Ranking drukarek laserowych do 4000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek laserowych do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek laserowych do 4000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek laserowych do 4000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek laserowych.

Jakie drukarki laserowe do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki laserowe do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek laserowych do 4000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera ☆

ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera Najniższa Cena Online

☆ ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KYOCERA
 • Nazwa produktu: ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  sprawna i kompaktowa drukarka monochromatyczna asygnowana niewielkim i średnim grup roboczych. Drukarka jest wyposażona w innowacyjne funkcje bezpieczeństwa i rozciągliwe opcje obsługi papieru o pojemności maksymalnej 2600 arkuszy. Trwałe i efektywne podzespoły gwarantują niskie koszty bieżące i znikomy wpływ na środowisko. Parametry główne Praca w sieci: Tak prędkość str A4 na min: 55 Format: A4 typ druku: Laserowy mono wydajność bębna (stron): 500000 Duplex: Tak skuteczność tonera czarnego K (pełnej produktywności): 25000 produktywność tonera czarnego K (startowego): 10000 dopełniające kasety na papier: Tak (opcja) WiFi: Tak (opcja)

☆ Lexmark Drukarka laserowa mx432 ☆

Lexmark Drukarka laserowa mx432 Najniższa Cena Online

☆ Lexmark Drukarka laserowa mx432 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lexmark
 • Nazwa produktu: Lexmark Drukarka laserowa mx432
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka laserowa Lexmark MX432

  Urządzenie MX432adwe zagwarantuje znikomym grupom roboczym skalowalne wsparcie rozwiązań i zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym do 40 stron na minutę*. Kompaktowy wymiar z modułem TPM (Trusted Platform Module) w standardzie**.

  Drukarka ma w standardzie funkcję samoczynnego drukowania dwustronnego, a na dodatek jest zaopatrzona w tryby oszczędzania energii, które są zgodne ze standardami EPEAT® Silver i ENERGY STAR®. Dzięki Programowi zwrotu zużytych tworzyw eksploatacyjnych Lexmark (LCCP), który umożliwia ponowne użycie i recykling, kasety z tonerem nie trafiają na wysypiska śmieci (przystępność różni się w zależności od kraju).

  niepokaźne rozmiary rewelacyjnie dopasowują się do małej przestrzeni w środowisku pracy klienta. MX432adwe zagwarantuje bezpieczeństwo i rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania zróżnicowanych branż. A dzięki usługom zarządzania drukiem (MPS) to wyśmienite uzupełnienie floty drukarek.

  Urządzenie MX432 jest wyekwipowane w czujniki, które stale monitorują setki punktów informacji, a po podłączeniu do usług Lexmarka w chmurze dopełniające korzyści, takie jak usługi predykcyjne i samoczynne dopełnianie tworzyw eksploatacyjnych.

  kupujący mogą liczyć na wysoką wydajność drukarki MX432, która gwarantuje szybkie drukowanie z szybkością do 40 stron na minutę* i skanowanie dwustronne do 92 obrazów na minutę. Drukuj z dowolnego miejsca ze charakterystycznej sieci Wi-Fi dzięki pełnej obsłudze urządzeń przenośnych. Stalowe ramy solidność i bezusterkowość jednocześnie w biurze, jak i w magazynie.


☆ mfc-l8900cdw marki Brother ☆

mfc-l8900cdw marki Brother Najniższa Cena Online

☆ mfc-l8900cdw marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: mfc-l8900cdw marki Brother
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8900CDW

  Setki dokumentów skanowanych drukowanych i kopiowanych w ciągu dnia to nic wielkiego dla urządzenia wielofunkcyjnego Brother MFC-L8900CDW. Szeroka szybkość wydruku i ekonomia pracy czynią z niej nadzwyczajny dobór do biur i korporacji. Niedużo tego, wysoka bezawaryjność i nietrudna obsługa eksploatacyjna pozwolą zaoszczędzić czas i zredukować koszty utrzymania. To nieprzeciętna wiadomość dla każdego, kto potrzebuje sprzętu gotowego do codziennej, intensywnej pracy.

