Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Bosch w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Bosch


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych Bosch. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek wolnoobrotowych.

Jakie wyciskarki wolnoobrotowe Bosch najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki wolnoobrotowe Bosch, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek wolnoobrotowych Bosch, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku przejrzystego) do wyciskania soku z różnorodnych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej prędkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezawaryjny silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo sprawnie i cicho. Jakość Wysoka skuteczność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wyciągać sok przy niższym poziomie hałasu. Niezawodny silnik zapewnia najwyższą wydajność i pracuje niezwykle cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technika GentleSqueezing gwarantuje przychylne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  potężna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie przeważnie zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i wygodne czyszczenie. Przystępne czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak komfortowe, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest prędkie i nieskomplikowane dzięki komfortowej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce gwarantują jeszcze pokaźniejszy komfort.

  mnogość zastosowań Inspirująca książka z przepisami w pakiecie. Czy lubisz przeróżne soki i koktajle? użyteczna książka wytworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch mieści sporo przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

  Odkryj nowe pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Uzupełniające dane i specyfikacja technologiczna doskonałe rezultaty niepowtarzalna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać doskonały rezultat - elementy zachowują swoje zdrowe atrybuty dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący rewelacyjną sprawność. 2 sita o przeróżnych rozmiarach otworów zezwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba tworzona z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort rewelacyjne rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można genialnie wymieszać wewnątrz urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Dołączona książeczka z przepisami zawiera inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie elementy z tworzyw nienaturalnych posiadające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest poprawnie złożone i poprawnie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - nietrudne i dokładne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane części wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku krystalicznego.


☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, finezyjne wyciskanie, cicha praca i łatwe czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Nieprzeciętna do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli, a także soków.

  technika delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii składniki są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki czemu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także nad wyraz cicha, co nie obniża jej wydajności ani skuteczności. Wyciśniesz wyraźnie więcej zdrowego soku, w przypadku tradycyjnych sokowirówek. Technika finezyjnego wyciskania Dzięki oryginalnej technologii składniki są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki czemu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także szczególnie cicha, co nie zmniejsza jej sprawności ani skuteczności.

  Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w przypadku tradycyjnych sokowirówek. Cichy,konkretny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,konkretny silnik.

  To gwarancja nieprzeciętnie wysokiej produktywności w trakcie pracy i zaskakująco niewielkiej emisji hałasu, choćby w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców lub twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,konkretny silnik Niemiecka technologia w najkorzystniejszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,konkretny silnik. To gwarancja niebywale wysokiej sprawności podczas pracy i zaskakująco niewielkiej emisji hałasu, choćby w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy różnorodne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie kryteria.

  Jest zaopatrzona w trzy filtry: do soków gęstych, przejrzystych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować mnóstwo różnorodnych zdrowych soków czy koktajli i cieszyć się nimi każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a nawet przekracza wszystkie wymogi.

  Jest wyekwipowana w trzy filtry: do soków gęstych, krystalicznych i nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować niemało rozmaitych zdrowych soków czy koktajli i cieszyć się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od dzisiaj mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak lubisz. tylko odpowiednio ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Bosch – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki wolnoobrotowe Bosch, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek wolnoobrotowych Bosch jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku przejrzystego) do wyciskania soku z najróżniejszych rodzajów owoców i warzyw. Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej szybkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Niezawodny silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo wydajnie i cicho. Jakość Wysoka efektywność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i szybkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezusterkowy silnik zagwarantuje najwyższą produktywność i pracuje szczególnie cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie części plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej szybkości. Technika GentleSqueezing zagwarantuje przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  solidna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie zwykle zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Nieskomplikowane czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak wygodne, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i nietrudne dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce gwarantują jeszcze obszerniejszy komfort.

  mnogość zastosowań Inspirująca książka z przepisami w komplecie. Czy lubisz różnorodne soki i koktajle? funkcjonalna książka wytworzona specjalnie dla wyciskarki Bosch mieści mnóstwo przepisów na pyszne soki, koktajle i dużo innych.

  Odkryj nowe pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dopełniające dane i specyfikacja technologiczna nieprzeciętne rezultaty unikalna technologia powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać rewelacyjny rezultat - składniki zachowują swoje zdrowe cechy dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W gwarantujący idealną efektywność. 2 sita o zróżnicowanych wymiarach otworów zezwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba stworzona z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort nieprzeciętne rozwiązanie - wyciskania soku z zróżnicowanych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie niedługiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można znakomicie wymieszać wewnątrz urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami mieści inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie elementy z tworzyw sztucznych posiadające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest poprawnie złożone, a także korzystnie zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - łatwe i dokładne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane elementy wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku krystalicznego.


☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, subtelne wyciskanie, cicha praca i przystępne czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Doskonała do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli, a także soków.

  technologia subtelnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii elementy są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także szczególnie cicha, co nie zmniejsza jej efektywności ani wydajności. Wyciśniesz istotnie więcej zdrowego soku, w przypadku klasycznych sokowirówek. Technologia delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii komponenty są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także wyjątkowo cicha, co nie ogranicza jej sprawności ani produktywności.

  Wyciśniesz znacznie więcej zdrowego soku, w przypadku klasycznych sokowirówek. Cichy,konkretny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,mocny silnik.

  To gwarancja niebywale wysokiej wydajności w trakcie pracy i zaskakująco nieznacznej emisji hałasu, choćby w przypadku przetwarzania mrożonych owoców lub twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,potężny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract posiada cichy,solidny silnik. To gwarancja niesłychanie wysokiej wydajności podczas pracy i zaskakująco drobnej emisji hałasu, nawet w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy różnorodne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymogi.

  Jest zaopatrzona w trzy filtry: do soków gęstych, klarownych, a także nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować mnóstwo rozmaitych zdrowych soków czy koktajli i cieszyć się nimi każdego dnia. Trzy przeróżne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymogi.

  Jest wyekwipowana w trzy filtry: do soków gęstych, klarownych, a także nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować dużo przeróżnych zdrowych soków czy koktajli i cieszyć się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od dzisiaj mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak uwielbiasz. wyłącznie odpowiednio ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka wolnoobrotowa Bosch najlepsza?


Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Bosch w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka wolnoobrotowa Bosch w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek wolnoobrotowych Bosch nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek wolnoobrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka wolnoobrotowa Bosch opinie,
 • dobra wyciskarka wolnoobrotowa Bosch cena,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Bosch ranking,
 • wyciskarka wolnoobrotowa Bosch jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...