Najlepsze wyciskarki Kenwood w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Kenwood


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Kenwood. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Kenwood,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Kenwood najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Kenwood, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Kenwood, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Funkcje kulinarne:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, mieszanie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, krojenie na frytki, krojenie w słupki, siekanie, mieszanie, gotowanie na parze, gotowanie indukcyjne;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje uzupełniające:płynna, praca pulsacyjna, zaimplementowana waga, możliwość rozbudowy o przystawki, regulacja temperatury;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:tak;Mielenie mięsa:nie;mieszanie:tak;miksowanie:tak;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce;barwa pokrywy:szary;liczba poziomów obrotów:10;Moc:1500 W;Model (relacje):KCL95.xxx;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;Podgrzewanie indukcyjne:tak;objętość kielicha:1,6 l;pojemność misy roboczej:6,7 l;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:blender kielichowy, hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (sprężyste), rozdrabniacz (malakser), trzepaczka;Przystawki:mieszadło do lekkich mas, hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło zbierające (rozciągliwe), mieszadło uniwersalne, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do krojenia w słupki, blender kielichowy;regulowanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Regulacja temperatury:tak;typ:robot planetarny;kolekcja:Chef Collection;linia (do relacji/nowa):Cooking Chef XL;Stylistyka Retro:nie;Wariantowanie - kolekcja:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:2 akcesoria;zastosowana waga:tak;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna;Wyposażenie:podkładka;Pozostałe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło do lekkich mas, mieszadło uniwersalne, mieszadło zbierające (sprężyste), trzepaczka;Przystawki:blender kielichowy, rozdrabniacz;Rozdrabniacz (malakser):2 tarcze do niewiele znaczącego tarcia, tarcza do krojenia na cienkie plastry, tarcza do krojenia na grube plastry, tarcza do krojenia w słupki, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak


☆ Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) ☆

Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: Kenwood Robot kuchenny planetarny khc29.e0wh prospero+ 1000w z sokowirówką (5011423203362)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Dominujący odcień pokrywy:metaliczny;Gotowanie:nie;Smażenie:nie;Funkcje kulinarne:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, miksowanie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, siekanie, wyciskanie soku;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje uzupełniające:skokowa, praca pulsacyjna;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:nie;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;mieszanie:nie;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:tak;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce;kolor pokrywy:metaliczny;liczba poziomów obrotów:6;Moc:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:nie;Podgrzewanie indukcyjne:nie;objętość kielicha:1,2 l;pojemność misy roboczej:4,3 l;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:hak do zagniatania, mieszadło uniwersalne, rozdrabniacz (malakser), trzepaczka, wyciskarka do cytrusów;Przystawki:hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło uniwersalne, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do tarcia ziemniaków, wyciskarka do cytrusów;regulowanie obrotów:mechaniczna – skokowa;Regulacja obrotów:skokowa;Regulacja temperatury:nie;wariant:robot planetarny;Stylistyka Retro:nie;Waga urządzenia:4,5 kg;Wariantowanie - kolekcja:Prospero+ KHC;Wariantowanie wyposażenie:2 akcesoria;zastosowana waga:nie;wydajność misy (max):1,6 kg;Wykonanie korpusu:tworzywo sztuczne;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna;rozmiary urządzenia:28 x 25 x 24 cm;Pozostałe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło uniwersalne, trzepaczka;Przystawki:rozdrabniacz, wyciskarka do cytrusów;Rozdrabniacz (malakser):dwustronna tarcza na plastry i wiórki nieduże, dwustronna tarcza na plastry i wiórki grube, tarcza do ścierania ziemniaków;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak


☆ Kenwood JMP600 ☆

Kenwood JMP600 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta i dobór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Łatwo jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw - w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki delikatnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimno Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, krystaliczny, orzeźwiający i oszałamiający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki$157 To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a równocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest dzisiaj możliwe we własnej kuchni, dzięki postępowym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej komponentów odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

  Wolne obroty - do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych części owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe odcienie i są klarowne. Intensywny smak owoców progresywne funkcje nowej wyciskarki Kenwood i unikalny system pracy na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko umożliwia regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo - warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje wyjątkowo cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, buduje jedynie 58,5 dB, gwarantując komfort i spokój podczas pracy.

  postępowa i efektywna Wyciskarkę PureJuice JMP600 cechuje progresywna konstrukcja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych elementów - ślimaka i sita. To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko pokaźniejszą wydajność i solidność urządzenia, ale niweluje także problem zapychania i widocznie usprawnia czyszczenie maszyny.

