Ranking biurek komputerowych metalowych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka komputerowe / Ranking biurek komputerowych metalowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek komputerowych metalowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek komputerowych metalowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek komputerowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka komputerowe metalowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka komputerowe metalowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek komputerowych metalowych, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spotlight Stołowa lampa industrialna norman wood 9175974 druciana lampka biurkowa metalowa klatka stojąca drewniana dąb chrom (1000000578003) ☆

Spotlight Stołowa lampa industrialna norman wood 9175974 druciana lampka biurkowa metalowa klatka stojąca drewniana dąb chrom (1000000578003) Najniższa Cena Online

☆ Spotlight Stołowa lampa industrialna norman wood 9175974 druciana lampka biurkowa metalowa klatka stojąca drewniana dąb chrom (1000000578003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spotlight
 • Nazwa produktu: Spotlight Stołowa lampa industrialna norman wood 9175974 druciana lampka biurkowa metalowa klatka stojąca drewniana dąb chrom (1000000578003)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Miejsce =mamp.pl= stawia na najwyższą jakość swoich lamp i model NORMAN WOOD jest tego wyśmienitym przykładem. Ta stołowa lampa to wspaniale dopełnienie reszty linii, która wyszuka się doskonale na biurku czy etażerce. Podstawka i gwint tworzone są z olejowanego, dębowego drewna a abażur z metalu w kolorze chromu. NORMAN WOOD oprócz bardzo prawidłowego punktu świetlnego jest fantastycznym elementem ozdobnym, wpasowującym się w dużo aranżacji. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | drewno Kolor: drewno (dąb olejowany) - chrom (9175974) | drewno (brzoza) - chrom (9175960) rozmiary: Wysokość całkowita: 21 cm Szerokość: 13,5 cm x 13,5 cm Wysokość podstawy: 3,5 cmWysokość klatki: 15,5 cmSzerokość klatki: 13 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 25W Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. Produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi i części konieczne do złożenia sprzętu.

☆ Malow Metalowe biurko bim 212s na kartoteki medyczne ☆

Malow Metalowe biurko bim 212s na kartoteki medyczne Najniższa Cena Online

☆ Malow Metalowe biurko bim 212s na kartoteki medyczne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Metalowe biurko bim 212s na kartoteki medyczne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Metalowe Biurko lekarskie Bim 212 S to metalowy mebel dedykowany do wykorzystania w powierzchniach medycznych. Mebel medyczny zbudowany jest z dwóch pokaźniejszych metalowych szuflad zamykanych oddzielnie na zamek kluczowy. Każda przypasowana została do formatów kart chorób pacjentów. W zestawie znajdują się dwa oddzielne klucze. Blat biurka lekarskiego wyprodukowany został z płyty pokrytej melaminą. Dzięki czemu powierzchnia ta jest nie tylko wygodna, ale także może być dezynfekowana przy użyciu mocniejszych detergentów. Szafka aktowa standardowo znajduje się po lewej stronie, istnieje możliwość umieszczenia kontenerka także po prawej stronie. Starczy zgłosić taką sposobność przy składaniu zamówienia. Całość przystępna jest w najróżniejszych wariantach kolorystycznych pochodzących z palety RAL. Biurko lekarskie malowane jest proszkowo, dzięki temu odporne jest na powstawanie korozji, a także występowanie pomniejszych uszkodzeń wynikających z eksploatacji, takich jak zarysowania bądź obicia.


☆ Malow Metalowe biurko lekarskie bim 212s białe ral 9010 ☆

Malow Metalowe biurko lekarskie bim 212s białe ral 9010 Najniższa Cena Online

☆ Malow Metalowe biurko lekarskie bim 212s białe ral 9010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Malow Metalowe biurko lekarskie bim 212s białe ral 9010
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko do gabinetu lekarskiego

  Metalowy kontener biurka lekarskiego Bim 212 s jest zbudowany jest z dwóch szuflad, dopasowanych do formatów kart chorób pacjentów. W głównej mierze montujemy go po lewej stronie, ale jeżeli ktoś ma inne życzenie – starczy je wyrazić w trakcie składania zamówienia.

  poręczne szuflady biurka medycznego, dostępnego w ofercie naszego sklepu Biuro Market posiadają jeden zamek centralny, który zamyka je wszystkie jednocześnie za pomocą zamka kluczowego. Dzięki temu nikt niepowołany nie będzie mieć dostępu do zawartości biurkowych szuflad. Do zamków załączone są także dwa klucze – w tym jeden zapasowy. To naprawdę stabilny mebel, dlatego komfort jego użytkowania jest naprawdę wysoki.

