Najlepsze wyciskarki Kenwood w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Kenwood


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Kenwood. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Kenwood,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Kenwood najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Kenwood, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Kenwood, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI ☆

Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI +wyciskarka wolnoobrotowa KAX720PL, KCL95.424SI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, mieszanie, gotowanie indukcyjne, gotowanie na parze, gotowanie;dopełniające opcje:zaimplementowana waga, możliwość rozbudowy, gotowanie indukcyjne, regulacja temperatury, gotowanie, gotowanie na parze, miksowanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:tak;Gotowanie na parze:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;kolor pokrywy:szary;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;liczba poziomów obrotów:10;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:tak;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;miksowanie:tak;Moc:1500 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;objętość kielicha:1,6 litra;objętość misy roboczej:6,7 litra;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;regulowanie obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;seria:Chef Collection;seria (do relacji):Kenwood Cooking Chef;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Wariantowanie - linia:Cooking Chef XL KCL95.424SI;Wariantowanie wyposażenie:brak;wbudowana waga:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:2 tarcze do tarcia, blender, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, malakser, mieszadło, mieszadło sprężyste, mieszadło K, podkładka, tarcza do cienkich plastrów, tarcza do cięcia w słupki, tarcza do grubych plastrów, tarcza do ścierania;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak


☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to istotne składniki zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na niemało sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala prosto uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe , a także unowocześnione komponenty powodują, iż obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia, a także pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i przezroczyste,typowo w 100% naturalne i wypełnione witaminami oraz składnikami odżywczymi. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o rewelacyjną formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i szybkie. Zezwala na wyciskanie soków ze wszelkich owoców - nawet bananów, warzyw i ziół i z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką sprawność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wydobywa z owoców więcej elementów odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw, w przeciwieństwie do prędkich obrotów, które powodują, iż do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe kolory i są przejrzyste. Pomimo wysokiej efektywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje niezwykle cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, generuje jedynie 67 dB, zapewniając komfort pracy. Intensywny smak owoców innowacyjna i praca na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w sytuacji tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Ergonomiczny zbiornik na sok o obszerności 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  spore możliwości w szczególnie kompaktowej formie Kompaktowe wymiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,nadaje się do każdego aranżacji kuchni i łatwo ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, aby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr usprawnia montaż i demontaż urządzenia. Łatwe czyszczenie progresywna konstrukcja wyciskarki zapewnia nie tylko jej obszerniejszą wydajność i odporność, ale niweluje też problem zapychania i widocznie upraszcza czyszczenie.

  PureJuice One praktyczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Wystarczy mniej niż szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu fachowego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka filtrująca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej otrzymujesz klarowny napój i suchą pulpę, będącą nadzwyczajnym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze niż kiedykolwiek. Niewiele znaczący rozmiar wkładki i prosty montaż powodują, że jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Łatwej utrzymać ją w czystości konwencjonalny filtr.

  zaimplementowany korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest specyficzny korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i zaopatrzony w ergonomiczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, zapobiega zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok. Jest niezwykle ważny w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, zezwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest niezbędne. Tylko tak skonstruowany i wbudowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, gwarantując pełną higienę pracy. Bezpieczeństwo wykorzystywania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, ale też całkowicie bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek komponent jest ni


☆ Kenwood JMP802 ☆

Kenwood JMP802 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP802 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP802
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Świeżo wyciskany sok to zdrowy dobór każdego dnia! Warto więc wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z owoców i warzyw wszystko, co najcenniejsze,
  aby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury.

  Właśnie takie są wyciskarki wolnoobrotowe PureJuice Kenwood, które pozwalają z łatwością uzyskać to,
  co najzdrowsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki subtelnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  prędko i łatwo
  PureJuice Pro szybkie przygotowanie pysznych, zdrowych soków, a pojemny dzbanek pomieści dużą porcję witalności dla wszelkich domowników. Wyciskarki Kenwood wyciągają z owoców więcej części odżywczych i minerałów typowe sokowirówki, zapewniając wysoką ekstrakcję soku - w przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw sięgającą aż 84%.

  Co więcej, dzięki pojemnej tubie, nie musisz kroić elementów przed wyciskaniem, a mocny, indukcyjny silnik pozwala przygotować sok w kilka sekund.

