Ranking czajników elektrycznych vintage. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych vintage


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników elektrycznych vintage. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych vintage,
 • TOP5 często wybieranych czajników elektrycznych do biura i kuchni.

Jakie czajniki elektryczne vintage najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne vintage, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników elektrycznych vintage, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) ☆

Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajnik VINTAGE został wytworzony poprzez włoską firmę Ariete, która już od ponad pół wieku projektuje sprzęty gospodarstwa domowego, które ujmują prostotą, wyjątkową estetyką i maksymalną funkcjonalnością.

  Tym razem powraca ona do nas z linią VINTAGE, w ramach której odnaleźć można m.in. Blendery, czajniki, spieniacze do mleka, które wyróżniają się obłymi kształtami, pastelową kolorystyką i retro estetyką.

  atrybuty specyficzne znikomy czajnik od Ariete z kolekcji VINTAGE ma pojemność 1 l (4 kubki herbaty) i wymiary 20 x 21 x 15,5 cm – z tego względu wpasuje się choćby w kuchnie o śladowym metrażu. Pękaty kształt o delikatnych liniach koresponduje z pastelowym odcieniem zieleni oraz elementami beżu.

  Czajnik ma obrotową podstawę ze schowkiem na przewód, dzięki temu jest wygodny w używaniu i pozwala zachować ład w kuchni. Towar o mocy 1630 W ma także automatyczny wyłącznik. Materiał Czajnik VINTAGE o objętości 1 l ma metalowy korpus z chromowanymi elementami wykończenia i funkcjonalny uchwyt rodzaju soft touch – który broni przed poparzeniami


☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) ☆

DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ODKRYJ wyjątkowĄ kolekcję ICONA VINTAGE Linia Icona Vintage jest kwintesencją włoskości w wydaniu De’Longhi. Design łączy się w niej z włoskim Temperamentem i fantazją. Linia urzeka wielbicieli designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna albo naturalnej skóry, które w połączeniu ze wytwornym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni.

  kolekcja Icona Vintage zniewalająca delikatnym odcieniem beżu pozwala tchnąć świeże życie w serce Twojego domu. Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z kolekcji Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,zwykle funkcjonalnością.

  linia urzeka zwolenników designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry, które w połączeniu ze szykownym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni. Kolekcja Icona Vintage olśniewająca matowym wykończeniem w odcieniu czerni pozwala tchnąć nowe życie w serce Twojego domu.

  Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z kolekcji Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,z zasady funkcjonalnością. WYGODA użytkowania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa i przewód zasilający zwijany w podstawie całkowitą wygodę i swobodę używania.

  poręcznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować liczba wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna zawiadamiająca włączenie czajnika sprawia, że korzystanie z niego jest wysoce instynktowne.

  WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny usprawnia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki czemu nasze napoje będą radować pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO użytkowanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyekwipowane jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody oraz wywołujący automatyczne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy lub po zagotowaniu wody.

  To wszystko powoduje, iż korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. W dodatku czajnik zaopatrzony jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu powiększona jest powierzchnia grzewcza i bezpieczeństwo używania.

  Co więcej odizolowanie grzałki likwiduje problem osadzającego się na niej kamienia, a to upraszcza utrzymanie czajnika w czystości.


☆ Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska ☆

Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska Najniższa Cena Online

☆ Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajniki z serii VINTAGE od Ariete to kwintesencja retro estetyki w cukierkowym, pastelowym wydaniu. Towar przypomina starodawne czajniki na gaz, z reguły poprzez swoje obłe kształty i dopracowany w najmniejszych szczegółach design w stylu vintage.

  Dzięki stonowanej kolorystyce w odcieniach koloru zielonego stanie na wysokości zadania nie tylko we wnętrzach budowanych na zamiłowaniu do przeszłości, lecz także w przytulnych kuchniach scandi. Cechy typowe pojemność urządzenia to 1,7 litra, więc pozwala na zaparzenie herbaty dla znacznej liczby osób!

  To wyjątkowo praktyczny gadżet o mocy aż 2000 W. Dla rozszerzenia ergonomii wykorzystywania ma obrotową podstawę 360° ze schowkiem na kabel. Pozwala to zachować ład i porządek w Twojej kuchni. Żeby czajnik posłużył Ci jak najdłużej, wyposażony został także w wyjmowany wewnętrzny filtr kamienia, który pomaga pozbyć się skażeń.

