Najlepsze wyciskarki Kuvings w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Kuvings


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Kuvings. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Kuvings,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Kuvings najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Kuvings, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Kuvings, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Ukazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą prawidłowo spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden komponent nie będzie prawidłowo włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przyjazną wyciskarką nie tylko w wykorzystywaniu. Też jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to wyśmienicie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z zróżnicowanych części, które trafią do Twojej szklanki rewelacyjne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest nad wyraz cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najistotniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieduże kawałki!

  dodatkowo system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  postępowy, wytworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution uwydatni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane odcienie - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wyszukanym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  cechy techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - produktywna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest skuteczniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą należycie spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden komponent nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Na dodatek jej przenoszenie jest wyjątkowo proste. A wszystko to wszystko to znakomicie wkomponowane w wytworny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z przeróżnych komponentów, które trafią do Twojej szklanki genialne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Konkretny silnik Wysokiej jakości, solidny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce akcentuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak szeroki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieznaczne kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  innowacyjny, wykonany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie części wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości techniczne

☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, produktywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings oferuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów producenta znamionuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać słuszną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych komponentów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model marki zaopatrzony został w znaczny podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki komfortowy wlot jest bezdyskusyjnie obszerniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw do nawet 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia bardzo skrupulatną, a na ogół efektywną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zastosowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technologii maksymalnego odfiltrowania, masz gwarancję uzyskania doskonałego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co pokaźne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia ponadto smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy poprzez 72 godziny.

  Trzeba w dodatku podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo pokaźnej mocy silnika.Najważniejsze komponenty mechanizmu, czyli ślimak i sitko wykonane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach stosowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne użycie wyciskarek umożliwia przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o pokaźnej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 prosto przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka ma łatwą i użyteczną budowę, która umożliwia proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do niezwykle produktywnej pracy przez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Zagwarantuje świetny balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- wykorzystanie sprawnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni i skrupulatne wykonanie pozwalają maksymalnie ograniczyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- obfity wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą ilość błonnika, znacznie większą aniżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie, a także specjalna kompozycja ślimaka i sita umożliwiają zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych.

  dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza solidność, jakość i bezusterkowość urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie charakterystyczne:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.informacje techniczne:- wymiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane całkowicie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu produktu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  komponenty eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne artykułu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym stosowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu nieszablonowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  na skutek czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i spora moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje sporo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings oferuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów marki cechuje się najwyższą jakością, a także funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.progresywne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać słuszną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus producenta Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o sporo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki wyposażony został w wielki podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak żeby maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, umożliwia wyjątkowo staranną, a zwykle wydajną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" zagwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek producenta Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba ponadto podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo wielkiej mocy silnika.Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak wykonane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przychylny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach używania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wytworzone zostało ze stali rdzoodpornej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku i nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne użycie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi w pełni, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika chroni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie samoczynnie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika zezwala na wyciskanie soku jeszcze z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka ma łatwą i funkcjonalną budowę, która umożliwia proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  właściwości:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do szczególnie sprawnej pracy poprzez dużo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zagwarantuje znakomity balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- wykorzystanie wydajnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie zniżyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- duży komfortowy wlot zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą ilość błonnika, istotnie większą niż można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie oraz specjalna konstrukcja ślimaka i sita zezwalają na zachowanie bezustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza wytrzymałość, jakość i bezusterkowość urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,pojemność pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim dane techniczne:- rozmiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w pełni pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W sytuacji, w którym Klient wykorzystuje artykuł poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych części z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne albo chemiczne produktu powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym używaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do stosowania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom producenta przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, zastrzeżonego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w wyniku czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i duża moc silnika – te właściwości są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings Motiv1 ☆

Kuvings Motiv1 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings Motiv1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings Motiv1
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -300 zł z kodem BFM1. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy żeby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje niemało kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów marki charakteryzuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to by zapewniać adekwatną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Motiv -1 marki Kuvings to połączenie innowacyjnych technologi, wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu. Nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model marki wyekwipowany został w wielki podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Wielki wygodny wlot jest bezsprzecznie pokaźniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia. Wykorzystanie innowacyjnych technologi w tym modelu pozwoliło marce Kuvings stworzyć najinteligentniejszą wyciskarkę przystępną na rynku.

  urządzenie to nie tylko przygotuje najkorzystniejszy i najzdrowszy sok z warzyw i owoców,też za pomocą specjalnej aplikacji dostosuje ich skład do Twojej diety. Dzięki aplikacji przenośnej, z którą współpracuje wyciskarka Motiv - 1: - przeprowadzisz analizę podstawowych parametrów swego organizmu, - dobierzesz przepisy na soki w oparciu o wyniki pomiarów Twojego ciała, - przygotowane pod Twoją dietę soki pomogą w regularnych ćwiczeniach dzięki filmikom instruktażowym załączonym do aplikacji, - wyznaczysz mocne cele żywieniowe, - będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy założonej diety.

