Ranking zestawów mebli biurowych AJ Produkty. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Zestawy mebli biurowych / Ranking zestawów mebli biurowych AJ Produkty


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych zestawów mebli biurowych AJ Produkty. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zestawów mebli biurowych AJ Produkty,
 • TOP5 chętnie kupowanych zestawów mebli biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie zestawy mebli biurowych AJ Produkty najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zestawy mebli biurowych AJ Produkty, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking zestawów mebli biurowych AJ Produkty, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  Kompaktowe biurko elektryczne do pracy siedząco-stojącej i użyteczna mata do pracy na stojąco. Wyśmienity pakiet do niewielkich biur. Ten zestaw jest świetny dla mniejszych biur, które chcą zachęcić pracowników do ruchu w ciągu dnia pracy. Biurko nie zajmuje sporo miejsca i buduje funkcjonalne środowisko pracy nawet na ograniczonej przestrzeni.

  Biurko proponuje postępowy, stylowy wygląd i interesującą czarno-białą kolorystykę. Czarne krawędzie i biała powierzchnia blatu gwarantują stylowy wygląd, a także solidność i łatwość pielęgnacji.

  Rama z regulacją wysokości została wykonana ze stali lakierowanej proszkowo na czarno i jest zgodna z normami EN 527-2, a także EN 527-3 dla wymagań bezpieczeństwa mechanicznego, stabilności i wytrzymałości mechanicznej. Jednym naciśnięciem przycisku przystosujesz wysokość biurka łatwo zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą.

  Mata antyzmęczeniowa zagwarantuje ulgę dla pleców, nóg i stóp w trakcie pracy na stojąco. Wnętrze maty wytworzone jest z miękkiego, elastycznego winylu o wysokiej zdolności amortyzacji. Winyl pokryto trwałym tworzywem PET, które jest odporne na brud i zanieczyszczenia. Mata gwarantuje ochronę przeciwpoślizgową.

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  zestaw z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyposażone w stelaż w kształcie litery L, poręczny panel frontowy, a także dwa przepusty kablowe. Kontenerek ma kompaktowe wymiary. Koła upraszczają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Przystępny cenowo komplet biurowy z kolekcji FLEXUS. Kolekcja FLEXUS to konwencjonalny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i ergonomiczny dobór dla osób poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i nowoczesne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o klasycznym designie z prostym blatem i stalową ramą w kształcie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy gwarantuje prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, że kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i łatwo go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i przystępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszelkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła zapewniają mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, by uniemożliwić samoczynne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka posiadają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje jednocześnie wszystkie trzy szuflady i zagwarantuje bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  niewielkie biurko z kontenerkiem i krzesłem biurowym z podstawowymi funkcjami regulacji. Krzesło dedykowane dla osób, które spędzają na siedząco niedługie odcinki czasu. Bazowy pakiet mebli np. Dla start-upów. Kompaktowe wymiary stosowanie w niewielkich biurach i miejscach, gdzie trzeba pomieścić niemało stanowisk na niepokaźnej przestrzeni.

  Biurko posiada trwały blat z laminatu, a także nogi z litego drewna, którym zawdzięcza trwałość.

  mobilne przechowywanie to nieprzeciętne rozwiązanie do elastycznych biur. Cztery przegrody mają sporo miejsca na segregatory, prasę itp.

  Krzesło asygnowane jest dla osób, które są w ciągłym ruchu i spędzają większość czasu poza stanowiskiem pracy. Siedzisko i oparcie komfortowo wyprofilowane i miękko wyściełane.

  Krzesło zaopatrzono w mechanizm stałego podparcia, co oznacza, iż oparcie podąża za ruchami górnej części ciała. Siedzisko i oparcie z regulacją wysokości.

☆ Aj produkty Zestaw mebli biurowych nomad + milton ☆

Aj produkty Zestaw mebli biurowych nomad + milton Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Zestaw mebli biurowych nomad + milton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Zestaw mebli biurowych nomad + milton
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  użyteczny komplet mebli do biura, składający się z biurka i krzesła. Idealny do mniejszych biur. Kompaktowe biurko z regulacją wysokości stanowi połączenie niewielkich wymiarów i ergonomii. Krzesło biurowe z oparciem z siatki zagwarantuje korzystny przepływ powietrza. Zaopatrzone w mechanizm synchroniczny. Małe i ergonomiczne rozwiązanie — nadzwyczajne do domowych biur!

