Ranking czajników energooszczędnych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników energooszczędnych


Pomagamy w wyborze dobrych czajników energooszczędnych. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników energooszczędnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników do kuchni i biura.

Jakie czajniki energooszczędne najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki energooszczędne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników energooszczędnych, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 ☆

Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Clatronic
 • Nazwa produktu: Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zawartość max. 1 litr

  Odchylana bezpieczna pokrywa obsługiwana jedną ręką

  Bezprzewodowy

  cieplny ze stali szlachetnej

  Wyjmowany filtr osadów wapiennych

  Wyłączanie automatyczne i ręczne

  2 zewnętrzne wskaźniki poziomu wody

  Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody/ przed przegrzaniem

  Podświetlany włącznik/ wyłącznik

  antypoślizgowy, gumowany uchwyt

  Część bazowa z nawijarką kabla

  Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50 Hz

  zużycie mocy: 900W

  rozmiary (SxWxG): 185x220x115mm

  Waga: 0,56kg

  atest TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych poprzez „Germanys best household electronics". W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych. Celem wyróżnienia „Focus" jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o znacznym zaufaniu konsumentów i renomie firmy.


☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) ☆

CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mesko
 • Nazwa produktu: CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik plastikowy Mesko MS 1236r 0,6L 760W biało-szary drobny i funkcjonalny czajnik drobny, użyteczny, wydajny i energooszczędny, zezwalający szybko zagotować wodę na kawę albo herbatę dla dwóch osób. Niewielkie rozmiary czajnika Mesko MS 1236r powodują, że jest on znakomitym wyborem dla osób podróżujących lub szanujących oszczędność miejsca.

  pokrywa tworzona jest z z wysokiej jakości tworzywa, niepodatnego na temperaturę w odcieniu białym, natomiast podstawka, pokrywka, a także wierzchnia część rączki z tworzywa w odcieniu szarym. Dodatkowo i podstawka nie jest kolista tylko spłaszczona.

  upraszcza to wykorzystywanie i przechowywanie urządzenia. Jednostajna podstawka Czajnik Mesko MS 1236r jest szczególnie komfortowy w użyciu, dzięki stabilnej podstawie. Konstrukcja podstawki zagwarantuje pewne osadzenie podczas zagotowywania wody, pomimo minimalnej szerokości.

  zaimplementowany potrójny konkretny konektor umożliwia stabilne połączenie dzbanka z podstawką. Taka budowa gwarantuje, iż po podniesieniu bez wątpienia będzie on odłączony od zasilania. Wewnątrz podstawki jest dużo miejsca do zwinięcia przewodu zasilającego.

  Można go pozostawić na zewnątrz tylko tyle ile potrzeba. Potężna pokrywka i uchwyt Pokrywka czajnika Mesko MS 1236r jest szczególnie mocna, otwiera się ją uchwytem na trwale z nią połączonym.. Po napełnieniu wodą mocno się zatrzaskuje.

  Szeroko otwierająca się pokrywka usprawnia nalewanie wody i czyszczenie. Dodatkowo w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Niezwykle konkretny, pewny i wygodny uchwyt, należycie się go trzyma.

  Wyprofilowana rączka z przyciskiem wyłącznika pod palcem wskazującym. Oznacza to iż podnosząc czajnik z podstawki zostanie on wpierw samoczynnie wyłączony. Transparentny włącznik w górnej części rączki jest na trwale połączony z wyłącznikiem.

  zagwarantuje to zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas gotowania wody. Niewielki pobór mocy Obok wodowskazu w dolnej części obudowy w czasie gotowania wody zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik samoczynnie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  Ciche zagotowanie wody zagwarantuje podwójna grzałka. Pod grzałkami umieszczono reflektor powiększający ich efektywność. Uzupełniającą zaletą czajnika Mesko MS 1236r jest minimalny pobór mocy, tylko 760 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać i cicho zagotować wodę.

