Ranking czajników elektrycznych Adler. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Adler


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych Adler. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Adler,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do biura i kuchni.

Jakie czajniki elektryczne Adler najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Adler, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych Adler, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b ☆

ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b Najniższa Cena Online

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
  BEŻOWY  klasyczny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, opornego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.  Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Pozwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak żeby uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Kolista podstawka gwarantuje dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

  Czajnik Adler AD 08 bardzo mocny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dobrane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki zarys że trzyma się go wygodnie i stabilnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.  Na bocznych ściankach obudowy umieszczono dwa pokaźne matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po przez wodowskazy prawidłowo widać poziom wody. Uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką liczba jaka jest niezbędna. Czajnik Adler AD 08 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  W pokrywce umieszczono dwa komfortowe przyciski do jej otwierania. Dla powiększenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. We wnętrzu obudowy zainstalowana jest szeroka kolista stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo śladowej obszerności urządzenia zapewnia ciche zagotowanie wody.  Obsługa jest wyjątkowo prosta. Nalewamy konieczną ilość wody. Szczególnie pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Proces ten można obserwować przez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i wyłącza się samoczynnie. System zabezpieczeń nie pozwoli by było inaczej.  wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Dodatkowo blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia powiększa bezpieczeństwo wykorzystywania, i sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej zastosować dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą skuteczność.

  wewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; korzystnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka i instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.  Adler jest uznaną z zasady w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Firma Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,dodatkowo w innych krajach Europy. Wyroby producenta Adler produkowane są w obszernych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszystkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się progresywnym wzornictwem i funkcjonalnością i dostępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE i świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, a także tendencjom rynku, dlatego bezustannie poszerzamy ofertę o świeże interesujące produkty.
☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) ☆

Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny ad 1295b czarny- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902934839266)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  progresywny czajnik z wyświetlaczem temperatury LCD, 7 stopniową regulacją temperatury i funkcją podtrzymania temperatury. W trybie gotowania wody do jednej z możliwych temperatur od 40°C do 100°C ekran LCD wskazuje aktualną temperaturę wody gotując do pożądanej wartości. W trybie podtrzymania temperatury ekran LCD wskazuje stale ustawiony poziom temperatury, którą urządzenie utrzymuje podgrzewając wodę cyklicznie poprzez 2 godziny. Przystępny w użyciu, każde podniesienie czajnika z bazy resetuje poprzednie ustawienia. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody przypomina o zalaniu wodą ulubionego napoju. Możliwość zagotowania wody do 100°C, a następnie ustawienia funkcji podtrzymania temperatury 40°C ułatwi prędkie przygotowanie mieszanek mlecznych dla maluchów. Idealne rozwiązanie dla mam, które karmią dzieci także w nocy.

  Pozostałe ustawienia temperatury wody dobranie jej do każdego napoju. Czajnik wykonanym z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, wyekwipowane w filtr anty-wapienny, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni długofalowe korzystanie z urządzenia. W celu nietrudnego umycia wnętrza model ADLER AD 1295 jest wyposażony w całkowicie odejmowaną pokrywkę bez zawiasów.

  Dziś wybierając czajnik elektryczny, możemy wybierać spośród wielu modeli i form, które znajdą wykorzystanie w każdej z kuchni. Stalowy czajnik z wyświetlaczem LCD i regulacją temperatury ADLER AD 1295 to rozwiązanie dla osób, dla których temperatura spożywanych napojów ma szczególne znaczenie. Takie urządzenie pozwoli szybciej i łatwiej przygotować napary ziołowe czy mieszanki mleka dla maluchów.

