Ranking zestawów mebli biurowych do 2000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Zestawy mebli biurowych / Ranking zestawów mebli biurowych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych zestawów mebli biurowych do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zestawów mebli biurowych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych zestawów mebli biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie zestawy mebli biurowych do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zestawy mebli biurowych do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking zestawów mebli biurowych do 2000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Zestaw mebli biurowych single SEGMENT, 3 półki, lewy, dąb naturalny / biały ☆

Zestaw mebli biurowych single SEGMENT, 3 półki, lewy, dąb naturalny / biały Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych single SEGMENT, 3 półki, lewy, dąb naturalny / biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych single SEGMENT, 3 półki, lewy, dąb naturalny / biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale użyteczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają przeróżne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytwarzana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można dodatkowo umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje w dodatku możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze niżeli byś chciał, możesz także umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz również szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to jeszcze kontenery, które nieprzeciętnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są interesujące wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest możliwe także w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, dąb naturalny / biały marki Plan ☆

Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, dąb naturalny / biały marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, dąb naturalny / biały marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, dąb naturalny / biały marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale funkcjonalne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można ponadto umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego przypasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niż byś chciał, możesz również umieścić funkcjonalną przegródkę na druki. Docenisz również szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które idealnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są interesujące widocznie ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L lub U. Wszystko to jest osiągalne jeszcze w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, biały / grafit marki Plan ☆

Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, biały / grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, biały / grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, prawy, biały / grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  szczegóły praktyczne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają przeróżne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli produkowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje ponadto możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze aniżeli byś chciał, możesz ponadto umieścić funkcjonalną przegródkę na druki. Docenisz na dodatek szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to dodatkowo kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest realne na dodatek w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały ☆

Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały Najniższa Cena Online

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale funkcjonalne

  Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych komponentów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają zróżnicowane miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze rozmaitymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można także umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swym stałym rozmiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje także możliwość dowolnego przypasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niż byś chciał, możesz ponadto umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz w dodatku szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to na dodatek kontenery, które genialnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wzrokowo ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest możliwe również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  pakiet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko zaopatrzone w stelaż w kształcie litery L, ergonomiczny panel frontowy i dwa przepusty kablowe. Kontenerek ma kompaktowe rozmiary. Koła upraszczają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Przystępny cenowo komplet biurowy z linii FLEXUS. Seria FLEXUS to tradycyjny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i użyteczny wybór dla osób poszukujących biurka łączącego konwencjonalny wygląd i progresywne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o tradycyjnym designie z prostym blatem i stalową ramą w kształcie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny kolor szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy gwarantuje prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, że kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i z łatwością go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i przystępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszelkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła gwarantują mobilność. Dwa z nich mają hamulce, żeby uniemożliwić automatyczne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka mają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje jednocześnie wszystkie trzy szuflady i zapewnia bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single segment, 2 półki, biały / biały ☆

Plan Zestaw mebli biurowych single segment, 2 półki, biały / biały Najniższa Cena Online

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single segment, 2 półki, biały / biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Zestaw mebli biurowych single segment, 2 półki, biały / biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale funkcjonalne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają rozmaite miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze przeróżnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wyprodukowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje dodatkowo możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze niżeli byś chciał, możesz jeszcze umieścić funkcjonalną przegródkę na druki. Docenisz jeszcze szafki kombinowane jako część półek. Inne ergonomiczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które nadzwyczajnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są niebanalne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w kształcie litery L albo U. Wszystko to jest realne także w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, lewy, biały / biały marki Plan ☆

Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, lewy, biały / biały marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, lewy, biały / biały marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych single segment, 3 półki, lewy, biały / biały marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale praktyczne

  Cała linia Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnorodnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli produkowana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe zaopatrzone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla pokaźniejszej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można jeszcze umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje również możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze aniżeli byś chciał, możesz także umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz dodatkowo szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to jeszcze kontenery, które idealnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest osiągalne na dodatek w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb lub torebek.


