Ranking telefonów stacjonarnych Siemens. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Telefony stacjonarne / Ranking telefonów stacjonarnych Siemens


Pomagamy w wyborze dobrych telefonów stacjonarnych Siemens. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych telefonów stacjonarnych Siemens,
 • TOP5 często wybieranych aparatów telefonicznych stacjonarnych.

Jakie telefony stacjonarne Siemens najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane telefony stacjonarne Siemens, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking telefonów stacjonarnych Siemens, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550 Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset Comfort 550

  znakomite połączenie: korzystanie z telefonu może być wyjątkowo proste

  Po co wybierać, skoro można posiadać wszystko naraz? Gigaset COMFORT 550 zniewala ponadczasowo wytwornym wzornictwem, znakomitą ergonomią, zaawansowaną technologią i maksymalną wygodą. To perfekcyjny telefon do domu i na biurko. Technologia kryjąca się pod stylową obudową jest progresywna, a jej liczne funkcje zrobią na Tobie wrażenie. Ten telefon bezprzewodowy można nie tylko zobaczyć,na dodatek usłyszeć, ponieważ ma nieprzeciętną akustykę. A gdy pracujesz w domu, za każdym razem będziesz miał wolne ręce, dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego, a także zintegrowanego zestawu głośnomówiącego. Model Gigaset COMFORT 550A oferuje także zintegrowaną automatyczną sekretarkę z czasem nagrywania do 30 minut.

  Nawigacja do perfekcji: korzystanie z telefonu może być przyjemne

  Witaj w swej osobistej strefie komfortu: Gigaset COMFORT 550 jest tak nietrudny i miły w obsłudze, że nic nie odciąga Twojej uwagi od tego, co najważniejsze - rozmowy. Spełnia najwyższe standardy jakości Gigaset, a nawigacja po ustawieniach i funkcjach jest intuicyjna. Obfity, kolorowy ekran TFT o wysokim kontraście (44 x 35 mm) oferuje wszystko, czego można oczekiwać od postępowego telefonu bezprzewodowego: Grafikę i czcionk i gwarantujące stosowną czytelność, różnorodną kolorystykę, a także symbole do obsługi menu głównego. Jest to w dodatku niezwykle wygodne, ponieważ tryb jumbo pozwala na bardzo znaczne wyświetlanie cyfr podczas wybierania numeru. Obfite, jednostkowe przyciski z wyczuwalnym punktem oporu i podświetlana klawiatura sprawiają, że Gigaset COMFORT 550 jest nadzwyczajnym towarzyszem w codziennym życiu.

  Aktywacja ochrony połączeń: Twój telefon jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika

  Gdy Twój telefon nie chce przestać dzwonić: Gigaset COMFORT 550 może zablokować niepożądane połączenia. Nowo opracowana wygodna ochrona połączeń bezusterkowo ochroni Cię przed rozmowami reklamowymi albo niebezpiecznymi oszustwami telefonicznymi. W prosty sposób można zablokować do 150 numerów telefonów: Niechciani rozmówcy mogą zostać wpisani na czarną listę lub przeniesieni bezpośrednio z rejestru historii połączeń. W każdej chwili można dodatkowo zablokować lub wyciszyć anonimowych rozmówców. Dzięki funkcji kontroli czasu można określić przedziały czasowe, w których telefon powinien dzwonić lub nie. Niektórych rozmówców możesz traktować preferencyjnie, wpisując ich do książki adresowej VIP, dzięki temu będziesz mógł z nimi rozmawiać w dowolnym momencie. Funkcja ochrony połączeń w telefonie Gigaset COMFORT 550 jest jeszcze bardziej rozbudowana, jeśli zezwolisz na wykonywanie połączeń tylko tym osobom, które znajdują się w Twojej książce adresowej. Przy takim ustawieniu wszystkie inne połączenia są blokowane.

  Wszystkie dane w książce adresowej: Twój telefon to posiada

  Będziemy w kontakcie! - niejednokrotnie brzmi to łatwiej, niż jest w rzeczywistości: Gdzie ponownie umieściłeś ten numer telefonu? Czy oni posiadają inny numer telefonu? A kiedy są ich urodziny? Książka adresowa telefonu Gigaset COMFORT 550 upraszcza komunikację, ponieważ można w niej zapisać do 200 kontaktów, a każdy z nich ma trzy numery telefonu. Wpisy te można także z łatwością wymieniać pomiędzy słuchawkami Gigaset. Jest także praktyczna: programowalne przyciski szybkiego wybierania zezwalają na szybsze dotarcie do wybranych rozmówców, bez konieczności żmudnego wpisywania numerów. Dzięki funkcji automatycznego przypominania o urodzinach, już nigdy nie przegapisz ich wyjątkowego dnia. Możesz także przypisać własne melodie VIP do najważniejszych osób w Twoim życiu, dzięki temu od razu usłyszysz, kto do Ciebie dzwoni.

