Najlepsze wyciskarki Bosch w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Bosch


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wyciskarek Bosch. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Bosch najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Bosch, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek Bosch, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Bosch MESM500W ☆

Bosch MESM500W Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM500W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM500W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract z 2 sitami (do soku gęstego i soku krystalicznego) do wyciskania soku z zróżnicowanych rodzajów owoców i warzyw. Komponenty z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Delikatne wyciskanie soku przy niskiej prędkości pozwala zachować wartości odżywcze i witaminy z owoców i warzyw. Bezusterkowy silnik o mocy 150 W pracuje wyjątkowo wydajnie i cicho. Jakość Wysoka efektywność przy niskim poziomie hałasu.

  Dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 150 W z i prędkością pracy 55 obr./min możesz wydobywać sok przy niższym poziomie hałasu. Bezawaryjny silnik zapewnia najwyższą produktywność i pracuje wyjątkowo cicho. Komfort Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Zdrowie Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Zdrowe soki dzięki delikatnemu wyciskaniu przy niskiej prędkości. Technologia GentleSqueezing zapewnia przyjazne dla witamin warunki wyciskania zdrowych soków - bez generowania ciepła w procesie.

  mocna śruba z Trinatu obraca się powoli i wyciska sok do ostatniej kropli. Wartości odżywcze i witaminy z wyciśniętych owoców i warzyw zostają zachowane. Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie w głównej mierze zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Proste czyszczenie dzięki gumowej części obrotowej. Czyszczenie powinno być tak komfortowe, jak to tylko możliwe.

  Dzięki tej wyciskare czyszczenie jest szybkie i łatwe dzięki wygodnej gumowej części obrotowej. Po prostu wlej wodę i pozwól jej wyczyścić bęben. Specjalna szczotka i części nadające się do mycia w zmywarce zapewniają jeszcze pokaźniejszy komfort.

  różnorodność zastosowań Inspirująca książka z przepisami w komplecie. Czy lubisz różnorodne soki i koktajle? praktyczna książka wyprodukowana specjalnie dla wyciskarki Bosch zawiera niemało przepisów na pyszne soki, koktajle i sporo innych.

  Odkryj świeże pomysły i przydatne wskazówki na temat zdrowego odżywiania i życia. Dopełniające informacje i specyfikacja technologiczna idealne rezultaty niepowtarzalna technika powolnej ekstrakcji soku (55 obr./ min) pozwala uzyskać świetny rezultat - składniki zachowują swoje zdrowe właściwości dzięki delikatnemu wyciskaniu soku z owoców i warzyw.

  Wytrzymały silnik o mocy 150 W zapewniający znakomitą produktywność. 2 sita o różnych wymiarach otworów pozwalają na przygotowanie zdrowych soków i koktajli. Śruba tworzona z tritanu znamionująca się dużą wytrzymałością - nie oprze się pestkom ani mrożonym owocom.

  Komfort perfekcyjne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw. Wyjątkowo cicha praca. Funkcja reverse pomocna przy zablokowaniu zawartości poprzez włączenie krótkiego, odwrotnego biegu śruby. Dzięki obrotowemu ruchowi silikonowych zgarniaczy sok można perfekcyjnie wymieszać w środku urządzenia a następnie przelać zawartość do szkalnki.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Załączona książeczka z przepisami zawiera inspirujące pomysły na przygotowanie nie tylko soków. Bezpieczeństwo Wszystkie części z tworzyw sztucznych mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenoli (BPA free).

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze złożone, a także prawidłowo zostanie zamknięta pokrywa. Czyszczenie Specjalnie zaprojektowana szczoteczka - przystępne i skrupulatne czyszczenie urządzenia.

  Urządzenie czyści się praktycznie samo - wystarczy wlać do niego wodę i włączyć. Wszystkie wyjmowane elementy wyposażenia nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Pojemnik na sok:1000 ml Pojemnik na wytłoczyny:1300 ml 2 sita do soku gęstego i soku klarownego.


