Najlepsze wyciskarki G21 w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek G21


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek G21. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek G21,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki G21 najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki G21, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek G21, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Amica JSM4011 ☆

Amica JSM4011 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Moc: 200W; rodzaj: Pionowa; pojemność: 1l; szybkość: 67 obr/minobr/min;


☆ G21 Chamber ☆

G21 Chamber Najniższa Cena Online

☆ G21 Chamber - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Chamber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Premium. Pokaźna skuteczność. Jakość PREMIUM potwierdzona przez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie Tylko 75 obr. / minutę Moc 150 W Ceramiczny ślimak Optimal Seal System (szybka regulacja gęstości soku) Multifunkcyjna (soki, mięsa, lody, masła) Bezpiecznie wykonana - BPA Free nowoczesny design najlepsza proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji sprawdź Video: Poniżej demonstrujemy tylko małą część z możliwości wyciskarki G21 Chamber: energetyczne soki z owoców twardych i miękkich, np.

  ananasa, granata czy świeżej pomarańczy pełne witamin, odżywcze soki ze zdrowych, polskich warzyw jak, np. Sok z selera czy rabarbaru zdrowotne nalewki z buraka, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach bioprzeciery z pomidorów, ogórków, jagód, a także jabłek, banana i marchewki dla Twojego malucha mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż, a także korzeni a ponadto dodatkowo: przygotujesz sorbety z egzotycznych owoców kaki albo mango przyrządzisz luksusową pastę z pstrąga czy łososia przygotujesz domowe lody czekoladowe na przyjęcie urodzinowe Dla kogo jest wyciskarka wolnoobrotowa G21 Chamber? G21 Chamber to towar z segmentu Premium dla osób ceniących wysoką jakość, szeroką gamę funkcji i zastosowań, a także perfekcję pod kątem technologicznym.

  To towar dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamber to elegancja i smak w kuchni. To dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swych najbliższych.

  G21 Chamber, ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w łatwy i smaczny sposób dbają o zdrową dietę na co dzień. Wyciskarka ta zezwala na to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

  Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej wydajnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków genialnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

  Jest to także nadzwyczajny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamber, nadaje się genialnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam, gdzie liczy się sprawność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

  Budowa wyciskarki Chamber i sposób wytwarzania soków i musów, idealnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na surowo" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury towaru, w celu ochrony enzymów naturalnie występujących w owocach i warzywach.

  Wyciskarka do soków G21 Chamber, jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

  Jak to działa w praktyce? Wyciskarki G21 Chamber, to z zasady wyciskanie soków na zimno, a więc w sposób umożliwiający zachowanie pierwotnej struktury komórkowej. To przekłada się na zachowanie w soku wszystkich wartości odżywczych, minerałów i witamin.

  Jak to działa w praktyce? Specjalny ceramiczny ślimak wstępnie dzieli owoc/warzywo bez wykorzystania noża, a więc nie wytwarza się wysoka temperatura jak w sytuacji cięcia nożem. Następnie owoce/warzywa są przeciskane poprzez sitko.

  Z wstępnie podzielonego towaru robi się najwyższej jakości sok albo mus (w zależności od ustawionego trybu pracy). Cała operacja odbywa się bez cięcia nożem. Dostajesz ceramiczny ślimak i dwufazowe sito Ślimak w wyciskarce poziomej to kluczowy element.

  W zależności od jego budowy, wyprofilowania, użytego bezkompromisowca, wyciskarka może mieć obszerniejszą lub mniejszą produktywność. Ślimaki w wyciskarkach G21 Chamber zostały zaprojektowane z największą precyzją, a także trosceą, tak aby uzyskać maksimum soku z porcji owoców.

  Sam ślimak został zrobiony z ceramiki i to jest ogromną gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Ceramika od tysięcy lat jest użytkowana do przygotowywania i serwowania posiłków. Jej głównymi zaletami jest wysoka twardość, wytrzymałość na mikro-ścieranie oraz odporność na wchodzenie w reakcje chemiczne z żywnością.

