Ranking biurek komputerowych mini. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka komputerowe / Ranking biurek komputerowych mini


Pomagamy w wyborze dobrych biurek komputerowych mini. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek komputerowych mini,
 • TOP5 często wybieranych biurek komputerowych.

Jakie biurka komputerowe mini najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka komputerowe mini, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek komputerowych mini, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Białe biurko 100 cm - Oraso 4X ☆

Białe biurko 100 cm - Oraso 4X Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko 100 cm - Oraso 4X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko 100 cm - Oraso 4X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Od dłuższego czasu biurko jest meblem, które jest nam niezbędne do codziennego funkcjonowania w takim stopniu, jak krzesło czy łóżko. To właśnie przy nim pracujemy, uczymy się, budujemy czy po prostu spędzamy czas przeglądając internet. trafnie dobrane bez dwóch zdań pomoże nam w naszych powszednich obowiązkach, a pomieszczenie w którym się wyszuka zostanie utrzymane w należytym porządku. Jeśli Ci potrzeba wygodnej przestrzeni do pracy czy nauki, to właśnie ta oferta jest dla Ciebie! demonstrujemy biurko Oraso 4X firmy Elior.

  użyteczny minimalizm

  Dzięki przemyślanej konstrukcji, białe biurko 100 cm Oraso 4X znakomicie sprawdzi się w niewielkim biurze, gabinecie, pracowni lub pokoju młodzieżowym czy salonie. Przestronny blat zapewni znakomite miejsce do pracy. Bez problemu pomieścisz na nim laptopa, lampkę, dokumenty i inne przybory. 3 pojemne szuflady z prawej strony, a także jedna z lewej strony, umieszczona zaraz pod blatem, dostarczą dużą ilość przestrzeni do przechowywania dokumentów, zeszytów oraz wszystkich innych przedmiotów, które potrzebujesz posiadać za każdym razem pod ręką. Uniwersalny kolor, prosta i nowoczesna i gładkie boki bez zaślepek skutecznie podkreślają bezkompromisowy charakter biurka, dzięki czemu będzie świetnie współgrać z pozostałymi meblami znajdującymi się w pomieszczeniu. znakomicie wkomponuje się w otoczenia urządzone w stylu skandynawskim, bezkompromisowym, postępowym lub loftowym. Do produkcji Oraso 4X zostały wykorzystane wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu biurko będzie służyć Ci nieustannie przez dużo lat, nieustannie pokazując swoją wysoką jakość!

  staranne wykonanie z najkorzystniejszych tworzyw

  nabywając świeże meble zależy nam głównie na jakości. Nie chcemy przecież wymieniać ich po kilku miesiącach lub nawet tygodniach. Dlatego do produkcji biurka Oraso 4X zostały wykorzystane wyłącznie najlepsze materiały. Korpus oraz front zostały wyprodukowane z najwyższej jakości płyty wiórowej niepodatnej na uszkodzenia mechaniczne. Głównym jej budulcem jest drewno, które zostało sprasowane z żywicami w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Na dodatek płyta została uszlachetniona poprzez laminowanie o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Ogromną zaletą płyt wiórowych jest także ich wielka stałość rozmiarowa i zwięk


☆ Beżowe biurko z dwiema szufladami - Roler 3X 50x100, B-DES5/2-100 - beige ☆

Beżowe biurko z dwiema szufladami - Roler 3X 50x100, B-DES5/2-100 - beige Najniższa Cena Online

☆ Beżowe biurko z dwiema szufladami - Roler 3X 50x100, B-DES5/2-100 - beige - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Beżowe biurko z dwiema szufladami - Roler 3X 50x100, B-DES5/2-100 - beige
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Znacie pojęcie koloroterapia? To niekonwencjonalna terapia leczenia kolorami zwana inaczej chromoterapią, w której wykorzystuje się barwy tęczy. Terapeutyczne odcienie mogą wpływać na stan naszego umysłu i działać jak antidotum na przeróżne stany chorobowe... Skąd to wiemy? Nasi specjaliści, chcąc kreować dla Was TYLKO najkorzystniejsze meble, sięgają po naukowe informacje i przygotowują się do tego zadania jak nikt inny. Poświęcają dni, tygodnie i miesiące na projektowaniu i kompletowaniu najkorzystniejszych materiałów. Dlatego biurko Roler 3X firmy Elior, to perełka meblowa dopracowana w każdym szczególe!