  Stylowy czajnik z inteligentnym rozwiązaniem

  Stalowe wykończenie naszego czajnika sprawia, że będzie on należycie prezentował się jednocześnie w postępowej kuchni, jak i tej urządzonej bezkompromisowo. Obrotowa podstawa 360° ułatwi wykorzystywanie czajnika osobom leworęcznym. Pojemność 1,7 litra pozwoli na przygotowanie herbaty, kawy czy innych napojów dla całej rodziny. Nie musimy także martwić się, że goście będą długo czekać na swój napój. Filtr anty-wapienny i wysokiej jakości grzałka tworzona ze stali nierdzewnej pozwolą zadbać o prawidłowy smak przygotowywanych napojów, i wydłużą czas wykorzystywania urządzenia. W dodatku ten mocny model zaopatrzony został w kompletnie zdejmowaną pokrywę (bez zawiasów), co bezapelacyjnie upraszcza czyszczenie czajnika od w środku. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody pozwala na wygodną kontrolę pracy urządzenia. Dźwięk ten usłyszymy nawet z drugiego pokoju, więc nie zapomnimy o zalaniu herbaty!

  Czajnik, dzięki któremu możemy kontrolować temperaturę

  Największą zaletą naszego czajnika jest to, że możemy ustawić temperaturę, do jakiej chcemy zagotować wodę. Regulacja temperatury między 40 a 100°C pozwala dobrać odpowiednią wodę do napoju, jaki chcemy zaparzyć. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ przeróżne warianty herbat, kawa czy zioła wymagają najróżniejszych temperatur, żeby móc w pełni korzystać z ich komponentów odżywczych, aromatu i smaku. Co więcej, nasz czajnik zezwala na podtrzymanie temperatury przez 2h od czasu zagotowania. Dzięki temu nasi goście mogą cieszyć się aromatycznymi napojami, a my możemy przygotować większą liczba napojów. Najniższe temperatury 40-50 stopni przydadzą się, gdy chcemy przygotować mieszanki mleczne dla najmłodszych członków rodziny lub chcemy zaparzyć japońską zieloną herbatę, która wymaga niższej temperatury. Herbaty kwiatowe najlepiej zalewać wodą o temperaturze 60°C, białe 70°C, chińskie zielone herbaty 80°C, czerwone i niektóre gatunki kawy 90°C, a herbatę czarną najlepiej zalać wodą o temperaturze 100°C. Dzięki temu uzyskamy ich najkorzystniejszy smak i nie pozbawimy ich części zdrowotnych.

  Temperatura wody rewelacyjna dla:

  40°C – woda do mieszanek mlecznych dla niemowląt

  50°C – japońskie herbaty zielone Gyokuro

  60°C - herbaty kwiatowe (jaśminowa)

  70°C – biała herbata

  80°C – zielone herbaty chińskie

  90°C – czerwona herbata & niektóre kawy

  100°C – herbata czarna & Oolung

  dane techniczne:

  Czajnik elektryczny z wyświetlaczem LCD & regulacją temperatury

  wyświetlacz temperatury LCD

  Regulacja temperatury gotowania 40-50-60-70-80-90-100°C

  Funkcja podtrzymania temperatury 40-50-60-70-80-90-100°C

  Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody

  Funkcja utrzymania temperatury poprzez 2h

  Pokrywa w całości zdejmowana dla nieskomplikowanego czyszczenia

  Grzałka z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304

  Filtr anty-wapienny

  Zabezpieczanie przed przegrzaniem

  360° obrotowa podstawa

  objętość: 1,7L

  Moc: 1850-2200W

  Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz


☆ Czajnik elektryczny ad 1285 marki Adler ☆

Czajnik elektryczny ad 1285 marki Adler Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ad 1285 marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ADLER
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ad 1285 marki Adler
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik z regulacją temperatury pozwala na zarówno gotowanie wody, jak i jej podgrzewanie w zakresie od 60 do 100 stopni C, co jest ergonomiczne przy przygotowaniu naparów ziołowych, parzeniu niektórych rodzajów herbaty,, a także w innych sytuacjach, w których zagotowana woda musiałaby nieco ostygnąć przed jej zastosowaniem. Temperatura jest regulowana przyciskami na czajniku i pokazywana na wyświetlaczu LCD. Czajnik CR 1285 jest wyposażony w bezpiecznik cieplny, który uniemożliwia przed przegrzaniem urządzenia. W dodatku o zagotowaniu wody użytkownik jest informowany sygnałem dźwiękowym. Czajnik wyposażony jest w funkcje utrzymania temperatury przez 2h.
  • Czajnik elektryczny z wyświetlaczem LCD & regulacją temperatury
  • wyświetlacz temperatury LCD
  • Regulacja temperatury gotowania 40-50-60-70-80-90-100°C
  • Funkcja podtrzymania temperatury 40-50-60-70-80-90-100°C
  • Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody
  • Funkcja utrzymania temperatury przez 2h
  • Pokrywa w pełni zdejmowana dla nietrudnego czyszczenia
  • zróżnicowane barwy podświetlenia gotowanej wody w zależności od wybranej temperatury
  • Filtr antywapienny
  • Zabezpieczanie przed przegrzaniem
  • 360° obrotowa podstawa
  • obudowa ze szkła i stali szlachetnej
  • Długość przewodu zasilającego: 75 cm
  • objętość: 1,7L
  • Moc: 1850-2200W
  • Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz
  • typ wtyczki:E/F

