Ranking tablic suchościeralnych do 2500 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice suchościeralne / Ranking tablic suchościeralnych do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych tablic suchościeralnych do 2500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic suchościeralnych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych tablic suchościeralnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tablice suchościeralne do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice suchościeralne do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tablic suchościeralnych do 2500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ tablica magnetyczna suchościeralna jezdna 180 x 120 cm ☆

tablica magnetyczna suchościeralna jezdna 180 x 120 cm Najniższa Cena Online

☆ tablica magnetyczna suchościeralna jezdna 180 x 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wally - piękno dekoracji
 • Nazwa produktu: tablica magnetyczna suchościeralna jezdna 180 x 120 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica magnetyczna suchościeralna jezdna 180 x 120 cm


☆ Tablica suchościeralna doris, dwustronna, obrotowa, 1000x1200 mm marki Aj produkty ☆

Tablica suchościeralna doris, dwustronna, obrotowa, 1000x1200 mm marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Tablica suchościeralna doris, dwustronna, obrotowa, 1000x1200 mm marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Tablica suchościeralna doris, dwustronna, obrotowa, 1000x1200 mm marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  przenośna tablica suchościeralna o konstrukcji dwustronnej. Wysokiej jakości szklana powierzchnia do pisania. Zaopatrzona w koła, aluminiową ramę, a także półkę na pisaki. Tablica suchościeralna to konieczność w każdym biurze i pokoju konferencyjnym. Perfekcyjne narzędzie do prezentacji i wspólnych narad. Mobilna, dwustronna tablica suchościeralna połączona z ergonomicznym, wytwornym, eleganckim designem wysokiej jakości. Kółka upraszczają szybki transport tablicy pomiędzy pomieszczeniami. Dwa z czterech kółek wyekwipowane w hamulce zabezpieczające tablicę przed odsuwaniem się w trakcie pisania. Dwustronność tablicy oznacza pokaźniejszą powierzchnię do pisania. Zmień strony obracając tablicę.
  Po obu stronach płyty posiadają taką samą białą powierzchnię do pisania wytwarzaną z wysokiej jakości emaliowanego szkła, z gwarancją na 30 lat. Twarda i trwała powierzchnia powoduje, że tekst jest wyraźny i widoczny, nietrudny do czyszczenia, tablica ma nad wyraz długą żywotność. Magnetyczna powierzchnia do pisania, umożliwia zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy też jako tablica informacyjna. Rama tablicy produkowana w 50% z tworzyw pochodzących z recyklingu, natomiast tablica w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu.
  Powierzchnia tablicy z dyskretnym aluminiowym wykończeniem zapewniającym obszerniejszą powierzchnię do pisania oraz plastikowe narożniki zabezpieczające przed zniszczeniem. Rama wyekwipowana w półkę na pisaki, dzięki której przechowasz markery, gąbkę i spray do czyszczenia w zasięgu ręki. Tablica dostępna w kilku wymiarach niezwykle nadających się do biur i sal konferencyjnych.

☆ Tablica suchościeralna air, magnetyczna, 1990x1190 mm marki Aj produkty ☆

Tablica suchościeralna air, magnetyczna, 1990x1190 mm marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Tablica suchościeralna air, magnetyczna, 1990x1190 mm marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Tablica suchościeralna air, magnetyczna, 1990x1190 mm marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablica suchościeralna o eleganckim designie. Bez ramy. Ukryte elementy montażowe. Wysokiej jakości powierzchnia do pisania, którą z łatwością wyczyścić. Tablica w 99% nadaje się do recyklingu. Metalowy tył w 50% tworzono z tworzyw z recyklingu. Tablica suchościeralna Air to wysmakowany i minimalistyczny sprzęt konferencyjny. Nie ma ramy. Elementy montażowe są niewidoczne. Takie rozwiązanie zapewnia wrażenie unoszenia się tablicy nad powierzchnią ściany. Dzięki stylowemu designowi nasza tablica stanowi znakomity wybór do każdego postępowego biura.

  Tablica wyekwipowana w wytrzymałą i twardą powierzchnię emaliowaną szkłem optycznym. Powierzchnia posiada funkcję magnetyczną. Powierzchnia do pisania jest łatwa do wyczyszczenia. Starczy spryskać wodą lub umyć specjalnym środkiem do tablic w przypadku zastosowania markera permanentnego.

  Tablica suchościeralna Air gwarantuje długą żywotność. Gwarancja na powierzchnię roboczą to aż 30 lat. Powierzchnia w 50% tworzona z materiałów pochodzących z recyklingu. Tablica w 99% pasuje do ponownego odzyskania.

