Ranking czajników elektrycznych Alessi. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Alessi


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych Alessi. Poniższe zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Alessi,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do kuchni i biura.

Jakie czajniki elektryczne Alessi najlepiej wybrać? Ranking na lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Alessi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników elektrycznych Alessi, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) ☆

Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) Najniższa Cena Online

☆ Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Designerski czajnik elektryczny włoskiej firmy Alessi. Małe dzieło sztuki w Twojej kuchni. Esencja designu Made in Italy. Unikalny i błyskotliwy design i rewelacyjne wykończenie to atrybuty specyficzne tego unikalnego produktu. Gwizdek w profilu ptaszka poinformuje o ugotowaniu wody. Lampka w podstawie zawiadamia o pracy czajnika. Prezentowany model czajnika tworzono z wysokiej jakości stali nierdzewnej polerowanej na wysoki blask. Podstawa, części dekoratywne i praktyczny uchwyt wytworzono z tworzywa. Ergonomię użytkowania gwarantuje stabilny uchwyt i poprawnie wyprofilowany dzióbek ułatwiający nalewanie. W czajniku zainstalowano także filtr izolujący osad i zabezpieczenie przed włączeniem w sytuacji zbyt niewiele znaczącego poziomu wody.

  Materiał: stal nierdzewna 18/10 polerowana na wysoki blask, tworzywo
  Kolor: metaliczny, niebieski
  pojemność: 1.5 l
  Wysokość: 27 cm
  Średnica: 25,5 cm
  Projekt: Michael Graves


☆ Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR ☆

Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR Najniższa Cena Online

☆ Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  niezaprzeczalnie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany przez Michele De Lucchi. Już sama nazwa artykułu - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak dzianina przekształcona w trójwymiarowy zarys poprzez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, przepiękny obiekt wyrzeźbiony przez projektanta mody.parametry / sugerowanE użycie- stworzony z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy zastosować pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się śladowy otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się samoczynnie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. Żeby wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, starczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w sytuacji zbyt małej ilości wody lub jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt zezwala na pewny, wygodny chwyt, a zarys wylewki upraszcza nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana cieplnie, co oznacza, iż po osiągnięciu poprzez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy zastosowanie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy użyć wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O "Alessi""Prawdziwie profesjonalny design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, marka Alessi stopniowo ewoluowała. Obecnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i cenioną za umiejętne pośredniczenie pomiędzy ciekawymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania pragnień.


☆ Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) ☆

Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) Najniższa Cena Online

☆ Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi plisse mdl061gr (8003299468973)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  bezsprzecznie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany poprzez Michele De Lucchi. Już sama nazwa produktu - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak dzianina przekształcona w trójwymiarowy zarys przez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, efektowny obiekt wyrzeźbiony poprzez projektanta mody.atrybuty / sugerowanE zastosowanie- wytworzony z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy zastosować pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się nieznaczny otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się samoczynnie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. Żeby wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, starczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce uniemożliwia przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w przypadku zbyt małej ilości wody albo jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt umożliwia pewny, wygodny chwyt, a kształt wylewki ułatwia nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana termicznie, co oznacza, iż po osiągnięciu przez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy zastosowanie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy użyć wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O "Alessi""Prawdziwie profesjonalny design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, producent Alessi stopniowo ewoluowała. Aktualnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i uznaną za umiejętne pośredniczenie między ciekawymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania oczekiwań.


☆ Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) ☆

Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) Najniższa Cena Online

☆ Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591)
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  bezspornie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany poprzez Michele De Lucchi. Już sama nazwa towaru - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak tkanina przekształcona w trójwymiarowy zarys przez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, ładny obiekt wyrzeźbiony przez projektanta mody.cechy / sugerowanE użycie- wykonany z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy zastosować pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się minimalny otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się samoczynnie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. By wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, starczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w sytuacji zbyt nieznacznej ilości wody lub jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt umożliwia pewny, komfortowy chwyt, a kształt wylewki upraszcza nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana cieplnie, co oznacza, iż po osiągnięciu poprzez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy użycie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy wykorzystać wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O \"Alessi\"\"Prawdziwie profesjonalny design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia\".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, producent Alessi stopniowo ewoluowała. Aktualnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i renomowaną za umiejętne pośredniczenie pomiędzy ciekawymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania oczekiwań.Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Alessi – Ranking na lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Alessi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Alessi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) ☆

Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) Najniższa Cena Online

☆ Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi Czajnik elektryczny plissé czarny (8003299439591)
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  bezsprzecznie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany przez Michele De Lucchi. Już sama nazwa artykułu - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak tkanina przekształcona w trójwymiarowy kształt poprzez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, przepiękny obiekt wyrzeźbiony przez projektanta mody.parametry / polecanE wykorzystanie- wytwarzany z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy wykorzystać pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się niewielki otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się samoczynnie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. By wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, starczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w sytuacji zbyt minimalnej ilości wody albo jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt umożliwia pewny, wygodny chwyt, a zarys wylewki usprawnia nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana termicznie, co oznacza, iż po osiągnięciu poprzez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy zastosowanie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy zastosować wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O \"Alessi\"\"Prawdziwie fachowy design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia\".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, producent Alessi stopniowo ewoluowała. Aktualnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i renomowaną za umiejętne pośredniczenie między zagadkowymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania oczekiwań.


