Ranking biurek do biura małych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka biurowe / Ranking biurek do biura małych


Pomagamy w wyborze dobrych biurek do biura małych. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek do biura małych,
 • TOP5 często wybieranych biurek do pracy biurowej i zdalnej.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka biurowe małe najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka biurowe małe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek do biura małych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm ☆

Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości Nasze biurko dla dzieci zaopatrzone zostało w system regulacji wysokości, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalne. Jego wysokość można prosto regulować w zakresie od 53 do 76 cm pomocą korbki umieszczonej z boku. Na dodatek praktyczny haczyk zezwala na funkcjonalne zawieszenie tornistra. Powierzchnia biurka jest odporna na zarysowania oraz gładka, co ułatwia utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia na blacie można łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką. Dopasowanie wysokości: Nasze biurko ma regulację wysokości w zakresie od 53 cm do 76 cm, dzięki temu jest praktyczne i dopasowuje się do wzrostu najmłodszych. Ergonomiczna korbka: Blat możnawznosić lub opuszczać przy pomocy bocznej korbki. W dodatku można na niej zawiesić plecak. Przestronny blat: Blat o rozmiarach 80 x 60 cm pomieści książki i liczne przybory. Jest on oporny na zarysowania i wodę, a jego powierzchnia jest matowa, dzięki czemu nie odbija światła, zwiększając komfort podczas czytania i pisania. Bezpieczna i jednostajna konstrukcja: Biurko wyprodukowane zostało z wysokiej jakości tworzyw drewnopochodnych oraz potężnej stalowej ramy, dzięki temu jest jednostajne i wytrzymałe. Jego maksymalny udźwig wynosi 50 kg. Zaokrąglone narożniki i krawędzie w dodatku rozszerzają bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy i nauki. Prosty montaż: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim potrzebnym akcesoriom montaż biurka jest prosty i szybki. Jego rozmiary wynoszą 80 x 60 x 53-76 cm (dł. X szer. X wys.). Zakres dostawy: 1 x biurko dla dzieci z regulacją wysokości 1 x instrukcja

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway ☆

Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm marki Costway
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości Nasze biurko dla dzieci wyposażone zostało w system regulacji wysokości, dzięki temu jest niezwykle użyteczne. Jego wysokość można prosto regulować w zakresie od 53 do 76 cm pomocą korbki umieszczonej z boku. W dodatku funkcjonalny haczyk umożliwia ergonomiczne zawieszenie tornistra. Powierzchnia biurka jest niepodatna na zarysowania, a także gładka, co upraszcza utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia na blacie można z łatwością zetrzeć wilgotną ściereczką. Dopasowanie wysokości: Nasze biurko ma regulację wysokości w zakresie od 53 cm do 76 cm, dzięki czemu jest poręczne i dopasowuje się do wzrostu najmłodszych. Funkcjonalna korbka: Blat możnapodciągać albo opuszczać przy pomocy bocznej korbki. Dodatkowo można na niej zawiesić plecak. Przestronny blat: Blat o wymiarach 80 x 60 cm pomieści książki i liczne przybory. Jest on wytrzymały na zarysowania i wodę, a jego powierzchnia jest matowa, dzięki czemu nie odbija światła, zwiększając komfort podczas czytania i pisania. Bezpieczna i zrównoważona kompozycja: Biurko wyprodukowane zostało z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych, a także mocnej stalowej ramy, dzięki temu jest jednostajne i wytrzymałe. Jego maksymalny udźwig wynosi 50 kg. Zaokrąglone narożniki i krawędzie na dodatek rozszerzają bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy i nauki. Prosty montaż: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim potrzebnym akcesoriom montaż biurka jest prosty i prędki. Jego rozmiary wynoszą 80 x 60 x 53-76 cm (dł. X szer. X wys.). Zakres dostawy: 1 x biurko dla dzieci z regulacją wysokości 1 x instrukcja

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyposażony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o kolistym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Mnóstwo czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W rezultacie zniża się koncentracja i sprawność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nieskomplikowane do wyczyszczenia. Nasze linoleum wytwarzano z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum wykorzystywane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt biurka pozwala w pełni użyć przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kompilacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć większą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama w całości pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015 2015.

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały ☆

Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół SONITUS, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o krągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Mnóstwo czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. Na skutek czego ogranicza się koncentracja i skuteczność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nieskomplikowane do wyczyszczenia. Nasze linoleum wyprodukowano z naturalnych materiałów odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone atestem Nordic Swan Ecolabel. Kształt biurka pozwala w pełni zastosować przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z konkretnymi nogami z rur stalowych o krągłym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: kanon 2015 2015.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest niezwykle trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wytworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go wyjątkowo trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i wytrzymały na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje jeszcze do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i spektakularny wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół sonitus, 700x600x760 mm, beżowe linoleum, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Zaopatrzony w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o krągłym przekroju. Blat z przyjazną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podnosi poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W rezultacie zmniejsza się koncentracja i wydajność równocześnie uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest nietrudne do wyczyszczenia. Nasze linoleum wytwarzano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum użytkowane do produkcji stołów SONITUS zostało wyznaczone certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Kształt biurka pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć większą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z konkretnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.

