Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Smeg w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Smeg


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Smeg. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Smeg,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Smeg najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Smeg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Smeg, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie popularny styl retro oraz błyskotliwe, pastelowe barwy to linia 50’S Retro Style firmy Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszelkich entuzjastów nieszablonowych i wysokiej jakości produktów.

  seria 50’S Retro Style to coś więcej niżeli zwykły sprzęt. To bezawaryjność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka wolnoobrotowa serii 50’S Retro Style to ergonomiczna sugestia dla miłośników warzyw i owoców.

  obszerny otwór ułatwia wkładanie produktów do wyciskarki. Wolnoobrotowy silnik i dźwignia regulacji konsystencji soków powodują, iż soki są wspaniale gęste, a owoce czy warzywa nie tracą w trakcie wyciskania wartości odżywczych.

  Wyciskarka zaopatrzona jest w funkcję „Reverse”, która sprawia zmianę kierunku obrotów w celu wydobycia jak największej ilości płynu z niewiele soczystych produktów. Soki wyciskane dzięki technologii SST są delikatne i posiadają głęboki smak.informacje technologicznE:- Główny korpus i komora wsadowa z plastiku- Misa z Tritan o pojemności 500 ml- Chromowana podstawa- Dźwignia aktywująca wytworzona ze stali nierdzewnej- Wałek ślimakowy z podwójną łopatką- W komplecie: 2 sitka (do transparentnych i gęstych soków), pojemnik na sok z pokrywką o pojemności 1 l, popychacz, pojemnik na pulpę o obszerności 1,6 l, książeczka z 12 przepisami, 2 szczoteczki do czyszczenia- Maks.

  43 obroty na minutę- wymiary: 412,6 x 269,6 x 170,6 mm- Moc 150 W produkt objęty jest 2 letnią gwarancją. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Smeg – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Smeg, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Smeg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie modny fason retro, a także efektowne, pastelowe odcienie to seria 50’S Retro Style marki Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zachwyci wszystkich zwolenników wyjątkowych i wysokiej jakości produktów.

  linia 50’S Retro Style to coś więcej niż zwykły sprzęt. To bezusterkowość i nieszablonowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka wolnoobrotowa serii 50’S Retro Style to praktyczna propozycja dla wielbicieli warzyw i owoców.

  pokaźny otwór upraszcza wkładanie produktów do wyciskarki. Wolnoobrotowy silnik i dźwignia regulacji konsystencji soków sprawiają, iż soki są perfekcyjnie gęste, a owoce czy warzywa nie tracą w trakcie wyciskania wartości odżywczych.

  Wyciskarka zaopatrzona jest w funkcję „Reverse”, która powoduje zmianę kierunku obrotów w celu wydobycia jak największej ilości płynu z niewiele soczystych produktów. Soki wyciskane dzięki technologii SST są delikatne i mają głęboki smak.dane technologicznE:- Główny korpus i komora wsadowa z plastiku- Misa z Tritan o objętości 500 ml- Chromowana podstawa- Dźwignia aktywująca wytwarzana ze stali nierdzewnej- Wałek ślimakowy z podwójną łopatką- W komplecie: 2 sitka (do przezroczystych i gęstych soków), pojemnik na sok z pokrywką o obszerności 1 l, popychacz, pojemnik na pulpę o obszerności 1,6 l, książeczka z 12 przepisami, 2 szczoteczki do czyszczenia- Maks.

  43 obroty na minutę- rozmiary: 412,6 x 269,6 x 170,6 mm- Moc 150 W produkt objęty jest 2 letnią gwarancją. Nie musisz także martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Smeg najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Smeg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Smeg w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki wolnoobrotowe – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Smeg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Smeg opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Smeg cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Smeg ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Smeg jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...