  barwny świat nauki

  Dlaczego producenci z zasady proponują nam pościel z odcieniami błękitu? Bo niebieski relaksuje i zniża ciśnienie krwi – pomaga więc w zasypianiu. A skąd pomysł, by wnętrza w domach schadzek urządzać w odcieniach czerwieni? Ta kolor wzmaga ruchliwość gałki ocznej, podwyższa poziom adrenaliny, aktywizuje mózg i wprawia w udoskonalony nastrój. Dlatego nasze świeże biurko Roler 3X marki Elior stworzyliśmy, aż w trzech zestawieniach kolorystycznych, tak żeby każdy odnalazł adekwatny dla siebie. Ascetyczna forma pozwala skoncentrować się na ładnych, intensywnych kolorach blatu. Zadbaliśmy na dodatek o wygodę, dlatego zastosowaliśmy dwie szuflady, które zapewnią miejsce na wszystkie konieczne ( i zbędne również ) akcesoria. dzięki temu blat biurka pozostanie wolny i zapewni komfort pracy i nauki. Miejsce pracy, czy nauki nie musi być nudne, możesz spersonalizować je, wybierając biurko Roler 3X firmy Elior.


☆ Biurko młodzieżowe do nauki czarne - Roler 3X 50x100 ☆

Biurko młodzieżowe do nauki czarne - Roler 3X 50x100 Najniższa Cena Online

☆ Biurko młodzieżowe do nauki czarne - Roler 3X 50x100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko młodzieżowe do nauki czarne - Roler 3X 50x100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Znacie pojęcie koloroterapia? To niekonwencjonalna terapia leczenia kolorami zwana inaczej chromoterapią, w której wykorzystuje się barwy tęczy. Terapeutyczne odcienie mogą wpływać na stan naszego umysłu i działać jak antidotum na przeróżne stany chorobowe... Skąd to wiemy? Nasi specjaliści, chcąc wytwarzać dla Was TYLKO najkorzystniejsze meble, sięgają po naukowe informacje i przygotowują się do tego zadania jak nikt inny. Poświęcają dni, tygodnie i miesiące na projektowaniu i dopełnianiu najkorzystniejszych tworzyw. Dlatego biurko Roler 3X marki Elior, to perełka meblowa dopracowana w każdym szczególe!

  kolorowy świat nauki

  Dlaczego producenci przeważnie proponują nam pościel z odcieniami błękitu? Bo niebieski relaksuje i ogranicza ciśnienie krwi – pomaga więc w zasypianiu. A skąd pomysł, żeby wnętrza w domach schadzek urządzać w odcieniach czerwieni? Ta barwa wzmaga ruchliwość gałki ocznej, podciąga poziom adrenaliny, aktywizuje mózg i wprawia w lepszy nastrój. Dlatego nasze świeże biurko Roler 3X producenta Elior stworzyliśmy, aż w trzech zestawieniach kolorystycznych, tak by każdy odnalazł stosowny dla siebie. Ascetyczna forma pozwala skoncentrować się na atrakcyjnych, intensywnych kolorach blatu. Zadbaliśmy także o wygodę, dlatego zastosowaliśmy dwie szuflady, które zapewnią miejsce na wszystkie potrzebne ( i zbędne również ) akcesoria. dzięki czemu blat biurka pozostanie wolny i zapewni komfort pracy i nauki. Miejsce pracy, czy nauki nie musi być nudne, możesz spersonalizować je, wybierając biurko Roler 3X marki Elior.


☆ Biurko do pokoju dziecięcego szare - Roler 3X 50x100 ☆

Biurko do pokoju dziecięcego szare - Roler 3X 50x100 Najniższa Cena Online

☆ Biurko do pokoju dziecięcego szare - Roler 3X 50x100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko do pokoju dziecięcego szare - Roler 3X 50x100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Znacie pojęcie koloroterapia? To niekonwencjonalna terapia leczenia kolorami zwana inaczej chromoterapią, w której wykorzystuje się barwy tęczy. Terapeutyczne barwy mogą wpływać na stan naszego umysłu i działać jak antidotum na różne stany chorobowe... Skąd to wiemy? Nasi specjaliści, chcąc tworzyć dla Was TYLKO najlepsze meble, sięgają po naukowe informacje i przygotowują się do tego zadania jak nikt inny. Poświęcają dni, tygodnie i miesiące na projektowaniu i dobieraniu najlepszych tworzyw. Dlatego biurko Roler 3X producenta Elior, to perełka meblowa dopracowana w każdym szczególe!

