Ranking wag sklepowych do 200 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wagi sklepowe i magazynowe / Ranking wag sklepowych do 200 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wag sklepowych do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wag sklepowych do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych sklepowych i magazynowych wag kontrolnych.

Jakie wagi sklepowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wagi sklepowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wag sklepowych do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kolczyki sztyfty Waga pozłacane ☆

Kolczyki sztyfty Waga pozłacane Najniższa Cena Online

☆ Kolczyki sztyfty Waga pozłacane - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kolczyki sztyfty Waga pozłacane
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Kolczyki sztyfty Zodiac Waga, pozłacane. Waga [23.09.-22.10.] to dyplomatka. Sprawiedliwa, taktowna, lecz też romantyczna i pełna wdzięku. #wdzięk Wielkość kolczyków: 0,9 cm Kolczyki wytworzone są ze stali szlachetnej pokrytej 18-karatowym złotem.

☆ Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances ☆

Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances Najniższa Cena Online

☆ Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Home Appliances
 • Nazwa produktu: Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Cyfrowa Waga Hakowa z Wyświetlaczem LCD ( do 40kg. ) + Uchwyt +
  + Tara + Hold + Podświetlany LCD itd.

☆ C.f.l. Elektroniczna kalkulacyjna mobilna waga sklepowa (do 40kg.) + menu pl + podświetlenie... ☆

C.f.l. Elektroniczna kalkulacyjna mobilna waga sklepowa (do 40kg.) + menu pl + podświetlenie... Najniższa Cena Online

☆ C.f.l. Elektroniczna kalkulacyjna mobilna waga sklepowa (do 40kg.) + menu pl + podświetlenie... - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: C.F.L.
 • Nazwa produktu: C.f.l. Elektroniczna kalkulacyjna mobilna waga sklepowa (do 40kg.) + menu pl + podświetlenie...
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

☆ Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l ☆

Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l Najniższa Cena Online

☆ Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steinberg Systems
 • Nazwa produktu: Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

  Wysokiej jakości waga kontrolna marki Steinberg Systems to nieprzeciętne urządzenie dla sklepów, stoisk i magazynów do sprawdzania masy szerokiej gamy towarów. Dzięki jednostajnej obudowie i wysokiej precyzji model jest istotnie wytrzymały i bezawaryjny.

  W asortymencie Steinberg Systems wynajdziesz wysokiej jakości artykuły przemysłowe i dokładne wagi do wszelkich obszarów zastosowań. Wynik pomiaru można ekspresowo i wyraźnie odczytać na dwuwierszowym wyświetlaczu LCD.

  Cyfry w górnym wierszu posiadają wysokość 16 mm, w dolnym 11,8 mm. Ekran wagi sklepowej wyposażono w podświetlenie. Maksymalne obciążenie urządzenia to 30 kg, a skrupulatność pomiaru 1 g. Solidna obudowa z tworzywa sztucznego charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

  Powierzchnia ważąca ze stali nierdzewnej ma rozmiary 215 x 175 mm. Kompaktowy rozmiar jest genialny do wykorzystywania mobilnego. Waga kontrolna jest obsługiwana przy pomocy panelu sterowania z przyciskami i oferuje charakterystyczne funkcje sumowania, tarowania, zerowania, zapisywania i kasowania danych.

  przy pomocy tych funkcji i dwóch przycisków pamięci możesz starannie obliczyć cenę za wagę w kg albo funtach. Sprzęt zapewnia wszystkie opcje umożliwiające komfortowe i nietrudne kontrolowanie produktów na wagę.

  Ponieważ waga spożywcza jest tylko skalibrowana, a nie zalegalizowana, można jej używać tylko do procesów wewnętrznych. Waga do owoców jest zasilana trzema bateriami AA do 9,5 h, dzięki temu skorzystasz z niej niezależnie od zewnętrznego źródła zasilania.

  Gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie wagi kontrolnej. Uniemożliwiają ślizganiu się urządzenia i bronią powierzchnię roboczą przed zarysowaniami.