  Wyciskarka Kuvings Motiv1 pozwala określić naszą masę i wskaźnik tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, zawartość wody i minerałów w organizmie, wskaźnik masy ciała (BMI) i wskaźnik podstawowej przemiany materii (polski PPM albo angielski BMR).

  Wszystko to dzięki wbudowanemu miernikowi połączonego z aplikacją przenośną asygnowaną do wyciskarki, którą w prosty sposób zainstalujesz w swoim smartfonie. Bazując na uzyskanych pomiarach, aplikacja zasugeruje przepisy i składniki odżywcze adekwatne dla Twojego organizmu.

  Oprócz soków do wyciśnięcia przy pomocy wyciskarki Kuvings Motiv - 1 otrzymasz gotowe pomysły na obiady, a choćby słodkie wypieki. Przy tworzeniu i wykorzystywaniu diety pomoże Ci funkcja Health Coach. W aplikacji mobilnej wyciskarki Kuvings Motiv - 1 wyszukasz szereg filmów z ćwiczeniami na przeróżne partie ciała – równocześnie z przyborami z siłowni, jak i odpowiednimi do treningu w domu.

  Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw. Do tego praca na wolnych obrotach (50 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na niezwykle precyzyjną, a typowo wydajną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" zagwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Co wyraźne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu poprzez co nie zmienia w dodatku smaku.

  Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny. Trzeba także podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.

  Najważniejsze części mechanizmu, czyli ślimak i sitko wytwarzane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8-krotnie mocniejsze niż plastik. ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich.

  Tak twardy materiał jest gwarancją tego, że cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach używania. ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie i nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami.

  dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, iż jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku. Wszechstronne zastosowanie wyciskarek umożliwia przygotowanie w nich soku zarówno z: twardymi owocami i warzywami podawanymi kompletnie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Wyciskarka ma łatwą i ergonomiczną budowę, która zezwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry: - Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do wyjątkowo sprawnej pracy poprzez niemało lat. - Wolne wyciskanie: 50obr/min. Gwarantuje nadzwyczajny balans pomiędzy szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.

  - zastosowanie skutecznego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni, a także precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu. - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.

  - spory wygodny wlot o średnicy 8,2 cm, pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki. - Sok z wyciskarki Kuvings mieści dużą liczba błonnika, znacznie pokaźniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.

  - Wolne wyciskanie, a także specjalna konstrukcja ślimaka i sita zezwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych. Dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.

  - 10 lat gwarancji potwierdza solidność, jakość i bezusterkowość urządzenie. - Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie typowe:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.

  dane techniczne: - rozmiary urządzenie: 175 x 255 x 457 mm, - Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC, - Waga urządzenie: 9 kg, - Moc silnika: 240W, - ilość obrotów: 50 rpm, - System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm, - obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.

  PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1. Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie komponenty wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj.

  odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta. Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3.

  w przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych albo związanych z prowadzoną poprzez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  komponenty eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne albo chemiczne produktu powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym stosowaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych aniżeli tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta albo inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia artykułu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do wykorzystywania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).

  „Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu unikatowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw. W rezultacie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku.

  Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i pokaźna moc silnika – te parametry są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings C9500 ☆

Kuvings C9500 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings C9500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings C9500
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  JUŻ U NAS! NAJNOWSZY MODEL KUVINGS C9500

  ulepszony model jeszcze wyciska jeszcze lepsze aksamitne soki


  Wyciskarka soku KUVINGS C9500 Whole Juicer

  Do wyboru 3 odcienie: BURGUNDOWY, srebrnY i BIAŁY


  postępowa technika Kuvings Whole Juicer C9500 wyciska całe owoce i warzywa bez konieczności ich krojenia co minimalizuje czas przygotowywania soków i że wyciskanie jest codzienną przyjemnością a nie koniecznością.

  zalety NOWEGO MODELU KUVONGS C9500

  - Zupełnie nowy ślimak

  Ślimak został tak przebudowany by wyciskał jeszcze lepiej aksamitne soki, pozostał w nim wydrążony środek, a także zmieniona krawędź zewnętrzna. Dzięki temu w pulpa zbiera się w wydrążonej części ślimaka i soki nawet z twardych włóknistych produktów są bardziej finezyjne, a także przezroczyste. Wydrążenie też wagę urządzenia.

  - Nowa Misa

  zmodyfikowany pozostał kształt dolnej części misy i pozostały usunięte z niej uszczelki silikonowe. Nowa kompozycja misy uniemożliwia jakimkolwiek wyciekom oraz upraszcza składanie i czyszczenie. Również inny system przełożenia obrotów trzpienia i ślimaka na obroty koszyczka powoduje, że ślimak i koło zębate będą dużo mniej się zużywać.

  - nowe Sitko

  Silikonowa uszczelka znajduje się teraz na dolnej części sitka a nie (jak wcześniej) w misie, Dodany został w dodatku dodatkowy punkt mocowania sitka. Nowa budowa podobnie jak przy misie, zniża ryzyko wycieku soku z pod misy i usprawnia stanowczo czyszczenie. Na dodatek sitko jest zrównoważeniej zamocowane i mniej się rusza podczas wyciskania (nawet przy twardych warzywach)

  - świeże wycieraczki silikonowe

  Ich nowa budowa pomaga w lepszym mieszaniu bardziej gęstych soków, koktajli, a także lodów.