  Dzięki poręcznym wymiarom biurko elektryczne NOMAD znakomicie stanie na wysokości zadania w niewielkim pomieszczeniu. Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość biurka z łatwością zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą. Stylowy blat dopracowany jest trwałym i nieskomplikowanym w czyszczeniu laminatem. Kolekcja NOMAD została produkowana przez nasz wewnętrzny zespół projektowy, który zaprojektował ją z myślą o oszczędności pieniędzy i miejsca, a także sprężystości.

  Stylowe i nowoczesne krzesło MILTON office ma przewiewną konstrukcję z oparciem z siatki zapewniającym dobry przepływ powietrza. Krzesło ma mechanizm synchroniczny z funkcją bujania, co oznacza, że oparcie i siedzisko poruszają się równocześnie. Przyczynia się to do utrzymania dobrej pozycji siedzącej i powiększonego krążenia krwi. Mechanizm synchroniczny ma funkcję przeciwwagi pozwalającą przystosować krzesło do wagi ciała. Regulacja wysokości siedziska zagwarantuje poręczną pozycję siedzącą.

  Podłokietniki można regulować, żeby zapewnić perfekcyjne podparcie dla ramion i barków w trakcie długotrwałego siedzenia.

☆ Aj produkty Zestaw mebli biurowych flexus, biurko, kontenerek i 2 regały ☆

Aj produkty Zestaw mebli biurowych flexus, biurko, kontenerek i 2 regały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Zestaw mebli biurowych flexus, biurko, kontenerek i 2 regały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Zestaw mebli biurowych flexus, biurko, kontenerek i 2 regały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  zestaw mebli składający się z prostego biurka, kontenerka na kołach i dwóch regałów biurowych z drzwiami 1/2. Biurko posiada dwa funkcjonalne przepusty kablowe, a kontenerek jest wyposażony w centralny zamek. Kompletny komplet mebli z serii FLEXUS. Ta seria znamionuje się wytrzymałymi i nieskomplikowanymi do czyszczenia meblami o obfitej wszechstronności. Asygnowane do środowisk biurowych. Z meblami FLEXUS prosto stworzysz rozwiązanie ściśle dopasowane do potrzeb. Wszystkie meble wykonane zostały z wytrzymałego laminatu, prosto je utrzymać w czystości.

  Biurko ma stylowy i nieśmiertelny design z prostokątnym blatem i wytrzymałą ramą ze stali w profilu litery L. Przepusty w blacie upraszczają poprowadzenie kabli. Biurko posiada też panel frontowy, który zagwarantuje prywatność i ukrywa kanał kablowy i swobodne kable biegnące poprzez otwory kablowe.

  Regał ma 3 trwałe półki, z których każda wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 35 kg. Regał zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Jedna półka może pomieścić do 12 segregatorów A4. Sprytne drzwi 1/2 skrywają dwie półki, co oznacza, że możesz prosto schować rzeczy, których nie chcesz pozostawiać w biurze, w trakcie gdy górna półka pozostaje otwarta. Dodaj wkłady, stojaki na prasę i przegrody na dokumenty i stwórz jeszcze bardziej poręczne rozwiązanie do przechowywania.

  Kontenerek ma trzy szuflady z centralnym zamkiem. Jest wyekwipowany w koła zapewniające mobilność, dzięki czemu w razie zapotrzebowania można go łatwo przemieszczać. Nieprzeciętnie mieści się pod biurkiem, dzięki temu zawsze masz pod ręką to, czego Ci potrzeba. Kontenerek może być na dodatek stosowany jako wolnostojący mebel w biurach na planie otwartym, ponieważ ze wszelkich stron jest dopracowany laminatem. Oznacza to, że nie trzeba go stawiać przy ścianie.

