Ranking biurek do biura o szerokości 80 cm. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura o szerokości 80 cm


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura o szerokości 80 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura o szerokości 80 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe szerokość 80 cm najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe szerokość 80 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura o szerokości 80 cm, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm ☆

Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości Nasze biurko dla dzieci zaopatrzone zostało w system regulacji wysokości, dzięki czemu jest nad wyraz poręczne. Jego wysokość można prosto regulować w zakresie od 53 do 76 cm pomocą korbki umieszczonej z boku. W dodatku użyteczny haczyk pozwala na użyteczne zawieszenie tornistra. Powierzchnia biurka jest oporna na zarysowania, a także gładka, co upraszcza utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia na blacie można prosto zetrzeć wilgotną ściereczką. Dostosowanie wysokości: Nasze biurko posiada regulację wysokości w zakresie od 53 cm do 76 cm, dzięki czemu jest użyteczne i dopasowuje się do wzrostu najmłodszych. Praktyczna korbka: Blat możnapodwyższać albo opuszczać za pomocą bocznej korbki. Na dodatek można na niej zawiesić plecak. Przestronny blat: Blat o rozmiarach 80 x 60 cm pomieści książki i liczne przybory. Jest on odporny na zarysowania i wodę, a jego powierzchnia jest matowa, dzięki temu nie odbija światła, powiększając komfort w trakcie czytania i pisania. Bezpieczna i zrównoważona konstrukcja: Biurko wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych i solidnej stalowej ramy, dzięki czemu jest zrównoważone i wytrzymałe. Jego maksymalny udźwig wynosi 50 kg. Zaokrąglone narożniki i krawędzie dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy i nauki. Prosty montaż: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, a także wszystkim koniecznym akcesoriom montaż biurka jest prosty i szybki. Jego wymiary wynoszą 80 x 60 x 53-76 cm (dł. X szer. X wys.). Zakres dostawy: 1 x biurko dla dzieci z regulacją wysokości 1 x instrukcja

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway ☆

Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości Nasze biurko dla dzieci zaopatrzone zostało w system regulacji wysokości, dzięki czemu jest nad wyraz ergonomiczne. Jego wysokość można prosto regulować w zakresie od 53 do 76 cm pomocą korbki umieszczonej z boku. Dodatkowo funkcjonalny haczyk umożliwia ergonomiczne zawieszenie tornistra. Powierzchnia biurka jest oporna na zarysowania, a także gładka, co upraszcza utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia na blacie można prosto zetrzeć wilgotną ściereczką. Dostosowanie wysokości: Nasze biurko ma regulację wysokości w zakresie od 53 cm do 76 cm, dzięki temu jest praktyczne i dostosowuje się do wzrostu najmłodszych. Ergonomiczna korbka: Blat możnapodnosić lub opuszczać za pomocą bocznej korbki. Dodatkowo można na niej zawiesić plecak. Przestronny blat: Blat o wymiarach 80 x 60 cm pomieści książki i liczne przybory. Jest on odporny na zarysowania i wodę, a jego powierzchnia jest matowa, dzięki czemu nie odbija światła, rozszerzając komfort podczas czytania i pisania. Bezpieczna i zrównoważona konstrukcja: Biurko wykonane zostało z wysokiej jakości tworzyw drewnopochodnych i solidnej stalowej ramy, dzięki temu jest stabilne i wytrzymałe. Jego maksymalny udźwig wynosi 50 kg. Zaokrąglone narożniki i krawędzie ponadto powiększają bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy i nauki. Prosty montaż: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, a także wszystkim potrzebnym akcesoriom montaż biurka jest prosty i prędki. Jego wymiary wynoszą 80 x 60 x 53-76 cm (dł. X szer. X wys.). Zakres dostawy: 1 x biurko dla dzieci z regulacją wysokości 1 x instrukcja

☆ SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) ☆

SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci perfekcyjny kącik do home office? Jesteśmy przekonani, że biurko narożne Salran z całą pewnością Cię zainteresuje! Biurko cechuje się prostą formą, która doskonale wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyekwipowana została w funkcjonalne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez zapotrzebowania ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Detale: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem funkcjonalne półki do przechowywania, kolor: biały.