  Kluczowe właściwości:

  Wysokiej jakości kolorowe wydruki

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi lub LAN

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan, Wi-Fi Direct

  samoczynne dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie

  barwny ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm

  prędkie drukowanie do 31 stron na minutę

  Podajnik papieru na 250 arkuszy

  W komplecie toner czarny na 3000 stron i kolorowe na 1800 stron (Możliwość dokupienia tonerów XL Czarny na 6500 stron, kolorowe na 4000 stron)

  Nowy poziom sprawności

  Model MFC-L8900CDW drukuje do 31 stron na minutę w trybie barwnym, a także monochromatycznym. Efektywność urządzenia została powiększona dzięki opcji automatycznego druku i skanowania dwustronnego. Prędkość druku w dupleksie wynosi do 14 stron na minutę. Dwustronne skanowanie w kolorze i mono w sytuacji modelu wynosi do 56 obrazów na minutę. Urządzenie wyposażone jest w wielki i łatwy w nawigacji wyświetlacz dotykowy. Dodatkowo MFC-L8900CDW oferuje typowy podajnik papieru o obszerności 250 arkuszy.

  Bezpieczne drukowanie

  Oferowana wraz z nowymi produktami blokada Secure Function Lock 3.0, pozwala ograniczyć dostęp do urządzenia poszczególnym użytkownikom w sieci na podstawie ich loginów na komputerze PC. Dostęp do zapisanych zadań drukowania i kontrola dostępu jest realna dzięki użyciu poświadczeń usługi Active Directory. Tajne dokumenty są na dodatek bronione poprzez zapisywanie dziennika druku, powiadomień i raportów e-mail i blokady ustawień. Modele obsługują też Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive i Certificate Management.

  Rozwiązania przenośne

  Urządzenie proponuje integrację z rozwiązaniami przenośnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, wtyczki Android print service, a także aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z maszyn przenośnych, takich jak iPhone, iPad i tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android. Nowe modele są wyposażone w prędkie interfejsy sieciowe: przewodowy LAN i bezprzewodowe Wi-Fi oraz NFC.

  Niski wpływ na środowisko

  Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8900CDW jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel i ENERGY STAR.

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla, a także dodatkowych tonerów XL na górze strony ⬆️


☆ Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) ☆

Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) Najniższa Cena Online

☆ Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother HL-L9470CDN

  Tam, gdzie niezbędna jest bezawaryjność działania i szybkość wydruku, drukarka Brother HL-L9470CDN spełni oczekiwania świetnie. Wszechstronne wykorzystanie, ekonomia pracy i wspaniały stosunek kosztów utrzymania do liczby wydrukowanych stron docenią zarówno biura, jak i wielkie korporacje. Na dodatek szybka i nietrudna zamiana komponentów eksploatacyjnych powoduje, że drukarka jest zawsze gotowa do pracy.

  Kluczowe atrybuty:

  Wysokiej jakości kolorowe wydruki

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci LAN (nie posiada WiFi)

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  samoczynne drukowanie dwustronne

  barwny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,8 cm

  Podajnik papieru na 620 arkuszy

  36 miesięcy gwarancji (po gratisowej rejestracji na stronie Brother )

  elastyczność, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

  Model HL-L9470CDN zagwarantuje optymalną wydajność dzięki szerokiej gamie profesjonalnych opcji wykańczania dokumentów. Niezależnie od tego, czy Ci potrzeba sortera do sortowania wydruków czy finiszera, który będzie samoczynnie zszywał wydrukowane dokumenty, drukarkę możesz włatwy sposób rozbudować. Dzięki czemu podniesiesz skuteczność pracy w firmie.

  w dodatku możesz rozszerzyć ilość papieru. Starczy, że uzupełnisz model o dodatkowe podajniki i przekształcisz tym samym HL L9470CDN w urządzenie wolnostojące.

  Bezpieczna i inteligentna

  Aby zachować zgodność z coraz bardziej rygorystycznymi przepisami dotyczącymi prywatności i bezpieczeństwa informacji, urządzenie HL L9470CDN ma zaimplementowaną obsługę najnowszych protokołów bezpieczeństwa zgodnych z normami branżowymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych.

  Funkcje zarządzania użytkownikami i kontroli dostępu pomagają obniżyć ryzyko dostania się dokumentów w niepowołane ręce. Możliwości wprowadzenia selektywnych ograniczeń i autoryzacja upoważnionych pracowników albo grup dają natychmiastowy dostęp do określonych ustawień ifunkcji. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa druku w Twojej firmie.

