Ranking drukarek laserowych do 1500 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek laserowych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek laserowych do 1500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek laserowych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek laserowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki laserowe do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki laserowe do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek laserowych do 1500 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka Brother HL-L3210CW - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta ☆

Drukarka Brother HL-L3210CW - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta Najniższa Cena Online

☆ Drukarka Brother HL-L3210CW - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Drukarka Brother HL-L3210CW - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Brother HL-L3210 CW
  Drukarka LED - KOLOR

  DRUKARKA odcień / WIFI / podajnik ręczny
  HL-L3210CW to najmniejsza kolorowa drukarka LED wyposażona w świeże technologie. Urządzenie proponuje duży zakres funkcji i zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim biznesie poprzez połączenie elegancji z kompaktowymi rozmiarami, znakomitymi do Twojej przestrzeni biurowej. Drukarka HL-L3210CW obejmuje szereg nowych funkcji mobilnych. Drukuje bezpośrednio z sprzętów mających AirPrint lub Google Cloud Print.
  Główne cechy
  • Oszczędź czas, dzięki wysokiej szybkości druku - do 18 stron na minutę w mono i w odcieniu
  • sprężysty podajnik papieru o objętości do 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na jeden arkusz
  • Szybsze i bezpieczniejsze połączenie 802.11n z siecią bezprzewodową
  • Bezprzewodowa łączność mobilna zezwala na druk bezpośrednio z maszyn opartych o Apple iOS, Android, Windows Phone czy Blackberry
  • Niższe koszty operacyjne z opcjonalnymi wysokowydajnymi barwnymi tonerami. Drukuj dokumenty wysokiej jakości dzięki rozdzielczości do 2 400 x 600dpi
  • 3 lata gwarancji po rejestracji na stronie www.brother.pl

