Najlepsze wyciskarki Eldom w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Eldom


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Eldom. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Eldom,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Eldom najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Eldom, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Eldom, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Eldom PJ475 ☆

Eldom PJ475 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ475 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ475
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ 475

  Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ475 przeznaczona jest do efektywnego przetwarzania większości owoców i warzyw.


  W odróżnieniu od klasycznych sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka miażdży np. Owoce, warzywa czy zioła a następnie przeciera poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w Perfect Juicer jest bardziej gęsty i mniej przezroczysty, ponieważ gromadzi więcej wartościowych elementów, np. Naturalnego błonnika. W zestawie z urządzeniem są 2 filtry ze stali rdzoodpornej: A - filtr z niepokaźnymi oczkami (z jego pomocą można uzyskać klarowny, rzadki sok), B - filtr z znacznymi oczkami (genialny, gdy chcemy uzyskać gęsty sok). Mocny mechanizm wyciskający tworzono z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Urządzenie jest wolne od bisfenolu A (BPA Free). obszerny otwór dozujący upraszcza wyciskanie soków z miękkich owoców np. Jabłek.


  Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę PerfectJuicer.pl odszukasz tam szczegółowe informacje dotyczące urządzenia oraz przykładowe przepisy!

  cechy:

  • BPA Free, wolne od bisfenolu A.
  • Do 30% więcej soku.
  • wielki otwór wlotowy.
  • objętość pojemnika na odpadki: 1 litr.
  • pojemność pojemnika na sok: 1 litr.
  • Zabezpieczenie Safety Lock.
  • Cicha praca.
  • technika Heavy Press.
  • Dwa kierunki pracy silnika: Tak.
  • W pakiecie 2 filtry ze stali rdzoodpornej: A - filtr z minimalnymi oczkami (rzadki sok), B - filtr z sporymi oczkami (gęsty sok).
  • Moc: 400W.
  • prędkość obrotowa: 80 (obr./min).
  • Popychacz.
  • Szczoteczka do czyszczenia w komplecie.
  • antypoślizgowe stopki: Tak.

☆ Eldom PJ450 ☆

Eldom PJ450 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ450
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa

  - - wytrzymała
  - sprawna, profesjonalna wyciskarka do soków
  - BPA Free - wolne od bisfenolu A
  - znaczny otwór wlewowy
  - wyjątkowo cicha praca
  - 80 obrotów na minutę
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - wsteczny bieg
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dodatkowe zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technika HEAVY PRESS - ślimacznica produkowana z utwardzonych żywic zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr (sitko) ze stali nierdzewnej
  - do 30% więcej soku
  - pojemnik na sok o pojemności 1L
  - pojemnik na odpadki o objętości 1L
  - popychacz
  - szczoteczka do czyszczenia w pakiecie
  - antypoślizgowe stopki
  - wysokość wyciskarki: 52 cm, z popychaczem 56 cm
  - średnica otworu podajnika: 14,5 x 9 cm
  - moc: 400W
  - gwarancja 24 m-ce door to door

  Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w pakiecie
  Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, niewątpliwie byłby to on. Słoik.
  Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.
  Słoiki nie służą już tylko do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszystkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Posiadają solidne, komfortowe ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie atrakcyjne wzory.

  komponenty wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA)
  Bisfenol A to związek chemicznego, który może mieć krzywdzący wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z towarów jest tematem nad wyraz widocznym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest udoskonalone od tradycyjnej sokowirówki?
  konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza powodują wzrost temperatury powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, wytrzymałemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe składniki pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej krystaliczny, bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany przez użycie tradycyjnej sokowirówki. Nieznaczna piana wskazuje na śladowe napowietrzenie,
  co pozwala na dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę okres przydatności do spożycia.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i konstrukcji. Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością wody,pousuwać suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.

  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala, dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok w postaci esencjonalnego ekstraktu.

  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie formuje hałasu, jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i sprawnie wyciska sok z owoców albo warzyw.

  Bądź twórcą wspaniałych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to perfekcyjny nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, kompletnie naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, łatwo przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są szczególnie smaczne i zawierają spore ilości wartościowych substancji.

  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać większe ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych, witamin i enzymów.

