Najlepsze wyciskarki Smeg w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Smeg


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Smeg. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Smeg,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Smeg najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Smeg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Smeg, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie lubiany fason retro i błyskotliwe, pastelowe barwy to seria 50’S Retro Style producenta Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszelkich entuzjastów wyjątkowych i wysokiej jakości produktów.

  kolekcja 50’S Retro Style to coś więcej niżeli zwykły sprzęt. To niezawodność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka wolnoobrotowa kolekcji 50’S Retro Style to funkcjonalna sugestia dla sympatyków warzyw i owoców.

  znaczny otwór usprawnia wkładanie produktów do wyciskarki. Wolnoobrotowy silnik i dźwignia regulacji konsystencji soków sprawiają, że soki są nieprzeciętnie gęste, a owoce czy warzywa nie tracą w trakcie wyciskania wartości odżywczych.

  Wyciskarka wyekwipowana jest w funkcję „Reverse”, która powoduje zmianę kierunku obrotów w celu wydobycia jak największej ilości płynu z niedużo soczystych produktów. Soki wyciskane dzięki technologii SST są delikatne i posiadają głęboki smak.cechy: -Korpus wyprodukowany z trwałego plastiku.

  błyszcząca i stylowa powierzchnia urządzenia w jednym z czterech przystępnych odcieni,-jednostajna podstawa wyposażona w przeciwpoślizgowe nóżki,-Trzystopniowa dźwignia zezwala na dostosowanie gęstości soku,-Misa o obszerności 500 ml wytworzona z niepodatnego i pozbawionego BPA materiału Tritan™,-wykonany ze stali nierdzewnej dzióbek uniemożliwia brudzeniu się urządzenia,-tworzony z tworzywa sztucznego kosz z aż czterema silikonowymi szczoteczkami gwarantuje nadzwyczajną ekstrakcję soku,-stanowczo odporny wałek ślimakowy z podwójną łopatką stworzony z ULTEM™.informacje technologicznE:- Główny korpus i komora wsadowa z plastiku- Misa z Tritan o obszerności 500 ml- Chromowana podstawa- Dźwignia aktywująca produkowana ze stali nierdzewnej- Wałek ślimakowy z podwójną łopatką- W pakiecie: 2 sitka (do klarownych i gęstych soków), pojemnik na sok z pokrywką o obszerności 1 l, popychacz, pojemnik na pulpę o objętości 1,6 l, książeczka z 12 przepisami, 4 szczoteczki do czyszczenia- Maks.

  43 obroty na minutę- wymiary: 171x270x413 mm- Moc 150 WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Historia marki Smeg rozpoczęła się już w 1948 roku we Włoszech, a aktualnie jest to firma wiodąca w produkowaniu sprzętu domowego.

  firma Smeg to nie tylko tostery, miksery, blendery, czajniki,na dodatek kuchenki i lodówki i niemało innych. Kiedy producent ugruntowała swoją pozycję na rynku, rozpoczęła produkcję w dodatku sprzętów mistrzowskich, zarówno dla restauracji i ośrodków medycznych.

  Produkty tej producenta stały się znane na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny, która założyła firmę i kontynuuje tradycję poprzez nazwę firmy, która brzmi: „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla”, co precyzyjnie oznacza: „Zakłady Metalurgiczne w Gustalii”.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Smeg w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz w dodatku martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Smeg CJF01 ☆

Smeg CJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg CJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg CJF01
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie popularny styl retro, a także atrakcyjny i oryginalny design, to atrybuty chatraketrerystyczne dla nowej serii wybranych produktów włoskiej firmy Smeg, które zostały wytwarzane przy współpracy z najsłynniejszym włoskim duetem projektantów mody Dolce&Gabbana.

