Najlepsze wyciskarki Bio Chef w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Bio Chef


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Bio Chef. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Bio Chef,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Bio Chef najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Bio Chef, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Bio Chef, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer ☆

Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bio Chef
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  BioChef Atlas Whole Slow Juicer

  zalety

  Dożywotnia gwarancja na silnik

  5 lat gwarancji na pozostałe części

  nietrudne mycie urządzenia

  dane techniczne
  BioChef to najbardziej niesamowita wyciskarka do soków!

  Wyciskarka soku BioChef Atlas ma największy otwór wsadowy ze wszelkich dostępnych wyciskarek na rynku aż 8 cm x 9 cm, co czyni ją najmocniej niesamowitym urządzeniem które wyciska dużo szybciej i komfortowoj aniżeli inne wyciskarki.

  Dzięki progresywnej technologii nie ma potrzeby już krojenia owoców takich jak jabłka, marchew, pomarańcz, a średniej wielkości grejpfruty, które zmieszczą się bez problemu do otworu.

  BioChef Atlas Whole Slow Juicer to wyciskarka soku genialna na wszystkie potrzeby i szczególnie sugerowana osobom które nie chcą spędzać kilkudziesięciu minut na krojeniu i przygotowywaniu soku przez wrzucanie malutkich kawałków do wyciskarki. Najlepsze rozwiązanie dlaBio Chef Whole Slow Juicer ludzi zalatanych i zapracowanych bo gotowy sok mamy w kilka minut. Cykl Wyciskania soku w BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest do czterokrotnie szybszy od wyciskarek z nieznacznym otworem wsadowym, pomimo zaimplementowaniu wolnoobrotowego systemu wyciskania wałka który wyciska z szybkością 67 obr/min.

  Biochef Whole Slow Juicer genialnie sprawdza się ponadto jako wyciskarka soków w punktach gastromomicznych małych oraz obszernych. Ze względu na krótki czas wyciskania i mycia jest zdecydowanym liderem wśród wyciskarek które mogą być stosowane w gastronomii.

  Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Juicer jest w 100 % bezpieczna, posiada specjalne zabezpieczeniem przed włożeniem dłoni przez dzieci. W trakcie zakupu wyciskarki do soków z sporym otworem trzeba szczególną uwagę zwrócić na to żeby wyciskarka była bezpiecznym urządzeniem dla nas i najczęściej dla naszych pociech. Nieprzeciętną atrakcją dla dzieci jest możliwość wyciśnięcia sobie swego ulubionego i najsmaczniejszego soczku. W innych wyciskarkach nie jest to bezpieczne ponieważ nie mają specjalnych zabezpieczeń przed włożeniem raczek czy niebezpiecznego przedmiotu obcego. W wyciskarce BioChef Whole Juicer bez obaw można wyciskać soki wspólnie ze swoimi pociechami bez zbędnych nerwów, obaw i niebezpieczeństw ponieważ wyciska jest wyśmienicie zabezpieczona dzięki specjalnej komorze do której najpierw wpada artykuł a następnie dopiero po zamknięciu komory nasz owoc lub warzywo wpada do ślimaka wyciskającego co najważniejsze i znaczne BEZ KONIECZNOŚĆI WCIASKANIA OWOCÓW I WARZYW TŁOCZKIEM. Owoce i warzywa wpadają same i nie trzeba używać do tego żadnej siły.

  progresywny Design i elegancja w kuchni

  Wyciskarka Biochef Whole Juicer jest zaopatrzona w najistotniej designerską obudowę tak jak w poprzednim modelu Atlas Slow Juicer, pokrywa wyciskarki wygląda imponująco i nowocześnie. Każdy komponent wyciskarki jest przemyślany i wykonany z najkorzystniejszych tworzyw które są w pełni z bezpiecznych tworzyw dostosowanych do kontaktu z żywnością. Dzięki czterem błyskotliwym kolorom (czerwony, srebrny, czarny i biały) każdy może zespoić wspaniale wyciskarkę do własnego wnętrza i potrzeb i wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer będzie upiększać każdy blat kuchenny.

  Biochef Atlas Whole Juicer to najzdrowszy świeży smak soku, pełnego elementów odżywczych.