  Na wysoką wydajność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku. 1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów.

  Łatwe czyszczenie Nowa wyciskarka jest nie tylko produktywna, lecz też instynktowna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją nowoczesna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby. To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia.

  starczy mniej aniżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw. Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została wyposażona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu.

  Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z pokaźniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra. Oryginalny korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest standardowy korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe wbudowany w wylot kranu urządzenia i zaopatrzony w praktyczne zakładki,,motylki" po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok.

  To wyjątkowo ważne w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, umożliwia jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest niezbędne.

  Tylko tak skonstruowany i zaimplementowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, zapewniając całkowitą higienę pracy. Kompaktowość i design Stylowy design i kompaktowe rozmiary wyciskarki powodują,nadaje się do każdego aranżacji kuchni i prosto ją przechowywać.

  Została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie albo w szafce. Bezpieczeństwo używania Kreowanie soków z ulubionych owoców i warzyw przy użyciu nowej wyciskarki Kenwood jest nie tylko proste, ale też w całości bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek składnik jest niepoprawnie zamontowany. Części wyciskarki zostały wyprodukowane z materiałów wolnych od BPA, dzięki temu mogą posiadać styczność z produktami spożywczymi.

  Co więcej, łatwo poradzą sobie choćby z najtwardszymi składnikami. Wyciskarka została zaopatrzona w bieg wsteczny, usuwający problem blokowania elementów, a wytrzymały ślimak został wytwarzany z tworzywa odpornego na odkształcenia.

  Jeszcze więcej kulinarnych inspiracji Świeże, pełne smaku soki z owoców i warzyw i naturalne bazy orzeźwiających drinków czy koktajli przygotowane momentalnie i bez wysiłku we własnej kuchni$158 To tylko część możliwości nowoczesnej wyciskarki Kenwood.

  Z jej pomocą, prosto wyczarujesz także soki ze świeżych ziół i warzyw liściastych, takich jak sałata czy kapusta i zdrowe dania, desery i przekąski na bazie naturalnej pulpy. W sytuacji wyciskarek wolnoobrotowych powstała pulpa jest sucha i zbita oraz zawiera dużo komponentów odżywczych.

  Stanowi pyszny i wartościowy komponent zup, dań wegetariańskich, zapiekanek, deserów czy ciasteczek. Pojemnik na pulpę pomieści aż 1,3 L drogocennego wyciągu z owoców i warzyw. Nowa wyciskarka PureJuice zezwala na także wyciskanie soków z orzechów, co stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla osób z nietolerancją laktozy, które mogą samodzielnie przygotować mleko z migdałów, kokosa czy soi.


☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to istotne składniki zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na niemało sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala prosto uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe , a także unowocześnione komponenty powodują, iż obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia, a także pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i przezroczyste,typowo w 100% naturalne i wypełnione witaminami oraz składnikami odżywczymi. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o rewelacyjną formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i szybkie. Zezwala na wyciskanie soków ze wszelkich owoców - nawet bananów, warzyw i ziół i z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką sprawność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wydobywa z owoców więcej elementów odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw, w przeciwieństwie do prędkich obrotów, które powodują, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe kolory i są przejrzyste. Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje niezwykle cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, generuje jedynie 67 dB, zapewniając komfort pracy. Intensywny smak owoców innowacyjna i praca na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w sytuacji tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Ergonomiczny zbiornik na sok o obszerności 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  spore możliwości w szczególnie kompaktowej formie Kompaktowe wymiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,nadaje się do każdego aranżacji kuchni i łatwo ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr usprawnia montaż i demontaż urządzenia. Łatwe czyszczenie progresywna konstrukcja wyciskarki zapewnia nie tylko jej obszerniejszą wydajność i odporność, ale niweluje też problem zapychania i widocznie upraszcza czyszczenie.