  - Nowy korek niekapek

  Nowy niekapek ma lepsze mocniejsze mocowanie, efektowniejszy wygląd, a także metalowy konkretny uchwyt

  NOWA BUDOWA MODELU C9500 DAJE NAM:


  - subtelnIEJSZE I BARDZIEJ krystalicznE I AKSAMITNE SOKI- ŁATWIEJSZE WYCISKANIE (też koktajli i lodów)
  - SZYBSZE CZYSZCZENIE
  - innowacyjnY WYGLĄD

  Wyciskarka soków Kuvings to rewolucja wśród wyciskarek soku wyciska całe owoce i warzywa bez konieczności ich krojenia na śladowe kawałki. Całę Jabłka, pomarańcze, grejpfruty czy buraki nie są dla niej problemem. Wyciskarka Kuvings B6000 za sprawą swych innowacyjnych i rewolucyjnych rozwiązań dzięki którym klient wyciska sok z przyjemnością i najszybciej jak się jedynie da otrzymała niemało nagród, medali i wyróżnień na światowych i prestiżowych konkursach.
  Jedyna taka wyciskarka na rynku która daje maksimum soku i skraca czas wyciskania do minimum ! Dzięki zaimplementowaniu wyjątkowo wielkiej średnicy otworu wsadowego aż 7,5 cm !!! oraz specjalnemu opatentowanemu ślimakowi od Kuvingsa, wyciska się super łatwo, błyskawicznie i przyjemnie.


  W wyciskarce Kuvings Big Mouth C9500 użyto sprawdzony silnik produkowany jest przez koreańską producenta Kuvings, a nie inne zewnętrze marki.
  Silnik ten jest najszczególniejszym przystępnym silnikiem jaki znajduje się w wyciskarkach soku i ma aż 240 W mocy. Dzięki temu wyciskarka jest nieporównywalnie ulepszona pod względem wyciskania soku z twardych warzyw z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu.

  Dzięki zaimplementowaniu tak solidnego silnika producent mógł sobie pozwolić na dodanie w najnowszym modelu funkcji wyciskania całych warzyw i owoców bez konieczności ich krojenia, co znacznie uprzyjemnia pracę i skraca cza wyciskania.

  bezprecedensowy nowy ślimak wyciskający i otwór wsadowy 7,5 cm

  Ślimak w najnowszym modelu został nadzwyczajnie zaprojektowany i przemyślany. Wykorzystano przy jego konstruowaniu progresywną technikę J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System), dzięki temu wyciskanie soku jest najistotniej skuteczne. W soku znajduje się więcej witamin i enzymów. Najważniejsze jednak w idealnym działaniu nowego modelu jest ogromy otwór przez który możemy wrzucać całe: jabłka, gruszki, pomarańcze, grejpfruty, marchew, buraki, seler, i inne pozostałe wszystkie owoce i warzywa. Oraz liście, zioła i trawę pszeniczną i otrzymywać z nich pyszne zielone koktajle które są sekretem długowieczności.

  Wolnoobrotowe wyciskanie soku na zimno

  Wyciskarka Kuvings Whole Juicer wyciska najzdrowszy sok przez powolne zgniatanie i miażdżenie a następnie wyciskanie. Wszystko dzieje się wolnoobrotowo i sok nie traci dzięki czemu witamin, minerałów i enzymów, a także się nie utlenia jak w sytuacji sokowirówek.

  Cicha praca

  Kuvings ma wysoką kulturę pracy i wyciska nad wyraz cicho. Nie zakłóca spokoju w domu w trakcie wyciskania soku jak to dzieje się przy wyciskaniu soku na niezwykle głośnych i mało sprawnych sokowirówkach.

  dopełniające funkcji Kuvings C9500 dzięki przystawce Mincer
  (do homogenizacji) i sitko do musów, przecierów i deserów

  Dzięki możliwości zwiększenia funkcji możemy z naszej wyciskarki zrobić domowy robot kuchenny i poza robieniem zdrowych soków można przyrządzić:

  rewolucyjny nowy ślimak wyciskający

  Ogromny otwór wsadowy 7,5 cm

  Wyciska całe owoce i warzywa bez krojenia

  nowoczesna kompozycja silnik moc 240 W

  Wolnoobrotowe wyciskanie soku na zimno

  niezwykle cicha praca (Ultra Silent Juicer)

  Więcej witamin i wartości odżywczych

  Super progresywny Design

  3 nowe perłowe odcienie

  zastrzeżona zatyczka (korek niekapek)

  szeroka misa wyciskająca aż 500 ml !

  Sitko i wałek produkowane z Ultra solidnego Ultemu używanego przez NASA

  Funkcja mieszania

  Funkcja przepłukiwania w trakcie pracy pozwala na oddzielenie soków robionych po sobie

  dodatkowe przystawki do: lodów, deserów, musów, sorbetów, sałatek

  Wszystkie części 100 % BPA FREE !!!

