Ranking czajników KitchenAid. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników KitchenAid


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników KitchenAid. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników KitchenAid,
 • TOP5 często wybieranych czajników do biura oraz kuchni.

Jakie czajniki KitchenAid najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki KitchenAid, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników KitchenAid, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny ☆

Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kitchenaid
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w nieporównanie niskich cenach. Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj! Szwedzka producent Skeppshult od ponad wieku stawia na odporność, solidność, naturalność, a także zdrowie.

  To eksponuje ją spośród innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję, a także tradycyjne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła postępową patelnię Natural Selection z drewnianą rączką.

  Patelnia stworzona jest z trwałego żeliwa. Dzięki impregnowanej olejem rzepakowym powierzchni potrawy nie przywierają do patelni. W materiale patelni znajduje się naturalne żelazo, które podczas smażenia przenika do jedzenia.

  jednocześnie dbasz o swoje zdrowie i smak dań.Patelnia Natural Selection została wytwarzana według przemyślanej i dopracowanej koncepcji. Dno patelni jest lekko wklęsłe. Dzięki czemu patelnia nie zmienia swego kształtu pod wpływem wysokich temperatur.

  Zachowuje pierwotną formę, a Ty przez sporo lat możesz cieszyć się niezwykłą jakością. 5 mm grubości gwarantuje równomierny rozkład ciepła na patelni, dzięki temu przygotujesz pyszne potrawy.Nie musisz też martwić się o czyszczenie.

  Patelnię umyjesz przy pomocy ciepłej wody i szczotki. Widoczne w pielęgnacji jest jej wysuszenie – możesz położyć patelnię na gorącym palniku,dokładnie pozbyć się wody. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu rdzy i zachowasz jej naturalny, czarny kolor.

  Patelnię zaimpregnujesz olejem rzepakowym. Polej nim suchą patelnię i rozgrzej na kuchence, a następnie po upływie 10-15 minut oczyść patelnię z nadmiaru oleju. Bądź bliżej natury i jedz zdrowo dzięki patelni Natural Selection.

  Bez aluminium, bez szkodliwych dla zdrowia części. Atrybuty:- Średnica: 18 cm- Wysokość: 3,4 cm- Waga: 1,35 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult.

  Stawia na naturalne elementy, które trwałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo wykonanych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat kreuje potężne i nieszablonowe garnki, patelnie i dodatki uformowane z trwałego żelaza.

  Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami innowacyjności.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Skeppshult w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.

  Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz ponadto martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) ☆

Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) Najniższa Cena Online

☆ Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553)
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Szwedzka producent Skeppshult od ponad wieku stawia na trwałość, trwałość, naturalność oraz zdrowie. To wyróżnia ją spośród innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję i klasyczne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła nowoczesną patelnię grillową Natural Selection z drewnianą rączką.

  Domowy grill jest już na wyciągnięcie ręki. Pyszne kiełbaski, soczysta karkówka, chrupiące szaszłyki… Kto z nas nie lubi takich rarytasów? Dzięki patelni grillowej Natural Selection przygotujesz nieziemskie dania prosto z domowego grilla.

  Patelnia wytwarzana jest z trwałego żeliwa. Dzięki impregnowanej olejem rzepakowym powierzchni potrawy nie przywierają do patelni. W materiale patelni znajduje się naturalne żelazo, które w trakcie smażenia przenika do jedzenia.

  jednocześnie dbasz o swoje zdrowie i smak dań.Patelnia Natural Selection została tworzona według przemyślanej, a także dopracowanej koncepcji. Dno patelni jest lekko wklęsłe. Dzięki temu patelnia nie zmienia swego kształtu pod wpływem wysokich temperatur.

  Zachowuje pierwotną formę, a Ty poprzez niemało lat możesz radować się niezwykłą jakością. 5 mm grubości zapewnia równomierny rozkład ciepła na patelni, dzięki temu przygotujesz pyszne potrawy. Nie musisz także martwić się o czyszczenie.