☆ Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR ☆

Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR Najniższa Cena Online

☆ Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steinberg Systems
 • Nazwa produktu: Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

  Model SBS-PW-402CR niemieckiej firmy Steinberg Systems to wysokiej jakości waga kontrolna asygnowana do wykorzystywania w sklepach, na stoiskach handlowych, w skupach, warsztatach, a także wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego i precyzyjnego ważenia produktów.

  znaczny zakres – od 0,002 do 40 kg – z starannością 2 g stanie na wysokości zadania w rutynowym wykorzystania, dzięki czemu sprzęt stanowi uniwersalny i wszechstronny wybór. Dysponuje funkcjami kalibracji, tarowania, obliczania ceny i jej zapamiętania (7 miejsc) oraz zliczania sztuk.

  Kompaktowe wymiary, instynktowna obsługa, a także spora solidność sprawiają, że waga kontrolna niemieckiej marki Steinberg Systems rewelacyjnie nadaje się do prędkich i wiarygodnych pomiarów. Będzie stanowić nieocenioną pomoc w mniejszych i obszerniejszych sklepach, jak w dodatku fabrykach, warsztatach czy zakładach.

  Wszędzie tam zaprocentuje jej funkcjonalność i bezusterkowość. Wysoka precyzja i wydajność ważenia (III klasa skrupulatności) to zasługa progresywnej technologii – czujników dokonujących pomiaru momentalnie i starannie.

  Wynik niemal natychmiast pojawia się na wyświetlaczu, a po zdjęciu obciążenia wskazanie błyskawicznie wraca do zera. Zastosowany akumulator 4 V / 4 Ah zagwarantuje do 8 godzin pracy modelu SBS-PW-402CR na pojedynczym ładowaniu.

  Tryb oszczędzania energii włącza się już po 10 sekundach bezczynności, ograniczając zużycie prądu. Podwójne wyświetlacze LED (3 z przodu i 3 z tyłu) z podświetleniem wygodny odczyt wyników pomiaru.

  Przedni pakiet wyświetlaczy przeznaczony jest dla osoby obsługującej wagę, drugi – tylny – dla klienta. Obszerne cyfry (15 mm wysokości) korzystną widoczność z obszerniejszej odległości. Okienka wagi i ceny za kilogram pokazują 5 cyfr, a ceny całkowitej 6 cyfr.

  Urządzenie pozwala wybrać siłę podświetlenia (3 stopnie). Nieduże wymiary (34,5 x 33 x 11,5 cm) i wytrzymała obudowa powodują, iż waga kontrolna zda egzamin na każdym stanowisku roboczym. Waży zaledwie 2,85 kg, co ułatwia jej luźne przenoszenie.

  Wysokiej jakości podzespoły, a także solidna budowa zapewniają długie i niezawodne stosowanie. Zaimplementowana poziomica pozwala kontrolować właściwą pozycję wagi. Gumowe nóżki uniemożliwiają przypadkowemu przesuwaniu i zarysowaniu powierzchni blatu.

  Gotowość do zastosowania natychmiast po wyjęciu z opakowania wynika z fabrycznego skalibrowania (urządzenie nie wymaga uzupełniającej kalibracji), co rozszerza wygodę jego obsługi. Zaimplementowano także zabezpieczenie przed przeciążeniem – gdy ciężar produktów na platformie ważącej przekroczy dopuszczalny limit, sprzęt wysyła sygnał dźwiękowy oraz graficzny.

  także o niskim stopniu naładowania baterii.


☆ waga kontrolna - 35 kg - 2 g - biała sbs-pw-352w marki Steinberg systems ☆

waga kontrolna - 35 kg - 2 g - biała sbs-pw-352w marki Steinberg systems Najniższa Cena Online

☆ waga kontrolna - 35 kg - 2 g - biała sbs-pw-352w marki Steinberg systems - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steinberg Systems
 • Nazwa produktu: waga kontrolna - 35 kg - 2 g - biała sbs-pw-352w marki Steinberg systems
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

  Waga kontrolna firmy Steinberg Systems dedykowana jest do ważenia przedmiotów w magazynach, warsztatach, hurtowniach, przemyśle spożywczym lub w każdym innym, gdzie niezbędną jest kontrola ciężarów produktów.