  Blat biurka z melaminy zezwala na jego wygodną dezynfekcję, a to istotnie widoczne dla lekarzy. Popielata biel oraz zieleń będą rewelacyjnie wpisywać się w stylistykę mebli z tej dziedziny. Biurko do gabinetu lekarskiego idealnie spełni oczekiwania w swojej roli.


☆ Stojąca LAMPA stołowa OLAF 5778 Rabalux dziecięca LAMPKA biurkowa metalowa niebieski ☆

Stojąca LAMPA stołowa OLAF 5778 Rabalux dziecięca LAMPKA biurkowa metalowa niebieski Najniższa Cena Online

☆ Stojąca LAMPA stołowa OLAF 5778 Rabalux dziecięca LAMPKA biurkowa metalowa niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rabalux
 • Nazwa produktu: Stojąca LAMPA stołowa OLAF 5778 Rabalux dziecięca LAMPKA biurkowa metalowa niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Lampa stołowa OLAF to model z oferty sklepu =mlamp.pl=. Prosta konstrukcja utrzymana została w industrialnym stylu. Wygięta forma zwieńczona kloszem gromadzi jedną żarówkę. Lampka w niebieskim odcieniu, ma włącznik na przewodzie, dzięki czemu wygodnie zapalimy ją, aby doświetlić blat biurka czy ulubioną książkę. Prezentowany produkt to sugestia nie tylko do wnętrz prywatnych. Dobrze spełni oczekiwania w firmowym biurze, jak i oryginalnej restauracji. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: niebieski (5778) | biały (5777) | różowy (5780) | czarny (5779) wymiary: Wysokość całkowita: 33 cm Szerokość: 10,5 cm Waga: 0,5 kg Regulacja kąta światła: tak Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E14 / 230V / max 25W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. Towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.

☆ Biurkowa LAMPKA stojąca SOPEL 50195 Sigma metalowa LAMPA stołowa regulowana tuba czarna (5907554411236) ☆

Biurkowa LAMPKA stojąca SOPEL 50195 Sigma metalowa LAMPA stołowa regulowana tuba czarna (5907554411236) Najniższa Cena Online

☆ Biurkowa LAMPKA stojąca SOPEL 50195 Sigma metalowa LAMPA stołowa regulowana tuba czarna (5907554411236) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sigma
 • Nazwa produktu: Biurkowa LAMPKA stojąca SOPEL 50195 Sigma metalowa LAMPA stołowa regulowana tuba czarna (5907554411236)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Oferta =mlamp.pl= ukazuje oprawę z linii SOPEL, która z pozoru wydawać się może niezbyt przytulna, jednak wydobywane z niej światło rozprowadzi w całym wnętrzu miły blask wytwarzając unikatowy klimat. Czarny odcień lampki doda w dodatku aurę elegancji i harmonii, co pozwoli Ci na pełny relaks w jej towarzystwie. W dodatku masz zupełną dowolność w umiejscowieniu jej – w każdym wybranym miejscu świetnie spełni nie tylko funkcję oświetleniową, lecz i ozdobną. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: czarny (50195) | biały (50196) | metaliczny (50194) rozmiary: Wysokość kompletna: 48 cm Szerokość: 19 cm x 16 cm Długość tuby: 15 cm Waga: 0,8 kg Regulacja kąta światła: tak (góra / dół - lewo / prawo) Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x G9 / 230V / max 25W produkt certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet zawiera instrukcję obsługi i części konieczne do złożenia sprzętu.