☆ Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza ☆

Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  Zestawy stołów biurowych

  • pakiet stołów biurowych buduje zintegrowany zestaw oszczędzający przestrzeń w biurze z zapezbieczeniem osobistego miejsca pracy
  • wypełnienia parawanu produkowane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, ale je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym odcieniu, możliwość zastosowania szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany w dolnej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), dopracowane powierzchnią tekstylną, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • blaty stołów produkowane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm, krawędzie stołów są klejone plastikową krawędzią ABS


  Parawany

  • oddzielne parawany tworzone są z profili aluminiowych, ich grubość wynosi 30 mm
  • rama jest zaopatrzona w "T" uchwyty, w które wkładane są łączące komponenty służące do łączenia parawanu i słupka
  • każdy uchwyt jest wyposażony w listwę zakrywającą dla wizualnego wyglądu na krawędzi końcowej
  • wypełnienia parawanu wytwarzane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, ale je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym kolorze, możliwość zastosowania szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany kombinowane w wysokości 120 cm w spodniej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), górna część to powierzchnia magnetyczna
  • parawany kombinowane w wysokości 165 cm w spodniej części są do wysokości 120 cm z włókienniczym wykończeniem z możliwością użycia szpilek, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • poziome listwy każdego parawanu są wyekwipowane w rowek do mocowania akcesoriów - uchwytów dokumentów i tym podobnych


  Słupki łączące

  • słupki łączące to aluminium z powłoką proszkową w odcieniu szarym
  • przekrój słupka wynosi 30 x 30 mm, długość 1200 mm i 1650 mm
  • możliwość łączenia 4 parawanów pod kątem prostym
  • opakowanie mieści osobny słupek, 3 szt listew, 8 elementów łączących, górną osłonę, 2 stopki wyrównujące
  • parawany wolnostojące mogą być wyposażone w podstawy na kółkach lub w ślizgacze

☆ Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ II - orzech ☆

Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ II - orzech Najniższa Cena Online

☆ Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ II - orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ II - orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  pakiet tworzą następujące elementy:

  • 2 szafy zasuwane, brzoza 800 x 400 x 800
  • 1 szafa otwarta, brzoza 800 x 400 x 800

☆ Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ I - orzech ☆

Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ I - orzech Najniższa Cena Online

☆ Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ I - orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Zestaw szaf MIRELLI A+, Typ I - orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  zestaw tworzą następujące elementy:

  • 2 szafy dwudrzwiowe, brzoza 800 x 400 x 800
  • 1 szafa otwarta, brzoza 800 x 400 x 800


Podobne zestawienia:


Najtańsze zestawy mebli biurowych do 2000 zł – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zestawy mebli biurowych do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zestawów mebli biurowych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / biały ☆

Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / biały Najniższa Cena Online

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  szczegóły użyteczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe zaopatrzone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu usztywnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można też umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo poprzez otwarte półki, które dzięki swoim stałym wymiarom wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, lecz także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje także możliwość dowolnego dostosowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe niż byś chciał, możesz na dodatek umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz dodatkowo szafki kombinowane jako część półek. Inne użyteczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to także kontenery, które genialnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w profilu litery L albo U. Wszystko to jest realne także w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu seria SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb albo torebek.


☆ Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / grafit marki Plan ☆

Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / grafit marki Plan Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / grafit marki Plan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, biały / grafit marki Plan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale funkcjonalne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają zróżnicowane miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli stworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe zaopatrzone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można ponadto umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swym stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo poprzez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje też możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są obszerniejsze aniżeli byś chciał, możesz na dodatek umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz ponadto szafki kombinowane jako część półek. Inne poręczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to ponadto kontenery, które nieprzeciętnie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są ciekawe wzrokowo ze wszelkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest osiągalne dodatkowo w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu linia SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb lub torebek.


☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały ☆

Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały Najniższa Cena Online

☆ Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLAN
 • Nazwa produktu: Plan Zestaw mebli biurowych single z parawanem segment, prosty, dąb naturalny / biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  detale poręczne

  Cała seria Segment składa się z kilku głównych składników, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różnorodne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze różnymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wytworzona jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze

  Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla obszerniejszej wytrzymałości stoły są od spodu umocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można dodatkowo umieścić metalowy uchwyt na kable.

  Przestrzeń do przechowywania

  Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swym stałym wymiarom komfortowe przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami albo szafa z drążkiem na wieszaki. W sytuacji szafek zamykanych istnieje dodatkowo możliwość dowolnego dobrania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są pokaźniejsze aniżeli byś chciał, możesz w dodatku umieścić ergonomiczną przegródkę na druki. Docenisz na dodatek szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które wyśmienicie uzupełniają przestrzeń pod biurkiem.

  Zestawy

  Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne widocznie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. Montaż w zarysie litery L albo U. Wszystko to jest możliwe jeszcze w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki temu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb lub torebek.


