Ranking czajników elektrycznych Xiaomi. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Xiaomi


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych Xiaomi. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.

Jakie czajniki elektryczne Xiaomi najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Xiaomi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników elektrycznych Xiaomi, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) ☆

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Xiaomi Mi - biały

  Wiecie kiedy tracimy najwięcej energii na gotowanie wody? - kiedy gotujemy jej więcej niż trzeba i pozwalamy jej wystygnąć. Dzięki swej obudowie, ten czajnik pozwoli na utrzymanie temperatury wody we wnętrzu, nawet do 12 godzin od zagotowania. Działa jak termos. Genialny w swej prostocie sposób na oszczędność od chińskiego potentata.

  Dzięki grzałce płytowej możesz zagotować niewielką ilość wody, kolejną zaletą płaskiej grzałki jest jej łatwiejsze czyszczenie z kamienia, ponieważ osadza się go mniej niżeli na grzałce spiralnej.

  pokrywa Mi Electric Kettle produkowana została ze stali rdzoodpornej co akcentuje jego wyszukane kształty i powoduje, że posłuży Ci on poprzez długie lata. Czajnik ma funkcję podtrzymywania ciepła poprzez co woda ponownie zagotuje się szybciej i zaoszczędzimy na rachunku za prąd. Temperatura pokrywy nie przekracza 40°C związku z czym ryzyko oparzenia jest zmniejszone. Rączka Mi Electric Kettle jest pusta dzięki czemu nie nagrzewa się, a samo nalewanie jest komfortowe. Pokrywa czajnika otwiera się pod kątem 30° po naciśnięciu przycisku co uniemożliwia przypadkowemu ochlapaniu się wrzątkiem. Istnieje możliwość szerszego otworzenia pokrywy w celu czyszczenia. Wnętrze wytwarzane zostało z bezpiecznej dla zdrowia stali nierdzewnej niepodatnej na korozję. Podświetlony włącznik/wyłącznik daje możliwość kontroli pracy czajnika jednym spojrzeniem.

  Specyfikacja artykułu:

  • firma: Xiaomi
  • Nazwa: Mi Electric Kettle
  • pojemność: 1.5 L
  • Moc grzałki: 1800 W
  • grzejny: Płaska grzałka płytkowa
  • Wykonanie: Stal nierdzewna, Tworzywo nienaturalne
  • Obrotowa podstawa: Tak
  • rozmiary: 216 × 152 × 252 mm
  • Zasilanie: AC 220-240V / 50~60Hz
  • Napięcie: 220 V
  • Waga: 1.1 kg
  • Zabezpieczenia: samoczynne wyłączenie po zagotowaniu i przy zdjęciu czajnika z podstawy
  • uzupełniające informacje: Podwójna izolacja gwarantuje niską temperaturę pokrywy, wnętrze produkowane ze stali rdzoodpornej

☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) ☆

Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Elektryczny Viomi Smart Home Kettle

  Co to za artykuł?

  MiJia Smart Kettle

  Kontroluj temperaturę wody!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  nadzwyczajne wnętrze

  obszerna pokrywa o średnicy 130 mm

  wysmakowany design

  Wrząca woda w 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  MiJia Smart Kettle to:

  Inteligentne sterowanie temperaturą

  prędkie gotowanie

  Potrójna ochrona bezpieczeństwa

  Podkładka ze stali nierdzewnej 304

  przełomowy czajnik ze stali nierdzewnej, ułatwi Twoje codzienne życie. Wyposażony w Bluetooth łączy się ze smartfonem i zezwala na utrzymanie wybranej temperatury wody z skrupulatnością +-1°C. Poznaj inteligentne funkcje i innowacyjny design MiJia Smart Temperature Control Kettle! Potrójna ochrona bezpieczeństwa. Podkładka ze stali nierdzewnej 304

  Czajnik Pro XIAOMI Viomi Smart Kettle Pro ma zintegrowany ekran OLED, który prezentuje tempo wody, dzięki temu zawsze będziesz znał temperaturę wody w czajniku. Poniżej znajdują się dwa przyciski: wrzenia wrzenia i zatrzymywania ciepła. Wybranie trybu wyzwalania cieplnego wyświetla temperaturę wody i przycisk trybu. Dostępne są cztery tryby ogrzewania od 40 ° C do 90 ° C, które można włączyć przy pomocy aplikacji Smart Home lub w samym czajniku.

