Najlepsze wyciskarki Hurom w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Hurom


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Hurom. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Hurom,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Hurom najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Hurom, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Hurom, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej produktywny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka teraz obszerniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, a także nową, całkowicie szczelną misę, która pokaźnie ułatwia proces wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy towar z kolekcji Premium, która akcentuje się obudową produkowaną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Obszerniejszy niż dotychczas otwór wsadowy i nowa, w pełni szczelna misa sprawiają, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie obszerniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał jeszcze typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest ponadto z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która proste wsypywanie małych, okrągłych składników, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki temu jest kompletnie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu oraz myciu i umożliwia wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to również łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją starannie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki progresywnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby stosowania uzupełniającego sita.

  Sok wyjątkowo transparentny albo gęsty z większą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w stosownej pozycji. Najważniejsze właściwości wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka zezwala na kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takpołączyć go do indywidualnych potrzeb.

  efektywność: ulepszona budowa wałka ślimakowego zagwarantuje maksymalną skuteczność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy automatycznie w trakcie wyciskania soku.

  uzupełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością produkowano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne części jak wałek ślimakowy i sito wykonane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na używanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich komponentów.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne adekwatne chłodzenie i uniemożliwiają nowoczesna dostosowywana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, iż może dokładnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od rodzaju komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych produktów i skrupulatnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać regulowanej manetki Hurom z najróżniejszymi rodzajami produktów ] Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność i przejrzystość spośród wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech wyjątkowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino postępowy sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i procesu wyciskania istotnie cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody oznajmiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyekwipowana wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zaimplementowano postępową technologię Alpha SST™. Hurom Alpha charakteryzuje się zmysłowym designem, znakomitą sprawnością, prostym systemem czyszczenia oraz możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje kryteria!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat wyekwipowana została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z szybkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak małej prędkości obrotowej szczotek, sok jest skrupulatniej wymieszany, pozbawiony piany, przez co dłużej zachowuje świeżość.

  progresywna technologia wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - udoskonalony wałek ślimakowy, sito i nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw kompletnie na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej dokładny i w połączeniu z ulepszonym sitem umożliwia uzyskanie produktywności nieprzeciętnej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest nad wyraz klarowny. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom zaopatrzone w ten system znakomicie radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. W dodatku dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z niezwykle niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co należycie wpływa na jego świeżość oraz zawartość cennych komponentów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, ulepszona kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, aby lepiej kontrolować proces wyciskania. Zaopatrzona jest w progresywną i opatentowaną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie nowe części powodują, iż nowy system jest efektywniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, szybkie i komfortowe mycie oraz niemało nowych możliwości.

  postępowa dostosowywana manetka od marki Hurom

  Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności or typu składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych produktów i skrupulatnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z różnorodnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z charakterystycznych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję elementów wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta), po chwili - w trakcie wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć komponentów.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających nieduże pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (całkowicie zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki artykuł wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najmocniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają wytwarzać własne kompozycje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - łatwo i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych, a także korzennych jest prostsze niż myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! wystarczy namoczyć elementy na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody, a także ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli Ci potrzeba inspiracji zobacz nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)skrupulatnie wymieszać wszystkie ulubione komponenty w jeden pyszny i zdrowy sok lub smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej solidne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: ergonomiczny design i zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA cieszy oko dzięki temu chcesz ją bezustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części powiększa funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki.
  • technika Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując cykl ręcznego wyciskania soku. Zastrzeżony system wolnoobrotowego wyciskania zapewnia świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna posiada manetkę,, a także dwa sita o pokaźnych i niewiele znaczących otworach, które ułatwiają przypasowanie ilości miąższu w soku do jednostkowych potrzeb.
  • wydajność: innowacyjny wałek ślimakowy o niepowtarzalnej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem sprawności i przejrzystości soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków zezwala na robienie kilku różnorodnych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   wystarczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system konstrukcji oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok, a także oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z niepodatnych na uderzenia materiałów ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest szczególnie wytrzymała.
   Sito, a także wałek ślimakowy produkowano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej oporności i trwałości w porównaniu do klasycznych materiałów.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bez problemu wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli oraz innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA niepowtarzalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA zaopatrzona jest w czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona prawidłowo złożona. Zaimplementowany system chłodzenia oraz zintegrowane otwory wentylacyjne powodują, iż wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną dbałością jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z niewielkimi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, by uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyposażona jest w fachowy, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, charakteryzujący się dużym momentem obrotowym (w kontraście do standardowych silników szczotkowych tej samej lub pokaźniejszej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków firmy HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • zaawansowana i zastrzeżona technologia
  • Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest wyjątkowo cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie posiada ostrzy. Wyekwipowana jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości elementów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii standardowa 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i przystępna w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA dostępna jest aż w 5 specyficznych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne dane technologiczne

  Hurom HAA to aktualnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  zobacz także naszą ofertę na progresywne wyciskarki do soków Hurom All in One i Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Hurom One Stop H-AI ☆

Hurom One Stop H-AI Najniższa Cena Online

☆ Hurom One Stop H-AI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom One Stop H-AI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Przy zakupie Hurom One Stop - wielka Ksiega Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAK PROSTE Pokrój.