  Model SBS-PW-352W łączy w sobie postępowe moduły i układy elektroniczne, które proponują pomiary o stałej precyzyjności. Sprzęt charakteryzuje się wielofunkcyjnością, precyzją, bezusterkowością i łatwością w obsłudze.

  Uniwersalność wagi kontrolnej firmy Steinberg Systems wynika z faktu, iż jej maksymalny zakres wynosi 35 kg, dokładność 2 g, a platforma ma wymiary 23 x 34 cm. Dzięki takim parametrom realnym jest dokładne ważenie różnych produktów, od drobnych paczek aż po pokaźne pudełka.

  Wielofunkcyjność prezentowanego urządzenia to zasługa szczególnie ergonomicznych opcji, znacząco usprawniających pracę. W trakcie ważenia przedmiotów, używając klawiszy 0 – 9 wprowadza się ceny za jednostkę, a waga obliczy całkowitą wartość do zapłaty.

  ponadto przystępne są też funkcje:TAROWANIE – pozwala określić masę netto. ZEROWANIE – ustawia bieżące obciążenie na wartość zerową. ZAPIS danych – zapisuje aktualnie ustawioną cenę jednostkową na jednym z siedmiu zaprogramowanych przycisków M1 – M7.

  usuwanie danych (C) – służy do anulowania zapamiętanych informacji. DODAWANIE – pozwala zapamiętać aktualną cenę całkowitą i dodać ją do innej ceny ważonego produktu. Operacja może być powtarzana do 99 razy.

  MNOŻENIE – służy do pomnożenia cen ważonych produktów. Kontrola pomiarów możliwa jest dzięki sześciu wyświetlaczom LCD rozmieszczonym z przodu i z tyłu urządzenia. Pozwalają one zobaczyć nie tylko wynik pomiaru masy, ale też cenę jednostkową, a także koszt całkowity.

  Wyraźne cyfry o wysokości 15 mm i funkcja podświetlenia na zielono ekranów, to właściwości rozszerzające widoczność nawet w sytuacji zaciemnionych pomieszczeń. Bezusterkowość modelu SBS-PW-352W jest skutkiem zastosowania innowacyjnych technice.

  Wysokiej jakości układ scalony gwarantuje sprawność i długotrwałą stabilność pomiarów. Wyniki wyświetlane są wyjątkowo szybko, zaś skala niemal natychmiast powraca do zera. Sprzęt jest dodatkowo skalibrowany, więc praktycznie od razu możesz rozpocząć ważenie, posiadając jednocześnie pewność,cykl ten przebiegnie niezwykle skutecznie.

  Bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji wagi elektronicznej zostało zapewnione przez system ostrzegania przed przeciążeniem. W przypadku, gdy dojdzie do takiej sytuacji, użytkownik otrzyma informację w postaci sygnałów – dźwiękowego i graficznego.

  idealnym rozwiązaniem jest również klawiatura wytrzymała na działanie wody i tłuszczu. Energooszczędność to zasługa zaimplementowanej baterii kwasowo-ołowiowej. Zapewnia ona 40-godzinną bezprzewodową pracę, a przy co najmniej dziesięciosekundowej przerwie w działaniu waga wyłącza się.

  Przy niskim poziomie naładowania baterii na wyświetlaczu pojawi się znak graficzny, zawiadamiający o konieczności ładowania. Stabilność modelu SBS-PW-352W potężne nóżki o dostosowywanej wysokości.

  Dzięki nim cała konstrukcja prawidłowo trzyma się powierzchni roboczej, nie niszcząc jej ani nie ślizgając się. Możesz więc ustawić sprzęt w dogodnym dla siebie miejscu. Mobilność wagi sklepowej od Steinberg Systems jest zasługą niepokaźnych gabarytów i niewiele znaczącego ciężaru.

  Urządzenie da się swobodnie przenosić bez większego wysiłku. Innowacyjną wagę kontrolną SBS-PW-352W docenią wszystkie osoby zajmujące się handlem. Cechuje się bezusterkowością, precyzją i potężnym wykonaniem.

  wykonana przy zastosowaniu najnowszych technologii pozwala używać szeregu bardzo ergonomicznych funkcji, znacząco usprawniających pracę. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu firmy Steinberg Systems, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjną ceną.