  Jest to możliwe dzięki konstrukcji podwójnych grzałek oraz przypasowaniu mocy do niewielkiej objętości.


☆ CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. ☆

CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik bezprzewodowy C110

  - energooszczędny, turystyczny czajnik elektryczny
  - dwustronny przeźroczysty wskaźnik poziomu wody
  - bezprzewodowy, poprzez osobną podstawę
  z przewodem przyłączeniowym
  - grzałka spiralna
  - zabezpieczenie przeciw przegrzaniu
  - automatyczny sterowany temperaturą pary wyłącznik
  - przełącznik włączony-wyłączony
  - lampka kontrolna
  - zabezpieczenie termiczne
  - filtr siatkowy
  - uchwyt zapewniający bezpieczne wylewanie wody
  - objętość 0,6 l
  - moc 800 W
  - napięcie 220-230 V
  - kolor: biały

  obfity i wyraźny wskaźnik poziomu wody i lampka kontrolna pozwalają w szybki sposób oszacować stan napełnienia zbiornika, a także pracy dzbanka. Potrójny system zabezpieczeń gwarantuje niezawodność działania. Model ten charakteryzuje się trwałością, a także prostotą i spełnia wszystkie wymagania użytkownika. Ergonomiczny i {pomocn|przydatn)y w różnych sytuacjach: w domu, na wczasach, na campingu.


☆ Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler ☆

Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Adler AD 1279 Silikonowy czajnik turystyczny Trudno sobie wyobrazić śniadanie bez ulubionej aromatycznej herbaty lub kawy niezbędnej do rozpoczęcia dnia z energią. Na wczasach szczególnie trudno funkcjonować bez ciepłej wody potrzebnej między innymi do przygotowania znaku rozpoznawczego każdych wakacji: dań instant!

  Czajnik turystyczny Adler AD 1279 to wyśmienity artykuł dla osób, które dużo czasu spędzają na działce czy w podróży równocześnie na wakacje, jak i w celach biznesowych. Wyśmienity w podróż Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom czajnik Adler AD 1279 sprawdzi się jednocześnie na kempingu, jak i w pokoju hotelowym.

  Co ważne stanowczo w podróży, nie zajmie dużo miejsca w bagażu! Został zaopatrzony w składany uchwyt aby zajmować jeszcze mniej miejsca, a także materiałową torebkę uławiającą przechowywanie.


☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b ☆

ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b Najniższa Cena Online

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
  BEŻOWY  klasyczny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzywa, wytrzymałego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.  Dla wygody wykorzystywania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Zezwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak aby uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Krągła podstawka gwarantuje dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

  Czajnik Adler AD 08 wyjątkowo potężny, pewny i komfortowy uchwyt. Prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dostosowane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki zarys że trzyma się go komfortowo i stabilnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.  Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono dwa spore matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po poprzez wodowskazy należycie widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką liczba jaka jest niezbędna. Czajnik Adler AD 08 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  W pokrywce umieszczono dwa wygodne przyciski do jej otwierania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. Wewnątrz obudowy zainstalowana jest wielka kolista stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo drobnej obszerności urządzenia gwarantuje ciche zagotowanie wody.  Obsługa jest bardzo prosta. Nalewamy potrzebną liczba wody. Nad wyraz pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej.  we wnętrzu obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Dodatkowo blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo wykorzystywania, i sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą sprawność.

  wewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.  Adler jest cenioną najczęściej w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Producent Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,też w innych krajach Europy. Wyroby firmy Adler produkowane są w wielkich, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, by spełniały najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE i świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, a także tendencjom rynku, dlatego bezustannie poszerzamy ofertę o świeże interesujące produkty.
☆ ad 1268 marki Adler ☆

ad 1268 marki Adler Najniższa Cena Online

☆ ad 1268 marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ad 1268 marki Adler
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik ostał zaprojektowany z myślą o osobach, które w czasie podróży cenią sobie własne źródło wrzątku. Dzięki nieznacznemu wymiarowi i masie z łatwością go zapakować i przewieźć. Dla wygody w zestawie znajdują się dwa nad wyraz lekkie kubeczki oraz dwie łyżeczki.