  Dodaj swej firmie odrobinę koloru Czasem nawet dokumenty biznesowe wymagają koloru. HL-L3210CW to drukarka, która proponuje wysoką rozdzielczość druku do 2 400dpi, a technika LED sprawia,uzyskujemy mistrzowską jakość wydruków.
  Zaprojektowana z myślą o wydajności Trwała, przychylna dla użytkownika drukarka jest nietrudna w konfiguracji i jeszcze łatwiejsza w użyciu. Wysoka efektywność tonerów w pakiecie startowym (do 1000 stron), zezwala na jej natychmiastowe zastosowanie. Możliwość prędkiego wydruku równocześnie ze smartfona jak i z tabletu sprawiają, iż to urządzenie stanowi znakomite narzędzie do sprawnego funkcjonowania marki.
  Nie generuj uzupełniającego hałasu w biurze Dodatkowy hałas jest zbędny w Twoim biurze. Drukarka HL-L3210CW znamionuje się szybkością druku - do 18 stron na minutę przy poziomie hałasu poniżej 45dB - ciszej niżeli codzienne rozmowy w biurze. Te parametry powodują, iż opisywana drukarka jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla biura.
  Oszczędzaj czas i pieniądze Opisywana drukarka ma wysoką prędkość druku, jest bezusterkowa, a także ma korzystny stosunek wartości do ceny. Zastosowany podajnik papieru do 250 arkuszy, umożliwia długą pracę bez konieczności jego dokładania. Wysokowydajne tonery sprawiają, że nie ma konieczności ich częstej wymiany, a cena strony jest konkurencyjna zarówno w sytuacji wydruków kolorowych jak i monochromatycznych. Zwiększając sprawność przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów, Twoje biuro może działać wydajniej. Funkcje i specyfikacje atrybuty ogólne Połączenie Połączenia przenośne rozmiary i ciężar Środowisko W opakowaniu Specyfikacje nośników Sieć
  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  Obsługa papieru Drukowanie Funkcje zabezpieczeń Materiały eksploatacyjne i akcesoria Gwarancja
  Specyfikacja ogólna
  *1 (przekątna)
  *2 Pomiar wytworzony przy urządzeniu podłączonym przy pomocy interfejsu USB.
  *3 Pomiaru dokonano zgodnie z normą IEC 62301 wydanie 2.0.
  *4 Zużycie energii może się nieco różnić w zależności od środowiska stosowania.
  *5 Jeśli silnik wentylatora działa: LpAm = 33 dB (A)
  *6 Mierzone zgodnie z metodą opisaną w RAL-UZ205.
  *7 Jeśli silnik wentylatora działa: LWAd = 4,67 B (A)
  Specyfikacja nośników druku
  *1 w przypadku etykiet zaleca się wyjmowanie zadrukowanych arkuszy z tacy wyjściowej bezpośrednio po ich wyjściu z urządzenia w celu uniknięcia powstawania plam. Specyfikacje drukarki
  *1 szybkość drukowania może zmienić się w zależności od rodzaju drukowanego dokumentu.
  *2 prędkość drukowania może być niższa, jeśli urządzenie podłączone jest do sieci bezprzewodowej LAN.
  *3 Drukowanie z trybu gotowości i z tacy standardowej.
  Specyfikacje interfejsu
  *1 Urządzenie jest zaopatrzone w interfejs USB 2.0 Hi-Speed. Urządzenie może zostać także podłączone do komputera z interfejsem USB 1.1.
  *2 Porty USB innego producenta nie są obsługiwane.
  *3 Należy używać prostej skrętki kategorii 5 (albo wyższej).
  Obsługiwane protokoły i funkcje zabezpieczeń Ethernet 10Base-T/100Base-TX Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (tryb infrastruktury), IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct) Protokoły (IPv4) ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (Auto IP), rozpoznawanie nazw WINS/NetBIOS, resolwer DNS, mDNS, obiekt odpowiadający LLMNR, LPR/LPD, konfigurowany port Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, serwer FTP, serwer TELNET, serwer HTTP/HTTPS, klient i serwer TFTP, klient SMTP, SNMPv1/v2c/v3, ICMP, usługi sieci WWW (drukowanie), klient CIFS, klient SNTP Protokoły (IPv6) NDP, RA, resolwer DNS, mDNS, obiekt odpowiadający LLMNR, LPR/LPD, konfigurowany port Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, serwer FTP, serwer TELNET, serwer HTTP/HTTPS, klient i serwer TFTP, klient SMTP, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, usługi sieci WWW (drukowanie), klient CIFS, klient SNTP Zabezpieczenia sieci (przewodowa) SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos Zabezpieczenia sieci (bezprzewodowa) SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP, POP), SNMP v3, 802.1x (LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES) *1 Certyfikacja połączenia bezprzewodowego Licencja oznaczenia certyfikacji Wi-Fi (WPA/WPA2 - Enterprise, Personal), licencja oznaczenia identyfikatorem Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi CERTIFIED Wi-Fi Direct
  *1 Wi-Fi Direct obsługuje tylko WPA2-PSK (AES).

☆ Brother Drukarka hl-l3270 cdw - darmowa dostawa w 48h ☆

Brother Drukarka hl-l3270 cdw - darmowa dostawa w 48h Najniższa Cena Online

☆ Brother Drukarka hl-l3270 cdw - darmowa dostawa w 48h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Drukarka hl-l3270 cdw - darmowa dostawa w 48h
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother HL-L3270CDW

  bezawaryjna kolorowa drukarka Brother HL-L3270CDW. Urządzenie jest ciche i kompaktowe - perfekcyjne do pracy w domu lub niepokaźnym biurze. Zaprojektowana z myślą o praktyczności i trwałości, drukarka HL-L3270CDW działa z dużą szybkością przy niskim poziomie hałasu pozwalając na kontynuację codziennej pracy. Model wyekwipowany jest w podajnik o dużej pojemności, który sprawia, iż częste dokładanie papieru nie jest konieczne.