☆ Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 ☆

Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 Najniższa Cena Online

☆ Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MUM58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą, MUM58365
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bezpieczeństwo:ochrona przed przeciążeniem, system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Blender kielichowy:tak;Długość przewodu:1,1 m;Dominujący kolor pokrywy:metaliczny;Gotowanie:nie;Smażenie:nie;Funkcje:zagniatanie ciasta, ubijanie piany, mieszanie, mielenie, tarcie ziemniaków, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, cięcie w kostkę, miksowanie, wyciskanie soku;Cięcie w kostkę:nie;Inne:samoczynne parkowanie, timer;Funkcje uzupełniające:płynna, praca pulsacyjna, zaimplementowana waga, możliwość rozbudowy o przystawki;Formowanie ciastek:nie;Formowanie kebbe:nie;Formowanie makaronu:nie;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:tak;Krojenie w słupki:nie;Mielenie mięsa:tak;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Przygotowywanie lodów:nie;Robienie kiełbasek:nie;Rozdrabnianie – siekanie:nie;Tarcie na wiórki:tak;Tarcie ziemniaków:tak;Ubijanie piany:tak;Wyciskanie soku – sokowirówka:nie;Wyciskanie soku z cytrusów:tak;Zagniatanie ciasta:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:łatwy demontaż, możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce, zwijacz kabla zasilającego;Kolor obudowy:metaliczno-szary;liczba stopni obrotów:7;Moc:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;Podgrzewanie indukcyjne:nie;objętość kielicha:1,25 l;pojemność misy roboczej:3,9 l;Praca pulsacyjna:tak;Praca Turbo:nie;Przystawki:blender kielichowy, przystawka do krojenia w kostkę, przystawka do mielenia, rozdrabniacz (malakser), wyciskarka do cytrusów;Przystawki:hak do zagniatania, trzepaczka, mieszadło uniwersalne, 1 sitko, tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do tarcia ziemniaków, blender kielichowy, przystawka do krojenia w kostkę, wyciskarka do cytrusów;Regulacja obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Regulacja temperatury:nie;typ:robot planetarny;seria:MUM 5;seria (do relacji):Bosch MUM5;Stylistyka Retro:nie;Waga urządzenia:8,1 kg;Wariantowanie - kolekcja:MUM5;Wariantowanie wyposażenie:2 misy + 5 akcesoriów;wbudowana waga:tak;produktywność misy (max):2,7 kg;Wykonanie misy roboczej:stal nierdzewna, tworzywo nienaturalne;wymiary urządzenia:28,2 x 28 x 27,1 cm;Pozostałe:dodatkowa misa robocza, etui, instrukcja obsługi w języku polskim, misa robocza z pokrywą;Mieszadła:hak do zagniatania, mieszadło uniwersalne, trzepaczka;Przystawki:blender kielichowy, przystawka do mielenia, rozdrabniacz, wyciskarka do cytrusów;Przystawka do mielenia:popychacz, sitko 4,5 mm;Rozdrabniacz (malakser):dwustronna tarcza do krojenia na plasterki, dwustronna tarcza do krojenia na wiórki, przystawka do krojenia w równą kostkę Cube Cutter, tarcza do nieznacznego tarcia, tarcza do ścierania ziemniaków;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Funkcje uzupełniające:możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce, system zabezpieczający przed prz...


☆ Bosch MCP3500N ☆

Bosch MCP3500N Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP3500N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP3500N
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bosch MCP3500N Kompaktowa wyciskarka do cytrusów z pokaźnym, wyjmowanym pojemnikiem na sok i regulacją grubości miąższu. Uniwersalny stożek do obszernych i znikomych owoców, prawo i lewoskrętne obroty stożka - sprawne wyciskanie soku.

  Sitko do regulacji grubości miąższu w soku. Pokaźny (800 ml), wyjmowany pojemnik na sok z wskaźnikiem ilości soku. Nieskomplikowane utrzymanie w czystości - wszystkie części poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce.

  dopełniające informacje o urządzeniu. Moc: 25 W Prawo- i lewoskrętne obroty stożka duży, wyjmowany pojemnik na sok (0,8l) automatyczne włączanie/wyłączanie Uniwersalny stożek do drobnych, a także wielkich owoców Pojemnik na sok z miarką ergonomiczny schowek na przewód Możliwość mycia elementów wyposażenia w zmywarcePokrywa chroniąca przed kurzem wymiary urządzenia (mm) 200 x 220 x 178 mm Masa netto (kg) 0,890 kg