  Wykorzystaj zdrową pulpę w gotowaniu! Kolejną korzyścią, płynącą z stosowania wyciskarek wolnoobrotowych Kenwood jest możliwość uzyskania zdrowej pulpy z warzyw i owoców.
  dzięki temu, nie tylko nie zmarnujesz się nic z naturalnych produktów, lecz też możesz poszerzyć i wzbogacić codzienne menu o interesujące kombinacje.

  w sytuacji wyciskarek wolnoobrotowych powstała pulpa jest sucha i zbita i zawiera dużo składników odżywczych.

  Stanowi pyszny i wartościowy komponent zup, dań wegetariańskich, zapiekanek, warzywnych hamburgerów, deserów czy ciasteczek.

  Zdrowe smakołyki dla dzieci
  Przemyć warzywa

  Dzieci nie zawsze chętnie sięgają po warzywa i owoce. Przy pomocy PureJuice Kenwood możesz je przemycić w pysznych,
  naturalnych sokach i przygotować interesujące dania na bazie zdrowej pulpy,
  żeby dostarczyć nieznacznym łasuchom witamin i wartości odżywczych, których tak niezwykle potrzebują.

  Tłoczenie na zimno sekretem witalności Dlaczego to właśnie soki tłoczone na zimno są najcenniejszymi pozycjami zdrowej diety?
  Nie tylko ze względu na łatwość i prędkość przygotowania.

  Można je porównać do witalnych nektarów, które są nie tylko pyszne i pełne owocowego smaku,
  najczęściej w 100% naturalne i wypełnione witaminami, a także składnikami odżywczymi.

  Ich przygotowanie jest teraz realne we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood.

  Moc naturalności

  by uzyskać moc naturalności świeżych owoców i warzyw, wykorzystaj moc 240-watowego silnika nowej wyciskarki Kenwood.
  Dzięki jego sile, urządzenia działa na jeszcze wolniejszych obrotach – jedynie 48 na minutę,
  co przekłada się na finezyjne wyciskanie odżywczych towarów. Wolne obroty pozwalają uzyskać naturalny sok z ulubionych owoców i warzyw.

  Wolniejsze obroty – więcej witamin

  Wyciskarka PureJuice, dzięki wolnym obrotom, wydobywa z owoców więcej składników odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.
  szybkie obroty sprawiają, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację pokaźnych ilości witamin.
  Nowa wyciskarka Kenwood zagwarantuje wysoką ekstrakcję soku, sięgającą np. W sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw aż 84%.

☆ Kenwood JMP600 ☆

Kenwood JMP600 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta i dobór wartościowych produktów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Z łatwością jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Świeże wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają prosto wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki finezyjnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Korzyści: Tłoczenie na zimno - tylko 60obrotów na minutę - wolna praca zapobiega utlenianiu się witamin Wysoka ekstrakcja soku Silnik o mocy: 150 W Obrotowy koszyk czyszczący filtrzapobiegający jego zapychaniu zaimplementowany korek - wysoka higiena pracy Litrowypojemnik na sok Litrowypojemnikna pulpę Bieg wstecznyeliminujący problem blokowania części Funkcja płukania wodą Regulacja gęstości soku nad wyraz cicha praca (jedynie 58,5 dB) Możliwość mycia części w zmywarce Soki tłoczone na zimno Czy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, klarowny, orzeźwiający i olśniewający żywą barwą, ale też w 100% naturalny i wypełniony witaminami oraz składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a równocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest teraz możliwe we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej elementów odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych elementów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację wielkich ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych towarów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są transparentne. Intensywny smak owocówZaawansowane funkcje nowej wyciskarki Kenwood i niepowtarzalny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w przypadku soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko zezwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha pracaPomimo wysokiej skuteczności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje wyjątkowo cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, stwarza wyłącznie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój podczas pracy.nowoczesna i sprawnaWyciskarkę PureJuice JMP600 znamionuje progresywna budowa, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych elementów – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie gwarantuje nie tylko obszerniejszą produktywność i odporność urządzenia, ale niweluje również problem zapychania i widocznie usprawnia czyszczenie maszyny. Na wysoką wydajność wyciskarki ma też wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, całkowitą witamin i mikroelementów.Łatwe czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko produktywna, lecz też intuicyjna i prosta w obsłudze. Eksponuje ją nowoczesna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie usprawnia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niż szklanka zwykłej wody, by po zatkaniu profesjonalnego korka zastosowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 pozostała zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, uniemożliwiający zapychaniu.

  Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z pokaźniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.oryginalny korekKolejnym rozwiązaniem, uwydatniającym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który umożliwia zatkanie misy z sokiem i jego staranne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia i wyekwipowany w użyteczne zakładki „motylki” po bokach. Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok.

  To stanowczo ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której zawiera się sok, umożliwia jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest niezbędne.


☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef ☆

Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef Najniższa Cena Online

☆ Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Przystawka - wyciskarka do soków wolnoobrotowa do robotów Kenwood Chef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Przystawka – wyciskarka do soków wolnoobrotowa. Proces pozyskiwania soku przypomina tłoczenie na zimno, dzięki temu sok nie traci cennych minerałów. Dzbanek na sok o objętości 0,4 l. Korek zatrzymujący przepływ soku. Przystawka pasuje do robotów serii Kenwood Chef, montowana w gnieździe wolnych obrotów. Nietrudny i prędki montaż rodzaju TWIST. W komplecie szczotka do czyszczenia.

☆ Kenwood JE280 ☆

Kenwood JE280 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE280
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE280 Kenwood to osiągalne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce producenta Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym elementyem zdrowego śniadania oraz wyraźnym komponentem pełnowartościowej diety.

  To znakomite rozwiązanie dla osób szanujących energiczny tryb życia oraz zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia producenta Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, soki przygotowane w wyciskarce JE280 zyskują unikalny smak, zachowując naturalność.

  Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą dodatkowo zostać użyte jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom wyjątkowego egzotycznego charakteru. Praktyczna technika stanowczo produktywna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika.

  Urządzenie wyekwipowano w funkcjonalny, przezroczysty pojemnik o objętości 1 l, a także funkcjonalny separator miąższu. Model JE280 zyskał także specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów producenta Kenwood błyskawicznie i skutecznie przygotujesz nieprzeciętne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów.

  A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od teraz poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem.


☆ Kenwood JE290 ☆

Kenwood JE290 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE290
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka KENWOOD-AGD JE 290 Wyciskarka Kenwood do cytrusów o mocy 40 W, obszerności wbudowanego pojemnika na sok 1 l, ze zmiennym kierunkiem obrotów oraz z pokrywą chroniącą przed kurzem. Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE290 Kenwood to realne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce producenta Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym elementyem zdrowego śniadania oraz znacznym komponentem pełnowartościowej diety. To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny tryb życia oraz zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia firmy Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technice, soki przygotowane w wyciskarce JE290 zyskują unikalny smak, zachowując naturalność. Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą też zostać zastosowane jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom nieszablonowego egzotycznego charakteru. Poręczna technologia bardzo skuteczna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika. Urządzenie wyposażono w użyteczny, klarowny pojemnik o objętości 1 l oraz poręczny separator miąższu ze stali rdzoodpornej. Model JE290 zyskał też specjalny schowek na przewód. Z wyciskarką cytrusów marki Kenwood ekspresowo i skutecznie przygotujesz idealne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów. A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od dzisiaj poranne wyciskanie soku stanie się miłym rytuałem. Michel Moran ambasadorem Kenwood szanowany szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja, kreatywność i otwartość wpisują się w wartości marki, którą reprezentuje. Szef Michel w kuchni stawia na pasję i profesjonalizm, jest perfekcjonistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Za każdym razem pełny pomysłów, {pomocn|przydatn)y oraz godny zaufania - podobnie jak specjaliści Kenwood....

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD (5011423197517) ☆

KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD (5011423197517) Najniższa Cena Online

☆ KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD (5011423197517) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: KAX720PL Przystawka wyciskarka wolnoobrotowa KENWOOD-AGD (5011423197517)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców i ziół, nadaje się do wszystkich robotów kuchennych kenwood z kolekcji chef i kmix.