  Kluczowe atrybuty:

  Wysokiej jakości kolorowe wydruki

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi albo LAN

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  samoczynne drukowanie dwustronne

  barwny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 6,8 cm

  Podajnik papieru na 250 arkuszy

  ✅ W komplecie tonery startowe na 1000 stron (możliwość dokupienia tonerów XL na nawet 3000 stron)

  36 miesięcy gwarancji (po gratisowej rejestracji na stronie Brother )

  zobacz film prezentujący drukarkę Brother HL-L3270CDW w 45 sekund
  Dodaj swej firmie odrobinę koloru

  Czasem choćby dokumenty biznesowe wymagają koloru. HL-L3270CDW to drukarka, która oferuje wysoką rozdzielczość druku (do 2 400dpi), a technologia LED powoduje,otrzymujemy mistrzowską jakość wydruków.

  Zaprojektowana z myślą o wydajności

  Trwała, przyjazna dla użytkownika drukarka jest nieskomplikowana w konfiguracji i jeszcze łatwiejsza w użyciu. Wysoka produktywność tonerów w komplecie startowym (do 1000 stron), umożliwia jej natychmiastowe wykorzystanie. Połączenie automatycznego dwustronnego drukowania i możliwości prędkiego druku równocześnie z telefonu jak i z tabletu sprawiają, że to urządzenie stanowi świetne narzędzie do efektywnego funkcjonowania firmy.

  Nie generuj dodatkowego hałasu w biurze

  Dodatkowy hałas jest zbędny w Twoim biurze. HL-L3270CDW to drukarka, która charakteryzuje się szybkością druku do 18 stron na minutę przy poziomie hałasu poniżej 47dB - ciszej niż codzienne rozmowy w biurze. Te atrybuty powodują, iż opisywane urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla biura.

  Oszczędzaj czas i pieniądze

  Opisywane urządzenie ma wysoką szybkość druku, jest niezawodne i ma dobry stosunek wartości do ceny. Zastosowany podajnik papieru do 250 arkuszy, umożliwia długą pracę bez konieczności jego dokładania. Wysokowydajne tonery, sprawiają, iż nie ma konieczności ich częstej podmiany, a cena strony jest konkurencyjna jednocześnie w przypadku wydruków kolorowych jak i monochromatycznych. Zwiększając wydajność przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów, Twoje biuro może działać efektywniej.

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest osiągalna po bezpłatnej rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i niepokaźnego biura
  • technika druku: LED-owa Kolorowa
  • Język menu: polski, angielski i inne
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A5, A4, Letter, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 250 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Kasetowy
  • Odbiornik papieru: 150 arkuszy
  • prędkość druku w kolorze: do 24 str./min
  • szybkość druku w mono: do 24 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Maksymalna gramatura papieru: 163 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): samoczynny
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, LAN (Ethernet), AirPrint, NFC
  • Systemy operacyjne: Windows 11, 10, 8,7, Server, macOS, Linux, iOS, Android
  • wyświetlacz: zastosowany
  • uzupełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, Tonery startowe
  • Kolor: Biały
  • Szerokość: 439 mm
  • Wysokość: 252 mm
  • Głębokość: 461 mm
  • Waga: 18,3 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po darmowej rejestracji na stronie producenta)

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tonerami


☆ drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox ☆

drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Xerox Drukarka B235V_DNI 34ppm USB/10/100/wifi

☆ HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 4002dne 2Z605E (0195161269622) ☆

HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 4002dne 2Z605E (0195161269622) Najniższa Cena Online

☆ HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 4002dne 2Z605E (0195161269622) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 4002dne 2Z605E (0195161269622)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  marka HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet Pro 4002dne (WERSJA HP+) cechy Pro 4002dne;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka typ drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 8.8 s Duplex Nie technika druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 1200 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1200 dpi prędkość drukowania mono (max) 40.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 80000 Maksymalna gramatura papieru 200 g/m2 liczba podajników papieru 2 szt Maksymalna pojemność podajników 3 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Nie automatyczny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 256.00 Pamięć maksymalna (MB) 256 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny RJ-45 Interfejs komunikacyjny USB Host I/F Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie charakterystyczne języki drukarki PCL 6;PCL 5e;PDF;URF;PWG Raster Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku B6 JIS Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku 16K Obsługiwane formaty druku 9 x 13 cm Obsługiwane formaty druku 10 x 15 cm Obsługiwane formaty druku Pocztówki Obsługiwane formaty druku Koperta Maksymalne zużycie energii 495 W Waga (kg) 8.220 rozmiary: Szerokość (mm) 381 rozmiary: Wysokość (mm) 216 rozmiary: Głębokość (mm) 357 Poziom hałasu 54.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 albo nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Android (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Apple iOS (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie załączone oprogramowanie OCR Nie dane uzupełniające skuteczność zasobnika startowegodo 2900 str.