  teraz wszystko jest dopasowane: Twój Gigaset COMFORT 550 jest unikatowy

  Jeśli masz wysokie wymagania, Gigaset COMFORT 550 jest właśnie dla Ciebie. Ten bezprzewodowy telefon jest jeszcze lepszy dzięki możliwościom personalizacji, ponieważ możesz go dopasować do swoich jednostkowych preferencji! Możesz pomiędzy innymi wybierać między różnymi rodzajami tła wyświetlacza: ciemne tło, które nadaje się do postępowego wzornictwa telefonu COMFORT 550, lub białe tło o wysokim kontraście. W sytuacji wygaszacza ekranu można wybrać zegar analogowy albo cyfrowy. Możesz także przystosować dźwięk tego wysokiej jakości telefonu Gigaset do swych potrzeb: Wybierz stosowny zakres częstotliwości spośród dwóch profili akustycznych, by zapewnić sobie słuszne wrażenia słuchowe. Ważnym rozmówcom możesz choćby przypisać własne melodie dzwonka. Brzmi poprawnie? Tak właśnie powinno być.

  Dla starych i młodych: korzystanie z telefonu jest dla wszelkich

  Komunikacja nie jest kwestią wieku: Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i kompatybilności z aparatami słuchowymi, z telefonu Gigaset COMFORT 550 mogą korzystać także osoby starsze. Pomyśleliśmy także o następnej generacji: Funkcja bezpośredniego połączenia oznacza, że wszystkie przyciski uruchamiają wybieranie zaprogramowanego numeru. Jest to doskonałe rozwiązanie dla drobnych dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ponieważ za każdym razem wybierany jest właściwy numer - niezależnie od tego, który przycisk zostanie naciśnięty. Funkcja baby phone jest dodatkowo nad wyraz poręczna: po przekroczeniu określonego progu hałasu, Gigaset COMFORT 550 samoczynnie nawiązuje połączenie z innymi słuchawkami w domu, a choćby ze smartfonem mamy albo taty. W trybie baby phone, połączenia przychodzące są jedynie optycznie sygnalizowane na wyświetlaczu - bez dzwonka.

  za każdym razem obok Ciebie: Twój telefon jest wyjątkowo elastyczny

  Znów zadzwoni gdzieś telefon. Gigaset sprawia, że jesteś dzisiaj mobilny, lecz w codziennym życiu słuchawka nie za każdym razem jest starannie tam, gdzie jej potrzebujesz. Jesteś w piwnicy, a telefon dzwoni w kuchni? prosto temu zaradzić: Gigaset COMFORT 550 posiada możliwość rozbudowy do sześciu słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w swym domu. W kuchni, domowym biurze, salonie czy sypialni - za każdym razem będziesz posiadać pod ręką stosowne urządzenie. Gigaset COMFORT 550 jest wyjątkowo kompatybilny, można go ponadto rozbudować o dopełniające słuchawki Gigaset HX. Przegląd wszystkich słuchawek HX wyszukasz...

  właściwości telefonu analogowego Gigaset Comfort 550:
  • ponadczasowe i eleganckie wzornictwo
  • barwny wyświetlacz TFT 2,2" zapewniający stosowną czytelność
  • Funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego
  • Dwa przyciski wyświetlacza dla ważnych funkcji
  • Nowa, wygodna ochrona połączeń
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów
  • Prosta obsługa
  • spore cyfry do wybierania numerów
  • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
  • Zdejmowany zaczep do paska

☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) ☆

Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset A280
  Podstawowy telefon z znakomitą jakością dźwiękui trybem głośnomówiącym

  • Podświetlany wyświetlacz o przekątnej 1,5
  • Tryb głośnomówiący
  • Długi czas rozmów / czuwania: 18 / 200 h
  • Książka telefoniczna na 80 wpisów
  • technologia ECO DECT

  Funkcje specjalne
  Funkcje systemu z więcej niż jedną słuchawką: darmowe rozmowy wewnętrzne pomiędzy słuchawkami 2 rozmowy jednocześnie (1 zewnętrzna, 1 wewnętrzna) Transfer książki telefonicznej pomiędzy słuchawkami Połączenia wewnętrzne do wszystkich lub do wybranej słuchawki Przekazywanie połączeń zewnętrznych do innych słuchawek z uprzednią konsultacją Konferencja trójstronna (1 rozm. Zewn. + 2 rozm. Wewn.) Połączenia zewnętrzne sygnalizowane we wszelkich słuchawkach Funkcje uzupełniające: Plug&Play (rozpakuj, podłącz i rozmawiaj) Budzik: - z melodią do wyboru Data i czas chronione w przypadku utraty zasilania

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens ☆

Telefon gigaset a180 marki Siemens Najniższa Cena Online

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon gigaset a180 marki Siemens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Telefon bezprzewodowy GIGASET DECT A180 czarny Telefon, który spełnia twoje kryteria - prosty, prosty w obsłudze i w dostępnej cenieOdkryj Gigaset A180. Podstawowy, mocny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany.

  przyjazne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, że wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Znaczny, podświetlany, graficzny ekran usprawnia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, ale tylko podłączenia do sieci.

