

          ekran
          • ilość znaków na wyświetlaczu: 10 znaków dla znacznych liter i cyfr, 13-15 znaków dla nieznacznych liter
          • Wielkość LCD: 50 × 25 mm
          • Podgląd wydruku: Tak
          • Zmiana wielkości fontu nie jest widoczna na podglądzie

          CZCIONKI
          • ilość rozmiarów czcionek: 5

          STYLE I EFEKTY
          • Zwykła czcionka: Tak
          • Druk w pionie: Tak
          • Obramowanie: Tak
          • Pogrubienie: Tak
          • Cień: Tak
          • Kursywa: Tak
          • 3D: Brak
          • Przekreślone: Brak
          • Odbicie lustrzane: Brak
          • ilość symboli: 195
          • liczba stylów obramowań: 8
          • Podkreślenie: Tak

          PAMIĘĆ
          • Ostatnia etykieta: Tak
          • Pamięć zwiększona: Tak

          GILOTYNA
          • Ręczne/samoczynne: Ręczne

          ZASILANIE
          • Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii: Tak
          • ilość baterii: 4
          • rodzaj baterii: AA (w zestawie)

          PC
          • Współpraca z komputerem: Brak

          rozmiary / CIĘŻAR
          • Szerokość: 95 mm
          • Głębokość: 215 mm
          • Wysokość: 65 mm
          • Waga netto: 280 g

         ☆ Drukarka etykiet , letratag bluetooth lt200b marki Dymo ☆

         Drukarka etykiet , letratag bluetooth lt200b marki Dymo Najniższa Cena Online

         ☆ Drukarka etykiet , letratag bluetooth lt200b marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

         Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
         • Marka produktu: DYMO
         • Nazwa produktu: Drukarka etykiet , letratag bluetooth lt200b marki Dymo
         • Ilość ofert: 2
         • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
         • Charakterystyka / Opis drukarki:
          niewielka, użyteczna drukarka DYMO LetraTag 200B, z połączeniem Bluetooth. 🟢 Urządzenie jest kompaktowe, lekkie i zasilane z baterii, dzięki czemu można je prosto włożyć do torby i używać w podróży.

          komplet posiada:

          • Drukarka etykiet LetraTag 200B
          • Taśma papierowa (czarny nadruk na białej taśmie)
          • Baterie 4x AA
          • Skrócona instrukcja obsługi

          Pobierz karty katalogowe:

           🟢 Zorganizuj przestrzeń wokół siebie. Z pomocą drukarki DYMO LetraTag 200B zrobisz to za pomocą swego smartfona i gratisowej aplikacji DYMO LetraTag Connect.

           Gdziekolwiek jesteś, użyj bezpłatnej aplikacji na Apple albo Android i wybierz swój fason spośród

           • 5 rozmiarów czcionek,
           • 15 stylów ramek,
           • ponad 100 ikon
           • opcji podkreślania, tworzenia wielu wierszy tekstu lub,
           • wstawiania daty.

           🔔 nieskomplikowana organizacja w domu, w domowym biurze albo w akademiku dzięki konfigurowalnym etykietom,

           obejmującym 5 wymiarów czcionek, 15 stylów ramek, ponad 100 ikon oraz opcję podkreślania, tworzenia wielu wierszy tekstu albo wstawiania daty.

           🟡 automatyczne połączenie Bluetooth oznacza, że urządzenie LetraTag® 200B jest gotowe do tworzenia etykiet w ciągu kilku sekund, bezpośrednio ze smartfona Apple lub Android, przy użyciu naszej nowej, intuicyjnej aplikacji.

           🟡 Oszczędzaj energię dzięki funkcji samoczynnego wyłączania — drukarka etykiet wyłącza się po 5 minutach bezczynności.

           Zasięg Bluetooth: do mniej więcej 10 metrów.

           zastosowanie 🟡 Zorganizuj przestrzeń wokół siebie z pomocą lekkiej drukarki DYMO LetraTag.

           👁‍🗨 Użyj jej w domu, biurze, podczas tworzenia rękodzieła. Tylko od Ciebie zależy gdzie użyjesz wszechstronnej drukarki DYMO 200B.

           • Kartki i prezenty
           • Dzienniki
           • Dekoracje świąteczne
           • zdjęcia (scrapbooking)
           • Teczki, katalogi
           • Akta i segregatory
           • Składy w warsztacie, w piwnicy, na regale
           • Spiżarnie
           • Ubrania
           🛠 Specyfikacja
           • rozmiary urządzenia: 12cm x 12cm x 4.5cm (L/W/H)
           • Masa: 0.42 kg
           • Zgodność: DYMO® LetraTag® Connect App
           • Łączność: Bluetooth® technika bezprzewodowa/ BLE V4.12
           • Maks. Szer. Etykiety: 12mm / LetraTag®
           • Rozdzielczość: 200 dpi
           • System drukowania: Bezpośredni druk cieplny
           • szybkość: drukowania 7 mm/sek

           ☆ Drukarka etykiet labelmanager lm 210d+ | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo ☆

           Drukarka etykiet labelmanager lm 210d+ | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo Najniższa Cena Online

           ☆ Drukarka etykiet labelmanager lm 210d+ | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

           Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
           • Marka produktu: DYMO
           • Nazwa produktu: Drukarka etykiet labelmanager lm 210d+ | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo
           • Ilość ofert: 1
           • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
           • Charakterystyka / Opis drukarki:

            Dymo 210DDymo LM210D to niezwykła progresywna etykietownica charakteryzująca się funkcjonalnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Przyspieszenie czasu pracy łatwa obsługa urządzenia – każda osoba pracująca na magazynie, w biurze i w punktach sprzedażowych będzie zadowolona z tak użytecznych rozwiązań.