  10 lat gwarancji na silnik i pozostałe części  Więcej witamin i wartości odżywczych w Kuvings C9500

  Według badań*, bezkompromisowe warzywa i owoce przyswajane są przez organizm człowieka w dużo mniejszym stopniu i po pokaźnie dłuższym czasie, w sytuacji soków wyciśniętych, za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej m.in. Kuvings

  ascetyczne owoce i warzywa:
  • Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 17 %
  • Trawienie – czas wchłaniania: 3-5 godzin

  Soki stworzone poprzez wolnoobrotową wyciskarkę do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth C9500:
  • Trawienie – wskaźnik wchłaniania: 65 %
  • Trawienie – czas wchłaniania: 10-15 minut

  *źródło:Anticancer Effects of Green Juice, Food Industry and Nutrition, 8(1)28~36, 2003

  Do kompletu z wyciskarką KUVINGS C9500

  możesz dokupić MINCER / MŁYNEK dzięki któremu szybko i efektywnie zrobisz:
  (W OKRESIE PROMOCYJNYM GRATIS)

  Pyszne lody z mrożonych owoców

  Sorbety Lodowe

  Smooothies

  Koktajle, Drinki

  Sałatki owocowe i warzywne (możliwość szatkowania)

  Zdrowe domowe papki i musy dla dzieci

  Przeciery pomidorowe i warzywne

  Najzdrowsze surowe zupy raw food

  Mincer do zakupienia na osobnej aukcji albo w komplecie taniej !
  To koniecznik każdego właściciela tej wspaniałej wyciskarki

  Szczoteczka przemywająca sitko Kuvings GRATIS!☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, iż będziesz mógł podać swym klientom pyszny, gładki, a przede wszystkim zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy poprzez cały dzień, nawet w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmodyfikowanemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik posiada moc 200W. Skutecznościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten też duży otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie poprzez taki otwór jest prędkie, gdyż wrzucamy całe owoce albo spore jego kawałki.

  Wyciskarka posiada stalową obudowę, dzięki czemu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to również jest łatwy w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka elementów jak wałek, sitko itp.

  zastosowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). Ponadto dzięki zastosowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko użyteczna,jeszcze wyjątkowo prawidłowy wygląd, dzięki czemu może się ponadto znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż szczególnie korzystnie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, aby znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszystkiego typu owoce, w dodatku warzywa (twarde czy miękkie), przeróżnego typu nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W komplecie znajdziesz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.


☆ Kuvings REVO830 ☆

Kuvings REVO830 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings REVO830 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings REVO830
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Poznaj najwydajniejszy, najistotniejszy i najcichszy model jaki kiedykolwiek stworzyła producent Kuvings. Zamów w Vimedlux, a otrzymasz prezent, 3 sita w i gratisową przesyłkę.


☆ Cooksense HD8801 ☆

Cooksense HD8801 Najniższa Cena Online

☆ Cooksense HD8801 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cooksense
 • Nazwa produktu: Cooksense HD8801
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czyż ta wyciskarka nie jest błyskotliwa? To najładniejsza i najmocniej wszechstronna wyciskarka pionowa przystępna na polskim rynku z niewiarygodnie niskimi 47 obr./min

  Pragniemy zaprezentować Państwu jedną z najkorzystniejszych, dostępnych wyciskarek. Jest to pionowa Wyciskarka Cooksense HD-8801B (występująca także pod nazwą SLOWSTAR Model 2014 BPA Free). Jest ona jedyną wyciskarką łączącą w sobie najlepsze właściwości wyciskarek poziomych i pionowych. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu wyciskarka cechuje się:

  • nad wyraz innowacyjną technologią wyciskania (cecha charakterystyczna dla postępowych wyciskarek pionowych)

  posiada także opcje wyciskarek poziomych takie jak pomiędzy innymi:

  • możliwość mielenia mięsa i bułki tartej

  • szatkowania warzyw

  • homogenizacji towarów

  • robienia lodów z mrożonych owoców, koktajli, sorbetów

  Jest to realne dzięki czemu, że omawiana wyciskarka ma Mincer.

  Jedną ze niezaprzeczalnie największych zalet Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, że dzięki wolnym obrotom silnika (około 47 obrotów na minutę) i dwuetapowej pracy zapewnia ona najwyższą jakość soków, które bogate są w takie elementy jak:

  • antyoksydanty

  • witaminy

  • enzymy

  Jest to wyciskanie zbliżone do naturalnego (ręcznego). Wyciskarki, a także sokowirówki szybkoobrotowe w odróżnieniu od omawianej wyciskarki wolnoobrotowej są:

  • mało wydajne (przeszło 60 proc. Artykułu nie jest użyta)

  • niszczą nie tylko odcień i smak soku, lecz co gorsza,

  • poprzez zbytnie podgrzanie miazgi oraz soku unicestwiają cenne komponenty odżywcze

  Dzięki użytej pionowej technice wyciskania wyciskarka nie zapycha się. W trakcie pracy wyciskarki nie ma konieczności popychania produktów, ponieważ ślimak samodzielnie wciąga owoce i warzywa. Z kolei dzięki obfitej mocy silnika (200 W) urządzenie jest wydajne, bardzo mocno i skrupulatnie wyciska wszelkie typy warzyw i owoców:

  • rośliny włókniste takie jak szpinak czy sałata

  • miękkie owoce

  • niezwykle twarde warzywa (przykładowo burak)

  • kiełki, pszenicę, jęczmień

  spora moc miażdżenia gwarantuje ogromny komfort obsługi, a sok nie ulega utlenieniu.