  Ścianki czajnika z półprzeźroczystego tworzywa w odcieniu szarym. Zintegrowana podstawa, pokrywka, a także wierzchnia strona rączki tworzone są z tworzywa w kolorze białym. Dołączone w pakiecie 2 filiżanki, a także 2 łyżeczki są ponadto z tworzywa w kolorze białym.

  W dzióbku jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Wodowskaz od MIN 0,2 litra do MAX 0,6 litra uniemożliwia niepotrzebnemu zużyciu energii i wody - starczy 200 ml, by móc zaparzyć herbatę albo kawę.

  pojemność znikoma 0,2 litra jest też niezwykle przydatna kiedy trzeba zagotować wodę na jedna filiżankę. Dopełniającą zaletą czajnika Adler AD 1268 jest niewiele znaczący pobór mocy, jedynie 600 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać i szybko oraz cicho zagotować wodę.

  Jest to realne dzięki dostosowaniu mocy do minimalnej pojemności. Pokrywka czajnika jest nad wyraz solidna. Komfortowe jej otwieranie gwarantuje uchwyt umieszczony na górnej stronie, za który można pociągnąć.

  Po napełnieniu wodą mocno się zatrzaskuje. Dzbanek połączony z podstawą oraz przewodem elektrycznym gwarantuje wygodę używania w warunkach turystycznych. W czasie wyjazdów nie rzadko trudno o stabilne miejsce do zagotowania wody na herbatę, czy zalewane wrzątkiem posiłki.

  wyjątkowo solidny, pewny i komfortowy uchwyt, korzystnie się go trzyma. Wyprofilowana rączka z przyciskiem włącznika i wyłącznika pod palcem wskazującym. Obydwa przyciski w kolorze białym. Pod czas pracy urządzenia w dolnej części obudowy zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna.

  Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Szeroko otwierająca się pokrywka usprawnia nalewanie wody i czyszczenie. Utrzymanie czajnika w czystości jest proste.

  Do konserwacji najlepiej użyć przystępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą sprawność....


☆ Camry cr 1265 (5908256839243) ☆

Camry cr 1265 (5908256839243) Najniższa Cena Online

☆ Camry cr 1265 (5908256839243) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry cr 1265 (5908256839243)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dzięki specyficznej, silikonowej budowie, turystyczny czajnik CR 1265 o mocy 750W składa się do niewielkich rozmiarów. Po złożeniu łatwo weźmiesz go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Wygodne przewożenie i przechowywanie Dzięki kompaktowym wymiarom i lekkości silikonowego czajnika CR 1265, możesz w wygodny sposób zapakować go choćby do bagażu podręcznego, czy wypełnionego po brzegi plecaka.

  Zyskujesz w ten sposób możliwość przygotowania sobie ulubionej herbaty lub kawy w każdym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej. Kiedy akurat nie podróżujesz lub nie korzystasz z Camry CR 1265, po jego złożeniu możesz go z łatwością schować do szafki albo choćby szuflady.

  W ten sposób, nie będzie zajmował miejsca potrzebnego na inne rzeczy. Nieprzeciętny dla podróżników Ciepłe napoje wyraźnie zwiększają komfort przebywania poza domem – niezwykle, jeśli jesteś miłośnikiem prawidłowej herbaty lub kawy i zabierasz je ze sobą, dokądkolwiek się wybierasz.

  Jeśli w podróży towarzyszy Ci składany czajnik, zyskujesz niezależność od godzin pracy pobliskich restauracji. Swój ulubiony napar zrobisz wtedy, gdy będziesz posiadać na to ochotę, bez zapotrzebowania wychodzenia z pokoju.

