Najlepsze wyciskarki Tefal w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Tefal


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Tefal. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Tefal najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Tefal, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Tefal, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania, a także funkcja reverse istotnie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje rozszerzające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca i budowa upraszczająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała szybkość i funkcja reverse pokaźnie upraszczają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki dużej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce, a także wytworna forma, nakłaniająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz niemało zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy niewiele znaczącej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, sprawiają, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę albo zero. Wygoda - wielkie pojemniki Dzięki pokaźnej objętości dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  cechy: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, liczba filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja prędkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL JUICE&CLEAN ZC420E Model: ZC420E38 WYCIŚNIJ WSZYSTKO Z ULUBIONYCH OWOCÓW I WARZYW Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy prostemu czyszczeniu dzięki technice Easy Clean. Największe atuty wyciskarki Tefal Juice&Clean ZC420E Do ostatniej kropli Zapomnij o zamkniętym soku głęboko w owocu. Dzięki wyciskaniu do ostatniej kropli całość produktów znajdzie się w Twojej szklance.

  mnogość witamin i minerałów zawartych w świeżych owocach i warzywach już nigdy się nie zmarnuje. Łatwość na każdym kroku instynktowny panel urządzenia zezwala na prostą obsługę bez wysiłku. Na panelu można wybrać jeden z czterech programów dopasowanych do różnych komponentów.

  Jeśli zdarzy się tak, iż twardszy albo obszerniejszy element zablokuje wyciskarkę, można skorzystać z funkcji reverse i odblokować urządzenie. Nieskazitelna czystość Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  w dodatku funkcja blokady kapania pozwala na utrzymanie blatu w czystości. Klik i gotowe Rączka Ingenio jest wyjątkowo prosta w konstrukcji. Nie potrzebujesz do jej stosowania jakichkolwiek narzędzi. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zezwala na przypięcie jej i odpięcie przy pomocy łącznie trzech guzików.

  Cały cykl trwa krócej niż sekundę. Poznaj lepiej wyciskarkęTefal Juice&Clean ZC420E Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to dzisiaj codzienność. Dodatkowo wyciskarka Tefal Juice&Clean wyposażona jest w specjalny system Easy Clean.

  samoczynne czyszczenie pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Juice&Clean? Dzięki wyciskarce Tefal Juice&Clean ZC420E przygotujesz nie tylko fantastyczne soki!

  Urządzenie pozwala na użycie jednego z czterech programów automatycznych: do miękkich składników, twardych elementów, lodów i dżemów i sosów. Jakie uzupełniające funkcje ma wyciskarka Tefal ZC420E? Dwa filtry pozwalają na przygotowanie zarówno soków, sorbetów, lodów, sosów, jak ponadto przecierów i dżemów.

  Funkcja regulacji ilości miąższu pozwala kontrolować gęstość soku. Ponadto w pudełku z wyciskarką znajdują się obszernych rozmiarów dzbanek na sok i zbiornik pozostałego miąższu. Jak utrzymać czystość przy użytkowaniu wyciskarki Tefal Juice&Clean? Utrzymanie czystości z wyciskarką Tefal Juice&Clean ZC420E jest dziecinnie proste.

  Podstawowa funkcja to automatyczne czyszczenie urządzenia. Co jednak z kapaniem soku z urządzenia na blat? Zostało wyeliminowane! Wszystko dzięki funkcji ochrony przed kapaniem, działającej w intuicyjny i prosty sposób.


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL ULTRA JUICE DIGIT ZC605D Model: ZC605D Pyszne i naturalne soki w jednej chwili! Z pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Ultra Juice bez trudu przygotujesz pyszne i zdrowe soki każdego dnia!

  Dzięki otworowi o średnicy 85 mm nie musisz już kroić warzyw i owoców przed wyciskaniem. Dodatkowo automatyczna funkcja EasyClean upraszcza czyszczenie co powoduje, że urządzenie rewelacyjnie nadaje się do codziennego wykorzystania.

  Największe mocne strony wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit ZC605D nieprzeciętna wygoda duży otwór Wyciskarka ma otwórz o średnicy 85 mm, co pozwala na wygodne wyciskanie owoców i warzyw bez zapotrzebowania ich krojenia.

  Łatwe czyszczenie Funkcja EasyClean Dzięki samoczynnej funkcji EasyClean, mycie urządzenia jest wyjątkowo przystępne i prędkie. Wysoka produktywność technologia tłoczenia na zimno Wytrzymała metalowa śruba i technologia tłoczenia na zimno wspaniałe rezultaty za każdym razem!