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego bezkompromisowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle minimalne, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak bardzo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje wyśmienicie czysty sok.

  stanowczo ważną cechą Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, iż jest ona wytwarzana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Jednocześnie sito jak i wałek wytwarzane zostały z ULTEMU (z materiału tego wytwarza się między innymi narzędzia chirurgiczne). Oto jego podstawowe parametry:

  • nie zawiera zgubnych bisfenoli

  • materiał nie wchodzi w reakcje z żadnymi związkami chemicznymi (z kwasami owocowymi etc.)

  • jest sterylny

  • jest trwały (aż osiem razy mocniejszy od poliwęglanu)

  • w całości niepodatny na odkształcenia i uszkodzenia wszelkiego rodzaju

  równie ważnymi cechami towaru z punktu widzenia Klienta jest to,ma on:

  • silnik pracujący wyjątkowocicho

  • wykwintny wygląd

  • śladowy wymiar (zaledwie 20x20x40 cm)

  • korek niekapek, dzięki któremu nieprzeciętnie wymieszamy wszystkie elementy jak smak, aromat w wyprodukowanych sokach i zablokujemy sok kiedy będziemy wymieniać pojemnik.


  Wszystko to powoduje, że wyciskarka ta będzie rewelacyjną ozdobą wnętrza kuchennego. Dzięki wspomnianemu znikomemu wymiarowi wyciskarki, nie trzeba będzie jej każdorazowo wydobywać z szafki i po użyciu z powrotem chować. Jak zaś wiadomo, w przypadku pokaźniejszych sprzętów i równocześnie niewiele znaczących kuchni taka właśnie potrzeba zwyczajowo zachodzi. Następna zaleta to łatwość obsługi, mycia i czyszczenia wyciskarki.

  informacje techniczne:

  • wymiary: 20 x 20 x 44 cm

  • waga: 8,3 kg

  • sitko i ślimak produkowane są z ULTEMU

  • liczba obrotów ślimaka: 47 / min

  • moc silnika: 200W

  • gwarancja: na silnik (20 lat) i na części (2 lata)
   - nasza producent jest bezpośrednim importerem firmy Cooksense w Polsce. Dzięki temu posiadamy bogate zaplecze części zamiennych, a nasz serwis specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych marki Cooksense co przekłada się na profesjonalizm i trwałość wytworzonej pracy. Prowadzimy ponadto serwis pogwarancyjny urządzeń nie zakupionych w naszej firmie.

  • dodatki:
   - Mincer (homogenizacja, mielenie, robienie sosów itp.)
   - korek niekapek

  • możliwość wyciskania soków z takich roślin jak:
   - miękkie owoce
   - twarde warzywa
   - rośliny liściaste

  • możliwość produkcji gęstych soków: tak

  • możliwość produkcji koktajli: tak

  • produkcja mleka roślinnego np. Sojowego: tak

  • części z GE Ultem: ślimak, sitko

  • obudowa: tworzywo nienaturalne

  • czas pracy: do 30 min

  • objętość misy: 350 ml

  • uchwyt: tak

  • łatwość czyszczenia: 5/6

  • łatwość obsługi: 6/6

  komplet zawiera:

  1. Wyciskarka

  2. Ślimak

  3. Szczotki zbierające

  4. Sitko

  5. Obudowę modułu

  6. Pokrywę modułu

  7. Mincer

  8. Dwa pojemniki: sok, pulpa

  9. Szczoteczkę do sitka

☆ Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 ☆

Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 Najniższa Cena Online

☆ Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Dodatkowa przystawka do cytrusów marki Kuvings sprawi, że wyciskanie soku pełnego witamin, enzymów i minerałów jest niezwykle proste i prędkie. Cytrusarka jest kompatybilna z modelami: Kuvings EVO820 i Kuvings Motiv1.

  wystarczy wyciskarka Kuvings, przystawka, kilka owoców cytrusowych i sok gotowy w kilka sekund. Dzięki przystawce nie ma konieczności mycia całej wyciskarki, a jedynie samą przystawkę.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Kuvings – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Kuvings, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek Kuvings jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 ☆

Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 Najniższa Cena Online

☆ Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Cytrusarka do wyciskarki Kuvings EVO820, Motiv1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Dodatkowa przystawka do cytrusów marki Kuvings sprawi, że wyciskanie soku pełnego witamin, enzymów i minerałów jest wyjątkowo proste i prędkie. Cytrusarka jest kompatybilna z modelami: Kuvings EVO820, a także Kuvings Motiv1.

  starczy wyciskarka Kuvings, przystawka, kilka owoców cytrusowych i sok gotowy w kilka sekund. Dzięki przystawce nie ma konieczności mycia całej wyciskarki, a jedynie samą przystawkę.