  Materiał Czajnik VINTAGE posiada metalowy korpus z chromowanymi elementami wykończenia. Czajnik ma wygodny, użyteczny i miękki uchwyt Soft -Touch, który uprzyjemni używanie. Wymiary towaru to 23 x 20 x 28 cm.


☆ Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 ☆

Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 Najniższa Cena Online

☆ Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  CZAJNIK ARIETE 2869/03 VINTAGE BEŻOWY

  szykowny czajnik metalowy z chromowanymi elementami wykończenia i uchwytami soft touch o mocy 2000 W.Czajnik to podstawowy komponent wyposażenie każdej kuchni, pozwala na przygotowanie pysznej aromatycznej kawy, herbaty, ziół i wielu innych.wykorzystana w procesie produkcji stal jest wytrzymała i higieniczna, dzięki temu artykuły z niej wykonane służą w kuchni przez lata.

  Nadaj elegancji swojej kuchni

  kup czajnik ze stalową, elegancką obudową, która zagwarantuje dużą trwałość. Czajnik wyprodukowany ze stali rdzoodpornej jest także łatwiejszy w czyszczeniu.Dowolnie stawiaj czajnik dzięki obrotowej podstawie.Obrotowa podstawa rozszerza komfort używania urządzenia. Dzięki niej możesz postawić czajnik na podstawie w dowolnym położeniu.Wykorzystaj wskaźnik poziomu wody do przystępnego sprawdzania zawartości czajnika.Dzięki wskaźnikowi wody możesz w szybki sposób sprawdzić ilość wody w czajniku. Nie musisz otwierać pokrywę, żeby dowiedzieć się, czy musisz dolać wodę.

  Nie martw się, że zapomnisz wyłączyć czajnik

  samoczynny wyłącznik zakończy gotowanie wody, gdy osiągnie ona właściwą temperaturę. Dzięki temu nie musisz nadzorować czajnika i bać się wygotowania wody, gdy zapomnisz o nim.Zatrzymaj kamienny osad dzięki filtrowi antyosadowemu.Czajnik ma filtr antywapienny, który zapobiega przedostawaniu się kamienia do szklanki. Dzięki czemu możesz cieszyć się naprawdę czystą wodą.

  informacje techniczne

☆ Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) ☆

Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) Najniższa Cena Online

☆ Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Russell Hobbs
 • Nazwa produktu: Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Oprócz stylowego, przyciągającego wzrok designu, czajnik Russell Hobbs Retro Vintage Cream oferuje niemało postępowych funkcji. Jest tak funkcjonalny, że będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek można było funkcjonować bez niego.

  Ten progresywny towar nawiązujący do stylistyki retro, wyekwipowano w funkcję szybkiego gotowania, dzięki której filiżankę wrzącej wody możesz mieć w 55 sekund.* To rozwiązanie sprawdza się wyśmienicie, gdy jesteś w pośpiechu albo przygotowujesz napój tylko dla jednej osoby.

  pojemność 1,7 l oznacza możliwość przygotowania 6 filiżanek za jednym razem. Artykuł idealnie pasuje zatem dla rodzin. Istnieje możliwość użycia funkcji prędkiego gotowania dla 1, 2 lub 3 filiżanek. Zdziwisz się, jak momentalnie woda w czajniku może osiągnąć temperaturę wrzenia. Nadzwyczajnie wyprofilowany dziubek zapobiega rozlewaniu wody.

  * jeden kubek o obszerności 235 ml
  ** gotując jeden kubek wody (235 ml) vs 1 litr wody

  artykuł
  producent
  Kod producenta
  Retro 21672-70
  EAN
  4008496874620
  informacje podstawowe
  Kremowy
  Fizyczne technologiczne
  Regulacja temperatury
  Nie
  funkcjonalny zarys
  użyteczny uchwyt
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  (22) 423 70 80
  Opis:
  AUTORYZOWANY SERWIS PRODUCENTABis Serwis 2 Sp. Z o.o.ul. Bokserska 3302-690 WarszawaTel. (22) 423 70 80[email protected]www.bisserwis.pl


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne vintage – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne vintage, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych vintage jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) ☆

Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajnik VINTAGE został wytwarzany przez włoską markę Ariete, która już od ponad pół wieku projektuje sprzęty gospodarstwa domowego, które ujmują prostotą, unikatową estetyką i maksymalną funkcjonalnością.