  Czajnik ma funkcję, która pozwala na inteligentne ustawienie temperatury wody. Możesz ustawić temperaturę w smartfonie za pomocą aplikacji Mi Home lub samego czajnika, albo możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania wody, którą czajnik wyłączy.

  Kontroluj temperaturę wody!

  Herbata Pu'er potrzebuje wrzącej wody dla bardziej łagodnego smaku. Zielona herbata najlepiej smakuje po zalaniu wodą o temperaturze 80-90°C. By nie zniszczyć składników odżywczych miodu, nie powinno zespajać się jej ze zbyt ciepłą wodą.

  Funkcja kontroli temperatury jest ponadto perfekcyjna dla rodzin z dziećmi - przygotowywanie posiłku albo mleka nie było jeszcze tak proste!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  W przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych, inteligentny czajnik Xiaomi zdołał utrzymać wysoką temperaturę wody poprzez 12 kolejnych godzin, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy. Rewelacyjna izolacja i struktura czajnika obniża utratę ciepła i energii, dbając o odpowiednią temperaturę w każdym momencie dnia.

  nieprzeciętne wnętrze

  Bezpośredni kontakt wody z czujnikami temperatury, pokrywą i innymi komponentami jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej jakości 304 POSCO GB4806. Jest to szczególnie bezpieczny i szeroko używany w przemyśle medycznym i spożywczym metal, który zapewnia brak rdzy, kamienia, nieprzyjemnych zapachów.

  spora pokrywa o średnicy 130 mm

  stosownie wyprofilowany dziobek ze stali nierdzewnej, gładkie i równe dno czajnika, średnica 130 mm i pokrywa otwierająca się choćby do 80°, zapewnia jeszcze prostszą obsługę urządzenia.

  stylowy design

  Z gustownym czajnikiem Xiaomi, gotowanie stosownie przypasowanej wody jest samą przyjemnością. Wykorzystując materiały PP, jego wygląd jest postępowy i bezkompromisowy. Ładne linie tworzą niesamowitą strukturę, dbającą o optymalizację przepływu wody. Niezależnie od tego, czy Xiaomi Smart Kettle umieścisz w salonie na stole do herbaty, w kuchni czy na rogu biurka - prosty lecz i wysmakowany wygląd powoduje, że w oczach nie tylko projektantów sprawi niesamowcie pozytywne wrażenie.

  Wrząca woda w 5 minut!

  Czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia i mocy 1800W, dzięki czemu woda nagrzewa się równomiernie, nie wytwarzając przy tym zbędnego hałasu. Od momentu naciśnięcia przycisku, do momentu pełnego wrzenia 1.5L wody wystarczy niecałe 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  Podwójna pokrywa i wnętrze ze stali rdzoodpornej chronione materiałem PP, gwarantuje izolację grzejną zewnętrznej części czajnika. Choćby jeśli gotujesz wodę w temperaturze 100°C, pokrywa nadal będzie posiadać błogą w dotyku temperaturę 40°C!

  producent:VIOMI

  kabel: Tak

  Materiał:Ze stali rdzoodpornej

  Napięcie (V):220 V

  Moc (W):1800 W

  Częstotliwość:50Hz

  Waga produktu:1.3000 kg

  Waga opakowania:1.5800 kg

  rozmiar towaru (L x b x H):20.50x14.50x23.50 cm/8.07x5.71x9.25 cali

  rozmiar opakowania (L x b x H):21.40x20.30x25.75 cm/8.43x7.99x10.14 cali

  Zawartość opakowania:1 x czajnik elektryczny, 1 x podstawa, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim


☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Druga generacja, oznaczona modelem Pro, z modułem kontroli temperatury przez ekran. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global (EU).. Mi Smart Kettle Pro - druga generacja czajnika postępowy, inteligentny czajnik Xiaomi wytworzony ze stali rdzoodpornej z plastikowym wykończeniem, mocą 1800W i możliwością zdalnego sterowania poprzez Bluetooth.

  Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Kettle Pro to surowa i wytworna budowa, która niewątpliwie scali się do wyposażenia każdej kuchni. Do wyprodukowania tego towaru Xiaomi użyło najwyższej jakości tworzyw.

  Czytelny wyświetlacz z danymi temperatury Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Kettle Pro ekran cyfrowy, na którym wyświetla się aktualna temperatura wody w czajniku. Możemy w czasie rzeczywistym sprawdzać temperaturę tak, aby uzyskać odpowiednią jej wartość.

  Zarządzaj czajnikiem poprzez aplikację Dzięki aplikacji Xiaomi Home na smartfona, możemy zarządzać Xiaomi Mi Kettle Pro zdalnie. Wystarczy, że weźmiesz swego smartfona do ręki, klikniesz, a czajnik zacznie sam podgrzewać wodę, na wybraną przez Ciebie temperaturę.

  Wnętrze wyprodukowane ze stali nierdzewnej 314 Wnętrze Mi Smart Kettle Pro wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej 314. Nadaje się ona do kontaktu z żywnością, nie niepowtarzalnego zapachu, wlejemy do niego 1.5 litra wody, a gdy uzbiera się kamień, łatwo go wyeliminujemy..

  Główne cechy czajnika: Do zagotowania pełnego czajnika wody wystarczy 5 minut Wysokowydajny pierścień cieplny 1800W Inteligentna kontrola temperatury Funkcja "warm" utrzymuje stale ciepłą wodę bez ponownego zagotowywania jej Brytyjski termostat STRIX o długiej żywotności kontroluje wodę w Twoim czajniku objętość 1.5L nadzwyczajny choćby dla sporej rodziny Wnętrze produkowane ze stali rdzoodpornej 304 Bezzapachowa i nietrudna do czyszczenia Izolacja termiczna Dwuwarstwowa budowa korpusu sprawia, iż powierzchnia boczna czajnika nie jest gorąca Potrójna ochrona zasilania bezpieczniejsza i pewniejsza Zintegrowana wkładka ze stali nierdzewnej o średnicy 13cm Dwustopniowa budowa otwierania pokrywy uniemożliwia poparzeniu precyzyjny detektor temperatury automatycznie zatrzyma grzanie czajnika Schowek na kabel zasilający zintegrowany w podstawie Specyfikacja techniczna czajnika Xiaomi Mijia Mi Smart Kettle: Moc - 1800 W ekran ze wyszczególnioniem temperatury Łączność - Bluetooth Low Energy objętość - 1,5 l wariant grzałki - Płytowa (ukryta) Funkcje: możliwość utrzymywania zadanej temperatury wody, możliwość podgrzania wody o wybranej godzinie, 5 predefiniowanych temperatur Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna rozmiary: 145 mm x 235 mm Waga - 1,2 kg Regulacja temperatury: Tak Podtrzymanie temperatury wody: Tak Wskaźnik poziomu wody: Brak Zasto...


☆ Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) ☆

Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Viomi V-MK151B Stylowy czajnik elektryczny – zagotuj dużą liczba wody już w 5 minut. Duża objętość czajnika umożliwia zagotowanie choćby 1,5 litra wody, a spora moc 1800W i wysokiej jakości termostat zapewniają wysoką skuteczność gotowania.

  Dzięki systemowi zabezpieczeń, korzystanie z czajnika jest bezpieczne. Bezpieczeństwo Stal nierdzewna która została zaimplementowana do budowy czajnika, nie tylko pięknie wygląda, lecz jest również szczególnie bezpieczna w kontakcie z żywnością, odporna na wysokie temperatury i rdzewienie.