  Na niezawodnym i praktycznym sprzęcie AGD naniesione zostały unikatowe zdobienia charakterystyczne dla włoskiego domu mody. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszelkich miłośników unikatowych i wysokiej jakości produktów.

  kolekcja 50’S Retro Style aby Dolce&Gabanna, to coś więcej niżeli zwykły sprzęt. To bezusterkowość i unikatowe uzupełnienie kuchennego wnętrza i prawdziwa gratka dla wszelkich zwolenników włoskiego designu - wytwornego, specyficznego, a przy tym wyjątkowo oryginalnego.Wyciskarka do cytrusów kolekcji 50’S Retro Style to poręczna sugestia dla zwolenników świeżo wyciskanych soków.

  umożliwia wyciśnięcie cytrusa do ostatniej kropli bez zapotrzebowania wykorzystania obszernej siły. Tworzony ze stali rdzoodpornej stożek wyciskający i filtr jest higienicznym rozwiązaniem. Dzięki użytemu materiałowi komponenty te są odporne na korozję i mechaniczne uszkodzenia.

  Aluminiowy korpus wyciskarki do cytrusów został odlany ciśnieniowo, jest trwały i nieskomplikowany w czyszczeniu. Wszystkie części wytwarzane z plastiku są kompletnie wolne od BPA. Ponadto wyciskarka do cytrusów posiada schowek na , a także nóżki przeciwpoślizgowe gwarantujące komfort korzystania.informacje technicznE:- Główny korpus odlany z aluminium- Filtr i stożek wyciskający produkowany ze stali nierdzewnej- Dziubek produkowany ze stali rdzoodpornej zabezpiecza przed kapaniem- Pojemnik na sok, a także pokrywka z Tritan bez zawartości krzywdzących substancji, takich jak BPA- przeciwpoślizgowe nóżki- kabel zasilający o długości 1 m, który można umieścić w schowku- automatyczny włącznik / wyłącznik- rozmiary: 281 x 166 x 166 mm- Moc 70 W.artykuł objęty jest 2 letnią gwarancją.Historia firmy Smeg rozpoczęła się już w 1948 roku we Włoszech, a aktualnie jest to firma wiodąca w wytwarzaniu sprzętu domowego.

  firma Smeg to nie tylko tostery, miksery, blendery, czajniki,na dodatek kuchenki i lodówki i dużo innych. Kiedy firma ugruntowała swoją pozycję na rynku, rozpoczęła produkcję w dodatku maszyn mistrzowskich, zarówno dla restauracji i ośrodków medycznych.

  Produkty tej firmy stały się znane na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny, która założyła firmę i kontynuuje tradycję poprzez nazwę firmy, która brzmi: „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla”, co dokładnie oznacza: „Zakłady Metalurgiczne w Gustalii”.Nie musisz też martwić się dostawą.

  Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plNiezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie lubiany fason retro, a także piękne, pastelowe odcienie to kolekcja 50’S Retro Style producenta Smeg.

  Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością olśni wszelkich sympatyków unikatowych i wysokiej jakości produktów. Kolekcja 50’S Retro Style to coś więcej aniżeli zwykły sprzęt. To bezusterkowość i nieszablonowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka do cytrusów linii 50’S Retro Style to ergonomiczna propozycja dla miłośników świeżo wyciskanych soków.

  zezwala na wyciśnięcie cytrusa do ostatniej kropli bez potrzeby użycia szerokiej siły. Tworzony ze stali nierdzewnej stożek wyciskający i filtr jest higienicznym rozwiązaniem. Dzięki użytemu materiałowi części te są wytrzymałe na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia.

  Aluminiowy korpus wyciskarki do cytrusów został odlany ciśnieniowo, jest trwały i nieskomplikowany w czyszczeniu. Wszystkie elementy wyprodukowane z plastiku są kompletnie wolne od BPA. Ponadto wyciskarka do cytrusów ma schowek na i nóżki antypoślizgowe gwarantujące komfort korzystania.dane technicznE:- Główny korpus odlany z aluminium- Filtr i stożek wyciskający wytwarzany ze stali rdzoodpornej- Dziubek wyprodukowany ze stali nierdzewnej zabezpiecza przed kapaniem- Pojemnik na sok oraz pokrywka z Tritan bez zawartości szkodliwych substancji, takich jak BPA- przeciwpoślizgowe nóżki- przewód zasilający o długości 1 m, który można umieścić w schowku- samoczynny włącznik / wyłącznik- wymiary: 281 x 166 x 166 mm- Moc 70 WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Nie musisz jeszcze martwić się dostawą.

  Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Smeg – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Smeg, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Smeg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Smeg CJF01 ☆

Smeg CJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg CJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg CJF01
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie lubiany styl retro oraz piękny i oryginalny design, to cechy chatraketrerystyczne dla nowej serii wybranych produktów włoskiej marki Smeg, które zostały produkowane przy współpracy z najsłynniejszym włoskim duetem projektantów mody Dolce&Gabbana.

  Na bezawaryjnym i użytecznym sprzęcie AGD naniesione zostały nieszablonowe zdobienia specyficzne dla włoskiego domu mody. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością olśni wszystkich sympatyków unikatowych i wysokiej jakości produktów.

  seria 50’S Retro Style żeby Dolce&Gabanna, to coś więcej aniżeli zwykły sprzęt. To bezawaryjność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza i prawdziwa gratka dla wszelkich wielbicieli włoskiego designu - wytwornego, oryginalnego, a przy tym bardzo oryginalnego.Wyciskarka do cytrusów linii 50’S Retro Style to praktyczna propozycja dla entuzjastów świeżo wyciskanych soków.

  umożliwia wyciśnięcie cytrusa do ostatniej kropli bez zapotrzebowania użycia wielkiej siły. Wyprodukowany ze stali nierdzewnej stożek wyciskający i filtr jest higienicznym rozwiązaniem. Dzięki użytemu materiałowi komponenty te są wytrzymałe na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia.

  Aluminiowy korpus wyciskarki do cytrusów został odlany ciśnieniowo, jest trwały i nietrudny w czyszczeniu. Wszystkie komponenty wytwarzane z plastiku są w całości wolne od BPA. Dodatkowo wyciskarka do cytrusów posiada schowek na , a także nóżki antypoślizgowe gwarantujące komfort korzystania.informacje technicznE:- Główny korpus odlany z aluminium- Filtr i stożek wyciskający stworzony ze stali nierdzewnej- Dziubek produkowany ze stali rdzoodpornej zabezpiecza przed kapaniem- Pojemnik na sok oraz pokrywka z Tritan bez zawartości szkodliwych substancji, takich jak BPA- antypoślizgowe nóżki- przewód zasilający o długości 1 m, który można umieścić w schowku- automatyczny włącznik / wyłącznik- rozmiary: 281 x 166 x 166 mm- Moc 70 W.artykuł objęty jest 2 letnią gwarancją.Historia marki Smeg rozpoczęła się już w 1948 roku we Włoszech, a aktualnie jest to marka wiodąca w produkcji sprzętu domowego.

  producent Smeg to nie tylko tostery, miksery, blendery, czajniki,także kuchenki i lodówki i dużo innych. Kiedy producent ugruntowała swoją pozycję na rynku, rozpoczęła produkcję dodatkowo maszyn fachowych, zarówno dla restauracji i ośrodków medycznych.

  Produkty tej producenta stały się znane na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny, która założyła firmę i kontynuuje tradycję przez nazwę producenta, która brzmi: „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla”, co starannie oznacza: „Zakłady Metalurgiczne w Gustalii”.Nie musisz na dodatek martwić się dostawą.

  Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plNiezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie modny fason retro i błyskotliwe, pastelowe kolory to seria 50’S Retro Style firmy Smeg.

  Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zachwyci wszystkich entuzjastów nieszablonowych i wysokiej jakości produktów. Kolekcja 50’S Retro Style to coś więcej niżeli zwykły sprzęt. To niezawodność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka do cytrusów serii 50’S Retro Style to funkcjonalna sugestia dla sympatyków świeżo wyciskanych soków.

  umożliwia wyciśnięcie cytrusa do ostatniej kropli bez potrzeby wykorzystania obfitej siły. Produkowany ze stali nierdzewnej stożek wyciskający oraz filtr jest higienicznym rozwiązaniem. Dzięki użytemu materiałowi komponenty te są oporne na korozję i mechaniczne uszkodzenia.

