Najlepsze wyciskarki Robot Coupe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Robot Coupe


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Robot Coupe. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Robot Coupe,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Robot Coupe najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Robot Coupe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Robot Coupe, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe ☆

Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka J 100 producenta Robot Coupe przeznaczona do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Zarówno pokrywa silnika jak i kosz są tworzone ze stali nierdzewnej - zapewnia to obszerniejszą trwałość i nietrudne utrzymanie artykułu w czystości. Sokowirówka dostosowana do intensywnego użytku. Sokowirówka posiada obracany kranik zapobiegający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l. Doskonale daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi automatycznego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, że sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest niezbędne wykorzystywanie popychacza. Można zatem szybko i bez wysiłku przygotować szerokie ilości perfekcyjnych soków. Sokowirówka posiada przemysłowy silnik asynchroniczny o sporej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co zapobiega utlenianiu się soków. Silnik jest nad wyraz cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swojej unikatowej trwałości i niezawodności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co gwarantuje cichą pracę i likwiduje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytwarzany ze stali rdzoodpornej. Towar asygnowany do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach i w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 100 Ultra jest niezwykle sugerowana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). Trzeba uprzednio obrać.


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Robot Coupe – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Robot Coupe, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Robot Coupe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe ☆

Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka J 100 producenta Robot Coupe dedykowana do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Zarówno obudowa silnika jak i kosz są produkowane ze stali rdzoodpornej - gwarantuje to pokaźniejszą wytrzymałość i łatwe utrzymanie produktu w czystości. Sokowirówka dostosowana do intensywnego korzystania. Sokowirówka ma obracany kranik uniemożliwiający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l. Idealnie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi samoczynnego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, iż sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest konieczne stosowanie popychacza. Można zatem momentalnie i bez wysiłku przygotować znaczne ilości nieprzeciętnych soków. Sokowirówka ma przemysłowy silnik asynchroniczny o szerokiej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co uniemożliwia utlenianiu się soków. Silnik jest bardzo cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej wyjątkowej trwałości i niezawodności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co gwarantuje cichą pracę i likwiduje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytworzony ze stali nierdzewnej. Produkt asygnowany do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach oraz w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 100 Ultra jest niezwykle rekomendowana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). Trzeba uprzednio obrać.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Robot Coupe najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Robot Coupe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Robot Coupe w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Robot Coupe nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Robot Coupe opinie,
 • dobra wyciskarka Robot Coupe cena,
 • wyciskarka Robot Coupe ranking,
 • wyciskarka Robot Coupe jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...