  Wrzuc. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urzadzenie wyznaczajace trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technika One Stop to w pełni nowe i swieze podejscie do tematu.

  Zasada dzialania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i latwosci przygotowania soku. Wystarczy napelnic zasobnik (poprzez najwiekszy na rynku otwór wsadowy - bo az 12 cm) owocami czy tez warzywami i wlaczyc wyciskarke i oczekiwac na swiezy sok.

  W tym czasie mozemy rozkoszowac sie luksusem robienia czegos innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakosc wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencje daleko w tyle, a zastosowane rozwiazania pozwalaja na uzyskanie soku o najwyzszej mozliwej jakosci.

  produktywnosc wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyzszy poziom swiatowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza nowe trendy w designie jednolita bryla wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróznia sie prostota i minimalizmem.

  4 dostepne wersje kolorystyczne wpasuja sie w kazda kuchnie. Pionowy proces wyciskania skladników, od komory wsadowej „One Stop” przez walek slimakowy i mise az do pojemnika na pulpe. Przezroczyste komponenty wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczaja uzytkownikowi niesamowitych doznan wizualnych.

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop - adekwatne wykorzystanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miazsz znajduje sie tuz ponizej misy i generuje jedna bryle z korpusem wyciskarki, dzieki czemu calosc zajmuje mniej miejsca.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjnosc w kazdym calu wyszukany design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiagniety zostal przez obudowe stylizowana na aluminium i dopracowane do perfekcji części.

  - Obsluga wyciskarki odbywa sie za pomoca pokretla umieszonego z przodu, co ponadto zwieksza widocznosc i wygode uzytkowania. - Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera sie latwiej i bez wysilku.

  - Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop” i pojemnik na miazsz wytwarzano z dymionego tworzywa, nadajacego wyciskarce elegancji. - Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, wygodna podwójna komora W zestawie druga podwójna komora wsadowa, która umozliwia ciagle wrzucanie artykułów do wyciskarki.

  Podwójna komora moze byc montowana i demontowana jezeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszaja wkladanie skladników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia skladniki i przenosi je do misy Pionowa ulozenie elementów ulatwia opadanie miazszu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrac sok do ostatniej kropli Podstawa technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie skladników do misy.

  - Rozdrabniacz obraca sie i tnie skladniki. Dwa ostrza S-Blade w ksztalcie litery S rozbijaja wrzucone skladniki i popychaja w dól wyciskarki. - Ostrze C-Blade w ksztalcie litery C przecina skladniki i omiata dno, przesuwajac je stopniowo w dól.

  - Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnetrza misy, ulatwiaja plynne przechodzenie skladników. Poręczny uchwyt Umozliwia przenoszenie komponentów zestawu jedna reka, a także zwieksza funkcjonalnosc zestawu misy i pokrywy zaimplementowany sensor bezpieczenstwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" wlaczy sie wyłącznie i wylacznie po prawidlowym i calkowitym zamknieciu pokrywy, zapewniajac bezpieczenstwo kazdemu uzytkownikowi.

  Wskazówki pomagajace stosownie napelnic komore skladnikami Miarki umieszczone na komorze okreslaja maksymalna ilosc artykułów, jakie nalezy umiescic w komorze, aby misa nie ulegla przepelnieniu. Wskazówki dostosowane sa do róznych skladników w zaleznosci od zawartosci soku.

  Kierunek wyciskania w jednej plaszczyznie! Latwiejsze uzytkowanie i czyszczenie Miazsz jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje sie bezposrednio ponizej misy. Pozwala to na latwiejsze zlikwidujecie miazszu zalegajacego w misie i latwiejsze czyszczenie.

  Nie trac choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod katem 3 poziomów, dzieki czemu sok wyplywa do samego konca. Nie trzeba w dodatku recznie przechylac wyciskarki Wyciskanie na zimno.

  technologia wolnoobrotowego wyciskania soków marki Hurom (SST™) zachowuje wartosci odzywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych skladników. Latwy montaz i demontaz Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z walem napedowym pozwala latwo nalozyc walek slimakowy na trzpien.

  Nie trzeba go juz przeciskac przez uszczelke. Równiez demontaz misy po wycisnieciu soku jest jeszcze latwiejszy! Jeszcze latwiejsze czyszczenie prosta kompozycja Odprowadzanie pulpy bezposrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkladanie w misie i ulatwia czyszczenie.

  Wyjmowana wewnetrzna zebatka Mozliwosc calkowitego wyjecia wewnetrznej zebatki ulatwia dokladne czyszczenie


☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, ale mycia nie za wyjątkowo?

  To znaczy, że ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  bezprecedensowa wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest produkowany z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku starczy opłukać części wyciskarki, dzięki temu mycie zajmuje jedynie 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie wykorzystano stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Tworzy to nową jakość wyciskania soku i używania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, żeby umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie elementów wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Prosto i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Ekspresowo wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz elementy wyciskarki. Nie musisz nawet używać szczoteczki. Tak prosto jeszcze nie było. Jednakowo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technika wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Tylko producent Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę genialną?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w rozmaitych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najkorzystniejszy wariant, wykonać go z najlepszych tworzyw i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, żeby pulpa nie gromadziła się między szczelinami. Prosto się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki przy pomocy na nowo zaprojektowanych filtrów w rozmaitych kombinacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze obszerniejszą wydajność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z realnych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit momentalnie i łatwo myje się wyciskarkę. Starczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technologia uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok błyskawicznie w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o dużych obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma jedynie 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki temu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok krystaliczny z Każdego rodzaju produktu