  kolorowy świat nauki

  Dlaczego producenci głównie oferują nam pościel z odcieniami błękitu? Bo niebieski relaksuje i zmniejsza ciśnienie krwi – pomaga więc w zasypianiu. A skąd pomysł, by wnętrza w domach schadzek urządzać w odcieniach czerwieni? Ta kolor wzmaga ruchliwość gałki ocznej, podciąga poziom adrenaliny, aktywizuje mózg i wprawia w lepszy nastrój. Dlatego nasze świeże biurko Roler 3X marki Elior stworzyliśmy, aż w trzech zestawieniach kolorystycznych, tak aby każdy odnalazł stosowny dla siebie. Bezkompromisowa forma pozwala skoncentrować się na pięknych, intensywnych kolorach blatu. Zadbaliśmy na dodatek o wygodę, dlatego zastosowaliśmy dwie szuflady, które zapewnią miejsce na wszystkie konieczne ( i zbędne też ) akcesoria. dzięki temu blat biurka pozostanie wolny i zapewni komfort pracy i nauki. Miejsce pracy, czy nauki nie musi być nudne, możesz spersonalizować je, wybierając biurko Roler 3X firmy Elior.


☆ Biurko MILANO 100cm biały połysk ☆

Biurko MILANO 100cm biały połysk Najniższa Cena Online

☆ Biurko MILANO 100cm biały połysk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hubertus
 • Nazwa produktu: Biurko MILANO 100cm biały połysk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Biurko 100cm Milano to oryginalny i stanowczo wysmakowany projekt biurka.


☆ B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, biały ☆

B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu wykonany z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi wyprodukowane z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym odcieniu umożliwiają prowadzenie kabli pod blatem stołu

☆ Biurko proste, długość 1000 mm, biały/dąb sonoma marki B2b partner ☆

Biurko proste, długość 1000 mm, biały/dąb sonoma marki B2b partner Najniższa Cena Online

☆ Biurko proste, długość 1000 mm, biały/dąb sonoma marki B2b partner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko proste, długość 1000 mm, biały/dąb sonoma marki B2b partner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu wytworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi stworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym kolorze umożliwiają prowadzenie kabli pod blatem stołu

☆ B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, czereśnia (8004897374338) ☆

B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, czereśnia (8004897374338) Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, czereśnia (8004897374338) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Biurko proste, długość 1000 mm, czereśnia (8004897374338)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu produkowany z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi wyprodukowane z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym kolorze umożliwiają prowadzenie kabli pod blatem stołu

☆ Biurko proste, długość 1000 mm, brzoza ☆

Biurko proste, długość 1000 mm, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko proste, długość 1000 mm, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko proste, długość 1000 mm, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Stoły

  • blat stołu tworzony z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • dolny panel kryjący i nogi wytworzone z płyty wiórowej grubości 16 mm zabezpieczonej 2 mm obrzeżem ABS
  • owalne przepustki kablowe w czarnym odcieniu zezwalają na prowadzenie kabli pod blatem stołu

☆ Selsey biurko expired 100x50 cm ☆

Selsey biurko expired 100x50 cm Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko expired 100x50 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko expired 100x50 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Robi Ci się słabo na samą myśl pracy z komputerem? Powodem może być źle przypasowane biurko! Wybierz więc nasz nieszablonowy model Expired i na korzystne zapomnij o problemach! Biurko Expired to produkt, który powstał z myślą o wymagających użytkownikach. Wynajdziemy tutaj bowiem spory, gładki blat umożliwiając luźne rozłożenie wszelkich niezbędnych w trakcie pracy akcesoriów: zarówno laptopa, jak i książek czy zeszytów. Dzięki ascetycznej formie mebel nie tylko wyśmienicie wynajdzie się w większości aranżacji, lecz także będzie wolny od wszelkich rozpraszaczy, które mogłyby odrywać od wykonywanych obowiązków. Całość osadzona została na wysokim, zrównoważonym stelażu sprawiającym, że biurko przedstawia się wyjątkowo lekko i nie chwieje się. Ponadto jego wysokość ułatwi Ci przypasowanie optymalnego fotela biurowego. Detale artykułu: stelaż tworzony został z malowanej proszkowo stali, dzięki temu będzie wyjątkowo wytrzymały i wytrzymały na uszkodzenia oraz rdzewienie, blat z płyty MDF pokrytej


