Ranking biurek komputerowych na kółkach. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka komputerowe / Ranking biurek komputerowych na kółkach


Pomagamy w wyborze dobrych biurek komputerowych na kółkach. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek komputerowych na kółkach,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek komputerowych.

Jakie biurka komputerowe na kółkach najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka komputerowe na kółkach, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek komputerowych na kółkach, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory ☆

Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory Najniższa Cena Online

☆ Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Trójkąt Bermudzki. To szczególnie tajemnicze miejsce, w którym doszło do wielu niewyjaśnionych zaginięć statków i samolotów. Jakaś tajemnicza siła sprawia, iż znikają bezpowrotnie. Jedni próbują wyjaśnić to w naukowy sposób, inni - zwolennicy teorii spiskowych - doszukują się obecności UFO i przejścia do innego rozmiaru. Jaka jest prawda? Tego niestety nie wiemy. Ale czy nie masz czasem wrażenia, iż Twoje biuro przypomina właśnie taki Trójkąt Bermudzki? W magiczny sposób znikają ważne dokumenty, teczki i raporty. Na biurku panuje nieład, a Ty nie możesz niczego znaleźć. Frustrująca sytuacja, która powtarza się niemal każdego dnia. Ale spokojnie. To nie obcy wykradają Ci dokumenty. Musisz je po prostu raz na zawsze uporządkować. Do tego celu Ci potrzeba kontenerka Goris firmy Elior!

  Wszystko w porządku!

  Utrzymanie porządku w biurze wcale nie jest łatwym zadaniem. Sterty dokumentów, segregatorów i koniecznych przyborów. Jak to wszystko ogarnąć? starczy stosowna organizacja. Pomożemy Ci zaprowadzić ład z kontenerkiem Goris. To niezwykle ergonomiczny mebel, który przechowa Twoje ważne pisma, druczki, kwity i inne narzędzia biurowe. Posiada dwie półki i szufladę, gdzie włożysz osobiste dokumenty, do których tylko Ty chcesz mieć dostęp. Szafka zmieści się pod biurkiem co oznacza, że nie tylko będzie na wyciągnięcie ręki, ale też zajmie niewiele miejsca. Ogromnym atutem są kółka, dzięki którym prędko i z łatwością możesz przemieszczać kontenerek. Jego design utrzymany jest w bezkompromisowym stylu, dzięki temu wkomponuje się w każde wnętrza - od innowacyjnych, poprzez skandynawskie aż do loftowych.

  Stawiamy na jakość!

  Kontenerek biurowy Goris jest nie tylko użyteczny i bardzo estetyczny, lecz także podkreśla się wysoką jakością wykonania. Zależy nam na Twoim zaufaniu i zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble satysfakcjonowały Cię pod każdym względem - zwłaszcza tym jakościowym. Szafka Goris powstała z wysokojakościowej, laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm. Znamionuje się ona gęstością na poziomie 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Jest uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, co pokaźnie zwiększa jej trwałość. Dzięki laminowanym brzegom szafka jest także bardziej niepodatna na wilgoć. Nabywając kontenerek Goris inwestujesz więc w jakość, która będzie Cię oszałamiać każdego dnia.


☆ Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x ☆

Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x Najniższa Cena Online

☆ Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  wygodne, praktyczne, niezwykle poręczne, a także wyjątkowo designerskie biurko do komputera Protis 6X, pozwoli Ci inaczej spojrzeć na Twoje miejsce pracy. Zadbaj o zdrowe i wygodne stanowisko do formułowania Twoich komputerowych twórczości i stwórz poręczne miejsce dla wielu kreatywnych działań!

  wygodne biurko Protis 6X akcentuje się nie tylko swoją funkcjonalną formą i ergonomicznym, designerskim kształtem, ale także wykorzystaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób szanujących pionierskie rozwiązania. Użyta do produkcji mebla płyta laminowana została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także najwyższej jakości włókna ułożone różnokierunkowo, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Biurko wyekwipowane zostało w poręczną wysuwaną półkę na klawiaturę i ergonomiczne miejsce na komputer albo drukarkę. Dzięki ergonomicznym kółkom, w dowolnym momencie przestawisz biurko w inne miejsce. Mebel nie zajmuje sporo miejsca i wyjątkowo prawidłowo sprawdza się właśnie do pracy przy komputerze.