  Patelnię umyjesz przy pomocy ciepłej wody i szczotki. Istotne w pielęgnacji jest jej wysuszenie – możesz położyć patelnię na gorącym palniku,starannie pozbyć się wody. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu rdzy i zachowasz jej naturalny, czarny kolor.

  Patelnię zaimpregnujesz olejem rzepakowym. Polej nim suchą patelnię i rozgrzej na kuchence, a następnie po upływie 10-15 minut oczyść patelnię z nadmiaru oleju. Bądź bliżej natury i jedz zdrowo dzięki patelni Natural Selection.

  Bez aluminium, bez zgubnych dla zdrowia elementów. Właściwości:- Średnica: 25 cm- Wysokość: 3,8 cm- Waga: 2,85 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult.

  Stawia na naturalne komponenty, które wytrzymałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo wytwarzanych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat formuje mocne i unikatowe garnki, patelnie oraz dodatki uformowane z trwałego żelaza.

  Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami innowacyjności.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Skeppshult w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.

  Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) ☆

Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KITCHENAID
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:zielony;grzejny:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje dopełniające:wskaźnik poziomu wody, sygnał dźwiękowy, utrzymywanie temperatury wody, filtr antyosadowy;Funkcje inne:schowek na przewód zasilający w podstawie;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:antypoślizgowa podstawa, wyświetlacz LCD;Kolor:zielony;liczba stopni regulacji temperatury:0;Moc:2400 W;Moc:od 2200 do 2400 W;Podświetlany wskaźnik poziomu wody:tak;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:tak;pojemność:1,7 l;Regulacja temperatury:tak;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;kolekcja:KitchenAid;Sygnał dźwiękowy:tak;Wariantowanie kolekcja:5KEK1722E;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka;Zabezpieczenia:przed wygotowaniem...


☆ czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid ☆

czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid Najniższa Cena Online

☆ czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Loft 1.5L KitchenAid 5KEK1565EER, Czerwony
  Czajnik Loft 1.5L KitchenAid 5KEK1565EAC, Kremowy

  Nowa kolekcja Loft KitchenAid nada Twojemu wnętrzu charakteru na dodatek wniesie do twojego wnętrza użyteczne funkcjonalności. Jego sam design namawia nas, by napić się gorącego napoju. Dzięki podwójnym ściankom czajnik długo trzyma wysoką temperaturę wody podczas gdy uchwyt i zewnętrze ścianki nie nagrzewają się, co zezwala na wykorzystywanie czajnika przy śniadaniowym stole. Na wewnętrznej ściance znajduje się miarka.

  szybkie nagrzewanie

  Całe wnętrze jest stworzone ze stali rdzoodpornej, w taki sposób woda ma gwarancję korzystnej jakości. Czajnik Loft marki KitchenAid ma pojemność 1.5L i zagwarantuje prędkie nagrzewanie wody, ponieważ dysponuje mocą 2400W.


☆ Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały ☆

Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty premium w niezrównanie niskich cenach. Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj! Fani pachnącej, aromatycznej herbaty mamy dla Was coś specjalnego.

  Elektryczny czajnik ze szkła od topowej producenta nieznacznych sprzętów AGD – KitchenAid. Jego opływowy korpus produkowany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła i stali rdzoodpornej znakomicie sprawdzi się za równo do gotowania wrzątku, jak i parzenia ulubionej herbaty.Dzięki sześciostopniowej skali do ustawiania temperatury możesz przygotować herbatę każdego rodzaju.Szklany, klarowny czajnik elektryczny KitchenAid przeznaczony jest do szybkiego parzenia wyśmienitej i aromatycznej herbaty.

  konstrukcja PREMIUM wytwarzana ze szkła Schott Duran o wysokiej wytrzymałości i stali rdzoodpornej gwarantuje niezmienny smak i aromat herbaty.klarowne ścianki umożliwiają bieżąco śledzić cykl powstawania pęcherzyków w gotującym się wrzątku.U podstawy czajnika znajduje się wygodny i instynktowny sześciopoziomowy przełącznik temperatury.Do czajnika załączony jest komfortowe sitko, które po zakończeniu cyklu parzenia można wyciągnąć i prosto oczyścić.Szklany czajnik elektryczny KitchenAid ma pojemność 1,5 litra.

