Ranking tablic suchościeralnych białych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tablice suchościeralne / Ranking tablic suchościeralnych białych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tablic suchościeralnych białych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tablic suchościeralnych białych,
 • TOP5 chętnie kupowanych tablic suchościeralnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tablice suchościeralne białe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tablice suchościeralne białe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tablic suchościeralnych białych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Szklana tablica suchościeralna glenda, model ścienny, 1200x900 mm, biały marki Aj produkty ☆

Szklana tablica suchościeralna glenda, model ścienny, 1200x900 mm, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna glenda, model ścienny, 1200x900 mm, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna glenda, model ścienny, 1200x900 mm, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Ścienna tablica do pisania z powierzchnią magnetyczną wykonaną z utwardzanego szkła. Dostarczana z elementami mocującymi i półką na pisaki. Szkło to nieprzeciętna powierzchnia do pisania. Dodaje pomieszczeniom elegancji i gwarantuje postępowy wygląd. Powierzchnia jest nad wyraz gładka i nietrudna w czyszczeniu.

  Biała powierzchnia do pisania została tworzona z utwardzanego szkła. Tablica posiada zaokrąglone narożniki, ścięte krawędzie i ukryte części montażowe. Powoduje to, że jest wyjątkowo estetyczna. Będzie rewelacyjnym uzupełnieniem wyposażenia każdego wytwornego biura i sali konferencyjnej. Na dodatek, 4 mm warstwa hartowanego szkła zagwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

  Powierzchnia jest magnetyczna, co sprawia, że można na niej umieszczać notatki, grafy itp. Przy pomocy magnesów. Nie trzeba używać karteczek samoprzylepnych!

  Tablica jest dostarczana z metalową półką na pisaki, dzięki której pisaki i gąbkę masz za każdym razem pod ręką.

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Funkcja magnetyczna, powierzchnia do pisania o wysokim połysku wytwarzana z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do montażu ściennego.
  istotnie estetyczne, designerskie tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Nadają pomieszczeniom charakter i namawiają do używania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy gwarantują lekkość. Wybierz tablice w jednym albo kilku kolorach. Wybierz jeden wymiar albo kilka i twórz oryginalne kompilacje. Tablice są nie tylko praktyczne,w dodatku bardzo wysmakowane - stanowią interesujący ozdobny pomieszczeń. Tablice wykonano z myślą o potrzebach użytkowników. Produkowane zostały z hartowanego szkła optycznego dla spektakularnego wykończenia i odwrozowania odcieni. Szkło optyczne gwarantuje powierzchnię o wysokim połysku, która spełni oczekiwania do codziennej eksploatacji. Szkło stanowi gładką powierzchnię do pisania. Proste ścieranie zapisków i utrzymanie w czystości. Funkcja magnetyczna pozwala używać towaru jako tablicy ogłoszeniowej do prezentacji informacji do ogólnej wiadomości pracowników. Informacje można łatwo i wygodnie zawieszać przy pomocy magnesów, a także wymieniać na świeże. Solidne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Pamiętaj, żeby do tablic w ciemnych kolorach dobierać białe pisaki.


☆ Mobilna tablica suchościeralna emma, dwustronna, 2000x1200 mm, rama biały marki Aj produkty ☆

Mobilna tablica suchościeralna emma, dwustronna, 2000x1200 mm, rama biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Mobilna tablica suchościeralna emma, dwustronna, 2000x1200 mm, rama biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Mobilna tablica suchościeralna emma, dwustronna, 2000x1200 mm, rama biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  elitarna tablica suchościeralna z dwustronną powierzchnią do pisania, z funkcją magnetyczną. Wysokiej jakości emalia szklana. Posiada 4 koła, w tym 2 z blokadą. Wyposażona w dostosowywane uchwyty na blok. W 99% nadaje się do recyklingu.

  Tablica suchościeralna to w dzisiejszych czasach nierozłączna część biura, klasy szkolnej i sali konferencyjnej. Perfekcyjne narzędzie do prezentacji, sesji kreatywnych i burz mózgów. Prezentowana tablica na kołach łączy wykwintny design i wysoką funkcjonalność. Można jej używać jako tablicy suchościeralnej, ogłoszeniowej albo flipchartu. Po obu stronach znajduje się powierzchnia do pisania, gwarantująca dużo miejsca do pracy. Dzięki kołom, tablicę można prosto przemieszczać. Dwa z czterech kół wyekwipowano w hamulce, co pozwala wydajnie unieruchomić artykuł w żądanym miejscu.

  Powierzchnia do pisania została pokryta wysokiej jakości emalią szklaną. Zagwarantuje to twardą, oporną na zadrapania i łatwą w czyszczeniu powierzchnię. Dzięki funkcji magnetycznej, można prędko i z łatwością zawieszać materiały do prezentacji bezpośrednio na tablicy przy pomocy magnesów. Uchwyty pozwalają zawieszać blok o zróżnicowanych rozmiarach. Tablica ma listwę na krawędziach. Rama i tył w tym samym odcieniu.


☆ Aj produkty Szklana tablica suchościeralna stella, 1000x2000 mm, biały ☆

Aj produkty Szklana tablica suchościeralna stella, 1000x2000 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Szklana tablica suchościeralna stella, 1000x2000 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Szklana tablica suchościeralna stella, 1000x2000 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku tworzona z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (wyłącznie montaż poziomy). Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Gustowne, kolorowe tablice o ascetycznym designie. Wykonane z 4 mm hartowanego szkła optycznego. Lekkość i wrażenie unoszenia się nad ścianą uzyskano dzięki niewidocznym elementom montażowym i rezygnacji z ramy.