  Najważniejsze dane:

  - rozmiary: długość: 80 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 76 cm, grubość płyty: 18 mm.
  - Gwarancja: 10 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas otrzymujesz całkowitą jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
  - Materiał: Wysokiej jakości płyta laminowana uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Konstrukcja wykonana z najlepszej jakości stali malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną (Najwyższa jakość techniki polimeryzacji).
  - Kolor: Olcha.
  - modny surowy design.
  - prosty montaż (w zestawie znajduje się czytelna i dokładna instrukcja konstrukcji mebla).

  Poniżej znajduje się krótki 4-minutowy film producenta mebli Elior o politycę jakości producenta, gwarancji i odpowiedzialności społecznej firmy. Zapraszamy:


☆ Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti ☆

Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti Najniższa Cena Online

☆ Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Jak co sobotę weszłam do pokoju, by pościerać kurze. Komoda, moja ukochana huśtawka i centrum dowodzenia mojego męża: biurko... A na nim komputer, konsola, głośniki i drukarka. Zapomniałam wspomnieć o stercie kabli, zespoi, słuchawkach, książkach i dokumentach, które przyniósł z pracy. Spod tego wszystkiego nie było widać choćby blatu. I jak to posprzątać? Już kawy mi nie trzeba... Ciśnienie wzrosło samo. To się musi skończyć - codziennie ten sam problem. Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Trzy dni później w pokoju zapanował ład, porządek i co ważne - blat biurka był widoczny! Dlaczego się z Wami tym dzielę? Bo nadzwyczajna szafka Besti producenta Elior może zmienić także Waszą codzienność!

  Szafka do biura? Nie tylko!

  Przed chwilą poznałaś krótką historię Izy, która napisała do nas powyższego e-maila. Po co Ci to przekazujemy? To dowód,niepokaźna rzecz może zmienić naprawdę mnóstwo. Progresywna szafka Besti to nasza najnowsza sugestia, która niewątpliwie ułatwi Ci codziennie funkcjonowanie. Wytworzona z myślą zarówno o biurach, gabinetach i przestrzeniach komercyjnych jak i o domowym zaciszu. Jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, żeby raz na za każdym razem pożegnać się z bałaganem i zaprowadzić porządek. genialnie spełni oczekiwania jako stolik na drukarkę, dokumenty, książki, segregatory i inne przybory. Dodatkowym atutem są kółka, dzięki którym z łatwością można go przesuwać albo przestawić do innego wnętrza. Jego funkcjonalność zezwala na niemało niczym nieograniczonych możliwości. Design szafki utrzymany jest w nowoczesnym stylu i bezkompromisowej formie, przez co wyśmienicie się przedstawia i zwraca na siebie uwagę. Już wkrótce może zdobić właśnie Twoje wnętrze!

  Funkcjonalność zamknięta w trwałej oprawie

  Zależy nam, żeby szafka Besti nie tylko doskonale się prezentowała,jeszcze służyła Ci jak najdłużej swoją funkcjonalnością. Dlatego do jej produkcji wykorzystaliśmy wysokogatunkowe materiały. Powstała z laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm, o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zbudowana jest z włókien drzewnych i związków organicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje większą trwałość mebla. W dodatku płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu powiększenia jej trwało


☆ Kontener szafa pod biurko szp 530 na kółkach 3 szuflady na klucz marki Malow ☆

Kontener szafa pod biurko szp 530 na kółkach 3 szuflady na klucz marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko szp 530 na kółkach 3 szuflady na klucz marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko szp 530 na kółkach 3 szuflady na klucz marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  serię STB COMFORT producenta Malow tworzą stoły biurowe, a także akcesoria o prostym i innowacyjnym designie. Dzięki dostosowaniu do stołów kontenerków oraz szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko rozmaitego zestawienia, ale także zwiększenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu wnętrze biurowe zyskuje na funkcjonalności oraz na progresywnym wyglądzie. Solidna, metalowa konstrukcja szafek przybiurkowych powoduje, iż meble są stanowczo wytrzymałe, a melaninowy blat wznosi komfort użytkowania.

  Kontenerek przybiurkowy Szp 530 to niska szafka, która posiada 3 szuflady o wysokości 95 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki temu otwieranie i zamykanie jest szczególnie lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Szafka przybiurkowa Szp 530 zbudowana została ze blachy metalowej. Wyekwipowana jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który ma powłokę z melaminy. Ponadto ma cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest za pomocą centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamiany frontów metalowych na fronty z płyty ( w kolorystyce blatów stołów STB).