☆ Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa ☆

Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa Najniższa Cena Online

☆ Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Cyfrowa Waga dokładna Apteczna 500/0,01g Pokrywa


Podobne zestawienia:


Najtańsze wagi sklepowe do 200 zł – Ranking na kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wagi sklepowe do 200 zł, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wag sklepowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances ☆

Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances Najniższa Cena Online

☆ Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Home Appliances
 • Nazwa produktu: Cyfrowa waga hakowa (do 40kg.) z podświetlanym ekranem lcd + tara + hold itd. marki Home appliances
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Cyfrowa Waga Hakowa z Wyświetlaczem LCD ( do 40kg. ) + Uchwyt +
  + Tara + Hold + Podświetlany LCD itd.

☆ Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa ☆

Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa Najniższa Cena Online

☆ Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Cyfrowa Waga Precyzyjna Apteczna 500/0,01g Pokrywa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Cyfrowa Waga skrupulatna Apteczna 500/0,01g Pokrywa

☆ Kolczyki sztyfty Waga pozłacane ☆

Kolczyki sztyfty Waga pozłacane Najniższa Cena Online

☆ Kolczyki sztyfty Waga pozłacane - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kolczyki sztyfty Waga pozłacane
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:
  Kolczyki sztyfty Zodiac Waga, pozłacane. Waga [23.09.-22.10.] to dyplomatka. Sprawiedliwa, taktowna, ale też romantyczna i pełna wdzięku. #wdzięk Wielkość kolczyków: 0,9 cm Kolczyki wykonane są ze stali szlachetnej pokrytej 18-karatowym złotem.

☆ Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l ☆

Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l Najniższa Cena Online

☆ Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steinberg Systems
 • Nazwa produktu: Steinberg systems waga kontrolna - 30 kg / 1 g - podwójny wyświetlacz lcd sbs-pw-30l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

  Wysokiej jakości waga kontrolna firmy Steinberg Systems to rewelacyjne urządzenie dla sklepów, stoisk i magazynów do sprawdzania masy szerokiej gamy towarów. Dzięki zrównoważonej obudowie i wysokiej precyzji model jest szczególnie wytrzymały i bezusterkowy.

  W asortymencie Steinberg Systems wyszukasz wysokiej jakości artykuły przemysłowe i staranne wagi do wszystkich obszarów zastosowań. Wynik pomiaru można ekspresowo i wyraźnie odczytać na dwuwierszowym wyświetlaczu LCD.

  Cyfry w górnym wierszu mają wysokość 16 mm, w dolnym 11,8 mm. Wyświetlacz wagi sklepowej wyposażono w podświetlenie. Maksymalne obciążenie urządzenia to 30 kg, a skrupulatność pomiaru 1 g. Konkretna pokrywa z tworzywa nienaturalnego znamionuje się dużą wytrzymałością.

  Powierzchnia ważąca ze stali rdzoodpornej ma wymiary 215 x 175 mm. Kompaktowy wymiar jest rewelacyjny do użytku mobilnego. Waga kontrolna jest obsługiwana za pomocą panelu sterowania z przyciskami i oferuje standardowe funkcje sumowania, tarowania, zerowania, zapisywania i kasowania informacji.

  przy pomocy tych funkcji i dwóch przycisków pamięci możesz precyzyjnie obliczyć cenę za wagę w kg lub funtach. Sprzęt gwarantuje wszystkie opcje umożliwiające wygodne i łatwe kontrolowanie produktów na wagę.

  Ponieważ waga spożywcza jest tylko skalibrowana, a nie zalegalizowana, można jej używać tylko do procesów wewnętrznych. Waga do owoców jest zasilana trzema bateriami AA do 9,5 h, dzięki temu skorzystasz z niej niezależnie od zewnętrznego źródła zasilania.

  Gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie wagi kontrolnej. Uniemożliwiają ślizganiu się urządzenia i bronią powierzchnię roboczą przed zarysowaniami.