  Model HL-L9470CDN jest w standardzie wyekwipowany w funkcje Secure Print Plus, Cloud Secure Print i Barcode Print Plus. Dzięki czemu możesz od razu bezpiecznie zacząć drukować i automatyzować przepływy pracy. Urządzenie możesz w dodatku zjednoczyć z oprogramowaniem do zarządzaniadrukiem innych firm. W ten sposób stworzysz spójnie zintegrowany cykl drukowania i zarządzania dokumentami.

  Gdy jakość i skuteczność idą w parze

  Dzięki najistotniej zaawansowanej technologii druku kolorowego masz pewność,za każdym razem gdy jest to istotne zrobisz na odbiorcach stosowne wrażenie. Przekażesz im żywe, fachowej jakości kolorowe wydruki. Mocna kompozycja i elementy o długiej żywotności zapewniają, iż Twoje urządzenie będzie cały czas działać bez zakłóceń.

  Urządzenie HL-L9470CDN oferuje genialny stosunek jakości do ceny. Zapewnia niski całkowity koszt posiadania (TCO) i konkurencyjny koszt wydruku pojedynczej strony (CPP). Pozwól, żeby Brother zajął się Twoimi sprawami związanymi z drukowaniem w ramach usługi zarządzania drukiem (MPS). Obejmuje ona samoczynną dostawę materiałów eksploatacyjnych i usuwanie awarii. Dzięki temu ograniczysz czas przestojów i powiększysz produktywność.

  nietrudne drukowanie zabezpieczonych dokumentów

  Secure Print Plus umożliwia bezpieczne drukowanie tajnych dokumentów firmowych dzięki bezproblemowej integracji z wbudowanym czytnikiem kart. Stanowi to wygodne rozwiązanie do praktycznie bezdotykowego uruchamiania zadań drukowania. Twoje wrażliwe informacje są drukowane tylko wtedy, gdy jesteś gotowy do ich pobrania z drukarki. Dokumenty mogą być odbierane tylko przez upoważnionych pracowników.

  Cloud Secure Print to wygodna, wbudowana funkcja. Umożliwia ona nietrudne wysyłanie dokumentów do drukowania, gdy jesteś poza domem lub biurem. Żądanie drukowania możesz wysłać zdalnie za pośrednictwem poczty elektronicznej do urządzenia Brother z aktywnym połączeniem internetowym. Wydruki odbierzesz bezpiecznie, gdy będziesz na to gotowy. Dokumenty zostaną wydrukowane dopiero po wprowadzeniu poprzez osobę wysyłającą oryginalnego hasła na panelu sterowania urządzenia.

  Barcode Print Plus zwiększa funkcjonalność o zaawansowaną obsługę standardów kodów kreskowych. Skorzystaj z oprogramowania, które ma wbudowaną funkcję generowania kodów kreskowych. Dzięki niemu możesz szybko i precyzyjnie dodawać do drukowanych dokumentów kody kreskowe 1D i 2D.

  W zestawie
  • kasety z tonerem
  • bęben
  • pas transmisyjny
  • pojemnik na zużyty toner
  • kabel zasilający
  • podręcznik prędkiej konfiguracji
  • karta gwarancyjna
  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest realna po gratisowej rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do biura i korporacji
  • technologia druku: Laserowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier gruby, Etykiety, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A5, A4, B5, Legal, Letter, Formaty niestandardowe, DL
  • Podajnik papieru: 620 arkuszy
  • Odbiornik papieru: 250 arkuszy
  • szybkość druku w kolorze: do 40 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Miesięczne obciążenie: 120000 str./miesiąc
  • Maksymalna gramatura papieru: 230 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): automatyczny
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Tak
  • Interfejsy: USB, LAN (Ethernet), AirPrint, NFC, Mopria
  • ekran: wbudowany
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, Tonery startowe
  • Kolor: Biały
  • Szerokość: 442 mm
  • Wysokość: 403 mm
  • Głębokość: 541 mm
  • Waga: 29,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po bezpłatnej rejestracji na stronie producenta )