☆ Cooksense HD8801 ☆

Cooksense HD8801 Najniższa Cena Online

☆ Cooksense HD8801 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cooksense
 • Nazwa produktu: Cooksense HD8801
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czyż ta wyciskarka nie jest spektakularna? To najładniejsza i najbardziej wszechstronna wyciskarka pionowa dostępna na polskim rynku z niewiarygodnie niskimi 47 obr./min

  Pragniemy zaprezentować Państwu jedną z najkorzystniejszych, dostępnych wyciskarek. Jest to pionowa Wyciskarka Cooksense HD-8801B (występująca także pod nazwą SLOWSTAR Model 2014 BPA Free). Jest ona jedyną wyciskarką łączącą w sobie najkorzystniejsze atrybuty wyciskarek poziomych i pionowych. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu wyciskarka znamionuje się:

  • istotnie innowacyjną technologią wyciskania (cecha typowa dla progresywnych wyciskarek pionowych)

  posiada także opcje wyciskarek poziomych takie jak między innymi:

  • możliwość mielenia mięsa i bułki tartej

  • szatkowania warzyw

  • homogenizacji towarów

  • robienia lodów z mrożonych owoców, koktajli, sorbetów

  Jest to możliwe dzięki czemu, iż omawiana wyciskarka ma Mincer.

  Jedną ze bezsprzecznie największych zalet Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, iż dzięki wolnym obrotom silnika (około 47 obrotów na minutę) i dwuetapowej pracy zapewnia ona najwyższą jakość soków, które bogate są w takie komponenty jak:

  • antyoksydanty

  • witaminy

  • enzymy

  Jest to wyciskanie zbliżone do naturalnego (ręcznego). Wyciskarki oraz sokowirówki szybkoobrotowe w odróżnieniu od omawianej wyciskarki wolnoobrotowej są:

  • niedużo efektywne (przeszło 60 proc. Produktu nie jest zastosowana)

  • niszczą nie tylko odcień i smak soku, ale co gorsza,

  • przez zbytnie podgrzanie miazgi, a także soku unicestwiają cenne elementy odżywcze

  Dzięki użytej pionowej technice wyciskania wyciskarka nie zapycha się. W trakcie pracy wyciskarki nie ma konieczności popychania towarów, ponieważ ślimak samodzielnie wciąga owoce i warzywa. Z kolei dzięki sporej mocy silnika (200 W) urządzenie jest wydajne, bardzo mocno i precyzyjnie wyciska wszelkie rodzaje warzyw i owoców:

  • rośliny włókniste takie jak szpinak czy sałata

  • miękkie owoce

  • bardzo twarde warzywa (przykładowo burak)

  • kiełki, pszenicę, jęczmień

  obfita moc miażdżenia zagwarantuje ogromny komfort obsługi, a sok nie ulega utlenieniu.

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle nieznaczne, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje wyśmienicie czysty sok.

  bardzo ważną cechą Wyciskarki Cooksense HD-8801B jest to, że jest ona stworzona z tworzyw bezpiecznych dla zdrowia. Jednocześnie sito jak i wałek tworzone zostały z ULTEMU (z materiału tego buduje się między innymi narzędzia chirurgiczne). Oto jego podstawowe właściwości:

  • nie mieści destrukcyjnych bisfenoli

  • materiał nie wchodzi w reakcje z żadnymi związkami chemicznymi (z kwasami owocowymi etc.)

  • jest sterylny

  • jest trwały (aż osiem razy mocniejszy od poliwęglanu)

  • kompletnie niepodatny na odkształcenia i uszkodzenia wszystkiego rodzaju

  tak samo ważnymi cechami artykułu z punktu widzenia Klienta jest to,posiada on:

  • silnik pracujący niezwyklecicho

  • wysmakowany wygląd

  • niewiele znaczący rozmiar (zaledwie 20x20x40 cm)

  • korek niekapek, dzięki któremu znakomicie wymieszamy wszystkie składniki jak smak, zapach w wykonanych sokach oraz zablokujemy sok kiedy będziemy wymieniać pojemnik.


  Wszystko to powoduje, że wyciskarka ta będzie rewelacyjną ozdobą wnętrza kuchennego. Dzięki wspomnianemu znikomemu wymiarowi wyciskarki, nie trzeba będzie jej każdorazowo wydobywać z szafki i po użyciu z powrotem chować. Jak zaś wiadomo, w przypadku pokaźniejszych sprzętów i równocześnie nieznacznych kuchni taka właśnie potrzeba zwyczajowo zachodzi. Następna zaleta to łatwość obsługi, mycia i czyszczenia wyciskarki.

  dane techniczne:

  • wymiary: 20 x 20 x 44 cm

  • waga: 8,3 kg

  • sitko i ślimak wytwarzane są z ULTEMU

  • liczba obrotów ślimaka: 47 / min

  • moc silnika: 200W

  • gwarancja: na silnik (20 lat) oraz na części (2 lata)
   - nasza marka jest bezpośrednim importerem producenta Cooksense w Polsce. Dzięki temu posiadamy bogate zaplecze części zamiennych, a nasz serwis specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych firmy Cooksense co przekłada się na profesjonalizm oraz odporność stworzonej pracy. Prowadzimy jeszcze serwis pogwarancyjny maszyn nie zakupionych w naszej firmie.