  W przystępny sposób zachowasz czystość w środku czajnika. Mocne strony czajnika Viomi V-MK151B: Przemyślana budowa gwarantująca wygodę korzystania. Wewnętrzna miarka zezwalająca odmierzyć odpowiednią ilości wody.

  Odchylana pokrywa czajnika do 70 stopni – wygoda nalewania wody. Rączka czajnika nie nagrzewa się przy gotowaniu wody. Viomi Kettle – czajnik elektryczny inox w metalowej obudowie Oferowany towar jest całkowicie nowy, fabrycznie zapakowany.

  Termostat Wysokiej jakości termostat podgrzewa wodę równomiernie i kończy pracę czajnika natychmiast, po zagotowaniu wody, co na dodatek chroni urządzenie. Dzięki diodzie w prosty sposób można określić stan pracy czajnika.

  W komplecie Elektryczny czajnik Podstawa z zasilaczem Specyfikacja Model: V-MK151B pojemność: 1,5 l Moc: 1800 W Waga: 0,8 kg wymiary: 22,4 x 14,6 x 24,1 cm


☆ Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) ☆

Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152A biały Elektryczny czajnik VIOMI wyróżnia się wysmakowanym wyglądem, jakością wykonania i bezpieczeństwem użycia. Czajnik perfekcyjnie łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z wydajnością i wygodą codziennego użytkowania, wszystko to zamknięte w minimalistyczny design.

  Najważniejsze cechy: obfita objętość czajnika 1,5l zapewni odpowiednią liczba wody na zaparzenie kilku herbat jednocześnie 1800 W pozwoli szybko zagotować pełny czajnik wody Urządzenie tworzone zostało ze stali nierdzewnej 304, dzięki czemu czajnik posłuży Tobie na długie lata Stylowy wygląd czajnika, że czajnik rewelacyjnie nadaje się do każdej kuchni Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki wysokiej jakości termostatowi, który kończy pracę czajnika zaraz po zagotowaniu wody komfortowa i łatwa obsługa czajnika Rączka czajnika mimo gotowania wody nadal pozostaje chłodna, dzięki czemu bez obaw możesz zalewać herbatę gorącą wodą Bezpieczne używanie czajnika, dzięki zaimplementowanym zabezpieczeniom m.in.

  przed przepięciem, przed uruchomieniem urządzenia bez wody i przeciążeniem prądu Czajnik pokryty jest obudową, która izoluje ciepło– możesz dotknąć czajnika bez obaw o poparzenie Na spodzie pokrywki zaimplementowano 3 antypoślizgowe gumki, dzięki czemu czajnik zrównoważenie utrzymuje się w miejscu Wygoda Wysokiej jakości termostat równomiernie podgrzewa wodę i kończy pracę czajnika tuż po zagotowaniu wody, co umożliwia zaoszczędzenie czasu i energii elektrycznej.

  Bezpieczne stosowanie Czajnik posiada ochronę przed uruchomieniem go bez wody, przed przepięciem i przeciążeniem prądu. W dodatku urządzenie pokryte jest obudową, która izoluje stalowe wnętrze i powoduje, że czajnik można dotknąć ręką bez obawy o poparzenie się.

  u dołu podstawki znajdują się 3 przeciwpoślizgowe gumki, które gwarantują czajnikowi pewne podłoże. Wszystko to powoduje,używanie z czajnika jest w pełni bezpieczne. Specyfikacja techniczna: Model: V-MK152A objętość: 1,5 l Moc: 1800 W Waga: 1,2 kg wymiary: 21,6 x 15,2 x 25,2 cm pakiet posiada: czajnik elektryczny Viomi V-MK152A biały, podstawka z zasilaczemPodobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Xiaomi – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Xiaomi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Xiaomi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) ☆

Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik XIAOMI VIOMI V-MK151B (6923185610922)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Viomi V-MK151B Stylowy czajnik elektryczny – zagotuj dużą ilość wody już w 5 minut. Obszerna objętość czajnika pozwala na zagotowanie nawet 1,5 litra wody, a wielka moc 1800W i wysokiej jakości termostat gwarantują wysoką sprawność gotowania.