☆ King home Biurko oak 120 dąb - fornirowany mdf, nogi metalowe ☆

King home Biurko oak 120 dąb - fornirowany mdf, nogi metalowe Najniższa Cena Online

☆ King home Biurko oak 120 dąb - fornirowany mdf, nogi metalowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KING HOME
 • Nazwa produktu: King home Biurko oak 120 dąb - fornirowany mdf, nogi metalowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  OAK to proste w formie biurko, którego fason zachowany jest w klimacie industrialnym.
  Metalowa, lakierowana proszkowo czarna rama, została połączona z blatem wykończonym dębowym fornirem.
  Całość stanowi uniwersalne miejsce do pracy.
  OAK postawiony samodzielnie może ponadto spełniać rolę ergonomicznej konsoli.

  Grubość blatu: 4 cm
  Maksymalna liczba szt. W opakowaniu: 1
  Sposób wysyłki: Paczka
  produkt do samodzielnego konstrukcji: Tak
  wymiary paczki: 134 cm x 59 cm x 11 cm
  Waga: 22 kg

  EAN: 4250243578460
  Głębokość: 40
  Szerokość: 120
  Wysokość całkowita: 75

☆ Biała metalowa lampka na biurko - D098-Dopio ☆

Biała metalowa lampka na biurko - D098-Dopio Najniższa Cena Online

☆ Biała metalowa lampka na biurko - D098-Dopio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lumes
 • Nazwa produktu: Biała metalowa lampka na biurko - D098-Dopio
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Czas na dopracowanie aranżacji. Poza unikatowymi meblami stwarzającymi piękną przestrzeń, swoje miejsce powinno znaleźć także korzystnie dobrane oświetlenie. Dzięki niemu całość nie tylko zostanie przedstawiona w odpowiednim świetle, ale także zyska mocny charakter. Chciałbyś, żeby w Twojej aranżacji pojawiła się nutka elegancji i loftowego szyku? Z radością demonstrujemy Ci nowy projekt producenta Lumes - czarną lampkę biurkową D098-Dopio!

  Prezentowana poprzez nas lampka nocna D098-Dopio to niezwykłe połączenie elegancji, a także zdecydowanego charakteru. Czarna metalowa kompozycja w świetny sposób połączona ze złotymi elementami kreuje stanowczo spójną całość inealnie wpisującą się zarówno w loftowe jak i skandynawskie, a także nowoczesne wnętrza. Choć z pozoru sprawia wrażenie dość prostej, potrafi wyjątkowo podkreślić aranżację wnętrza wprowadzając do niej prawdziwy powiew nowoczesności. Dzięki nieprzemijalnej kolorystyce, a także materiałom najwyższej jakości Twoje wnętrze stanie się nie tylko modną, lecz także użyteczną przestrzenią. Lampka D098-Dopio ma miejsce na jedno źródła światła, a zaimplementowana w nim oprawka pozwala na duży wybór żarówek. Lampka wykonana została z polskich komponentów, co w dodatku podciąga jej walory równocześnie estetyczne jak i praktyczne. D098-Dopio jest znakomitym rozwiązaniem do sypialni, biura albo pokoju młodzieżowego. Pamiętaj - wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

  Kliknij tutaj i sprawdź ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz efektywne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!


☆ Czarna metalowa lampka na biurko - d098-dopio marki Lumes ☆

Czarna metalowa lampka na biurko - d098-dopio marki Lumes Najniższa Cena Online

☆ Czarna metalowa lampka na biurko - d098-dopio marki Lumes - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lumes
 • Nazwa produktu: Czarna metalowa lampka na biurko - d098-dopio marki Lumes
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Czas na dopracowanie aranżacji. Poza unikatowymi meblami wytwarzającymi piękną przestrzeń, swoje miejsce powinno znaleźć także należycie dobrane oświetlenie. Dzięki niemu całość nie tylko zostanie przedstawiona w odpowiednim świetle, lecz także zyska mocny charakter. Chciałbyś, by w Twojej aranżacji pojawiła się nutka elegancji i loftowego szyku? Z radością demonstrujemy Ci nowy projekt producenta Lumes - czarną lampkę biurkową D097-Dopio!