☆ biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey ☆

biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci znakomity kącik do home office? Jesteśmy przekonani, iż biurko narożne Salran bez wątpienia Cię zainteresuje! Biurko charakteryzuje się prostą formą, która wspaniale wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyposażona została w funkcjonalne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez zapotrzebowania ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Szczegóły: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem praktyczne półki do przechowywania, kolor: dąb sonoma.

☆ Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks ☆

Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci świetny kącik do home office? Jesteśmy przekonani, iż biurko narożne Salran z pewnością Cię zainteresuje! Biurko cechuje się prostą formą, która perfekcyjnie wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyekwipowana została w użyteczne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez zapotrzebowania ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Szczegóły: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem ergonomiczne półki do przechowywania, kolor: czarny onyks.

☆ Selsey biurko narożne baptive 80x80 cm białe (5903025927107) ☆

Selsey biurko narożne baptive 80x80 cm białe (5903025927107) Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko narożne baptive 80x80 cm białe (5903025927107) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko narożne baptive 80x80 cm białe (5903025927107)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Poszukujesz mebli do urządzenia domowego biura? Postaw na ergonomiczny model biurka Baptive! Uniwersalna forma i zarys biurka z powodzeniem wkomponuje się w każdą przestrzeń niezależnie od wielkości wnętrza. Biurko narożne wykonane zostało z płyty melaminowanej 18 mm, znamionującej się dużą wytrzymałością na różnorodnego typu zarysowania. Mebel wyposażony został w dwie pojemne półki po każdej stronie, które swobodny dostęp do umieszczonych tam materiałów i artykułów biurowych. Bezkompromisowy design przepięknie uzupełni nowoczesne wnętrza. Detale towaru: biurko narożne świetnie stanie na wysokości zadania choćby w niewielkim pomieszczeniu ponadczasowa, biała kolorystyka, powierzchnia blatu: 80x80 cm, możliwość przymocowania biurka do ściany, progresywny, bezkompromisowy design, mebel do samodzielnego konstrukcji.

☆ Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem ☆

Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz mebla, który wprowadzi do Twojego wnętrza odrobinę elegancji? Stylowe biurko z kolekcji Emulne to dobór perfekcyjny! pokój młodzieżowy to przestrzeń, którą warto zagospodarować tak, by Twoje dziecko dobrze się w niej czuło. Biurko z linii Emulne to propozycja idealna dla fanów stylu innowacyjnego. Produkt posłuży jako miejsce do nauki oraz do gier. Biurko ma prostą formę, poprzez co spełni oczekiwania rewelacyjnie w wielu aranżacjach. Szklany blat w odcieniu czarnym zdobi subtelna grafika przedstawiająca mapę świata. Jeżeli Twoje dziecko lubi podróżować, bez wątpienia spodoba mu się błyskotliwe nawiązanie do wycieczek. Szklany blat jest także łatwy do wyczyszczenia z powierzchownych zabrudzeń. Wykwintna powierzchnia mebla spoczywa na malowanych proszkowo nogach, które dodają całości wdzięku, a umieszczone z tyłu biurka wsporniki zapewniają odpowiednią stabilizację konstrukcji. Szczegóły towaru: biurko młodzieżowe posłuży nie tylko do nauki,również do gier, blat wytwarzano ze szkła, które

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 ☆

Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 Najniższa Cena Online

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostawka z prostym blatem, panelem maskującym i stabilnym stelażem w profilu litery L. Nadzwyczajne rozwiązanie do powiększenia biurka. Biurko dostawka proponuje nieśmiertelny design i jest poręcznym uzupełnieniem biurka FLEXUS i innych mebli z tej linii. Postaw dostawkę obok biurka, aby uzyskać obszerniejszą powierzchnię roboczą lub wykorzystaj jako miejsce na drukarkę lub w inny poręczny sposób. Można stosować jako samodzielny stół na przedmioty, które trzeba zorganizować lub przechowywać. Świetny wybór dla poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i nowoczesne rozwiązania, a także trwałość i wszechstronność.

