Ranking czajników elektrycznych Zwilling. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Zwilling


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników elektrycznych Zwilling. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Zwilling,
 • TOP5 często wybieranych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki elektryczne Zwilling najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Zwilling, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników elektrycznych Zwilling, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty ☆

Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka marka, która nadzwyczajnie łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w produkcji sztućców, noży, a także narzędzi kuchennych. Jednak firma cały czas stawia na rozwój i już teraz pokazuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty stworzone z najwyższej jakości elementów objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki bezawaryjności producent ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling umożliwia dostosowanie świetnego rozwiązania dla najistotniej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,nowoczesny i nieprzemijalny fason to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej producenta Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są bardzo użyteczne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie rozmiar! unikatowy design, materiał niepodatny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech znamionujących nowy towar producenta Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  wyposażony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika poprzez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Ponadto wyekwipowany w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 zróżnicowanych programów za pomocą 360 stopniowej stacji na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o obszerności 1,5l wytwarzany ze stali rdzoodpornej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. W dodatku ponadto filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady i ulepsza smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany by po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co uniemożliwia przegrzaniu się.zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni uzupełniające bezpieczeństwo w stosowaniu czajnika.dane technologiczne:-podwójna ścianka zapewniająca temperaturę wewnątrz choćby do 30 minut, a także chłodną obudowę na zewnątrz- 7 programów zapewniających przypasowanie stosownej temperatury-utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci-70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para- zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali nierdzewnej o obszerności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wykonany częściowo ze stali nierdzewnej-zaimplementowany zwijacz kabla zezwala na łatwiejsze przechowywanie-projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez ZwillingWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Zwilling Enfinigy w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się też martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny ☆

Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ZWILLING ENFINIGY pokazuje kolejny designerski must-have postępowej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła w 2 rozmiarach. Dwuścienna obudowa tego urządzenia o mocy 1850 Watt zagwarantuje utrzymanie temperatury przez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej.

  na dodatek możliwość otwarcia do 70 poziomów uniemożliwia bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.Bezspoinowy pojemnik ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – także częściowo z nierdzewnej stali szlachetnej - polepsza smak gotowanej wody.dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem.

  automatyczne wyłączanie i osuszanie uniemożliwiają przegrzaniu elementu grzewczego i następuje na dodatek w momencie podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu umożliwia komfortowa przechowywanie.cechy SZCZEGÓLNEDwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parąOchrona przed wysuszeniem, a także przegrzaniem dzięki automatycznemu wyłączaniuBezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczeniaFiltr antywapienny częściowo wytworzony ze szlachetnej stali rdzoodpornej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojachWyjątkowo wytrzymała specjalna wysokiej jakości powłokaWbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywaniaOpracowany poprzez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio RodriguezWYMIARYDługość:13.5 cm15.2 cmSzerokość:13.5 cm15.2 cmWysokość:21 cm26 cmPojemność:1 ltr1.5 ltrMasa:1.15 kg1.4 kg


☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) ☆

Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka producent, która wspaniale łączy tradycję z innowacyjnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w produkcji sztućców, noży i narzędzi kuchennych. Jednak marka cały czas stawia na rozwój i już dzisiaj prezentuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty tworzone z najwyższej jakości składników objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa zachwyt wśród klientów.Rozbudowany asortyment producenta Zwilling pozwala na przypasowanie wspaniałego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,progresywny i nieśmiertelny styl to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej producenta Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są nad wyraz funkcjonalne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie wymiar! wyjątkowy design, materiał odporny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech znamionujących nowy produkt marki Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  wyposażony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika przez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Ponadto wyposażony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 różnorodnych programów przy pomocy 360 stopniowej stacji na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o pojemności 1,5l tworzony ze stali rdzoodpornej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. Dodatkowo także filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady oraz poprawia smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany aby po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co zapobiega przegrzaniu się.zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni dopełniające bezpieczeństwo w stosowaniu czajnika.dane techniczne:-podwójna ścianka zapewniająca temperaturę w środku nawet do 30 minut i chłodną obudowę na zewnątrz- 7 programów gwarantujących dopasowanie optymalnej temperatury-utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci-70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para- wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali nierdzewnej o obszerności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wytworzony częściowo ze stali nierdzewnej-zaimplementowany zwijacz kabla zezwala na łatwiejsze przechowywanie-projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech poprzez ZwillingWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwilling Enfinigy w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się na dodatek martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) ☆

Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ZWILLING ENFINIGY prezentuje kolejny designerski must-have nowoczesnej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła w 2 rozmiarach. Dwuścienna obudowa tego urządzenia o mocy 1850 Watt zagwarantuje utrzymanie temperatury poprzez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej.

  na dodatek możliwość otwarcia do 70 poziomów uniemożliwia bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.Bezspoinowy pojemnik ze stali rdzoodpornej jest łatwy w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – także częściowo z nierdzewnej stali szlachetnej - polepsza smak gotowanej wody.dopełniające bezpieczeństwo zagwarantuje zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem.

  automatyczne wyłączanie i osuszanie uniemożliwiają przegrzaniu elementu grzejnego i następuje również w chwili podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu pozwala na wygodna przechowywanie.atrybuty SZCZEGÓLNEDwuścienna pokrywa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz70-stopniowe otwarcie zapobiega bezpośredni kontakt z gorącą parąOchrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniuBezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczeniaFiltr antywapienny częściowo produkowany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojachWyjątkowo wytrzymała specjalna wysokiej jakości powłokaWbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywaniaOpracowany przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio RodriguezWYMIARYDługość:13.5 cm15.2 cmSzerokość:13.5 cm15.2 cmWysokość:21 cm26 cmPojemność:1 ltr1.5 ltrMasa:1.15 kg1.4 kg


☆ Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling ☆

Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZWILLING
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dominujący kolor:biały;typ grzałki:płaska grzałka płytowa;Filtr antywapniowy:brak;dodatkowe opcje:przeciwpoślizgowa podstawa, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, cyfrowy wyświetlacz, detektor dotykowy, dezynfekcja butelek dla niemowląt, koszyczek na herbatę liściastą i w torebkach, ogrzewanie żywności dla niemowląt, podgrzewanie wody do 100°C z przedłużonym czasem gotowania, podgrzewa wodę do 60° C, podtrzymywanie ciepła, sterowanie dotykowe, sterowanie elektroniczne przyciskami na podstawie, timer, wybór temperatury parzenia, wyświetlacz dotykowy;Gwarancja producenta:60 miesięcy;barwa:biały;Moc czajnika:1850 W;Obrotowa podstawa:tak;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;objętość:1,7 l;Regulacja temperatury:tak;wariant:czajnik;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie linia:Enfinigy 531025-00-0;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:szkło-tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, podstawka, filtr do herbaty;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Zdalne sterowanie smartfonem:nie


☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy czarny - 53102-501-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53102-501-0 ☆

Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy czarny - 53102-501-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53102-501-0 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy czarny - 53102-501-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53102-501-0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZWILLING
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy czarny - 53102-501-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53102-501-0
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Jak sprawić, iż przygotowanie herbaty stanie się wykwintnym wydarzeniem dnia? wystarczy czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy przystępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Droga do naparu nieprzeciętnego zaczyna się w chwili wyboru optymalnej temperatury na dokującej stacji bazowej 360°. Dzięki funkcji gotowania wstępnego, woda najpierw nagrzewa się do temperatury 100°C, aby następnie osiągnąć poziom żądany poprzez użytkownika. Kolejnym krokiem jest napełnienie produkowanego ze stali nierdzewnej wkładu ulubioną herbatą i ustawienie timera, który poinformuje, jak tylko napój będzie gotowy. Pozwala on wybrać czas od 0 do 10 minut w zależności od typu naparu. Dzięki funkcjonalnej funkcji utrzymywania ciepła, optymalna temperatura może być zachowana poprzez aż 30 minut. Wkład do parzenia można bez problemu wyjąć dzięki zintegrowanemu z pokrywkę uchwytowi – starczy wcisnąć przycisk. Załączona tacka zapobiega niepożądanemu chlapaniu.
  Szklany czajnik Zwilling Enfinigy o objętości 1.7 l może służyć nie tylko do parzenia herbaty. Dzięki specjalnej wkładce na pokarm dla niemowląt (dostępnej do zakupienia osobno) nadzwyczajnie pasuje do przygotowania im jedzenia. Na dodatek można jej używać do sterylizacji smoczków i butelek (5 minut w temperaturze 100°C). Dodatkowo ten nowocześnie zaprojektowany czajnik jest nieskomplikowany w czyszczeniu.
  Czajnik Zwilling Enfinigy to nie tylko kolejne narzędzie kuchenne – to pomocnik, który urozmaici i ułatwi codzienną rutynę.