☆ Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  pakiet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyekwipowane w stelaż w profilu litery L, praktyczny panel frontowy i dwa przepusty kablowe. Kontenerek posiada kompaktowe wymiary. Koła ułatwiają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Przystępny cenowo pakiet biurowy z linii FLEXUS. Seria FLEXUS to konwencjonalny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i użyteczny wybór dla osób poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i postępowe rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o tradycyjnym designie z prostym blatem i stalową ramą w zarysie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny odcień szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy gwarantuje prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, iż kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i z łatwością go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i dostępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszystkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła gwarantują mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, żeby uniemożliwić samoczynne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka posiadają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje równocześnie wszystkie trzy szuflady i zapewnia bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  komplet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyekwipowane w stelaż w kształcie litery L, praktyczny panel frontowy, a także dwa przepusty kablowe. Kontenerek posiada kompaktowe rozmiary. Koła usprawniają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Przystępny cenowo komplet biurowy z serii FLEXUS. Linia FLEXUS to tradycyjny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i ergonomiczny dobór dla osób poszukujących biurka łączącego konwencjonalny wygląd i innowacyjne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o konwencjonalnym designie z prostym blatem i stalową ramą w profilu L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny barwa szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy zapewnia prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, że kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i z łatwością go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i przystępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszelkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła gwarantują mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, aby uniemożliwić samoczynne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka mają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje jednocześnie wszystkie trzy szuflady i zagwarantuje bezpieczne przechowywanie ich zawartości.


Podobne zestawienia:


Najtańsze zestawy mebli biurowych AJ Produkty – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zestawy mebli biurowych AJ Produkty, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zestawów mebli biurowych AJ Produkty jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  komplet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyposażone w stelaż w profilu litery L, funkcjonalny panel frontowy, a także dwa przepusty kablowe. Kontenerek posiada kompaktowe rozmiary. Koła usprawniają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Dostępny cenowo pakiet biurowy z linii FLEXUS. Seria FLEXUS to tradycyjny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i poręczny wybór dla osób poszukujących biurka łączącego klasyczny wygląd i progresywne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o konwencjonalnym designie z prostym blatem i stalową ramą w zarysie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny odcień szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy zapewnia prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, że kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i łatwo go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i przystępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszystkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła zapewniają mobilność. Dwa z nich mają hamulce, aby uniemożliwić samoczynne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka posiadają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje równocześnie wszystkie trzy szuflady i gwarantuje bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych flexus, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, szary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  zestaw z biurkiem i kontenerkiem. Biurko zaopatrzone w stelaż w profilu litery L, poręczny panel frontowy i dwa przepusty kablowe. Kontenerek ma kompaktowe wymiary. Koła ułatwiają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Dostępny cenowo komplet biurowy z serii FLEXUS. Linia FLEXUS to konwencjonalny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i użyteczny wybór dla osób poszukujących biurka łączącego tradycyjny wygląd i innowacyjne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o tradycyjnym designie z prostym blatem i stalową ramą w profilu L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny odcień szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy zapewnia prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, iż kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i z łatwością go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i dostępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszystkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła gwarantują mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, żeby uniemożliwić samoczynne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka posiadają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje jednocześnie wszystkie trzy szuflady i zagwarantuje bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk ☆

Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych FLEXUS, biurko 1600x800 mm, kontenerek z 3 szufladami, buk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  komplet z biurkiem i kontenerkiem. Biurko wyekwipowane w stelaż w zarysie litery L, ergonomiczny panel frontowy oraz dwa przepusty kablowe. Kontenerek ma kompaktowe wymiary. Koła upraszczają przemieszczanie, a szuflady są zamykane na klucz. Przystępny cenowo komplet biurowy z linii FLEXUS. Seria FLEXUS to tradycyjny design i trwałe powierzchnie pokryte laminatem. Trwały i ergonomiczny dobór dla osób poszukujących biurka łączącego klasyczny wygląd i progresywne rozwiązania.

  Nasze biurko stacjonarne to model o klasycznym designie z prostym blatem i stalową ramą w kształcie L. Rama lakierowana proszkowo na dyskretny kolor szarości. Dwa przepusty kablowe pomagają pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku pracy. Panel frontowy zapewnia prywatność i ukrywa kable. Możesz dodać specjalny uchwyt, który sprawi, iż kable będą jeszcze bardziej uporządkowane.

