Najlepsze wyciskarki Bosch w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Bosch


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Bosch. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Bosch najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Bosch, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Bosch, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku krystalicznego) do wyciskania soku z zróżnicowanych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej prędkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo wydajnie i cicho. Jakość Wysoka efektywność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i prędkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezawaryjny silnik zapewnia najwyższą produktywność i pracuje wyjątkowo cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technologia GentleSqueezing zapewnia przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie w głównej mierze zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Proste czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak komfortowe, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i łatwe dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze pokaźniejszy komfort.

  różnorodność zastosowań Inspirująca książka z przepisami w komplecie. Czy lubisz różnorodne soki i koktajle? praktyczna książka wyprodukowana specjalnie dla wyciskarki Bosch zawiera niemało przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dopełniające informacje i specyfikacja technologiczna idealne rezultaty niepowtarzalna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać świetny rezultat - składniki zachowują swoje zdrowe właściwości dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W zapewniający znakomitą produktywność. 2 sita o różnych wymiarach otworów pozwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba tworzona z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort perfekcyjne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można perfekcyjnie wymieszać w środku urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami zawiera inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z tworzyw sztucznych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze złożone, a także prawidłowo zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - przystępne i skrupulatne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane elementy wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku klarownego.


☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, delikatne wyciskanie, cicha praca i proste czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Znakomita do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli oraz soków.

  technologia delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii elementy są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki czemu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także nad wyraz cicha, co nie zniża jej sprawności ani produktywności. Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w sytuacji klasycznych sokowirówek. Technika delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii komponenty są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także nad wyraz cicha, co nie zniża jej skuteczności ani sprawności.

  Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w sytuacji konwencjonalnych sokowirówek. Cichy,potężny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,mocny silnik.

  To gwarancja nieprawdopodobnie wysokiej wydajności w trakcie pracy i zaskakująco małej emisji hałasu, nawet w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,mocny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,solidny silnik. To gwarancja nieprawdopodobnie wysokiej efektywności w trakcie pracy i zaskakująco drobnej emisji hałasu, choćby w przypadku przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy przeróżne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymagania.

  Jest wyposażona w trzy filtry: do soków gęstych, przezroczystych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować sporo przeróżnych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymagania.

  Jest wyposażona w trzy filtry: do soków gęstych, przezroczystych i nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować sporo najróżniejszych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od dzisiaj mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak lubisz. jedynie trafnie ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...


☆ Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) ☆

Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) Najniższa Cena Online

☆ Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ5ZP1 do MUM5 Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ5ZP1 jako akcesorium, przystawka do robota kuchennego MUM5 NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Do wyciskania soku z owoców cytrusowych, np.: pomarańczy, cytryn, grapefruitów wymiary urządzenia: 95 x 175 x 175 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 175 x 200 x 200 mm Masa netto (kg): 0,4 kg Masa brutto (kg): 0,5 kg


☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) ☆

Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1 Wyciskarka do cytrusów Przygotuj samodzielnie w domowym zaciszu pyszne, świeże i niesamowicie zdrowe soki z cytrusów dzięki wyciskarce do cytrusów Bosch MUZ4ZP1! znakomicie spełni oczekiwania do wyciskania soku z owoców cytrusowych np.

  pomarańczy, cytryn, grejpfrutów. Wyciskarka nie zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni - jej wymiary to zaledwie 95 x 175 x 175 mm.


☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce ☆

Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce Najniższa Cena Online

☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc:Nie dotyczy,liczba stopni prędkości:Nie dotyczy,Materiał obudowy:plastik,Kolor:Pomarańczowa,Długość kabla zasilającego:Nie dotyczy,Napięcie zasilania:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:0,5 kg,rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł):200x165x200 mm,Strona www towaru:http://www.bosch-home.pl/MUZ5ZP1.html

☆ wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch ☆

wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów. Przy jej pomocy można wyciskać soki z owoców cytrusowych, takich jak: cytryny, pomarańcze i grejpfruty. Współpracuje z robotami kuchennymi Bosch z linii MUM 4....


☆ Bosch MCP72GPB ☆

Bosch MCP72GPB Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP72GPB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP72GPB
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  genialny design wśród wyciskarek cytrusowych będzie dopełniającą ozdobą w Twojej kuchni. Ergonomiczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: Po naciśnięciu przycisku, można serwować sok bezpośrednio z wykwintnej szklanej karafki. Dla obszernych i niepokaźnych ilości soku: dwie opcje wyciskania - dla wielkiej ilości do szklanej karafki i dla nieznacznych ilości bezpośrednio do śladowego zbiornika. Użyteczne wieczko zamykające: starczy umieścić pokrywę na karafce i można komfortowo przechowywać w lodówce. Czyste miejsce pracy i proste czyszczenie: DripStop uniemożliwia kapaniu soku na twój stół kuchenny. Wybrane komponenty wyciskarki można myć w zmywarce....

☆ Bosch MCP3500N ☆

Bosch MCP3500N Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP3500N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP3500N
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch VitaPress 800ml biała nietrudne i komfortowe wyciskanie soku z samoczynnym startem Wyciskanie jest łatwiejsze i szybsze dzięki Bosch VitaPress - starczy podłączyć kabel zasilający, przyłożyć owoce cytrusowe do stożka i gotowe.

  Obracanie stożka jest aktywowane automatycznie po jego naciśnięciu. Nie musisz obsługiwać żadnego innego przycisku. To rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić czas i usprawnia wygodę stosowania. Komfortowy schowek na kabel i pokrywa broniąca przed kurzem Dzięki poręcznemu schowkowi na kabel i pokrywie broniącej przed kurzem możesz dzisiaj wygodnie przechowywać swoją wyciskarkę.