  Możesz więc przygotować przepyszną herbatę dla całej rodziny. Jeżeli jednak nie Ci trzeba aż tyle napoju, u boku czajnika znajduje się skala pomiarowa. Dzięki niej możesz zaparzyć tyle herbaty ile potrzebujesz.U podstawy czajnika znajduje się grzałka, która w zaledwie kilka minut doprowadza wodę do wrzenia.

  Wszystko to cicho i bezszelestnie. Dyskretny sygnał dźwiękowy daje nam znać o gotowej herbacie.Czajnik utrzymuje optymalną temperaturę (70 °C) przez około 30 minut, co niezmiernie przydaje się podczas długich i chłodnych wieczorów.dodatkowo w podstawie czajnika KitchenAid jest miejsce do przechowywania przewodów.

  Nie ma mowy o zbędnym, wystającym kablu.6 trybów parzenia:- herbata zielona – parzyć w temperaturze 80°C- herbata biała – parzyć w temperaturze 85°C- herbata Oolong – parzyć w temperaturze 90°C- herbata czarna – parzyć w temperaturze 98°C- herbata ziołowa i wrzątek – parzyć w temperaturze 100°C- podtrzymywanie temperatury: 70°C (do 30 min)dane technologiczne:- moc 200 W- pojemność 1,5 l- materiał dzbanka szkło najwyższej jakości Chott DURAN z oznaczeniami poziomu wody- schowek na kabel na spodzie podstawy- kolor podświetlanego przycisku ON/OFF biały- rozmiary 26,9 x 21,1 x 23,9 cm- waga 1,9- długość przewodu zasilającego 91,4 cmWyposażenie:- Podstawa z grzałką – na podstawie znajduje się przycisk włączania/wyłączania, a także regulator temperatury.

  konstrukcja umożliwia obrót o 360°, który upraszcza wygodne podnoszenie czajnika jedną ręką.- Pokrywa z rączką – zdejmowane pokrycie składa się z dwóch części, które można rozłożyć i łatwo oczyścić. Ewidentnie zaleca się mycie ręczne.- Filtr kamienia – produkowany ze stali rdzoodpornej filtr przymocowany jest do osłony zewnętrznej kolby.

  Opóźnia proces zanieczyszczania się wody.- Wyjmowany zaparzacz do herbaty – produkowany jest ze stali nierdzewnej. Jest nieskomplikowany do usunięcia podczas parzenia. Asygnowany w głównej mierze do herbaty, pasuje jeszcze do przypraw czy owoców (przy herbatach smakowych).- Uchwyt na zaparzacz – można w nim umieścić zaparzacz do herbaty.

  komfortowy i praktyczny.Sprzedajemy europejską wersję czajnika szklanego Artisan 1,5 l KitchenAid.Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą marki KitchenAid w Polsce. Nasz sklep interetowy codziennie dba, żeby produkty trafiłały szybko i bezpiecznie do Państwa domów.

  Dziękujemy za zaufanie. Czajnik szklany Artisan 1,5 l KitchenAid objęty jest 2 letnią gwarancją.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze czajniki KitchenAid – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki KitchenAid, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników KitchenAid jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) ☆

Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) Najniższa Cena Online

☆ Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: Kitchenaid Czajnik 5kek1222eac (5413184151553)
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Szwedzka marka Skeppshult od ponad wieku stawia na trwałość, trwałość, naturalność i zdrowie. To akcentuje ją spośród innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję oraz tradycyjne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła nowoczesną patelnię grillową Natural Selection z drewnianą rączką.

