Najlepsze wyciskarki Philips w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Philips


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Philips,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Philips najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Philips, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Philips HR 1889 ☆

Philips HR 1889 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 1889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 1889
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Philips Viva Collection Wyciskarka do soku HR1889 CHARAKTERYSTYKA obfity otwór na produkty Gotowy sok w 1 min Broszura z przepisami nietrudne czyszczenie w 90 sekund Kompaktowy design 11 cm Blokada kapania POZNAJ WYCISKARKĘ PHILIPS VIVA COLLECTION łatwe mycie wszelkich elementów pokaźny otwór na produkty Więcej warzyw i owoców w diecie PORCJA ZDROWEGO SOKU JUŻ W 1 MINUTĘ Wyciskarka wolnoobrotowa to codzienna porcja pysznego i odżywczego soku już w 1 minutę.

  zaopatrzona jest w niezwykle wielki otwór na produkty, co pozwala na wyciskanie całych owoców, warzyw oraz liści. Dzięki zastosowaniu technologii QuickClean i kompaktowej budowie, po skończonej pracy wyciskarkiz łatwością ją umyjesz.

  WSZYSTKO CO najkorzystniejszE Z OWOCÓW I WARZYW obszerny otwór na produkty. Wygodne wyciskanie soków z owoców i warzyw Wyciskaj soki szybciej i wygodniej, używając szerokiego otworu 70 mm. Dzięki temu możesz dodawać całe owoce i warzywa bez konieczności krojenia ich na śladowe kawałki.

  Łatwe wyciskanie zdrowych soków każdego dnia. Technologia MicroMasticating. Więcej składników z owoców i warzyw Owoce i warzywa posiadają tysiące komórek, które zawierają sok, a w nim witaminy i inne składniki odżywcze.

  technologia MicroMasticating marki Philips została zaprojektowana tak, żeby otwierać te komórki i wyciskać z nich maksymalną ilość Twoich ulubionych oraz wykorzystać do 80%* zawartości owoców.

  Także z granatów i warzyw liściastych.*dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów. MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ W krótkiM CZASIE technika QuickClean.

  Czyszczenie w 90 sekund Opracowana technologia umożliwia prosty demontaż i szybkie płukanie części w tym mikrositka wyciskarkipod bieżącą wodą. Dzięki takim rozwiązaniom masz mniej pracy i oszczędzasz czas.

  nowoczesna blokada kapania. Utrzymanie blatu w czystości W pełni zintegrowana blokada kapania umożliwia przerwanie wyciskania soku w dowolnym momencie. Wystarczy nacisnąć spód wylotu soku, aby zatrzymać wypływ.

  Blokada zezwala na utrzymanie blatu kuchennego w czystości, a każda kropla soku trafi wprost do Twojej szklanki. KomfortowA I funkcjonalnA WYCISKARKA Odłączane części możesz myć w zmywarce. Momentalnie i wygodnie ergonomiczna budowa wyciskarki to prędkie rozłożenie i złożenie urządzenia.

  Takie rozwiązanie pomaga utrzymać porządek w kuchni. Po skończonej pracy, odłączane części wyciskarki możesz bezpiecznie umyć w zmywarce. Proste przechowywanie części. Postępowy design W pojemniku na sok można przechowywać pojemnik na miąższ.

  W ten sposób masz więcej miejsca na kuchennym blacie, a wyciskarkajestzawsze gotowa do pracy. Jej smukły i innowacyjny wygląd będzie miłym akcentem uzupełniającym aranżacja Twojej kuchni. INSPIRUJĄCE PRZEPISY W ZASIĘGU RĘKI Poznaj naszą aplikację Zdrowe Napoje marki Philips!

  Jesteśmy światowym liderem innowacji w dziedzinie zdrowia i korzystnego samopoczucia.tworzone przez naswyciskarki, blendery, sokowirówki i współpracująca z nimi specjalna aplikacja pomogą Ci rozpocząć zdrowy tryb życia.

  Mamy nadzieję, że dzięki nim zwiększysz dzienną dawkę witamin i innych koniecznych elementów odżywczych ze świeżych owoców i warzyw przekazanych w postaci smacznych soków. Zdrowe soki i koktajle Odkryj nowy świat świeżych, zdrowych i nieskomplikowanych do przyrządzenia soków i koktajli.