  A4 (wg normy producenta, wydruk) dane dodatkowe skuteczność charakterystyczna zasobnika z tonerem czarnymdo 9500 str. A4 informacje dodatkowe podajnik na pojedyncze arkusze informacje uzupełniające standardowa pojemność podajnikówdo 350 arkuszy informacje uzupełniające maksymalna pojemność podajnikówdo 900 arkuszy dane dodatkowe objętość odbiornika papierudo 150 arkuszy informacje dodatkowe emulacjaPostScript 3 informacje dopełniające czcionki i znaki84 skalowalnych czcionek TrueType dane dodatkowe drukowanie z chmurytak (HP Smart) dane uzupełniające drukowanie z sprzętów przenośnychtak (HP Smart, Apple AirPrint, certyfikat Mo dane dodatkowe typ zasilaniasieciowe AC (220-240V); Energy Star dane dopełniające Żadne oprogramowanie nie jest załączone do zestawu; można je pobrać ze stro informacje dodatkowe http://www.hp.com albo http://123.hp.com dane dopełniające Zakup takiej wersji urządzenia zespaja się m.in.

  ze dane uzupełniające zobowiązaniem użytkowania wyłącznie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych informacje dopełniające producenta HP do końca życia artykułu. Jeśli nie chcesz podejmować takiego dane dodatkowe wybierz to urządzenie w wersji charakterystycznej: informacje dopełniające HP LaserJet Pro 4002dn (2Z605F) [WERSJA standard] Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ Hp Drukarka laserowa laserjet pro m404dw (0192018902954) ☆

Hp Drukarka laserowa laserjet pro m404dw (0192018902954) Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka laserowa laserjet pro m404dw (0192018902954) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka laserowa laserjet pro m404dw (0192018902954)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  producent HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M404DW cechy M404DW;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka wariant drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 6.3 s Duplex Tak technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 4800 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi prędkość drukowania mono (max) 38.0 stron/min minimalna gramatura papieru 60 g/m2 Maksymalna gramatura papieru 175 g/m2 liczba podajników papieru 2 szt objętość zamontowanych podajników 350 arkuszy Maksymalna pojemność podajników 900 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak samoczynny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 256.00 Pamięć maksymalna (MB) 256 Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne CF259A Materiały eksploatacyjne oryginalne CF259X standardowe języki drukarki HP PCL 6, HP PCL 5c, emulacja HP Postscript level 3, PDF, URF, PWG Raster Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku B6 JIS Obsługiwane formaty druku 16K Obsługiwane formaty druku 10 x 15 cm Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku Koperta DL Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Obsługiwane formaty druku Koperta B5 Maksymalne zużycie energii 495 W Waga (kg) 8.560 wymiary: Szerokość (mm) 381 rozmiary: Wysokość (mm) 216 rozmiary: Głębokość (mm) 357 Obsługiwane systemy operacyjne Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie dane dopełniające kabel USB należy zakupić osobno dane dodatkowe Dwuwierszowy, graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem dane dopełniające Normatywny cykl pracy (miesięcznie, format A4): Do 80 000 stron informacje uzupełniające szybkość procesora: 1200 MHz dane uzupełniające minimalne wymagania systemowe: informacje dopełniające - 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym informacje uzupełniające - Połączenie z internetem dane dopełniające - Port USB dane dodatkowe - oglądarka internetowa informacje dodatkowe Zawartość: informacje dopełniające - Zainstalowany fabrycznie wkład HP 59A z czarnym tonerem LaserJet(3000str) informacje uzupełniające - Instrukcja rozpoczęcia pracy; Ulotka dot.

