Najlepsze wyciskarki Amica w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Amica


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Amica. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Amica,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Amica najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Amica, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Amica, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Amica JSM4012 ☆

Amica JSM4012 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4012 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4012
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blokada kapania Świeżo wyciskany sok to prawdziwa przyjemność. Lecz sprzątanie po jego wyciśnięciu może sprawiać już mniej przyjemności… Dlatego wyciskarki Amica są tak skonstruowane, aby jak najistotniej ograniczyć mogący powstać wtedy nieporządek – zainstalowany system zamknięcia, zbogacony uszczelką, sprawnie chroni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni!

  Cały sok zostaje we wnętrzu urządzenia, nie brudzi się więc blat – nie pobrudzisz się przypadkiem i Ty! Więcej soku, mniej sprzątania! Cicha praca Nie musisz mieć kuchni połączonej z salonem czy śpiących akurat drobnych dzieci, aby docenić cichą pracę sprzętów kuchennych.

  Specjalna kompozycja i wolnoobrotowa technika wyciskarek Amica gwarantują Ci ciszę, komfort i spokój. Poziom natężenia dźwięku podczas pracy urządzenia jest niższy niżeli 67 dB(A). Delektuj się smakiem soku… i ciszą.

  Sito ze stali szlachetnej uwielbiasz urozmaicenia w kuchni,jednocześnie doceniasz proste i użyteczne rozwiązania? załączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o wspaniałej konsystencji!

  Jedno rozwiązanie do każdego rodzaju towaru to komfort i...mniej zmywania. Szczoteczka do czyszczenia Chcesz cieszyć się smakiem soku, a nie tracić czas na żmudne czyszczenie wyciskarki? Właśnie dlatego do wyciskarek wolnoobrotowych Amica załączona jest specjalna szczoteczka!

  teraz momentalnie iusuniesz pozostałości soku i miąższu z sitka, zanim te zdążą się przykleić do urządzenia i zaschnąć. Prosto i wygodnie! No i czysto, na ogół! Dwa rodzaje sita lubisz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa typy nierdzewnego sita o najróżniejszych oczkach – byś każdego dnia mógł radować się sokiem z innych produktów i o różnej konsystencji!

  krystaliczny sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem! Dotykowy panel sterowania Szybko, z łatwością i wygodnie – tak powinien się wyciskać sok!

  I dlatego wyciskarki Amica posiadają Dotykowy panel sterowania! To nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to też dostęp do dodatkowych funkcji! Twórz soki z przeróżnych rodzajów owoców, mieszaj je ze sobą, zmieniaj kierunek obrotów sita… A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem!

  Tak się steruje w pełnym komforcie! Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia Czy wszystko jest korzystnie dokręcone? Zadziała i nic się nie wyleje? Ze wskaźnikiem bezpiecznego zamknięcia za każdym razem będziesz posiadać pewność, iż Twoja wyciskarka jest gotowa do bezpiecznej pracy!

  iż ikona zamknięcia na obudowie spasuje się z wizerunkiem kłódki… i już! Jeden rzut oka i masz gwarancję świetnego działania sprzętu. I pysznego soku za chwilę! użyteczny popychacz Gdy chodzi o ergonomię, liczą się szczegóły....


☆ Amica JSM4014 ☆

Amica JSM4014 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4014
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa XL JSM 4014

  Otwór XL
  dzisiaj przygotujesz ulubiony, pełen witamin sok jeszcze szybciej! I bez dwóch zdań się nie przepracujesz. Dlaczego? Bo Twoja wyciskarka ma nad wyraz obfity otwór o średnicy aż 87 mm, dzięki któremu owoce i warzywa możesz włożyć całkowicie. Bez zabawy w krojenie. Wymarzona opcja dla kulinarnych leniuchów!

  Funkcja IceCream
  Jeśli jeszcze nie wiesz, jak smakują prawdziwe domowe lody, to najwyższy czas nadrobić zaległości. W wyciskarkach Amica masz funkcję IceCream! Zamroź kawałki owoców, poczekaj, aż odrobinę zmiękną, nałóż sito do lodów... I do dzieła! Nie spiesząc się, nie szybciej niż co 5 sek., wrzucaj owocowe kawałki. Wolisz lody z kremową nutą? Dodaj należycie schłodzone mleko. Prawda, że proste?