  Dzięki systemowi zabezpieczeń, korzystanie z czajnika jest bezpieczne. Bezpieczeństwo Stal nierdzewna która została zastosowana do budowy czajnika, nie tylko efektownie wygląda, lecz jest jeszcze istotnie bezpieczna w kontakcie z żywnością, oporna na wysokie temperatury i rdzewienie.

  W łatwy sposób zachowasz czystość w środku czajnika. Atuty czajnika Viomi V-MK151B: Przemyślana budowa gwarantująca wygodę korzystania. Wewnętrzna miarka pozwalająca odmierzyć odpowiednią ilości wody.

  Odchylana pokrywa czajnika do 70 stopni – wygoda nalewania wody. Rączka czajnika nie nagrzewa się przy gotowaniu wody. Viomi Kettle – czajnik elektryczny inox w metalowej obudowie Oferowany produkt jest w całości nowy, fabrycznie zapakowany.

  Termostat Wysokiej jakości termostat podgrzewa wodę równomiernie i kończy pracę czajnika natychmiast, po zagotowaniu wody, co w dodatku chroni urządzenie. Dzięki diodzie w łatwy sposób można określić stan pracy czajnika.

  W zestawie Elektryczny czajnik Podstawa z zasilaczem Specyfikacja Model: V-MK151B pojemność: 1,5 l Moc: 1800 W Waga: 0,8 kg wymiary: 22,4 x 14,6 x 24,1 cm


☆ Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) ☆

Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152B czarny (6923185606123)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Viomi Smart Kettle V-MK152A biały Elektryczny czajnik VIOMI uwydatnia się gustownym wyglądem, jakością wykonania i bezpieczeństwem wykorzystania. Czajnik nadzwyczajnie łączy w sobie innowacyjne wzornictwo z wydajnością i wygodą codziennego stosowania, wszystko to zamknięte w ascetyczny design.

  Najważniejsze właściwości: szeroka pojemność czajnika 1,5l zapewni odpowiednią liczba wody na zaparzenie kilku herbat jednocześnie 1800 W pozwoli błyskawicznie zagotować pełny czajnik wody Urządzenie wytwarzane zostało ze stali nierdzewnej 304, dzięki temu czajnik posłuży Tobie na długie lata Stylowy wygląd czajnika, iż czajnik doskonale pasuje do każdej kuchni Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki wysokiej jakości termostatowi, który kończy pracę czajnika zaraz po zagotowaniu wody komfortowa i przystępna obsługa czajnika Rączka czajnika mimo gotowania wody nadal pozostaje chłodna, dzięki czemu bez obaw możesz zalewać herbatę gorącą wodą Bezpieczne stosowanie czajnika, dzięki zaimplementowanym zabezpieczeniom m.in.

  przed przepięciem, przed uruchomieniem urządzenia bez wody, a także przeciążeniem prądu Czajnik pokryty jest obudową, która izoluje ciepło– możesz dotknąć czajnika bez obaw o poparzenie Na spodzie pokrywki zaimplementowano 3 przeciwpoślizgowe gumki, dzięki czemu czajnik zrównoważenie utrzymuje się w miejscu Wygoda Wysokiej jakości termostat równomiernie podgrzewa wodę i kończy pracę czajnika tuż po zagotowaniu wody, co zezwala na zaoszczędzenie czasu i energii elektrycznej.