  Wyciskarka Hurom H100 świetnie wyciska każdy rodzaj warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, ale także produkty typu premium:

  • Mleko z orzechów - by wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W zestawie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków przezroczystych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 posiada Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę albo w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Trafne dopasowanie manetki do typu produktów pozwala na wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zapewnia luźny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 poziomów. dzięki czemu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Niewielki detal, ale jakże widoczny przy rutynowym wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz jednocześnie wyciskać obszerniejsze ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i wygodniej.

  intuicyjnie nietrudny Montaż
  • Kwadratowy trzpień któryscali korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy ma uszczelkę silikonową, która zapobiega gromadzeniu się pulpy, jednocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i we wnętrzu wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz wyłącznie sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od za każdym razem eksponuje transparentność soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  ekskluzywny Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności tworzyw z elegancją innowacyjnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, lecz częścią Twojej kuchni na co dzień. Rewelacyjnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, nawet tą najszczególniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najkorzystniejszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swym dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, by każdy dzień był unikatowy. Zdrowy fason życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok wewnątrz nocy? Proszę nad wyraz.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w składniki odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - nietrudne mycie
  • Mniej komponentów do mycia przy zachowaniu wszystkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - rewelacyjnie przejrzysty sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • wielka funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • wielka komora wsadowa: wrzucasz więcej produktów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • bezkompromisowy design i minimalne gabaryty
  • Światowa producent w Twoim domu: już ponad milion kupujących w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 barwy Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co zawiera komplet?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków klarownych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Hurom H-200 ☆

Hurom H-200 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom H200 Easy Plus. Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa h200 posiada największy na rynku otwór wsadowy o średnicy aż 14cm! wyposażona jest w nowoczesny system filtrów pozbawiony metalowych sit, który niezwłoczne umycie urządzenia. Mycia zajmuje raptem kilka sekund i sprowadza się do przepłukania części pod bieżącą wodą. Ponadto wyciskarka H200 wyposażona jest w doskonałą funkcję samoczynnego wyciskania soku! starczy załadować komorę wsadową ulubionymi owcami i warzywami i uruchomić urządzenie. Wyciskarka automatycznie pobiera komponenty do komory wyciskającej, a użytkownik może w tym czasie zająć się czymś innym.


☆ Hurom H-320N ☆

Hurom H-320N Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-320N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-320N
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowe nóżki, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:zielony;Moc:200 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0;prędkość:50 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:jednoślimakowa;rodzaj:pionowa;Wariantowanie-model:Hurom H320N;Wielkość otworu wsadowego:136 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie-wariantowanie:Hurom H320N;W zestawie- wariantowanie:Hurom H320N...


☆ Hurom M100 ☆

Hurom M100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom M100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom M100
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Funkcje dodatkowe:przeciwpoślizgowe nóżki, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;liczba sit w zestawie:2;Moc:1000 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0,4 litra;objętość pojemnika- wariantowanie:0,4 litra;prędkość:50 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:jednoślimakowa;rodzaj:pionowa;Wielkość otworu wsadowego:140 mm;Wyposażenie:2 sitka, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kielich do blendowania...


☆ Hurom H-300E ☆

Hurom H-300E Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-300E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-300E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dopełniające:antypoślizgowe nóżki, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Moc:150 W;Otwór XL:tak;pojemność naczynia na sok:0,35 litra;objętość pojemnika- wariantowanie:0,35 litra;prędkość:70 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:Hurom Multi Screw SST;rodzaj:pionowa;Wariantowanie-model:Hurom H300E;Wielkość otworu wsadowego:140 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, multiscrew...


☆ Hurom H-310A ☆

Hurom H-310A Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-310A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-310A
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dodatkowe:przeciwpoślizgowe nóżki, blokada kapania, nieskomplikowane czyszczenie, przystępny demontaż, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Moc:100 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0,2 litra;objętość pojemnika- wariantowanie:0,2 litra;szybkość:38 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:Hurom Multi Screw SST;wariant:pionowa;Wariantowanie-model:Hurom H310A;Wielkość otworu wsadowego:114 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, multiscrew...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Hurom – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Hurom, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Hurom jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hurom H-100 ☆

Hurom H-100 Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka Hurom H100

  Kochasz soki, ale mycia nie za bardzo?

  To znaczy, że ta wyciskarka jest dla Ciebie!


  HUROM H100 = 100% ZDROWIA
  i
  MINIMUM MYCIA

  ELIKSIR MŁODOŚCI W SZKLANCE

  Hurom - Geniusz Wyciskarek
  Hurom H100 - Geniusz Wyciskarek Hurom

  rewolucyjna wyciskarka wolnoobrotowa do soków, w której metalowe sita zastąpiono filtrami. Filtr wewnętrzny jest wykonany z Ultemu, a filtr zewnętrzny z PMMA (szkło akrylowe). Po wyciśnięciu soku wystarczy opłukać elementy wyciskarki, dzięki temu mycie zajmuje jedynie 5 sekund.

  W sitach nie ma metalu
  Hurom H100 jest pierwszą wyciskarka pionową, w której w sitach nie użyto stopu metalu. A brak sita metalowego skrócił mycie wyciskarki do jednej chwili. Kreuje to nową jakość wyciskania soku i stosowania wyciskarki.