  Moc życiodajnych elementów
  nowatorski system wyciskania użyty w PerfectJuicer sprawia,proces wyciskania jest subtelny, precyzyjny, wydajny i wydajny. Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym posiłkiem.

  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są istotnie bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój organizmu i wzrok, a także w witaminę C, która udoskonala naszą niepodatność.
  - Dostarczają istotnie większe, niż w soku uzyskanym w klasycznej sokowirówce, ilości błonnika, który likwiduje toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu i mają istotne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Eldom PJ300 ☆

Eldom PJ300 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ300 FRES - wytrzymała, WOLNOOBROTOWA wyciskarka doskonała do wyciskania soku z owoców, ziół, wszelkich warzyw np. Bulwiastych, liściastych - BPA free - wolne od bisfenolu A - 45 obr/min - do 30% więcej soku w porównaniu z tradycyjnymi sokowirówkami - technika HEAVY PRESS - korpus ze stali szlachetnej - INOX - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę - wsteczny bieg - cicha praca - nietrudna obsługa - blokada bezpieczeństwa SAFETY LOCK - przeciwpoślizgowe nóżki - szczególnie cicha praca - silnik szczotkowy DC W pakiecie - filtr z niepokaźnymi oczkami, rzadki sok - krajalnica do jabłek - pojemniki na odpadki o objętości 1 litr - pojemnik na sok o pojemności 1 litr - zawór do soku - niekapek - ślimacznica zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą - popychacz - szczoteczka do czyszczenia Dla entuzjastów szczegółów technologicznych: - średnica wlotu (komina) - - możliwość mycia w zmywarce niewielkich składników - antypoślizgowe stopki - wygodny uchwyt do przenoszenia - kolor: srebrny - pokrywa stal nierdzewna - moc: 200W - gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 FRES pracuje cicho, jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu, a także niezwykle sprawna.

  Dzięki efektywnemu miażdżeniu produktów ( technologia HEAVY PRESS ) i tłoczeniu soku na zimno pozwala zachować maksimum cennych substancji zdrowotnych, zawartych w warzywach i owocach. W kontraście do klasycznej sokowirówki dzięki niej otrzymasz aż do 30% więcej soku!

  Model PJ300 FRES sprawny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, prosto uporasz się z ewentualnym zaklinowaniem przetwarzanych produktów. Makonkretny mechanizm wyciskający, wyprodukowany z bezpiecznych materiałów - wolnych od bisofenolu A ( BPA free ), korpus z stali szlachetnej INOX, kolektor soku z zaworem (tzw.

  niekapek ) przeciwpoślizgowe nóżki i blokadę włączenia ( SAFETY LOCK ), która pozwala na uruchomienie wyciskarki dopiero po korzystnym zamontowaniu wszelkich części. W komplecie z wyciskarką znajdują się: dwa pojemniki (na sok i na miąższ), krajalnica do jabłek, poręczny popychacz i szczoteczka do czyszczenia.

  Aby wstępnie przepłukać urządzenie, wystarczy w trakcie pracy wlać do otworu w pokrywie czystą wodę. Ponadto wszystkie zdejmowane części wyciskarki można myć w zmywarkach. Wyciskarka PJ300 FRES ma atrakcyjny wygląd, a także kształt, który powoduje,nadzwyczajnie będzie prezentowała się w każdej kuchni, stojąc w widocznym miejscu - za każdym razem pod ręką!...


☆ Eldom PJ405 ☆

Eldom PJ405 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ405 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ405
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czarny koń w wyścigu o zdrowie. Ta, wyjątkowo elegancka wyciskarka ELDOM PJ405 Sante szybko, prosto i smacznie pozwoli wprowadzić Ci do diety pokaźniejszą ilość warzyw i owoców....


☆ filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom ☆

filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom Najniższa Cena Online

☆ filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kolor:srebrny;firma:Eldom;Model:PJ400;objętość:0 l;Przeznaczenie:wyciskarka wolnoobrotowa;wariant wyposażenia:sita;Przeznaczenie:Eldom PJ400...