☆ Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) ☆

Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) Najniższa Cena Online

☆ Alessi plisse mdl061gr (8003299468973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi plisse mdl061gr (8003299468973)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  zdecydowanie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany przez Michele De Lucchi. Już sama nazwa artykułu - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak dzianina przekształcona w trójwymiarowy kształt przez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, efektowny obiekt wyrzeźbiony przez projektanta mody.atrybuty / sugerowanE użycie- wyprodukowany z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy zastosować pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się minimalny otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się automatycznie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. Aby wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, wystarczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce uniemożliwia przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w przypadku zbyt minimalnej ilości wody lub jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt zezwala na pewny, wygodny chwyt, a kształt wylewki upraszcza nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana cieplnie, co oznacza, że po osiągnięciu przez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy użycie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy użyć wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O "Alessi""Prawdziwie profesjonalny design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, firma Alessi stopniowo ewoluowała. Obecnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i lubianą za umiejętne pośredniczenie między ciekawymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania pragnień.


☆ Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR ☆

Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR Najniższa Cena Online

☆ Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi Plisse 1,7 l MDL06GR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ewidentnie plastikowy w formie, ten czajnik został zaprojektowany poprzez Michele De Lucchi. Już sama nazwa towaru - Plissé - deklaruje jego rzeźbiarski charakter: jak dzianina przekształcona w trójwymiarowy zarys poprzez grube plisy, ten czajnik przypomina suknię haute couture, przepiękny obiekt wyrzeźbiony poprzez projektanta mody.parametry / rekomendowanE użycie- tworzony z żywicy termoplastycznej.

  Aby otworzyć czajnik, należy użyć pokrętła na pokrywie. Pod uchwytem czajnika znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i wyłączania czajnika. - Podstawa zasilacza jest ukryta: w dolnej części czajnika znajduje się nieznaczny otwór służący do wyciągnięcia kabla.- Lampka na przełączniku dźwigniowym wskazuje, kiedy czajnik jest aktywny.

  Po osiągnięciu temperatury wrzenia czajnik wyłącza się samoczynnie, a przełącznik wraca do pierwotnej pozycji. Żeby wyłączyć czajnik zanim woda zacznie wrzeć, starczy podnieść go z podstawy zasilającej.- Filtr ukryty w wylewce uniemożliwia przedostawaniu się cząsteczek kamienia do Twojego napoju.

  Filtr można wyjąć, opłukać pod bieżącą wodą i umieścić z powrotem w wylewce.- Symbol MAX na wewnętrznej stronie czajnika wskazuje maksymalny poziom wody, jaki jest w stanie utrzymać czajnik.- Zabezpieczenie odcina dopływ prądu w przypadku zbyt niewielkiej ilości wody lub jej braku w czajniku, co pozwala uniknąć ewentualnych uszkodzeń.- Uchwyt pozwala na pewny, komfortowy chwyt, a zarys wylewki upraszcza nalewanie.- Podstawa czajnika jest izolowana cieplnie, co oznacza, że po osiągnięciu przez wodę temperatury wrzenia, czajnik można bezpiecznie postawić na dowolnej powierzchni.- Do czyszczenia wnętrza czajnika zalecamy wykorzystanie mieszaniny wody i octu.

  Do czyszczenia zewnętrznej strony i podstawy zasilacza należy wykorzystać wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.*****O "Alessi""Prawdziwie fachowy design musi poruszać ludzi, przekazywać emocje, przywoływać wspomnienia, zaskakiwać i iść wbrew powszechnemu sposobowi myślenia".

  - Alberto AlessiOd momentu powstania w 1921 roku, firma Alessi stopniowo ewoluowała. Aktualnie jest wiodącą postacią w dziedzinie włoskiego wzornictwa, znaną i lubianą za umiejętne pośredniczenie między ciekawymi przejawami kreatywności a potrzebami społeczeństwa.

  Alessi stara się przekładać śmiałe impulsy twórcze na przedmioty rzeczywiste, zdolne do spełniania marzeń i zaspokajania pragnień.


☆ Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) ☆

Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) Najniższa Cena Online

☆ Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alessi
 • Nazwa produktu: Alessi MG32 - Czajnik Elektryczny - Biały (8003299946969)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Designerski czajnik elektryczny włoskiej firmy Alessi. Niewielkie dzieło sztuki w Twojej kuchni. Esencja designu Made in Italy. Niepowtarzalny i piękny design i rewelacyjne wykończenie to cechy standardowe tego unikalnego towaru. Gwizdek w kształcie ptaszka poinformuje o ugotowaniu wody. Lampka w podstawie informuje o pracy czajnika. Prezentowany model czajnika wytworzono z wysokiej jakości stali rdzoodpornej polerowanej na wysoki blask. Podstawa, elementy dekoracyjne i użyteczny uchwyt wytwarzano z tworzywa. Ergonomię użytkowania zapewnia stabilny uchwyt i korzystnie wyprofilowany dzióbek usprawniający nalewanie. W czajniku zainstalowano także filtr izolujący osad oraz zabezpieczenie przed włączeniem w przypadku zbyt niepokaźnego poziomu wody.

  Materiał: stal nierdzewna 18/10 polerowana na wysoki blask, tworzywo
  Kolor: srebrny, niebieski
  objętość: 1.5 l
  Wysokość: 27 cm
  Średnica: 25,5 cm
  Projekt: Michael GravesPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Alessi najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Alessi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Alessi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki elektryczne – TOP5 na lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Alessi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych czajników elektrycznych do kuchni i biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Alessi opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Alessi cena,
 • czajnik elektryczny Alessi ranking,
 • czajnik elektryczny Alessi jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...