Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Funkcje kulinarne:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, miksowanie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, krojenie na frytki, krojenie w słupki, siekanie, mieszanie, gotowanie na parze, gotowanie indukcyjne;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje uzupełniające:płynna, praca pulsacyjna, zaimplementowana waga, możliwość rozbudowy o przystawki, regulacja temperatury;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:tak;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;mieszanie:tak;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce;kolor obudowy:szary;liczba poziomów obrotów:10;Moc:1500 W;Model (relacje):KCL95.xxx;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;Podgrzewanie indukcyjne:tak;objętość kielicha:1,6 l;pojemność misy roboczej:6,7 l;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:blender kielichowy, hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (sprężyste), rozdrabniacz (malakser), trzepaczka;Przystawki:mieszadło do lekkich mas, hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło zbierające (rozciągliwe), mieszadło uniwersalne, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do krojenia w słupki, blender kielichowy;regulowanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Regulacja temperatury:tak;rodzaj:robot planetarny;kolekcja:Chef Collection;seria (do relacji/nowa):Cooking Chef XL;Stylistyka Retro:nie;Wariantowanie - linia:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:2 akcesoria;zaimplementowana waga:tak;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna;Wyposażenie:podkładka;Pozostałe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (sprężyste), trzepaczka;Przystawki:blender kielichowy, rozdrabniacz;Rozdrabniacz (malakser):2 tarcze do śladowego tarcia, tarcza do krojenia na cienkie plastry, tarcza do krojenia na grube plastry, tarcza do krojenia w słupki, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak


☆ Kenwood JMP600 ☆

Kenwood JMP600 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta oraz wybór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Nowe wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają prosto wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimno Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przejrzysty, orzeźwiający i zniewalający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami oraz składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki$157 To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a równocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest dzisiaj osiągalne we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej części odżywczych i minerałów typowa sokowirówka.

  Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych składników owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe odcienie i są przezroczyste. Intensywny smak owoców progresywne funkcje nowej wyciskarki Kenwood i specyficzny system pracy na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko pozwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo - warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej wydajności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje wyjątkowo cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, generuje jedynie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.

  postępowa i skuteczna Wyciskarkę PureJuice JMP600 znamionuje postępowa konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych części - ślimaka i sita. To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko pokaźniejszą skuteczność i wytrzymałość urządzenia, ale niweluje również problem zapychania i pokaźnie usprawnia czyszczenie maszyny.

  Na wysoką skuteczność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku. 1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, całkowitą witamin i mikroelementów.

  Łatwe czyszczenie Nowa wyciskarka jest nie tylko efektywna, ale też intuicyjna i prosta w obsłudze. Akcentuje ją postępowa funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia.

  starczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu profesjonalnego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw. Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, uniemożliwiający zapychaniu.

  Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z obszerniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra. Niepowtarzalny korek Kolejnym rozwiązaniem, uwydatniającym wyciskarkę Kenwood jest specyficzny korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w ergonomiczne zakładki,,motylki" po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, by nalać przygotowany sok.

  To nad wyraz ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, umożliwia jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest konieczne.

  Tylko tak skonstruowany i wbudowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, zapewniając pełną higienę pracy. Kompaktowość i design Stylowy design i kompaktowe rozmiary wyciskarki sprawiają,nadaje się do każdego wystroju kuchni i prosto ją przechowywać.

  Została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, dzięki temu urządzenie zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie lub w szafce. Bezpieczeństwo używania Kreowanie soków z ulubionych owoców i warzyw przy użyciu nowej wyciskarki Kenwood jest nie tylko proste, lecz też w całości bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek składnik jest niepoprawnie zamontowany. Części wyciskarki zostały wytworzone z tworzyw wolnych od BPA, dzięki temu mogą mieć styczność z produktami spożywczymi.

  Co więcej, prosto poradzą sobie nawet z najtwardszymi składnikami. Wyciskarka została zaopatrzona w bieg wsteczny, usuwający problem blokowania komponentów, a wytrzymały ślimak został wytwarzany z tworzywa niepodatnego na odkształcenia.

  Jeszcze więcej kulinarnych inspiracji Świeże, pełne smaku soki z owoców i warzyw oraz naturalne bazy orzeźwiających drinków czy koktajli przygotowane momentalnie i bez wysiłku we własnej kuchni$158 To tylko część możliwości progresywnej wyciskarki Kenwood.

  Z jej pomocą, z łatwością wyczarujesz także soki ze świeżych ziół i warzyw liściastych, takich jak sałata czy kapusta oraz zdrowe dania, desery i przekąski na bazie naturalnej pulpy. W sytuacji wyciskarek wolnoobrotowych powstała pulpa jest sucha i zbita, a także posiada dużo części odżywczych.