  I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego sprawia,dobór tego telefonu jest przychylny dla środowiska.Funkcje specjalne: bezpłatne połączenia wewnętrzne Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne regulowana głośność: przy pomocy menu liczba melodii dzwonka: 10 Akcesoria w komplecie: Słuchawka Stacja bazowa 2 akumulatory AAA (NiMH) Zasilacz do stacji bazowej kabel telefoniczny Instrukcja obsługi rozmiary: Słuchawka: 159 x 48 x 30 mm Stacja bazowa: 89 x 80 x 61 mm Podstawka ładująca: 38 x 69 x 75 mm Pozostałe cechy: Akumulator: 2 x NiMH AAA Słuchawka, waga z akumulatorem: 108 g Stacja bazowa: 230 g Podstawka ładująca: 34 g...


☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) ☆

Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset DA310 Telefon przewodowy


  Podstawowy telefon przewodowy z czterema przyciskami szybkiego wybierania numerów
  Interfejs: a/b (RJ11)
  Konfiguracja: 1 linia analogowa (PSTN) Zasilanie: Z linii telefonicznej


  Jakość dźwięku

  • Wysoka jakość dźwięku
  • Przycisk wyciszenia
  • Regulacja głośności słuchawki (2 poziomy)
  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)


  Wygoda – podstawowe informacje
  Książka telefoniczna, a także wybieranie numerów

  • 4 programowalne przyciski prędkiego wybierania
  • 10 numerów szybkiego wybierania (programowanie przycisków numerycznych 0-9)
  • Funkcja notatnika (możliwość zapisywania obecnie wybranego numeru pod przyciskiem szybkiego wybierania)
  • Powtarzanie wybierania ostatniego numeru (do 21 cyfr)
  • Tryb wybierania: DTMF lub impulsowy (ustawienie dokonywane 3-pozycyjnym przełącznikiem)

  Odbieranie połączeń

  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)
  • Sygnał dzwonka odtwarzany w stacji bazowej
  • Możliwość wyłączenia sygnału dzwonka

  Funkcje uzupełniające

  • Plug&play (rozpakuj, podłącz, rozmawiaj)
  • progresywny design
  • Wykonanie z tworzyw wysokiej jakości
  • praktyczna klawiatura
  • Możliwość montażu na ścianie
  • Karta opisowa dla numerów szybkiego wybierania
  • Nie wymaga zasilacza (zasilanie z linii telefonicznej)

  Klawiatura

  • Klawiatura stworzona z materiałów wysokiej jakości
  • komfortowy wymiar przycisków
  • 12 przycisków numerycznych, 4 przyciski prędkiego wybierania i 6 przycisków funkcyjnych: szybkie wybieranie, konfiguracja, wyciszenie, flash, powtarzanie wybierania, regulacja głośności


  dane techniczne
  Słuchawka

  • wymiary:
  • Długość: 46 mm
  • Szerokość: 51 mm
  • Wysokość: 189 mm
  • Masa: 110 g


  System (słuchawka + podstawa)

  • Możliwość montażu na ścianie
  • Podłącznie do 1 linii analogowej
  • wymiary:
  • Długość: 196 mm
  • Szerokość: 158 mm
  • Wysokość: 61 mm
  • Masa: 410 g

  Zawartość opakowania

  • 1 słuchawka
  • 1 podstawa
  • 1 przewód słuchawkowy
  • 1 przewód telefoniczny
  • 1 karta opisowa (prędkie wybieranie numerów)
  • 1 instrukcja obsługi

  przystępne kolory

  • Czarny
  • Biały

☆ Telefon Siemens Gigaset A690 Duo ☆

Telefon Siemens Gigaset A690 Duo Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A690 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A690 Duo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Telefon Gigaset A690DUO czarno-srebrny Po prostu brzmi prawidłowo telefon DECT z wspaniałymi funkcjami audioOdpowiedni dobór dla tych, którzy pragną rozmawiać jednocześnie poprzez słuchawkę, jak i w trybie głośnomówiącym, wykonując inne czynności w tym samym czasie.

  W trybie głośnomówiącym w rozmowie telefonicznej może także uczestniczyć towarzysząca Ci obok osoba, możesz dodatkowozdecydować, który z dwóch dostępnych profili dźwięku o wyższej albo niższej częstotliwości spełni Twoje oczekiwania.

  Cokolwiek wybierzesz, za każdym razem możesz oczekiwać doskonałej jakości głosu!transparentny, poręczny, intuicyjny nieskomplikowany w obsłudze telefon bezprzewodowyPierwszą rzeczą, jaką zauważasz w telefonie Gigaset A690 jest jego wielki, podświetlany, czarno-biały ekran graficzny.

