Ranking biurek do biura o szerokości 70 cm. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura o szerokości 70 cm


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura o szerokości 70 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura o szerokości 70 cm,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe szerokość 70 cm najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe szerokość 70 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura o szerokości 70 cm, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i nadaje się do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go wyjątkowo trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i odporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje w dodatku do wykorzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i atrakcyjny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały ☆

Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Sporo czynników podciąga poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W efekcie zniża się koncentracja i sprawność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest łatwe do wyczyszczenia. Nasze linoleum wykonano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum użytkowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione atestem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć obszerniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z konkretnymi nogami z rur stalowych o okrągłym przekroju. Rama w pełni pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o kolistym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest wyjątkowo trwały i nadaje się do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat tworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go bardzo trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i niepodatny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to świetne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje także do korzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i ładny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników wznosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W konsekwencji ogranicza się koncentracja i sprawność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wykonano z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum wykorzystywane do produkcji stołów SONITUS zostało wskazane atestem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompozycji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć obszerniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama całkowicie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały ☆

Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Sporo czynników podciąga poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W rezultacie zniża się koncentracja i produktywność jednocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest łatwe do wyczyszczenia. Nasze linoleum produkowano z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum stosowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć większą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest stanowczo trwały i nadaje się do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat tworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go istotnie trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i wytrzymały na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to świetne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje także do użytkowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i błyskotliwy wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyposażony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o krągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Niemało czynników podciąga poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W wyniku czego ogranicza się koncentracja i wydajność jednocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wytworzono z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyróznione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z solidnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest istotnie trwały i nadaje się do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wyprodukowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go niezwykle trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i wytrzymały na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to doskonałe rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje ponadto do wykorzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i efektowny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest istotnie trwały i nadaje się do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go istotnie trwałym. Jest także nietrudny w czyszczeniu i odporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to nieprzeciętne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje w dodatku do użytkowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i błyskotliwy wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium ☆

Stół SONITUS, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Zaopatrzony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o kolistym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podnosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W wyniku czego zmniejsza się koncentracja i produktywność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wykonano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum stosowane do produkcji stołów SONITUS zostało wskazane dokumentem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z solidnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama całkowicie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015 2015.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe szerokość 70 cm – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe szerokość 70 cm, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura o szerokości 70 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o kolistym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest wyjątkowo trwały i pasuje do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go niezwykle trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i wytrzymały na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to rewelacyjne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje również do wykorzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i piękny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o kolistym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest istotnie trwały i pasuje do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wyprodukowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go istotnie trwałym. Jest także łatwy w czyszczeniu i oporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to wspaniałe rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje też do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i ładny wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest szczególnie trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się ponadto do korzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i błyskotliwy wygląd, chroniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i pasuje do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i niepodatny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to perfekcyjne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje też do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i spektakularny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o kolistym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest niezwykle trwały i nadaje się do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli użytkowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wyprodukowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go niezwykle trwałym. Jest także nietrudny w czyszczeniu i odporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to nadzwyczajne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje jeszcze do wykorzystywania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i efektowny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe szerokość 70 cm najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe szerokość 70 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe szerokość 70 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze biurka biurowe – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura o szerokości 70 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe szerokość 70 cm opinie,
 • dobre biurko biurowe szerokość 70 cm cena,
 • biurko biurowe szerokość 70 cm ranking,
 • biurko biurowe szerokość 70 cm jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...