  Prosty blat produkowany jest z laminatu o wytrzymałej powierzchni, którą można z łatwością wyczyścić. Podobnie jak biurko z tej samej linii, nasza dostawka jest wyposażona w panel frontowy, dzięki temu można ją ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia. Rama w profilu litery L ma szczególnie zrównoważoną konstrukcję i została pomalowana proszkowo na odcień stonowanej szarości. Blat przystępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością zintegrujesz go do pozostałych mebli i biurka.

  FLEXUS oferuje gamę wszechstronnych, trwałych i prostych w pielęgnacji mebli! Dzięki wielu opcjom do wyboru możesz łatwo umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. W serii wyszukasz wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szaf do przechowywania aż po kontenerki i biurka adekwatne do mniejszych i większych biur.

☆ Aj produkty Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, srebrna rama, dąb ☆

Aj produkty Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wszechstronna, kompaktowa dostawka do biurka z serii QBUS, który można użyć jako uzupełniającą powierzchnię do pracy albo przedłużenie blatu. Stolik jest wyjątkowo uniwersalny i genialnie stanie na wysokości zadania w różnych środowiskach. Blat ma wytrzymałą, niepodatną na zarysowania powierzchnię, którą łatwo się czyści. Nasze biurko dostawka to ergonomiczny mebel, który pasuje do wielu środowisk. Można go ustawić w recepcji, holu, na korytarzu, wzdłuż ściany itp. Albo przy biurku o tej samej wysokości, rozszerzając powierzchnię blatu. Ten kompaktowy stolik może być wykorzystywany do różnych celów.

  posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to wspaniały wybór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dopasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS rewelacyjnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty ☆

Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko qbus, 4 nogi, 800x600 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wszechstronna, kompaktowa dostawka do biurka z kolekcji QBUS, który można wykorzystać jako dopełniającą powierzchnię do pracy albo przedłużenie blatu. Stolik jest wyjątkowo uniwersalny i świetnie spełni oczekiwania w różnych środowiskach. Blat ma wytrzymałą, oporną na zarysowania powierzchnię, którą łatwo się czyści. Nasze biurko dostawka to ergonomiczny mebel, który nadaje się do wielu środowisk. Można go ustawić w recepcji, holu, na korytarzu, wzdłuż ściany itp. Albo przy biurku o tej samej wysokości, rozszerzając powierzchnię blatu. Ten kompaktowy stolik może być stosowany do różnych celów.

  ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to genialny wybór do postępowych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i przypasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS rewelacyjnie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był produktywny!


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe szerokość 80 cm – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe szerokość 80 cm, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura o szerokości 80 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem ☆

Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko metalowe emulne ze szklanym blatem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz mebla, który wprowadzi do Twojego wnętrza odrobinę elegancji? Stylowe biurko z kolekcji Emulne to wybór znakomity! pomieszczenie młodzieżowy to przestrzeń, którą warto zagospodarować tak, aby Twoje dziecko poprawnie się w niej czuło. Biurko z serii Emulne to sugestia genialna dla miłośników stylu progresywnego. Artykuł posłuży jako miejsce do nauki, a także do gier. Biurko ma prostą formę, poprzez co spełni oczekiwania genialnie w wielu aranżacjach. Szklany blat w odcieniu czarnym przyozdabia subtelna grafika pokazująca mapę świata. Jeżeli Twoje dziecko lubi podróżować, niewątpliwie spodoba mu się błyskotliwe nawiązanie do wycieczek. Szklany blat jest także prosty do wyczyszczenia z powierzchownych zabrudzeń. Elegancka powierzchnia mebla spoczywa na malowanych proszkowo nogach, które dodają całości wdzięku, a umieszczone z tyłu biurka wsporniki zapewniają odpowiednią stabilizację konstrukcji. Detale artykułu: biurko młodzieżowe posłuży nie tylko do nauki,ponadto do gier, blat wytworzono ze szkła, które

☆ SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) ☆

SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko narożne Salran 80x80 cm białe (5905386047913)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci rewelacyjny kącik do home office? Jesteśmy przekonani, iż biurko narożne Salran na pewno Cię zainteresuje! Biurko znamionuje się prostą formą, która genialnie wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyekwipowana została w użyteczne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez zapotrzebowania ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Szczegóły: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem ergonomiczne półki do przechowywania, kolor: biały.