  Jego największe mocne strony to: rozmiar znaków w trybie wybierania, a także silny kontrast między czarnymi cyframi a białym tłem, co w obszernym stopniu usprawnia odczytywanie informacji na ekranie telefonu. Poręczna klawiatura z podświetlanymi przyciskami i instynktowna obsługa ponadto przyczyniają się do pokaźniejszej wygody telefonowania.Czarna lista - nigdy więcej niechcianych połączeńJeśli masz już dość niechcianych połączeń i nękających telemarketerów, można polikwidować połączenia anonimowe albo przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o pojemności maksymalnie 32 wpisów.

  Po aktywacji, funkcja automatyczne odrzuca połączenie z takiego numeru lub oznajmia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie albo skopiować je z historii połączeń.

  Można również zablokować możliwość dzwonienia w przypadku połączeń anonimowych (bez identyfikacji numeru), a także ustawić zakresy czasowe, w których telefon powinien informować albo nie połączenia przychodzące.

  Co więcej, można dodać wybrane numery do grupy VIP tak, żeby upewnić się, że te wywołania za każdym razem będą sygnalizowane nawet wtedy, gdy funkcja "nie przeszkadzać" jest włączona.Telefon bezprzewodowy z książką telefoniczną i długim czasem rozmówGigaset A690 pozwala na 14 godzinny czas rozmowy bez konieczności ładowania.

  dzięki temu możesz być pewny, że Twoja rozmowa nie będzie przerwana a słuchawka będzie za każdym razem gotowa do pracy. Zintegrowana książka telefoniczna może pomieścić do 100 nazw i numerów. Dodatkowo, ostatnie 25 połączeń wraz z numerem rozmówcy oraz godziną, w którym zadzwonił, wyświetlane są na wyświetlaczu telefonu, pozwalając użytkownikowi na szybkie oddzwonienie.

  Słuchawka pozostaje w trybie czuwania przez 180 godzin bez ładowania.Jeszcze więcej możliwości dzięki możliwości podłączenia dodatkowych słuchawekKorzystaj z telefonu wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

  Gigaset A690 można rozszerzyć o maksymalnie cztery dopełniające słuchawki, które komfortowo rozmieścisz w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jesteś w kuchni, sypialni czy w pokoju biurowym, za każdym razem będziesz mieć telefon do ręką.

  za każdym razem przyjaźnie dla środowiska - ograniczenie promieniowania z funkcją ECO DECTPodobnie jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, model Gigaset A690 jest wyekwipowany w przychylną dla środowiska technikę ECO DECT.

  Oznacza to, że telefon nie emituje promieniowania radiowego w trybie czuwania, choćby jeśli korzystasz z wielu słuchawek, pod warunkiem, iż baza systemu i wszystkie podłączone słuchawki obsługują też ECO DECT.

  w trakcie połączenia moc transmisji automatycznie dopasowuje się do odległości pomiędzy słuchawką a bazą telefonu. Im mniejsza odległość pomiędzy słuchawką a bazą, tym niższe promieniowanie. W celu uzyskania maksymalnego zakresu DECT można w każdej chwili wyłączyć tryb ECO DECT.Funkcje specjalne: Funkcja czarnej listy na 32 numery Ustawienia dzwonka: 20 melodii w słuchawce, 5 poziomów głośności + wyłączony + narastający Oddzielne ustawienie dzwonka dla połączeń zewnętrznych/ wewnętrznych Wyciszanie połączeń anonimowych: połączenia z ukrytym numerem są sygnalizowane wyłącznie wzrokowo Tryb dzienny / nocny: czasowe wyciszanie melodii dzwonka, informacja na wyświetlaczu i podświetlany klawisz wiadomości zawiadamiający nowe zdarzenia Bezpośrednie wybieranie numeru z listy połączeń Akcesoria w komplecie: Stacja bazowa Gigaset A690 2 x Słuchawka Gigaset A690H Ładowarka Zasilacz stacji bazowej Zasilacz ładowarki kabel telefoniczny 4 x Akumulator AAA (NiMH) 2 x Pokrywa akumulatorów Instrukcja obsługi wymiary: Słuchawka: 155 x 49 x 28 mm Stacja bazowa: 44 x 88 x 105 mm Ładowarka: 38 x 70 x 77 mm Pozostałe atrybuty:...


☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) ☆

Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon Analogowy Gigaset A170

  Podstawowy, potężny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany. Przyjazne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia powodują, że wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Duży, podświetlany, graficzny ekran usprawnia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, ale tylko podłączenia do sieci. I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego sprawia,wybór tego telefonu jest przychylny dla środowiska.
  - Lista połączeń do 25 wpisów
  - Powtarzanie wybierania ostatnich 10 numerów
  - Wyświetlanie daty i godziny i funkcja alarmu
  - przychylne w użyciu przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia
  - Prezentacja numeru lub nazwy
  - technologia ECO DECT


  Przekonująca jasność: podświetlany graficzny wyświetlacz w kolorze bursztynowym.
  Wart obszerniejszej uwagi: obfity ekran graficzny w nowym A170 wyraźnie kontrastuje napisy oraz cyfry. Dzięki czemu oglądanie książki telefonicznej lub listy połączeń staje się przystępne. Ekran A170 jest także podświetlany dla łatwiejszej obsługi w ciągu dnia i nocy.