  Tym razem powraca ona do nas z linią VINTAGE, w ramach której odnaleźć można m.in. Blendery, czajniki, spieniacze do mleka, które wyróżniają się obłymi kształtami, pastelową kolorystyką i retro estetyką.

  właściwości specyficzne nieznaczny czajnik od Ariete z serii VINTAGE ma objętość 1 l (4 kubki herbaty) i wymiary 20 x 21 x 15,5 cm – z tego względu wpasuje się choćby w kuchnie o znikomym metrażu. Pękaty kształt o delikatnych liniach koresponduje z pastelowym odcieniem zieleni oraz elementami beżu.

  Czajnik ma obrotową podstawę ze schowkiem na przewód, dzięki czemu jest wygodny w stosowaniu i pozwala zachować ład w kuchni. Produkt o mocy 1630 W posiada także samoczynny wyłącznik. Materiał Czajnik VINTAGE o pojemności 1 l posiada metalowy korpus z chromowanymi elementami wykończenia oraz poręczny uchwyt typu soft touch – który broni przed poparzeniami


☆ Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska ☆

Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska Najniższa Cena Online

☆ Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik bezprzewodowy Ariete Vintage ART 2877/05 Niebieska
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajniki z linii VINTAGE od Ariete to kwintesencja retro estetyki w cukierkowym, pastelowym wydaniu. Produkt przypomina starodawne czajniki na gaz, w głównej mierze przez swoje obłe kształty i dopracowany w najmniejszych szczegółach design w stylu vintage.

  Dzięki stonowanej kolorystyce w odcieniach koloru zielonego spełni oczekiwania nie tylko we wnętrzach budowanych na zamiłowaniu do przeszłości, ale także w przytulnych kuchniach scandi. Atrybuty charakterystyczne pojemność urządzenia to 1,7 litra, więc pozwala na zaparzenie herbaty dla szerokiej liczby osób!

  To wyjątkowo poręczny gadżet o mocy aż 2000 W. Dla rozszerzenia ergonomii stosowania posiada obrotową podstawę 360° ze schowkiem na kabel. Pozwala to zachować ład i porządek w Twojej kuchni. Aby czajnik posłużył Ci jak najdłużej, zaopatrzony został także w wyjmowany wewnętrzny filtr kamienia, który pomaga pozbyć się zanieczyszczeń.

  Materiał Czajnik VINTAGE ma metalowy korpus z chromowanymi elementami wykończenia. Czajnik ma wygodny, użyteczny i miękki uchwyt Soft -Touch, który uprzyjemni używanie. Wymiary artykułu to 23 x 20 x 28 cm.


☆ Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 ☆

Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 Najniższa Cena Online

☆ Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 286903 Vintage (beżowy), ARIECZAJ286905
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  CZAJNIK ARIETE 2869/03 VINTAGE BEŻOWY

  wyszukany czajnik metalowy z chromowanymi elementami wykończenia i uchwytami soft touch o mocy 2000 W.Czajnik to podstawowy komponent wyposażenie każdej kuchni, pozwala na przygotowanie pysznej aromatycznej kawy, herbaty, ziół i wielu innych.zastosowana w procesie produkcji stal jest wytrzymała i higieniczna, dzięki temu artykuły z niej wyprodukowane służą w kuchni przez lata.

  Nadaj elegancji swojej kuchni

  zakup czajnik ze stalową, elegancką obudową, która zapewnia dużą trwałość. Czajnik wytwarzany ze stali nierdzewnej jest także łatwiejszy w czyszczeniu.Dowolnie stawiaj czajnik dzięki obrotowej podstawie.Obrotowa podstawa powiększa komfort używania urządzenia. Dzięki niej możesz postawić czajnik na podstawie w dowolnym położeniu.Wykorzystaj wskaźnik poziomu wody do prostego sprawdzania zawartości czajnika.Dzięki wskaźnikowi wody możesz w szybki sposób sprawdzić liczba wody w czajniku. Nie musisz otwierać pokrywę, żeby dowiedzieć się, czy musisz dolać wodę.