  właściwości SZCZEGÓLNE

  - 10 programów i 6 stopni temperatury (40°C, 60°C, 70°C, 80°C, 93°C, 100°C)
  - Funkcja utrzymania temperatury na 30 minut
  - Timer i wkład do parzenia herbaty z wbudowanym w pokrywkę uchwytem, upraszczającym wyjmowanie, a także tacka ociekowa
  - Funkcja gotowania wstępnego do temperatury wrzenia
  - Bazowa stacja 360° z funkcją zwijania kabla
  - Szklana powierzchnia upraszczająca czyszczenie
  - części cieplne ze szlachetnej stali nierdzewnej
  - Opracowany przez Zwilling w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez znany duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez
  - Wkładka na pokarm dla dzieci sprzedawana osobno

  rozmiary

  Długość: 20 cm
  Szerokość: 22 cm
  Wysokość: 26 cm
  pojemność: 1.7 l
  Masa: 1.7 kg


☆ Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 ☆

Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Co jest najatrakcyjniejsze w wodzie to fakt, iż może przybrać każdy kształt: w tym przypadku jest to kształt czajnika elektrycznego Pro zaprojektowanego poprzez ZWILLING. Innowacyjne urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem,w głównej mierze niezwykłą funkcjonalnością. Czajnik z funkcją ustawiania temperatury oferuje 7 różnorodnych programów, które wybrać można za pomocą 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki temu to 1850-watowe naczynie za każdym razem osiąga temperaturę nieprzeciętną do przygotowania kawy, herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt. Dzięki wbudowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę choćby przez 30 minut. Dwuścienna obudowa z izolacją cieplną zatrzymuje ciepło w środku, będąc jednocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o pojemności 1,5 l wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej jest nietrudny w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, zagwarantuje istotnie korzystny smak. Z gorącą wodą nie ma żartów. Genialnie dostosowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co zapobiega rozlaniu wody nawet, gdy dzbanek się przewróci.
  właściwości SZCZEGÓLNE

  • 7 programów dla zapewnienia znakomitej temperatury kawy, herbaty i posiłków dla niemowląt

  • poręczna funkcja utrzymania temperatury zapewniająca zachowanie ciepła wody przez 30 minut

  • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci

  • Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz

  • 70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą

  • Bezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia

  • Filtr antywapienny częściowo wytworzony ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach

  • Wyjątkowo oporna specjalna wysokiej jakości powłoka

☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 ☆

Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny z filtrem antywapiennym ze zaimplementowanym zwijaczem kabla Enfinigy Zwilling

  [post_narrow]

  ZWILLING ENFINIGY demonstruje kolejny designerski must-have innowacyjnej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła. Dwuścienna obudowa tego 1200-watowego urządzenia zapewnia utrzymanie temperatury poprzez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej. Na dodatek możliwość otwarcia do 70 stopni zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.