☆ Kyocera Drukarka laserowa ecosys pa6000x | kyocerasklep.pl ☆

Kyocera Drukarka laserowa ecosys pa6000x | kyocerasklep.pl Najniższa Cena Online

☆ Kyocera Drukarka laserowa ecosys pa6000x | kyocerasklep.pl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KYOCERA
 • Nazwa produktu: Kyocera Drukarka laserowa ecosys pa6000x | kyocerasklep.pl
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  dane OGÓLNE Ogólnie rodzaj Monochromatyczna drukarka A4 technologia KYOCERA ECOSYS Laser Panel sterowania 5-liniowy wyświetlacz LCD szybkość drukowania Do 60 stron A4 na minutę, dwustronnie: do 43 strony A4 na minutę Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi Czas nagrzewania Ok.

  25 sekund lub mniej Czas wydruku pierwszej strony Ok. 4,5 sekundy wymiary (szer. X gł. X wys.) 403 mm × 410 mm × 320 mm, (410 mm × 416 mm × 363 mm uwzględniając zaokrąglenia) Waga Ok. 16,2 kg, ok. 20 kg (z opakowaniem) pobór mocy Drukowanie: 710.2 Wh, tryb uśpienia: 0.5 Wh, tryb gotowości: 9 Wh Napięcie zasilania AC 220/240 V, 50/60 Hz Poziom hałasu zgodnie z normą ISO 7779 Drukowanie: 57 dB(A) Lpa, tryb gotowości: 33 dB(A) dokumenty GS, TÜV, CE; - drukarka produkowana zgodnie z normą jakości ISO 9001, a także normą ochrony środowiska ISO 14001.

  General memory standard 512 MB RAM, maks. 2.5 GB RAM OBSŁUGA PAPIERU pojemność wejściowa 100-kartkowy podajnik wielofunkcyjny; 60 – 220 g/m2;, A4R, A4, A5, A6R, B5, Letter, LetterR, Legal, Ledger, inne w zakresie(140 x 210 to 216 x 356 mm), baner do 915 mm.

  Kaseta uniwersalna na 500 arkuszy, 60–120 g/m², A4, A5, B5, Letter, Legal, Folio, inne (140 x 210 to 216 x 356 mm). Objętość maksymalna (z opcjami) 2600 arkuszy Moduł dupleksu Drukowanie dwustronne: 60 to 120 g/m², A4, A5, B5, Letter, Legal, inne (140x 210 mm - 216 x 356 mm).

  pojemność wyjściowa 500 arkuszy wydrukiem do góry z czujnikiem przepełnienia i opcjonalnie 250 wydrukiem do góry z PT-320 uzupełniające informacje Wszystkie podane pojemności dotyczą papieru o grubości maks.

  0,11 mm DRUKOWANIE Procesor ARM Cortex-A53 Dual core 1.4GHz Język kontrolera PRESCRIBE Emulacje PCL6 (5e/XL), KPDL3 (PostScript 3 compatible), PDF Direct Print, XPS Direct Print and Open XPS, PPML, TIFF/JPEG Direct Print Support, URF, PWG Raster, PCLm, IBM Proprinter, Line Printer, Epson LQ-850.

  Czcionki 93 czcionki (PCL6/KPDL 3), 4 czcionki (Calibri), 4 czcionki (Cambria), 1 czcionka bitmapowa, 45 jednowymiarowych kodów, obsługa dwuwymiarowych kodów (PDF417) Funkcje druk bezpośredni PDF, drukowanie IPP 1.0, drukowanie e-mail, druk WSD print, bezpieczne drukowanie IPP przez TLS, uwierzytelnianie lokalne i sieciowe, IPsec, HTTPS, LDAP poprzez TLS, SNMPv3, SMTP poprzez TLS, POP przez TLS, szyfrowany druk bezpośredni PDF, uniwersalny druk, drukowanie z Chrome OS.

  Obsługa druku mobilnego KYOCERA Mobile Print dla iOS i Android, AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct. Obsługiwane systemy operacyjne Wszystkie aktualne wersje Windows, MAC OS X wersja 10.9 lub wyższa, Chrome OS, Linux oraz inne według potrzeb INTERFEJSY charakterystyczny interfejs Standardowo: USB 2.0 (Hi-Speed), 2 x USB Host Interface, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), opcjonalnie Wireless LAN (IEEE 802.11b/g/n), 2 eKUIO gniazda na opcjonalny wewnętrzny serwer druku lub dysk SSD, opcjonalnie gniazdo dopełniającej karty SD/SDHC GWARANCJA Gwarancja 2-letnia gwarancja w standardzie.