☆ Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablica do pisania z powierzchnią z utwardzanego szkła, dwoma ramionami przedłużającymi, uchwytem na blok, półką na pisaki oraz chromowaną podstawą na kołach. Szkło to idealna powierzchnia do pisania. Dodaje pomieszczeniom elegancji i zagwarantuje postępowy wygląd. Tablica jest prosta w czyszczeniu, pisaki nie zostawiają smug. Znakomita do długoletniego użytkowania.

  Połączenie utwardzanego szkła w kolorze białym oraz komponentów chromowanych powoduje,mobilna tablica jest wyjątkowo stylowa, a także ergonomiczna. Sprawdzi się w każdym biurze, sali spotkań, a także klasie. Na dodatek 4 mm warstwa hartowanego szkła zapewnia bezpieczne wykorzystywanie.
  Powierzchnia do pisania jest magnetyczna, co zezwala na zawieszanie ogłoszeń i danych przy pomocy magnesów. Dzięki uchwytom typu flipchart można także zawiesić na niej blok.

  Gdy potrzeba pokaźniejszej powierzchni do prezentacji, wystarczy użyć ramion przedłużających.

  Kąt i wysokość tablicy można regulować dla trafnej pozycji podczas pisania.

  Wytrzymała podstawa na 5 kołach zagwarantuje wyśmienitą stabilność. Koła sprawiają, że sprzęt jest przenośny i prosto go przenosić z miejsca na miejsce. Hamulce zapobiegają odjeżdżaniu tablicy podczas używania.

  Dyskretna półka na pisaki stworzona ze stali rdzoodpornej umożliwia przechowywanie przyborów blisko tablicy.

☆ Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 1500x1200 mm, 14226 ☆

Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 1500x1200 mm, 14226 Najniższa Cena Online

☆ Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 1500x1200 mm, 14226 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 1500x1200 mm, 14226
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  przenośna tablica suchościeralna z wysokiej jakości emaliowaną powierzchnią. Zaopatrzona w koła, aluminiową ramę i półkę na pisaki. Tablica suchościeralna to konieczność w każdym biurze i pokoju konferencyjnym. Rewelacyjne narzędzie do prezentacji i wspólnych narad. Przenośna tablica suchościeralna połączona z poręcznym, stylowym, wysmakowanym designem wysokiej jakości. Zaopatrzona w cztery kółka do prędkiego transportu pomiędzy pomieszczeniami. Dwa kółka wyposażone w hamulce zabezpieczające tablicę przed odsuwaniem się w trakcie pisania.
  Biała powierzchnia stworzona z wysokiej jakości emaliowanego szkła z gwarancja na 30 lat. Twarda i trwała powierzchnia sprawia, że tekst jest wyraźny i widoczny, nieskomplikowany do czyszczenia, tablica ma szczególnie długą żywotność. Magnetyczna powierzchnia do pisania, pozwala na zaczepianie prezentacji i wydruków za pomocą magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy również jako tablica informacyjna. Rama tablicy tworzona w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, natomiast tablica w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu.
  Powierzchnia tablicy z dyskretnym aluminiowym wykończeniem zapewniającym obszerniejszą powierzchnię do pisania oraz plastikowe narożniki zabezpieczające przed uszkodzeniem. Rama zaopatrzona w małą półkę na pisaki, dzięki której przechowasz markery, gąbkę i spray do czyszczenia w zasięgu ręki. Tablica przystępna w kilku rozmiarach istotnie nadających się do biur i sal konferencyjnych.

☆ Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 2000x1200 mm, 14227 ☆

Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 2000x1200 mm, 14227 Najniższa Cena Online

☆ Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 2000x1200 mm, 14227 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Mobilna tablica suchościeralna DORIS, 2000x1200 mm, 14227
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  mobilna tablica suchościeralna z wysokiej jakości emaliowaną powierzchnią. Wyposażona w koła, aluminiową ramę oraz półkę na pisaki. Tablica suchościeralna to konieczność w każdym biurze i pokoju konferencyjnym. Znakomite narzędzie do prezentacji i wspólnych narad. Przenośna tablica suchościeralna połączona z poręcznym, wytwornym, gustownym designem wysokiej jakości. Wyposażona w cztery kółka do prędkiego transportu między pomieszczeniami. Dwa kółka wyekwipowane w hamulce zabezpieczające tablicę przed odsuwaniem się w trakcie pisania.
  Biała powierzchnia wyprodukowana z wysokiej jakości emaliowanego szkła z gwarancja na 30 lat. Twarda i trwała powierzchnia powoduje, że tekst jest wyraźny i widoczny, przystępny do czyszczenia, tablica ma niezwykle długą żywotność. Magnetyczna powierzchnia do pisania, zezwala na zaczepianie prezentacji i wydruków przy pomocy magnesów bezpośrednio do powierzchni, służy na dodatek jako tablica informacyjna. Rama tablicy produkowana w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, natomiast tablica w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu.
  Powierzchnia tablicy z dyskretnym aluminiowym wykończeniem gwarantującym większą powierzchnię do pisania, a także plastikowe narożniki zabezpieczające przed uszkodzeniem. Rama zaopatrzona w małą półkę na pisaki, dzięki której przechowasz markery, gąbkę i spray do czyszczenia w zasięgu ręki. Tablica przystępna w kilku rozmiarach wyjątkowo nadających się do biur i sal konferencyjnych.