☆ Eldom CW3 ☆

Eldom CW3 Najniższa Cena Online

☆ Eldom CW3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom CW3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do cytrusów ELDOM CW3

  Dzięki wyciskarce możesz radować się smakiem świeżego soku z pomarańczy, cytryn lub grejpfrutów, kiedy wyłącznie zapragniesz. Urządzenie jest nie tylko wysmakowane i piękne z wyglądu,typowo proste w obsłudze i konserwacji.

  ma sitko oczyszczające miąższ i pestki i wylewkę z zaworem, który zapobiega kapaniu. Maksymalną wydajność wyciskania gwarantuje głowica z dwoma kierunkami obrotów, a o bezpieczeństwo użytkowania dbają antypoślizgowe stopki, a także funkcja ochrony przed przegrzaniem.

  Głowica wyciskarki, a także zasłaniająca ją poręczna pokrywa oraz kolektor soku nadają się do mycia w zmywarkach, co powoduje, że czyszczenie urządzenia jest łatwe i wygodne....Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Eldom – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Eldom, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Eldom jest aktualizowany na bieżąco.

☆ filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom ☆

filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom Najniższa Cena Online

☆ filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: filtr do wyciskarki pj400 (pj4f) darmowy odbiór w 19 miastach! marki Eldom
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kolor:srebrny;firma:Eldom;Model:PJ400;objętość:0 l;Przeznaczenie:wyciskarka wolnoobrotowa;wariant wyposażenia:sita;Przeznaczenie:Eldom PJ400...


☆ Eldom CW3 ☆

Eldom CW3 Najniższa Cena Online

☆ Eldom CW3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom CW3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do cytrusów ELDOM CW3

  Dzięki wyciskarce możesz cieszyć się smakiem świeżego soku z pomarańczy, cytryn lub grejpfrutów, kiedy wyłącznie zapragniesz. Urządzenie jest nie tylko wyszukane i ładne z wyglądu,z reguły proste w obsłudze i konserwacji.

  posiada sitko przefiltrowujące miąższ i pestki oraz wylewkę z zaworem, który uniemożliwia kapaniu. Maksymalną produktywność wyciskania zapewnia głowica z dwoma kierunkami obrotów, a o bezpieczeństwo użytkowania dbają antypoślizgowe stopki, a także funkcja ochrony przed przegrzaniem.

  Głowica wyciskarki oraz osłaniająca ją praktyczna pokrywa oraz kolektor soku nadają się do mycia w zmywarkach, co powoduje, iż czyszczenie urządzenia jest proste i wygodne....


☆ Eldom PJ300 ☆

Eldom PJ300 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

   Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ300 FRES - wytrzymała, WOLNOOBROTOWA wyciskarka znakomita do wyciskania soku z owoców, ziół, wszelkich warzyw np. Bulwiastych, liściastych - BPA free - wolne od bisfenolu A - 45 obr/min - do 30% więcej soku w porównaniu z konwencjonalnymi sokowirówkami - technika HEAVY PRESS - korpus ze stali szlachetnej - INOX - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę - wsteczny bieg - cicha praca - nietrudna obsługa - blokada bezpieczeństwa SAFETY LOCK - antypoślizgowe nóżki - stanowczo cicha praca - silnik szczotkowy DC W pakiecie - filtr z drobnymi oczkami, rzadki sok - krajalnica do jabłek - pojemniki na odpadki o pojemności 1 litr - pojemnik na sok o objętości 1 litr - zawór do soku - niekapek - ślimacznica zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą - popychacz - szczoteczka do czyszczenia Dla wielbicieli szczegółów technicznych: - średnica wlotu (komina) - - możliwość mycia w zmywarce drobnych komponentów - przeciwpoślizgowe stopki - komfortowy uchwyt do przenoszenia - kolor: metaliczny - obudowa stal nierdzewna - moc: 200W - gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 FRES pracuje cicho, jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu, a także niezwykle skuteczna.

  Dzięki efektywnemu miażdżeniu produktów ( technologia HEAVY PRESS ) i tłoczeniu soku na zimno pozwala zachować maksimum cennych substancji zdrowotnych, zawartych w warzywach i owocach. W kontraście do konwencjonalnej sokowirówki dzięki niej otrzymasz aż do 30% więcej soku!