  Łatwy nie tylko na pierwszy rzut oka: wygoda obsługi usprawnia wszystko.
  konkretny bezprzewodowy telefon Gigaset A170 w dostępnej cenie, proponuje podstawowe funkcje: przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, że wybieranie staje się wyjątkowo wygodne, a ustawienia plug & play użycie telefonu zaraz po rozpakowaniu. I na koniec: telefon stacjonarny Gigaset A170 umożliwia ciągłe rozmowy do 18 godzin i pozostaje w stanie czuwania do 200 godzin bez ładowania.

  Utrzymywanie połączeń w pamięci: wygodne zachowanie informacji w telefonie.
  Codzienne telefonowanie jest jeszcze komfortowojsze z Gigaset A170, zapamiętującym 25 ostatnich nieodebranych i odebranych rozmów na liście połączeń. Telefon ma także oddzielną listę ostatnich 10 wybieranych numerów w celu szybkiego oddzwaniania. Wszystkie najważniejsze numery znajdują się pod ręką, wpisane do książki telefonicznej o pojemności do 50 kontaktów. To oznacza, że przyjaciele i rodzina są zawsze w zasięgu, po naciśnięciu kilku przycisków.

  zawsze do usług: wszystkie informacje jakich potrzebujesz.
  Ciesz się szybkim dostępem do wszystkich danych, jakich potrzebujesz w ciągu dnia, a także w chwili, gdy ktoś do Ciebie dzwoni: Gigaset A170 prezentuje datę, czas rozmowy oraz przezentację numeru na wyświetlaczu. Zawsze będziesz wiedział kto dzwoni gdy usłyszysz wywołanie. Czy wiedziałeś, iż możesz używać A170 nie tylko jako telefonu? Jeśli potrzebujesz przypomnienia, po prostu użyj funkcji alarmu.

  Witamy w naturalnym domu: funkcja ECO DECT dla redukcji fal radiowych.
  Jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, A170 jest wyposażony w przychylną dla środowiska technologię ECO DECT. To oznacza, że telefon nie emituje fal radiowych w czasie czuwania nawet w przypadku zalogowania kilku słuchawek wspierających technikę ECO DECT. Podczas rozmowy moc transmisji jest automatycznie dobrana do odległości słuchawki od stacji bazowej. Im krótszy dystans tym mniejsze promieniowanie. Dla osiągnięcia maksymalnego zasięgu tryb ECO DECT może być wyłączony w każdym momencie.

  dane technologiczne:

  Nazwa artykułu Gigaset A170

  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  ilość równoległych rozmów (analogowe) 1
  Standardy DECT DECT
  ECO DECT Autom. Reduction of transmission power, Radiation-free in standby mode, Low energy consumption

  Funkcje dopełniające
  Czas czuwania do (h) 200
  Czas rozmowy do (h) 18
  liczba wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 50
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran) Podświetlany wyświetlacz
  liczba obsługiwanych słuchawek 4
  bezpłatne połączenia wewnętrzne Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne Tak

  Funkcje dźwięku
  dostosowywana głośność za pomocą menu
  ilość melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  wariant wyświetlacza wyświetlacz alfanumeryczny, czarno-biały
  rozmiary (wys. × szer. Mm) 22 x 34
  Przekątna (cale) 1,5
  Rozdzielczość (piksele) 70 x 8
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (ilość) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny 25
  Menu w wielu językach (mnóstwo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  ilość wersji językowych 24

  Funkcje klawiatury
  łatwa obsługa przy pomocy przycisku funkcyjnego Tak
  wymiary / dane technologiczne
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm 159 x 48 x 30
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g 108
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 89 x 89 x 43
  Stacja bazowa, waga w g 63
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm 38 x 69 x 75
  Podstawka ładująca, waga w g 34
  Akumulator 2 x NiMH AAAPodobne zestawienia:


Najtańsze telefony stacjonarne Siemens – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze telefony stacjonarne Siemens, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich telefonów stacjonarnych Siemens jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) ☆

Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset DA310 Telefon przewodowy


  Podstawowy telefon przewodowy z czterema przyciskami prędkiego wybierania numerów
  Interfejs: a/b (RJ11)
  Konfiguracja: 1 linia analogowa (PSTN) Zasilanie: Z linii telefonicznej


  Jakość dźwięku

  • Wysoka jakość dźwięku
  • Przycisk wyciszenia
  • Regulacja głośności słuchawki (2 stopnie)
  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)


  Wygoda – podstawowe dane
  Książka telefoniczna i wybieranie numerów

  • 4 programowalne przyciski prędkiego wybierania
  • 10 numerów szybkiego wybierania (programowanie przycisków numerycznych 0-9)
  • Funkcja notatnika (możliwość zapisywania aktualnie wybranego numeru pod przyciskiem szybkiego wybierania)
  • Powtarzanie wybierania ostatniego numeru (do 21 cyfr)
  • Tryb wybierania: DTMF albo impulsowy (ustawienie dokonywane 3-pozycyjnym przełącznikiem)