  Autoczyszczenie
  Wyciskarki Amica to sprytne urządzenia, które dzięki funkcji Autoczyszczenie same wykonują podstawowe czyszczenie systemu wyciskania. Ty tylko wlewasz wodę i na panelu sterowania wybierasz odpowiednią funkcję. Potem czekasz niecałą minutę, aż Twój sprzęt zrobi robotę za Ciebie. Zostanie Ci tylko symboliczne mycie.

  Dwa warianty sita
  uwielbiasz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa typy nierdzewnego sita o najróżniejszych oczkach byś każdego dnia mógł cieszyć się sokiem z innych produktów i o różnorodnej konsystencji! krystaliczny sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem!

  Sito ze stali rdzoodpornej
  lubisz urozmaicenia w kuchni,jednocześnie doceniasz proste i praktyczne rozwiązania? załączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o genialnej konsystencji! Jedno rozwiązanie do każdego typu produktu to komfort i...mniej zmywania.

  ilość obrotów: 2 (ON&REV)
  Ten moment, gdy zgromadzony w środku miąższ spowalnia pracę urządzenia w wyciskarkach Amica nigdy nie nastąpi! Zamontowane w nich sito może obracać się w dwóch kierunkach, dlatego powstające podczas pracy zatory z drobin owoców i warzyw nie są już problemem! Gdy miąższ rozpoczyna blokować urządzenie, włączenie kierunku wstecznego sprawia obracanie się sita w drugą stronę i udrażnia je. Twoja wyciskarka będzie za każdym razem działać płynnie i efektywnie!


☆ Amica JSM4011 ☆

Amica JSM4011 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Moc: 200W; typ: Pionowa; objętość: 1l; szybkość: 67 obr/minobr/min;Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Amica – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Amica, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Amica jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Amica JSM4012 ☆

Amica JSM4012 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4012 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4012
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Blokada kapania Świeżo wyciskany sok to prawdziwa przyjemność. Ale sprzątanie po jego wyciśnięciu może sprawiać już mniej przyjemności… Dlatego wyciskarki Amica są tak skonstruowane, żeby jak najbardziej ograniczyć mogący powstać wtedy nieporządek – zainstalowany system zamknięcia, zbogacony uszczelką, sprawnie broni przed kapaniem i powstawaniem zabrudzeń w kuchni!

  Cały sok zostaje we wnętrzu urządzenia, nie brudzi się więc blat – nie pobrudzisz się przypadkiem i Ty! Więcej soku, mniej sprzątania! Cicha praca Nie musisz posiadać kuchni połączonej z salonem czy śpiących akurat małych dzieci, żeby docenić cichą pracę sprzętów kuchennych.

  Specjalna kompozycja i wolnoobrotowa technologia wyciskarek Amica gwarantują Ci ciszę, komfort i spokój. Poziom natężenia dźwięku w trakcie pracy urządzenia jest niższy niżeli 67 dB(A). Delektuj się smakiem soku… i ciszą.

  Sito ze stali szlachetnej lubisz urozmaicenia w kuchni,równocześnie doceniasz proste i funkcjonalne rozwiązania? załączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o nadzwyczajnej konsystencji!

  Jedno rozwiązanie do każdego rodzaju artykułu to komfort i...mniej zmywania. Szczoteczka do czyszczenia Chcesz cieszyć się smakiem soku, a nie tracić czas na żmudne czyszczenie wyciskarki? Właśnie dlatego do wyciskarek wolnoobrotowych Amica załączona jest specjalna szczoteczka!

  teraz prędko izlikwidujesz pozostałości soku i miąższu z sitka, zanim te zdążą się przykleić do urządzenia i zaschnąć. Prosto i wygodnie! No i czysto, z reguły! Dwa warianty sita lubisz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa rodzaje nierdzewnego sita o przeróżnych oczkach – byś każdego dnia mógł radować się sokiem z innych produktów i o najróżniejszej konsystencji!

  transparentny sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem! Dotykowy panel sterowania Szybko, łatwo i komfortowo – tak powinien się wyciskać sok!