  • dodatki:
   - Mincer (homogenizacja, mielenie, robienie sosów itp.)
   - korek niekapek

  • możliwość wyciskania soków z takich roślin jak:
   - miękkie owoce
   - twarde warzywa
   - rośliny liściaste

  • możliwość produkcji gęstych soków: tak

  • możliwość produkcji koktajli: tak

  • produkcja mleka roślinnego np. Sojowego: tak

  • części z GE Ultem: ślimak, sitko

  • obudowa: tworzywo sztuczne

  • czas pracy: do 30 min

  • objętość misy: 350 ml

  • uchwyt: tak

  • łatwość czyszczenia: 5/6

  • łatwość obsługi: 6/6

  zestaw zawiera:

  1. Wyciskarka

  2. Ślimak

  3. Szczotki zbierające

  4. Sitko

  5. Obudowę modułu

  6. Pokrywę modułu

  7. Mincer

  8. Dwa pojemniki: sok, pulpa

  9. Szczoteczkę do sitka

☆ Kuvings B6000 ☆

Kuvings B6000 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings B6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings B6000
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -100 zł z kodem BFB600. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje dużo kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Marka Kuvings proponuje swym Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów firmy znamionuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.postępowe wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać trafną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych elementów odżywczych przygotowywanych napojów. Zaimplementowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach producenta Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus marki Kuvings to połączenie wysokich parametrów technologicznych i bezpretensjonalnego designu.

  nowoczesne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców powoduje, iż te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o sporo dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Ten model wyciskarki wyposażony został w wielki podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. Jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania.

  Ten model wyciskarki został skonstruowany tak by maksymalnie skrócić czas pracy. Urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.Wyciskarka ma silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw.

  Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus zastrzeżona technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na bardzo dokładną, a przede wszystkim sprawną ekstrakcję soku.

  zastosowany "ślimak" gwarantuje wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek firmy Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba dodatkowo podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo znacznej mocy silnika.Najważniejsze komponenty mechanizmu, czyli ślimak wyprodukowane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze aniżeli plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być stosowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu choćby po wielu latach wykorzystywania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Sito wyciskarki wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku, a także nie wchodzi w reakcję z kwasami.Wszechstronne wykorzystanie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku jednocześnie z: twardych owoców i warzyw podawanymi kompletnie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o obszernej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika broni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie samoczynnie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika.

  Siła silnika pozwala na wyciskanie soku też z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.Wyciskarka posiada łatwą i ergonomiczną budowę, która umożliwia proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do szczególnie produktywnej pracy przez sporo lat.- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zapewnia wyśmienity balans między szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- zastosowanie produktywnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni i dokładne wykonanie pozwalają maksymalnie zmniejszyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- obfity komfortowy wlot zezwala na wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings posiada dużą liczba błonnika, pokaźnie obszerniejszą niż można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie i specjalna konstrukcja ślimaka i sita umożliwiają zachowanie bezustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i bezawaryjność urządzenie.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.W skład zestawu wchodzi:-Silnik/Korpus-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,objętość pojemnika na sok 0.4 l)-Szczotka-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito-Komora Zsypowa (big mouth)-Sito i Wałek z Ultemu-Koszyk na Sito-Wałek ślimakowy z ultemu-Instrukcja obsługi w języku polskim informacje techniczne:- wymiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenie: 6,4 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- liczba obrotów: 60 rpm,- System wlotu: całe owoce i warzywa,- obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie produktu od Klienta za pośrednictwem marki kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie produktu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem części silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu towaru poprzez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  elementy eksploatacyjne towaru, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją artykułu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych komponentów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, cieplne lub chemiczne artykułu powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę towaru (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do używania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia artykułu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom producenta przy stworzeniu wyjątkowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w rezultacie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wydobywają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i pokaźna moc silnika – te atrybuty są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings D9900 ☆

Kuvings D9900 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings D9900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings D9900
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Tylko z okazji Black Friday w dniach 26.11-29.11.21 -200 zł z kodem BFD9900. Rabat naliczany po wpisaniu kodu w koszyku.„Stale pracujemy aby rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska marka Kuvings od ponad 40 lat projektuje niemało kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, skuteczniejszym i po prostu smaczniejszym.

  Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Producent Kuvings proponuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe.

  Każdy z produktów marki znamionuje się najwyższą jakością i funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.postępowe wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów.

  Wszystko po to aby zapewniać adekwatną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technika w wolnoobrotowych wyciskarkach firmy Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.Wyciskarka wolnoobrotowa D9900 firmy Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu.

  innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o niemało dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze.

  Flagowy model producenta zaopatrzony został w wielki podajnik, w którym bezproblemowo zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Duży komfortowy wlot jest niezaprzeczalnie pokaźniejszy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki.

  Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszelkich owoców i warzyw do choćby 30 minut ciagłej pracy.

  Do tego praca na wolnych obrotach (48 obrotów na minutę) plus opatentowana technika pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, zezwala na wyjątkowo skrupulatną, a zwykle efektywną ekstrakcję soku.

  zaimplementowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co z tego wynika, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców.

  Z pomocą wyciskarek marki Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Dzięki zastosowaniu w wyciskarce do soku Kuvings D9900 technologii maksymalnego oczyszczania, masz gwarancję uzyskania idealnego i w 100% pozbawionego włókien soku, który jest pełen smaku i witamin.