  Od informacji o wartościach odżywczych Twoich ulubionych napojów po szczegóły dotyczące ich korzyści zdrowotnych; od pojedynczego przepisu po pełne tygodniowe programy dostosowane do Twoich osobistych celów — teraz wszystkie te opcje są przystępne w jednym miejscu i możesz z nich korzystać w dowolnym momencie.

  Podejmij wyzwanie Opcję wyzwania stworzyliśmy po to, by pomóc Ci w osiągnięciu osobistych celów zdrowotnych. W nietrudny sposób dobierzesz koktajl do indywidualnych potrzeb np. Stosując wyzwanie Detoks lub program Zdrowy sen.

  Możesz także zaprosić znajomych i rodzinę do rywalizacji – bawiąc się, wspólnie pomożecie zadbać o swoje zdrowie. Postępy z aplikacją Zdrowie Śledź dzienne spożycie dzięki integracji z aplikacją Zdrowie producenta Apple.

  Dowiesz się w ten sposób, jak kontrolować swoje dzienne spożycie i jak przygotować sok najlepiej dostosowany do celu, który chcesz osiągnąć. Inteligentne zakupy Inteligentna lista zakupów zadba, byś nie przegapił żadnego składnika na swój ulubiony koktajl.

  starczy wybrać koktajl z listy a aplikacja sama zaznaczy jakie owoce i warzywa należy kupić. W zestawie BROSZURA Z PRZEPISAMI wybór przepisów i części stanowi ważny element korzystania z urządzenia.

  W tej publikacji wynajdziesz inspirujące przepisyna zdrowe soki, a także precyzyjne dane na temat walorów zdrowotnych każdego z nich. W OPAKOWANIU Dzbanek Popychacz Filtr Śruba wyciskająca Pojemnik na miąższ Broszura z przepisami Instrukcja obsługi Gwarancja tabelka PORÓWNAWCZA Viva Collection HR1889/70 Avance Collection HR1947/30 Avance CollectionHR1933/20 Charakterystyka technologia MicroMasticating TAK Z funkcją sorbetu TAK Panel


☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating ☆

Philips Avance collection wyciskarka micromasticating Najniższa Cena Online

☆ Philips Avance collection wyciskarka micromasticating - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Avance collection wyciskarka micromasticating
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Pełnia smaku w szklance innowacyjna technika MicroMasticating marki Philips została opracowana, by otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Spory otwór na produkty skraca przy tym czas przygotowywania. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać. Przejrzyj wszystkie korzyści

☆ Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów ☆

Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów Najniższa Cena Online

☆ Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o adekwatnej konsystencji. Zobacz wszystkie korzyści


☆ Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 ☆

Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 Najniższa Cena Online

☆ Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Świeżo wyciśnięty sok za pomocą tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej niewielkie rozmiary upraszczają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