☆ Kenwood JMP601 ☆

Kenwood JMP601 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP601
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  100% naturalnego soku Zbilansowana dieta i dobór wartościowych artykułów, które dostarczą organizmowi energii to podstawy zdrowego trybu życia. Prosto jednak zagubić się w gąszczu informacji i porad na ten temat.

  Dlatego warto korzystać z wiedzy specjalistów, wybierając rozwiązania, które ułatwią codzienne dbanie o zdrowie. Nowe wyciskarki wolnoobrotowe Kenwood PureJuice JMP600 pozwalają z łatwością wydobyć to, co najcenniejsze z owoców i warzyw – w 100% naturalny sok tłoczony na zimno.

  Dzięki finezyjnemu wyciskaniu, sok zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając więcej substancji odżywczych. Soki tłoczone na zimnoCzy możesz wyobrazić sobie sok, który jest nie tylko pyszny i pełen owocowego smaku, krystaliczny, orzeźwiający i oszałamiający żywą barwą, lecz też w 100% naturalny i wypełniony witaminami i składnikami odżywczymi aż po brzegi szklanki? To właśnie charakterystyka soków tłoczonych na zimno, a jednocześnie najprostszy sposób na dostarczenie organizmowi porcji witalności.

  Ich przygotowanie jest dzisiaj możliwe we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym Kenwood. Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice wyciąga z owoców więcej składników odżywczych i minerałów charakterystyczna sokowirówka.

  Wolne obroty – do 60 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, zapobiegając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw. W przeciwieństwie do szybkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację dużych ilości witamin.

  Nowa wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych artykułów, a otrzymywane soki posiadają żywe odcienie i są klarowne. Aktywny smak owoców nowoczesne funkcje nowej wyciskarki Kenwood oraz specyficzny system pracy na wolnych obrotach zapewniają wysoką ekstrakcję soku.

  w sytuacji soków z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Specjalne, nakładane sitko pozwala na regulację gęstości soku, co pozwala przygotować w domowych warunkach także gęste i treściwe soki owocowo – warzywne np.

  na bazie marchewki. Cicha praca Pomimo wysokiej sprawności i prędkości przygotowywania dowolnych soków, wyciskarka Kenwood pracuje niezwykle cicho. Szczotkowy silnik o mocy 150 W, formuje jedynie 58,5 dB, zapewniając komfort i spokój w trakcie pracy.

  Naturalne desery na zimno Wyciskarka JMP 600 ma w komplecie ergonomiczną przystawkę do sorbetów. Nieskomplikowana w montażu i czyszczeniu, pozwoli w zaledwie kilka chwil, przygotować ładne desery na bazie mrożonych owoców i warzyw.

  starczy włożyć do tuby ulubione składniki, np. Truskawki, wiśnie lub jeżyny, ok.5 – 10 minut po wyjęciu ich z zamrażarki,radować się smakiem domowego, naturalnego sorbetu. By przygotować deser na bazie śmietany, jogurtu lub mleka, można zamrozić je w foremce na kostki lodu i dodać do wybranych owoców lub warzyw w tubie.

  To najprostszy przepis na zaskakujący deser na przyjęcie, kinderbal czy spotkanie z przyjaciółmi albo lekką, naturalną przekąskę w upalne dni. Innowacyjna i sprawnaWyciskarkę PureJuice JMP600 znamionuje progresywna kompozycja, oparta na rozdzieleniu dwóch ważnych elementów – ślimaka i sita.

  To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko obszerniejszą skuteczność i solidność urządzenia, ale niweluje także problem zapychania i pokaźnie usprawnia czyszczenie maszyny. Na wysoką sprawność wyciskarki ma również wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  1 - litrowy pojemnik na sok pozwala przygotować rodzinną porcję, pełną witamin i mikroelementów. Nieskomplikowane czyszczenieNowa wyciskarka jest nie tylko sprawna, ale też instynktowna i prosta w obsłudze. Podkreśla ją progresywna funkcja płukania, umożliwiająca nalanie wody do tuby.