☆ Biurko dostawka QBUS, 4 nogi, 800x600 mm, srebrny, jasnoszary ☆

Biurko dostawka QBUS, 4 nogi, 800x600 mm, srebrny, jasnoszary Najniższa Cena Online

☆ Biurko dostawka QBUS, 4 nogi, 800x600 mm, srebrny, jasnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko dostawka QBUS, 4 nogi, 800x600 mm, srebrny, jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Wszechstronna, kompaktowa dostawka do biurka z serii QBUS, który można zastosować jako uzupełniającą powierzchnię do pracy albo przedłużenie blatu. Stolik jest wyjątkowo uniwersalny i wyśmienicie stanie na wysokości zadania w najróżniejszych środowiskach. Blat ma wytrzymałą, oporną na zarysowania powierzchnię, którą prosto się czyści. Nasze biurko dostawka to funkcjonalny mebel, który nadaje się do wielu środowisk. Można go ustawić w recepcji, holu, na korytarzu, wzdłuż ściany itp. Albo przy biurku o tej samej wysokości, powiększając powierzchnię blatu. Ten kompaktowy stolik może być używany do rozmaitych celów.

  ma trwałą powierzchnię z laminatu, która jest przystępna w czyszczeniu. Laminat to znakomity wybór do progresywnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dostosuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS nieprzeciętnie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był efektywny!

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały ☆

Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Biurko dostawka FLEXUS, 800x600 mm, laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dostawka z prostym blatem, panelem maskującym i stabilnym stelażem w kształcie litery L. Perfekcyjne rozwiązanie do zwiększenia biurka. Biurko dostawka oferuje ponadczasowy design i jest użytecznym uzupełnieniem biurka FLEXUS i innych mebli z tej serii. Postaw dostawkę obok biurka, by uzyskać większą powierzchnię roboczą albo wykorzystaj jako miejsce na drukarkę lub w inny poręczny sposób. Można stosować jako samodzielny stół na przedmioty, które trzeba zorganizować albo przechowywać. Nieprzeciętny wybór dla poszukujących biurka łączącego klasyczny wygląd i postępowe rozwiązania oraz wytrzymałość i wszechstronność.

  Prosty blat stworzony jest z laminatu o wytrzymałej powierzchni, którą można prosto wyczyścić. Podobnie jak biurko z tej samej linii, nasza dostawka jest zaopatrzona w panel frontowy, dzięki czemu można ją ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia. Rama w kształcie litery L ma niezwykle jednostajną konstrukcję i została pomalowana proszkowo na kolor stonowanej szarości. Blat przystępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu prosto zespoisz go do pozostałych mebli i biurka.

  FLEXUS oferuje gamę wszechstronnych, trwałych i łatwych w pielęgnacji mebli! Dzięki wielu opcjom do wyboru możesz z łatwością umeblować całe miejsce pracy zgodnie z potrzebą. W serii wynajdziesz wszechstronne meble, od stołów konferencyjnych i szaf do przechowywania aż po kontenerki i biurka optymalne do mniejszych i obszerniejszych biur.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest nad wyraz trwały i pasuje do intensywnego stosowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat produkowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go wyjątkowo trwałym. Jest także nietrudny w czyszczeniu i oporny na każdy typ cieczy. Stół BORÅS to rewelacyjne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się również do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i spektakularny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o kolistym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które umożliwiają wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały ☆

Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół sonitus, 700x600x760 mm, ciemnoszare linoleum, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z prostokątnym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Wyekwipowany w lakierowaną proszkowo ramę z rur stalowych o okrągłym przekroju. Blat z przychylną dla środowiska powierzchnią o właściwościach tłumiących dźwięk. Testowany i certyfikowany na zgodność z normą EN 1729. Dużo czynników podwyższa poziom hałasu w klasie: szuranie krzesłami, stukanie o meble, trzaskanie szufladami to jedynie kilka przykładów, które posiadają na niego wpływ. W wyniku czego obniża się koncentracja i efektywność zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Stół SONITUS pomaga rozwiązać ten problem dzięki blatowi o właściwościach wytłumiających.

  Blat stołu jest pokryty linoleum, które jest łatwe do wyczyszczenia. Nasze linoleum produkowano z naturalnych tworzyw odnawialnych. Porównując z konkurencyjnymi materiałami dźwiękochłonnymi nasze linoleum wykazuje niewielką emisję dwutlenku węgla - tzw. Niski ślad węglowy.