  PureJuice One praktyczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Wystarczy mniej niż szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu fachowego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka filtrująca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej otrzymujesz klarowny napój i suchą pulpę, będącą nadzwyczajnym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze niż kiedykolwiek. Niewiele znaczący rozmiar wkładki i prosty montaż powodują, że jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Łatwej utrzymać ją w czystości konwencjonalny filtr.

  zaimplementowany korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest specyficzny korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i zaopatrzony w ergonomiczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok. Jest niezwykle ważny w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, zezwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest niezbędne. Tylko tak skonstruowany i wbudowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, gwarantując pełną higienę pracy. Bezpieczeństwo wykorzystywania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, ale też całkowicie bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek komponent jest ni


☆ Kenwood JMP601 ☆

Kenwood JMP601 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP601
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta i dobór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Nowe wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki finezyjnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, krystaliczny, orzeźwiający i oszałamiający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest dzisiaj możliwe we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej składników odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację dużych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych artykułów, a otrzymywane soki posiadają żywe odcienie i są klarowne. Aktywny smak owoców nowoczesne funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz specyficzny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko pozwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej sprawności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje niezwykle cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, formuje jedynie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój w trakcie pracy.

  Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 ma w komplecie ergonomiczną przystawkę do sorbetów. Nieskomplikowana w montażu i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować ładne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

  starczy włożyć do tuby ulubione składniki, np. Truskawki, wiśnie lub jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,radować się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. By przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu lub mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców lub warzyw w tubie.

  To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi albo lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Innowacyjna i sprawnaWyciskarkę PureJuice JMP600 znamionuje progresywna kompozycja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych elementów – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko obszerniejszą skuteczność i solidność urządzenia, ale niweluje także problem zapychania i pokaźnie usprawnia czyszczenie maszyny. Na wysoką sprawność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów. Nieskomplikowane czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, ale też instynktowna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu fachowego korka wbudowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z pokaźniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  oryginalny korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który zezwala na zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia i wyekwipowany w ergonomiczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok. To nad wyraz ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której mieści się sok, umożliwia jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest konieczne


☆ Kenwood JE280 ☆

Kenwood JE280 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE280
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE280 Kenwood to osiągalne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce producenta Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym elementyem zdrowego śniadania oraz wyraźnym komponentem pełnowartościowej diety.

  To znakomite rozwiązanie dla osób szanujących energiczny tryb życia oraz zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia producenta Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, soki przygotowane w wyciskarce JE280 zyskują unikalny smak, zachowując naturalność.

  Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą dodatkowo zostać użyte jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom wyjątkowego egzotycznego charakteru. Praktyczna technika stanowczo produktywna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika.

  Urządzenie wyekwipowano w funkcjonalny, przezroczysty pojemnik o objętości 1 l, a także funkcjonalny separator miąższu. Model JE280 zyskał także specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów producenta Kenwood błyskawicznie i skutecznie przygotujesz nieprzeciętne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów.

  A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od teraz poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem.


☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef ☆

Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef Najniższa Cena Online

☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka – wyciskarka do soków wolnoobrotowa. Proces pozyskiwania soku przypomina tłoczenie na zimno, dzięki temu sok nie traci cennych minerałów. Dzbanek na sok o objętości 0,4 l. Korek zatrzymujący przepływ soku. Przystawka pasuje do robotów serii Kenwood Chef, montowana w gnieździe wolnych obrotów. Nietrudny i prędki montaż rodzaju TWIST. W komplecie szczotka do czyszczenia.