  Bezspoinowy 1,5-litrowy pojemnik ze stali rdzoodpornej jest przystępny w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – jeszcze częściowo z rdzoodpornej stali szlachetnej - polepsza smak gotowanej wody. Precyzyjnie dopasowana pokrywa przysłania jeszcze dziobek, dzięki czemu nawet po przewróceniu naczynia ulatnia się z niego mała ilość wody.

  dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem. Automatyczne wyłączanie i osuszanie uniemożliwiają przegrzaniu elementu grzejnego i następuje na dodatek w momencie podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu pozwala na komfortowa przechowywanie.

  atrybuty SZCZEGÓLNE:
  • Dwuścienna pokrywa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
  • 70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą
  • Ochrona przed wysuszeniem, a także przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniu
  • Bezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
  • Filtr antywapienny częściowo wykonany ze szlachetnej stali rdzoodpornej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
  • Wyjątkowo odporna specjalna wysokiej jakości powłoka
  • zaimplementowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywania
  • Opracowany poprzez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie poprzez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio Rodriguez

  [/post_narrow]


☆ Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) ☆

Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny z filtrem antywapiennym czarny Pro Enfinigy Zwilling

  [post_narrow]

  Co jest najatrakcyjniejsze w wodzie to fakt, że może przybrać każdy kształt: w tym przypadku jest to zarys czajnika elektrycznego Pro zaprojektowanego poprzez ZWILLING. Progresywne urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem,przede wszystkim niezwykłą funkcjonalnością.

  Czajnik z funkcją ustawiania temperatury oferuje 7 rozmaitych programów, które wybrać można przy pomocy 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki czemu to 1850-watowe naczynie zawsze osiąga temperaturę nadzwyczajną do przygotowania kawy, herbaty, a choćby jedzenia dla niemowląt. Dzięki wbudowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę nawet przez 30 minut. Dwuścienna obudowa z izolacją cieplną zatrzymuje ciepło we wnętrzu, będąc równocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o objętości 1,5 l wytworzony ze szlachetnej stali rdzoodpornej jest przystępny w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, zapewnia szczególnie prawidłowy smak.

  Z gorącą wodą nie ma żartów. Perfekcyjnie dopasowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co uniemożliwia rozlaniu wody choćby, gdy dzbanek się przewróci.

  atrybuty SZCZEGÓLNE:
  • 7 programów dla zapewnienia idealnej temperatury kawy, herbaty oraz posiłków dla niemowląt
  • użyteczna funkcja utrzymania temperatury zapewniająca zachowanie ciepła wody przez 30 minut
  • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci
  • Dwuścienna pokrywa zabezpiecza temperaturę wewnątrz naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
  • 70-stopniowe otwarcie zapobiega bezpośredni kontakt z gorącą parą
  • Bezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
  • Filtr antywapienny częściowo stworzony ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
  • Wyjątkowo niepodatna specjalna wysokiej jakości warstwa

  [/post_narrow]


☆ Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) ☆

Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka firma, która wyśmienicie łączy tradycję z innowacyjnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w wytwarzaniu sztućców, noży i narzędzi kuchennych. Jednak marka cały czas stawia na rozwój i już dzisiaj przedstawia nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty tworzone z najwyższej jakości części objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki bezawaryjności marka ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling zezwala na dopasowanie nadzwyczajnego rozwiązania dla najistotniej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,progresywny i nieśmiertelny fason to niewątpliwe atuty produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej marki Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są szczególnie ergonomiczne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie wymiar! unikatowy design, materiał wytrzymały na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech znamionujących nowy produkt marki Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  zaopatrzony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika poprzez długi czas zapewniając tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Dodatkowo wyposażony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 najróżniejszych programów za pomocą 360 stopniowej skali na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o obszerności 1,5l produkowany ze stali nierdzewnej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. W dodatku ponadto filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady oraz udoskonala smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany by po jego podniesieniu samoczynnie się wyłączył co uniemożliwia przegrzaniu się.zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni uzupełniające bezpieczeństwo w używaniu czajnika.informacje techniczne:-podwójna ścianka gwarantująca temperaturę w środku nawet do 30 minut, a także chłodną obudowę na zewnątrz - 7 programów zapewniających przypasowanie odpowiedniej temperatury -utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci -70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para - zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali rdzoodpornej o obszerności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wykonany częściowo ze stali nierdzewnej -wbudowany zwijacz kabla umożliwia łatwiejsze przechowywanie -projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech poprzez Zwilling Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Zwilling Enfinigy w Polsce.

  kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się ponadto martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Zwilling – Ranking na październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Zwilling, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Zwilling jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) ☆

Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling enfinigy - czajnik elektryczny czarny (4009839537189)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka producent, która świetnie łączy tradycję z innowacyjnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w tworzeniu sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych. Jednak producent cały czas stawia na rozwój i już teraz ukazuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wyprodukowane z najwyższej jakości części objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki bezusterkowości producent ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling umożliwia dostosowanie znakomitego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,postępowy i nieśmiertelny fason to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej firmy Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są niezwykle poręczne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie rozmiar! wyjątkowy design, materiał wytrzymały na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech cechujących nowy produkt producenta Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  zaopatrzony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika przez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Na dodatek zaopatrzony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 różnych programów przy pomocy 360 stopniowej skali na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o objętości 1,5l produkowany ze stali rdzoodpornej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. Dodatkowo też filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady i polepsza smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany aby po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co zapobiega przegrzaniu się.wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni uzupełniające bezpieczeństwo w wykorzystywaniu czajnika.informacje technologiczne:-podwójna ścianka zapewniająca temperaturę wewnątrz nawet do 30 minut oraz chłodną obudowę na zewnątrz - 7 programów zapewniających dobranie odpowiedniej temperatury -utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci -70- stopniowe otwarcie zapobiega bezpośredni kontakt z gorącą para - zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali nierdzewnej o obszerności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wyprodukowany częściowo ze stali nierdzewnej -wbudowany zwijacz kabla umożliwia łatwiejsze przechowywanie -projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez Zwilling Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Zwilling Enfinigy w Polsce.

  kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się w dodatku martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) ☆

Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy 53105-000-0 (4009839650666)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ZWILLING ENFINIGY demonstruje kolejny designerski must-have progresywnej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła w 2 wymiarach. Dwuścienna obudowa tego urządzenia o mocy 1850 Watt gwarantuje utrzymanie temperatury poprzez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej.

  ponadto możliwość otwarcia do 70 poziomów zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.Bezspoinowy pojemnik ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – w dodatku częściowo z rdzoodpornej stali szlachetnej - ulepsza smak gotowanej wody.dodatkowe bezpieczeństwo zagwarantuje zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem.

  automatyczne wyłączanie i osuszanie zapobiegają przegrzaniu elementu grzewczego i następuje również w chwili podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu pozwala na komfortowa przechowywanie.właściwości SZCZEGÓLNEDwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę w środku naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parąOchrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniuBezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczeniaFiltr antywapienny częściowo wytworzony ze szlachetnej stali rdzoodpornej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojachWyjątkowo odporna specjalna wysokiej jakości warstwaWbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywaniaOpracowany przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio RodriguezWYMIARYDługość:13.5 cm15.2 cmSzerokość:13.5 cm15.2 cmWysokość:21 cm26 cmPojemność:1 ltr1.5 ltrMasa:1.15 kg1.4 kg


☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny ☆

Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ZWILLING ENFINIGY ukazuje kolejny designerski must-have innowacyjnej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła w 2 rozmiarach. Dwuścienna obudowa tego urządzenia o mocy 1850 Watt zapewnia utrzymanie temperatury przez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej.

  dodatkowo możliwość otwarcia do 70 poziomów zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.Bezspoinowy pojemnik ze stali nierdzewnej jest łatwy w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – w dodatku częściowo z rdzoodpornej stali szlachetnej - polepsza smak gotowanej wody.uzupełniające bezpieczeństwo zagwarantuje zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem.