  Oznacza to, iż jest to nadzwyczajny materiał, który może być zaimplementowany w wyciskarkach jako ślimak. Ślimak w pierwszym kroku, wolnymi obrotami zgniata warzywa i owoce, aby następnie wycisnąć je poprzez dwufazowe sito.

  Samo sito zostało zaprojektowane w ten sposób, aby z użyciem mechanizmu regulacji ilości miąższu (Optimal Seal System), móc przepuszczać sok bardziej przezroczysty również bardziej zawiesisty. Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest świetnie zestrojona ze sobą tak, by wyciskać maksymalną możliwość soku.

  Ta innowacyjna konstrukcja zezwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

  Wyposażyliśmy wyciskarkę w Optimal Seal System i regulację ilości miąższu w soku Wyciskarka G21 Chamber została wyposażona w progresywny i postępowy Optimal Seal System. To innowacyjne rozwiązanie pozwala regulować gęstość soku w trakcie pracy urządzenia.

  Regulacji dokonuje się poprzez umiejscowiony w obudowie silnika zamek błyskawiczny (na zdjęciu poniżej oznaczony kreskowanym paskiem). Dzięki temu rozwiązaniu scalisz gęstość soku do upodobań wszelkich domowników.

  W innych wyciskarkach nie odszukasz tej klasy rozwiązań. Jest to główna przewaga wyciskarki G21 Chamber nad innymi wyciskarkami G21, ale także innych marek. W G21 Chamber wynajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Chamber, został zaprojektowany tak, żeby był efektywny i cichy.

  Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są niezawodne. Co do zasady urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się efektywnością poprzez długie lata.

  Silnik indukcyjny w G21 Chamber charakteryzuje się w dodatku ogromną siłą w chwili rozruchu, co sprawia,bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i konieczna jest znaczna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach) proponujemy prędki montaż urządzenia, a także szybkie mycie Nasza wyciskarka została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było ją błyskawicznie zamontować (złożyć) oraz rozłożyć po skończonej pracy.

  Chcąc zamontować tubę wraz ze ślimakiem i sitami starczy skorzystać z mechanizmu kilk-klak. Polega to na wsadzeniu tuby do obudowy silnika i przekręceniu go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  Rozmontowywanie urządzenia odbywa się analogicznie, jednak w pierwszym kroku należy przycisnąć i przytrzymać przycisk odblokowujący. Sama tuba umożliwia ponadto demontaż w celu opłukania sit i ślimaka.

  Pomarańczową końcówkę widoczną na zdjęciu poniżej demontuje się poprzez jej delikatne przekręcenie. Wszystkie powyżej opisane czynności konieczne do konstrukcji i demontażu są w dodatku opisane symbolami na wyciskarce Oprócz sprawnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie MULTIFUNKCYJNE Wyciskarka G21 Chamber została zbudowana tak aby umożliwiać ponadto inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków.

  Dzięki multifunkcyjności zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz miejsce przestrzeń w kuchni, a przy tym wszystkim uzyskasz jeszcze obszerniejszy wpływ na to jakie wartości odżywcze dostarczasz do swojego organizmu.

  Wyciskarkę wolnoobrotową G21 Chamber możesz prędkim ruchem zamienić w maszynkę do mielenia mięsa, w maszynkę do wytwarzania domowych makaronów i w maszynkę do przygotowywania lodów. Jeżeli chcesz skorzystać z tych dodatkowych funkcjonalności, konieczne będzie nabycie dopełniającej przystawki: • Do mielenie mięsa i wyrobu domowych makaronów i/lub • Do produkcji lodów i homogenizowania produktów (sosy, dipy, masła) Pomyśl o tych zaletach decydując się na zakup G21 Chamber.

  Taką domową produkcją zdrowej i smacznej żywności z całą pewnością zaskoczysz domowników oraz gości, na co dzień i od święta. Uwaga! Obie przystawki nie są częścią zestawu G21 Chamber. Odnajdziesz je w dziale akcesoriów dodatkowych.