☆ Czajnik elektryczny ADLER AD 1340, kolor srebrny ☆

Czajnik elektryczny ADLER AD 1340, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ADLER AD 1340, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ADLER AD 1340, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  innowacyjny stalowy czajnik z wyświetlaczem temperatury LCD i 7 stopniową regulacją temperatury oraz funkcją podtrzymania temperatury. W trybie gotowania wody do jednej z osiągalnych temperatur od 40°C do 100°C wyświetlacz LCD wskazuje aktualną temperaturę wody gotując do pożądanej wartości.

  W trybie podtrzymania temperatury wyświetlacz LCD wskazuje stale ustawiony poziom temperatury, którą urządzenie utrzymuje podgrzewając wodę cyklicznie poprzez 2 godziny. Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody przypomina o zalaniu wodą ulubionego napoju.

  Bezpieczeństwo użytkowania zagwarantuje blokada zapobiegająca włączenie pustego czajnika, samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody oraz system kontroli bezpieczeństwa STRIX. Objętość max: 1,7 L objętość min: 0,7 L Płaska grzałka ze stali szlachetnej Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody wyświetlacz LCD wskazujący aktualną temperaturę Sygnał dźwiękowy przy uruchamianiu i po zagotowaniu wody Filtr zatrzymujący osady wapnia Regulacja temperatury gotowania 40-50-60-70-80-90-100°C Funkcja podtrzymania temperatury 40-50-60-70-80-90 Regulacja temperatury 40-100°C w rączce Funkcja utrzymania temperatury przez 2h Wskaźnik poziomu wody z podziałką automatyczne wyłączanie Obrotowa podstawa 360° obudowa wytworzona ze stali nierdzewnej Schowek na kabel zasilający Przycisk otwierający pokrywkę Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz Długość przewodu zasilającego: 69 cm Moc nominalna 1850W Moc maksymalna 2200W rozmiary towaru: 23,0 x 22,0 x 15,0 cm Kolor: inox


☆ Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler ☆

Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:


  automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
  Bezprzewodowy: Nie
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  Długość przewodu: 0,7 m
  EAN: 5905575901613
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 153 mm
  Kod Producenta: AD 1373
  kolor produktu: Biały
  Lampka kontrolna: Tak
  Maksymalna objętość zbiornika: 1 l
  Materiał obudowy: Polipropylen
  minimalna objętość zbiornika: 0,5 l
  Moc: 850 W
  Napięcie wejściowe AC: 230 V
  Obrotowa podstawa: Tak
  Pokrywa na zawiasach: Tak
  Szerokość produktu: 185 mm
  wariant grzałki: Płaska ze stali szlachetnej
  wariant kontroli: Dotyk
  typ wtyczki: wariant C (wtyczka eur)
  Waga artykułu: 640 g
  Wskaźnik poziomu wody: Tak
  Wysokość towaru: 207 mm
  Źródło zasilania: Prąd przemienny

☆ CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy ☆

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ADLER
 • Nazwa produktu: CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) ☆

Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Adler AD 1203Czajnik o mocy 1630 W i objętości 1 l, z filtrem zatrzymującym osady z wapnia, zabezpieczeniem przed włączeniem pustego czajnika, a także obrotową podstawą 360 poziomów. Informacje technologicznE: pojemność 1 L Moc 1630 W pokrywa ze stali szlachetnej duży, czytelny wodowskaźnik Filtr zatrzymujący osady wapnia automatyczne wyłączanie Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika Obrotowa podstawa 360 poziomów Lampka kontrolna LED nowoczesne ergonomiczne wzornictwo konwencjonalny, 1-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku.