  Odbieranie połączeń

  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 stopniami głośności)
  • Sygnał dzwonka odtwarzany w stacji bazowej
  • Możliwość wyłączenia sygnału dzwonka

  Funkcje uzupełniające

  • Plug&play (rozpakuj, podłącz, rozmawiaj)
  • progresywny design
  • Wykonanie z materiałów wysokiej jakości
  • użyteczna klawiatura
  • Możliwość montażu na ścianie
  • Karta opisowa dla numerów szybkiego wybierania
  • Nie wymaga zasilacza (zasilanie z linii telefonicznej)

  Klawiatura

  • Klawiatura wykonana z tworzyw wysokiej jakości
  • komfortowy wymiar przycisków
  • 12 przycisków numerycznych, 4 przyciski szybkiego wybierania i 6 przycisków funkcyjnych: szybkie wybieranie, konfiguracja, wyciszenie, flash, powtarzanie wybierania, regulacja głośności


  informacje technologiczne
  Słuchawka

  • wymiary:
  • Długość: 46 mm
  • Szerokość: 51 mm
  • Wysokość: 189 mm
  • Masa: 110 g


  System (słuchawka + podstawa)

  • Możliwość montażu na ścianie
  • Podłącznie do 1 linii analogowej
  • wymiary:
  • Długość: 196 mm
  • Szerokość: 158 mm
  • Wysokość: 61 mm
  • Masa: 410 g

  Zawartość opakowania

  • 1 słuchawka
  • 1 podstawa
  • 1 przewód słuchawkowy
  • 1 przewód telefoniczny
  • 1 karta opisowa (prędkie wybieranie numerów)
  • 1 instrukcja obsługi

  przystępne odcienie

  • Czarny
  • Biały

☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) ☆

Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon Analogowy Gigaset A170

  Podstawowy, solidny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany. Przyjazne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia powodują, że wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Znaczny, podświetlany, graficzny wyświetlacz usprawnia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, ale tylko podłączenia do sieci. I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego powoduje,wybór tego telefonu jest przyjazny dla środowiska.
  - Lista połączeń do 25 wpisów
  - Powtarzanie wybierania ostatnich 10 numerów
  - Wyświetlanie daty i godziny, a także funkcja alarmu
  - przyjazne w użyciu przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia
  - Prezentacja numeru lub nazwy
  - technika ECO DECT


  Przekonująca jasność: podświetlany graficzny wyświetlacz w odcieniu bursztynowym.
  Wart większej uwagi: obfity ekran graficzny w nowym A170 wyraźnie kontrastuje napisy oraz cyfry. Dzięki czemu oglądanie książki telefonicznej albo listy połączeń staje się łatwe. Ekran A170 jest także podświetlany dla łatwiejszej obsługi w ciągu dnia i nocy.

  Łatwy nie tylko na pierwszy rzut oka: wygoda obsługi upraszcza wszystko.
  mocny bezprzewodowy telefon Gigaset A170 w dostępnej cenie, proponuje podstawowe funkcje: przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia powodują, iż wybieranie staje się wyjątkowo wygodne, a ustawienia plug & play wykorzystanie telefonu zaraz po rozpakowaniu. I na koniec: telefon stacjonarny Gigaset A170 pozwala na ciągłe rozmowy do 18 godzin i pozostaje w stanie czuwania do 200 godzin bez ładowania.

  Utrzymywanie połączeń w pamięci: komfortowe zachowanie danych w telefonie.
  Codzienne telefonowanie jest jeszcze komfortowojsze z Gigaset A170, zapamiętującym 25 ostatnich nieodebranych i odebranych rozmów na liście połączeń. Telefon posiada także oddzielną listę ostatnich 10 wybieranych numerów w celu szybkiego oddzwaniania. Wszystkie najważniejsze numery znajdują się pod ręką, wpisane do książki telefonicznej o obszerności do 50 kontaktów. To oznacza, iż przyjaciele i rodzina są za każdym razem w zasięgu, po naciśnięciu kilku przycisków.

  zawsze do usług: wszystkie informacje jakich Ci potrzeba.
  Ciesz się szybkim dostępem do wszelkich informacji, jakich Ci trzeba w ciągu dnia oraz w momencie, gdy ktoś do Ciebie dzwoni: Gigaset A170 demonstruje datę, czas rozmowy, a także przezentację numeru na wyświetlaczu. Zawsze będziesz wiedział kto dzwoni gdy usłyszysz wywołanie. Czy wiedziałeś, iż możesz używać A170 nie tylko jako telefonu? Jeśli Ci trzeba przypomnienia, po prostu użyj funkcji alarmu.