☆ Kenwood JMP85 ☆

Kenwood JMP85 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP85 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP85
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrorowa o mocy 230 w, z funkcją reverse, wykonuje jedynie do 55 obrotów na minutę, wałek ślimakowy wytwarzany z ultemu, obrotowy kosz z 4 silikonowymi szczoteczkami, podajnik na warzywa i owoce o średnicy 43 i 73 mm, prosta w czyszczeniu, pojemnik na sok i odpady w zestawie. Co możesz stworzyć?wyciskarka wolnoobrotowa purejuice xl to fantastyczny dobór do regularnego wyciskania i przygotowywania odżywczych soków, a nawet mleka orzechowego. To urządzenie klasy premium jest wyposażone w cichy,mocny silnik, który poradzi sobie z każdym, ciężkim zadaniem.wyciskanie całych owocówwyciskarka purejuice xl została zaprojektowana tak, aby wydobyć jak najwięcej wartości odżywczych choćby z najszczególniej włóknistych owoców i warzyw, co pozwala ograniczyć odpady do absolutnego minimum. Dodawaj kawałki bezpośrednio do podajnika, aby wydobyć cały sok, oddzielając pulpę, którą możesz wykorzystać w innych przepisach, takich jak burgery warzywne, brownie lub purée.najważniejsze parametry konkretny silniksilnik o mocy 230 w pozwala bez trudu wycisnąć każdą kroplę soku ze części.pojemnik na miąższpodawana jest do niego oddzielona od soku pulpa, którą możesz zastosować w innych przepisach i uzyskujesz czysty, najświeższy sok.podajnik xlskróć czas przygotowania, wkładając całe kawałki bezpośrednio do podajnika xl.podwójny podajnikzrób sok szybciej dzięki podajnikowi w dwóch wymiarach, który nadaje się do przeróżnych wielkości owoców i warzywbez bałaganuutrzymuj swoją kuchnię w czystości dzięki korkowi uniemożliwiającego kapaniu, który pozwala uniknąć rozlewania się i marnowania soku.

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! ☆

Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! Najniższa Cena Online

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Szybka przesyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!! Akcesoria do robotów kuchennych KENWOOD KAX720PL metaliczne/Szare Akcesoria do robota sokowirówka Akcesoria Kenwood do Chef, kMix rozmiary Szerokość produktu 22.0 cm Wysokość produktu 27.0 cm Głębokość artykułu 27.0 cm Waga artykułu 2.3 kg Szerokość opakowania 30.0 cm Wysokość opakowania 21.0 cm Głębokość opakowania 30.0 cm Waga artykułu w opakowaniu 3.0 kg Podłączenie do wyjścia o niskiej prędkości - system połączenia z pokrętłem Kompatybilny z Chef i kMix objętość pojemnika na sok: 400 ml wyciąganie miąższu owoców i warzyw System zapobiegający kapaniu Bezpiecznik prosty do czyszczenia Szczotka znajduje się w opakowaniu i łatwe czyszczenie filtra Sokowirówka wolna jako wyposażenie uzupełniające KENWOOD KAX720PL można podłączyć do wyjścia o niskiej prędkości wszystkich robotów kuchennych Chef i kMix. Sok..

☆ Kenwood purejuice xl jmp85.000si ☆

Kenwood purejuice xl jmp85.000si Najniższa Cena Online

☆ Kenwood purejuice xl jmp85.000si - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: Kenwood purejuice xl jmp85.000si
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;ilość sit w zestawie:1;Moc:230 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na sok:0,6 litra;Silnik indukcyjny:tak;technika:jednoślimakowa;typ:pionowa;Wariantowanie-model:JMP85.00SI;Wielkość otworu wsadowego:73 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na sok, popychacz...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Kenwood – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Kenwood, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Kenwood jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood JE280 ☆

Kenwood JE280 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE280
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE280 Kenwood to realne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce marki Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym składnikiem zdrowego śniadania oraz widocznym komponentem pełnowartościowej diety.

  To świetne rozwiązanie dla osób lubiących intensywny tryb życia, a także zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia firmy Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technice, soki przygotowane w wyciskarce JE280 zyskują unikalny smak, zachowując naturalność.

  Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą ponadto zostać użyte jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom nieszablonowego egzotycznego charakteru. Poręczna technika istotnie wydajna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika.

  Urządzenie zaopatrzono w poręczny, klarowny pojemnik o obszerności 1 l oraz użyteczny separator miąższu. Model JE280 zyskał również specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów firmy Kenwood momentalnie i skutecznie przygotujesz nadzwyczajne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów.