  pomocy technicznej; informacje dopełniające - Karta gwarancyjna; Ulotka dotycząca przepisów; przewód zasilający Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) ☆

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: LaserJet

  rodzaj drukarki: Laserowa monochromatyczna

  Maksymalny wymiar papieru: A4

  Czas wydruku pierwszej strony: 6.7 s

  Duplex: Tak

  technologia druku: Laserowa

  Rozdzielczość druku - główna: 1200 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 1200 dpi

  prędkość drukowania mono (max): 28.0 stron/min

  cykl pracy (miesięcznie, maks.): 30000

  znikoma gramatura papieru: 60 g/m2

  Maksymalna gramatura papieru: 163 g/m2

  liczba podajników papieru: 2 szt

  objętość zamontowanych podajników: 260 arkuszy

  Praca w sieci bezprzewodowej: Nie

  samoczynny podajnik dokumentów: Nie

  Nadruk na CD/DVD: Nie

  Praca w DOS: Nie

  Czytnik kart: Nie

  ekran LCD: Tak

  Pamięć zainstalowana (MB): 256.00

  Pamięć maksymalna (MB): 256

  Interfejs komunikacyjny: USB 2.0

  Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  IRDA: Nie

  Pictbridge: Nie

  Materiały eksploatacyjne oryginalne: CF230A, CF230X

  ilość wkładów drukujących: 1 szt.

  standardowe języki drukarki: PCL5c, PCL6, PS, PCLm, PDF, URF, PWG

  Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5

  Waga (kg): 6.900

  wymiary: Szerokość (mm): 371

  rozmiary: Wysokość (mm): 224

  wymiary: Głębokość (mm): 407

  Głośność: 53.0 dB

  Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™, Mac OS (niektóre wersje)

  informacje dopełniające: efektywność energetyczna: atest ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT (Silver), Startowy wkład laserowy HP LaserJet, czarny (1000 stron), przewód USB należy zakupić osobno

☆ Drukarka jednofunkcyjna laserowa Hp 1504w ☆

Drukarka jednofunkcyjna laserowa Hp 1504w Najniższa Cena Online

☆ Drukarka jednofunkcyjna laserowa Hp 1504w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drukarka jednofunkcyjna laserowa Hp 1504w
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka jednofunkcyjna laserowa Hp 1504w

☆ Brother mfp mfc-b7715dw a4/mono/34ppm/wlan/adf50/duplex (4977766783170) ☆

Brother mfp mfc-b7715dw a4/mono/34ppm/wlan/adf50/duplex (4977766783170) Najniższa Cena Online

☆ Brother mfp mfc-b7715dw a4/mono/34ppm/wlan/adf50/duplex (4977766783170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother mfp mfc-b7715dw a4/mono/34ppm/wlan/adf50/duplex (4977766783170)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MFP MFC-B7715DW
  Do domu i minimalnego biura, gdzie wymagane są funkcji drukowania, kopiowania i skanowania. Drukuj do 2000 stron przy pomocy wytwornej drukarki TonerBenefit MFC-B7715DW.


☆ Drukarka XEROX C230V DNI (0095205069327) ☆

Drukarka XEROX C230V DNI (0095205069327) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka XEROX C230V DNI (0095205069327) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XEROX
 • Nazwa produktu: Drukarka XEROX C230V DNI (0095205069327)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma XEROX Nazwa rodzaju Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa Xerox C230 (C230V_DNI) cechy C230V_DNI;laser.kolor. Rodzina Phaser Podstawowe funkcje drukarka rodzaj drukarki Laserowa kolorowa Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 8.8 s Duplex Tak technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 600 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi szybkość drukowania mono (max) 22.0 stron/min prędkość drukowania kolor (max) 22.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 30000 liczba podajników papieru 1 szt objętość zamontowanych podajników 250 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Nie Pamięć zainstalowana (MB) 256.00 Interfejs komunikacyjny Fast Ethernet (RJ45) Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie charakterystyczne języki drukarki Obsługiwane formaty druku A4 Waga (kg) 16.100 wymiary: Szerokość (mm) 411 rozmiary: Wysokość (mm) 244 rozmiary: Głębokość (mm) 394 Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2008 R2 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012 R2 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2019 dane uzupełniające dane dopełniające Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\kolorowe


