Ranking biurek do biura dużych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura dużych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek do biura dużych. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura dużych,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe duże najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe duże, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek do biura dużych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko posiada ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym, a także regulowane stopki. Zasilane za pomocą dwóch mocnych napędów. Stwórz użyteczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z linii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przystosujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. Konkretny napęd podciąga i obniża wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz dopasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne zezwala na uzyskanie obszerniejszej powierzchni roboczej i produktywnego zastosowania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Gwarantuje to ergonomiczną pozycję oraz prawidłowe podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Wyprodukowany jest z laminatu i ma gładką, odporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe pozwalają na ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, aby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyekwipowana w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Mebel ma także regulowane stopki, co umożliwia jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko posiada ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym i dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch solidnych napędów. Stwórz ergonomiczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Mocny napęd podciąga i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz przypasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne zezwala na uzyskanie pokaźniejszej powierzchni roboczej i produktywnego wykorzystania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zagwarantuje to praktyczną pozycję i dobre podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Wykonany jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe umożliwiają ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, by nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na odcień szary. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Mebel posiada także regulowane stopki, co zezwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości, przepustami kablowymi i szczególnie dużą powierzchnią roboczą. Biurko posiada ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym i dostosowywane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch mocnych napędów. Stwórz poręczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z linii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. Mocny napęd unosi i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz dopasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej. Możesz na dodatek dodać funkcjonalną matę roboczą,powiększyć komfort i zniżyć obciążenie w trakcie pracy na stojąco.

  To narożne biurko ma przedłużony, poręczny blat. Wyprofilowany blat gwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Ergonomiczny blat zapewnia zdrowszą pozycję roboczą, ponieważ można usiąść bliżej biurka i uniknąć siedzenia bokiem podczas pracy.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych. Produkowany jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy.

  Biurko narożne oferuje ramę w kształcie litery T z trzema nogami zapewniającymi dobrą stabilność. Rama jest malowana proszkowo, co gwarantuje jej wytrzymałą powierzchnię. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych sprzętów biurowych. Stalowe stopki pozwalają z łatwością wypoziomować stół na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, kształt l, 2000x2000 mm, srebrna rama, buk marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości, przepustami kablowymi i bardzo dużą powierzchnią roboczą. Biurko posiada ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch potężnych napędów. Stwórz poręczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z kolekcji FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. Konkretny napęd wznosi i ogranicza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz dopasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej. Możesz jeszcze dodać poręczną matę roboczą,powiększyć komfort i zmniejszyć obciążenie w trakcie pracy na stojąco.

  To narożne biurko ma przedłużony, praktyczny blat. Wyprofilowany blat gwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, że biurko można umieścić w narożniku wnętrza. Ergonomiczny blat zapewnia zdrowszą pozycję roboczą, ponieważ można usiąść bliżej biurka i uniknąć siedzenia bokiem podczas pracy.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Produkowany jest z laminatu i ma gładką, odporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy.

  Biurko narożne oferuje ramę w zarysie litery T z trzema nogami zapewniającymi korzystną stabilność. Rama jest malowana proszkowo, co zapewnia jej wytrzymałą powierzchnię. Rama z regulacją wysokości jest wyekwipowana w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych sprzętów biurowych. Stalowe stopki pozwalają z łatwością wypoziomować stół na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  progresywne funkcjonalne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko cechuje się szerokim zakresem znikomej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia maksymalną sprężystość. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Błyskawicznie i z łatwością zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  obfity zakres pomiędzy najniższą i najwyższą realną wysokością roboczą sprawia, iż ​​jest to bardzo elastyczne rozwiązanie. Biurko nieskomplikowane dobranie do każdego użytkownika, choćby osób wyjątkowo wysokich! Można łatwo zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje praktyczną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest szczególnie wytrzymała i nie tworzy prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki temu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat gwarantuje dużą powierzchnię do pracy i sprawia, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nieskomplikowana w czyszczeniu. Laminat to świetny dobór do innowacyjnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i przypasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS rewelacyjnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  postępowe praktyczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko cechuje się szerokim zakresem nieznacznej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje maksymalną sprężystość. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  duży zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą powoduje, iż ​​jest to szczególnie sprężyste rozwiązanie. Biurko łatwe dostosowanie do każdego użytkownika, nawet osób wyjątkowo wysokich! Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zagwarantuje poręczną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest niezwykle wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, że biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest łatwa w czyszczeniu. Laminat to doskonały wybór do innowacyjnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS nieprzeciętnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  innowacyjne praktyczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko znamionuje się szerokim zakresem małej i maksymalnej wysokości roboczej, co zagwarantuje maksymalną rozciągliwość. Rama w kształcie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Szybko i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na ulepszenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  pokaźny zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą sprawia, iż ​​jest to niezwykle rozciągliwe rozwiązanie. Biurko proste przypasowanie do każdego użytkownika, nawet osób szczególnie wysokich! Można z łatwością zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje funkcjonalną pozycję za każdym razem.