  A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od dzisiaj poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem.


☆ Kenwood Przystawka wyciskarka do cytrusów at312 ☆

Kenwood Przystawka wyciskarka do cytrusów at312 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Przystawka wyciskarka do cytrusów at312 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: Kenwood Przystawka wyciskarka do cytrusów at312
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka wyciskarka do cytrusów KENWOOD AT312

☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to istotne elementy zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na sporo sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala z łatwością uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe , a także unowocześnione elementy powodują, że obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia, a także pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i przejrzyste,przeważnie w 100% naturalne i wypełnione witaminami, a także składnikami odżywczymi. To perfekcyjna sugestia dla wszystkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o wyśmienitą formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i szybkie. Zezwala na wyciskanie soków ze wszelkich owoców - choćby bananów, warzyw i ziół, a także z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką sprawność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wydobywa z owoców więcej komponentów odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw, w przeciwieństwie do prędkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są przezroczyste. Pomimo wysokiej produktywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje wyjątkowo cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, stwarza jedynie 67 dB, gwarantując komfort pracy. Intensywny smak owoców nowoczesna , a także praca na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w sytuacji tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Ergonomiczny zbiornik na sok o obszerności 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  duże możliwości w wyjątkowo kompaktowej formie Kompaktowe rozmiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,nadaje się do każdego wyglądu kuchni i łatwo ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, żeby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr upraszcza montaż i demontaż urządzenia. Łatwe czyszczenie innowacyjna kompozycja wyciskarki zapewnia nie tylko jej obszerniejszą efektywność i trwałość, ale niweluje także problem zapychania i wyraźnie upraszcza czyszczenie.

  PureJuice One ergonomiczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Wystarczy mniej niż szklanka zwykłej wody, żeby po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka przefiltrowująca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej otrzymujesz klarowny napój i suchą pulpę, będącą genialnym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze aniżeli kiedykolwiek. Nieznaczny wymiar wkładki i prosty montaż sprawiają, że jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Nieskomplikowanej utrzymać ją w czystości konwencjonalny filtr.

  zastosowany korek Kolejnym rozwiązaniem, wyróżniającym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w praktyczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok. Jest niezwykle ważny w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której gromadzi się sok, zezwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest potrzebne. Tylko tak skonstruowany i zaimplementowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, zapewniając całkowitą higienę pracy. Bezpieczeństwo używania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, ale też w całości bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek element jest ni


☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! ☆

Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! Najniższa Cena Online

☆ Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood kax720pl + darmowa dostawa - szybka wysyłka!!!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Szybka dostawa. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i ma gwarancją producenta 2 lata!!! Akcesoria do robotów kuchennych KENWOOD KAX720PL metaliczne/Szare Akcesoria do robota sokowirówka Akcesoria Kenwood do Chef, kMix wymiary Szerokość produktu 22.0 cm Wysokość artykułu 27.0 cm Głębokość towaru 27.0 cm Waga artykułu 2.3 kg Szerokość opakowania 30.0 cm Wysokość opakowania 21.0 cm Głębokość opakowania 30.0 cm Waga produktu w opakowaniu 3.0 kg Podłączenie do wyjścia o niskiej szybkości - system połączenia z pokrętłem Kompatybilny z Chef i kMix pojemność pojemnika na sok: 400 ml wyciąganie miąższu owoców i warzyw System zapobiegający kapaniu Bezpiecznik nietrudny do czyszczenia Szczotka znajduje się w opakowaniu i proste czyszczenie filtra Sokowirówka wolna jako wyposażenie uzupełniające KENWOOD KAX720PL można podłączyć do wyjścia o niskiej szybkości wszystkich robotów kuchennych Chef i kMix. Sok..

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD ☆

KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD Najniższa Cena Online

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KENWOOD
 • Nazwa produktu: KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców i ziół, pasuje do wszystkich robotów kuchennych kenwood z kolekcji chef i kmix.


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Kenwood najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Kenwood w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Kenwood w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Kenwood nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Kenwood opinie,
 • dobra wyciskarka Kenwood cena,
 • wyciskarka Kenwood ranking,
 • wyciskarka Kenwood jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...