  Turystyczny składany czajnik przyda się w zróżnicowanych miejscach. Korzystnie skorzystasz z niego w hotelu lub pensjonacie, jak i na działce, polu kempingowym, czy choćby w wielu schroniskach górskich. Objętość 0,5 litra pozwala jednorazowo zalać dwie szklanki....


☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 ☆

Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Kompaktowy czajnik elektryczny JKM076 produkowany ze szczotkowanego metalu o poj. 0,5 litra jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla mniejszych gospodarstw. Sprawność JKM076 pozostał zaopatrzony w praktyczny wskaźnik poziomu wody. Specjalna, przeciwpoślizgowa powłoka rączki czajnika oraz ukryty grzewczy czynią go bezpiecznym w używaniu. Czajnik JKM076 to także liczne udogodnienia, m.in. Wyjmowany filtr antywapienny oraz podświetlany włącznik. Kompaktowe wymiary Czajnik JKM076 świtetnie spełni oczekiwania w podróży. Dzięki swym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Michel Moran ambasadorem Kenwood uznany szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja, kreatywność i otwartość wpisują się w wartości producenta, którą reprezentuje. Szef Michel w kuchni stawia na pasję i profesjonalizm, jest perfekcjonistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Za każdym razem pełny pomysłów, {pomocn|przydatn)y oraz godny zaufania - podobnie jak specjaliści Kenwood....

☆ Czajnik bezprzewodowy Gallet Loiret BOU 518 Biała/Niebieska ☆

Czajnik bezprzewodowy Gallet Loiret BOU 518 Biała/Niebieska Najniższa Cena Online

☆ Czajnik bezprzewodowy Gallet Loiret BOU 518 Biała/Niebieska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gallet
 • Nazwa produktu: Czajnik bezprzewodowy Gallet Loiret BOU 518 Biała/Niebieska
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik marki Gallet o mocy 600 W i objętości 0.6 l to urządzenie, które wspaniale nadaje się na dłuższe i krótsze wyjazdy. Dzięki niewielkim rozmiarom bez trudu można zapakować go do walizki. Objętości 0.6 litra umożliwia przygotowanie jednocześnie ok.

  2 kubków napoju. Progresywny system zabezpieczający przed przegrzaniem czajnika, a także włączeniem bez wody. Czajnik automatycznie wyłączy się po osiągnięciu temperatury wrzenia wody. Lampka kontrolna wskazuje czy czajnik jest włączony czy wyłączony.

  Czajnik wyekwipowany jest także w wskaźnik poziomu wody, co ułatwia jego użycie....Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki energooszczędne – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki energooszczędne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników energooszczędnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) ☆

CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mesko
 • Nazwa produktu: CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik plastikowy Mesko MS 1236r 0,6L 760W biało-szary znikomy i ergonomiczny czajnik nieznaczny, użyteczny, wydajny oraz energooszczędny, pozwalający momentalnie zagotować wodę na kawę albo herbatę dla dwóch osób. Minimalne wymiary czajnika Mesko MS 1236r powodują, iż jest on idealnym wyborem dla osób podróżujących lub szanujących oszczędność miejsca.

  pokrywa wytworzona jest z z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę w kolorze białym, natomiast podstawka, pokrywka oraz wierzchnia część rączki z tworzywa w odcieniu szarym. Ponadto oraz podstawka nie jest okrągła tylko spłaszczona.

  upraszcza to używanie i przechowywanie urządzenia. Jednostajna podstawka Czajnik Mesko MS 1236r jest nad wyraz wygodny w użyciu, dzięki stabilnej podstawie. Kompozycja podstawki zapewnia pewne osadzenie w trakcie zagotowywania wody, pomimo znikomej szerokości.

  wbudowany potrójny mocny konektor pozwala na jednostajne połączenie dzbanka z podstawką. Taka kompozycja zapewnia, iż po podniesieniu niewątpliwie będzie on odłączony od zasilania. W środku podstawki jest dużo miejsca do zwinięcia przewodu zasilającego.