  Rama w zarysie litery T jest nad wyraz wytrzymała i nie formuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która lokalizuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki temu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, iż biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to perfekcyjny wybór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS nieprzeciętnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  nowoczesne praktyczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko znamionuje się szerokim zakresem znikomej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia maksymalną elastyczność. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Szybko i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale sprawny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  duży zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą powoduje, iż ​​jest to nad wyraz sprężyste rozwiązanie. Biurko przystępne dostosowanie do każdego użytkownika, choćby osób wyjątkowo wysokich! Można z łatwością zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia użyteczną pozycję za każdym razem.

  Rama w zarysie litery T jest wyjątkowo wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm chroni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat gwarantuje dużą powierzchnię do pracy i sprawia, że biurko można umieścić w narożniku wnętrza. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to doskonały dobór do innowacyjnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i przystosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wspaniale do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, kształt L, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, kształt L, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, kształt L, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, kształt L, 2000x2000 mm, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  postępowe biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i obszernym blatem. Biurko cechuje się szerokim zakresem małej i maksymalnej wysokości roboczej, co zagwarantuje dużą sprężystość. Rama w profilu litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Momentalnie i prosto zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale wydajny sposób na ulepszenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  wielki zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to wyjątkowo rozciągliwe rozwiązanie. Biurko proste dopasowanie do każdego użytkownika, choćby osób bardzo wysokich! Można prosto zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje ergonomiczną pozycję za każdym razem.

  Rama w kształcie litery T jest wyjątkowo wytrzymała i nie wytwarza prawie żadnego hałasu w trakcie regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  kształt biurka gwarantuje obszerniejszą powierzchnię do pracy i sprawia, iż można je umieścić w narożnikach pomieszczeń, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Blat jest odwracalny i może być zamontowany jako wersja dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to genialny wybór do nowoczesnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i przystosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS perfekcyjnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był sprawny!

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, kształt l, 2000x2000 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości qbus, kształt l, 2000x2000 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, kształt l, 2000x2000 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości qbus, kształt l, 2000x2000 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  nowoczesne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i znacznym blatem. Biurko cechuje się szerokim zakresem małej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia dużą rozciągliwość. Rama w kształcie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Szybko i z łatwością zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale wydajny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  duży zakres między najniższą i najwyższą realną wysokością roboczą powoduje, że ​​jest to szczególnie sprężyste rozwiązanie. Biurko nietrudne dopasowanie do każdego użytkownika, nawet osób wyjątkowo wysokich! Można z łatwością zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co gwarantuje ergonomiczną pozycję za każdym razem.

  Rama w profilu litery T jest wyjątkowo wytrzymała i nie wytwarza prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która namierza przeszkody i zatrzymuje biurko. Mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  kształt biurka zapewnia obszerniejszą powierzchnię do pracy i sprawia, że można je umieścić w narożnikach pomieszczeń, maksymalnie wykorzystując przystępną przestrzeń. Blat jest odwracalny i może być zamontowany jako wersja dla osób lewo- lub praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest łatwa w czyszczeniu. Laminat to świetny wybór do postępowych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i dopasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS idealnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był efektywny!