  Prezentowana przez nas lampka nocna D098-Dopio to niezwykłe połączenie elegancji, a także zdecydowanego charakteru. Czarna metalowa kompozycja w genialny sposób połączona ze złotymi elementami tworzy wyjątkowo spójną całość inealnie wpisującą się jednocześnie w loftowe jak i skandynawskie i nowoczesne wnętrza. Choć z pozoru powoduje wrażenie dość prostej, potrafi wyjątkowo podkreślić aranżację wnętrza wprowadzając do niej prawdziwy powiew postępowości. Dzięki ponadczasowej kolorystyce, a także materiałom najwyższej jakości Twoje wnętrze stanie się nie tylko modną, lecz także praktyczną przestrzenią. Lampka D098-Dopio posiada miejsce na jedno źródła światła, a zaimplementowana w nim oprawka pozwala na znaczny dobór żarówek. Lampka wyprodukowana została z polskich składników, co w dodatku podciąga jej walory jednocześnie estetyczne jak i poręczne. D097-Dopio jest genialnym rozwiązaniem do sypialni, biura lub pokoju młodzieżowego. Pamiętaj - wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

  Kliknij tutaj i sprawdź ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz produktywne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!


☆ Selsey biurko metalowe seaford 110x45 cm z półką ☆

Selsey biurko metalowe seaford 110x45 cm z półką Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko metalowe seaford 110x45 cm z półką - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko metalowe seaford 110x45 cm z półką
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Marzysz o stanowisku pracy, które byłoby nie tylko komfortowe,także zachwycająco przepiękne? Na szczęście seria mebli Seaford ma dla Ciebie coś specjalnego! żeby wyczarować komfortowe stanowisko do realizacji powszednich zadań nie trzeba sięgać po masywne meble! Stylowe biurko metalowe Seaford z gracją poradzi sobie z tym zadaniem, wypełniając równocześnie Twoją przestrzeń industrialnymi trendami. Podstawę artykułu stanowi otwarty, geometryczny stelaż zdobiony ukośnymi, krzyżującymi się cięgnami. Konstrukcja będzie w stanie zapewnić całości konieczną stabilność, równocześnie dostarczając Ci optymalnie sporo miejsca na nogi. Na podstawie osadzono przestronny, gładki blat, a także niewielką półeczkę. Swoje miejsce pracy zorganizujesz więc tak, jak Ci najwygodniej! szczegóły produktu: biurko wykonaliśmy z malowanego proszkowo metalu, dzięki temu pozytywnie zaskakuje wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz nienaganną prezencją, otwarta forma nie przytłacza

☆ Metalowe biurko lekarskie bim 021 z 3 szufladami marki Malow ☆

Metalowe biurko lekarskie bim 021 z 3 szufladami marki Malow Najniższa Cena Online

☆ Metalowe biurko lekarskie bim 021 z 3 szufladami marki Malow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malow
 • Nazwa produktu: Metalowe biurko lekarskie bim 021 z 3 szufladami marki Malow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  pokazujemy szczególny mebel, który znaleźć można w ofercie naszego sklepu Meble Teo! stworzony z wysokiej klasy blachy stalowej znakomicie spełni oczekiwania przede wszystkim w gabinecie lekarskim, lecz także w rozmaitego typu biurach czy magazynach. Biurko posiada trzy pojemne szuflady, które bez trudu pomieszczą wszystkie konieczne do pracy narzędzia czy akcesoria, jak także rzeczy osobiste. Zawartość szuflad zabezpieczona jest przy pomocy progresywnego, centralnego zamka bębnowego. Wygodę wykorzystywania biurka podnoszą specjalne stopki, które umożliwiają wyrównanie wysokości jego nóżek.

  Blat biurka metalowego o grubości 25 milimetrów umożliwia swobodną i komfortową pracę. Na dodatek zabezpieczony jest on specjalną powłoką melaminy, dzięki czemu nieprzeciętnie radzi sobie w warunkach gabinetu lekarskiego. Gładki, pokryty uzupełniającą warstwą ochronną blat jest także wyjątkowo przystępny w utrzymaniu w optymalnej czystości i niepodatny na konkretne środki dezynfekujące.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka komputerowe metalowe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka komputerowe metalowe, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek komputerowych metalowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Przybornik Na Biurko 3 Komory Metalowy Czarny Q-Connect (5901498018001) ☆

Przybornik Na Biurko 3 Komory Metalowy Czarny Q-Connect (5901498018001) Najniższa Cena Online

☆ Przybornik Na Biurko 3 Komory Metalowy Czarny Q-Connect (5901498018001) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przybornik Na Biurko 3 Komory Metalowy Czarny Q-Connect (5901498018001)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Przybornik Na Biurko 3 Komory Metalowy Czarny Q-Connect