  W wyciskarce soku BioChef Atlas Whole Juicer przygotujesz:
  1. soki transparentne nawet z najtwardszych owoców i warzyw i liści, traw i ziół
  2. gęste soki i musy, papki dla dzieci (dzięki drugiemu sitku które jest w pakiecie)
  3. wyciśniesz buraki na pyszny odżywczy sok, z którego przygotujesz barszczyk na ciepło ograniczając jego gotowanie jedynie do podgrzania
  4. przeciery, np. Przecier pomidorowy, przecier z owoców
  5. pure ziemniaczane
  6. mleko z orzechów
  7. syrop z cebuli na przeziębienie, ekstrakt z gotowanego siemienia lnianego na zgagę i wrzody żołądka, sok z pokrzywy i mniszka lekarskiego
  Wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer jest nadzwyczajna dla Ciebie, jeśli
  1. dbasz o linię
  2. jesteś na specjalistycznej diecie zdrowotnej, np. Terapia Doktora Gersona itp.
  3. dbasz o swoje zdrowie i wygląd ale przykładasz dużą wagę do dobrego smaku
  4. jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganem i odżywiasz się Raw food
  5. masz markę i zależy Ci aby Twoi pracownicy byli zdrowi
  6. jesteś rodzicem zatroskanym o zdrowie swoich dzieci
  7. jesteś restauratorem, szefem kuchni, kucharzem, prowadzisz catering wyciskarka najlepiej ze wszelkich dostępnych nadaje się do gastronomii

  Trzy Sitka w pakiecie: pierwsze do soków krystalicznych z niepokaźnymi otworami, drugie do musów, przecierów, deserów i pożywnych papek dla dzieci z ogromną zawartością żywych witamin i enzymów oraz trzecie sitko zakładane na pojemnik na sok, do jeszcze bardziej klarownych soków bez miąższu i błonnika stosowanych do terapii sokami np. Terapii Gersona.

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, że część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle nieznaczne, że sito wyciskarki nie jest w stanie odfiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innemy systemowi filtracji wyprodukuje świetnie czysty sok.

  niezawodny silnik indukcyjny o mocy 150 W

  Silnik w wyciskarce BioChef Atlas Whole Juicer jest niesamowity ponieważ jest praktycznie bezawaryjny i nie powoduje żadnych kłopotów użytkownikom, Dowodem na bezawaryjność wyciskarki jest faktfirma udziela gwarancji dożywotniej na silnik i 5 lat na części. Jest to najdłuższy okres gwarancji na rynku wyciskarek soku.

  prędkie i nietrudne mycie wyciskarki Biochef Atlas Whole Juicer jest nad wyraz ważnym jej atutem.

  Aby umyć wyciskarkę BioChef po zrobieniu soku tylko zatkać zatyczkę wylotu soku wlać trochę ciepłej wody i wyciskarka gotowa jest do dalszej pracy i wyciskania innych produktów nie mieszając przy tym smaku czy koloru z poprzedniego soku. Pod koniec dnia części wyciskarki wystarczy umyć pod bieżącą wodą zajmuje to około minuty!

  GE ULTEM

  Części wyciskające wykonane z najistotniej wytrzymałego i niezniszczalnego tworzywa GE Ultem, jest to technologia używana poprzez NASA,, a także w medycynie do wykonywania narzędzi chirurgicznych.

  BPA FREE

  Urządzenie wolne od BPA ( bisfenol A ) i innych destrukcyjnych tworzyw nienaturalnych, zamiast tego zastosowano bezpieczny dla zdrowia i nad wyraz wytrzymały Tritan.

  Skład zestawu
  • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
  • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
  • + 1 SZT. MISA
  • + 1 SZT. ŚLIMAK
  • + 1 SZT. NIEKAPEK
  • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
  • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW klarownYCH
  • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
  • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
  • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
  • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
  • + 1 SZT. POPYCHACZ
  • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
  • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
  • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI
  • + 1 SZT. PŁYTA DVDPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Bio Chef – Ranking na luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Bio Chef, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Bio Chef jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer ☆

Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bio Chef
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do soku BioChef Atlas Whole Slow Juicer
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  BioChef Atlas Whole Slow Juicer

  zalety

  Dożywotnia gwarancja na silnik

  5 lat gwarancji na pozostałe części

  łatwe mycie urządzenia

  informacje technologiczne
  BioChef to najistotniej niesamowita wyciskarka do soków!