☆ Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza ☆

Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  Zestawy stołów biurowych

  • zestaw stołów biurowych tworzy zintegrowany zestaw oszczędzający przestrzeń w biurze z zapezbieczeniem osobistego miejsca pracy
  • wypełnienia parawanu wykonane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, lecz je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym kolorze, możliwość użycia szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany w dolnej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), doszlifowane powierzchnią tekstylną, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • blaty stołów wyprodukowane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm, krawędzie stołów są klejone plastikową krawędzią ABS


  Parawany

  • oddzielne parawany wykonane są z profili aluminiowych, ich grubość wynosi 30 mm
  • rama jest wyekwipowana w "T" uchwyty, w które wkładane są łączące części służące do łączenia parawanu i słupka
  • każdy uchwyt jest zaopatrzony w listwę przykrywającą dla wizualnego wyglądu na krawędzi końcowej
  • wypełnienia parawanu produkowane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, lecz je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym kolorze, możliwość użycia szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany kombinowane w wysokości 120 cm w spodniej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), górna część to powierzchnia magnetyczna
  • parawany kombinowane w wysokości 165 cm w spodniej części są do wysokości 120 cm z włókienniczym wykończeniem z możliwością wykorzystania szpilek, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • poziome listwy każdego parawanu są zaopatrzone w rowek do mocowania akcesoriów - uchwytów dokumentów i tym podobnych


  Słupki łączące

  • słupki łączące to aluminium z warstwą proszkową w odcieniu szarym
  • przekrój słupka wynosi 30 x 30 mm, długość 1200 mm i 1650 mm
  • możliwość łączenia 4 parawanów pod kątem prostym
  • opakowanie mieści osobny słupek, 3 szt listew, 8 komponentów łączących, górną osłonę, 2 stopki wyrównujące
  • parawany wolnostojące mogą być wyekwipowane w podstawy na kółkach lub w ślizgacze

☆ B2b partner Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, buk ☆

B2b partner Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, buk Najniższa Cena Online

☆ B2b partner Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: B2b partner Zestaw parawanów biurowych ze stołem prostym, tekstylny, 1 miejsce, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:

  Zestawy stołów biurowych

  • pakiet stołów biurowych generuje zintegrowany zestaw oszczędzający przestrzeń w biurze z zapezbieczeniem osobistego miejsca pracy
  • wypełnienia parawanu produkowane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, ale je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym odcieniu, możliwość zastosowania szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany w dolnej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), dopracowane powierzchnią tekstylną, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • blaty stołów produkowane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm, krawędzie stołów są klejone plastikową krawędzią ABS


  Parawany

  • oddzielne parawany tworzone są z profili aluminiowych, ich grubość wynosi 30 mm
  • rama jest wyekwipowana w "T" uchwyty, w które wkładane są łączące części służące do łączenia parawanu i słupka
  • każdy uchwyt jest wyekwipowany w listwę przykrywającą dla wizualnego wyglądu na krawędzi końcowej
  • wypełnienia parawanu produkowane są z miękkiego materiału, który nie odbija dźwięków, ale je pochłania
  • parawany przyczyniają się do poprawy warunków pracy, pochłaniają dźwięki i tłumią rozmowy
  • powierzchnia parawanów tekstylna, w szarym kolorze, możliwość użycia szpilek do umieszczania notatek, plakatów i tym podobnych
  • parawany kombinowane w wysokości 120 cm w spodniej części są do wysokości 75 cm (wysokość blatu pracowniczego), górna część to powierzchnia magnetyczna
  • parawany kombinowane w wysokości 165 cm w spodniej części są do wysokości 120 cm z tekstylnym wykończeniem z możliwością zastosowania szpilek, górna część to powierzchnia magnetyczna
  • poziome listwy każdego parawanu są wyposażone w rowek do mocowania akcesoriów - uchwytów dokumentów i tym podobnych


  Słupki łączące

  • słupki łączące to aluminium z warstwą proszkową w kolorze szarym
  • przekrój słupka wynosi 30 x 30 mm, długość 1200 mm i 1650 mm
  • możliwość łączenia 4 parawanów pod kątem prostym
  • opakowanie mieści osobny słupek, 3 szt listew, 8 części łączących, górną osłonę, 2 stopki wyrównujące
  • parawany wolnostojące mogą być wyposażone w podstawy na kółkach albo w ślizgacze


Podsumowanie, czyli jaki zestaw mebli biurowych do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy zestaw mebli biurowych do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zestaw mebli biurowych do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre zestawy mebli biurowych – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych zestawów mebli biurowych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zestawów mebli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zestaw mebli biurowych do 2000 zł opinie,
 • dobry zestaw mebli biurowych do 2000 zł cena,
 • zestaw mebli biurowych do 2000 zł ranking,
 • zestaw mebli biurowych do 2000 zł jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...