  samoczynne wyłączanie i osuszanie zapobiegają przegrzaniu elementu grzejnego i następuje dodatkowo w chwili podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu umożliwia komfortowa przechowywanie.właściwości SZCZEGÓLNEDwuścienna pokrywa zabezpiecza temperaturę wewnątrz naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parąOchrona przed wysuszeniem i przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniuBezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczeniaFiltr antywapienny częściowo tworzony ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojachWyjątkowo wytrzymała specjalna wysokiej jakości powłokaWbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywaniaOpracowany poprzez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie poprzez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio RodriguezWYMIARYDługość:13.5 cm15.2 cmSzerokość:13.5 cm15.2 cmWysokość:21 cm26 cmPojemność:1 ltr1.5 ltrMasa:1.15 kg1.4 kg


☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 ☆

Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ZWILLING Enfinigy 53005-000-0- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53005-000-0_20211126095818
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny z filtrem antywapiennym ze wbudowanym zwijaczem kabla Enfinigy Zwilling

  [post_narrow]

  ZWILLING ENFINIGY ukazuje kolejny designerski must-have postępowej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła. Dwuścienna obudowa tego 1200-watowego urządzenia zagwarantuje utrzymanie temperatury poprzez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej. Dodatkowo możliwość otwarcia do 70 poziomów zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.

  Bezspoinowy 1,5-litrowy pojemnik ze stali nierdzewnej jest nietrudny w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – też częściowo z rdzoodpornej stali szlachetnej - poprawia smak gotowanej wody. Dokładnie dobrana pokrywa przysłania również dziobek, dzięki temu nawet po przewróceniu naczynia ulatnia się z niego nieduża liczba wody.

  uzupełniające bezpieczeństwo gwarantuje zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem. Automatyczne wyłączanie i osuszanie zapobiegają przegrzaniu elementu grzewczego i następuje na dodatek w momencie podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu umożliwia komfortowa przechowywanie.

  cechy SZCZEGÓLNE:
  • Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę w środku naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
  • 70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą
  • Ochrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniu
  • Bezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
  • Filtr antywapienny częściowo wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
  • Wyjątkowo wytrzymała specjalna wysokiej jakości warstwa
  • wbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywania
  • Opracowany przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie poprzez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio Rodriguez

  [/post_narrow]


☆ Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 ☆

Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Pro ZWILLING Enfinigy 53006-000-0 Srebrny- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, 53006-000-0
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Co jest najefektowniejsze w wodzie to fakt, że może przybrać każdy zarys: w tym przypadku jest to kształt czajnika elektrycznego Pro zaprojektowanego przez ZWILLING. Postępowe urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem,przeważnie niezwykłą funkcjonalnością. Czajnik z funkcją ustawiania temperatury proponuje 7 najróżniejszych programów, które wybrać można przy pomocy 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki czemu to 1850-watowe naczynie za każdym razem osiąga temperaturę świetną do przygotowania kawy, herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt. Dzięki wbudowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę nawet przez 30 minut. Dwuścienna pokrywa z izolacją termiczną zatrzymuje ciepło w środku, będąc jednocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o objętości 1,5 l wykonany ze szlachetnej stali rdzoodpornej jest nietrudny w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, gwarantuje stanowczo dobry smak. Z gorącą wodą nie ma żartów. Nadzwyczajnie dostosowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co zapobiega rozlaniu wody nawet, gdy dzbanek się przewróci.
  cechy SZCZEGÓLNE

  • 7 programów dla zapewnienia idealnej temperatury kawy, herbaty oraz posiłków dla niemowląt

  • praktyczna funkcja utrzymania temperatury zapewniająca zachowanie ciepła wody poprzez 30 minut

  • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 poziomów umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci

  • Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz

  • 70-stopniowe otwarcie zapobiega bezpośredni kontakt z gorącą parą

  • Bezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia

  • Filtr antywapienny częściowo wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach

  • Wyjątkowo niepodatna specjalna wysokiej jakości warstwa


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Zwilling najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Zwilling w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Zwilling w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane czajniki elektryczne – Ranking na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Zwilling nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Zwilling opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Zwilling cena,
 • czajnik elektryczny Zwilling ranking,
 • czajnik elektryczny Zwilling jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...