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru i jego koloru.

  Produkty głównie przystępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Malow Kontener szafa pod biurko szpp 640 na kółkach 4 szuflady ☆

Malow Kontener szafa pod biurko szpp 640 na kółkach 4 szuflady Najniższa Cena Online

☆ Malow Kontener szafa pod biurko szpp 640 na kółkach 4 szuflady - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Kontener szafa pod biurko szpp 640 na kółkach 4 szuflady
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  kolekcję STB COMFORT marki Malow tworzą stoły biurowe, a także akcesoria o prostym i progresywnym designie. Dzięki dostosowaniu do stołów kontenerków, a także szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko różnego zestawienia, ale także powiększenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu pokój biurowe zyskuje na funkcjonalności, a także na postępowym wyglądzie. Konkretna, metalowa konstrukcja szafek przybiurkowych powoduje, że meble są bardzo wytrzymałe, a melaninowy blat wznosi komfort wykorzystywania.

  Kontenerek przybiurkowy Szpp 640 to wysoka szafka, która posiada cztery szuflady niskie o wysokości 95 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki temu otwieranie i zamykanie jest niezwykle lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Wieniec górny i fronty szuflad szafki przybiurkowej Szpp 640 wyprodukowane są z melaminy o grubości 18 mm. Wyekwipowana jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który posiada powłokę z melaminy. Na dodatek posiada cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest przy pomocy centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty w głównej mierze przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Kontener szafa pod biurko SZPP 630 na kółkach 3 szuflady H 66cm, 3ZM007 ☆

Kontener szafa pod biurko SZPP 630 na kółkach 3 szuflady H 66cm, 3ZM007 Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko SZPP 630 na kółkach 3 szuflady H 66cm, 3ZM007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko SZPP 630 na kółkach 3 szuflady H 66cm, 3ZM007
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  linię STB COMFORT marki Malow tworzą stoły biurowe i akcesoria o prostym i nowoczesnym designie. Dzięki dostosowaniu do stołów kontenerków, a także szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko rozmaitego zestawienia, ale także rozszerzenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu pokój biurowe zyskuje na funkcjonalności i na nowoczesnym wyglądzie. Konkretna, metalowa kompozycja szafek przybiurkowych sprawia, że meble są wyjątkowo wytrzymałe, a melaninowy blat wznosi komfort użytkowania.

  Kontenerek przybiurkowy Szpp 630 to wysoka szafka, która posiada 3 szuflady - dwie niskie o wysokości 95 mm i jedną głęboką o wysokości 240 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki temu otwieranie i zamykanie jest szczególnie lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Wieniec górny, a także fronty szuflad szafki przybiurkowej Szpp 630 produkowane są z melaminy o grubości 18 mm. Wyekwipowana jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który posiada powłokę z melaminy. Na dodatek ma cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest przy pomocy centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty z reguły dostępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow ☆

Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  serię STB COMFORT producenta Malow tworzą stoły biurowe, a także akcesoria o prostym i postępowym designie. Dzięki dobraniu do stołów kontenerków i szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko najróżniejszego zestawienia, ale także rozszerzenia powierzchni użytkowej. Dzięki czemu wnętrze biurowe zyskuje na funkcjonalności oraz na postępowym wyglądzie. Konkretna, metalowa konstrukcja szafek przybiurkowych sprawia, że meble są wyjątkowo wytrzymałe, a melaninowy blat podciąga komfort stosowania.

  Kontenerek przybiurkowy Szpp 520 to niska szafka, która posiada 2 szuflady - jedną niską o wysokości 95 mm i jedną wysoką o wysokości 240 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki czemu otwieranie i zamykanie jest stanowczo lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Wieniec górny, a także fronty szuflad szafki przybiurkowej Szpp 520 wytwarzane są z melaminy o grubości 18 mm. Wyposażona jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który ma powłokę z melaminy. Na dodatek posiada cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest za pomocą centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty na ogół przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Kontener szafa pod biurko SZP 640 na kółkach 4 szuflady H 66cm ☆

Kontener szafa pod biurko SZP 640 na kółkach 4 szuflady H 66cm Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko SZP 640 na kółkach 4 szuflady H 66cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko SZP 640 na kółkach 4 szuflady H 66cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  kolekcję STB COMFORT producenta Malow tworzą stoły biurowe i akcesoria o prostym i progresywnym designie. Dzięki dostosowaniu do stołów kontenerków oraz szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko różnego zestawienia, lecz także rozszerzenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu pokój biurowe zyskuje na funkcjonalności, a także na progresywnym wyglądzie. Solidna, metalowa budowa szafek przybiurkowych sprawia, iż meble są wyjątkowo wytrzymałe, a melaninowy blat unosi komfort użytkowania.