  sprawdź wszystkie korzyści


☆ Philips HR 1896 ☆

Philips HR 1896 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 1896 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 1896
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  nowoczesna technika MicroMasticating marki Philips pozostała opracowana, aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Po zakończeniu wyciskania soku wszystkie części można wypłukać w ciągu minuty, ponieważ urządzenie nie mieści sitka. Pełnia smaku w szklance technologia MicroMasticating pozwala wycisnąć do 90%* zawartości owoców -technologia MicroMasticating -Czarny -Wskaźnik LED -Dodatkowy filtr technika MicroMasticating pozwala wycisnąć do 90% zawartości owoców Owoce i warzywa mają tysiące komórek, które zawierają sok, witaminy i inne komponenty odżywcze. Postępowa technologia MicroMasticating producenta Philips została zaprojektowana tak, żeby otwierać te komórki i wyciskać z nich maksymalną ilość Twoich ulubionych i zastosować do 90%* zawartości owoców. Wyciskaj sok ze swoich ulubionych owoców, w tym z bananów i mango Przyrządzaj smaczne i zdrowe soki z miękkich owoców i twardych warzyw. Możesz wyciskać sok ze swych ulubionych składników — nawet tych o wysokiej zawartości skrobi, takich jak banany i mango. Dodaj do swych napojów zioła, zieleninę i orzechy Zioła i zielenina o obszernej zawartości włókien na dodatek stanowią genialny składnik zdrowych soków i mogą być przetwarzane poprzez to urządzenie. Młoda, zielona pszenica, szpinak i niemało innych składników mogą stanowić ważny dodatek do Twoich soków dzięki technologii MicroMasticating. Możesz nawet używać niektórych rodzajów orzechów, takich jak migdały, by przygotować mleko migdałowe. Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wycisnąć ostatnie krople soku Funkcja wstępnego czyszczenia to specjalny program, dzięki któremu sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze towaru. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie owoców i warzyw oraz zapobiega marnowaniu soku w trakcie czyszczenia. Nietrudne rozkładanie i płukanie bez żadnych narzędzi Dzięki możliwości prostego rozłożenia i bezkrawędziowym elementom to urządzenie można szybko wyczyścić, korzystając z bieżącej wody z kranu. Ponieważ elementy nie posiadają ostrych krawędzi, pozostałości włókien i cząstki części są spłukiwane w kilka sekund. Wyjątkowa konstrukcja bez sitka zezwala na wyczyszczenie urządzenia w czasie poniżej 1 minuty Dzięki naszej wyjątkowej konstrukcji bez sitka strumień soku jest niezakłócony i trafia bezpośrednio do szklanki. Przechodzi tylko przez filtr, który likwiduje niepożądane cząstki. Czyszczenie filtra jest nad wyraz proste i nie wymaga użycia żadnych szczotek. Nowoczesna blokada kapania utrzymuje blat w czystości W pełni zintegrowana blokada kapania pozwala przerwać wyciskanie soku i za każdym razem utrzymać blat w czystości. Starczy nacisnąć spód wylotu soku, żeby bez moczenia rąk przerwać wypływ soku. Wskaźniki LED informują o stanie złożonego urządzenia Wskaźniki LED informują o stanie urządzenia. Po złożeniu urządzenia będziesz wiedzieć, czy jest ono gotowe do wyciskania soku i czy trzeba zamontować jeszcze jakieś części w stosownych miejscach. Wszystko to z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Wąskie urządzenie ze zintegrowanymi elementami Zoptymalizowana budowa o szerokości 11 cm umożliwia umieszczenie urządzenia na blacie, gdzie zawsze będzie gotowe do pracy. Podczas przechowywania też zajmuje niedużo miejsca, ponieważ jest w pełni zintegrowane. Dzięki temu nie potrzeba zewnętrznych pojemników w trakcie wyciskania. Wyciskanie soku prosto do szklanki Wyciskanie soku prosto do szklanki umożliwia dobranie soku do wymagań każdego z członków rodziny; nie wymaga czyszczenia niepotrzebnych części i pozostawia blat w czystości. W zestawie inspirująca książka z przepisami wybór przepisów i elementów stanowi ważny komponent korzystania z urządzenia. W tej publikacji odszukasz 40 inspirujących przepisów oraz precyzyjne informacje na temat walorów zdrowotnych każdego z nich. Zdejmowane elementy można przechowywać w pojemniku na miąższ Wszystkie mniejsze komponenty urządzenia, takie jak tacka, popychacz i dzbanek na sok, można przechowywać w pojemniku na miąższ. W ten sposób wszystkie komponenty znajdują się w bezpiecznym miejscu i wiesz gdzie ich szukać, gdy chcesz zacząć wyciskać sok. *informacje na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów.

☆ Philips HR 1888 ☆

Philips HR 1888 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 1888 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 1888
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA PHILIPS sprawdź JAK DZIAŁA POZNAJ PRZEPISY LORKA SOK NA 100% Grejpfrut Jabłko 100g ananasa 100g brokuła 100g kalafiora Pół ogórka 2 marchewki Pół cytryny precyzyjnie umyj wszystkie elementy, a następnie wyciśnij z nich sok – bez obierania i krojenia.

  WYCISKA DO 80% ZAWARTOŚCI Owoce i warzywa zbudowane są z tysięcy komórek, które zawierają sok, a wraz z nim witaminy, błonnik i inne komponenty odżywcze. Dzięki technologii MicroMasticating wyciskarki wolnoobrotowe Philips wykorzystują aż 80% zawartości wyciskanych owoców, warzyw, a nawet zielonych warzyw liściastych i orzechów.

  SZYBCIEJ I wygodnieJ obszerny otwór XL na produkty (70 mm) pozwala wyciskać całe owoce i warzywa, bez konieczności krojenia. Zapomnij też o obieraniu, w skórce znajduje się sporo cennych elementów odżywczych!

  Jedyne co musisz zrobić, to wcześniej umyć warzywa i owoce. Choćby NAJTWARDSZE komponenty Wyciskarka wolnoobrotowa Philips poradzi sobie nie tylko z jabłkami, burakami czy marchewką,nawet z orzechami, warzywami liściastymi i z nasionami.

  Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. WIĘCEJ BŁONNIKA Soki z wyciskarki zawierają więcej błonnika pokarmowego niżeli te z sokowirówki. Według WHO jego dzienne spożycie powinno wynosić 25-30 g. Dlaczego błonnik jest tak ważny w naszej diecie? Ma parametry probiotyczne, spowalnia wchłanianie węglowodanów i uniemożliwia nagłym wzrostom cukru we krwi.

  CICHA PRACA Wyciskarka pracuje tak cicho,umożliwia swobodną rozmowę czy słuchanie radia. Sok do śniadania? Już nie musisz się martwić, iż obudzisz domowników. CZYSZCZENIE W 90 SEKUND Dzięki postępowej konstrukcji bez sitka, czyszczenie jest wyjątkowo prędkie i proste.

  technologia QuickClean pozwala na rozłożenie i przepłukanie części urządzenia pod bieżącą wodą w zaledwie 90 sekund! Wszystkie odłączane części urządzenia można też umyć w zmywarce. PROSTA OBSŁUGA I PORZĄDEK W KUCHNI Korzystanie z wyciskarki jest szczególnie proste.

  Urządzenie zaopatrzone jest jedynie we włącznik, który uruchamia śrubę wyciskającą, a także przycisk odwracający kierunek obrotu. Blokada kapania pozwoli na zatrzymanie wypływu soku w dowolnym momencie, upraszczając utrzymanie blatu kuchennego w czystości.

  KOMPAKTOWY DESIGN Wyciskarka Philips zmieści się w każdej kuchni – została tak zaprojektowana, aby zajmować jak najmniej miejsca. Jej szerokość to zaledwie 11 cm, a w pojemniku na sok można schować pojemnik na miąższ.

  W urządzeniu znajduje się także schowek na kabel, dzięki czemu masz więcej miejsca na blacie. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI W PREZENCIE Zarejestruj urządzenie na Mój Philips w ciągu 30 dni od daty zakupu, a książkę ''Soki i koktajle w minutę'' ze 106 przepisami na każdą okazję wyślemy Ci na przekazany adres.

  APLIKACJA ZDROWE NAPOJE Zdrowe napoje na wyciągnięcie ręki. Pobierz aplikację Healthy Drinks,posiadać dostęp do praktycznych porad i smacznych przepisów, od codziennych klasykó...


☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 ☆

Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 0,6l 25W Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil. Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o optymalnej konsystencji NAJWAŻNIEJSZE cechy: Kolor: Biały z niebieskimi dodatkami Materiał oprócz dzbanka: Tworzywo PP Materiał dzbanka: Tworzywo SAN zastosowany schowek na kabel Stopy przeciwpoślizgowe Regulator ilości miąższu Pojemny dzbanek: 0,6 L Długość przewodu: 0,70 m Częstotliwość: 50/60 Hz Moc: 25 W Napięcie: 220–240 V Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Wyciskarka do cytrusów zezwala na uzyskanie transparentnego albo gęstego soku.

  Regulator ilości miąższu pozwala na uzyskanie klarownego lub gęstego soku. Wszystkie komponenty można myć w zmywarce niewielka, kompaktowa konstrukcja minimalne rozmiary urządzenia wygodne przechowywanie go w niewielkich przestrzeniach lub szafkach kuchennych....


☆ Philips HR 2738 ☆

Philips HR 2738 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2738 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2738
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  przy pomocy tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej nieduże rozmiary ułatwiają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

  Dzbanek na sok 500 ml w komplecie

  Dzbanek na sok 500 ml ma nadzwyczajną pojemność do wyciskania soku

  Nowy zarys dziobka zapobiega kapaniu soku

  Nowy zarys dziobka uniemożliwia kapaniu soku

  Zintegrowany schowek na przewód

  poręczny schowek na przewód pod obudową pozwala zaoszczędzić miejsce.

  Dzięki niedużym rozmiarom urządzenie zajmuje niedużo miejsca

  Dzięki niedużym wymiarom urządzenie można bez problemu ustawić na kuchennym blacie. Zajmuje w dodatku mało miejsca po schowaniu.