  Kontenerek jest kompaktowy i prosto go wsunąć pod biurko. Oszczędza to miejsce i dostępną przestrzeń do przechowywania. Kontenerek jest wypoażony w koła i pokryty laminatem ze wszelkich stron, więc może służyć jako wolnostojący mebel w dowolnym miejscu. Koła zapewniają mobilność. Dwa z nich posiadają hamulce, żeby uniemożliwić automatyczne przemieszczanie się kontenerka. Szuflady kontenerka mają stylowe uchwyty z aluminium. Centralny zamek blokuje równocześnie wszystkie trzy szuflady i zapewnia bezpieczne przechowywanie ich zawartości.

☆ Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych nomad + dover marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  niepokaźne biurko z kontenerkiem oraz krzesłem biurowym z podstawowymi funkcjami regulacji. Krzesło przeznaczone dla osób, które spędzają na siedząco niedługie odcinki czasu. Bazowy komplet mebli np. Dla start-upów. Kompaktowe wymiary stosowanie w niewielkich biurach i miejscach, gdzie trzeba pomieścić dużo stanowisk na minimalnej przestrzeni.

  Biurko posiada trwały blat z laminatu, a także nogi z litego drewna, którym zawdzięcza solidność.

  mobilne przechowywanie to wspaniałe rozwiązanie do elastycznych biur. Cztery przegrody mają sporo miejsca na segregatory, prasę itp.

  Krzesło asygnowane jest dla osób, które są w ciągłym ruchu i spędzają większość czasu poza stanowiskiem pracy. Siedzisko i oparcie wygodnie wyprofilowane i miękko wyściełane.

  Krzesło zaopatrzono w mechanizm stałego podparcia, co oznacza, że oparcie podąża za ruchami górnej części ciała. Siedzisko i oparcie z regulacją wysokości.

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty ☆

Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zestawu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Zestaw mebli biurowych, biurko elektryczne nomad i mata marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zestawy mebli biurowych
 • Charakterystyka / Opis zestawu:
  Kompaktowe biurko elektryczne do pracy siedząco-stojącej i ergonomiczna mata do pracy na stojąco. Świetny zestaw do niewielkich biur. Ten pakiet jest wspaniały dla mniejszych biur, które chcą zachęcić pracowników do ruchu w ciągu dnia pracy. Biurko nie zajmuje sporo miejsca i wytwarza poręczne środowisko pracy nawet na ograniczonej przestrzeni.

  Biurko oferuje nowoczesny, stylowy wygląd i interesującą czarno-białą kolorystykę. Czarne krawędzie i biała powierzchnia blatu gwarantują stylowy wygląd, a także wytrzymałość i łatwość pielęgnacji.

  Rama z regulacją wysokości została wytworzona ze stali lakierowanej proszkowo na czarno i jest zgodna z normami EN 527-2 i EN 527-3 dla wymagań bezpieczeństwa mechanicznego, stabilności i wytrzymałości mechanicznej. Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość biurka prosto zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą.

  Mata antyzmęczeniowa gwarantuje ulgę dla pleców, nóg i stóp w trakcie pracy na stojąco. Wnętrze maty wyprodukowane jest z miękkiego, sprężystego winylu o wysokiej zdolności amortyzacji. Winyl pokryto trwałym materiałem PET, które jest wytrzymałe na brud i skażenia. Mata gwarantuje ochronę antypoślizgową.


Podsumowanie, czyli jaki zestaw mebli biurowych AJ Produkty najlepszy?


Najlepszy zestaw mebli biurowych AJ Produkty w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zestaw mebli biurowych AJ Produkty w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawy mebli biurowych – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych zestawów mebli biurowych AJ Produkty nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zestawów mebli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zestaw mebli biurowych AJ Produkty opinie,
 • dobry zestaw mebli biurowych AJ Produkty cena,
 • zestaw mebli biurowych AJ Produkty ranking,
 • zestaw mebli biurowych AJ Produkty jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...