  Można go pozostawić na zewnątrz tylko tyle ile potrzeba. Potężna pokrywka i uchwyt Pokrywka czajnika Mesko MS 1236r jest bardzo solidna, otwiera się ją uchwytem na trwale z nią połączonym.. Po napełnieniu wodą solidnie się zatrzaskuje.

  Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. W dodatku w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Szczególnie konkretny, pewny i wygodny uchwyt, dobrze się go trzyma.

  Wyprofilowana rączka z przyciskiem wyłącznika pod palcem wskazującym. Oznacza to iż podnosząc czajnik z podstawki zostanie on wpierw samoczynnie wyłączony. Transparentny włącznik w górnej części rączki jest na trwale połączony z wyłącznikiem.

  zapewnia to powiększony poziom bezpieczeństwa w trakcie gotowania wody. Niewiele znaczący pobór mocy Obok wodowskazu w dolnej części pokrywy w czasie gotowania wody zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  Ciche zagotowanie wody zapewnia podwójna grzałka. Pod grzałkami umieszczono reflektor zwiększający ich wydajność. Dodatkową zaletą czajnika Mesko MS 1236r jest niewielki pobór mocy, tylko 760 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać i cicho zagotować wodę.

  Jest to realne dzięki konstrukcji podwójnych grzałek, a także dostosowaniu mocy do śladowej pojemności.


☆ Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 ☆

Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Clatronic
 • Nazwa produktu: Czajnik CLATRONIC WK 3462 czarny, WK 3462
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zawartość max. 1 litr

  Odchylana bezpieczna pokrywa obsługiwana jedną ręką

  Bezprzewodowy

  grzejny ze stali szlachetnej

  Wyjmowany filtr osadów wapiennych

  Wyłączanie automatyczne i ręczne

  2 zewnętrzne wskaźniki poziomu wody

  Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody/ przed przegrzaniem

  Podświetlany włącznik/ wyłącznik

  antypoślizgowy, gumowany uchwyt

  Część bazowa z nawijarką kabla

  Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50 Hz

  zużycie mocy: 900W

  rozmiary (SxWxG): 185x220x115mm

  Waga: 0,56kg

  atest TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics". W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych. Celem wyróżnienia „Focus" jest wskazywanie produktów cieszących się największym podziwm konsumentów. Dokument przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o obszernym zaufaniu konsumentów i renomie producenta.


☆ ad 1268 marki Adler ☆

ad 1268 marki Adler Najniższa Cena Online

☆ ad 1268 marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ad 1268 marki Adler
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik ostał zaprojektowany z myślą o osobach, które w czasie podróży cenią sobie własne źródło wrzątku. Dzięki nieznacznemu wymiarowi i masie łatwo go zapakować i przewieźć. Dla wygody w pakiecie znajdują się dwa szczególnie lekkie kubeczki, a także dwie łyżeczki.

  Ścianki czajnika z półprzeźroczystego tworzywa w kolorze szarym. Zintegrowana podstawa, pokrywka i wierzchnia strona rączki wyprodukowane są z tworzywa w kolorze białym. Dołączone w pakiecie 2 filiżanki oraz 2 łyżeczki są na dodatek z tworzywa w kolorze białym.

  W dzióbku jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Wodowskaz od MIN 0,2 litra do MAX 0,6 litra uniemożliwia niepotrzebnemu zużyciu energii, a także wody - starczy 200 ml, by móc zaparzyć herbatę lub kawę.

  objętość minimalna 0,2 litra jest też wyjątkowo przydatna kiedy trzeba zagotować wodę na jedna filiżankę. Dopełniającą zaletą czajnika Adler AD 1268 jest niewiele znaczący pobór mocy, tylko 600 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać i prędko oraz cicho zagotować wodę.

  Jest to możliwe dzięki dopasowaniu mocy do niedużej pojemności. Pokrywka czajnika jest szczególnie solidna. Wygodne jej otwieranie zagwarantuje uchwyt umieszczony na górnej stronie, za który można pociągnąć.