  Aluminiowy korpus wyciskarki do cytrusów został odlany ciśnieniowo, jest trwały i przystępny w czyszczeniu. Wszystkie komponenty wytworzone z plastiku są kompletnie wolne od BPA. Na dodatek wyciskarka do cytrusów posiada schowek na oraz nóżki antypoślizgowe gwarantujące komfort korzystania.dane technicznE:- Główny korpus odlany z aluminium- Filtr i stożek wyciskający wyprodukowany ze stali nierdzewnej- Dziubek produkowany ze stali nierdzewnej zabezpiecza przed kapaniem- Pojemnik na sok, a także pokrywka z Tritan bez zawartości destrukcyjnych substancji, takich jak BPA- przeciwpoślizgowe nóżki- przewód zasilający o długości 1 m, który można umieścić w schowku- samoczynny włącznik / wyłącznik- wymiary: 281 x 166 x 166 mm- Moc 70 WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Nie musisz również martwić się dostawą.

  Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Smeg SJF01 ☆

Smeg SJF01 Najniższa Cena Online

☆ Smeg SJF01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg SJF01
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie modny styl retro oraz ładne, pastelowe kolory to kolekcja 50’S Retro Style producenta Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością olśni wszelkich miłośników wyjątkowych i wysokiej jakości produktów.

  seria 50’S Retro Style to coś więcej niżeli zwykły sprzęt. To niezawodność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka wolnoobrotowa linii 50’S Retro Style to funkcjonalna sugestia dla fanów warzyw i owoców.

  znaczny otwór usprawnia wkładanie produktów do wyciskarki. Wolnoobrotowy silnik i dźwignia regulacji konsystencji soków powodują, iż soki są wspaniale gęste, a owoce czy warzywa nie tracą w trakcie wyciskania wartości odżywczych.

  Wyciskarka wyekwipowana jest w funkcję „Reverse”, która powoduje zmianę kierunku obrotów w celu wydobycia jak największej ilości płynu z niewiele soczystych produktów. Soki wyciskane dzięki technologii SST są delikatne i posiadają głęboki smak.właściwości: -Korpus wyprodukowany z trwałego plastiku.

  połyskująca i stylowa powierzchnia urządzenia w jednym z czterech przystępnych kolorów,-zrównoważona podstawa zaopatrzona w antypoślizgowe nóżki,-Trzystopniowa dźwignia zezwala na dostosowanie gęstości soku,-Misa o pojemności 500 ml tworzona z niepodatnego i pozbawionego BPA materiału Tritan™,-wykonany ze stali rdzoodpornej dzióbek zapobiega brudzeniu się urządzenia,-wykonany z tworzywa nienaturalnego kosz z aż czterema silikonowymi szczoteczkami gwarantuje świetną ekstrakcję soku,-szczególnie wytrzymały wałek ślimakowy z podwójną łopatką wytwarzany z ULTEM™.dane technologicznE:- Główny korpus i komora wsadowa z plastiku- Misa z Tritan o objętości 500 ml- Chromowana podstawa- Dźwignia aktywująca produkowana ze stali rdzoodpornej- Wałek ślimakowy z podwójną łopatką- W zestawie: 2 sitka (do krystalicznych i gęstych soków), pojemnik na sok z pokrywką o obszerności 1 l, popychacz, pojemnik na pulpę o objętości 1,6 l, książeczka z 12 przepisami, 4 szczoteczki do czyszczenia- Maks.

  43 obroty na minutę- rozmiary: 171x270x413 mm- Moc 150 WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Historia marki Smeg rozpoczęła się już w 1948 roku we Włoszech, a obecnie jest to marka wiodąca w wytwarzaniu sprzętu domowego.

  marka Smeg to nie tylko tostery, miksery, blendery, czajniki,w dodatku kuchenki i lodówki i sporo innych. Kiedy producent ugruntowała swoją pozycję na rynku, rozpoczęła produkcję też sprzętów fachowych, jednocześnie dla restauracji i ośrodków medycznych.

  Produkty tej producenta stały się znane na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny, która założyła producenta i kontynuuje tradycję poprzez nazwę firmy, która brzmi: „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla”, co precyzyjnie oznacza: „Zakłady Metalurgiczne w Gustalii”.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Smeg w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.plPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka Smeg najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Smeg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Smeg w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Smeg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Smeg opinie,
 • dobra wyciskarka Smeg cena,
 • wyciskarka Smeg ranking,
 • wyciskarka Smeg jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...