☆ Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR ☆

Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR Najniższa Cena Online

☆ Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wagi - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Steinberg Systems
 • Nazwa produktu: Steinberg Systems Waga kontrolna - LED - 40 kg / 2 g - biała SBS-PW-402CR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wagi sklepowe do ważenia produktów spożywczych
 • Charakterystyka / Opis wagi:

  Model SBS-PW-402CR niemieckiej producenta Steinberg Systems to wysokiej jakości waga kontrolna asygnowana do wykorzystywania w sklepach, na stoiskach handlowych, w skupach, warsztatach oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego i precyzyjnego ważenia produktów.

  szeroki zakres – od 0,002 do 40 kg – z dokładnością 2 g sprawdzi się w rutynowym użytkowania, dzięki czemu sprzęt stanowi uniwersalny i wszechstronny dobór. Dysponuje funkcjami kalibracji, tarowania, obliczania ceny i jej zapamiętania (7 miejsc) i zliczania sztuk.

  Kompaktowe rozmiary, intuicyjna obsługa, a także wielka solidność sprawiają, iż waga kontrolna niemieckiej producenta Steinberg Systems świetnie pasuje do szybkich i wiarygodnych pomiarów. Będzie stanowić nieocenioną pomoc w mniejszych i większych sklepach, jak dodatkowo fabrykach, warsztatach czy zakładach.

  Wszędzie tam zaprocentuje jej poręczność i bezusterkowość. Wysoka precyzja i skuteczność ważenia (III klasa precyzyjności) to zasługa progresywnej technice – czujników dokonujących pomiaru momentalnie i starannie.

  Wynik niemal natychmiast pojawia się na wyświetlaczu, a po zdjęciu obciążenia wyróznionie ekspresowo wraca do zera. Zastosowany akumulator 4 V / 4 Ah zagwarantuje do 8 godzin pracy modelu SBS-PW-402CR na pojedynczym ładowaniu.

  Tryb oszczędzania energii włącza się już po 10 sekundach bezczynności, ograniczając zużycie prądu. Podwójne wyświetlacze LED (3 z przodu i 3 z tyłu) z podświetleniem wygodny odczyt wyników pomiaru.

  Przedni zestaw wyświetlaczy przeznaczony jest dla osoby obsługującej wagę, drugi – tylny – dla klienta. Znaczne cyfry (15 mm wysokości) korzystną widoczność z pokaźniejszej odległości. Okienka wagi i ceny za kilogram pokazują 5 cyfr, a ceny całkowitej 6 cyfr.

  Urządzenie pozwala wybrać siłę podświetlenia (3 poziomy). Minimalne wymiary (34,5 x 33 x 11,5 cm) i wytrzymała pokrywa powodują, że waga kontrolna zda egzamin na każdym stanowisku roboczym. Waży zaledwie 2,85 kg, co usprawnia jej swobodne przenoszenie.

  Wysokiej jakości podzespoły oraz mocna konstrukcja gwarantują długie i bezawaryjne używanie. Wbudowana poziomica pozwala kontrolować właściwą pozycję wagi. Gumowe nóżki zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu i zarysowaniu powierzchni blatu.

  Gotowość do zastosowania natychmiast po wyjęciu z opakowania wynika z fabrycznego skalibrowania (urządzenie nie wymaga dopełniającej kalibracji), co powiększa wygodę jego obsługi. Zaimplementowano także zabezpieczenie przed przeciążeniem – gdy ciężar produktów na platformie ważącej przekroczy dopuszczalny limit, sprzęt wysyła sygnał dźwiękowy i graficzny.

  też o niskim stopniu naładowania baterii.Podsumowanie, czyli jaka waga sklepowa do 200 zł najlepsza?


Najlepsza waga sklepowa do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza waga sklepowa do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wagi sklepowe – Zestawienie na kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wag sklepowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sklepowych i magazynowych wag kontrolnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka waga sklepowa do 200 zł opinie,
 • dobre wagi sklepowe do 200 zł cena,
 • ranking wag sklepowych do 200 zł,
 • waga sklepowa do 200 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...