  KYOCERA udziela gwarancji na bęben na 3 lata lub 500 000 stron (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), pod warunkiem, iż urządzenie jest używane i serwisowane zgodnie z instrukcją serwisową.


☆ Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a ☆

Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a Najniższa Cena Online

☆ Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M611dn atrybuty M611dn;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka rodzaj drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 7.9 s Duplex Tak technika druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 1200 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1200 dpi szybkość drukowania mono (max) 61.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 275000 Maksymalna gramatura papieru 200 g/m2 ilość podajników papieru 2 szt pojemność zamontowanych podajników 650 arkuszy Maksymalna pojemność podajników 4400 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Nie samoczynny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie wyświetlacz LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 512.00 Pamięć maksymalna (MB) 1536 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny 2x USB 2.0 host Interfejs komunikacyjny Gigabit Ethernet (RJ45) Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470A Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470X Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470Y liczba wkładów drukujących 1 szt.

  typowe języki drukarki PCL 6, PCL 5, PDF (1.7 bezpośrednie drukowanie), Apple AirPrint Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku B6 JIS Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku 16K Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Obsługiwane formaty druku Koperta B5 Obsługiwane formaty druku Koperta C6 Obsługiwane formaty druku Koperta DL Maksymalne zużycie energii 780 W Waga (kg) 21.600 rozmiary: Szerokość (mm) 431 rozmiary: Wysokość (mm) 380 wymiary: Głębokość (mm) 466 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 albo nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Android (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Apple iOS (niektóre wersje) załączone oprogramowanie dołączone oprogramowanie OCR Nie dane dodatkowe Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a marki Hp ☆

drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a marki Hp Najniższa Cena Online

☆ drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a marki Hp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka HP LASERJET ENTERPRISE M611DN

  Ta drukarka HP LaserJet z rozwiązaniem JetIntelligence jest skuteczna, energooszczędna i zagwarantuje bezpieczeństwo.
  Drukarka HP LaserJet z technologią JetIntelligence łączy w sobie unikatową wydajność i energooszczędność z drukiem dokumentów mistrzowskiej jakości precyzyjnie wtedy, gdy są potrzebne a równocześnie broni sieć przed atakami za pomocą najistotniejszych w branży zabezpieczeń.

  Najbezpieczniejsze drukowanie oferowane przez HP
  Dzięki... (sprawdź więcej)Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki laserowe do 4000 zł – Ranking na lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki laserowe do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek laserowych do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a ☆

Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a Najniższa Cena Online

☆ Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp inc. drukarka laserjet enterprise m611dn 7ps84a
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M611dn parametry M611dn;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka typ drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny rozmiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 7.9 s Duplex Tak technika druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 1200 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1200 dpi prędkość drukowania mono (max) 61.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 275000 Maksymalna gramatura papieru 200 g/m2 ilość podajników papieru 2 szt objętość zamontowanych podajników 650 arkuszy Maksymalna objętość podajników 4400 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Nie automatyczny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 512.00 Pamięć maksymalna (MB) 1536 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny 2x USB 2.0 host Interfejs komunikacyjny Gigabit Ethernet (RJ45) Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470A Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470X Materiały eksploatacyjne oryginalne W1470Y ilość wkładów drukujących 1 szt.

  charakterystyczne języki drukarki PCL 6, PCL 5, PDF (1.7 bezpośrednie drukowanie), Apple AirPrint Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku B6 JIS Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku 16K Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Obsługiwane formaty druku Koperta B5 Obsługiwane formaty druku Koperta C6 Obsługiwane formaty druku Koperta DL Maksymalne zużycie energii 780 W Waga (kg) 21.600 rozmiary: Szerokość (mm) 431 rozmiary: Wysokość (mm) 380 wymiary: Głębokość (mm) 466 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 lub nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Android (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Apple iOS (niektóre wersje) załączone oprogramowanie załączone oprogramowanie OCR Nie informacje dodatkowe Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ Lexmark Drukarka laserowa mx432 ☆

Lexmark Drukarka laserowa mx432 Najniższa Cena Online

☆ Lexmark Drukarka laserowa mx432 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lexmark
 • Nazwa produktu: Lexmark Drukarka laserowa mx432
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka laserowa Lexmark MX432

  Urządzenie MX432adwe zagwarantuje nieznacznym grupom roboczym skalowalne wsparcie rozwiązań i zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym do 40 stron na minutę*. Kompaktowy wymiar z modułem TPM (Trusted Platform Module) w standardzie**.