  Wyciskarka soku BioChef Atlas ma największy otwór wsadowy ze wszelkich przystępnych wyciskarek na rynku aż 8 cm x 9 cm, co czyni ją najmocniej niesamowitym urządzeniem które wyciska dużo szybciej i wygodniej niż inne wyciskarki.

  Dzięki innowacyjnej technice nie ma potrzeby już krojenia owoców takich jak jabłka, marchew, pomarańcz, a przeciętnej wielkości grejpfruty, które zmieszczą się bezproblemowo do otworu.

  BioChef Atlas Whole Slow Juicer to wyciskarka soku idealna na wszystkie potrzeby i istotnie sugerowana osobom które nie chcą spędzać kilkudziesięciu minut na krojeniu i przygotowywaniu soku poprzez wrzucanie malutkich kawałków do wyciskarki. Najlepsze rozwiązanie dlaBio Chef Whole Slow Juicer ludzi zapracowanych i zabieganych bo gotowy sok mamy w kilka minut. Cykl Wyciskania soku w BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest do czterokrotnie szybszy od wyciskarek z drobnym otworem wsadowym, pomimo zastosowaniu wolnoobrotowego systemu wyciskania wałka który wyciska z prędkością 67 obr/min.

  Biochef Whole Slow Juicer doskonale sprawdza się też jako wyciskarka soków w punktach gastromomicznych śladowych, a także obszernych. Ze względu na krótki czas wyciskania i mycia jest zdecydowanym liderem wśród wyciskarek które mogą być stosowane w gastronomii.

  Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Juicer jest w 100 % bezpieczna, ma specjalne zabezpieczeniem przed włożeniem rąk poprzez dzieci. W trakcie zakupu wyciskarki do soków z dużym otworem trzeba szczególną uwagę zwrócić na to żeby wyciskarka była bezpiecznym urządzeniem dla nas i typowo dla naszych pociech. Genialną atrakcją dla dzieci jest możliwość wyciśnięcia sobie swojego ulubionego i najsmaczniejszego soczku. W innych wyciskarkach nie jest to bezpieczne ponieważ nie mają specjalnych zabezpieczeń przed włożeniem raczek czy niebezpiecznego przedmiotu obcego. W wyciskarce BioChef Whole Juicer bez obaw można wyciskać soki wspólnie ze swoimi pociechami bez zbędnych nerwów, obaw i niebezpieczeństw ponieważ wyciska jest nadzwyczajnie zabezpieczona dzięki specjalnej komorze do której najpierw wpada produkt a następnie dopiero po zamknięciu komory nasz owoc lub warzywo wpada do ślimaka wyciskającego co najważniejsze i znaczne BEZ KONIECZNOŚĆI WCIASKANIA OWOCÓW I WARZYW TŁOCZKIEM. Owoce i warzywa wpadają same i nie trzeba używać do tego żadnej siły.

  postępowy Design i elegancja w kuchni

  Wyciskarka Biochef Whole Juicer jest wyposażona w najistotniej designerską obudowę tak jak w poprzednim modelu Atlas Slow Juicer, pokrywa wyciskarki wygląda imponująco i nowocześnie. Każdy składnik wyciskarki jest przemyślany i tworzony z najkorzystniejszych materiałów które są w pełni z bezpiecznych tworzyw dopasowanych do kontaktu z żywnością. Dzięki czterem efektownym kolorom (czerwony, srebrny, czarny, a także biały) każdy może zintegrować nieprzeciętnie wyciskarkę do własnego wnętrza i potrzeb i wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer będzie upiększać każdy blat kuchenny.

  Biochef Atlas Whole Juicer to najzdrowszy świeży smak soku, pełnego składników odżywczych.