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka komputerowe mini – Ranking na czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka komputerowe mini, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek komputerowych mini jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Selsey biurko orianis 100x40 cm hairpin legs z wnęką ☆

Selsey biurko orianis 100x40 cm hairpin legs z wnęką Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko orianis 100x40 cm hairpin legs z wnęką - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko orianis 100x40 cm hairpin legs z wnęką
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  W meblach cenisz przede wszystkim minimalizm wyrazu i ponadprzeciętną funkcjonalność? W takim razie nasza seria mebli Orianis okaże się propozycją, obok której nie przejdziesz obojętnie! Biurko nowoczesne Orianis zatroszczy się o to, żeby Twoje stanowisko pracy stało się nie tylko poręczne,ponadto zdumiewająco piękne. Wszystko to za sprawą oryginalnego projektu, który z gracją łączy wysokie, smukłe nóżki stylizowane na spinki do włosów z tradycyjnym, prostopadłościennym korpusem. Takie rozwiązanie sprawia, że całość perfekcyjnie nadaje się do modernistycznej czy nawet nowojorskiej przestrzeni, gdzie zaprosi atmosferę całkowitą swobodnej elegancji. Dużą zaletą artykułu jest obfity, gładki blat pozwalający na wygodne rozłożenie wszelkich niezbędnych Ci w czasie pracy przyborów. Ustaw zatem na jego powierzchni komputer, a także konieczne Ci faktury czy notatniki, a resztę schowaj w dwóch otwartych wnękach, a ekspresowo i efektywnie wyczarujesz miejsce do pracy, które zaspokoi wszystkie Twoje

☆ SELSEY Biurko industrialne Seaford czarne ☆

SELSEY Biurko industrialne Seaford czarne Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko industrialne Seaford czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko industrialne Seaford czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Marzysz o stanowisku pracy, które byłoby nie tylko wygodne,na dodatek zachwycająco atrakcyjne? Na szczęście kolekcja mebli Seaford ma dla Ciebie coś specjalnego! Dramatyczne zmiany na świecie sprawiają, że coraz większa część z nas zmuszona została do pracy w domu. Warto więc już dzisiaj zadbać o to, żeby stanowisko naszej pracy było nie tylko w pełni przypasowane do naszych potrzeb,jeszcze w pełni wpisywało się w panujące aktualnie trendy. Wszak nie od dziś wiadomo, że w atrakcyjnym otoczeniu czas płynie szybciej! Właśnie dlatego pośród części naszej bogatej serii Seaford znalazło się biurko nowoczesne, które pomoże Ci wyczarować w Twoim domu kącik, który efektywnie zastąpi fachowy gabinet czy biuro. Prezentowany mebel zaopatrzony został w stelaż wykonany z najwyższej jakości stali, dzięki czemu pochwalić się może wysoką stabilnością i opornością na uszkodzenia. Otwarta forma konstrukcji powoduje,pokazuje się ona wyjątkowo lekko, nie przytłaczając pozostałych części

☆ Selsey biurko industrialne benkari 100x55 cm z nadstawką czarne (5903025668291) ☆

Selsey biurko industrialne benkari 100x55 cm z nadstawką czarne (5903025668291) Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko industrialne benkari 100x55 cm z nadstawką czarne (5903025668291) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko industrialne benkari 100x55 cm z nadstawką czarne (5903025668291)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Marzysz o meblach, które wprowadzą do Twojego wnętrza popularny, industrialny fason? Biurko z serii Benkari będzie świetnym wyborem! Biurko Benkari to funkcjonalny dodatek, który stanie na wysokości zadania niezwykle we wnętrzach o niewiele znaczącej powierzchni użytkowej. Ten stylowy składnik wyposażenia powstał z melaminowanej płyty MDF, zabezpieczonej obrzeżami PCV. Towar ma formę prostokątnego blatu umieszczonego na strzelistych, wysokich nóżkach. Takie rozwiązanie pozwala wygodnie usadowić się przy biurku, bez obawy o dyskomfort mięśni nóg, w trakcie realizowania rutynowych obowiązków zawodowych albo wielogodzinnej nauki. Znaczny blat wyposażono w półkę, która zmieści artykuły kreślarskie, zeszyty oraz notatniki. Na dodatek, aby zapobiec garbieniu się i wyciąganiu karku, możesz swobodnie oprzeć łokcie na pulpicie, co pomoże zrelaksować mięśnie, zmęczone długofalową pracą przy komputerze. Detale artykułu: biurko z półką to funkcjonalny dodatek do wnętrz o stylu industrialnym, blat tworzono z płyty MDF