  Bezpieczne używanie Czajnik posiada ochronę przed uruchomieniem go bez wody, przed przepięciem i przeciążeniem prądu. W dodatku urządzenie pokryte jest obudową, która izoluje stalowe wnętrze i sprawia, że czajnik można dotknąć ręką bez obawy o poparzenie się.

  na dole podstawki znajdują się 3 antypoślizgowe gumki, które gwarantują czajnikowi pewne podłoże. Wszystko to sprawia,stosowanie z czajnika jest w pełni bezpieczne. Specyfikacja techniczna: Model: V-MK152A pojemność: 1,5 l Moc: 1800 W Waga: 1,2 kg wymiary: 21,6 x 15,2 x 25,2 cm komplet posiada: czajnik elektryczny Viomi V-MK152A biały, podstawka z zasilaczem


☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) ☆

Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Elektryczny Viomi Smart Home Kettle

  Co to za towar?

  MiJia Smart Kettle

  Kontroluj temperaturę wody!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  idealne wnętrze

  obfita pokrywa o średnicy 130 mm

  gustowny design

  Wrząca woda w 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  MiJia Smart Kettle to:

  Inteligentne sterowanie temperaturą

  szybkie gotowanie

  Potrójna ochrona bezpieczeństwa

  Podkładka ze stali nierdzewnej 304

  bezprecedensowy czajnik ze stali nierdzewnej, ułatwi Twoje codzienne życie. Zaopatrzony w Bluetooth łączy się ze smartfonem i umożliwia utrzymanie wybranej temperatury wody z dokładnością +-1°C. Poznaj inteligentne funkcje i innowacyjny design MiJia Smart Temperature Control Kettle! Potrójna ochrona bezpieczeństwa. Podkładka ze stali rdzoodpornej 304

  Czajnik Pro XIAOMI Viomi Smart Kettle Pro ma zintegrowany ekran OLED, który prezentuje tempo wody, dzięki czemu zawsze będziesz znał temperaturę wody w czajniku. Poniżej znajdują się dwa przyciski: wrzenia wrzenia i zatrzymywania ciepła. Wybranie trybu wyzwalania grzejnego wyświetla temperaturę wody i przycisk trybu. Przystępne są cztery tryby ogrzewania od 40 ° C do 90 ° C, które można włączyć za pomocą aplikacji Smart Home lub w samym czajniku.

  Czajnik ma funkcję, która umożliwia inteligentne ustawienie temperatury wody. Możesz ustawić temperaturę w smartfonie za pomocą aplikacji Mi Home lub samego czajnika, albo możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania wody, którą czajnik wyłączy.

  Kontroluj temperaturę wody!

  Herbata Pu'er potrzebuje wrzącej wody dla bardziej łagodnego smaku. Zielona herbata najlepiej smakuje po zalaniu wodą o temperaturze 80-90°C. By nie zniszczyć składników odżywczych miodu, nie powinno konsolidować się jej ze zbyt ciepłą wodą.

  Funkcja kontroli temperatury jest ponadto wspaniała dla rodzin z dziećmi - przygotowywanie posiłku albo mleka nie było jeszcze tak proste!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  W przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych, inteligentny czajnik Xiaomi zdołał utrzymać wysoką temperaturę wody poprzez 12 kolejnych godzin, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy. Doskonała izolacja i struktura czajnika zniża utratę ciepła i energii, dbając o odpowiednią temperaturę w każdym momencie dnia.

  perfekcyjne wnętrze

  Bezpośredni kontakt wody z czujnikami temperatury, pokrywą i innymi komponentami jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu stali rdzoodpornej jakości 304 POSCO GB4806. Jest to bardzo bezpieczny i szeroko użytkowany w przemyśle medycznym i spożywczym metal, który gwarantuje brak rdzy, kamienia, nieprzyjemnych zapachów.

  wielka pokrywa o średnicy 130 mm

  adekwatnie wyprofilowany dziobek ze stali rdzoodpornej, gładkie i równe dno czajnika, średnica 130 mm i pokrywa otwierająca się nawet do 80°, zagwarantuje jeszcze prostszą obsługę urządzenia.

  stylowy design

  Z stylowym czajnikiem Xiaomi, gotowanie stosownie dobranej wody jest samą przyjemnością. Wykorzystując materiały PP, jego wygląd jest postępowy i surowy. Błyskotliwe linie tworzą niesamowitą strukturę, dbającą o optymalizację przepływu wody. Niezależnie od tego, czy Xiaomi Smart Kettle umieścisz w salonie na stole do herbaty, w kuchni czy na rogu biurka - prosty lecz i wysmakowany wygląd powoduje, że w oczach nie tylko projektantów sprawi niesamowcie pozytywne wrażenie.