  Dysponuje mocą 1630 W, co czyni go mistrzowskim rozwiązaniem, jeśli chodzi o szybkie gotowanie wody. Obudowa stworzona jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na temperaturę, w odcieniu srebrnym.

  Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Umożliwia on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak by uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

  okrągła podstawka zapewnia dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części. Czajnik Adler AD 1203 jest zaopatrzony w szczególnie solidny, pewny i komfortowy uchwyt.

  dobrze się go trzyma. Wyważona otwarta wyprofilowana rączka, jest stworzona z gładkiego nie przewodzącego temperatury tworzywa. Włącznik i wyłącznik w jednym suwaku ułożonym wygodnie pod kciukiem znajduje się w górnej części uchwytu.

  Taki kształt że trzyma się go wygodnie i zrównoważenie. Przycisk otwierania pokrywki znajduje się w górnej części rączki. Naciska się go wygodnie kciukiem. Na pokrywce umieszczono wyprofilowane wgłębienie z tworzywa, ułatwiające jej zamykanie jednym palcem.

  Na bocznej ściance umieszczono krystaliczny wodowskaz z zaznaczoną skalą od 0,4 do 1,0 l, dostosowany do stalowej pokrywy. Po poprzez wodowskaz poprawnie widać poziom wody. Uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką liczba jaka jest konieczna.

  Niebieska lampka kontrolna zaświeca się w trakcie gotowania wody. Wewnątrz obudowy zainstalowana jest wielka krągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 1500 W, co przy stosunkowo śladowej objętości urządzenia gwarantuje szybkie i ciche zagotowanie wody.

  Obsługa jest nad wyraz prosta. Nalewamy potrzebną ilość wody. Wyjątkowo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.4 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieskie podświetlenie wodowskazu.

  Woda prędko i cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 1630 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienko z wodowskazem znajdujące się z boku pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i urządzenie wyłącza się samoczynnie.

  System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.wewnątrz pokrywy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody.

  w dodatku blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej zastosować dostępnego w handlu odkamieniacza.

  Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą produktywność.

  informacje technologicznePojemność 1LMoc 1630 WObudowa ze stali szlachetnejDuży, czytelny wodowskazFiltr zatrzymujący osady wapniaAutomatyczne wyłączanieZabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnikaObrotowa podstawa 360 stopniLampka kontrolna LEDNowoczesne funkcjonalne wzornictwo wewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 1203, podstawka oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.Adler jest uwielbianą typowo w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

  Od 1991 roku. Producent Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,w dodatku w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler tworzone są w dużych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszystkich starań, by spełniały najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się progresywnym wzornictwem, a także funkcjonalnością i dostępną ceną.

  Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE i świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, a także tendencjom rynku, dlatego nieprzerwanie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


☆ Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały ☆

Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  śladowy praktyczny czajnik

  tradycyjny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Jego bezpieczeństwo zagwarantuje blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika, i automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik zaopatrzony jest w filtr zatrzymujący osady, który poprawia smak i jakość wody. Funkcjonalność rozszerzają jednostajna podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Wyjątkowo komfortowy dzięki zaimplementowaniu płaskiego dna i obrotowej podstawy. Czajnik może pochwalić się ekonomiczną mocą 850 W.

  Obowiązkowy w każdej kuchni

  Bezprzewodowy czajnik elektryczny spełni oczekiwania zarówno na wyjeździe jak i w minimalnej kuchni, gdzie nie zajmie dużo miejsca. Zagotujesz w nim tylko tyle wody, ile akurat jest Ci konieczne, dzięki temu oszczędzisz wodę oraz energię. Produkowany jest z wysokiej jakości wytrzymałego polipropylenu. Wyekwipowany w wygodny, zastosowany płaski grzewczy a nienagrzewająca się rączka zapewnia wygodę i wysoki komfort stosowania.

