Ranking biurek do biura małych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura małych


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura małych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura małych,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe małe najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe małe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura małych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały ☆

Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostawka z prostym blatem, panelem maskującym i stabilnym stelażem w kształcie litery L. Perfekcyjne rozwiązanie do zwiększenia biurka. Biurko dostawka oferuje ponadczasowy design i jest użytecznym uzupełnieniem biurka FLEXUS i innych mebli z tej serii. Postaw dostawkę obok biurka, by uzyskać większą powierzchnię roboczą albo wykorzystaj jako miejsce na drukarkę lub w inny poręczny sposób. Można stosować jako samodzielny stół na przedmioty, które trzeba zorganizować albo przechowywać. Nieprzeciętny wybór dla poszukujących biurka łączącego klasyczny wygląd i postępowe rozwiązania oraz wytrzymałość i wszechstronność.

  Prosty blat stworzony jest z laminatu o wytrzymałej powierzchni, którą można prosto wyczyścić. Podobnie jak biurko z tej samej linii, nasza dostawka jest zaopatrzona w panel frontowy, dzięki czemu można ją ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia. Rama w kształcie litery L ma niezwykle jednostajną konstrukcję i została pomalowana proszkowo na kolor stonowanej szarości. Blat przystępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu prosto zespoisz go do pozostałych mebli i biurka.

  FLEXUS oferuje gamę wszechstronnych, trwałych i łatwych w pielęgnacji mebli! Dzięki wielu opcjom do wyboru możesz z łatwością umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. W serii wynajdziesz wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szaf do przechowywania aż po kontenerki i biurka optymalne do mniejszych i obszerniejszych biur.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest niezwykle trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go wyjątkowo trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i wytrzymały na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje jeszcze do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i spektakularny wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały ☆

Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W wyniku czego obniża się koncentracja i efektywność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest łatwe do wyczyszczenia. Nasze linoleum produkowano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 ☆

Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 Najniższa Cena Online

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, szary, 148977
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostawka z prostym blatem, panelem maskującym i stabilnym stelażem w zarysie litery L. Rewelacyjne rozwiązanie do zwiększenia biurka. Biurko dostawka proponuje ponadczasowy design i jest ergonomicznym uzupełnieniem biurka FLEXUS i innych mebli z tej linii. Postaw dostawkę obok biurka, by uzyskać obszerniejszą powierzchnię roboczą lub wykorzystaj jako miejsce na drukarkę lub w inny funkcjonalny sposób. Można stosować jako samodzielny stół na przedmioty, które trzeba zorganizować lub przechowywać. Świetny dobór dla poszukujących biurka łączącego klasyczny wygląd i postępowe rozwiązania i trwałość i wszechstronność.

  Prosty blat wyprodukowany jest z laminatu o wytrzymałej powierzchni, którą można prosto wyczyścić. Podobnie jak biurko z tej samej linii, nasza dostawka jest wyekwipowana w panel frontowy, dzięki czemu można ją ustawić w dowolnym miejscu wnętrza. Rama w profilu litery L ma bardzo stabilną konstrukcję i została pomalowana proszkowo na kolor stonowanej szarości. Blat przystępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu prosto skonsolidujesz go do pozostałych mebli i biurka.

  FLEXUS oferuje gamę wszechstronnych, trwałych i przystępnych w pielęgnacji mebli! Dzięki wielu opcjom do wyboru możesz łatwo umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. W kolekcji wyszukasz wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szaf do przechowywania aż po kontenerki i biurka adekwatne do mniejszych i pokaźniejszych biur.

☆ Aj produkty Biurko dostawka flexus, 800x600 mm, laminat, buk ☆

Aj produkty Biurko dostawka flexus, 800x600 mm, laminat, buk Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Biurko dostawka flexus, 800x600 mm, laminat, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Biurko dostawka flexus, 800x600 mm, laminat, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostawka z prostym blatem, panelem maskującym i jednostajnym stelażem w zarysie litery L. Znakomite rozwiązanie do rozszerzenia biurka. Biurko dostawka oferuje ponadczasowy design i jest poręcznym uzupełnieniem biurka FLEXUS i innych mebli z tej linii. Postaw dostawkę obok biurka, aby uzyskać większą powierzchnię roboczą lub wykorzystaj jako miejsce na drukarkę lub w inny użyteczny sposób. Można stosować jako samodzielny stół na przedmioty, które trzeba zorganizować albo przechowywać. Doskonały wybór dla poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i progresywne rozwiązania i solidność i wszechstronność.

  Prosty blat wykonany jest z laminatu o wytrzymałej powierzchni, którą można łatwo wyczyścić. Podobnie jak biurko z tej samej linii, nasza dostawka jest zaopatrzona w panel frontowy, dzięki czemu można ją ustawić w dowolnym miejscu wnętrza. Rama w kształcie litery L ma nad wyraz stabilną konstrukcję i została pomalowana proszkowo na odcień stonowanej szarości. Blat dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu z łatwością zespolisz go do pozostałych mebli i biurka.

  FLEXUS proponuje gamę wszechstronnych, trwałych i nietrudnych w pielęgnacji mebli! Dzięki wielu opcjom do wyboru możesz łatwo umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. W linii odnajdziesz wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szaf do przechowywania aż po kontenerki i biurka odpowiednie do mniejszych i pokaźniejszych biur.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest szczególnie trwały i pasuje do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat tworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także prosty w czyszczeniu i niepodatny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to wspaniałe rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje na dodatek do użytkowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i efektowny wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, jasnoszare linoleum, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Niemało czynników podnosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które mają na niego wpływ. W rezultacie obniża się koncentracja i skuteczność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest przystępne do wyczyszczenia. Nasze linoleum stworzono z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum stosowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione dokumentem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompozycji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o okrągłym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015 2015.

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały ☆

Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o krągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Mnóstwo czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. Na skutek czego ogranicza się koncentracja i skuteczność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nieskomplikowane do wyczyszczenia. Nasze linoleum wyprodukowano z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone atestem Nordic Swan Ecolabel. Kształt biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z konkretnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015 2015.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest nad wyraz trwały i pasuje do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go wyjątkowo trwałym. Jest także nietrudny w czyszczeniu i oporny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to rewelacyjne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się również do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i spektakularny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Zaopatrzony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o krągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podnosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W rezultacie zmniejsza się koncentracja i wydajność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wytwarzano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum użytkowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt biurka pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć większą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z konkretnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe małe – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe małe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura małych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat tworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także prosty w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to perfekcyjne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje także do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i piękny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest stanowczo trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wykonano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i odporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się też do wykorzystywania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i błyskotliwy wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, brzoza laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o kolistym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i pasuje do intensywnego wykorzystywania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go stanowczo trwałym. Jest także nietrudny w czyszczeniu i niepodatny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to rewelacyjne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się też do korzystania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i spektakularny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się również do użytku jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i ładny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest nad wyraz trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i oporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to wspaniałe rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się ponadto do użytkowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i piękny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe małe najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe małe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe małe w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre biurka biurowe – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura małych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe małe opinie,
 • dobre biurko biurowe małe cena,
 • biurko biurowe małe ranking,
 • biurko biurowe małe jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...