Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Lund w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Lund


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek wolnoobrotowych Lund. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Lund,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Lund najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Lund, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Lund, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lund 6784 ☆

Lund 6784 Najniższa Cena Online

☆ Lund 6784 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lund
 • Nazwa produktu: Lund 6784
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  pozwalają na przygotowanie zdrowych i świeżych soków, przecierów owocowych i warzywnych, koktajli mlecznych, a także sorbetówINFORMACJE:moc: 150Wsilnik DC - dwukierunkowyprędkość: 65 RPMmateriał: PCTG (BPA FREE - wolne od BPA)pojemność pojemników: 1l3 rodzaje filtrównóżki przeciwpoślizgoweszczelna zatyczka zapobiegająca kapaniubieg wstecznyuchwyt usprawniający przenoszeniemożliwość mycia części składników w zmywarceblokada przed niekontrolowanym uruchomieniem.

  Urządzenie nie zacznie działać zanim prawidłowo nie zamontujemy wszelkich komponentów.mocne strony URZĄDZENIA:Cicha praca i energooszczędność – wolnoobrotowy silnik o mocy 150W i 65 obrotom na minutę gwarantuje oszczędność energii, a także cichą pracę.wydajność – wyciskarka wolnoobrotowa szczególnie skrupulatnie miażdży komponenty dając dużą ilość soku oraz szczególnie suchy miąższ.Wygoda – w wyciskarce pionowej wałek ślimakowy znajduje się w pionie, dzięki czemu warzywa i owoce nie wymagają ciągłego popychania.

  Wyciskanie przebiega szybciej niżeli w wyciskarkach poziomych. Ponadto spory wlot umożliwi wrzucanie całych kawałków owoców, bez konieczności ich krojenia.Zdrowie – specjalnie wyprofilowany ślimak delikatnie i powoli miażdży komponenty a następnie przy wolnych obrotach przeciska produkty poprzez sitko wyciskając z nich soki.

  dzięki czemu nie są one napowietrzone, a także zawierają dużą ilość składników odżywczychRóżnorodność – dzięki zestawowi 3 filtrów wyciskarka zezwala na przygotowanie rzadkich i gęstych soków, a także lodowych sorbetów.Bezpieczeństwo – części wyciskarki wolne są od BPA (bisfenolu A), który według badań może mieć zgubny pływ na zdrowie.Łatwość mycia i porządek w miejscu pracy – większość części można myć w zmywarce.

  w dodatku do zestawu załączona jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie m.in. Filtrów. Szczelna zatyczka „niekapek" zapobiega niekontrolowanym wyciekom soku. Otwarty otwór na miąższ ułatwi jego czyszczenie.

  Zalecamy opłukanie wszystkich części od razu po pracy zanim wyschną resztki owoców i warzywStabilność – produkt gromadzi przeciwpoślizgowe nóżki uniemożliwiające przemieszczaniu się urządzeniaAKCESORIA:pojemnik na miąższ - 1lpojemnik na sok - 1lszczoteczka do czyszczenia sit i pojemnikówfiltr z minimalnymi oczkami do rzadkiego sokufiltr z sporymi oczkami do gęstego sokufiltr bez oczek do mrożonych owocówwyprofilowany, długi ślimakpodstawa filtra z gumowymi elementami oczyszczającymi filtrpopychacz...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Lund – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Lund, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Lund jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lund 6784 ☆

Lund 6784 Najniższa Cena Online

☆ Lund 6784 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lund
 • Nazwa produktu: Lund 6784
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  umożliwiają przygotowanie zdrowych i świeżych soków, przecierów owocowych i warzywnych, koktajli mlecznych oraz sorbetówINFORMACJE:moc: 150Wsilnik DC - dwukierunkowyprędkość: 65 RPMmateriał: PCTG (BPA FREE - wolne od BPA)objętość pojemników: 1l3 typy filtrównóżki antypoślizgoweszczelna zatyczka zapobiegająca kapaniubieg wstecznyuchwyt upraszczający przenoszeniemożliwość mycia części składników w zmywarceblokada przed niekontrolowanym uruchomieniem.

  Urządzenie nie zacznie działać zanim korzystnie nie zamontujemy wszystkich komponentów.mocne strony URZĄDZENIA:Cicha praca i energooszczędność – wolnoobrotowy silnik o mocy 150W i 65 obrotom na minutę zagwarantuje oszczędność energii oraz cichą pracę.efektywność – wyciskarka wolnoobrotowa bardzo dokładnie miażdży elementy dając dużą ilość soku, a także wyjątkowo suchy miąższ.Wygoda – w wyciskarce pionowej wałek ślimakowy znajduje się w pionie, dzięki temu warzywa i owoce nie wymagają ciągłego popychania.

  Wyciskanie przebiega szybciej niżeli w wyciskarkach poziomych. Dodatkowo pokaźny wlot umożliwi wrzucanie całych kawałków owoców, bez konieczności ich krojenia.Zdrowie – specjalnie wyprofilowany ślimak delikatnie i powoli miażdży składniki a następnie przy wolnych obrotach przeciska produkty poprzez sitko wyciskając z nich soki.

  dzięki temu nie są one napowietrzone i zawierają dużą ilość składników odżywczychRóżnorodność – dzięki zestawowi 3 filtrów wyciskarka zezwala na przygotowanie rzadkich i gęstych soków i lodowych sorbetów.Bezpieczeństwo – części wyciskarki wolne są od BPA (bisfenolu A), który według badań może mieć szkodliwy pływ na zdrowie.Łatwość mycia i porządek w miejscu pracy – większość komponentów można myć w zmywarce.

  w dodatku do zestawu załączona jest szczoteczka upraszczająca czyszczenie m.in. Filtrów. Szczelna zatyczka „niekapek" uniemożliwia niekontrolowanym wyciekom soku. Otwarty otwór na miąższ ułatwi jego czyszczenie.

  Zalecamy opłukanie wszelkich części od razu po pracy zanim wyschną resztki owoców i warzywStabilność – artykuł posiada przeciwpoślizgowe nóżki zapobiegające przemieszczaniu się urządzeniaAKCESORIA:pojemnik na miąższ - 1lpojemnik na sok - 1lszczoteczka do czyszczenia sit i pojemnikówfiltr z niepokaźnymi oczkami do rzadkiego sokufiltr z znacznymi oczkami do gęstego sokufiltr bez oczek do mrożonych owocówwyprofilowany, długi ślimakpodstawa filtra z gumowymi elementami oczyszczającymi filtrpopychacz...Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Lund najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Lund w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Lund w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki wolnoobrotowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Lund nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Lund opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Lund cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Lund ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Lund jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...