  Dlaczego warto zainwestować w akurat ten czajnik?

  objętość maksymalna czajnika to 0,8 litra a nieznaczna 0,3 litra, więc może być używany zarówno poprzez singla, jak i dwie osoby bez obaw o wysokie rachunki za prąd. To nadzwyczajna alternatywa do pokoju w akademiku albo domku letniskowego. Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką pomaga kontrolować ilość płynu, a dzięki temu, iż jest po obu stronach jest wygodny zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych.

  Płaska grzałka ze stali szlachetnej jest o niemało bardziej bezpieczna oraz łatwiejsza w czyszczeniu. Obrotowa podstawa 360° czyni czajnik wyśmienitym zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników. Jest to rewelacyjny produkt dla osób, które szukają komfortowych rozwiązań do kuchni, ale ceniątradycyjne propozycje.


☆ Czajnik 1,7 litra AD 1223, AD1223 ☆

Czajnik 1,7 litra AD 1223, AD1223 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik 1,7 litra AD 1223, AD1223 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik 1,7 litra AD 1223, AD1223
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  tradycyjny, 1,7-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Można w nim na raz zagotować wodę na aż 10 filiżanek korzystnej kawy. Dysponuje mocą 2000W, co czyni go mistrzowskim rozwiązaniem, jeśli chodzi o szybkie gotowanie wody.

  pokrywa wytworzona jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, niepodatnej na temperaturę, w odcieniu srebrnym. Zaokrąglona dolna część korpusu dobrana jest do stalowego wykończenia podstawki. Dla wygody wykorzystywania pozostał zaprojektowany obrotowy system podstawy 360° oraz płaskie dno.

  umożliwia to dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak by uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Kolista podstawka zagwarantuje dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego.

  Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części. Czajnik Adler AD 1223 jest zaopatrzony w bardzo solidny, pewny i komfortowy uchwyt. Prawidłowo się go trzyma. Wyważona wyprofilowana rączka, jest tworzona z gładkiego nie przewodzącego temperatury tworzywa.

  Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku ułożonym wygodnie pod kciukiem znajduje się w górnej części uchwytu. Taki zarys że trzyma się go wygodnie i zrównoważenie. Z boku stalowej pokrywy jeden klarowny wodowskaz z podziałką od MIN 0,6 litra do MAX 1,7 litra.

  Po poprzez wodowskaz należycie widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką ilość jaka jest konieczna. Niebieska lampka kontrolna zaświeca się podczas gotowania wody.

  Stalowa wypukła pokrywka z zaokrąglonymi brzegami jest dostosowana do wyglądu obudowy. W górnej jej części znajduje się koliste przezroczyste okienko ze stalowym, w dodatku krągłym wykończeniem. Wysoki przycisk do otwierania pokrywki jest umieszczony w górnej części rączki.

  wewnątrz obudowy zainstalowana jest spora okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 2000 W, co gwarantuje szybkie i ciche zagotowanie wody. Obsługa jest wyjątkowo prosta. Nalewamy potrzebną ilość wody. Nad wyraz pomocna jest przy tym istotna podziałka od 0.6 do 1,7L.

  Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieskie podświetlenie wodowskazu. Woda ekspresowo i cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 2000 Watów. Cykl ten można obserwować przez okienko z wodowskazem znajdujące się z boku obudowy.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i urządzenie wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej. W środku obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego.

  Taka konstrukcja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Dodatkowo blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia powiększa bezpieczeństwo używania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najl...Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Adler – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Adler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Adler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały ☆

Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny 0,8 l AD 1371w biały, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  niewielki praktyczny czajnik

  klasyczny, 0,8 litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Jego bezpieczeństwo zagwarantuje blokada zapobiegająca włączenie pustego czajnika,, a także automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. Czajnik zaopatrzony jest w filtr zatrzymujący osady, który udoskonala smak i jakość wody. Funkcjonalność powiększają zrównoważona podstawa i czytelny wskaźnik poziomu wody. Niezwykle komfortowy dzięki zastosowaniu płaskiego dna i obrotowej podstawy. Czajnik może pochwalić się ekonomiczną mocą 850 W.