☆ biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey ☆

biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey Najniższa Cena Online

☆ biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: biurko narożne salran 80x80 cm dąb sonoma marki Selsey
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci rewelacyjny kącik do home office? Jesteśmy przekonani, że biurko narożne Salran bez wątpienia Cię zainteresuje! Biurko charakteryzuje się prostą formą, która wspaniale wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyekwipowana została w funkcjonalne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez zapotrzebowania ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Szczegóły: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem funkcjonalne półki do przechowywania, kolor: dąb sonoma.

☆ Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks ☆

Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko narożne salran 80x80 cm czarny onyks
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz biurka, które pomoże stworzyć Ci znakomity kącik do home office? Jesteśmy przekonani, że biurko narożne Salran niewątpliwie Cię zainteresuje! Biurko cechuje się prostą formą, która perfekcyjnie wkomponuje się w większość aranżacji. Bryła, oprócz szerokiego blatu, wyekwipowana została w poręczne półki pod nim, które z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania książek, segregatorów czy komputera, jeśli jesteś fanem modeli stacjonarnych. Narożny blat pozwoli stworzyć przestrzeń na wielogodzinną pracę nad ważnym projektem, bez potrzeby ciągłego przesuwania przedmiotów z powodu braku miejsca. Detale: wykonanie: płyta laminowana, mebel pod blatem poręczne półki do przechowywania, kolor: czarny onyks.

☆ SELSEY Biurko-toaletka Orianis 80x40 cm hairpin legs z dwoma szufladami (5903025529608) ☆

SELSEY Biurko-toaletka Orianis 80x40 cm hairpin legs z dwoma szufladami (5903025529608) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Biurko-toaletka Orianis 80x40 cm hairpin legs z dwoma szufladami (5903025529608) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Biurko-toaletka Orianis 80x40 cm hairpin legs z dwoma szufladami (5903025529608)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  W meblach cenisz z zasady minimalizm wyrazu i ponadprzeciętną funkcjonalność? W takim razie nasza kolekcja mebli Orianis okaże się propozycją, obok której nie przejdziesz obojętnie! Biurko-toaletka Orianis wzbudzi Twoje podziw mnogością swoich zastosowań. Ten urodziwy artykuł nie tylko bowiem znakomicie znajdzie się w sypialni, gdzie pozwoli w komfortowych warunkach wykonać makijaż,dodatkowo rewelacyjnie spisze się w domowym biurze, dostarczając trafnie mnóstwo przestrzeni roboczej do sprawnego wypełniania powierzonych Ci zadań. Wszystko to za sprawą gładkiego, szerokiego blatu, na którym swobodnie rozłożysz niezbędne Ci przedmioty – od kosmetyków, poprzez notebooka, aż po dekoracyjne wazony pełne kwiatów – dzięki czemu w pełni zespolisz stanowisko do swoich potrzeb. Dwie pojemne szuflady pozwolą natomiast przechowywać pod ręką przybory do nakładania makijażu czy akcesoria do pisania. Konstrukcję zwieńczają smukłe nóżki o czarnej barwie i profilu przypominającym spinki do


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe szerokość 80 cm najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe szerokość 80 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe szerokość 80 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura o szerokości 80 cm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe szerokość 80 cm opinie,
 • dobre biurko biurowe szerokość 80 cm cena,
 • biurko biurowe szerokość 80 cm ranking,
 • biurko biurowe szerokość 80 cm jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...