  Stanowi pyszny i wartościowy komponent zup, dań wegetariańskich, zapiekanek, deserów czy ciasteczek. Pojemnik na pulpę pomieści aż 1,3 L drogocennego wyciągu z owoców i warzyw. Nowa wyciskarka PureJuice umożliwia także wyciskanie soków z orzechów, co stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób z nietolerancją laktozy, które mogą samodzielnie przygotować mleko z migdałów, kokosa czy soi.


☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to istotne komponenty zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na sporo sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala z łatwością uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe oraz unowocześnione elementy sprawiają, iż obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia oraz pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i transparentne,typowo w 100% naturalne i wypełnione witaminami i składnikami odżywczymi. To nadzwyczajna sugestia dla wszystkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o znakomitą formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i prędkie. Umożliwia wyciskanie soków ze wszystkich owoców - nawet bananów, warzyw i ziół i z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką skuteczność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wydobywa z owoców więcej składników odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw, w przeciwieństwie do prędkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację znacznych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki mają żywe barwy i są przejrzyste. Pomimo wysokiej produktywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje nad wyraz cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, generuje jedynie 67 dB, gwarantując komfort pracy. Intensywny smak owoców progresywna oraz praca na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w przypadku tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Ergonomiczny zbiornik na sok o objętości 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  wielkie możliwości w wyjątkowo kompaktowej formie Kompaktowe wymiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,pasuje do każdego aranżacji kuchni i z łatwością ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, żeby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr upraszcza montaż i demontaż urządzenia. Nieskomplikowane czyszczenie progresywna budowa wyciskarki gwarantuje nie tylko jej większą skuteczność i odporność, lecz niweluje także problem zapychania i wyraźnie usprawnia czyszczenie.

  PureJuice One praktyczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Wystarczy mniej niż szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu fachowego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka oczyszczająca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej dostajesz przezroczysty napój i suchą pulpę, będącą wspaniałym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze aniżeli kiedykolwiek. Znikomy wymiar wkładki i prosty montaż sprawiają, że jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Łatwej utrzymać ją w czystości klasyczny filtr.

  wbudowany korek Kolejnym rozwiązaniem, uwydatniającym wyciskarkę Kenwood jest standardowy korek, który zezwala na zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia i wyekwipowany w poręczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok. Jest bardzo ważny w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której mieści się sok, pozwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest niezbędne. Tylko tak skonstruowany i zastosowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, gwarantując całkowitą higienę pracy. Bezpieczeństwo użytkowania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, ale też w całości bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek element jest ni


☆ Kenwood JMP601 ☆

Kenwood JMP601 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP601
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta, a także wybór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Z łatwością jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają łatwo wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki finezyjnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, klarowny, orzeźwiający i olśniewający żywą barwą, ale też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest teraz możliwe we własnej kuchni, dzięki progresywnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej części odżywczych i minerałów typowa sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację dużych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych towarów, a otrzymywane soki posiadają żywe kolory i są przezroczyste. Intensywny smak owoców nowoczesne funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz oryginalny system pracy na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku.

  w przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko zezwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej skuteczności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje bardzo cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, generuje wyłącznie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.

  Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 ma w komplecie użyteczną przystawkę do sorbetów. Łatwa w montażu i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować atrakcyjne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

  wystarczy włożyć do tuby ulubione elementy, np. Truskawki, wiśnie lub jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,cieszyć się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. Żeby przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu albo mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców albo warzyw w tubie.

  To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi lub lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Postępowa i efektywnaWyciskarkę PureJuice JMP600 znamionuje progresywna kompozycja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych składników – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko obszerniejszą produktywność i wytrzymałość urządzenia, lecz niweluje także problem zapychania i znacznie upraszcza czyszczenie maszyny. Na wysoką sprawność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów. Łatwe czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, lecz też intuicyjna i prosta w obsłudze. Akcentuje ją postępowa funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 pozostała zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z większej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  oryginalny korek Kolejnym rozwiązaniem, podkreślającym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek pozostał na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia i wyekwipowany w ergonomiczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, by nalać przygotowany sok. To istotnie ważne w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której mieści się sok, pozwala na jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest potrzebne


☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef ☆

Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef Najniższa Cena Online

☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka – wyciskarka do soków wolnoobrotowa. Proces pozyskiwania soku przypomina tłoczenie na zimno, dzięki czemu sok nie traci cennych minerałów. Dzbanek na sok o obszerności 0,4 l. Korek zatrzymujący przepływ soku. Przystawka nadaje się do robotów kolekcji Kenwood Chef, montowana w gnieździe wolnych obrotów. Nieskomplikowany i prędki montaż rodzaju TWIST. W zestawie szczotka do czyszczenia.