  Kontenerek przybiurkowy Szp 640 to wysoka szafka, która ma cztery szuflady niskie o wysokości 95 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki czemu otwieranie i zamykanie jest wyjątkowo lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Szafka przybiurkowa Szp 640 zbudowana została ze blachy metalowej. Zaopatrzona jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który posiada powłokę z melaminy. Ponadto ma cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest za pomocą centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamiany frontów metalowych na fronty z płyty ( w kolorystyce blatów stołów STB).

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty z zasady przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.


☆ Kontener szafa pod biurko SZP 630 na kółkach 3 szuflady H 66 cm ☆

Kontener szafa pod biurko SZP 630 na kółkach 3 szuflady H 66 cm Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko SZP 630 na kółkach 3 szuflady H 66 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko SZP 630 na kółkach 3 szuflady H 66 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  serię STB COMFORT producenta Malow tworzą stoły biurowe, a także akcesoria o prostym i innowacyjnym designie. Dzięki dostosowaniu do stołów kontenerków i szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko przeróżnego zestawienia, lecz także zwiększenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu pokój biurowe zyskuje na funkcjonalności, a także na progresywnym wyglądzie. Solidna, metalowa budowa szafek przybiurkowych powoduje, że meble są istotnie wytrzymałe, a melaninowy blat podwyższa komfort stosowania.

  Kontenerek przybiurkowy Szp 630 to wysoka szafka, która ma 3 szuflady - dwie niskie o wysokości 95 mm i jedną głęboką o wysokości 240 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki temu otwieranie i zamykanie jest nad wyraz lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Szafka przybiurkowa Szp 630 zbudowana została ze blachy metalowej. Wyposażona jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który posiada powłokę z melaminy. W dodatku posiada cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest przy pomocy centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamiany frontów metalowych na fronty z płyty ( w kolorystyce blatów stołów STB).

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

  Produkty najczęściej przystępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka komputerowe na kółkach – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka komputerowe na kółkach, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek komputerowych na kółkach jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti ☆

Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti Najniższa Cena Online

☆ Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biały stolik pod drukarkę na kółkach - Besti
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Jak co sobotę weszłam do pokoju, aby pościerać kurze. Komoda, moja ukochana huśtawka i centrum dowodzenia mojego męża: biurko... A na nim komputer, konsola, głośniki i drukarka. Zapomniałam wspomnieć o stercie kabli, scali, słuchawkach, książkach i dokumentach, które przyniósł z pracy. Spod tego wszystkiego nie było widać nawet blatu. I jak to posprzątać? Już kawy mi nie trzeba... Ciśnienie wzrosło samo. To się musi skończyć - codziennie ten sam problem. Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Trzy dni później w pokoju zapanował ład, porządek i co ważne - blat biurka był widoczny! Dlaczego się z Wami tym dzielę? Bo doskonała szafka Besti producenta Elior może zmienić również Waszą codzienność!

  Szafka do biura? Nie tylko!

  Przed chwilą poznałaś krótką historię Izy, która napisała do nas powyższego e-maila. Po co Ci to przekazujemy? To dowód,niewielka rzecz może zmienić naprawdę dużo. Nowoczesna szafka Besti to nasza najnowsza propozycja, która niewątpliwie ułatwi Ci codziennie funkcjonowanie. Produkowana z myślą równocześnie o biurach, gabinetach i przestrzeniach komercyjnych jak i o domowym zaciszu. Jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, by raz na zawsze pożegnać się z bałaganem i zaprowadzić porządek. idealnie sprawdzi się jako stolik na drukarkę, dokumenty, książki, segregatory i inne przybory. Dodatkowym atutem są kółka, dzięki którym łatwo można go przesuwać albo przestawić do innego wnętrza. Jego funkcjonalność umożliwia niemało niczym nieograniczonych możliwości. Design szafki utrzymany jest w innowacyjnym stylu i surowej formie, poprzez co doskonale się demonstruje i zwraca na siebie uwagę. Już wkrótce może zdobić właśnie Twoje wnętrze!