  Obowiązkowy w każdej kuchni

  Bezprzewodowy czajnik elektryczny sprawdzi się zarówno na wyjeździe jak i w niewiele znaczącej kuchni, gdzie nie zajmie dużo miejsca. Zagotujesz w nim tylko tyle wody, ile akurat jest Ci konieczne, dzięki temu oszczędzisz wodę, a także energię. Wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego polipropylenu. Wyekwipowany w komfortowy, zaimplementowany płaski cieplny a nienagrzewająca się rączka gwarantuje wygodę i wysoki komfort używania.

  Dlaczego warto zainwestować w akurat ten czajnik?

  pojemność maksymalna czajnika to 0,8 litra a znikoma 0,3 litra, więc może być wykorzystywany równocześnie poprzez singla, jak i dwie osoby bez obaw o wysokie rachunki za prąd. To wyśmienita alternatywa do pokoju w akademiku lub domku letniskowego. Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką pomaga kontrolować liczba płynu, a dzięki czemu, iż jest po obu stronach jest wygodny zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych.

  Płaska grzałka ze stali szlachetnej jest o niemało bardziej bezpieczna i łatwiejsza w czyszczeniu. Obrotowa podstawa 360° czyni czajnik genialnym zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników. Jest to perfekcyjny towar dla osób, które szukają wygodnych rozwiązań do kuchni, ale ceniąklasyczne propozycje.


☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b ☆

ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b Najniższa Cena Online

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
  BEŻOWY  tradycyjny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa tworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, wytrzymałego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.  Dla wygody stosowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Pozwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak by uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Krągła podstawka zagwarantuje dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zapewnia bezpieczne połączenie tych dwóch części.

  Czajnik Adler AD 08 niezwykle solidny, pewny i komfortowy uchwyt. Poprawnie się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dostosowane do wyglądu pokrywy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt iż trzyma się go komfortowo i stabilnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.  Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono dwa pokaźne matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po poprzez wodowskazy prawidłowo widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna. Czajnik Adler AD 08 samoczynnie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  W pokrywce umieszczono dwa komfortowe przyciski do jej otwierania. Dla powiększenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. Wewnątrz pokrywy zainstalowana jest pokaźna kolista stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo nieznacznej objętości urządzenia zapewnia ciche zagotowanie wody.  Obsługa jest wyjątkowo prosta. Nalewamy niezbędną liczba wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Cykl ten można obserwować przez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i wyłącza się samoczynnie. System zabezpieczeń nie pozwoli by było inaczej.  wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. W dodatku blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania,, a także sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej zastosować przystępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezusterkowe działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą skuteczność.

  w środku kolorowego opakowania znajduje się; korzystnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka i instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.  Adler jest uwielbianą z reguły w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Producent Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,też w innych krajach Europy. Wyroby firmy Adler wytwarzane są w znacznych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszystkich starań, by spełniały najwyższe oczekiwania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się innowacyjnym wzornictwem, a także funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby mają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów i tendencjom rynku, dlatego bezustannie poszerzamy ofertę o świeże ciekawe produkty.
☆ Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler ☆

Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ad 1373 marki Adler
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:


  samoczynne wyłączanie zasilania: Tak
  Bezprzewodowy: Nie
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  Długość przewodu: 0,7 m
  EAN: 5905575901613
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość produktu: 153 mm
  Kod Producenta: AD 1373
  kolor artykułu: Biały
  Lampka kontrolna: Tak
  Maksymalna objętość zbiornika: 1 l
  Materiał obudowy: Polipropylen
  drobna pojemność zbiornika: 0,5 l
  Moc: 850 W
  Napięcie wejściowe AC: 230 V
  Obrotowa podstawa: Tak
  Pokrywa na zawiasach: Tak
  Szerokość artykułu: 185 mm
  rodzaj grzałki: Płaska ze stali szlachetnej
  typ kontroli: Dotyk
  wariant wtyczki: typ C (wtyczka eur)
  Waga artykułu: 640 g
  Wskaźnik poziomu wody: Tak
  Wysokość artykułu: 207 mm
  Źródło zasilania: Prąd przemienny