  To rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. Starczy mniej niżeli szklanka zwykłej wody, aby po zatkaniu fachowego korka wbudowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Wygoda i higiena pracy PureJuice JMP600 została zaopatrzona w obrotowy koszyk czyszczący z gumowymi skrzydełkami, zapobiegający zapychaniu. Ta innowacja skraca czas przygotowania soku z pokaźniejszej ilości owoców i warzyw, dbając o czystość filtra.

  oryginalny korek Kolejnym rozwiązaniem, eksponującym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który zezwala na zatkanie misy z sokiem i jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP600 korek został na stałe zaimplementowany w wylot kranu urządzenia i wyekwipowany w ergonomiczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu rąk, kiedy wyjmujemy go, aby nalać przygotowany sok. To nad wyraz ważne w sytuacji soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której mieści się sok, umożliwia jego dokładne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, użycie korka jest konieczne


☆ Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) ☆

Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) Najniższa Cena Online

☆ Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  przy pomocy wyciskarki do cytrusów można prędko i prosto wycisnąć sok z każdego owocu cytrusowego. Soki z owoców cytrusowych zawierają dużo witamin, które zanikają, jeżeli sok jest przetrzymywany. Świeżo wyciśnięty sok z owoców cytrusowych jest prawdziwą skarbnicą witamin.

  przy pomocy wyciskarki do cytrusów można wycisnąć sok z pomarańczy, cytryn, limonek i grejpfrutów. Stożek albo inaczej element wyciskający obraca się, wyciskając sok z połówki owocu. Pestki zatrzymywane są na sitku, a sok ścieka do zbiornika znajdującego się poniżej.

  Świeżo wyciśnięty sok można wypić albo wykorzystać w ulubionych deserach, takich jak babeczki, sorbety, suflety czy galaretki. Na dodatek sok można wykorzystać do domowych przetworów – marmolady, dżemu czy masła owocowego.

  Wyciskarka do cytrusów powinna być za każdym razem pod ręką, gdyż jest najwygodniejszym urządzeniem, które pozwala błyskawicznie i skutecznie wycisnąć sok z cytryny albo pomarańczy, potrzebny jako składnik do dipów, sosów do sałatek czy sosów do potraw. Sokiem z cytryn należy skropić obrane wcześniej warzywa i owoce, żeby zapobiec przebarwieniu.

  komponent wyciskający można użyć także do wydobycia miąższu z dużych, dojrzałych pomidorów. W tym celu wystarczy
  odciąć z pomidora górną część, nałożyć pomidor na stożek i przy jego pomocy polikwidować środek. Następnie powstałą w ten sposób „skorupkę" można napełnić musem i podać jako przekąskę albo wypełnić warzywami czy ryżem i podać jako przystawkę lub wegetariańskie danie główne.
  O czym należy pamiętać używając wyciskarkę do cytrusów

  1. Najpierw należy zamontować zbiornik i sitko, a następnie założyć stożek. Dopiero potem można zamocować wyciskarkę na napędzie prędkich obrotów, znajdującym się w tylnej części robota 2. Po włączeniu urządzenia należy umieść połówkę owocu na stożku, przytrzymywać ją cały czas i lekko przyciskać.
  Porady i wskazówki

  1. Zanim przystąpisz do wyciskania, przekrój na połówki wszystkie owoce.
  2. Przy obfitych ilościach owoców, należy je wyciskać partiami, wyłączając urządzenie co 2-3 minuty.
  3. Wyciskarkę ze stali nierdzewnej najlepiej używać, przy prędkości ustawionej w pozycji 2, a wyciskarkę ze stożkiem plastikowym, przy prędkości ustawionej w pozycji 4.
  4. Gotowy sok warto przelać do innego naczynia, aby nie dotykał do spodu sitka w trakcie dalszego wyciskania.