☆ Canon Drukarka laserowa i-SENSYS LBP236dw EU SFP (5162C006BA) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!, 5162C006BA ☆

Canon Drukarka laserowa i-SENSYS LBP236dw EU SFP (5162C006BA) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!, 5162C006BA Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka laserowa i-SENSYS LBP236dw EU SFP (5162C006BA) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!, 5162C006BA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka laserowa i-SENSYS LBP236dw EU SFP (5162C006BA) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!, 5162C006BA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: i-SENSYS

  Podstawowe funkcje: drukarka

  rodzaj drukarki: Laserowa monochromatyczna

  Maksymalny wymiar papieru: A4

  Czas nagrzewania: 14.0 s

  Czas wydruku pierwszej strony: 5.5 s

  Duplex: Tak

  technologia druku: Laserowa

  Rozdzielczość druku - główna: 1200 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 1200 dpi

  szybkość drukowania mono (max): 38.0 stron/min

  cykl pracy (miesięcznie, maks.): 80000

  niepokaźna gramatura papieru: 60 g/m2

  Maksymalna gramatura papieru: 163 g/m2

  liczba podajników papieru: 2 szt

  Maksymalna pojemność podajników: 900 arkuszy

  Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

  samoczynny podajnik dokumentów: Nie

  Nadruk na CD/DVD: Nie

  Druk bez marginesów: Nie

  Praca w DOS: Nie

  Czytnik kart: Nie

  ekran LCD: Tak

  Pamięć zainstalowana (MB): 1024.00

  Pamięć maksymalna (MB): 1024

  Telefon: Nie

  Fax: Nie

  Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n

  Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  IRDA: Nie

  Pictbridge: Nie

  Materiały eksploatacyjne oryginalne: 3009C002, 3010C002

  standardowe języki drukarki: UFRII-LT, PCL 5e, PCL6, PostScript

  Obsługiwane formaty druku: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Pocztówki, Koperta

  Maksymalne zużycie energii: 1330 W

  Waga (kg): 9.500

  wymiary: Szerokość (mm): 401

  wymiary: Wysokość (mm): 250

  wymiary: Głębokość (mm): 373

  Poziom hałasu: 54.0 dB(A)

  Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™, Mac OS (niektóre wersje), Linux (niektóre wersje)

  załączone oprogramowanie OCR: Nie

  dane uzupełniające: Jakość wydruku: Maks. 1200 × 1200 dpi, Panel sterowania: 5-wierszowy ekran LCD, Gwarancja: 12 albo 36 miesięcy po rejestracji na stronie, Zarządzanie identyfikatorami działów, Narzędzie do kontroli stanu tonera, TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD)


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki laserowe do 1500 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki laserowe do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek laserowych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ inc. drukarka laserjet pro 4002dw 2z606f marki Hp ☆

inc. drukarka laserjet pro 4002dw 2z606f marki Hp Najniższa Cena Online

☆ inc. drukarka laserjet pro 4002dw 2z606f marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: inc. drukarka laserjet pro 4002dw 2z606f marki Hp
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet Pro 4002dw parametry Pro 4002dne;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka typ drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 8.8 s Duplex Nie technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 1200 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1200 dpi prędkość drukowania mono (max) 40.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 80000 Maksymalna gramatura papieru 200 g/m2 liczba podajników papieru 2 szt Maksymalna objętość podajników 3 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak samoczynny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 256.00 Pamięć maksymalna (MB) 256 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny RJ-45 Interfejs komunikacyjny USB Host I/F Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie charakterystyczne języki drukarki PCL 6;PCL 5e;PDF;URF;PWG Raster Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku B6 JIS Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku 16K Obsługiwane formaty druku 9 x 13 cm Obsługiwane formaty druku 10 x 15 cm Obsługiwane formaty druku Pocztówki Obsługiwane formaty druku Koperta Maksymalne zużycie energii 495 W Waga (kg) 8.560 rozmiary: Szerokość (mm) 381 wymiary: Wysokość (mm) 216 rozmiary: Głębokość (mm) 357 Poziom hałasu 54.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 lub nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Android (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Apple iOS (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie załączone oprogramowanie OCR Nie dane dopełniające skuteczność zasobnika startowegodo 2900 str.