  Z G21 Chamber uzyskujesz komfort, a także ciszę Wyciskarka wolnoobrotowa do soków została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB.

  Takie natężenie zezwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę. Obroty są wolne, lecz nie za wolne szybkość obrotowa wyciskarki to 75 obrotów na minutę.

  Tak dopasowana przez inżynierów prędkość powoduje, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość pozwala w trafnym czasie przygotować litr czy dwa świeżego soku.

  Jest to widoczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, przez co użytkowanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

  W wyciskarce odszukasz dodatkowy tryb pracy wstecznej Wyciskarka została zaopatrzona w impulsowy tryb pracy wstecznej. Tryb ten jest używany w przypadkach, kiedy jakiś owoc albo warzywo zaklinuje się pomiędzy profilowanymi częściami ślimaka.

  Jedno dotknięcie przycisku „Reverse" i silnik wykonuje kilka obrotów wstecz, a warzywo zmienia swoje ułożenie w profilach, układa się ponownie i zostaje przeciśnięte poprzez sito. Tryb ten nie będzie użytkowany zbyt często, jednak kiedy warzywo lub owoc zablokują się pomiędzy profilami ślimaka, nie będzie konieczności rozbierania urządzenia.

  zrównoważona praca Wyciskarka G21 Chamber została wyposażona w przeciwpoślizgowe podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia bo blacie kuchennym. Co otrzymasz w pakiecie G21 Chamber: multifunkcyjną, wolonobrotową wyciskarkę G21 Chamber (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) praktyczny tłoczek instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę wolnoobrotową Chamber producenta G21? G21 to wiodąca i progresywna firma produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, dodatkowo tzw.

  RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją sprzętów które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy,, a także szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

  G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, produktywność, ergonomia potwierdzona jednocześnie poprzez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

  Do produkcji wyciskarek używane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród maszyn dedykowanych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

  Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

  G21 stawia na dodatek na elegancję i design. Wyciskarki G21 idealnie wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

  Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny.


☆ G21 Gracioso horizontal ☆

G21 Gracioso horizontal Najniższa Cena Online

☆ G21 Gracioso horizontal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: G21
 • Nazwa produktu: G21 Gracioso horizontal
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, która pomoże Ci przygotować zdrowe soki ze wszelkich rodzajów owoców i warzyw. Świeżo wyciśnięty sok wyprodukowany we własnej kuchni z najwyższej jakości komponentów jest jedną z najkorzystniejszych rzeczy do zrobienia dla zdrowia całej rodziny.

  Wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, iż G21 Gracioso jest najkorzystniejszym wyborem dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości powolnej sokowirówki. Jej silnik o mocy 200 watów nie będzie miał problemu z przetwarzaniem choćby najtwardszych warzyw korzeniowych, takich jak marchew czy seler, a w połączeniu z ceramicznym ślimakiem stworzą zdrowe soki pełne witamin i składników odżywczych w mgnieniu oka.

  Razem z G21 Gracioso otrzymasz szklany pojemnik z pokrywką, który posiada się tuż pod wylotem soku. Otrzymasz także plastikowy pojemnik na odpadki wychodzące z przedniej strony sokowirówki. Oczywiście ergonomiczny popychacz jest ponadto w zestawie.

  Możesz kontrolować G21 Gracioso przy pomocy 2 przycisków dotykowych - jeden jest dedykowany do włączania i wyłączania urządzenia, drugi przycisk służy do funkcji Reverse, co jest przydatne, gdy niektóre komponenty utkną w komorze wyciskania soku.

  Konserwacja jest tak prosta jak w przypadku innych sokowirówek - wystarczy nacisnąć przycisk, aby zwolnić komorę wyciskania soku, wyjąć ją i opłukać pod bieżącą wodą. Otwór do napełniania G21 Gracioso ma średnicę 7,5 cm, co zezwala na wstawienie wielu ulubionych elementów jako całości bez potrzeby pocięcia ich na minimalne kawałki.