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 2000x1000 mm, biały, 380243 ☆

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 2000x1000 mm, biały, 380243 Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 2000x1000 mm, biały, 380243 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 2000x1000 mm, biały, 380243
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku wyprodukowana z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (wyłącznie montaż poziomy). Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Szykowne tablice z zaokrąglonymi krawędziami nakłaniają do wykorzystywania. Ukryte komponenty montażowe i brak ramy powoduje, iż tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

  Nasze szklane tablice łączą elegancki wygląd z funkcjonalnością.

  Tablice tworzono z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach. Wytworzono je z hartowanego szkła optycznego dla pięknego wykończenia i odwzorowania odcieni.

  Szklana powierzchnia zapewnia lśnienie i pasuje do codziennego użytkowania. Tablice są gładkie, więc łatwo po nich pisać i utrzymać je w czystości.

  Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Dane należy mocować za pomocą magnesów.

  Tablica o wymiarach 2000x1000 mm wyłącznie do konstrukcji w poziomie.

  Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych. Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

☆ Tablica suchościeralna DORIS, 3500x1200 mm, 11336 ☆

Tablica suchościeralna DORIS, 3500x1200 mm, 11336 Najniższa Cena Online

☆ Tablica suchościeralna DORIS, 3500x1200 mm, 11336 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Tablica suchościeralna DORIS, 3500x1200 mm, 11336
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Wysokiej jakości tablica suchościeralna z 30-letnią gwarancją na powierzchnię do pisania. Tablica w 99% nadaje się do recyklingu. Metalowy tył w 50% tworzono z tworzyw pochodzących z recyklingu. W pakiecie dyskretna półka na pisaki. Tablica suchościeralna to konieczny komponent wyposażenia każdego pokoju spotkań. Genialne narzędzie podczas burz mózgów i firmowych prezentacji. Tablica łączy funkcjonalność ze gustownym i stylowym designem, a także wysoką jakością.
  Powierzchnia do pisania została tworzona z najwyższej jakości emalii szklanej podgrzanej do temperatury 800°C w celu utwardzenia. 30 lat gwarancji na powierzchnię do pisania. Twarda i wytrzymała powierzchnia gwarantuje nieprzeciętną widoczność tekstu i długowieczność. Łatwa do wyczyszczenia. Powierzchnia do pisania z funkcją magnetyczną, co umożliwia mocowanie danych na tablicy przy pomocy magnesów. Dzięki czemu tablica służy także jako centrum danych. Magnetyczny tył tworzono w 50% z tworzyw pochodzących z recyklingu.
  Rama tablicy wykonana z anodowanego aluminium. Rama jest wąska, co sprawia, że powierzchnia do pisania jest obszerniejsza niżeli w innych modelach. Plastikowe narożniki ochronne w kolorze szarym uniemożliwiają uszkodzeniu ramy. W pakiecie półka na pisaki w odcieniu ramy. Umożliwia wygodne przechowywanie markerów, gąbek i sprayu do czyszczenia w pobliżu tablicy. Tablica jest przystępna w wielu wymiarach. Mniejsze znakomicie sprawdzą się do zapisków na stanowisku pracy, pokaźniejsze to wspaniały wybór do sal konferencyjnych i przestrzeni open space.

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) ☆

Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) Najniższa Cena Online

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  biała ceramiczna magnetyczna powierzchnia przeznaczona do pisania markerem nad wyraz dobra ścieralność, powierzchnia niepodatna na zarysowanie gatunkowe wykonania, kompozycja niepodatna na skręcanie / całkowita grubość tablicy 20 mm prosty montaż na ścianę poprzez ramę tablicy w skład tablicy wchodzi półka do odkładania markerów, pakiet do konstrukcji na ścianę tablica jest dostarczana w wytrzymałym opakowaniu kartonowym ze wzmocnieniami z drewna gwarantującymi bezpieczny transport możliwość przymocowania poziomo i pionowo tradycyjny czeski producent


☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok ☆

Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok Najniższa Cena Online

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  biała ceramiczna powierzchnia magnetyczna w srebrnej aluminiowej ramie nadaje się do pisania markerem oporna na zadrapania świetna ścieralność wysokiej jakości kompozycja wytrzymała na skręcenia gromadzi półkę na markery pełna grubość tablicy to 20 mm nieskomplikowany montaż do ściany (opakowanie mieści pakiet do i instrukcję) dostarczana w twardym kartonowym pudełku z drewnianymi usztywnieniami dla bezpiecznego transportu możliwość montażu poziomo i pionowo klasyczny czeski producent


Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice suchościeralne do 2500 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tablice suchościeralne do 2500 zł, wraz z ich charakterystyką oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic suchościeralnych do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) ☆

Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) Najniższa Cena Online

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm (8595696500566)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  biała ceramiczna magnetyczna powierzchnia przeznaczona do pisania markerem szczególnie dobra ścieralność, powierzchnia niepodatna na zarysowanie wysokogatunkowe wykonania, konstrukcja wytrzymała na skręcanie / całkowita grubość tablicy 20 mm nietrudny montaż na ścianę przez ramę tablicy w skład tablicy wchodzi półka do odkładania markerów, komplet do konstrukcji na ścianę tablica jest dostarczana w wytrzymałym opakowaniu kartonowym ze wzmocnieniami z drewna gwarantującymi bezpieczny transport możliwość przymocowania poziomo i pionowo tradycyjny czeski producent


☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok ☆

Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok Najniższa Cena Online

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, czerwona ramka marki Boardok
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  biała ceramiczna powierzchnia magnetyczna w srebrnej aluminiowej ramie pasuje do pisania markerem oporna na zadrapania nieprzeciętna ścieralność wysokiej jakości kompozycja oporna na skręcenia posiada półkę na markery pełna grubość tablicy to 20 mm przystępny montaż do ściany (opakowanie zawiera komplet do , a także instrukcję) dostarczana w twardym kartonowym pudełku z drewnianymi usztywnieniami dla bezpiecznego transportu możliwość konstrukcji poziomo i pionowo tradycyjny czeski producent

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, brązowa ramka marki Boardok ☆

Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, brązowa ramka marki Boardok Najniższa Cena Online

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, brązowa ramka marki Boardok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, brązowa ramka marki Boardok
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  biała ceramiczna powierzchnia magnetyczna w metalicznej aluminiowej ramie pasuje do pisania markerem odporna na zadrapania rewelacyjna ścieralność wysokiej jakości kompozycja niepodatna na skręcenia zawiera półkę na markery całkowita grubość tablicy to 20 mm łatwy montaż do ściany (opakowanie zawiera komplet do , a także instrukcję) dostarczana w twardym kartonowym pudełku z drewnianymi usztywnieniami dla bezpiecznego transportu możliwość montażu poziomo i pionowo konwencjonalny czeski producent

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm, niebieska ramka (8595696500573) ☆

Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm, niebieska ramka (8595696500573) Najniższa Cena Online

☆ Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm, niebieska ramka (8595696500573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Boardok Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200x120 cm, niebieska ramka (8595696500573)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  biała ceramiczna powierzchnia magnetyczna w metalicznej aluminiowej ramie pasuje do pisania markerem odporna na zadrapania genialna ścieralność wysokiej jakości konstrukcja wytrzymała na skręcenia posiada półkę na markery całkowita grubość tablicy to 20 mm przystępny montaż do ściany (opakowanie zawiera zestaw do , a także instrukcję) dostarczana w twardym kartonowym pudełku z drewnianymi usztywnieniami dla bezpiecznego transportu możliwość montażu poziomo i pionowo konwencjonalny czeski producent

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, zielona ramka marki Boardok ☆

Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, zielona ramka marki Boardok Najniższa Cena Online

☆ Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, zielona ramka marki Boardok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: boardOK
 • Nazwa produktu: Biała ceremiczna tablica magnetyczna , 200 x 120 cm, zielona ramka marki Boardok
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  biała ceramiczna powierzchnia magnetyczna w srebrnej aluminiowej ramie nadaje się do pisania markerem wytrzymała na zadrapania rewelacyjna ścieralność wysokiej jakości budowa wytrzymała na skręcenia mieści półkę na markery kompletna grubość tablicy to 20 mm łatwy montaż do ściany (opakowanie posiada pakiet do oraz instrukcję) dostarczana w twardym kartonowym pudełku z drewnianymi usztywnieniami dla bezpiecznego transportu możliwość konstrukcji poziomo i pionowo konwencjonalny czeski producent


Podsumowanie, czyli jaka tablica suchościeralna do 2500 zł najlepsza?


Najlepsza tablica suchościeralna do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica suchościeralna do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre tablice suchościeralne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic suchościeralnych do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych tablic suchościeralnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica suchościeralna do 2500 zł opinie,
 • dobra tablica suchościeralna do 2500 zł cena,
 • tablica suchościeralna do 2500 zł ranking,
 • tablica suchościeralna do 2500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...