  Domowy grill jest już na wyciągnięcie ręki. Pyszne kiełbaski, soczysta karkówka, chrupiące szaszłyki… Kto z nas nie lubi takich rarytasów? Dzięki patelni grillowej Natural Selection przygotujesz nieziemskie dania prosto z domowego grilla.

  Patelnia stworzona jest z trwałego żeliwa. Dzięki impregnowanej olejem rzepakowym powierzchni potrawy nie przywierają do patelni. W materiale patelni znajduje się naturalne żelazo, które w trakcie smażenia przenika do jedzenia.

  równocześnie dbasz o swoje zdrowie i smak dań.Patelnia Natural Selection pozostała wytwarzana według przemyślanej, a także dopracowanej koncepcji. Dno patelni jest lekko wklęsłe. Dzięki czemu patelnia nie zmienia swego kształtu pod wpływem wysokich temperatur.

  Zachowuje pierwotną formę, a Ty przez mnóstwo lat możesz cieszyć się niezwykłą jakością. 5 mm grubości zagwarantuje równomierny rozkład ciepła na patelni, dzięki temu przygotujesz pyszne potrawy. Nie musisz także martwić się o czyszczenie.

  Patelnię umyjesz przy pomocy ciepłej wody i szczotki. Znaczne w pielęgnacji jest jej wysuszenie – możesz położyć patelnię na gorącym palniku,precyzyjnie pozbyć się wody. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu rdzy i zachowasz jej naturalny, czarny kolor.

  Patelnię zaimpregnujesz olejem rzepakowym. Polej nim suchą patelnię i rozgrzej na kuchence, a następnie po upływie 10-15 minut oczyść patelnię z nadmiaru oleju. Bądź bliżej natury i jedz zdrowo dzięki patelni Natural Selection.

  Bez aluminium, bez krzywdzących dla zdrowia komponentów. Właściwości:- Średnica: 25 cm- Wysokość: 3,8 cm- Waga: 2,85 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult.

  Stawia na naturalne komponenty, które wytrzymałość artykułów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo wykonanych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat formuje potężne i nieszablonowe garnki, patelnie, a także dodatki uformowane z trwałego żelaza.

  Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami postępowości.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Skeppshult w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.

  Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid ☆

czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid Najniższa Cena Online

☆ czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: czajnik elektryczny 5kek1565edg design collection - matte grey - szary - 2400 w marki Kitchenaid
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Loft 1.5L KitchenAid 5KEK1565EER, Czerwony
  Czajnik Loft 1.5L KitchenAid 5KEK1565EAC, Kremowy

  Nowa linia Loft KitchenAid nada Twojemu wnętrzu charakteru dodatkowo wniesie do twojego wnętrza praktyczne funkcjonalności. Jego sam design nakłania nas, by napić się gorącego napoju. Dzięki podwójnym ściankom czajnik długo trzyma wysoką temperaturę wody podczas gdy uchwyt i zewnętrze ścianki nie nagrzewają się, co umożliwia wykorzystywanie czajnika przy śniadaniowym stole. Na wewnętrznej ściance znajduje się miarka.

  prędkie nagrzewanie

  Całe wnętrze jest wyprodukowane ze stali nierdzewnej, w taki sposób woda ma gwarancję korzystnej jakości. Czajnik Loft firmy KitchenAid ma pojemność 1.5L i zagwarantuje szybkie nagrzewanie wody, ponieważ dysponuje mocą 2400W.


☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) ☆

Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KITCHENAID
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EPT Pistacjowy (8003437623424)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:zielony;grzewczy:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje dodatkowe:wskaźnik poziomu wody, sygnał dźwiękowy, utrzymywanie temperatury wody, filtr antyosadowy;Funkcje inne:schowek na kabel zasilający w podstawie;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:przeciwpoślizgowa podstawa, wyświetlacz LCD;Kolor:zielony;liczba poziomów regulacji temperatury:0;Moc:2400 W;Moc:od 2200 do 2400 W;Podświetlany wskaźnik poziomu wody:tak;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:tak;objętość:1,7 l;Regulacja temperatury:tak;typ:czajnik bezprzewodowy;seria:KitchenAid;Sygnał dźwiękowy:tak;Wariantowanie linia:5KEK1722E;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka;Zabezpieczenia:przed wygotowaniem...


☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny ☆

Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kitchenaid
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHENAID 5KEK1722EER, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w niespotykanie niskich cenach. Skorzystaj z nieszablonowej okazji i nie czekaj! Szwedzka marka Skeppshult od ponad wieku stawia na odporność, wytrzymałość, naturalność i zdrowie.

  To eksponuje ją spomiędzy innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję, a także konwencjonalne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła nowoczesną patelnię Natural Selection z drewnianą rączką.

  Patelnia produkowana jest z trwałego żeliwa. Dzięki impregnowanej olejem rzepakowym powierzchni potrawy nie przywierają do patelni. W materiale patelni znajduje się naturalne żelazo, które podczas smażenia przenika do jedzenia.

  jednocześnie dbasz o swoje zdrowie i smak dań.Patelnia Natural Selection została produkowana według przemyślanej i dopracowanej koncepcji. Dno patelni jest lekko wklęsłe. Dzięki temu patelnia nie zmienia swego kształtu pod wpływem wysokich temperatur.

  Zachowuje pierwotną formę, a Ty przez sporo lat możesz radować się niezwykłą jakością. 5 mm grubości gwarantuje równomierny rozkład ciepła na patelni, dzięki temu przygotujesz pyszne potrawy.Nie musisz także martwić się o czyszczenie.

  Patelnię umyjesz za pomocą ciepłej wody i szczotki. Widoczne w pielęgnacji jest jej wysuszenie – możesz położyć patelnię na gorącym palniku,starannie pozbyć się wody. Dzięki czemu zapobiegniesz powstawaniu rdzy i zachowasz jej naturalny, czarny kolor.

  Patelnię zaimpregnujesz olejem rzepakowym. Polej nim suchą patelnię i rozgrzej na kuchence, a następnie po upływie 10-15 minut oczyść patelnię z nadmiaru oleju. Bądź bliżej natury i jedz zdrowo dzięki patelni Natural Selection.

  Bez aluminium, bez zgubnych dla zdrowia komponentów. Cechy:- Średnica: 18 cm- Wysokość: 3,4 cm- Waga: 1,35 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult.

  Stawia na naturalne elementy, które trwałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo wytworzonych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat generuje solidne i nieszablonowe garnki, patelnie, a także dodatki uformowane z trwałego żelaza.

  Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami postępowości.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Skeppshult w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

  Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały ☆

Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KitchenAid
 • Nazwa produktu: Czajnik KITCHEN AID 5KEK1522EER Artisan, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty premium w nieprzeciętnie niskich cenach. Skorzystaj z unikatowej okazji i nie czekaj! Fani pachnącej, aromatycznej herbaty mamy dla Was coś specjalnego.

  Elektryczny czajnik ze szkła od topowej firmy znikomych sprzętów AGD – KitchenAid. Jego opływowy korpus wyprodukowany z wysokiej jakości żaroodpornego szkła i stali rdzoodpornej idealnie spełni oczekiwania za równo do gotowania wrzątku, jak i parzenia ulubionej herbaty.Dzięki sześciostopniowej skali do ustawiania temperatury możesz przygotować herbatę każdego typu.Szklany, transparentny czajnik elektryczny KitchenAid dedykowany jest do prędkiego parzenia perfekcyjnej i aromatycznej herbaty.

  konstrukcja PREMIUM wyprodukowana ze szkła Schott Duran o wysokiej wytrzymałości i stali nierdzewnej zapewnia niezmienny smak i aromat herbaty.przezroczyste ścianki zezwalają na bieżąco śledzić cykl powstawania pęcherzyków w gotującym się wrzątku.U podstawy czajnika znajduje się komfortowy i instynktowny sześciopoziomowy przełącznik temperatury.Do czajnika dołączony jest wygodne sitko, które po zakończeniu cyklu parzenia można wyciągnąć i prosto oczyścić.Szklany czajnik elektryczny KitchenAid ma objętość 1,5 litra.