☆ Kenwood JMP85 ☆

Kenwood JMP85 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP85
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrorowa o mocy 230 w, z funkcją reverse, wykonuje jedynie do 55 obrotów na minutę, wałek ślimakowy stworzony z ultemu, obrotowy kosz z 4 silikonowymi szczoteczkami, podajnik na warzywa i owoce o średnicy 43 i 73 mm, nieskomplikowana w czyszczeniu, pojemnik na sok i odpady w komplecie. Co możesz stworzyć?wyciskarka wolnoobrotowa purejuice xl to fantastyczny wybór do regularnego wyciskania i przygotowywania odżywczych soków, a choćby mleka orzechowego. To urządzenie klasy premium jest wyekwipowane w cichy,potężny silnik, który poradzi sobie z każdym, ciężkim zadaniem.wyciskanie całych owocówwyciskarka purejuice xl została zaprojektowana tak, aby wydobyć jak najwięcej wartości odżywczych nawet z najmocniej włóknistych owoców i warzyw, co pozwala ograniczyć odpady do absolutnego minimum. Dodawaj kawałki bezpośrednio do podajnika, aby wydobyć cały sok, oddzielając pulpę, którą możesz użyć w innych przepisach, takich jak burgery warzywne, brownie lub purée.najważniejsze cechy mocny silniksilnik o mocy 230 w pozwala bez trudu wycisnąć każdą kroplę soku ze komponentów.pojemnik na miąższpodawana jest do niego oddzielona od soku pulpa, którą możesz wykorzystać w innych przepisach i otrzymujesz czysty, najświeższy sok.podajnik xlskróć czas przygotowania, wkładając całe kawałki bezpośrednio do podajnika xl.podwójny podajnikzrób sok szybciej dzięki podajnikowi w dwóch wymiarach, który nadaje się do różnych wielkości owoców i warzywbez bałaganuutrzymuj swoją kuchnię w czystości dzięki korkowi uniemożliwiającego kapaniu, który pozwala uniknąć rozlewania się i marnowania soku.

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! ☆

Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! Najniższa Cena Online

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Szybka przesyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!! Akcesoria do robotów kuchennych KENWOOD KAX720PL metaliczne/Szare Akcesoria do robota sokowirówka Akcesoria Kenwood do Chef, kMix rozmiary Szerokość artykułu 22.0 cm Wysokość produktu 27.0 cm Głębokość produktu 27.0 cm Waga artykułu 2.3 kg Szerokość opakowania 30.0 cm Wysokość opakowania 21.0 cm Głębokość opakowania 30.0 cm Waga artykułu w opakowaniu 3.0 kg Podłączenie do wyjścia o niskiej prędkości - system połączenia z pokrętłem Kompatybilny z Chef i kMix pojemność pojemnika na sok: 400 ml wyciąganie miąższu owoców i warzyw System zapobiegający kapaniu Bezpiecznik prosty do czyszczenia Szczotka znajduje się w opakowaniu i nieskomplikowane czyszczenie filtra Sokowirówka wolna jako wyposażenie dopełniające KENWOOD KAX720PL można podłączyć do wyjścia o niskiej prędkości wszystkich robotów kuchennych Chef i kMix. Sok..

☆ Kenwood purejuice xl jmp85.000si ☆

Kenwood purejuice xl jmp85.000si Najniższa Cena Online

☆ Kenwood purejuice xl jmp85.000si - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: Kenwood purejuice xl jmp85.000si
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;ilość sit w zestawie:1;Moc:230 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na sok:0,6 litra;Silnik indukcyjny:tak;technika:jednoślimakowa;typ:pionowa;Wariantowanie-model:JMP85.00SI;Wielkość otworu wsadowego:73 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na sok, popychacz...


☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD ☆

KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD Najniższa Cena Online

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców i ziół, nadaje się do wszystkich robotów kuchennych kenwood z kolekcji chef i kmix.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to pokaźne składniki zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na niemało sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala z łatwością uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe , a także unowocześnione części sprawiają, iż obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia oraz pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i transparentne,przede wszystkim w 100% naturalne i wypełnione witaminami, a także składnikami odżywczymi. To genialna propozycja dla wszelkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o świetną formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i prędkie. Pozwala na wyciskanie soków ze wszystkich owoców - nawet bananów, warzyw i ziół, a także z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką efektywność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wyciąga z owoców więcej składników odżywczych i minerałów typowa sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych składników owoców i warzyw, w przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki mają żywe barwy i są klarowne. Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje nad wyraz cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, kreuje jedynie 67 dB, zapewniając komfort pracy. Intensywny smak owoców nowoczesna oraz praca na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w przypadku tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Użyteczny zbiornik na sok o obszerności 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  obszerne możliwości w wyjątkowo kompaktowej formie Kompaktowe wymiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,pasuje do każdego aranżacji kuchni i łatwo ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, by można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr ułatwia montaż i demontaż urządzenia. Nietrudne czyszczenie nowoczesna budowa wyciskarki zapewnia nie tylko jej obszerniejszą wydajność i odporność, lecz niweluje również problem zapychania i wyraźnie ułatwia czyszczenie.