☆ CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy ☆

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ADLER
 • Nazwa produktu: CZAJNIK ELEKTRYCZNY ADLER AD 08 B BEŻOWY (1,0 L / 850 W / BEŻOWY), kolor brązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) ☆

Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) Najniższa Cena Online

☆ Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler Czajnik elektryczny ad 1203 (1,0 l / 1500 w / srebrno czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Adler AD 1203Czajnik o mocy 1630 W i obszerności 1 l, z filtrem zatrzymującym osady z wapnia, zabezpieczeniem przed włączeniem pustego czajnika oraz obrotową podstawą 360 poziomów. Dane technicznE: pojemność 1 L Moc 1630 W obudowa ze stali szlachetnej pokaźny, czytelny wodowskaźnik Filtr zatrzymujący osady wapnia samoczynne wyłączanie Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika Obrotowa podstawa 360 poziomów Lampka kontrolna LED innowacyjne poręczne wzornictwo klasyczny, 1-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku.

  Dysponuje mocą 1630 W, co czyni go mistrzowskim rozwiązaniem, jeśli chodzi o prędkie gotowanie wody. Pokrywa wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na temperaturę, w kolorze srebrnym.

  Dla wygody używania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Zezwala na on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

  okrągła podstawka zagwarantuje dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części. Czajnik Adler AD 1203 jest zaopatrzony w wyjątkowo mocny, pewny i komfortowy uchwyt.

  poprawnie się go trzyma. Wyważona otwarta wyprofilowana rączka, jest produkowana z gładkiego nie przewodzącego temperatury tworzywa. Włącznik i wyłącznik w jednym suwaku ułożonym wygodnie pod kciukiem znajduje się w górnej części uchwytu.

  Taki kształt iż trzyma się go wygodnie i zrównoważenie. Przycisk otwierania pokrywki znajduje się w górnej części rączki. Naciska się go wygodnie kciukiem. Na pokrywce umieszczono wyprofilowane wgłębienie z tworzywa, upraszczające jej zamykanie jednym palcem.

  Na bocznej ściance umieszczono krystaliczny wodowskaz z zaznaczoną skalą od 0,4 do 1,0 l, dopasowany do stalowej obudowy. Po przez wodowskaz dobrze widać poziom wody. Uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką ilość jaka jest konieczna.

  Niebieska lampka kontrolna zaświeca się podczas gotowania wody. We wnętrzu pokrywy zainstalowana jest spora okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 1500 W, co przy stosunkowo śladowej pojemności urządzenia gwarantuje prędkie oraz ciche zagotowanie wody.

  Obsługa jest bardzo prosta. Nalewamy konieczną liczba wody. Niezwykle pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.4 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieskie podświetlenie wodowskazu.

  Woda szybko i cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 1630 Watów. Cykl ten można obserwować przez okienko z wodowskazem znajdujące się z boku obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i urządzenie wyłącza się automatycznie.

  System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody.

  w dodatku blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo stosowania, i sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać przystępnego w handlu odkamieniacza.

  Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezusterkowe działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą skuteczność.

  informacje technicznePojemność 1LMoc 1630 WObudowa ze stali szlachetnejDuży, czytelny wodowskazFiltr zatrzymujący osady wapniaAutomatyczne wyłączanieZabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnikaObrotowa podstawa 360 stopniLampka kontrolna LEDNowoczesne poręczne wzornictwo w środku kolorowego opakowania znajduje się; korzystnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 1203, podstawka oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

  Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,także w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler wytworzone są w obszernych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszystkich starań, żeby spełniały najwyższe oczekiwania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się postępowym wzornictwem oraz funkcjonalnością i dostępną ceną.

  Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego bezustannie poszerzamy ofertę o nowe ciekawe produkty.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Adler najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Adler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Adler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki elektryczne – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Adler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych czajników elektrycznych do biura i kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Adler opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Adler cena,
 • czajnik elektryczny Adler ranking,
 • czajnik elektryczny Adler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...