  Drukarka ma w standardzie funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, a ponadto jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które są zgodne ze standardami EPEAT® Silver i ENERGY STAR®. Dzięki Programowi zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmark (LCCP), który umożliwia ponowne wykorzystanie i recykling, kasety z tonerem nie trafiają na wysypiska śmieci (dostępność różni się w zależności od kraju).

  drobne rozmiary idealnie dostosowują się do niewielkiej przestrzeni w środowisku pracy klienta. MX432adwe zagwarantuje bezpieczeństwo i rozwiązania, które spełniają najwyższe oczekiwania różnych branż. A dzięki usługom zarządzania drukiem (MPS) to doskonałe uzupełnienie floty drukarek.

  Urządzenie MX432 jest wyposażone w czujniki, które stale nadzorują setki punktów danych, a po podłączeniu do usług Lexmarka w chmurze dodatkowe korzyści, takie jak usługi predykcyjne i automatyczne dopełnianie materiałów eksploatacyjnych.

  kupujący mogą liczyć na wysoką skuteczność drukarki MX432, która zagwarantuje szybkie drukowanie z prędkością do 40 stron na minutę* i skanowanie dwustronne do 92 obrazów na minutę. Drukuj z dowolnego miejsca ze charakterystycznej sieci Wi-Fi dzięki pełnej obsłudze maszyn przenośnych. Stalowe ramy trwałość i bezawaryjność jednocześnie w biurze, jak i w magazynie.


☆ ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera ☆

ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera Najniższa Cena Online

☆ ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KYOCERA
 • Nazwa produktu: ecosys p3155dn + gratis! negocjuj cenę! autoryzowany dealer! gwar 24m, pl menu marki Kyocera
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  skuteczna i kompaktowa drukarka monochromatyczna asygnowana niepokaźnym i średnim grup roboczych. Drukarka jest wyposażona w innowacyjne funkcje bezpieczeństwa i rozciągliwe opcje obsługi papieru o objętości maksymalnej 2600 arkuszy. Trwałe i produktywne podzespoły zapewniają niskie koszty bieżące i śladowy wpływ na środowisko. Parametry główne Praca w sieci: Tak prędkość str A4 na min: 55 Format: A4 rodzaj druku: Laserowy mono efektywność bębna (stron): 500000 Duplex: Tak skuteczność tonera czarnego K (pełnej wydajności): 25000 produktywność tonera czarnego K (startowego): 10000 dodatkowe kasety na papier: Tak (opcja) WiFi: Tak (opcja)

☆ Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) ☆

Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) Najniższa Cena Online

☆ Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Drukarka hl-l9470cdn (hll9470cdnre1) (4977766813976)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother HL-L9470CDN

  Tam, gdzie potrzebna jest bezawaryjność działania i prędkość wydruku, drukarka Brother HL-L9470CDN spełni oczekiwania świetnie. Wszechstronne użycie, ekonomia pracy, a także wspaniały stosunek kosztów utrzymania do liczby wydrukowanych stron docenią zarówno biura, jak i pokaźne korporacje. W dodatku szybka i nieskomplikowana wymiana części eksploatacyjnych sprawia, iż drukarka jest zawsze gotowa do pracy.

  Kluczowe cechy:

  Wysokiej jakości kolorowe wydruki

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci LAN (nie posiada WiFi)

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  samoczynne drukowanie dwustronne

  kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,8 cm

  Podajnik papieru na 620 arkuszy

  36 miesięcy gwarancji (po gratisowej rejestracji na stronie Brother )

  rozciągliwość, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

  Model HL-L9470CDN zagwarantuje trafną sprawność dzięki szerokiej gamie mistrzowskich opcji wykańczania dokumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sortera do sortowania wydruków czy finiszera, który będzie automatycznie zszywał wydrukowane dokumenty, drukarkę możesz włatwy sposób rozbudować. Dzięki czemu podniesiesz sprawność pracy w firmie.

  ponadto możesz rozszerzyć ilość papieru. Starczy, że uzupełnisz model o dopełniające podajniki i przekształcisz tym samym HL L9470CDN w urządzenie wolnostojące.