  Po napełnieniu wodą solidnie się zatrzaskuje. Dzbanek połączony z podstawą oraz kablem elektrycznym gwarantuje wygodę używania w warunkach turystycznych. W czasie wyjazdów nie rzadko trudno o jednostajne miejsce do zagotowania wody na herbatę, czy zalewane wrzątkiem posiłki.

  bardzo mocny, pewny i wygodny uchwyt, korzystnie się go trzyma. Wyprofilowana rączka z przyciskiem włącznika i wyłącznika pod palcem wskazującym. Obydwa przyciski w odcieniu białym. Pod czas pracy urządzenia w dolnej części pokrywy zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna.

  Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Szeroko otwierająca się pokrywka usprawnia nalewanie wody i czyszczenie. Utrzymanie czajnika w czystości jest proste.

  Do konserwacji najlepiej zastosować przystępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność....


☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b ☆

ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b Najniższa Cena Online

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
  BEŻOWY  tradycyjny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa wytwarzana jest z wysokiej jakości tworzywa, opornego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.  Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Zezwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak aby uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Kolista podstawka zagwarantuje dużą stabilność oraz miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

  Czajnik Adler AD 08 wyjątkowo konkretny, pewny i wygodny uchwyt. Prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dobrane do wyglądu pokrywy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt że trzyma się go wygodnie i zrównoważenie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.  Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono dwa znaczne matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po poprzez wodowskazy prawidłowo widać poziom wody. Uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest konieczna. Czajnik Adler AD 08 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  W pokrywce umieszczono dwa komfortowe przyciski do jej otwierania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. We wnętrzu pokrywy zainstalowana jest wielka okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo niepokaźnej objętości urządzenia zapewnia ciche zagotowanie wody.  Obsługa jest bardzo prosta. Nalewamy niezbędną ilość wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli by było inaczej.  w środku pokrywy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. W dodatku blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo stosowania,, a także sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać przystępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.

  we wnętrzu kolorowego opakowania znajduje się; korzystnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka i instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.  Adler jest cenioną w głównej mierze w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Firma Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,na dodatek w innych krajach Europy. Wyroby firmy Adler stworzone są w pokaźnych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się postępowym wzornictwem i funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE, a także świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieprzerwanie poszerzamy ofertę o świeże ciekawe produkty.
☆ CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. ☆

CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: CZAJNIK ELDOM C 110 BIAŁY 0,6L.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik bezprzewodowy C110

  - energooszczędny, turystyczny czajnik elektryczny
  - dwustronny przeźroczysty wskaźnik poziomu wody
  - bezprzewodowy, poprzez osobną podstawę
  z kablem przyłączeniowym
  - grzałka spiralna
  - zabezpieczenie przeciw przegrzaniu
  - samoczynny sterowany temperaturą pary wyłącznik
  - przełącznik włączony-wyłączony
  - lampka kontrolna
  - zabezpieczenie cieplne
  - filtr siatkowy
  - uchwyt gwarantujący bezpieczne wylewanie wody
  - objętość 0,6 l
  - moc 800 W
  - napięcie 220-230 V
  - kolor: biały

  pokaźny i pokaźny wskaźnik poziomu wody oraz lampka kontrolna pozwalają w szybki sposób oszacować stan napełnienia zbiornika oraz pracy dzbanka. Potrójny system zabezpieczeń zagwarantuje bezawaryjność działania. Model ten cechuje się trwałością, a także prostotą i spełnia wszystkie oczekiwania użytkownika. Użyteczny i {pomocn|przydatn)y w różnych sytuacjach: w domu, na wczasach, na campingu.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik energooszczędny najlepszy?


Najlepszy czajnik energooszczędny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik energooszczędny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki – Zestawienie na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników energooszczędnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych czajników do kuchni i biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik energooszczędny opinie,
 • dobry czajnik energooszczędny cena,
 • czajnik energooszczędny ranking,
 • czajnik energooszczędny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...