  A4 (wg normy producenta, wydruk) dane uzupełniające skuteczność typowa zasobnika z tonerem czarnymdo 9500 str. A4 dane dodatkowe podajnik na pojedyncze arkusze informacje dopełniające charakterystyczna pojemność podajnikówdo 350 arkuszy informacje uzupełniające maksymalna pojemność podajnikówdo 900 arkuszy informacje uzupełniające objętość odbiornika papierudo 150 arkuszy dane dopełniające emulacjaPostScript 3 dane dodatkowe czcionki i znaki84 skalowalnych czcionek TrueType informacje uzupełniające drukowanie z chmurytak (HP Smart) informacje dodatkowe drukowanie z sprzętów mobilnychtak (HP Smart, Apple AirPrint, dokument Mo informacje dodatkowe wariant zasilaniasieciowe AC (220-240V); Energy Star informacje dodatkowe Żadne oprogramowanie nie jest załączone do zestawu; można je pobrać ze stro informacje uzupełniające http://www.hp.com lub http://123.hp.com Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ ms331dn printer high volt 40ppm marki Lexmark ☆

ms331dn printer high volt 40ppm marki Lexmark Najniższa Cena Online

☆ ms331dn printer high volt 40ppm marki Lexmark - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lexmark
 • Nazwa produktu: ms331dn printer high volt 40ppm marki Lexmark
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Lekkie, kompaktowe i szybkie, urządzenie MS331dn obsługuje drukowanie do 38 stron na minutę. Wydrukuj pierwszą stronę z prędkością 6,2 sekundy, a następnie wykonuj wymagające zadania, korzystając z dwurdzeniowego procesora 1 GHz i 256 MB pamięci.

  Połączenie za pomocą USB lub Ethernet, aby zapewnić pełny dostęp całemu zespołowi. Przystępna kaseta z tonerem Unison o wysokiej produktywności gwarantuje do 15 000 stron wydruków, a opcjonalny podajnik papieru powiększa łączną pojemność wejściową do 900 arkuszy w celu rozszerzenia ilości wydruków i skrócenia przestojów....


☆ Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) ☆

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dn G3Q46A Promocja (0889894212672)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: LaserJet

  wariant drukarki: Laserowa monochromatyczna

  Maksymalny rozmiar papieru: A4

  Czas wydruku pierwszej strony: 6.7 s

  Duplex: Tak

  technologia druku: Laserowa

  Rozdzielczość druku - główna: 1200 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 1200 dpi

  prędkość drukowania mono (max): 28.0 stron/min

  proces pracy (miesięcznie, maks.): 30000

  niepokaźna gramatura papieru: 60 g/m2

  Maksymalna gramatura papieru: 163 g/m2

  liczba podajników papieru: 2 szt

  objętość zamontowanych podajników: 260 arkuszy

  Praca w sieci bezprzewodowej: Nie

  automatyczny podajnik dokumentów: Nie

  Nadruk na CD/DVD: Nie

  Praca w DOS: Nie

  Czytnik kart: Nie

  wyświetlacz LCD: Tak

  Pamięć zainstalowana (MB): 256.00

  Pamięć maksymalna (MB): 256

  Interfejs komunikacyjny: USB 2.0

  Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  IRDA: Nie

  Pictbridge: Nie

  Materiały eksploatacyjne oryginalne: CF230A, CF230X

  liczba wkładów drukujących: 1 szt.