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe duże – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe duże, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek do biura dużych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko ma ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym, a także dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch potężnych napędów. Stwórz praktyczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z linii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dopasujesz wysokość biurka i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Potężny napęd unosi i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz przypasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne pozwala na uzyskanie obszerniejszej powierzchni roboczej i sprawnego wykorzystania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zapewnia to praktyczną pozycję oraz prawidłowe podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Produkowany jest z laminatu i ma gładką, oporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe umożliwiają ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, by nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych sprzętów biurowych. Mebel ma także regulowane stopki, co pozwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko ma ramę typu T z mechanizmem antykolizyjnym, a także dostosowywane stopki. Zasilane przy pomocy dwóch konkretnych napędów. Stwórz funkcjonalne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie dostosowywanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku dopasujesz wysokość biurka i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas dnia. Konkretny napęd podwyższa i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki czemu możesz dostosować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne pozwala na uzyskanie pokaźniejszej powierzchni roboczej i skutecznego zastosowania kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Zagwarantuje to funkcjonalną pozycję i dobre podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Wykonany jest z laminatu i ma gładką, niepodatną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe zezwalają na ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, aby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych maszyn biurowych. Mebel posiada także regulowane stopki, co umożliwia jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, buk ☆

Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, buk Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko z regulacją wysokości flexus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, srebrna rama, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Najwyższej jakości biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i przepustami kablowymi w wyprofilowanym blacie. Biurko posiada ramę rodzaju T z mechanizmem antykolizyjnym oraz dostosowywane stopki. Zasilane za pomocą dwóch konkretnych napędów. Stwórz użyteczne i zdrowe miejsce pracy dzięki wysokiej jakości elektrycznie regulowanym biurkom z serii FLEXUS!

  Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Mocny napęd podwyższa i zmniejsza wysokość równomiernie i bezstopniowo, dzięki temu możesz dopasować biurko do wzrostu i wysokości roboczej.

  Biurko narożne umożliwia uzyskanie obszerniejszej powierzchni roboczej i produktywnego użycia kątów w pomieszczeniu. Wyprofilowane biurko pozwala przysunąć się bliżej blatu. Gwarantuje to praktyczną pozycję i dobre podparcie ramion.

  Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- lub praworęcznych. Produkowany jest z laminatu i ma gładką, wytrzymałą na zarysowania i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Przepusty kablowe umożliwiają ukrycie kabli komputerowych, telefonicznych i innych, aby nie zajmowały miejsca na blacie.

  Nasze biurko wyposażyliśmy w wytrzymałą stalową ramę lakierowaną proszkowo na kolor szary. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych sprzętów biurowych. Mebel posiada także dostosowywane stopki, co zezwala na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza ☆

Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości QBUS, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  progresywne funkcjonalne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem niepokaźnej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje maksymalną sprężystość. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Szybko i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale wydajny sposób na udoskonalenie samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  obfity zakres pomiędzy najniższą i najwyższą osiągalną wysokością roboczą sprawia, iż ​​jest to szczególnie sprężyste rozwiązanie. Biurko nietrudne dostosowanie do każdego użytkownika, nawet osób wyjątkowo wysokich! Można prosto zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia praktyczną pozycję za każdym razem.

  Rama w zarysie litery T jest wyjątkowo wytrzymała i nie tworzy prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zagwarantuje dużą powierzchnię do pracy i powoduje, iż biurko można umieścić w narożniku pomieszczenia. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to perfekcyjny dobór do innowacyjnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz odcień blatu i przystosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wspaniale do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty ☆

Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko z regulacją wysokości qbus, ergonomiczne, 2000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  nowoczesne poręczne biurko narożne z elektryczną regulacją wysokości i wyprofilowanym blatem. Biurko znamionuje się szerokim zakresem niewiele znaczącej i maksymalnej wysokości roboczej, co gwarantuje maksymalną elastyczność. Rama w zarysie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga uniemożliwiać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Ekspresowo i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale efektywny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

  wielki zakres między najniższą i najwyższą możliwą wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to nad wyraz rozciągliwe rozwiązanie. Biurko proste dostosowanie do każdego użytkownika, choćby osób nad wyraz wysokich! Można prosto zaprogramować wysokość w trakcie pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia użyteczną pozycję zawsze.

  Rama w zarysie litery T jest niezwykle wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wyłapuje przeszkody i zatrzymuje biurko. Dzięki czemu mechanizm broni biurko i sprzęt biurowy.

  Wyprofilowany blat zapewnia dużą powierzchnię do pracy i powoduje, że biurko można umieścić w narożniku wnętrza. Blat jest odwracalny i może być umieszczony na ramie dla osób lewo- albo praworęcznych.

  Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest nietrudna w czyszczeniu. Laminat to doskonały dobór do postępowych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS perfekcyjnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był wydajny!


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe duże najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe duże w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe duże w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane biurka biurowe – TOP5 na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura dużych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe duże opinie,
 • dobre biurko biurowe duże cena,
 • biurko biurowe duże ranking,
 • biurko biurowe duże jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...