  Co musisz zrobić, żeby umyć filtry?
  Odkręcić wodę. Przepłukać. To wszystko.

  Mycie w 5 Sekund

  Kłopotliwe czyszczenie komponentów wyciskarki to przeszłość. Robisz sok. Przepłukujesz pojemnik. Robisz następny sok. Nic więcej. Prosto i szybko. Wyciskarka do soków Hurom H100 to wygoda. Błyskawicznie wyciskasz sok i jeszcze szybciej myjesz części wyciskarki. Nie musisz nawet używać szczoteczki. Tak z łatwością jeszcze nie było. Tak samo myjesz talerz czy szklankę.

  Wyciskanie Soku Pod Ciśnieniem - Innowacja

  Nowa, oryginalna technika wyciskania soku pod wysokim ciśnieniem minimalizuje utratę wartości odżywczych w soku. Tylko marka Hurom, jako jedyna na świecie, może się poszczycić takim osiągnięciem.

  Sposób na Wyciskarkę genialną?
  Trzeba zaprojektować setki wariantów działania każdej części, później należy przetestować dziesiątki z nich i zbadać ich działanie na przestrzeni wielu lat w przeróżnych warunkach. Potem wybrać ten jeden jedyny najlepszy typ, wykonać go z najlepszych materiałów i postawić na półce w sklepie. Hurom zrobił to.

  System Filtrów Zamiast Sit

  Różnica miedzy filtrami a sitami: filtry są tak zaprojektowane, aby pulpa nie gromadziła się pomiędzy szczelinami. Z łatwością się wtedy wyciska sok. Wyciskarka Hurom H100 robi soki za pomocą na nowo zaprojektowanych filtrów w różnorodnych kompilacjach:

  • Filtr zewnętrzny
  • Filtr wewnętrzny

  To daje jeszcze większą produktywność w wyciskaniu soku i najłatwiejszy z realnych montaż. Dzięki filtrom zamiast sit momentalnie i z łatwością myje się wyciskarkę. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą.

  Jakość Soku To Rzecz Najważniejsza

  Wyciskanie soku na zimno to najdoskonalsza technologia uzyskiwania soku. Dlaczego? Bo wysoka temperatura, wysokie obroty, tarcie zabiją witaminy, fitosubstancje i enzymy. Jest tak, kiedy próbujemy wyciskać sok momentalnie w sokowirówkach i niższej klasy wyciskarkach o wielkich obrotach.

  Wyciskarka Hurom 100 to Minimum Obrotów i Maksimum Wartości w Soku

  Hurom H100 ma tylko 43 obroty ślimaka na minutę. Dzięki czemu w kilka sekund wyciska najzdrowszy sok bogaty w fitozwiązki, enzymy i witaminy. Zamień warzywa, owoce i zioła na szybciej i lepiej przyswajany sok.

  Sok krystaliczny z Każdego typu artykułu

  Wyciskarka Hurom H100 genialnie wyciska każdy rodzaj warzyw, owoców i ziół:

  • Twarde buraki, marchew, seler czy rzepę
  • Miękkie pomidory, maliny i truskawki
  • Zielone, włókniste zioła i warzywa: pokrzywę, jarmuż, szpinak czy trawę pszeniczną

  Nie Tylko Soki

  Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 robi nie tylko soki z owoców, warzyw i ziół, lecz także produkty rodzaju premium:

  • Mleko z orzechów - aby wspomóc prace mózgu
  • Lody i sorbety domowe bez konserwantów
  • Smoothie - z leczniczym błonnikiem

  W komplecie do wyciskarki Hurom H100 są aż 3 filtry:

  • Filtr do Soków krystalicznych
  • Filtr do Smoothie
  • Filtr do Sorbetów, Lodów i Pasztetów...

  Nowa Manetka Do Regulacji Ciśnienia Soku

  Wyciskarka Hurom H100 posiada Manetkę do Regulacji Ciśnienia soku. Przesuwasz manetkę w górę albo w dół i regulujesz ciśnienie wewnętrzne. Adekwatne dobranie manetki do typu artykułów umożliwia wyciśnięcie jeszcze więcej soku!
  Otwarcie manetki zagwarantuje luźny dostęp do wylotu pulpy.

  Pochylona Misa Sokowa

  Misa sokowa w wyciskarce Hurom H100 jest nachylona pod kątem 7 poziomów. dzięki czemu, sok wylewa się sam z misy do szklanki do ostatniej kropli – wszystko wypłynie, a T nie musisz manewrami przechylać wyciskarki. Nieduży szczegół, lecz jakże istotny przy powszednim wyciskaniu soku.

