Najlepsze wyciskarki Angel w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek Angel


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek Angel. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek Angel,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciskarek.

Jakie wyciskarki Angel najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki Angel, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek Angel, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  obfity wybór możliwości wyciskania

  samoczynny czujka przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje technologiczne

  przedstawiamy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja perfekcyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat generuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości został tworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita i ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z różnorodnymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie skrupulatnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony minimalistyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod pokaźnym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości elementów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok również nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujnik, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co jeszcze jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,też dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania śladowych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są stworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to nieprzeciętna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy towar. A w dodatku uzyskujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  nieprzeciętne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Spora siła zgniotu pozwala szybko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na stosowne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby wykorzystywania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów zezwala na bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  spory dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest perfekcyjnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  zalety

  łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  obfity dobór możliwości wyciskania

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane techniczne

  pokazujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 7500 to esencja nadzwyczajnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości zostało wytworzone ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego niewątpliwie żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków bardzo dokładnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok ponadto nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za dokładność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka ciekawych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny detektor, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co ponadto jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania niewielkich szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 nietrudna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezsprzecznie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to doskonała szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy produkt. A dodatkowo uzyskujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  wyśmienite, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obszerna siła zgniotu pozwala ekspresowo i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na stosowne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania wykorzystywania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów zezwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  obszerny dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali nierdzewnej


  najkorzystniejsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki wykorzystywanej przez ostanie lata technologii, kontroli jakości i nieustannej innowacyjności marka Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najlepszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z niełatwymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa oraz zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

  rewelacyjny design, całość wytwarzana ze stali nierdzewnej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najbardziej optymalna prędkość) pozwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i pozwala na najkorzystniejsze robicie włókien owoców i warzyw, a także zapewnia wydobycie z nich najkorzystniejszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, bardzo kiedy będziemy wyciskać sok dla obszerniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + podarek niespodzianKA

  parametry Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 5500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej:

   Podwójne świdry są wyprodukowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  • Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to znakomita szyb

  • Niska szybkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza małe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy artykuł. A ponadto otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  znakomite, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala prędko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na stosowne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • pokaźny wybór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  • automatyczny detektor przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest wspaniale zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane technologiczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr.: AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik): 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder): 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry: antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny": prosto odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujka przegrzania: automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu.

  • Przełącznik:komfortowy przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: solidny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów umożliwia bezustanną pracę

  • eliminowanie pulpy: samoczynne, nieprzerwane

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i elementy )

  zobacz WYCISKARKĘ ANGEL W AKCJI:

  TEST ( link 1) : Wyciskarka do soków Angel - Jabłko Ananas Marchewka ZieleninaPodobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki Angel – Ranking na październik 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki Angel, wraz z ich opisem oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek Angel jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali nierdzewnej


  najkorzystniejsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najmocniej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, iż jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki wykorzystywanej poprzez ostanie lata technologii, kontroli jakości i bezustannej nowoczesności firma Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najkorzystniejszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest doskonałym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z nieprzystępnymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa i zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, lecz można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

  rewelacyjny design, całość wytworzona ze stali nierdzewnej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najszczególniej optymalna szybkość) zezwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i umożliwia najlepsze robicie włókien owoców i warzyw, a także gwarantuje wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, wyjątkowo kiedy będziemy wyciskać sok dla obszerniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + podarek niespodzianKA

  atrybuty Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 5500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej:

   Podwójne świdry są wykonane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  • Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to wyśmienita szyb

  • Niska prędkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza niepokaźne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a używana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy artykuł. A ponadto otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  nadzwyczajne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala błyskawicznie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na adekwatne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby używania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • obfity dobór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  • automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest genialnie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr.: AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik): 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder): 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry: antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny": łatwo odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujka przegrzania: samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu.

  • Przełącznik:komfortowy przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: mocny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieustanne działanie: system podwójnych świdrów zezwala na bezustanną pracę

  • eliminowanie pulpy: automatyczne, nieustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i części )

  przejrzyj WYCISKARKĘ ANGEL W AKCJI:

  TEST ( link 1) : Wyciskarka do soków Angel - Jabłko Ananas Marchewka Zielenina


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Niska szybkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  szeroki wybór możliwości wyciskania

  automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  informacje technologiczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja perfekcyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat kreuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości pozostało tworzone ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką wytrzymałością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz efektownego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej unikalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle starannie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości elementów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok dodatkowo nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyascetyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyposażona w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby użytkowania nieznacznych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to nieprzeciętna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza minimalne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy towar. A ponadto uzyskujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  wspaniałe, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i na skutek czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na odpowiednie do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga przypasowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  znaczny dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny czujnik przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: automatyczny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując istotnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  pokaźny wybór możliwości wyciskania

  automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  pokazujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja perfekcyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wytwarzany ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały zaopatrzone: sito, pokrywa sita oraz ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz efektownego, stalowego wyglądu mamy urządzenie wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo starannie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod sporym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok w dodatku nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka atrakcyjnych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny czujnik, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co również jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,ponadto dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby używania nieznacznych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wytworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to świetna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, by uzyskać gotowy towar. A na dodatek dostajemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  świetne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Znaczna siła zgniotu pozwala prędko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, aby zmienić sitka na stosowne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania stosowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na bezustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  spory wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie broniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być łatwo zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując stanowczo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka Angel najlepsza?


Najlepsza wyciskarka Angel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka Angel w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – TOP5 na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek Angel nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka Angel opinie,
 • dobra wyciskarka Angel cena,
 • wyciskarka Angel ranking,
 • wyciskarka Angel jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...