  Kolor: Biały i srebrny
  Gwarancja: tak
  Materiał: Plastik
  rozmiar (cm): 16.5 x 19.0 x 22.0
  Waga: 0.9 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Kenwood – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Kenwood, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Kenwood jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood JE290 ☆

Kenwood JE290 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE290
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka KENWOOD-AGD JE 290 Wyciskarka Kenwood do cytrusów o mocy 40 W, pojemności zaimplementowanego pojemnika na sok 1 l, ze zmiennym kierunkiem obrotów oraz z pokrywą chroniącą przed kurzem. Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE290 Kenwood to osiągalne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce firmy Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym składnikiem zdrowego śniadania oraz istotnym komponentem pełnowartościowej diety. To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny tryb życia oraz zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia firmy Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technice, soki przygotowane w wyciskarce JE290 zyskują niepowtarzalny smak, zachowując naturalność. Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą dodatkowo zostać wykorzystane jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom wyjątkowego egzotycznego charakteru. Praktyczna technologia wyjątkowo sprawna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika. Urządzenie zaopatrzono w praktyczny, transparentny pojemnik o obszerności 1 l oraz użyteczny separator miąższu ze stali rdzoodpornej. Model JE290 zyskał także specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów firmy Kenwood prędko i skutecznie przygotujesz doskonałe soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów. A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od teraz poranne wyciskanie soku stanie się miłym rytuałem. Michel Moran ambasadorem Kenwood szanowany szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja, kreatywność i otwartość wpisują się w wartości marki, którą reprezentuje. Szef Michel w kuchni stawia na pasję i profesjonalizm, jest perfekcjonistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Zawsze pełny pomysłów, {pomocn|przydatn)y oraz godny zaufania - podobnie jak specjaliści Kenwood....

☆ Kenwood JE280 ☆

Kenwood JE280 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JE280 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JE280
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE280 Kenwood to realne! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce marki Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym składnikiem zdrowego śniadania oraz widocznym komponentem pełnowartościowej diety.

  To świetne rozwiązanie dla osób lubiących intensywny tryb życia, a także zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia firmy Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technice, soki przygotowane w wyciskarce JE280 zyskują unikalny smak, zachowując naturalność.

  Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą ponadto zostać użyte jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom nieszablonowego egzotycznego charakteru. Poręczna technika istotnie wydajna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika.

  Urządzenie zaopatrzono w poręczny, klarowny pojemnik o obszerności 1 l oraz użyteczny separator miąższu. Model JE280 zyskał również specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów firmy Kenwood momentalnie i skutecznie przygotujesz nadzwyczajne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów.

  A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od dzisiaj poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem.


☆ Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) ☆

Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) Najniższa Cena Online

☆ Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Akcesoria do robotów kuchennych Kenwood AT312 białe (5011423105888)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  za pomocą wyciskarki do cytrusów można szybko i z łatwością wycisnąć sok z każdego owocu cytrusowego. Soki z owoców cytrusowych zawierają dużo witamin, które zanikają, jeżeli sok jest przetrzymywany. Świeżo wyciśnięty sok z owoców cytrusowych jest prawdziwą skarbnicą witamin.

  za pomocą wyciskarki do cytrusów można wycisnąć sok z pomarańczy, cytryn, limonek i grejpfrutów. Stożek albo inaczej komponent wyciskający obraca się, wyciskając sok z połówki owocu. Pestki zatrzymywane są na sitku, a sok ścieka do zbiornika znajdującego się poniżej.

  Świeżo wyciśnięty sok można wypić albo zastosować w ulubionych deserach, takich jak babeczki, sorbety, suflety czy galaretki. Ponadto sok można zastosować do domowych przetworów – marmolady, dżemu czy masła owocowego.

  Wyciskarka do cytrusów powinna być zawsze pod ręką, gdyż jest najwygodniejszym urządzeniem, które pozwala błyskawicznie i efektywnie wycisnąć sok z cytryny albo pomarańczy, niezbędny jako element do dipów, sosów do sałatek czy sosów do potraw. Sokiem z cytryn należy skropić obrane wcześniej warzywa i owoce, żeby zapobiec przebarwieniu.

  element wyciskający można użyć także do wydobycia miąższu z znacznych, dojrzałych pomidorów. W tym celu starczy
  odciąć z pomidora górną część, nałożyć pomidor na stożek i przy jego pomocy pousuwać środek. Następnie powstałą w ten sposób „skorupkę" można napełnić musem i podać jako przekąskę albo wypełnić warzywami czy ryżem i podać jako przystawkę albo wegetariańskie danie główne.
  O czym należy pamiętać używając wyciskarkę do cytrusów