  Największa Komora Wsadowa

  Aż 160 mm średnicy komory wsadowej! Komora jest podwójna! Możesz równocześnie wyciskać większe ilości warzyw, owoców i ziół, które wrzucasz do otworu wsadowego pod kątem prostym. Wyciskanie soku przebiega szybciej, łatwiej i komfortowoj.

  instynktownie prosty Montaż
  • Kwadratowy trzpień którydopasuje korpus wyciskarki Hurom H100 z misa sokową
  • Jednokierunkowe rowki prowadzące w górnej, dolnej i środkowej części komory pozwalają zmontować wyciskarkę Hurom H100 jednym ruchem

  Brak Pulpy w Misie Sokowej
  • Szczelny wałek ślimakowy posiada uszczelkę silikonową, która zapobiega gromadzeniu się pulpy, jednocześnie na dnie misy, jak i na spodzie i we wnętrzu wałka ślimakowego
  • Perfekcję poznasz po tym, czego nie zobaczysz. W szklance zobaczysz wyłącznie sok, a nie zobaczysz pulpy
  • Wyciskarki Hurom od zawsze uwydatnia krystaliczność soku. Po tym najlepiej rozpoznać oryginał
  elitarny Wygląd Bez Zbędnych Dodatków

  Połączenie szlachetności materiałów z elegancją innowacyjnego designu. Twoja wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom H100 nie jest zwykłym urządzeniem, lecz częścią Twojej kuchni na co dzień. Wyśmienicie wkomponuje się w każdą przestrzeń, nawet tą najszczególniej wymagającą.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to zdrowie w najkorzystniejszym opakowaniu.
  Podaj najzdrowszy sok na śniadanie swoim dzieciom. Sobie zafunduj sobie energetyczną bombę sokową zamiast kawy. Zyskaj moc na cały dzień. A po pracy poczęstuj świeżo wyciskanym sokiem gości. Spraw, by każdy dzień był unikatowy. Zdrowy fason życia to Twoja codzienność.

  Co Słychać w Wyciskarce Hurom H100?

  Nic. Jest cicha jak owoc, z którego uzyskujesz sok. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok we wnętrzu nocy? Proszę nad wyraz.
  Śmiało możesz zrobić sok. Wszyscy domownicy i sąsiedzi będą spali, nikt się nie obudzi.

  Dlaczego Warto Wybrać Wyciskarkę Hurom H100?
  • Najbogatszy w elementy odżywcze sok dzięki niskim obrotom ślimaka
  • Filtry zamiast sitek - przystępne mycie
  • Mniej części do mycia przy zachowaniu wszystkich funkcji
  • Brak pulpy w soku - idealnie przejrzysty sok
  • Najłatwiejsze czyszczenie, w zasadzie brak czyszczenia – nie musisz używać szczotki
  • pokaźna funkcjonalność: soki, smoothie, lody i nie tylko
  • pokaźna komora wsadowa: wrzucasz więcej towarów jednorazowo
  • Cicha praca
  • Niskie zużycie energii
  • surowy design i małe gabaryty
  • Światowa marka w Twoim domu: już ponad milion klientów w 70 krajach ma wyciskarkę Hurom i cieszą się zdrowiem każdego dnia

  2 odcienie Wyciskarki Hurom H100 Do Wyboru:
  • Czarna Perła
  • Platyna

  Co mieści komplet?
  • Korpus wyciskarki
  • Podwójna komora wsadowa
  • Misa sokowa z manetką do regulacji ciśnienia soku
  • Wałek ślimakowy z Ultemu
  • Filtr wewnętrzny
  • Filtr zewnętrzny do soków krystalicznych
  • Filtr zewnętrzny do soków gęstych
  • Mincer do lodów (sito do mielenia)
  • Pojemnik na pulpę
  • Pojemnik na sok
  • Szczoteczkę do czyszczenia
  • Książkę z przepisami w języku polskim


☆ Hurom H-AA ALPHA ☆

Hurom H-AA ALPHA Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-AA ALPHA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-AA ALPHA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowoczesna wyciskarka wolnoobrotowa

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom H-AA jest flagowym modelem w rodzinie Hurom, pierwszym, w którym zastosowano nowoczesną technologię Alpha SST™. Hurom Alpha cechuje się seksownym designem, nadzwyczajną wydajnością, prostym systemem czyszczenia i możliwością przygotowywania lodów czy sorbetów. Ta wyciskarka wolnoobrotowa spełni Twoje oczekiwania!

  Najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA czarny mat wyekwipowana została w wałek obracający się z szybkością 43 obr/min, a szczotki z prędkością tylko 17 obr/min. Dzięki tak drobnej prędkości obrotowej szczotek, sok jest staranniej wymieszany, pozbawiony piany, przez co dłużej zachowuje świeżość.

  nowoczesna technika wyciskania Hurom Alpha SST

  Hurom Alpha H-AA czarna - udoskonalony wałek ślimakowy, sito oraz nowy system wycieraczek.

  Nowy system Alpha został zaprojektowany od podstaw całkowicie na nowo. Nowy wałek ślimakowy jest jeszcze bardziej precyzyjny i w połączeniu z lepszym sitem pozwala na uzyskanie efektywności nieporównanej dotąd w wyciskarkach pionowych. Produkty zaciągane są do wnętrza komory z jeszcze obszerniejszą łatwością, a uzyskany sok jest nad wyraz przejrzysty. Nowe wycieraczki obrotowe napędzane są przy pomocy specjalnej zębatki, która nie ma kontaktu z wyciskanymi produktami. Wszystkie pionowe wyciskarki Hurom zaopatrzone w ten system wspaniale radzą sobie z wyciskaniem najtwardszych produktów włączając w to zieleninę. Dodatkowo dzięki specjalnemu mechanizmowi wycieraczki obracają się z szczególnie niską szybkością 17 obrotów na minutę. Otrzymywany sok jest praktycznie pozbawiony piany, co należycie wpływa na jego świeżość i zawartość cennych elementów odżywczych takich jak enzymy, witaminy i minerały.