  PureJuice One ergonomiczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Starczy mniej niż szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka przefiltrowująca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej uzyskujesz transparentny napój i suchą pulpę, będącą perfekcyjnym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze niż kiedykolwiek. Mały wymiar wkładki i prosty montaż sprawiają, iż jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Łatwej utrzymać ją w czystości tradycyjny filtr.

  zaimplementowany korek Kolejnym rozwiązaniem, akcentującym wyciskarkę Kenwood jest typowy korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w poręczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, by nalać przygotowany sok. Jest bardzo ważny w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której gromadzi się sok, pozwala na jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, zastosowanie korka jest potrzebne. Tylko tak skonstruowany i wbudowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, gwarantując pełną higienę pracy. Bezpieczeństwo stosowania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, lecz też całkowicie bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek element jest ni


☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! ☆

Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! Najniższa Cena Online

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Szybka dostawa. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i ma gwarancją producenta 2 lata!!! Akcesoria do robotów kuchennych KENWOOD KAX720PL srebrne/Szare Akcesoria do robota sokowirówka Akcesoria Kenwood do Chef, kMix wymiary Szerokość towaru 22.0 cm Wysokość produktu 27.0 cm Głębokość towaru 27.0 cm Waga towaru 2.3 kg Szerokość opakowania 30.0 cm Wysokość opakowania 21.0 cm Głębokość opakowania 30.0 cm Waga towaru w opakowaniu 3.0 kg Podłączenie do wyjścia o niskiej prędkości - system połączenia z pokrętłem Kompatybilny z Chef i kMix objętość pojemnika na sok: 400 ml wydobywanie miąższu owoców i warzyw System zapobiegający kapaniu Bezpiecznik przystępny do czyszczenia Szczotka znajduje się w opakowaniu i proste czyszczenie filtra Sokowirówka wolna jako wyposażenie dopełniające KENWOOD KAX720PL można podłączyć do wyjścia o niskiej prędkości wszelkich robotów kuchennych Chef i kMix. Sok..

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD ☆

KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD Najniższa Cena Online

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców i ziół, pasuje do wszelkich robotów kuchennych kenwood z serii chef i kmix.

☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef ☆

Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef Najniższa Cena Online

☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka – wyciskarka do soków wolnoobrotowa. Proces pozyskiwania soku przypomina tłoczenie na zimno, dzięki czemu sok nie traci cennych minerałów. Dzbanek na sok o pojemności 0,4 l. Korek zatrzymujący przepływ soku. Przystawka nadaje się do robotów kolekcji Kenwood Chef, montowana w gnieździe wolnych obrotów. Nieskomplikowany i prędki montaż rodzaju TWIST. W zestawie szczotka do czyszczenia.

☆ Kenwood JMP601 ☆

Kenwood JMP601 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP601
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta oraz wybór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu danych i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, przezroczysty, orzeźwiający i oszałamiający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest teraz osiągalne we własnej kuchni, dzięki progresywnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wydobywa z owoców więcej części odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do prędkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych towarów, a otrzymywane soki mają żywe odcienie i są transparentne. Aktywny smak owoców innowacyjne funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz unikalny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko zezwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej sprawności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje wyjątkowo cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, tworzy tylko 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.

  Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 ma w komplecie użyteczną przystawkę do sorbetów. Nietrudna w montażu i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować atrakcyjne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

  wystarczy włożyć do tuby ulubione składniki, np. Truskawki, wiśnie albo jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,radować się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. Żeby przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu albo mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców lub warzyw w tubie.

  To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi lub lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Progresywna i produktywnaWyciskarkę PureJuice JMP600 charakteryzuje postępowa konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych składników – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie gwarantuje nie tylko pokaźniejszą produktywność i odporność urządzenia, lecz niweluje również problem zapychania i istotnie ułatwia czyszczenie maszyny. Na wysoką sprawność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów. Proste czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko skuteczna, ale też instynktowna i prosta w obsłudze. Wyróżnia ją postępowa funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z obszerniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  oryginalny korek Kolejnym rozwiązaniem, akcentującym wyciskarkę Kenwood jest standardowy korek, który zezwala na zatkanie misy z sokiem i jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w użyteczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok. To wyjątkowo ważne w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której mieści się sok, zezwala na jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest koniecznePodsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki wolnoobrotowe – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...