  1. Najpierw należy zamontować zbiornik i sitko, a następnie założyć stożek. Dopiero potem można zamocować wyciskarkę na napędzie prędkich obrotów, znajdującym się w tylnej części robota 2. Po włączeniu urządzenia należy umieść połówkę owocu na stożku, przytrzymywać ją cały czas i lekko przyciskać.
  Porady i wskazówki

  1. Zanim przystąpisz do wyciskania, przekrój na połówki wszystkie owoce.
  2. Przy obszernych ilościach owoców, należy je wyciskać partiami, wyłączając urządzenie co 2-3 minuty.
  3. Wyciskarkę ze stali rdzoodpornej najlepiej używać, przy prędkości ustawionej w pozycji 2, a wyciskarkę ze stożkiem plastikowym, przy szybkości ustawionej w pozycji 4.
  4. Gotowy sok warto przelać do innego naczynia, żeby nie dotykał do spodu sitka w trakcie dalszego wyciskania.

  Kolor: Biały i srebrny
  Gwarancja: tak
  Materiał: Plastik
  rozmiar (cm): 16.5 x 19.0 x 22.0
  Waga: 0.9 kg

☆ Kenwood Przystawka - wyciskarka do cytrusów at312- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Kenwood Przystawka - wyciskarka do cytrusów at312- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Kenwood Przystawka - wyciskarka do cytrusów at312- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood Przystawka - wyciskarka do cytrusów at312- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kolor:biały;producent:Kenwood;seria:Cooking Chef, Titanium Chef Patissier XL, Titanium Chef Baker, Chef XL Titanium, Chef XL Elite, Chef XL, Chef Titanium;Model:KCC90xxx, KCL95.xxx, KWL90.xxx, KVL85.xxx, KVL65.xxx, KVC85.xxx, KVL8xxxx, KVC7xxxx, KVL6xxxx, KVL4xxxx, KM09x;objętość:0,6 l;Przeznaczenie:robot wieloczynnościowy;wariant wyposażenia:przystawka - wyciskarka do cytrusów;Wykonanie:stal nierdzewna i tworzywo sztuczne;Przeznaczenie:Kenwood Chef, Kenwood Chef Sense, Kenwood Chef XL Sense, Kenwood Cooking Chef, Kenwood Major Titanium...


☆ Kenwood JMP400 ☆

Kenwood JMP400 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JMP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JMP400
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Prosto z natury Owoce i warzywa to istotne elementy zdrowej, zbilansowanej diety. Można je włączyć do codziennego menu na sporo sposobów – np. W postaci świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa natury, należy wybrać wyciskarkę, która wydobędzie z niej wszystko, co najcenniejsze.

  PureJuice One Kenwood pozwala z łatwością uzyskać w 100% naturalny sok tłoczony na zimno, który dzięki delikatnemu wyciskaniu, zachowuje pełnię smaku, koloru i witamin, dostarczając całej rodzinie więcej substancji odżywczych.

  Kompaktowe , a także unowocześnione elementy powodują, że obsługa i przechowywanie wyciskarki są prostsze. Pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia, a także pozwoli eksperymentować z nowymi smakami i potrawami.

  Tłoczenie na zimno Soki tłoczone na zimno są nie tylko orzeźwiające, pełne smaku i przejrzyste,przeważnie w 100% naturalne i wypełnione witaminami, a także składnikami odżywczymi. To perfekcyjna sugestia dla wszystkich, którzy chcą przestrzegać zdrowej diety i dbać o wyśmienitą formę.

  Z wyciskarką PureJuice One ich przygotowanie jest proste i szybkie. Zezwala na wyciskanie soków ze wszelkich owoców - choćby bananów, warzyw i ziół, a także z orzechów, np. Migdałów. Na wysoką sprawność wyciskarki ma także wpływ szerokość tuby, która mieszcząc całe ćwiartki owoców, skraca czas przygotowania soku.

  Moc wolnych obrotów - moc witamin Wyciskarka PureJuice One wydobywa z owoców więcej komponentów odżywczych i minerałów standardowa sokowirówka. Wolne obroty – 55 na minutę - ograniczają utlenianie witamin, uniemożliwiając utracie najcenniejszych komponentów owoców i warzyw, w przeciwieństwie do prędkich obrotów, które powodują, że do soku dostaje się dużo tlenu, odpowiedzialnego za oddzielanie soku od miąższu i eliminację obszernych ilości witamin.