  Hurom Alpha H-AA czarny mat - nowa misa, udoskonalona kontrola

  Nowa misa ma przeźroczysty wlot, by lepiej kontrolować cykl wyciskania. Wyposażona jest w innowacyjną i opatentowaną manetkę do regulacji wielkości otworu wylotowego pulpy i w niekapek, zatyczkę otworu wylotowego soku. Wszystkie świeże komponenty powodują, że nowy system jest skuteczniejszy i jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha H-AA czarna to łatwiejsza praca, szybkie i komfortowe mycie, a także dużo nowych możliwości.

  postępowa dostosowywana manetka od firmy Hurom

  Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy. Oznacza to, że może starannie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności or typu składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z rozmaitych produktów i skrupulatnie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

  Jak używać regulowanej manetki Hurom z przeróżnymi rodzajami produktów

  Soki wyciskane z charakterystycznych owoców i warzyw

  (np. Jabłko, gruszka, grejpfrut, pomarańcza, cytryna, seler, ananas, pomidor, burak, jarmuż, szpinak itd)

  Pierwszą porcję składników wkładamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (kompletnie zamknięta), po chwili - w trakcie wyciskania - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej). Na takim ustawieniu manetki wyciskamy pozostałą cześć części.

  Soki wyciskane z owoców i warzyw zawierających niewiele znaczące pestki (np. Winogron, kiwi, maliny itp.)

  Rozpoczynamy wyciskanie z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta), następnie - kiedy w misa wypełni się sokiem - zmienimy położenie manetki na wpół otwartą (jak pokazano na rysunku powyżej).

  Smoothies z miękkich owoców i soki z zawierające mleko

  Owoce takie jak banany, truskawki, jagody, wyciskamy z manetką ustawioną na pozycji CLOSE (w pełni zamknięta).

  Jak myć wyciskarkę do soków Hurom Alpha?

  Hurom HAA: Jedno urządzenie - mnóstwo funkcji!

  Miękkie truskawki, jagody, owoce cytrusowe, twarde jabłka, marchewki, gruszki - nie ważne jaki produkt wybierzesz - Hurom przygotuje dla Ciebie najszczególniej odżywczy i najsmaczniejszy sok. Dzieci uwielbiają kreować własne kombinacje smakowe przygotowując sok, a Ty nie musisz się już martwić o ich zdrowie.

  Trawa pszeniczna

  Wykorzystaj w pełni moc trawy pszenicznej w formie soku - prosto i szybko.

  Warzywa

  Delektuj się smakiem nieprzetworzonego, świeżego soku z maksymalną zawartością żywych enzymów, witamin i minerałów. Wyciskanie soku z warzyw liściastych i korzennych jest prostsze aniżeli myślisz!

  Mleko orzechowe

  Przygotuj pyszne mleko roślinne z migdałów, orzechów, soi! wystarczy namoczyć komponenty na noc, wypłukać i wycisnąć mleko w wyciskarce Hurom dodając wody oraz ulubiony słodzik np. Suszone brzoskwinie, daktyle, wanilię. Nie musisz odsączać miąższu, Hurom zrobi to za Ciebie!

  Lody

  Od domowych lodów po mrożone jogurty i sorbety, Hurom Alpha przygotuje wszystko, czego zapragniesz. Jeśli potrzebujesz inspiracji sprawdź nasze przepisy.