  Łatwość użytkowania 4 przeznaczone programy Skorzystaj z 4 specjalnych programów (miękkie owoce, twarde owoce, lody, coulis) i funkcji reverse za pomocą instynktownego panelu dotykowego. Wszechstronność Dodatkowy filtr Specjalny filtr dołączony do zestawu pozwoli Ci przygotować lody i coulis.

  Dla aktywnych mobilny pojemnik wygodny pojemnik dołączony do urządzenia pozwali Ci radować się zdrowym i pysznym sokiem gdziekolwiek jesteś! Poznaj lepiej wyciskarkęTefal Ultra Juice Digit ZC605D Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to dzisiaj codzienność. Na dodatek wyciskarka Tefal Ultra Juice Digit zaopatrzona jest w specjalny system Easy Clean.

  samoczynne czyszczenie pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit? Dzięki wyciskarce Tefal Ultra Juice Digit ZC605D przygotujesz nie tylko fantastyczne soki!

  Urządzenie umożliwia zastosowanie jednego z czterech programów automatycznych: do miękkich komponentów, twardych składników, lodów oraz coulis. Jakie dodatkowe funkcje ma wyciskarka Tefal ZC605D? Wyciskarka Tefal Ultra Juice gwarantuje nieszablonową wygodę dzięki obfitemu otworowi o średnicy 85mm.

  dzięki czemu nie trzeba kroić owoców i warzyw przed wyciskaniem. Technologia tłoczenia na zimno to gwarancja wyśmienitych rezultatów. Przyczynia się do nich też specjalna metalowa śruba. Urządzenie posiada ponadto specjalny filtr do przyrządzania lodów i coulis, który genialnie spełni oczekiwania w połączeniu z asygnowanymi programami.

  przenośny pojemnik pozwala zabrać świeżo przygotowany sok do domu lub szkoły. Jak utrzymać czystość przy użytkowaniu wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit? Utrzymanie czystości z wyciskarką Tefal Ultra Juice Digi ZC605D jest dziecinnie proste.

  Podstawowa funkcja to samoczynne czyszczenie urządzenia. Co jednak...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Tefal – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Tefal, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek Tefal jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania, a także funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: uzupełniające funkcje rozszerzające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca, a także budowa ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niewiele znaczącej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała szybkość i funkcja reverse znacznie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki sporej pojemności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce i wytworna forma, nakłaniająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz dużo zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy niewiele znaczącej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Łatwa obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy, a także funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę albo zero. Wygoda - duże pojemniki Dzięki pokaźnej pojemności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  właściwości: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, szybkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja prędkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Tefal ZC420E38 ☆

Tefal ZC420E38 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC420E38 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC420E38
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL JUICE&CLEAN ZC420E Model: ZC420E38 WYCIŚNIJ WSZYSTKO Z ULUBIONYCH OWOCÓW I WARZYW Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean!

  Wszystko to przy prostemu czyszczeniu dzięki technice Easy Clean. Największe zalety wyciskarki Tefal Juice&Clean ZC420E Do ostatniej kropli Zapomnij o zamkniętym soku głęboko w owocu. Dzięki wyciskaniu do ostatniej kropli całość produktów odszuka się w Twojej szklance.

  mnogość witamin i minerałów zawartych w świeżych owocach i warzywach już nigdy się nie zmarnuje. Łatwość na każdym kroku intuicyjny panel urządzenia zezwala na prostą obsługę bez wysiłku. Na panelu można wybrać jeden z czterech programów dopasowanych do różnych elementów.

  Jeśli zdarzy się tak, iż twardszy lub obszerniejszy składnik zablokuje wyciskarkę, można skorzystać z funkcji reverse i odblokować urządzenie. Idealna czystość Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości oszczędzając Twój czas i wysiłek.

  w dodatku funkcja blokady kapania zezwala na utrzymanie blatu w czystości. Klik i gotowe Rączka Ingenio jest bardzo prosta w konstrukcji. Nie potrzebujesz do jej użytkowania jakichkolwiek narzędzi. Specjalnie zaprojektowana budowa pozwala na przypięcie jej i odpięcie przy pomocy łącznie trzech guzików.

  Cały proces trwa krócej niżeli sekundę. Poznaj lepiej wyciskarkęTefal Juice&Clean ZC420E Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to dzisiaj codzienność. W dodatku wyciskarka Tefal Juice&Clean wyposażona jest w specjalny system Easy Clean.

  automatyczne czyszczenie pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Juice&Clean? Dzięki wyciskarce Tefal Juice&Clean ZC420E przygotujesz nie tylko fantastyczne soki!