  Wszystkie elementy można myć w zmywarce

  Wszystkie zdejmowane komponenty można czyścić w zmywarce

  • Moc: 25 W
  • Napięcie: 220-240 V
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • Pojemny dzbanek: 0,5 l

☆ Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) ☆

Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) Najniższa Cena Online

☆ Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Fresh juice without the noise Most silent citrus press This Philips citrus press is so silent that you can enjoy a quiet start of the day. And its 85 W powerful motor makes the job very easy. Fast and effortless juicing - Powerful 85 Watt motor A quiet start to the day - Ultra silent motor No splashing, no mess - Stops the dripping Dust cover to keep the appliance free from dust - Dust-free Quality guaranteed - 2 year guarantee Ultra powerful motor Powerful 85 Watt motor Ultra silent motor Drip stop Stops the dripping Dust Cover Dust-free 2 year guarantee With 2 years world-wide warrantee.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Philips – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Philips, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek Philips jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips HR 2738 ☆

Philips HR 2738 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2738 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2738
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  za pomocą tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej nieduże wymiary usprawniają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

  Dzbanek na sok 500 ml w zestawie

  Dzbanek na sok 500 ml ma świetną objętość do wyciskania soku

  Nowy zarys dziobka zapobiega kapaniu soku

  Nowy zarys dziobka uniemożliwia kapaniu soku

  Zintegrowany schowek na kabel

  ergonomiczny schowek na kabel pod obudową pozwala zaoszczędzić miejsce.

  Dzięki znikomym wymiarom urządzenie zajmuje mało miejsca

  Dzięki nieznacznym rozmiarom urządzenie można bez problemu ustawić na kuchennym blacie. Zajmuje także mało miejsca po schowaniu.

  Wszystkie części można myć w zmywarce

  Wszystkie zdejmowane elementy można czyścić w zmywarce

  • Moc: 25 W
  • Napięcie: 220-240 V
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • Pojemny dzbanek: 0,5 l

☆ Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 ☆

Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 Najniższa Cena Online

☆ Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Daily Collection Wyciskarka do cytrusów, HR2738/00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Świeżo wyciśnięty sok za pomocą tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej niewielkie rozmiary ułatwiają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

  sprawdź wszystkie korzyści


☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 ☆

Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 Najniższa Cena Online

☆ Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips HR 2744 Cucina, HR2744/40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 0,6l 25W Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil. Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o odpowiedniej konsystencji NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kolor: Biały z niebieskimi dodatkami Materiał oprócz dzbanka: Tworzywo PP Materiał dzbanka: Tworzywo SAN zastosowany schowek na przewód Stopy antypoślizgowe Regulator ilości miąższu Pojemny dzbanek: 0,6 L Długość przewodu: 0,70 m Częstotliwość: 50/60 Hz Moc: 25 W Napięcie: 220–240 V Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Wyciskarka do cytrusów zezwala na uzyskanie transparentnego lub gęstego soku.

  Regulator ilości miąższu zezwala na uzyskanie klarownego albo gęstego soku. Wszystkie komponenty można myć w zmywarce niewielka, kompaktowa budowa niewielkie rozmiary urządzenia komfortowe przechowywanie go w niewielkich przestrzeniach albo szafkach kuchennych....


☆ Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów ☆

Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów Najniższa Cena Online

☆ Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Viva collection wyciskarka do cytrusów
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Zrób świeży sok w ciągu kilku chwil Kolorowa wyciskarka do cytrusów Philips HR2744/40 z regulatorem ilości miąższu umożliwiającym uzyskanie soku o adekwatnej konsystencji. Przejrzyj wszystkie korzyści


☆ Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) ☆

Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) Najniższa Cena Online

☆ Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips hr 2752 czarna / darmowa dostawa / odbiór osobisty gratis! (8710103381587)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Fresh juice without the noise Most silent citrus press This Philips citrus press is so silent that you can enjoy a quiet start of the day. And its 85 W powerful motor makes the job very easy. Fast and effortless juicing - Powerful 85 Watt motor A quiet start to the day - Ultra silent motor No splashing, no mess - Stops the dripping Dust cover to keep the appliance free from dust - Dust-free Quality guaranteed - 2 year guarantee Ultra powerful motor Powerful 85 Watt motor Ultra silent motor Drip stop Stops the dripping Dust Cover Dust-free 2 year guarantee With 2 years world-wide warrantee.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Philips najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Philips w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – TOP5 na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Philips nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Philips opinie,
 • dobra wyciskarka Philips cena,
 • wyciskarka Philips ranking,
 • wyciskarka Philips jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...