  Nie musisz już czyścić wyciskarki Bosch VitaPress przed użyciem. Starczy zdjąć pokrywę i rozpocząć wyciskanie swojego ulubionego i zdrowgo soku z owoców albo warzyw. Wielki pojemnik na wielkie ilości soku Ci trzeba sporej ilości soku z owoców lub warzyw dla całej rodziny? dzisiaj możesz wycisnąć dużo świeżego soku za jednym razem dzięki wyciskarce Bosch VitaPress.

  Pojemnik na sok ma objętość aż 800 ml i jest nieskomplikowany do wyjęcia i czyszczenia. Dzięki wewnętrznej miarce zawsze wiesz dokładnie, ile wyciśnąłeś soku. Stożek wyciskający do obszernych i drobnych owoców Wyciśnij cały owoc cytrusowy - bez względu na to, czy jest to wielki grejpfrut czy znikoma cytryna.

  teraz przy pomocy wyciskarki Bosch VitaPress możesz wycisnąć ostatnią kroplę dzięki ruchowi stożka lewą i prawą stronę. Uniwersalny stożek do wyciskania został zaprojektowany specjalnie dla śladowych i obszernych owoców cytrusowych.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Bosch – Ranking na październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Bosch, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Bosch jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) ☆

Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1 Wyciskarka do cytrusów Przygotuj samodzielnie w domowym zaciszu pyszne, świeże i niesamowicie zdrowe soki z cytrusów dzięki wyciskarce do cytrusów Bosch MUZ4ZP1! świetnie spełni oczekiwania do wyciskania soku z owoców cytrusowych np.

  pomarańczy, cytryn, grejpfrutów. Wyciskarka nie zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni - jej wymiary to zaledwie 95 x 175 x 175 mm.


☆ wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch ☆

wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch Najniższa Cena Online

☆ wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: wyciskarka muz 4zp1 >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów. Przy jej pomocy można wyciskać soki z owoców cytrusowych, takich jak: cytryny, pomarańcze i grejpfruty. Współpracuje z robotami kuchennymi Bosch z kolekcji MUM 4....


☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce ☆

Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce Najniższa Cena Online

☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc:Nie dotyczy,liczba poziomów prędkości:Nie dotyczy,Materiał pokrywy:plastik,Kolor:Pomarańczowa,Długość kabla zasilającego:Nie dotyczy,Napięcie zasilania:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:0,5 kg,rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł):200x165x200 mm,Strona www produktu:http://www.bosch-home.pl/MUZ5ZP1.html

☆ Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) ☆

Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) Najniższa Cena Online

☆ Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Wyciskarka do cytrusów muz5zp1 do robotów mum5 (4242002635170)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ5ZP1 do MUM5 Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ5ZP1 jako akcesorium, przystawka do robota kuchennego MUM5 NAJWAŻNIEJSZE cechy: Do wyciskania soku z owoców cytrusowych, np.: pomarańczy, cytryn, grapefruitów rozmiary urządzenia: 95 x 175 x 175 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 175 x 200 x 200 mm Masa netto (kg): 0,4 kg Masa brutto (kg): 0,5 kg


☆ Bosch MCP3500N ☆

Bosch MCP3500N Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP3500N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP3500N
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch VitaPress 800ml biała łatwe i wygodne wyciskanie soku z automatycznym startem Wyciskanie jest łatwiejsze i szybsze dzięki Bosch VitaPress - starczy podłączyć przewód zasilający, przyłożyć owoce cytrusowe do stożka i gotowe.

  Obracanie stożka jest aktywowane samoczynnie po jego naciśnięciu. Nie musisz obsługiwać żadnego innego przycisku. To rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić czas oraz ułatwia wygodę użytkowania. Wygodny schowek na przewód i pokrywa chroniąca przed kurzem Dzięki ergonomicznemu schowkowi na przewód i pokrywie broniącej przed kurzem możesz dzisiaj wygodnie przechowywać swoją wyciskarkę.

  Nie musisz już czyścić wyciskarki Bosch VitaPress przed wykorzystaniem. Starczy zdjąć pokrywę i rozpocząć wyciskanie swojego ulubionego i zdrowgo soku z owoców albo warzyw. Obfity pojemnik na duże ilości soku potrzebujesz znacznej ilości soku z owoców albo warzyw dla całej rodziny? dzisiaj możesz wycisnąć dużo świeżego soku za jednym razem dzięki wyciskarce Bosch VitaPress.

  Pojemnik na sok ma pojemność aż 800 ml i jest nieskomplikowany do wyjęcia i czyszczenia. Dzięki wewnętrznej miarce za każdym razem wiesz dokładnie, ile wyciśnąłeś soku. Stożek wyciskający do obszernych i drobnych owoców Wyciśnij cały owoc cytrusowy - bez względu na to, czy jest to pokaźny grejpfrut czy mała cytryna.

  teraz za pomocą wyciskarki Bosch VitaPress możesz wycisnąć ostatnią kroplę dzięki ruchowi stożka lewą i prawą stronę. Uniwersalny stożek do wyciskania został zaprojektowany specjalnie dla niepokaźnych i wielkich owoców cytrusowych.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Bosch najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Bosch w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Bosch w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Bosch nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Bosch opinie,
 • dobra wyciskarka Bosch cena,
 • wyciskarka Bosch ranking,
 • wyciskarka Bosch jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...