  Urządzenie umożliwia wykorzystanie jednego z czterech programów samoczynnych: do miękkich elementów, twardych komponentów, lodów, a także dżemów i sosów. Jakie dopełniające funkcje ma wyciskarka Tefal ZC420E? Dwa filtry zezwalają na przygotowanie jednocześnie soków, sorbetów, lodów, sosów, jak dodatkowo przecierów i dżemów.

  Funkcja regulacji ilości miąższu pozwala kontrolować gęstość soku. Ponadto w pudełku z wyciskarką znajdują się dużych rozmiarów dzbanek na sok i zbiornik pozostałego miąższu. Jak utrzymać czystość przy użytkowaniu wyciskarki Tefal Juice&Clean? Utrzymanie czystości z wyciskarką Tefal Juice&Clean ZC420E jest dziecinnie proste.

  Podstawowa funkcja to automatyczne czyszczenie urządzenia. Co jednak z kapaniem soku z urządzenia na blat? Zostało wyeliminowane! Wszystko dzięki funkcji ochrony przed kapaniem, działającej w instynktowny i prosty sposób.


☆ Tefal ZC605 ☆

Tefal ZC605 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC605
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL ULTRA JUICE DIGIT ZC605D Model: ZC605D Pyszne i naturalne soki w jednej chwili! Z pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Ultra Juice bez trudu przygotujesz pyszne i zdrowe soki każdego dnia!

  Dzięki otworowi o średnicy 85 mm nie musisz już kroić warzyw i owoców przed wyciskaniem. W dodatku samoczynna funkcja EasyClean upraszcza czyszczenie co powoduje, iż urządzenie wyśmienicie pasuje do codziennego użytku.

  Największe mocne strony wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit ZC605D niesłychana wygoda obfity otwór Wyciskarka ma otwórz o średnicy 85 mm, co umożliwia komfortowe wyciskanie owoców i warzyw bez zapotrzebowania ich krojenia.

  Łatwe czyszczenie Funkcja EasyClean Dzięki samoczynnej funkcji EasyClean, mycie urządzenia jest wyjątkowo proste i szybkie. Wysoka wydajność technologia tłoczenia na zimno Wytrzymała metalowa śruba i technologia tłoczenia na zimno świetne rezultaty za każdym razem!

  Łatwość stosowania 4 asygnowane programy Skorzystaj z 4 specjalnych programów (miękkie owoce, twarde owoce, lody, coulis) i funkcji reverse przy pomocy intuicyjnego panelu dotykowego. Wszechstronność Dodatkowy filtr Specjalny filtr dołączony do zestawu pozwoli Ci przygotować lody i coulis.

  Dla aktywnych przenośny pojemnik komfortowy pojemnik załączony do urządzenia pozwali Ci radować się zdrowym i pysznym sokiem gdziekolwiek jesteś! Poznaj lepiej wyciskarkęTefal Ultra Juice Digit ZC605D Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to teraz codzienność. Ponadto wyciskarka Tefal Ultra Juice Digit wyekwipowana jest w specjalny system Easy Clean.

  samoczynne czyszczenie zezwala na zaoszczędzenie czasu i energii. Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit? Dzięki wyciskarce Tefal Ultra Juice Digit ZC605D przygotujesz nie tylko fantastyczne soki!

  Urządzenie zezwala na wykorzystanie jednego z czterech programów automatycznych: do miękkich składników, twardych komponentów, lodów i coulis. Jakie uzupełniające funkcje ma wyciskarka Tefal ZC605D? Wyciskarka Tefal Ultra Juice zagwarantuje unikatową wygodę dzięki znacznemu otworowi o średnicy 85mm.

  dzięki temu nie trzeba kroić owoców i warzyw przed wyciskaniem. Technologia tłoczenia na zimno to gwarancja rewelacyjnych rezultatów. Przyczynia się do nich dodatkowo specjalna metalowa śruba. Urządzenie gromadzi również specjalny filtr do przyrządzania lodów i coulis, który wspaniale spełni oczekiwania w połączeniu z dedykowanymi programami.

  mobilny pojemnik pozwala wziąć świeżo przygotowany sok do domu albo szkoły. Jak utrzymać czystość przy wykorzystywaniu wyciskarki Tefal Ultra Juice Digit? Utrzymanie czystości z wyciskarką Tefal Ultra Juice Digi ZC605D jest dziecinnie proste.

  Podstawowa funkcja to samoczynne czyszczenie urządzenia. Co jednak...Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Tefal najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Tefal w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Tefal w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Tefal nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Tefal opinie,
 • dobra wyciskarka Tefal cena,
 • wyciskarka Tefal ranking,
 • wyciskarka Tefal jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...