  I dlatego wyciskarki Amica mają Dotykowy panel sterowania! To nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to też dostęp do dodatkowych funkcji! Twórz soki z różnych rodzajów owoców, mieszaj je ze sobą, zmieniaj kierunek obrotów sita… A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem!

  Tak się steruje w pełnym komforcie! Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia Czy wszystko jest prawidłowo dokręcone? Zadziała i nic się nie wyleje? Ze wskaźnikiem bezpiecznego zamknięcia za każdym razem będziesz mieć pewność, że Twoja wyciskarka jest gotowa do bezpiecznej pracy!

  że ikona zamknięcia na obudowie spasuje się z wizerunkiem kłódki… i już! Jeden rzut oka i masz gwarancję świetnego działania sprzętu. I pysznego soku za chwilę! ergonomiczny popychacz Gdy chodzi o ergonomię, liczą się detale....


☆ Amica JSM4011 ☆

Amica JSM4011 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Moc: 200W; wariant: Pionowa; objętość: 1l; prędkość: 67 obr/minobr/min;


☆ Amica JSM4014 ☆

Amica JSM4014 Najniższa Cena Online

☆ Amica JSM4014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica JSM4014
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa XL JSM 4014

  Otwór XL
  teraz przygotujesz ulubiony, pełen witamin sok jeszcze szybciej! I bez dwóch zdań się nie przepracujesz. Dlaczego? Bo Twoja wyciskarka ma niezwykle spory otwór o średnicy aż 87 mm, dzięki któremu owoce i warzywa możesz włożyć w pełni. Bez zabawy w krojenie. Wymarzona opcja dla kulinarnych leniuchów!

  Funkcja IceCream
  Jeśli jeszcze nie wiesz, jak smakują prawdziwe domowe lody, to najwyższy czas nadrobić zaległości. W wyciskarkach Amica masz funkcję IceCream! Zamroź kawałki owoców, poczekaj, aż odrobinę zmiękną, nałóż sito do lodów... I do dzieła! Nie spiesząc się, nie szybciej niż co 5 sek., wrzucaj owocowe kawałki. Wolisz lody z kremową nutą? Dodaj korzystnie schłodzone mleko. Prawda, że proste?

  Autoczyszczenie
  Wyciskarki Amica to sprytne urządzenia, które dzięki funkcji Autoczyszczenie same wykonują podstawowe czyszczenie systemu wyciskania. Ty tylko wlewasz wodę i na panelu sterowania wybierasz odpowiednią funkcję. Potem czekasz niecałą minutę, aż Twój sprzęt zrobi robotę za Ciebie. Zostanie Ci tylko symboliczne mycie.

  Dwa rodzaje sita
  uwielbiasz urozmaicenia w kuchni? Do wyciskarek wolnoobrotowych dołączone są dwa warianty nierdzewnego sita o zróżnicowanych oczkach byś każdego dnia mógł radować się sokiem z innych produktów i o rozmaitej konsystencji! przezroczysty sok czy gęste smoothie? Twarde czy miękkie owoce? Niezależnie co dziś wybierzesz, Twoja wyciskarka poradzi sobie z zadaniem!

  Sito ze stali rdzoodpornej
  lubisz urozmaicenia w kuchni,jednocześnie doceniasz proste i funkcjonalne rozwiązania? dołączone sito o uniwersalnych oczkach pomoże Ci w przygotowaniu soku o genialnej konsystencji! Jedno rozwiązanie do każdego typu produktu to komfort i...mniej zmywania.

  liczba obrotów: 2 (ON&REV)
  Ten moment, gdy zebrany wewnątrz miąższ spowalnia pracę urządzenia w wyciskarkach Amica nigdy nie nastąpi! Zamontowane w nich sito może obracać się w dwóch kierunkach, dlatego powstające podczas pracy zatory z drobin owoców i warzyw nie są już problemem! Gdy miąższ początkuje blokować urządzenie, włączenie kierunku wstecznego sprawia obracanie się sita w drugą stronę i udrażnia je. Twoja wyciskarka będzie za każdym razem działać płynnie i efektywnie!Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Amica najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Amica w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Amica w Rankingach – nasze TOP3


Polecane wyciskarki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Amica nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Amica opinie,
 • dobra wyciskarka Amica cena,
 • wyciskarka Amica ranking,
 • wyciskarka Amica jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...