  Smoothies

  Zamknij zatyczkę (niekapek)starannie wymieszać wszystkie ulubione elementy w jeden pyszny i zdrowy sok albo smoothie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA - poznaj jej potężne strony.
  • Eleganckie wzornictwo: poręczny design oraz zmysłowa linia - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HAA zadowala oko dzięki czemu chcesz ją nieustannie widzieć w kuchni.
   Finezyjne wykończenie w dolnej części powiększa funkcjonalność, upraszczając przenoszenie wyciskarki.
  • technologia Alpha: wałek ślimakowy w modelu Hurom HAA obraca się 43 razy na minutę imitując proces ręcznego wyciskania soku. Opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zapewnia świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą.
  • Kontrola gęstości soku: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA czarna ma manetkę, i dwa sita o obfitych i niepokaźnych otworach, które ułatwiają przypasowanie ilości miąższu w soku do jednostkowych potrzeb.
  • wydajność: progresywny wałek ślimakowy o specyficznej konstrukcji - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom jest liderem sprawności i klarowności soku.
  • Uproszczony system czyszczenia: wyciskarka wolnoobrotowa do soków pozwala na robienie kilku najróżniejszych soków jeden po drugim. Nie trzeba jej myć przy każdorazowej zmianie receptury.
   starczy nalać wody do misy i włączyć wyciskarkę. Po całkowitym ukończeniu pracy umyć każdą część pod bieżącą wodą. Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA to intuicyjny system montażu oszczędzający czas. Szczotki silikonowe obracają się niezależnie od wałka ślimakowego mieszając sok oraz oczyszczając misę.
  • Jakość: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom jest wolna od bisfenoli (BPA-Free). Korpus zbudowany jest z wytrzymałych na uderzenia tworzyw ABS dzięki, którym wyciskarka do soków Hurom H-AA jest niezwykle wytrzymała.
   Sito oraz wałek ślimakowy wytwarzano z ULTEMU - materiału o ośmiokrotnie wyższej wytrzymałości i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych materiałów.
  • Wszechstronność: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA bezproblemowo wyciska soki z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli i innych produktów umożliwiając tworzenie odżywczych soków, napojów mlecznych, tofu itp. Model H-AA unikalną możliwość przygotowywania lodów.
  • Bezpieczeństwo: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA wyekwipowana jest w czujniki bezpieczeństwa zapobiegające włączenie wyciskarki jeśli nie jest ona dobrze złożona. Zastosowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne powodują, że wyciskarka do soków HAA nie przegrzewa się, co czyni ją praktycznie niezawodną. Wyciskarka do soków Hurom HAA skonstruowana jest, ze szczególną trosceą jeśli chodzi o bezpieczeństwo w kontakcie z śladowymi dziećmi - szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, aby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.
  • Cicha praca: wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom HAA wyposażona jest w fachowy, bezszczotkowy silnik AC o mocy 150 wat, znamionujący się pokaźnym momentem obrotowym (w porównaniu do typowych silników szczotkowych tej samej albo większej mocy), dzięki temu bez problemów wyciska sok z twardych produktów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów.
  Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa do soków producenta HUROM?
  • Hurom to nr 1 na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków (źródło: Euromonitor International Limited - wielkość sprzedaży detalicznej w 2014r.)
  • Tłoczenie na zimno daje lepszy smak i jakość soku bez efektu rozwarstwienia
  • Od 2010 r. Hurom sprzedał ponad 6 milionów wyciskarek
  • innowacyjna i zastrzeżona technika
  • Wyciskarka do soków Hurom jest aktualnie najwydajniejszym urządzeniem w swojej klasie.
  • Możliwość przygotowania mleka orzechowego, lodów, sorbetów i smoothies
  • Wyciskarka do soków Hurom wyposażona jest nad wyraz cichy silnik
  • Bezpieczeństwo - wyciskarka do soków Hurom nie ma ostrzy. Wyposażona jest w zabezpieczenia przed dziećmi
  • Koreańska produkcja z najwyższej jakości elementów
  • Wyciskarka do soków Hurom zużywa do 80% mniej energii typowa 750-watowa sokowirówka
  • Super szybka i nieskomplikowana w czyszczeniu
  • Wyciskarka so soków Hurom HAA przystępna jest aż w 5 unikalnych kolorach.
  • 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na części*

  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom Alpha HAA - Zawartość pudełka

  Ogólne informacje technologiczne

  Hurom HAA to obecnie najwydajniejsza pionowa wyciskarka do soków.

  przejrzyj także naszą ofertę na nowoczesne wyciskarki do soków Hurom All in One oraz Hurom Easy. Zapraszamy!☆ Hurom HZ ☆

Hurom HZ Najniższa Cena Online

☆ Hurom HZ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom HZ
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Ulepszona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej wydajny system wyciskania ALPHA PLUS.

  Wyciskarka teraz pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy i nową, całkowicie szczelną misę, która istotnie usprawnia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i intuicyjna.

  Hurom HZS to najnowszy artykuł z serii Premium, która wyróżnia się obudową wykonaną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

  Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Obszerniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy i nowa, całkowicie szczelna misa powodują, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nietrudne.

  Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo większych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał też standardowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

  Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest w dodatku z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która przystępne wsypywanie znikomych, krągłych elementów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

  Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki temu jest w pełni szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

  Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu i myciu i pozwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

  Mniejsza ilość pulpy to ponadto łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją starannie umyć.

  Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki innowacyjnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez potrzeby używania dodatkowego sita.

  Sok szczególnie przezroczysty lub gęsty z obszerniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze atrybuty wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością tylko 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

  Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka zezwala na kontrolę gęstości oraz zawartości błonnika wyciskanego soku, takskonsolidować go do jednostkowych potrzeb.

  produktywność: ulepszona budowa wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną wydajność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom gwarantuje czyszczenie sita i misy automatycznie podczas wyciskania soku.

  dopełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością tworzono z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

  Newraligiczne części jak wałek ślimakowy, a także sito wykonane pozostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od tradycyjnych materiałów, co gwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

  Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i dużo innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

  Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone pozostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na stosowanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszelkich części.

  Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają innowacyjna dostosowywana manetka Z pomocą regulowanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

  Oznacza to, iż może starannie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od rodzaju komponentów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z rozmaitych towarów i precyzyjnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

  [ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność i przejrzystość spomiędzy wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i sporo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech wyjątkowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością tylko 17 obr/min.

  Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także procesu wyciskania niezwykle cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

  w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

  Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami


☆ Hurom H-310A ☆

Hurom H-310A Najniższa Cena Online

☆ Hurom H-310A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom H-310A
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bieg wsteczny:tak;Blokada kapania:tak;Cicha praca:tak;Funkcje dodatkowe:przeciwpoślizgowe nóżki, blokada kapania, łatwe czyszczenie, prosty demontaż, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Moc:100 W;Otwór XL:tak;objętość naczynia na miąższ:0;pojemność naczynia na sok:0,2 litra;pojemność pojemnika- wariantowanie:0,2 litra;szybkość:38 obr/min;Silnik indukcyjny:tak;technika:Hurom Multi Screw SST;typ:pionowa;Wariantowanie-model:Hurom H310A;Wielkość otworu wsadowego:114 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, multiscrew...