  Bezpieczna i inteligentna

  Aby zachować zgodność z coraz bardziej rygorystycznymi przepisami dotyczącymi prywatności i bezpieczeństwa informacji, urządzenie HL L9470CDN ma zastosowaną obsługę najnowszych protokołów bezpieczeństwa zgodnych z normami branżowymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich informacji.

  Funkcje zarządzania użytkownikami i kontroli dostępu pomagają zmniejszyć ryzyko dostania się dokumentów w niepowołane ręce. Możliwości wprowadzenia selektywnych ograniczeń i autoryzacja upoważnionych pracowników albo grup dają natychmiastowy dostęp do określonych ustawień ifunkcji. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa druku w Twojej firmie.

  Model HL-L9470CDN jest w standardzie zaopatrzony w funkcje Secure Print Plus, Cloud Secure Print i Barcode Print Plus. Dzięki czemu możesz od razu bezpiecznie zacząć drukować i automatyzować przepływy pracy. Urządzenie możesz dodatkowo dopasować z oprogramowaniem do zarządzaniadrukiem innych firm. W ten sposób stworzysz spójnie zintegrowany proces drukowania i zarządzania dokumentami.

  Gdy jakość i skuteczność idą w parze

  Dzięki najmocniej zaawansowanej technice druku kolorowego masz pewność,za każdym razem gdy jest to istotne zrobisz na odbiorcach optymalne wrażenie. Przekażesz im żywe, profesjonalnej jakości kolorowe wydruki. Solidna konstrukcja i komponenty o długiej żywotności zapewniają, że Twoje urządzenie będzie cały czas działać bez zakłóceń.

  Urządzenie HL-L9470CDN oferuje perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Gwarantuje niski całkowity koszt posiadania (TCO) i konkurencyjny koszt wydruku pojedynczej strony (CPP). Pozwól, aby Brother zajął się Twoimi sprawami związanymi z drukowaniem w ramach usługi zarządzania drukiem (MPS). Obejmuje ona samoczynną dostawę tworzyw eksploatacyjnych i usuwanie awarii. Dzięki czemu ograniczysz czas przestojów i powiększysz sprawność.

  przystępne drukowanie zabezpieczonych dokumentów

  Secure Print Plus pozwala na bezpieczne drukowanie poufnych dokumentów firmowych dzięki bezproblemowej integracji z wbudowanym czytnikiem kart. Stanowi to komfortowe rozwiązanie do praktycznie bezdotykowego uruchamiania zadań drukowania. Twoje wrażliwe informacje są drukowane tylko wtedy, gdy jesteś gotowy do ich pobrania z drukarki. Dokumenty mogą być odbierane tylko poprzez upoważnionych pracowników.

  Cloud Secure Print to komfortowa, zastosowana funkcja. Umożliwia ona nieskomplikowane wysyłanie dokumentów do drukowania, gdy jesteś poza domem lub biurem. Żądanie drukowania możesz wysłać zdalnie za pośrednictwem poczty elektronicznej do urządzenia Brother z aktywnym połączeniem internetowym. Wydruki odbierzesz bezpiecznie, gdy będziesz na to gotowy. Dokumenty zostaną wydrukowane dopiero po wprowadzeniu przez osobę wysyłającą specyficznego hasła na panelu sterowania urządzenia.

  Barcode Print Plus rozszerza funkcjonalność o zaawansowaną obsługę standardów kodów kreskowych. Skorzystaj z oprogramowania, które ma zaimplementowaną funkcję generowania kodów kreskowych. Dzięki niemu możesz błyskawicznie i skrupulatnie dodawać do drukowanych dokumentów kody kreskowe 1D i 2D.