  Nie martw się, że zapomnisz wyłączyć czajnik

  automatyczny wyłącznik zakończy gotowanie wody, gdy osiągnie ona właściwą temperaturę. Dzięki czemu nie musisz obserwować czajnika i bać się wygotowania wody, gdy zapomnisz o nim.Zatrzymaj kamienny osad dzięki filtrowi antyosadowemu.Czajnik ma filtr antywapienny, który uniemożliwia przedostawaniu się kamienia do szklanki. Dzięki temu możesz radować się naprawdę czystą wodą.

  informacje techniczne

☆ Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) ☆

Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) Najniższa Cena Online

☆ Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Russell Hobbs
 • Nazwa produktu: Russell hobbs czajnik retro 21672-70 - darmowa dostawa!!! (4008496874620)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Oprócz stylowego, przyciągającego wzrok designu, czajnik Russell Hobbs Retro Vintage Cream proponuje dużo nowoczesnych funkcji. Jest tak praktyczny, że będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek można było funkcjonować bez niego.

  Ten nowoczesny artykuł nawiązujący do stylistyki retro, wyekwipowano w funkcję szybkiego gotowania, dzięki której filiżankę wrzącej wody możesz posiadać w 55 sekund.* To rozwiązanie sprawdza się znakomicie, gdy jesteś w pośpiechu albo przygotowujesz napój tylko dla jednej osoby.

  pojemność 1,7 l oznacza możliwość przygotowania 6 filiżanek za jednym razem. Artykuł genialnie pasuje zatem dla rodzin. Istnieje możliwość zastosowania funkcji szybkiego gotowania dla 1, 2 lub 3 filiżanek. Zdziwisz się, jak błyskawicznie woda w czajniku może osiągnąć temperaturę wrzenia. Doskonale wyprofilowany dziubek zapobiega rozlewaniu wody.

  * jeden kubek o obszerności 235 ml
  ** gotując jeden kubek wody (235 ml) vs 1 litr wody

  produkt
  producent
  Kod producenta
  Retro 21672-70
  EAN
  4008496874620
  dane podstawowe
  Kremowy
  Fizyczne technologiczne
  Regulacja temperatury
  Nie
  praktyczny zarys
  ergonomiczny uchwyt
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  (22) 423 70 80
  Opis:
  AUTORYZOWANY SERWIS PRODUCENTABis Serwis 2 Sp. Z o.o.ul. Bokserska 3302-690 WarszawaTel. (22) 423 70 80[email protected]www.bisserwis.pl

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) ☆

DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ODKRYJ unikatowĄ serię ICONA VINTAGE Linia Icona Vintage jest kwintesencją włoskości w wydaniu De’Longhi. Design łączy się w niej z włoskim Temperamentem i fantazją. Linia urzeka zwolenników designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry, które w połączeniu ze wytwornym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni.

  kolekcja Icona Vintage olśniewająca finezyjnym odcieniem beżu pozwala tchnąć świeże życie w serce Twojego domu. Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z linii Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,przeważnie funkcjonalnością.

  kolekcja urzeka entuzjastów designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry, które w połączeniu ze wysmakowanym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni. Linia Icona Vintage oszałamiająca matowym wykończeniem w odcieniu czerni pozwala tchnąć nowe życie w serce Twojego domu.

  Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z serii Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,najczęściej funkcjonalnością. WYGODA wykorzystywania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa, a także kabel zasilający zwijany w podstawie pełną wygodę i swobodę wykorzystywania.

  funkcjonalnY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować liczba wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna informująca włączenie czajnika powoduje, iż korzystanie z niego jest wysoce instynktowne.

  WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny usprawnia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki czemu nasze napoje będą cieszyć pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO używanIA - 3 stopnie ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyekwipowane jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń chroniący czajnik przed uruchomieniem bez wody oraz wywołujący samoczynne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy lub po zagotowaniu wody.

  To wszystko powoduje, że korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Ponadto czajnik wyekwipowany jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu zwiększona jest powierzchnia grzewcza i bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Co więcej odizolowanie grzałki likwiduje problem osadzającego się na niej kamienia, a to upraszcza utrzymanie czajnika w czystości.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny vintage najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny vintage w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny vintage w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane czajniki elektryczne – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych vintage nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych czajników elektrycznych do biura i kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny vintage opinie,
 • dobry czajnik elektryczny vintage cena,
 • czajnik elektryczny vintage ranking,
 • czajnik elektryczny vintage jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...