  Funkcjonalność zamknięta w trwałej oprawie

  Zależy nam, aby szafka Besti nie tylko idealnie się prezentowała,także służyła Ci jak najdłużej swoją funkcjonalnością. Dlatego do jej produkcji wykorzystaliśmy wysokogatunkowe materiały. Powstała z laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm, o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zbudowana jest z włókien drzewnych i związków organicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje pokaźniejszą trwałość mebla. Na dodatek płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu zwiększenia jej trwało


☆ Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x ☆

Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x Najniższa Cena Online

☆ Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Biurko komputerowe na kółkach protis 6x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  wygodne, poręczne, niezwykle funkcjonalne, a także wyjątkowo designerskie biurko do komputera Protis 6X, pozwoli Ci inaczej spojrzeć na Twoje miejsce pracy. Zadbaj o zdrowe i wygodne stanowisko do formułowania Twoich komputerowych twórczości i stwórz praktyczne miejsce dla wielu kreatywnych działań!

  komfortowe biurko Protis 6X akcentuje się nie tylko swoją użyteczną formą i funkcjonalnym, designerskim kształtem, lecz także użyciem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego raduje się powodzeniem wśród osób ceniących prekursorskie rozwiązania. Użyta do produkcji mebla płyta laminowana została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także najwyższej jakości włókna ułożone różnokierunkowo, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Biurko wyekwipowane zostało w poręczną wysuwaną półkę na klawiaturę i funkcjonalne miejsce na komputer albo drukarkę. Dzięki funkcjonalnym kółkom, w dowolnym momencie przestawisz biurko w inne miejsce. Mebel nie zajmuje niemało miejsca i wyjątkowo prawidłowo sprawdza się właśnie do pracy przy komputerze.

  Najważniejsze informacje:

  - rozmiary: długość: 80 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 76 cm, grubość płyty: 18 mm.
  - Gwarancja: 10 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
  - Materiał: Wysokiej jakości płyta laminowana uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Konstrukcja produkowana z najlepszej jakości stali malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną (Najwyższa jakość techniki polimeryzacji).
  - Kolor: Olcha.
  - popularny minimalistyczny design.
  - łatwy montaż (w zestawie znajduje się czytelna i skrupulatna instrukcja montażu mebla).

  Poniżej znajduje się krótki 4-minutowy film producenta mebli Elior o politycę jakości marki, gwarancji, a także odpowiedzialności społecznej marki. Zapraszamy:


☆ Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory ☆

Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory Najniższa Cena Online

☆ Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Kontenerek pod biurko na kółkach Goris - 4 kolory
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Trójkąt Bermudzki. To stanowczo enigmatyczne miejsce, w którym doszło do wielu niewyjaśnionych zaginięć statków i samolotów. Jakaś enigmatyczna siła sprawia, iż znikają bezpowrotnie. Jedni próbują wyjaśnić to w naukowy sposób, inni - zwolennicy teorii spiskowych - doszukują się występowaniu UFO i przejścia do innego rozmiaru. Jaka jest prawda? Tego niestety nie wiemy. Ale czy nie masz czasem wrażenia, że Twoje biuro przypomina właśnie taki Trójkąt Bermudzki? W magiczny sposób znikają ważne dokumenty, teczki i raporty. Na biurku panuje nieład, a Ty nie możesz niczego znaleźć. Frustrująca sytuacja, która powtarza się niemal każdego dnia. Lecz spokojnie. To nie obcy wykradają Ci dokumenty. Musisz je po prostu raz na zawsze uporządkować. Do tego celu Ci potrzeba kontenerka Goris producenta Elior!

  Wszystko w porządku!

  Utrzymanie porządku w biurze wcale nie jest nieskomplikowanym zadaniem. Sterty dokumentów, segregatorów i potrzebnych przyborów. Jak to wszystko ogarnąć? starczy trafna organizacja. Pomożemy Ci zaprowadzić ład z kontenerkiem Goris. To niezwykle poręczny mebel, który przechowa Twoje ważne pisma, druczki, kwity i inne narzędzia biurowe. Ma dwie półki i szufladę, gdzie włożysz osobiste dokumenty, do których tylko Ty chcesz mieć dostęp. Szafka zmieści się pod biurkiem co oznacza, iż nie tylko będzie na wyciągnięcie ręki, lecz też zajmie niewiele miejsca. Ogromnym atutem są kółka, dzięki którym szybko i z łatwością możesz przemieszczać kontenerek. Jego design utrzymany jest w minimalistycznym stylu, dzięki temu wkomponuje się w każde wnętrza - od innowacyjnych, poprzez skandynawskie aż do loftowych.