  Witamy w ekologicznym domu: funkcja ECO DECT dla redukcji fal radiowych.
  Jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, A170 jest wyekwipowany w przyjazną dla środowiska technikę ECO DECT. To oznacza, że telefon nie emituje fal radiowych w czasie czuwania choćby w sytuacji zalogowania kilku słuchawek wspierających technologię ECO DECT. W trakcie rozmowy moc transmisji jest automatycznie dopasowana do odległości słuchawki od stacji bazowej. Im krótszy dystans tym mniejsze promieniowanie. Dla osiągnięcia maksymalnego zasięgu tryb ECO DECT może być wyłączony w każdym momencie.

  informacje technologiczne:

  Nazwa artykułu Gigaset A170

  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  ilość równoległych rozmów (analogowe) 1
  Standardy DECT DECT
  ECO DECT Autom. Reduction of transmission power, Radiation-free in standby mode, Low energy consumption

  Funkcje dopełniające
  Czas czuwania do (h) 200
  Czas rozmowy do (h) 18
  ilość wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 50
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany wyświetlacz) Podświetlany wyświetlacz
  liczba obsługiwanych słuchawek 4
  gratisowe połączenia wewnętrzne Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne Tak

  Funkcje dźwięku
  regulowana głośność przy pomocy menu
  liczba melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  typ wyświetlacza ekran alfanumeryczny, czarno-biały
  rozmiary (wys. × szer. Mm) 22 x 34
  Przekątna (cale) 1,5
  Rozdzielczość (piksele) 70 x 8
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny 25
  Menu w wielu językach (dużo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  liczba wersji językowych 24

  Funkcje klawiatury
  prosta obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego Tak
  wymiary / informacje techniczne
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm 159 x 48 x 30
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g 108
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 89 x 89 x 43
  Stacja bazowa, waga w g 63
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm 38 x 69 x 75
  Podstawka ładująca, waga w g 34
  Akumulator 2 x NiMH AAA


☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) ☆

Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset A280
  Podstawowy telefon z znakomitą jakością dźwiękui trybem głośnomówiącym

  • Podświetlany wyświetlacz o przekątnej 1,5
  • Tryb głośnomówiący
  • Długi czas rozmów / czuwania: 18 / 200 h
  • Książka telefoniczna na 80 wpisów
  • technologia ECO DECT

  Funkcje specjalne
  Funkcje systemu z więcej niżeli jedną słuchawką: bezpłatne rozmowy wewnętrzne pomiędzy słuchawkami 2 rozmowy równocześnie (1 zewnętrzna, 1 wewnętrzna) Transfer książki telefonicznej pomiędzy słuchawkami Połączenia wewnętrzne do wszystkich lub do wybranej słuchawki Przekazywanie połączeń zewnętrznych do innych słuchawek z uprzednią konsultacją Konferencja trójstronna (1 rozm. Zewn. + 2 rozm. Wewn.) Połączenia zewnętrzne sygnalizowane we wszelkich słuchawkach Funkcje dodatkowe: Plug&Play (rozpakuj, podłącz i rozmawiaj) Budzik: - z melodią do wyboru Data i czas chronione w sytuacji utraty zasilania

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens ☆

Telefon gigaset a180 marki Siemens Najniższa Cena Online

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon gigaset a180 marki Siemens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Telefon bezprzewodowy GIGASET DECT A180 czarny Telefon, który spełnia twoje wymagania - prosty, nieskomplikowany w obsłudze i w dostępnej cenieOdkryj Gigaset A180. Podstawowy, mocny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany.

  przychylne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia powodują, że wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Obfity, podświetlany, graficzny ekran usprawnia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, lecz tylko podłączenia do sieci.

  I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego powoduje,dobór tego telefonu jest przyjazny dla środowiska.Funkcje specjalne: darmowe połączenia wewnętrzne Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne regulowana głośność: przy pomocy menu ilość melodii dzwonka: 10 Akcesoria w pakiecie: Słuchawka Stacja bazowa 2 akumulatory AAA (NiMH) Zasilacz do stacji bazowej kabel telefoniczny Instrukcja obsługi wymiary: Słuchawka: 159 x 48 x 30 mm Stacja bazowa: 89 x 80 x 61 mm Podstawka ładująca: 38 x 69 x 75 mm Pozostałe właściwości: Akumulator: 2 x NiMH AAA Słuchawka, waga z akumulatorem: 108 g Stacja bazowa: 230 g Podstawka ładująca: 34 g...


☆ Telefon Siemens Gigaset A690 Duo ☆

Telefon Siemens Gigaset A690 Duo Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A690 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A690 Duo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Telefon Gigaset A690DUO czarno-srebrny Po prostu brzmi dobrze telefon DECT z wspaniałymi funkcjami audioOdpowiedni wybór dla tych, którzy pragną rozmawiać zarówno poprzez słuchawkę, jak i w trybie głośnomówiącym, wykonując inne czynności w tym samym czasie.

  W trybie głośnomówiącym w rozmowie telefonicznej może także uczestniczyć towarzysząca Ci obok osoba, możesz jeszczezdecydować, który z dwóch dostępnych profili dźwięku o wyższej lub niższej częstotliwości spełni Twoje kryteria.