  Wrząca woda w 5 minut!

  Czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia i mocy 1800W, dzięki temu woda nagrzewa się równomiernie, nie stwarzając przy tym zbędnego hałasu. Od momentu naciśnięcia przycisku, do momentu pełnego wrzenia 1.5L wody wystarczy niecałe 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  Podwójna obudowa i wnętrze ze stali rdzoodpornej bronione materiałem PP, gwarantuje izolację grzewczą zewnętrznej części czajnika. Choćby jeśli gotujesz wodę w temperaturze 100°C, pokrywa nadal będzie posiadać przyjemną w dotyku temperaturę 40°C!

  producent:VIOMI

  przewód: Tak

  Materiał:Ze stali rdzoodpornej

  Napięcie (V):220 V

  Moc (W):1800 W

  Częstotliwość:50Hz

  Waga produktu:1.3000 kg

  Waga opakowania:1.5800 kg

  rozmiar towaru (L x b x H):20.50x14.50x23.50 cm/8.07x5.71x9.25 cali

  wymiar opakowania (L x b x H):21.40x20.30x25.75 cm/8.43x7.99x10.14 cali

  Zawartość opakowania:1 x czajnik elektryczny, 1 x podstawa, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim


☆ Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) ☆

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle biały (6934177703720)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Xiaomi Mi - biały

  Wiecie kiedy tracimy najwięcej energii na gotowanie wody? - kiedy gotujemy jej więcej niżeli trzeba i pozwalamy jej wystygnąć. Dzięki swojej obudowie, ten czajnik pozwoli na utrzymanie temperatury wody wewnątrz, nawet do 12 godzin od zagotowania. Działa jak termos. Wyśmienity w swej prostocie sposób na oszczędność od chińskiego potentata.

  Dzięki grzałce płytowej możesz zagotować niewielką ilość wody, kolejną zaletą płaskiej grzałki jest jej łatwiejsze czyszczenie z kamienia, ponieważ osadza się go mniej niż na grzałce spiralnej.

  obudowa Mi Electric Kettle produkowana została ze stali nierdzewnej co uwydatnia jego gustowne kształty i powoduje, że posłuży Ci on przez długie lata. Czajnik ma funkcję podtrzymywania ciepła przez co woda ponownie zagotuje się szybciej i zaoszczędzimy na rachunku za prąd. Temperatura pokrywy nie przekracza 40°C związku z czym ryzyko oparzenia jest zmniejszone. Rączka Mi Electric Kettle jest pusta dzięki temu nie nagrzewa się, a samo nalewanie jest wygodne. Pokrywa czajnika otwiera się pod kątem 30° po naciśnięciu przycisku co uniemożliwia przypadkowemu ochlapaniu się wrzątkiem. Istnieje możliwość szerszego otworzenia pokrywy w celu czyszczenia. Wnętrze wytwarzane zostało z bezpiecznej dla zdrowia stali rdzoodpornej opornej na korozję. Podświetlony włącznik/wyłącznik daje możliwość kontroli pracy czajnika jednym spojrzeniem.