  W wyciskarce soku BioChef Atlas Whole Juicer przygotujesz:
  1. soki krystaliczne choćby z najtwardszych owoców i warzyw oraz liści, traw i ziół
  2. gęste soki i musy, papki dla dzieci (dzięki drugiemu sitku które jest w komplecie)
  3. wyciśniesz buraki na pyszny odżywczy sok, z którego przygotujesz barszczyk na ciepło ograniczając jego gotowanie tylko do podgrzania
  4. przeciery, np. Przecier pomidorowy, przecier z owoców
  5. pure ziemniaczane
  6. mleko z orzechów
  7. syrop z cebuli na przeziębienie, ekstrakt z gotowanego siemienia lnianego na zgagę i wrzody żołądka, sok z pokrzywy i mniszka lekarskiego
  Wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer jest nadzwyczajna dla Ciebie, jeśli
  1. dbasz o linię
  2. jesteś na specjalistycznej diecie zdrowotnej, np. Terapia Doktora Gersona itp.
  3. dbasz o swoje zdrowie i wygląd ale przykładasz dużą wagę do prawidłowego smaku
  4. jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganem i odżywiasz się Raw food
  5. masz markę i zależy Ci aby Twoi pracownicy byli zdrowi
  6. jesteś rodzicem zatroskanym o zdrowie swych dzieci
  7. jesteś restauratorem, szefem kuchni, kucharzem, prowadzisz catering wyciskarka najlepiej ze wszelkich przystępnych pasuje do gastronomii

  Trzy Sitka w komplecie: pierwsze do soków przejrzystych z małymi otworami, drugie do musów, przecierów, deserów i pożywnych papek dla dzieci z ogromną zawartością żywych witamin i enzymów oraz trzecie sitko zakładane na pojemnik na sok, do jeszcze bardziej klarownych soków bez miąższu i błonnika użytkowanych do terapii sokami np. Terapii Gersona.

  Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle znikome, iż sito wyciskarki nie jest w stanie filtrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak wyjątkowo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innemy systemowi filtracji wyprodukuje doskonale czysty sok.

  niezawodny silnik indukcyjny o mocy 150 W

  Silnik w wyciskarce BioChef Atlas Whole Juicer jest niesamowity ponieważ jest praktycznie bezawaryjny i nie sprawia żadnych kłopotów użytkownikom, Dowodem na bezawaryjność wyciskarki jest faktproducent udziela gwarancji dożywotniej na silnik oraz 5 lat na części. Jest to najdłuższy okres gwarancji na rynku wyciskarek soku.

  szybkie i łatwe mycie wyciskarki Biochef Atlas Whole Juicer jest bardzo ważnym jej atutem.

  Aby umyć wyciskarkę BioChef po zrobieniu soku jedynie zatkać zatyczkę wylotu soku wlać trochę ciepłej wody i wyciskarka gotowa jest do dalszej pracy i wyciskania innych produktów nie mieszając przy tym smaku czy koloru z poprzedniego soku. Pod koniec dnia części wyciskarki wystarczy umyć pod bieżącą wodą zajmuje to około minuty!

  GE ULTEM

  Części wyciskające produkowane z najbardziej odpornego i niezniszczalnego tworzywa GE Ultem, jest to technika wykorzystywana poprzez NASA, oraz w medycynie do realizowania narzędzi chirurgicznych.

  BPA FREE

  Urządzenie wolne od BPA ( bisfenol A ) i innych krzywdzących materiałów nienaturalnych, zamiast tego użyto bezpieczny dla zdrowia i nad wyraz wytrzymały Tritan.

  Skład zestawu
  • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
  • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
  • + 1 SZT. MISA
  • + 1 SZT. ŚLIMAK
  • + 1 SZT. NIEKAPEK
  • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
  • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW przezroczystYCH
  • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
  • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
  • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
  • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
  • + 1 SZT. POPYCHACZ
  • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
  • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
  • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI
  • + 1 SZT. PŁYTA DVDPodsumowanie, czyli jaka wyciskarka Bio Chef najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Bio Chef w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Bio Chef w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – TOP5 na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Bio Chef nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Bio Chef opinie,
 • dobra wyciskarka Bio Chef cena,
 • wyciskarka Bio Chef ranking,
 • wyciskarka Bio Chef jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...