  Stawiamy na jakość!

  Kontenerek biurowy Goris jest nie tylko poręczny i bardzo estetyczny, ale także wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Zależy nam na Twoim zaufaniu i zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze meble satysfakcjonowały Cię pod każdym względem - zwłaszcza tym jakościowym. Szafka Goris powstała z wysokojakościowej, laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm. Charakteryzuje się ona gęstością na poziomie 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Jest uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, co widocznie rozszerza jej solidność. Dzięki laminowanym brzegom szafka jest także bardziej wytrzymała na wilgoć. Nabywając kontenerek Goris inwestujesz więc w jakość, która będzie Cię zachwycać każdego dnia.


☆ Biurko kreślarskie - szklany blat - 104 x 60 cm - kółka ☆

Biurko kreślarskie - szklany blat - 104 x 60 cm - kółka Najniższa Cena Online

☆ Biurko kreślarskie - szklany blat - 104 x 60 cm - kółka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fromm & Starck
 • Nazwa produktu: Biurko kreślarskie - szklany blat - 104 x 60 cm - kółka
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Niemiecka firma Fromm & Starck dołączała do swojego asortymentu wysokiej jakości biurko kreślarskie z krzesłem. Model STAR_DESK_10 jest asygnowany dla architektów, rysowników, a także stanowi rewelacyjne wyposażenie biur, szkół czy domów. Stół o rozmiarach 104 x 60 cm i dostosowywanej wysokości 80-125 cm gwarantuje wygodną pracę. Kąt nachylenia blatu możesz ustawić w zakresie od 0 do 62°. Wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria umieścisz w przybornikach i dwóch szufladach. Do stworzenia mebla zaimplementowano mocne materiały. Blat produkowano bowiem z 6-milimetrowego hartowanego szkła. Ramę wytworzono ze stalowych rurek malowanych proszkowo. Za wysoką mobilność odpowiadają zamontowane kółka. Dwa z nich posiadają hamulce gwarantujące stabilność.

☆ Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow ☆

Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Kontener szafa pod biurko szpp 520 na kółkach 2 szuflady h 52 cm marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  linię STB COMFORT firmy Malow tworzą stoły biurowe i akcesoria o prostym i innowacyjnym designie. Dzięki dobraniu do stołów kontenerków, a także szafek przybiurkowych istnieje możliwość stworzenia nie tylko różnego zestawienia, ale także zwiększenia powierzchni użytkowej. Dzięki temu pokój biurowe zyskuje na funkcjonalności i na postępowym wyglądzie. Potężna, metalowa konstrukcja szafek przybiurkowych powoduje, iż meble są istotnie wytrzymałe, a melaninowy blat unosi komfort używania.

  Kontenerek przybiurkowy Szpp 520 to niska szafka, która ma 2 szuflady - jedną niską o wysokości 95 mm i jedną wysoką o wysokości 240 mm. Szuflady te zostały poprowadzone na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, dzięki temu otwieranie i zamykanie jest istotnie lekkie i proste. Powierzchnia użytkowa szuflady wynosi 330 x 420 mm, natomiast maksymalne obciążenie to 45 kg.

  Wieniec górny oraz fronty szuflad szafki przybiurkowej Szpp 520 wytworzone są z melaminy o grubości 18 mm. Zaopatrzona jest w wytrzymały blat o grubości 18 mm, który posiada powłokę z melaminy. W dodatku posiada cztery skrętne koła, w tym dwa z blokadą. Kontenerek zamykany jest przy pomocy centralnego zamka umieszczonego na prawym boku szafki.

  Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru, a także jego koloru.

  Produkty na ogół dostępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

  zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.Podsumowanie, czyli jakie biurko komputerowe na kółkach najlepsze?


Najlepsze biurko komputerowe na kółkach w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko komputerowe na kółkach w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane biurka komputerowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek komputerowych na kółkach nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek komputerowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko komputerowe na kółkach opinie,
 • dobre biurko komputerowe na kółkach cena,
 • biurko komputerowe na kółkach ranking,
 • biurko komputerowe na kółkach jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...