  W pakiecie
  • kasety z tonerem
  • bęben
  • pas transmisyjny
  • pojemnik na zużyty toner
  • przewód zasilający
  • podręcznik szybkiej konfiguracji
  • karta gwarancyjna
  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest osiągalna po bezpłatnej rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do biura i korporacji
  • technologia druku: Laserowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier gruby, Etykiety, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A5, A4, B5, Legal, Letter, Formaty niestandardowe, DL
  • Podajnik papieru: 620 arkuszy
  • Odbiornik papieru: 250 arkuszy
  • prędkość druku w kolorze: do 40 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Miesięczne obciążenie: 120000 str./miesiąc
  • Maksymalna gramatura papieru: 230 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): automatyczny
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Tak
  • Interfejsy: USB, LAN (Ethernet), AirPrint, NFC, Mopria
  • wyświetlacz: zaimplementowany
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, Tonery startowe
  • Kolor: Biały
  • Szerokość: 442 mm
  • Wysokość: 403 mm
  • Głębokość: 541 mm
  • Waga: 29,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po darmowej rejestracji na stronie producenta )

☆ mfc-l8900cdw marki Brother ☆

mfc-l8900cdw marki Brother Najniższa Cena Online

☆ mfc-l8900cdw marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: mfc-l8900cdw marki Brother
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8900CDW

  Setki dokumentów skanowanych drukowanych i kopiowanych w ciągu dnia to nic obfitego dla urządzenia wielofunkcyjnego Brother MFC-L8900CDW. Znaczna szybkość wydruku, a także ekonomia pracy czynią z niej idealny wybór do biur i korporacji. Niewiele tego, wysoka bezusterkowość i prosta obsługa eksploatacyjna pozwolą zaoszczędzić czas i zredukować koszty utrzymania. To doskonała wiadomość dla każdego, kto potrzebuje sprzętu gotowego do codziennej, intensywnej pracy.

  Kluczowe cechy:

  Wysokiej jakości kolorowe wydruki

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi lub LAN

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan, Wi-Fi Direct

  automatyczne dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie

  barwny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm

  prędkie drukowanie do 31 stron na minutę

  Podajnik papieru na 250 arkuszy

  W zestawie toner czarny na 3000 stron i kolorowe na 1800 stron (Możliwość dokupienia tonerów XL Czarny na 6500 stron, kolorowe na 4000 stron)

  Nowy poziom sprawności

  Model MFC-L8900CDW drukuje do 31 stron na minutę w trybie kolorowym i monochromatycznym. Wydajność urządzenia została powiększona dzięki opcji automatycznego druku i skanowania dwustronnego. Prędkość druku w dupleksie wynosi do 14 stron na minutę. Dwustronne skanowanie w kolorze i mono w przypadku modelu wynosi do 56 obrazów na minutę. Urządzenie zaopatrzone jest w obfity i nieskomplikowany w nawigacji wyświetlacz dotykowy. Dodatkowo MFC-L8900CDW proponuje standardowy podajnik papieru o obszerności 250 arkuszy.

  Bezpieczne drukowanie

  Oferowana wraz z nowymi produktami blokada Secure Function Lock 3.0, pozwala ograniczyć dostęp do urządzenia poszczególnym użytkownikom w sieci na podstawie ich loginów na komputerze PC. Dostęp do zapisanych zadań drukowania i kontrola dostępu jest osiągalna dzięki użyciu poświadczeń usługi Active Directory. Poufne dokumenty są w dodatku bronione poprzez zapisywanie dziennika druku, powiadomień i raportów e-mail i blokady ustawień. Modele obsługują także Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive i Certificate Management.

  Rozwiązania mobilne

  Urządzenie oferuje integrację z rozwiązaniami przenośnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, wtyczki Android print service i aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad, a także tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android. Świeże modele są wyposażone w szybkie interfejsy sieciowe: przewodowy LAN i bezprzewodowe Wi-Fi i NFC.

  Niski wpływ na środowisko

  Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8900CDW jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR.

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla i dodatkowych tonerów XL na górze strony ⬆️Podsumowanie, czyli jaka drukarka laserowa do 4000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka laserowa do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka laserowa do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki laserowe – TOP5 na lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek laserowych do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek laserowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka laserowa do 4000 zł opinie,
 • dobra drukarka laserowa do 4000 zł cena,
 • drukarka laserowa do 4000 zł ranking,
 • drukarka laserowa do 4000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...