  Wyciskarka Kenwood pozwala w pełni korzystać z wartości odżywczych naturalnych produktów, a otrzymywane soki posiadają żywe barwy i są przezroczyste. Pomimo wysokiej produktywności i szybkości przygotowywania dowolnych soków, pracuje wyjątkowo cicho.

  Szczotkowy silnik o mocy 140 W, stwarza jedynie 67 dB, gwarantując komfort pracy. Intensywny smak owoców nowoczesna , a także praca na wolnych obrotach gwarantują wysoką ekstrakcję soku, przekładającą się na naturalny i intensywny smak przygotowanych napojów.

  w sytuacji tych z owoców leśnych i włóknistych warzyw, np. Kapusty czy selera jej poziom sięga aż 84%. Ergonomiczny zbiornik na sok o obszerności 700 ml zmieści rodzinną porcję zdrowego napoju, całkowitą witamin i mikroelementów.

  duże możliwości w wyjątkowo kompaktowej formie Kompaktowe rozmiary i stylowy design PureJuice One sprawiają,nadaje się do każdego wyglądu kuchni i łatwo ją przechowywać. Dzięki węższej i mniejszej obudowie nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie i możesz w każdej chwili korzystać z wachlarza jej możliwości.

  Została zaprojektowana tak, żeby można było skompresować pojemniki na sok i pulpę, a nowy, mniejszy filtr upraszcza montaż i demontaż urządzenia. Łatwe czyszczenie innowacyjna kompozycja wyciskarki zapewnia nie tylko jej obszerniejszą efektywność i trwałość, ale niweluje także problem zapychania i wyraźnie upraszcza czyszczenie.

  PureJuice One ergonomiczną funkcję płukania, umożliwiającą nalanie wody do tuby, co pomaga w utrzymaniu czystości. Wystarczy mniej niż szklanka zwykłej wody, żeby po zatkaniu mistrzowskiego korka zaimplementowanego w wyciskarkę, włączone urządzenie samo wypłukało pozostałości owoców i warzyw.

  Mycie filtra nigdy nie było tak proste! Jedną z największych zalet wyciskarki PureJuice JMP400 jest wyjmowana wkładka przefiltrowująca, która dokładnie oddziela miąższ od soku. Dzięki niej otrzymujesz klarowny napój i suchą pulpę, będącą genialnym dodatkiem do dań i deserów.

  Co więcej, dbanie o czystość filtra jest prostsze aniżeli kiedykolwiek. Nieznaczny wymiar wkładki i prosty montaż sprawiają, że jej mycie zajmuje tylko kilka chwil. Nieskomplikowanej utrzymać ją w czystości konwencjonalny filtr.

  zastosowany korek Kolejnym rozwiązaniem, wyróżniającym wyciskarkę Kenwood jest charakterystyczny korek, który pozwala na zatkanie misy z sokiem i jego skrupulatne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych wyciskarek, w JMP400 korek został na stałe zastosowany w wylot kranu urządzenia i wyposażony w praktyczne zakładki „motylki” po bokach.

  Zamykany od góry, w przeciwieństwie do tych wkładanych na kran, uniemożliwia zachlapaniu dłoni, kiedy wyjmujemy go, żeby nalać przygotowany sok. Jest niezwykle ważny w przypadku soków wieloowocowych, ponieważ zatkanie misy, w której gromadzi się sok, zezwala na jego precyzyjne wymieszanie przed nalaniem do pojemnika.

  Przy przygotowywaniu takich soków, wykorzystanie korka jest potrzebne. Tylko tak skonstruowany i zaimplementowany, jak w wyciskarce Kenwood, zapobiegnie zachlapaniu rąk, zapewniając całkowitą higienę pracy. Bezpieczeństwo używania Korzystanie z PureJuice One jest nie tylko proste, ale też w całości bezpieczne.

  Nie można uruchomić urządzenia, jeśli jakikolwiek element jest niPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka Kenwood najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Kenwood w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Kenwood w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Kenwood nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Kenwood opinie,
 • dobra wyciskarka Kenwood cena,
 • wyciskarka Kenwood ranking,
 • wyciskarka Kenwood jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...