☆ Hurom One Stop H-AI ☆

Hurom One Stop H-AI Najniższa Cena Online

☆ Hurom One Stop H-AI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurom
 • Nazwa produktu: Hurom One Stop H-AI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Przy zakupie Hurom One Stop - obszerna Ksiega Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Samoczynne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAK PROSTE Pokrój.

  Wrzuc. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urzadzenie wyznaczajace trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to kompletnie nowe i swieze podejscie do tematu.

  Zasada dzialania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i latwosci przygotowania soku. Starczy napelnic zasobnik (przez najwiekszy na rynku otwór wsadowy - bo az 12 cm) owocami czy tez warzywami i wlaczyc wyciskarke i oczekiwac na swiezy sok.

  W tym czasie mozemy rozkoszowac sie luksusem robienia czegos innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakosc wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencje daleko w tyle, a zastosowane rozwiazania pozwalaja na uzyskanie soku o najwyzszej mozliwej jakosci.

  skutecznosc wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyzszy poziom swiatowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednorodna bryla wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop wyróznia sie prostota i minimalizmem.

  4 dostepne wersje kolorystyczne wpasuja sie w kazda kuchnie. Pionowy cykl wyciskania skladników, od komory wsadowej „One Stop” poprzez walek slimakowy i mise az do pojemnika na pulpe. Przejrzyste części wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczaja uzytkownikowi niesamowitych doznan wizualnych.

  Wyciskarka do soków Hurom One Stop - trafne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miazsz znajduje sie tuz ponizej misy i tworzy jedna bryle z korpusem wyciskarki, dzieki czemu calosc zajmuje mniej miejsca.

  Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjnosc w kazdym calu wykwintny design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiagniety zostal przez obudowe stylizowana na aluminium oraz dopracowane do perfekcji komponenty.

  - Obsluga wyciskarki odbywa sie za pomoca pokretla umieszonego z przodu, co w dodatku zwieksza widocznosc i wygode uzytkowania. - Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera sie latwiej i bez wysilku.

  - Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop” i pojemnik na miazsz wytworzono z dymionego tworzywa, nadajacego wyciskarce elegancji. - Pionowa misa + pokrywa „One stop” W zestawie druga, wygodna podwójna komora W pakiecie druga podwójna komora wsadowa, która umozliwia ciagle wrzucanie artykułów do wyciskarki.

  Podwójna komora moze byc montowana i demontowana jezeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszaja wkladanie skladników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia skladniki i przenosi je do misy Pionowa ulozenie elementów ulatwia opadanie miazszu Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrac sok do ostatniej kropli Podstawa technice Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie skladników do misy.

  - Rozdrabniacz obraca sie i tnie skladniki. Dwa ostrza S-Blade w ksztalcie litery S rozbijaja wrzucone skladniki i popychaja w dól wyciskarki. - Ostrze C-Blade w ksztalcie litery C przecina skladniki i omiata dno, przesuwajac je stopniowo w dól.

  - Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnetrza misy, ulatwiaja plynne przechodzenie skladników. Praktyczny uchwyt Umozliwia przenoszenie części zestawu jedna reka, a także zwieksza funkcjonalnosc zestawu misy i pokrywy wbudowany sensor bezpieczenstwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" wlaczy sie wyłącznie i wylacznie po prawidlowym i calkowitym zamknieciu pokrywy, zapewniajac bezpieczenstwo kazdemu uzytkownikowi.

  Wskazówki pomagajace odpowiednio napelnic komore skladnikami Miarki umieszczone na komorze okreslaja maksymalna ilosc towarów, jakie nalezy umiescic w komorze, żeby misa nie ulegla przepelnieniu. Wskazówki dobrane sa do róznych skladników w zaleznosci od zawartosci soku.

  Kierunek wyciskania w jednej plaszczyznie! Latwiejsze uzytkowanie i czyszczenie Miazsz jest teraz odprowadzany do pojemnika, który znajduje sie bezposrednio ponizej misy. Pozwala to na latwiejsze pousuwacie miazszu zalegajacego w misie, a także latwiejsze czyszczenie.

  Nie trac nawet kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 stopnie Spód misy nachylony jest pod katem 3 poziomów, dzieki czemu sok wyplywa do samego konca. Nie trzeba w dodatku recznie przechylac wyciskarki Wyciskanie na zimno.

  technologia wolnoobrotowego wyciskania soków producenta Hurom (SST™) zachowuje wartosci odzywcze w szklance soku. Komfortowy sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych skladników. Latwy montaz i demontaz Nowa kompozycja misy zintegrowanej z walem napedowym pozwala latwo nalozyc walek slimakowy na trzpien.

  Nie trzeba go juz przeciskac przez uszczelke. Równiez demontaz misy po wycisnieciu soku jest jeszcze latwiejszy! Jeszcze latwiejsze czyszczenie przystępna konstrukcja Odprowadzanie pulpy bezposrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkladanie w misie i ulatwia czyszczenie.

  Wyjmowana wewnetrzna zebatka Mozliwosc calkowitego wyjecia wewnetrznej zebatki ulatwia dokladne czyszczeniePodsumowanie, czyli jaka wyciskarka Hurom najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Hurom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Hurom w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Hurom nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Hurom opinie,
 • dobra wyciskarka Hurom cena,
 • wyciskarka Hurom ranking,
 • wyciskarka Hurom jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...