            Dymo LabelManager 210D – specyfikacja Każda z etykietownic cechuje się innymi funkcjami systemu i edycji tekstu. Aby wybrać najkorzystniejszą drukarkę, zapraszamy do zapoznania się z precyzyjnymi informacjami na temat Dymo 210D Label Maker!parametry Dymo LM210D:Edycja: 6 wymiarów czcionek, 7 stylów tekstu, a także 8 rodzajów edycji obramowania i podkreśleń - daje to możliwość podstawowej edycji drukowanego tekstu i tworzeni projektów etykiet.Taśmy: drukuje na taśmach o szerokości 6 mm, 9 mm, 12 mm - wydruk na tych taśmach umożliwia stworzenie podstawowych etykiet do oznaczeń przedmiotów, powierzchnii i produktówZasilanie: 6 baterii AA lub zasilaczem sieciowym -przystępne baterie mogą być wymieniane w każdym dowolnym momencie, dzięki temu nie musimy bać się o nagłe rozładowanie urządzeniaWaga: 435 g - lekka drukarka przenośna, jej waga umożliwia funkcjonalne zastosowanie jej w każdym miejscu, a także korzystanie z niej w podróżyGwarancja producenta: 2+1 (lata) - dodatkowy rok gwarancji po zalogowaniu się na stronie producentaJednostka sprzedaży: 1 sztukaW pakiecie: urządzenie, taśma D1 12 mm czarny nadruk na białym tle, zasilacz sieciowe parametry specyficzne Dymo 210DKompaktowy kształt: Dymo LabelManager 210D znamionuję się niekonwencjonalnym kształtem, który doskonale sprawdza się podczas etykietowania przedmiotów w różnorodnych miejscach.

            Jest wygodny w ręcznym użyciu i przechowywaniu.nowoczesność: innowacyjna funkcja wyboru klawiszów skrótu pozwala na szybki wybór znaków interpunkcyjnych, diakrytycznych, walutowych i innych symboli stosowanych przy etykietowaniu, co przyspiesza tempo pracyWygoda: pokaźny wyświetlacz Dymo LM 210D jest w stanie dać wyrazisty podgląd na ostateczny wygląd etykiety, więc nie trzeba już zgadywać, jak ostatecznie będzie wyglądać etykieta.użyteczne rozwiązania: zaimplementowany ręczny nożyk, więc drukarka jest w pełni samowystarczalna.Optymalizacja: Dymo 210D wykorzystuje klawisze skrótu dzięki czemu tworzenie i drukowanie etykiet staje się proste i prędkie.

            Od stworzenia nowej, oryginalnej etykiety do etapu drukowania starczy kilka klawiszy.Wersje urządzania: na rynku przystępny jest ponadto Dymo LabelManager 210D Kit – komplet walizkowy zwiększony o futerał do transportu sprzętu.

            firma Dymo LabelManager 210DDymo to producent zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów biurowych, w tym drukarek etykiet i taśm do wytłaczania. Jest to firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkowaniu produktów poręcznych, skutecznych, a także zapewniających szeroki zakres opcji etykietowania.

            Produkty Dymo są używane w przeróżnych miejscach, w tym w domach, szkołach, biurach i magazynach. Oferowana poprzez producenta taśma jest przystępna w różnorodnych kolorach i szerokościach i może służyć do tworzenia etykiet z tekstem lub obrazami.

            Produkty producenta Dymo są bardzo trwałe i cechuje je obfita odporność. Na dodatek mają drukarki nie tylko domowe i podstawowe, ale są producentami jeszcze drukarek przemysłowych do przemysłu ciężkiego.


           ☆ Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) ☆

           Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) Najniższa Cena Online

           ☆ Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071) - opis i dane techniczne ☆

           Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
           • Marka produktu: Dymo
           • Nazwa produktu: Drukarka Dymo LabelManager 210D (3501170964071)
           • Ilość ofert: 1
           • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
           • Charakterystyka / Opis drukarki:
            Całkiem nowy interfejs użytkownika sprawia, że ta drukarka etykietowa jest szczególnie przyjazna dla użytkownika.


           Podsumowanie, czyli jaka drukarka termiczna do etykiet Dymo najlepsza?


           Najlepsza drukarka termiczna do etykiet Dymo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


           Najtańsza drukarka termiczna do etykiet Dymo w Rankingach – nasze TOP3


           Podobne zestawienia:


           Najlepsze drukarki etykiet – Zestawienie na styczeń 2023

           Jeżeli żadna z powyższych drukarek termicznych do etykiet Dymo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek etykiet.


           Powiązania tematyczne:

           • jaka drukarka termiczna do etykiet Dymo opinie,
           • dobra drukarka termiczna do etykiet Dymo cena,
           • drukarka termiczna do etykiet Dymo ranking,
           • drukarka termiczna do etykiet Dymo jaka najlepsza.

           Podobne zestawienia:


           Zostaw opinię

           Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

           Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
           Loading...