  typowe języki drukarki: PCL5c, PCL6, PS, PCLm, PDF, URF, PWG

  Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5

  Waga (kg): 6.900

  wymiary: Szerokość (mm): 371

  rozmiary: Wysokość (mm): 224

  wymiary: Głębokość (mm): 407

  Głośność: 53.0 dB

  Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™, Mac OS (niektóre wersje)

  informacje dopełniające: produktywność energetyczna: atest ENERGY STAR, Blue Angel, EPEAT (Silver), Startowy wkład laserowy HP LaserJet, czarny (1000 stron), kabel USB należy zakupić osobno

☆ Drukarka laserowa lbp633cdw marki Canon ☆

Drukarka laserowa lbp633cdw marki Canon Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa lbp633cdw marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa lbp633cdw marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Rodzina: i-SENSYS

  Podstawowe funkcje: drukarka

  typ drukarki: Laserowa kolorowa

  Maksymalny rozmiar papieru: A4

  Czas nagrzewania: 13.0 s

  Czas wydruku pierwszej strony: 10.5 s

  Duplex: Tak

  technologia druku: Laserowa

  Rozdzielczość druku - główna: 1200 dpi

  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 1200 dpi

  proces pracy (miesięcznie, maks.): 30000

  niepokaźna gramatura papieru: 60 g/m2

  Maksymalna gramatura papieru: 200 g/m2

  liczba podajników papieru: 1 szt

  Maksymalna objętość podajników: 251 arkuszy

  Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

  samoczynny podajnik dokumentów: Nie

  Nadruk na CD/DVD: Nie

  Druk bez marginesów: Nie

  Praca w DOS: Nie

  Czytnik kart: Nie

  ekran LCD: Tak

  Pamięć zainstalowana (MB): 1024.00

  Telefon: Nie

  Fax: Nie

  Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, Gigabit Ethernet (RJ45), WiFi Direct

  Złącze LPT: Nie

  Gniazdo EIO: Nie

  Pictbridge: Nie

  IRDA: Nie

  Obsługiwane formaty druku: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch

  charakterystyczne języki drukarki: UFRII, PCL5c, PCL6, Adobe PostScript

  Maksymalne zużycie energii: 850 W

  Waga (kg): 16.100

  rozmiary: Szerokość (mm): 430

  rozmiary: Wysokość (mm): 287

  rozmiary: Głębokość (mm): 418

  Poziom hałasu: 66.0 dB(A)

  Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2022, Mac OS (niektóre wersje), Linux (niektóre wersje)

  dane dodatkowe: 5-wierszowy wyświetlacz LCD, Źródło zasilania: 220-240 V (±10%) 50/60 Hz (±2 Hz), prędkość procesora: 800 MHz x 2

  Gwarancja producenta: 24

☆ Xerox MFP WorkCentre 3025V_NI mono/A4/21ppm/LAN/WiFi/fax/ADF40 ☆

Xerox MFP WorkCentre 3025V_NI mono/A4/21ppm/LAN/WiFi/fax/ADF40 Najniższa Cena Online

☆ Xerox MFP WorkCentre 3025V_NI mono/A4/21ppm/LAN/WiFi/fax/ADF40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox MFP WorkCentre 3025V_NI mono/A4/21ppm/LAN/WiFi/fax/ADF40
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Wysokowydajna drukarka wielofunkcyjna Xerox WorkCentre 3025 łączy w sobie mnóstwo funkcji o kluczowym znaczeniu dla biura w jednym urządzeniu, takie jak drukowanie, kopiowanie i skanowanie (a także faksowanie przy użyciu WorkCentre 3025NI).
  To idealna monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna dla osób jednostkowych lub niewielkich zespołów roboczych.

  obszerne wrażenie. Dostępna wartość.
  Osiągniesz niesamowite wyniki, a także zyskasz bogaty zestaw funkcji charakterystycznych, wybierając... (sprawdź więcej)Podsumowanie, czyli jaka drukarka laserowa do 1500 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka laserowa do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka laserowa do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drukarki laserowe – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek laserowych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek laserowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka laserowa do 1500 zł opinie,
 • dobra drukarka laserowa do 1500 zł cena,
 • drukarka laserowa do 1500 zł ranking,
 • drukarka laserowa do 1500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...