☆ Bosch MCP72GPB ☆

Bosch MCP72GPB Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP72GPB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP72GPB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  genialny design wśród wyciskarek cytrusowych będzie dopełniającą ozdobą w Twojej kuchni. Ergonomiczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: Po naciśnięciu przycisku, można serwować sok bezpośrednio z wykwintnej szklanej karafki. Dla obszernych i niepokaźnych ilości soku: dwie opcje wyciskania - dla wielkiej ilości do szklanej karafki i dla nieznacznych ilości bezpośrednio do śladowego zbiornika. Użyteczne wieczko zamykające: starczy umieścić pokrywę na karafce i można komfortowo przechowywać w lodówce. Czyste miejsce pracy i proste czyszczenie: DripStop uniemożliwia kapaniu soku na twój stół kuchenny. Wybrane komponenty wyciskarki można myć w zmywarce....

☆ Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 ☆

Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) ☆

Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1 Wyciskarka do cytrusów Przygotuj samodzielnie w domowym zaciszu pyszne, świeże i niesamowicie zdrowe soki z cytrusów dzięki wyciskarce do cytrusów Bosch MUZ4ZP1! znakomicie spełni oczekiwania do wyciskania soku z owoców cytrusowych np.

  pomarańczy, cytryn, grejpfrutów. Wyciskarka nie zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni - jej wymiary to zaledwie 95 x 175 x 175 mm.


☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce ☆

Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce Najniższa Cena Online

☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc:Nie dotyczy,liczba stopni prędkości:Nie dotyczy,Materiał obudowy:plastik,Kolor:Pomarańczowa,Długość kabla zasilającego:Nie dotyczy,Napięcie zasilania:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:0,5 kg,rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł):200x165x200 mm,Strona www towaru:http://www.bosch-home.pl/MUZ5ZP1.html

☆ Bosch MESM731M ☆

Bosch MESM731M Najniższa Cena Online

☆ Bosch MESM731M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MESM731M
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciska soki w zdrowy sposób - powoli. Wolne obroty, delikatne wyciskanie, cicha praca i proste czyszczenie - wolnoobrotowa wyciskarka potrafi wszystko. Znakomita do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli oraz soków.

  technologia delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii elementy są wyciskane powoli i bez generowania ciepła. Dzięki czemu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach albo liściach które wyciskasz zostają zachowane.

  Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także nad wyraz cicha, co nie zniża jej sprawności ani produktywności. Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w sytuacji klasycznych sokowirówek. Technika delikatnego wyciskania Dzięki niepowtarzalnej technologii komponenty są wyciskane powoli i bez generowania ciepła.

  dzięki temu wartości odżywcze i witaminy w owocach, warzywach, ziołach lub liściach które wyciskasz zostają zachowane. Pracując powoli, wyciskarka wolnoobrotowa jest także nad wyraz cicha, co nie zniża jej skuteczności ani sprawności.

  Wyciśniesz pokaźnie więcej zdrowego soku, w sytuacji konwencjonalnych sokowirówek. Cichy,potężny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,mocny silnik.

  To gwarancja nieprawdopodobnie wysokiej wydajności w trakcie pracy i zaskakująco małej emisji hałasu, nawet w sytuacji przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw. To urządzenie stanie się Twoim najkorzystniejszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia.

  Cichy,mocny silnik Niemiecka technologia w najlepszym wydaniu. Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract ma cichy,solidny silnik. To gwarancja nieprawdopodobnie wysokiej efektywności w trakcie pracy i zaskakująco drobnej emisji hałasu, choćby w przypadku przetwarzania mrożonych owoców albo twardych warzyw.

  To urządzenie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni i zapewni Ci smaczne soki i zdrowe koktajle każdego dnia. Trzy przeróżne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymagania.

  Jest wyposażona w trzy filtry: do soków gęstych, przezroczystych oraz nasadkę do sorbetów. Dzięki temu możesz przygotować sporo przeróżnych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. Trzy różne filtry Wyciskarka wolnoobrotowa VitaExtract spełnia, a choćby przekracza wszystkie wymagania.