  Cokolwiek wybierzesz, zawsze możesz oczekiwać genialnej jakości głosu!klarowny, poręczny, intuicyjny prosty w obsłudze telefon bezprzewodowyPierwszą rzeczą, jaką zauważasz w telefonie Gigaset A690 jest jego pokaźny, podświetlany, czarno-biały wyświetlacz graficzny.

  Jego największe atuty to: wymiar znaków w trybie wybierania oraz silny kontrast między czarnymi cyframi a białym tłem, co w szerokim stopniu usprawnia odczytywanie danych na ekranie telefonu. Ergonomiczna klawiatura z podświetlanymi przyciskami i intuicyjna obsługa dodatkowo przyczyniają się do większej wygody telefonowania.Czarna lista - nigdy więcej niechcianych połączeńJeśli masz już dość niechcianych połączeń, a także nękających telemarketerów, można pousuwać połączenia anonimowe albo przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o obszerności maksymalnie 32 wpisów.

  Po aktywacji, funkcja samoczynne odrzuca połączenie z takiego numeru lub zawiadamia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie lub skopiować je z historii połączeń.

  Można jeszcze zablokować możliwość dzwonienia w sytuacji połączeń anonimowych (bez identyfikacji numeru) oraz ustawić zakresy czasowe, w których telefon powinien oznajmiać lub nie połączenia przychodzące.

  Co więcej, można dodać wybrane numery do grupy VIP tak, by upewnić się, że te wywołania zawsze będą sygnalizowane choćby wtedy, gdy funkcja "nie przeszkadzać" jest włączona.Telefon bezprzewodowy z książką telefoniczną i długim czasem rozmówGigaset A690 zezwala na 14 godzinny czas rozmowy bez konieczności ładowania.

  dzięki czemu możesz być pewny, że Twoja rozmowa nie będzie przerwana a słuchawka będzie za każdym razem gotowa do pracy. Zintegrowana książka telefoniczna może pomieścić do 100 nazw i numerów. Na dodatek, ostatnie 25 połączeń wraz z numerem rozmówcy i godziną, w którym zadzwonił, wyświetlane są na wyświetlaczu telefonu, zezwalając użytkownikowi na szybkie oddzwonienie.

  Słuchawka pozostaje w trybie czuwania poprzez 180 godzin bez ładowania.Jeszcze więcej możliwości dzięki możliwości podłączenia dodatkowych słuchawekKorzystaj z telefonu wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

  Gigaset A690 można powiększyć o maksymalnie cztery dopełniające słuchawki, które wygodnie rozmieścisz w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jesteś w kuchni, sypialni czy w pokoju biurowym, zawsze będziesz posiadać telefon do ręką.

  za każdym razem przyjaźnie dla środowiska - ograniczenie promieniowania z funkcją ECO DECTPodobnie jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, model Gigaset A690 jest wyposażony w przychylną dla środowiska technikę ECO DECT.

  Oznacza to, że telefon nie emituje promieniowania radiowego w trybie czuwania, nawet jeśli korzystasz z wielu słuchawek, pod warunkiem, iż baza systemu i wszystkie podłączone słuchawki obsługują ponadto ECO DECT.

  w trakcie połączenia moc transmisji samoczynnie dostosowuje się do odległości między słuchawką a bazą telefonu. Im mniejsza odległość między słuchawką a bazą, tym niższe promieniowanie. W celu uzyskania maksymalnego zakresu DECT można w każdej chwili wyłączyć tryb ECO DECT.Funkcje specjalne: Funkcja czarnej listy na 32 numery Ustawienia dzwonka: 20 melodii w słuchawce, 5 stopni głośności + wyłączony + narastający Oddzielne ustawienie dzwonka dla połączeń zewnętrznych/ wewnętrznych Wyciszanie połączeń anonimowych: połączenia z ukrytym numerem są sygnalizowane wyłącznie wzrokowo Tryb dzienny / nocny: czasowe wyciszanie melodii dzwonka, informacja na wyświetlaczu oraz podświetlany klawisz wiadomości zawiadamiający świeże zdarzenia Bezpośrednie wybieranie numeru z listy połączeń Akcesoria w komplecie: Stacja bazowa Gigaset A690 2 x Słuchawka Gigaset A690H Ładowarka Zasilacz stacji bazowej Zasilacz ładowarki kabel telefoniczny 4 x Akumulator AAA (NiMH) 2 x Pokrywa akumulatorów Instrukcja obsługi rozmiary: Słuchawka: 155 x 49 x 28 mm Stacja bazowa: 44 x 88 x 105 mm Ładowarka: 38 x 70 x 77 mm Pozostałe właściwości:...Podsumowanie, czyli jaki telefon stacjonarny Siemens najlepszy?


Najlepszy telefon stacjonarny Siemens w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy telefon stacjonarny Siemens w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane stacjonarne aparaty telefoniczne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych telefonów stacjonarnych Siemens nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych aparatów telefonicznych stacjonarnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki telefon stacjonarny Siemens opinie,
 • dobry telefon stacjonarny Siemens cena,
 • telefon stacjonarny Siemens ranking,
 • telefon stacjonarny Siemens jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...