  Możesz więc przygotować przepyszną herbatę dla całej rodziny. Jeżeli jednak nie Ci trzeba aż tyle napoju, u boku czajnika znajduje się skala pomiarowa. Dzięki niej możesz zaparzyć tyle herbaty ile potrzebujesz.U podstawy czajnika znajduje się grzałka, która w zaledwie kilka minut doprowadza wodę do wrzenia.

  Wszystko to cicho i bezszelestnie. Dyskretny sygnał dźwiękowy daje nam znać o gotowej herbacie.Czajnik utrzymuje trafną temperaturę (70 °C) poprzez około 30 minut, co niezmiernie przydaje się podczas długich i chłodnych wieczorów.w dodatku w podstawie czajnika KitchenAid jest miejsce do przechowywania przewodów.

  Nie ma mowy o zbędnym, wystającym kablu.6 trybów parzenia:- herbata zielona – parzyć w temperaturze 80°C- herbata biała – parzyć w temperaturze 85°C- herbata Oolong – parzyć w temperaturze 90°C- herbata czarna – parzyć w temperaturze 98°C- herbata ziołowa i wrzątek – parzyć w temperaturze 100°C- podtrzymywanie temperatury: 70°C (do 30 min)informacje technologiczne:- moc 200 W- objętość 1,5 l- materiał dzbanka szkło najwyższej jakości Chott DURAN z oznaczeniami poziomu wody- schowek na przewód na spodzie podstawy- odcień podświetlanego przycisku ON/OFF biały- wymiary 26,9 x 21,1 x 23,9 cm- waga 1,9- długość przewodu zasilającego 91,4 cmWyposażenie:- Podstawa z grzałką – na podstawie znajduje się przycisk włączania/wyłączania i regulator temperatury.

  konstrukcja pozwala na obrót o 360°, który ułatwia komfortowe podnoszenie czajnika jedną ręką.- Pokrywa z rączką – zdejmowane pokrycie składa się z dwóch części, które można rozłożyć i z łatwością oczyścić. Zdecydowanie zaleca się mycie ręczne.- Filtr kamienia – wyprodukowany ze stali nierdzewnej filtr przymocowany jest do osłony zewnętrznej kolby.

  Opóźnia cykl zanieczyszczania się wody.- Wyjmowany zaparzacz do herbaty – tworzony jest ze stali nierdzewnej. Jest nietrudny do usunięcia w trakcie parzenia. Asygnowany przeważnie do herbaty, nadaje się ponadto do przypraw czy owoców (przy herbatach smakowych).- Uchwyt na zaparzacz – można w nim umieścić zaparzacz do herbaty.

  wygodny i funkcjonalny.Sprzedajemy europejską wersję czajnika szklanego Artisan 1,5 l KitchenAid.Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą marki KitchenAid w Polsce. Nasz sklep interetowy codziennie dba, by produkty trafiłały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów.

  Dziękujemy za zaufanie. Czajnik szklany Artisan 1,5 l KitchenAid objęty jest 2 letnią gwarancją.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik KitchenAid najlepszy?


Najlepszy czajnik KitchenAid w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik KitchenAid w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane czajniki – TOP5 na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników KitchenAid nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych czajników do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik KitchenAid opinie,
 • dobry czajnik KitchenAid cena,
 • czajnik KitchenAid ranking,
 • czajnik KitchenAid jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...