  Otwór dedykowany jest dla większych owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki lub mandarynki, lecz także podłużne kawałki, takie jak marchew, ogórki lub seler. Soki wykonane z G21 Gracioso dostarczą organizmowi wszelkich ważnych części odżywczych z owoców i warzyw.

  Witaminy i enzymy zawarte w prawidłowej jakości składnikach pomogą poprawić odporność i ogólny stan zdrowia. Wreszcie, ten zdrowy zastrzyk energii będzie też smakował nadzwyczajnie i w przeciwieństwie do soków pochodzących z półek sklepowych nie posiada żadnych dodatków smakowych, konserwantów ani żadnych innych substancji chemicznych....


☆ Żeliwna wyciskarka do cytrusów | 21x36,5x(h)47,5cm marki Olympia ☆

Żeliwna wyciskarka do cytrusów | 21x36,5x(h)47,5cm marki Olympia Najniższa Cena Online

☆ Żeliwna wyciskarka do cytrusów | 21x36,5x(h)47,5cm marki Olympia - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olympia
 • Nazwa produktu: Żeliwna wyciskarka do cytrusów | 21x36,5x(h)47,5cm marki Olympia
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Żeliwna wyciskarka do cytrusów | 21x36,5x(H)47,5cmWytrzymała, ręczna wyciskarka do cytrusów. Została stworzona z żeliwa. Jest prosta i szybka w obsłudze. Wyciska maksymalną ilość soku z owoców. Zaopatrzono ją w wyjmowany stożek z uchwytem oraz pojemnik ze stali rdzoodpornej.

  Wyciskarka jest nietrudna w czyszczeniu i wspaniale spełni oczekiwania w mistrzowskich kuchniach.rozmiary: 47,5 (w) x 21 (s) x 36,5 (g) cm, Materiał: żeliwo, Waga: 10 kg, Wysoka jakość, Z dźwignią, Umieść naczynie pod prasą, żeby zbierać sok


☆ Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia ☆

Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olympia
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(H)5cmBardzo wytrzymały wyciskacz aluminiowy do limonek i cytryn. Wyciskacz pozwala ponadto na wyciskanie obszerniejszych owoców, pod warunkiem, iż zostaną one pokrojone na mniejsze kawałki. Przybór genialnie się sprawdzi w barach, hotelach i restauracjach.wymiary: 5 (w) x 21 (s) x 7 (g) cm, Materiał: aluminium, Kolor: czarny, wspaniały do małych cytryn i limonek, pokaźniejsze owoce wystarczy pokroić na mniejsze kawałki, Wytrzymała i trwała kompozycja

☆ Diamond Wyciskarka do cytrusów z dzwignią | 210x265xh385/480 ☆

Diamond Wyciskarka do cytrusów z dzwignią | 210x265xh385/480 Najniższa Cena Online

☆ Diamond Wyciskarka do cytrusów z dzwignią | 210x265xh385/480 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Wyciskarka do cytrusów z dzwignią | 210x265xh385/480
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Moc: 0,15 kW


☆ Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm ☆

Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm Najniższa Cena Online

☆ Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APS
 • Nazwa produktu: Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mmMożliwość mycia w zmywarce.atrybuty:długość: 210 mm wysokość: 50 mm średnica: 70 mm materiał: aluminium


☆ Kalorik fe 3000 ☆

Kalorik fe 3000 Najniższa Cena Online

☆ Kalorik fe 3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kalorik
 • Nazwa produktu: Kalorik fe 3000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czy słyszeliście już o juicingu? Ta metoda to hit wśród gwiazd. Picie świeżo wyciskanych soków oczyszcza nasz organizm ze zgubnych substancji i toksyn, a na ogół wspiera nasz układ wytrzymałościowy, dostarcza witamin, przeciwutleniaczy, minerałów, a co więcej sprzyja odchudzaniu. Jeśli czujesz się przemęczony, mocny silnik indukcyjny (bezszczotkowy) zapewni bezpieczeństwo, niezawodność a także znamionuje się niskim poziomem hałasu i wibracji. Potężny i bezawaryjny silnik AC o bardzo obfitej mocy zezwala na luźne wyciskanie soków. 60db to siła natężenia dźwięku, dzięki której wyciskarka może pracować w każdych domowych warunkach.


☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Maksimum witamin na pewno wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową producenta HB. Dzięki swej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i nowoczesny wygląd niewątpliwie wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  niezwykle cicha HB SJ0152S posiada silnik o mocy 150 W. Krystaliczność wydobywanego soku zagwarantuje technika wyciskania na zimno, z szybkością 80 obrotów na minutę. Duży otwór wlotowy zezwala na wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka znamionuje się bardzo niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, poprzez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników. Prosta w czyszczeniu W komplecie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o pojemności 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów oraz sito do wyciskania soku.

  Poszczególne elementy wyciskarki są łatwo rozbieralne i starczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S ma zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku nieprawidłowego złożenia....


☆ LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 ☆

LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 Najniższa Cena Online

☆ LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki G21 – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki G21, wraz z ich charakterystyką i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek G21 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 ☆

LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 Najniższa Cena Online

☆ LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: LEIFHEIT LEIFHEIT Wyciskacz do cytrusów ComfortLine 21301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

☆ Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm ☆

Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm Najniższa Cena Online

☆ Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APS
 • Nazwa produktu: Aps Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do limonek/cytryn, czarno-czerwona | 210x70x50mmMożliwość mycia w zmywarce.cechy:długość: 210 mm wysokość: 50 mm średnica: 70 mm materiał: aluminium


☆ Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia ☆

Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia Najniższa Cena Online

☆ Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olympia
 • Nazwa produktu: Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(h)5cm marki Olympia
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskacz do cytryn i limonek | 21x7x(H)5cmBardzo wytrzymały wyciskacz aluminiowy do limonek i cytryn. Wyciskacz pozwala w dodatku na wyciskanie większych owoców, pod warunkiem, iż zostaną one pokrojone na mniejsze kawałki. Przybór nieprzeciętnie się sprawdzi w barach, hotelach i restauracjach.rozmiary: 5 (w) x 21 (s) x 7 (g) cm, Materiał: aluminium, Kolor: czarny, znakomity do niedużych cytryn i limonek, większe owoce wystarczy pokroić na mniejsze kawałki, Wytrzymała i trwała budowa

☆ Rommelsbacher ZP40 ☆

Rommelsbacher ZP40 Najniższa Cena Online

☆ Rommelsbacher ZP40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rommelsbacher
 • Nazwa produktu: Rommelsbacher ZP40
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kolor towaru: przejrzysty, Biały, pojemność pojemnika na sok: 1 l. Moc: 40 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V. Szerokość towaru: 230 mm, Głębokość produktu: 160 mm, Wysokość artykułu: 220 mm


☆ Prime3 SSJ21 ☆

Prime3 SSJ21 Najniższa Cena Online

☆ Prime3 SSJ21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Prime3 SSJ21
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  uzupełniające dane:Bieg wsteczny, Cicha praca (<65dB), prędkość wyciskania 70 rpm, Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita, Tworzywo nienaturalne bez dodatku BPA,Zawartość zestawu:Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Wyciskarka wolnoobrotowa,Funkcje:Wyciskanie soku,wariant produktu:Wyciskarki,Kolor główny:Czarny,Kolor dodatkowy:Pomarańczowy,Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne,Szerokość:240 mm,Wysokość:370 mm,Głębokość:165 mm,Waga:3,24 kg,Moc:150 W,objętość zbiornika na sok:1 litr,objętość zbiornika na miąższ:1 litr,wariant zasilania:Sieciowe,Napięcie zasilania / zasilacza:220-240 VPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka G21 najlepsza?


Najlepsza wyciskarka G21 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka G21 w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek G21 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka G21 opinie,
 • dobra wyciskarka G21 cena,
 • wyciskarka G21 ranking,
 • wyciskarka G21 jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...