☆ Przybornik na biurko Q-CONNECT Office Set, metalowy, 4 komory, czarny KF15112 ☆

Przybornik na biurko Q-CONNECT Office Set, metalowy, 4 komory, czarny KF15112 Najniższa Cena Online

☆ Przybornik na biurko Q-CONNECT Office Set, metalowy, 4 komory, czarny KF15112 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przybornik na biurko Q-CONNECT Office Set, metalowy, 4 komory, czarny KF15112
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  markery permanentne w plastikowej obudowiewodoodpornezakonczenie i nakretka w odcieniu pisaniagrubosc linii pisania:1-3 mm koncówka okragla1-4 mm koncówka scieta


☆ Przybornik Organizer Na Biurko Metalowy ☆

Przybornik Organizer Na Biurko Metalowy Najniższa Cena Online

☆ Przybornik Organizer Na Biurko Metalowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przybornik Organizer Na Biurko Metalowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Przybornik Organizer Na Biurko Metalowy

☆ grand przybornik na biurko siatka metalowy (5903364212261) ☆

grand przybornik na biurko siatka metalowy (5903364212261) Najniższa Cena Online

☆ grand przybornik na biurko siatka metalowy (5903364212261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Grand
 • Nazwa produktu: grand przybornik na biurko siatka metalowy (5903364212261)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  lakierowany metal w kolorze czarnym albo metalicznym, wymiary 82 x 102 x 203 mm

☆ Stojąca LAMPKA biurkowa OLAF 5779 Rabalux metalowa LAMPA stołowa do pokoju dziecięcego czarny, 5779 ☆

Stojąca LAMPKA biurkowa OLAF 5779 Rabalux metalowa LAMPA stołowa do pokoju dziecięcego czarny, 5779 Najniższa Cena Online

☆ Stojąca LAMPKA biurkowa OLAF 5779 Rabalux metalowa LAMPA stołowa do pokoju dziecięcego czarny, 5779 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rabalux
 • Nazwa produktu: Stojąca LAMPKA biurkowa OLAF 5779 Rabalux metalowa LAMPA stołowa do pokoju dziecięcego czarny, 5779
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Lampka stołowa Rabalux Olaf czarna

  Czy czujesz, że Twojemu miejscu pracy brakuje wyjątkowego elementu, który odmieni jego oblicze i sprawi, że wypełnienie powszednich obowiązków stanie się przyjemniejsze? Czasami wystarczy jeden składnik, żeby nadać charakteru nawet całemu pomieszczeniu. Prosty, czarny klosz umiejscowiony na metalowym korpusie zrobił prawdziwą furorę pośród dotychczasowych klientów, warto więc przyjrzeć się mu nieco bliżej.

  Parę słów o firmie Lampynox.pl

  Głęboko wierzymy, że prowadząc naszą stronę internetową, robimy coś naprawdę prawidłowo. Ze swej aktywności pragniemy czerpać nie tylko osobiste korzyści, ale także chcemy móc satysfakcjonować, ułatwiać i ubarwiać życie i wnętrza naszych klientów. Szczególnie więc nakłaniamy Państwa do kontaktowania się z nami w sprawie wszelkich wątpliwości. Życzymy udanych zakupów!

  Lampka stołowa Olaf Czarna E14 Rabalux 5779

  Szerokość podstawy (mm): 105
  Wysokość (mm): 330
  Moc źródła: 1 x Max. 25 W
  Zasilanie: 230 V
  typ gwintu: 1 x E14
  Kolor lampy: Czarny
  Materiał oprawy: Metal
  Materiał klosza: Metal
  IP: 20
  Gwarancja: 2 lata

  Źródła światła przystępne są w dziale: Źródła światła | Żarówki - E14Podsumowanie, czyli jakie biurko komputerowe metalowe najlepsze?


Najlepsze biurko komputerowe metalowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko komputerowe metalowe w Rankingach – nasze TOP3


Dobre biurka komputerowe – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek komputerowych metalowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek komputerowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko komputerowe metalowe opinie,
 • dobre biurko komputerowe metalowe cena,
 • biurko komputerowe metalowe ranking,
 • biurko komputerowe metalowe jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...