☆ SELSEY Biurko komputerowe Ramizu 100x50 cm (5903025356143) ☆

SELSEY Biurko komputerowe Ramizu 100x50 cm (5903025356143) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko komputerowe Ramizu 100x50 cm (5903025356143) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko komputerowe Ramizu 100x50 cm (5903025356143)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Chcesz, by Twoje wnętrze było odzwierciedleniem prekursorskich trendów? Inspirują Cię uniwersalne, bezkompromisowe bryły? Zaproś w takim razie do siebie linię mebli Ramizu, a stworzysz aranżację, która zahipnotyzuje każdego! Ramizu to wyjątkowo fachowe biurko o oryginalnej, modnej stylistyce i ascetycznym designie. Jego wyrazista odcień o potężnym stopniu nasycenia będzie prawdziwie niebanalnym dodatkiem, który bez dwóch zdań ożywi każdą przestrzeń, dodając jej jednocześnie nutę elegancji. Wielki blat umożliwi Ci komfortowe rozłożenie się ze wszystkimi niezbędnymi do pracy czy nauki materiałami, które prawidłowo jest mieć wtedy pod ręką. Na dodatek, metalowe nóżki wyposażone w poprzeczne łączenia wzmacniają konstrukcję mebla, ale także pełnią rolę podnóżka stosowanego w czasie siedzenia. Z Ramizu praca czy nauka może stać się czystą przyjemnością! detale produktu: blat tworzony z najwyższej jakości płyty wiórowej, która nie tylko zniewoli Cię swym wzorem, lecz także

☆ SELSEY Biurko Ramizu składane z haczykami 50x100 cm brązowe (5905386058124) ☆

SELSEY Biurko Ramizu składane z haczykami 50x100 cm brązowe (5905386058124) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko Ramizu składane z haczykami 50x100 cm brązowe (5905386058124) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko Ramizu składane z haczykami 50x100 cm brązowe (5905386058124)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz użytecznego artykułu do swego mieszkania, który wyróżni jego unikatowy fason? Biurko Ramizu spełni oczekiwania w nim doskonale! Biurko Ramizu to artykuł, który zaspokoi potrzeby każdego domownika! Powierzchnia blatu pokryta jest wzorem imitującym prawdziwe drewno, co spektakularnie ociepla otoczenie, dodając mu nieco przytulności. Konstrukcję oparto na metalowej ramie, umocnionej prętami w profilu litery X i zakończonej nóżkami. Dzięki temu całość akcentuje stabilność i bezpieczeństwo wykorzystywania. Ogromną zaletą biurka jest to, że bez trudu możesz je złożyć, co przydaje się podczas sprzątania i przeprowadzki. Mebel ma prostokątny blat, na którym wygodnie ustawisz notebooka, drobną elektronikę albo lampkę. Osiem haczyków ulokowanych po obu bokach bryły, zostanie nadzwyczajnym miejscem dla dowolnych kabli bądź artykułów biurowych. Detale artykułu: praktyczne biurko to nadzwyczajne uzupełnienie industrialnego i loftowego gabinetu, blat produkowano z płyty wiórowej, znamionującej


Podsumowanie, czyli jakie biurko komputerowe mini najlepsze?


Najlepsze biurko komputerowe mini w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko komputerowe mini w Rankingach – nasze TOP3


Polecane biurka komputerowe – Zestawienie na czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek komputerowych mini nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek komputerowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko komputerowe mini opinie,
 • dobre biurko komputerowe mini cena,
 • biurko komputerowe mini ranking,
 • biurko komputerowe mini jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...