  Jest wyposażona w trzy filtry: do soków gęstych, przezroczystych i nasadkę do sorbetów. Dzięki czemu możesz przygotować sporo najróżniejszych zdrowych soków czy koktajli i radować się nimi każdego dnia. MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami.

  Od dzisiaj mogą być częścią Twojej zdrowej i zbilansowane diety. Niezależnie od tego czy wolisz soki z dużą czy mniejszą ilością miąższu – z funkcją MixControl przygotujesz je tak jak lubisz. jedynie trafnie ustawić przełącznik.

  MixControl Ciesz się świeżo wyciśniętymi sokami...Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Bosch – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Bosch, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek Bosch jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) ☆

Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów BOSCH MUZ 4ZP1 DARMOWY TRANSPORT (4242002002514)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1 Wyciskarka do cytrusów Przygotuj samodzielnie w domowym zaciszu pyszne, świeże i niesamowicie zdrowe soki z cytrusów dzięki wyciskarce do cytrusów Bosch MUZ4ZP1! świetnie spełni oczekiwania do wyciskania soku z owoców cytrusowych np.

  pomarańczy, cytryn, grejpfrutów. Wyciskarka nie zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni - jej wymiary to zaledwie 95 x 175 x 175 mm.


☆ Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 ☆

Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Wyciskarka do cytrusów Bosch MUZ4ZP1, MUZ 4ZP1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce ☆

Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce Najniższa Cena Online

☆ Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch wyciskarka do cytrusów muz 5zp1 - odbiór osobisty w 250 sklepach w całej polsce
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Moc:Nie dotyczy,liczba poziomów prędkości:Nie dotyczy,Materiał pokrywy:plastik,Kolor:Pomarańczowa,Długość kabla zasilającego:Nie dotyczy,Napięcie zasilania:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:0,5 kg,rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł):200x165x200 mm,Strona www produktu:http://www.bosch-home.pl/MUZ5ZP1.html

☆ Bosch MCP3500N ☆

Bosch MCP3500N Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP3500N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP3500N
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Bosch MCP3500N Kompaktowa wyciskarka do cytrusów z obfitym, wyjmowanym pojemnikiem na sok i regulacją grubości miąższu. Uniwersalny stożek do pokaźnych i niedużych owoców, prawo i lewoskrętne obroty stożka - sprawne wyciskanie soku.

  Sitko do regulacji grubości miąższu w soku. Obszerny (800 ml), wyjmowany pojemnik na sok z wskaźnikiem ilości soku. Nieskomplikowane utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce.

  dodatkowe informacje o urządzeniu. Moc: 25 W Prawo- i lewoskrętne obroty stożka wielki, wyjmowany pojemnik na sok (0,8l) samoczynne włączanie/wyłączanie Uniwersalny stożek do drobnych oraz dużych owoców Pojemnik na sok z miarką poręczny schowek na przewód Możliwość mycia składników wyposażenia w zmywarcePokrywa broniąca przed kurzem wymiary urządzenia (mm) 200 x 220 x 178 mm Masa netto (kg) 0,890 kg


☆ Bosch MCP72GPB ☆

Bosch MCP72GPB Najniższa Cena Online

☆ Bosch MCP72GPB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch MCP72GPB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  wyśmienity design wśród wyciskarek cytrusowych będzie uzupełniającą ozdobą w Twojej kuchni. Funkcjonalna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: Po naciśnięciu przycisku, można serwować sok bezpośrednio z wysmakowanej szklanej karafki. Dla pokaźnych i niedużych ilości soku: dwie opcje wyciskania - dla obfitej ilości do szklanej karafki oraz dla minimalnych ilości bezpośrednio do niewielkiego zbiornika. Ergonomiczne wieczko zamykające: starczy umieścić pokrywę na karafce i można wygodnie przechowywać w lodówce. Czyste miejsce pracy i nietrudne czyszczenie: DripStop uniemożliwia kapaniu soku na twój stół kuchenny. Wybrane części wyciskarki można myć w zmywarce....


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Bosch najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Bosch w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Bosch w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wyciskarki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Bosch nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Bosch opinie,
 • dobra wyciskarka Bosch cena,
 • wyciskarka Bosch ranking,
 • wyciskarka Bosch jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...