  Co istotne sok nie ulega rozwarstwieniu, nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia w dodatku smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny.

  Trzeba również podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo szerokiej mocy silnika.Najważniejsze komponenty mechanizmu, czyli ślimak i sitko wytworzone zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik.

  ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, iż może być użytkowany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach użytkowania.

  ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku.

  Wszechstronne użycie wyciskarek zezwala na przygotowanie w nich soku równocześnie z: twardymi owocami i warzywami podawanymi kompletnie, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o znacznej zawartości chlorofilu.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli albo owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 prosto przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa.Wyciskarka posiada łatwą i ergonomiczną budowę, która zezwala na proste i prędkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

  parametry:- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do wyjątkowo produktywnej pracy przez dużo lat.- Wolne wyciskanie: 48obr/min. Gwarantuje wspaniały balans pomiędzy prędkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.- zastosowanie efektywnego i cichego silnika (40-50dB.), wysokiej jakości przekładni, a także precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie ograniczyć poziom emitowanego hałasu.

  - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.- obszerny komfortowy wlot o średnicy 8,2 cm, umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.- Sok z wyciskarki Kuvings mieści dużą liczba błonnika, istotnie obszerniejszą niżeli można uzyskać z sokowirówki.

  Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.- Wolne wyciskanie oraz specjalna kompozycja ślimaka i sita zezwalają na zachowanie nieustannych łańcuchów enzymowych.

  dzięki czemu, soki wspomagają naturalny cykl trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.- 10 lat gwarancji potwierdza odporność, jakość i bezawaryjność urządzenia.- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.- Wyposażenie charakterystyczne:- wyciskarka- 3 szczotki do czyszczenia- pojemniki na sok i odpadki- książka z przepisami.dane techniczne:- wymiary urządzenie: dł.

  21 x szer. 15 x wys. 45cm,- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,- Waga urządzenia: 7 kg,- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,- Moc silnika: 240W,- ilość obrotów: 48 rpm,- Około 30 minut ciągłej pracy,- System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,- pokrywa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:1.

  Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. Odebranie artykułu od Klienta za pośrednictwem producenta kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie artykułu tą samą drogą do Klienta.

  Koszty z tym związane kompletnie pokrywa Gwarant. 2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przezkolejne 8 lat.3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje towar poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu artykułu przez Klienta.Gwarancji nie podlegają:1.

  komponenty eksploatacyjne produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. Silikonowe uszczelki i wycieraczki;2. Ślady powstające w związku z eksploatacją produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych części z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;3.

  uszkodzenia mechaniczne, termiczne albo chemiczne towaru powstałe w wyniku działania albo zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym wykorzystywaniu, konserwacji albo przechowywaniu urządzenia Kuvings;4.

  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę artykułu (np. Przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);5.

  uszkodzenia towaru powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do używania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem albo zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;6.

  uszkodzenia produktu powstałe w wyniku siły wyższej albo/i zdarzeń losowych (np. Pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).„Pij wszystkie elementy odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom firmy przy stworzeniu nieszablonowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw.

  w wyniku czego wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wydobywają z warzyw i owoców wszystko, co najkorzystniejsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały, a także uniemożliwiając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenia i pokaźna moc silnika – te parametry są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i walorów smakowych.

  Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

  tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Prezentujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z gratisowa wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - sprawna i wytrzymała Nowa misa na sok posiada ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest sprawniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w kontraście do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie części będą poprawnie spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest niezwykle przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Dodatkowo jej przenoszenie jest nad wyraz proste. A wszystko to wszystko to wspaniale wkomponowane w luksusowy wygląd EVO. 4. Korek niekapek umożliwia przygotowanie soku z najróżniejszych części, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest stanowczo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • ulepszona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dopełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych składników
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce wyróżnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak spory otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na znikome kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate rozszerza bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, wyprodukowany z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyeksponuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w eleganckim matowym wydaniu sprawiają, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  właściwości technologiczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w wytwarzaniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najlepszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Pokazujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z marki Kuvings poprzez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od firmy Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings poprzez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest produktywniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą korzystnie spasowane. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli nawet jeden składnik nie będzie dobrze włożony. 3. Nowy, komfortowy uchwyt Wyciskarka Evolution jest bardzo przychylną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. Jeszcze jej przenoszenie jest szczególnie proste. A wszystko to wszystko to nadzwyczajnie wkomponowane w wytworny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z najróżniejszych elementów, które trafią do Twojej szklanki idealne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Konkretny silnik Wysokiej jakości, konkretny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Dodatkowo jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych komponentów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najszczególniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce akcentuje najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak szeroki otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na nieduże kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  progresywny, produkowany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution zaakcentuje się w każdej kuchni. Designerski wygląd, lubiane barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w gustownym matowym wydaniu powodują, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do prędkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie komponenty wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty technologiczne


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Kuvings najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Kuvings w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Kuvings w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Kuvings nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Kuvings opinie,
 • dobra wyciskarka Kuvings cena,
 • wyciskarka Kuvings ranking,
 • wyciskarka Kuvings jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...