  Model PJ300 FRES sprawny silnik, który pracuje w dwóch kierunkach, prosto uporasz się z ewentualnym zaklinowaniem przetwarzanych produktów. Makonkretny mechanizm wyciskający, produkowany z bezpiecznych tworzyw - wolnych od bisofenolu A ( BPA free ), korpus z stali szlachetnej INOX, kolektor soku z zaworem (tzw.

  niekapek ) przeciwpoślizgowe nóżki i blokadę włączenia ( SAFETY LOCK ), która pozwala na uruchomienie wyciskarki dopiero po dobrym zamontowaniu wszystkich części. W komplecie z wyciskarką znajdują się: dwa pojemniki (na sok i na miąższ), krajalnica do jabłek, użyteczny popychacz oraz szczoteczka do czyszczenia.

  Aby wstępnie przepłukać urządzenie, starczy podczas pracy wlać do otworu w pokrywie czystą wodę. W dodatku wszystkie zdejmowane części wyciskarki można myć w zmywarkach. Wyciskarka PJ300 FRES ma ciekawy wygląd i kształt, który powoduje,świetnie będzie prezentowała się w każdej kuchni, stojąc w widocznym miejscu - zawsze pod ręką!...


☆ Eldom PJ405 ☆

Eldom PJ405 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ405 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ405
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Czarny koń w wyścigu o zdrowie. Ta, szczególnie wykwintna wyciskarka ELDOM PJ405 Sante szybko, łatwo i smacznie pozwoli wprowadzić Ci do diety pokaźniejszą liczba warzyw i owoców....


☆ Eldom PJ450 ☆

Eldom PJ450 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ450
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa

  - - wytrzymała
  - skuteczna, profesjonalna wyciskarka do soków
  - BPA Free - wolne od bisfenolu A
  - szeroki otwór wlewowy
  - szczególnie cicha praca
  - 80 obrotów na minutę
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - wsteczny bieg
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dodatkowe zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technika HEAVY PRESS - ślimacznica tworzona z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr (sitko) ze stali nierdzewnej
  - do 30% więcej soku
  - pojemnik na sok o obszerności 1L
  - pojemnik na odpadki o objętości 1L
  - popychacz
  - szczoteczka do czyszczenia w pakiecie
  - antypoślizgowe stopki
  - wysokość wyciskarki: 52 cm, z popychaczem 56 cm
  - średnica otworu podajnika: 14,5 x 9 cm
  - moc: 400W
  - gwarancja 24 m-ce door to door

  Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w pakiecie
  Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, niewątpliwie byłby to on. Słoik.
  Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.
  Słoiki nie służą już jedynie do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszelkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Mają potężne, wygodne ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie interesujące wzory.

  części wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA)
  Bisfenol A to związek chemicznego, który może mieć krzywdzący wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z artykułów jest tematem wyjątkowo widocznym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od klasycznej sokowirówki?
  tradycyjna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza powodują wzrost temperatury powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, wytrzymałemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe składniki pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej krystaliczny, bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, niżeli uzyskany poprzez wykorzystanie konwencjonalnej sokowirówki. Niewiele znacząca piana wskazuje na niepokaźne napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w przypadku soku wyciśniętego przez sokowirówkę okres przydatności do spożycia.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i konstrukcji. Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością wody,zlikwidować suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.

  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala, dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok w postaci esencjonalnego ekstraktu.

  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie tworzy hałasu, jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i produktywnie wyciska sok z owoców lub warzyw.

  Bądź twórcą wyśmienitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to doskonały nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, w całości naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, z łatwością przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, posiadające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są wyjątkowo smaczne i zawierają szerokie ilości wartościowych substancji.

  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać obszerniejsze ilości soków o intensywnym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych, witamin i enzymów.

  Moc życiodajnych części
  pionierski system wyciskania użyty w PerfectJuicer powoduje,proces wyciskania jest subtelny, dokładny, wydajny i wydajny. Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym posiłkiem.

  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są wyjątkowo bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój organizmu i wzrok oraz w witaminę C, która udoskonala naszą odporność.
  - Dostarczają istotnie większe, niż w soku uzyskanym w konwencjonalnej sokowirówce, ilości błonnika, który usuwa toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu i posiadają istotne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.

Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Eldom najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Eldom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Eldom w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Eldom nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Eldom opinie,
 • dobra wyciskarka Eldom cena,
 • wyciskarka Eldom ranking,
 • wyciskarka Eldom jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...