  Linoleum używane do produkcji stołów SONITUS zostało wyszczególnione certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Zarys biurka pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Nasz stół można ustawić w kombinacji z modelami w innych kształtach, co pozwala stworzyć pokaźniejszą powierzchnię do pracy. Stół SONITUS spoczywa na stalowej ramie z potężnymi nogami z rur stalowych o kolistym przekroju. Rama kompletnie pokryta wytrzymałym lakierem proszkowym.

  Zgodność z normą EN 1729-1: standard 2015 2015.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka biurowe małe – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka biurowe małe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek do biura małych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm ☆

Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm Najniższa Cena Online

☆ Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Biurko dziecięce z regulacją wysokości 80 x 60 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości Nasze biurko dla dzieci zaopatrzone zostało w system regulacji wysokości, dzięki temu jest bardzo ergonomiczne. Jego wysokość można prosto regulować w zakresie od 53 do 76 cm pomocą korbki umieszczonej z boku. Na dodatek funkcjonalny haczyk zezwala na poręczne zawieszenie tornistra. Powierzchnia biurka jest wytrzymała na zarysowania i gładka, co upraszcza utrzymanie czystości, a wszelkie zabrudzenia na blacie można z łatwością zetrzeć wilgotną ściereczką. Dostosowanie wysokości: Nasze biurko posiada regulację wysokości w zakresie od 53 cm do 76 cm, dzięki czemu jest użyteczne i dostosowuje się do wzrostu najmłodszych. Użyteczna korbka: Blat możnapodwyższać albo opuszczać za pomocą bocznej korbki. Na dodatek można na niej zawiesić plecak. Przestronny blat: Blat o rozmiarach 80 x 60 cm pomieści książki i liczne przybory. Jest on wytrzymały na zarysowania i wodę, a jego powierzchnia jest matowa, dzięki temu nie odbija światła, powiększając komfort podczas czytania i pisania. Bezpieczna i stabilna konstrukcja: Biurko wyprodukowane zostało z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych, a także mocnej stalowej ramy, dzięki temu jest jednostajne i wytrzymałe. Jego maksymalny udźwig wynosi 50 kg. Zaokrąglone narożniki i krawędzie na dodatek powiększają bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy i nauki. Prosty montaż: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom montaż biurka jest prosty i prędki. Jego wymiary wynoszą 80 x 60 x 53-76 cm (dł. X szer. X wys.). Zakres dostawy: 1 x biurko dla dzieci z regulacją wysokości 1 x instrukcja

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest stanowczo trwały i pasuje do intensywnego użytkowania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli używanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat wykonano z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i odporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się też do wykorzystywania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i błyskotliwy wygląd, broniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii i stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty ☆

Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół borÅs, 700x600x760 mm, szary laminat, szary aluminium marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o okrągłym przekroju i trwałym blatem w kształcie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest nad wyraz trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli stosowanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także nieskomplikowany w czyszczeniu i oporny na każdy wariant cieczy. Stół BORÅS to wspaniałe rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się ponadto do użytkowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i piękny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii, a także stopki, które zezwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Dostosowywane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały ☆

Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół BORÅS, 700x600x760 mm, biały laminat, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w zarysie prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat stworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go nad wyraz trwałym. Jest także przystępny w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to genialne rozwiązanie w trakcie sesji kreatywnych i burz mózgów. Nadaje się również do użytku jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie zapewniają delikatność i ładny wygląd, broniąc jednocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium ☆

Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół borÅs, 700x600x760 mm, biały laminat, szary aluminium
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka z przeznaczeniem do przestrzeni biurowej
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Stół z ramą z rur stalowych o krągłym przekroju i trwałym blatem w profilu prostokąta. Testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729. Stół BORÅS jest bardzo trwały i nadaje się do intensywnego używania w środowisku szkolnym. Testowany i certyfikowany według normy EN1729, która jest europejskim standardem dla mebli wykorzystywanych w instytucjach edukacyjnych. Prostokątny blat tworzono z laminatu wysokociśnieniowego HPL, co czyni go szczególnie trwałym. Jest także prosty w czyszczeniu i oporny na każdy rodzaj cieczy. Stół BORÅS to perfekcyjne rozwiązanie podczas sesji kreatywnych i burz mózgów. Pasuje także do stosowania jako stół do stołówki.

  Zaokrąglone krawędzie gwarantują delikatność i piękny wygląd, chroniąc równocześnie przed urazami. Rama ze stali lakierowanej proszkowo, nogi z rur stalowych o krągłym przekroju. Dokup nogi z regulacją wysokości dla maksymalnego poziomu ergonomii oraz stopki, które pozwalają na wypoziomowanie na nierównym podłożu. Regulowane nogi i stopki sprzedawane oddzielnie.


Podsumowanie, czyli jakie biurko biurowe małe najlepsze?


Najlepsze biurko biurowe małe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko biurowe małe w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre biurka biurowe – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek do biura małych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych biurek do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko biurowe małe opinie,
 • dobre biurko biurowe małe cena,
 • biurko biurowe małe ranking,
 • biurko biurowe małe jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...