  Specyfikacja produktu:

  • producent: Xiaomi
  • Nazwa: Mi Electric Kettle
  • pojemność: 1.5 L
  • Moc grzałki: 1800 W
  • grzewczy: Płaska grzałka płytkowa
  • Wykonanie: Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
  • Obrotowa podstawa: Tak
  • rozmiary: 216 × 152 × 252 mm
  • Zasilanie: AC 220-240V / 50~60Hz
  • Napięcie: 220 V
  • Waga: 1.1 kg
  • Zabezpieczenia: samoczynne wyłączenie po zagotowaniu i przy zdjęciu czajnika z podstawy
  • dopełniające informacje: Podwójna izolacja zagwarantuje niską temperaturę pokrywy, wnętrze tworzone ze stali rdzoodpornej

☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Druga generacja, oznaczona modelem Pro, z modułem kontroli temperatury przez wyświetlacz. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global (EU).. Mi Smart Kettle Pro - druga generacja czajnika postępowy, inteligentny czajnik Xiaomi stworzony ze stali nierdzewnej z plastikowym wykończeniem, mocą 1800W i możliwością zdalnego sterowania poprzez Bluetooth.

  Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Kettle Pro to surowa i wyszukana kompozycja, która bez wątpienia zjednoczy się do wyposażenia każdej kuchni. Do wyprodukowania tego towaru Xiaomi użyło najwyższej jakości materiałów.

  Czytelny ekran z danymi temperatury Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Kettle Pro wyświetlacz cyfrowy, na którym wyświetla się aktualna temperatura wody w czajniku. Możemy w czasie rzeczywistym sprawdzać temperaturę tak, żeby uzyskać odpowiednią jej wartość.

  Zarządzaj czajnikiem przez aplikację Dzięki aplikacji Xiaomi Home na smartfona, możemy zarządzać Xiaomi Mi Kettle Pro zdalnie. Wystarczy, iż weźmiesz swojego smartfona do ręki, klikniesz, a czajnik zacznie sam podgrzewać wodę, na wybraną przez Ciebie temperaturę.

  Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej 314 Wnętrze Mi Smart Kettle Pro wykonane jest ze stali rdzoodpornej 314. Pasuje ona do kontaktu z żywnością, nie niepowtarzalnego zapachu, wlejemy do niego 1.5 litra wody, a gdy uzbiera się kamień, łatwo go wyeliminujemy..

  Główne parametry czajnika: Do zagotowania pełnego czajnika wody starczy 5 minut Wysokowydajny pierścień grzewczy 1800W Inteligentna kontrola temperatury Funkcja "warm" utrzymuje stale ciepłą wodę bez ponownego zagotowywania jej Brytyjski termostat STRIX o długiej żywotności kontroluje wodę w Twoim czajniku objętość 1.5L świetny nawet dla dużej rodziny Wnętrze wyprodukowane ze stali rdzoodpornej 304 Bezzapachowa i nieskomplikowana do czyszczenia Izolacja cieplna Dwuwarstwowa budowa korpusu sprawia, iż powierzchnia boczna czajnika nie jest gorąca Potrójna ochrona zasilania bezpieczniejsza i pewniejsza Zintegrowana wkładka ze stali nierdzewnej o średnicy 13cm Dwustopniowa budowa otwierania pokrywy zapobiega poparzeniu staranny czujka temperatury automatycznie zatrzyma grzanie czajnika Schowek na przewód zasilający zintegrowany w podstawie Specyfikacja technologiczna czajnika Xiaomi Mijia Mi Smart Kettle: Moc - 1800 W wyświetlacz ze wyodrębnioniem temperatury Łączność - Bluetooth Low Energy objętość - 1,5 l typ grzałki - Płytowa (ukryta) Funkcje: możliwość utrzymywania zadanej temperatury wody, możliwość podgrzania wody o wybranej godzinie, 5 predefiniowanych temperatur Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne, stal nierdzewna wymiary: 145 mm x 235 mm Waga - 1,2 kg Regulacja temperatury: Tak Podtrzymanie temperatury wody: Tak Wskaźnik poziomu wody: Brak Zasto...Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Xiaomi najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Xiaomi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Xiaomi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane czajniki elektryczne – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Xiaomi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Xiaomi opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Xiaomi cena,
 • czajnik elektryczny Xiaomi ranking,
 • czajnik elektryczny Xiaomi jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...