  Użyj jednej tablicy albo połącz kilka w najróżniejszych kolorach i wymiarach - zamontuj tablice blisko siebie lub w odstępach i stwórz nowoczesną kompilację. Tablice są nie tylko eleganckie i estetyczne, ale także funkcjonalne i wydajne.

  Tablice stworzono z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach. Hartowane szkło gwarantuje błyszczącą powierzchnię, świetną do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc prosto po nich pisać i utrzymać je w czystości.

  Powierzchnia jest magnetyczna, dzięki czemu można wygodnie umieszczać na tablicach dane i ogłoszenia.

  Tablica o rozmiarach 2000x1000 mm wyłącznie do montażu w poziomie.

  Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych. Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

☆ Szklana tablica suchościeralna, obrotowa, 1500x1200 mm, biały marki Aj produkty ☆

Szklana tablica suchościeralna, obrotowa, 1500x1200 mm, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna, obrotowa, 1500x1200 mm, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna, obrotowa, 1500x1200 mm, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Trwała, dwustronna tablica szklana z powierzchnią magnetyczną. Powierzchnia do pisania produkowana z grubego szkła laminowanego. Towar wyposażony w koła z hamulcami. Przenośna tablica szklana to przydatny pomocnik w większości środowisk firmowych.

  świetne rozwiązanie do klas szkolnych, sal konferencyjnych itp. Powierzchnia tablicy pozostała stworzona z 8 mm laminowanego szkła, znanego z trwałości i wytrzymałości na zarysowania. Szkło zagwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Tablica jest dwustronna, co oznacza, iż można jej używać do wielu zastosowań równocześnie bez potrzeby ściarania. Obrotowa tablica szklana posiada chromowaną ramę z elementami ze stylowej i gładkiej stali rdzoodpornej, w tym półką na pisaki.

  Ramę zaprojektoano tak, żeby tablica obracała się wokół osi poziomej. Ma cztery koła z hamulcami, co oznacza, iż można ją prosto przemieszczać i unieruchamiać. Hamulce uniemożliwiają niekontrolowanemu odjeżdżaniu sprzętu.

  Wyposaż obrotową tablicę z praktyczny komplet startowy do modeli szklanych, który posiada pisaki, szmatkę do polerowania, gąbkę do ścierania, spray do czyszczenia i sześć magnesów. Można także nabyć magnesy zaprojektowane specjalnie do używania na szklanych tablicach.


☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku tworzona z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (wyłącznie montaż stopnie). Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Szykowne tablice z zaokrąglonymi krawędziami zachęcają do wykorzystywania. Ukryte komponenty montażowe i brak ramy powoduje, iż tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

  Wybierz tablice w jednym odcieniu albo połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą wykwintny wygląd z funkcjonalnością.

  Tablice tworzono z myślą o profesjonalistach i ich codziennych potrzebach. Wykonano je z hartowanego szkła optycznego dla spektakularnego wykończenia i odwzorowania kolorów.

  Szklana powierzchnia zapewnia połysk i pasuje do codziennego użytkowania. Tablice są gładkie, więc prosto po nich pisać, a także utrzymać je w czystości.

  Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Informacje należy mocować za pomocą magnesów.

  Tablica o wymiarach 1500x1000 mm wyłącznie do montażu w poziomie.

  Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych. Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1000x1000 mm, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1000x1000 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1000x1000 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1000x1000 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Funkcja magnetyczna, powierzchnia do pisania o wysokim połysku wyprodukowana z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do konstrukcji ściennego.

  bardzo estetyczne, designerskie tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Nadają pomieszczeniom charakter i namawiają do używania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy zapewniają lekkość. Wybierz tablice w jednym albo kilku kolorach. Wybierz jeden wymiar albo kilka i twórz oryginalne kompozycje. Tablice są nie tylko użyteczne,na dodatek stanowczo eleganckie - stanowią interesujący dekoracyjny pomieszczeń. Tablice wytwarzano z myślą o potrzebach użytkowników. Wytwarzane zostały z hartowanego szkła optycznego dla efektownego wykończenia i odwrozowania barw. Szkło optyczne zapewnia powierzchnię o wysokim połysku, która sprawdzi się do codziennej eksploatacji. Szkło stanowi gładką powierzchnię do pisania. Przystępne ścieranie zapisków i utrzymanie w czystości. Funkcja magnetyczna pozwala używać towaru jako tablicy ogłoszeniowej do prezentacji informacji do ogólnej wiadomości pracowników. Informacje można z łatwością i wygodnie zawieszać za pomocą magnesów oraz wymieniać na świeże. Mocne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Pamiętaj, aby do tablic w ciemnych kolorach dobierać białe pisaki.☆ Szklana tablica suchościeralna, zaokrąglone narożniki, 300x300 mm, biały, 380203 ☆

Szklana tablica suchościeralna, zaokrąglone narożniki, 300x300 mm, biały, 380203 Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna, zaokrąglone narożniki, 300x300 mm, biały, 380203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna, zaokrąglone narożniki, 300x300 mm, biały, 380203
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Funkcja magnetyczna, powierzchnia do pisania o wysokim połysku tworzona z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do montażu ściennego.

  nad wyraz estetyczne, designerskie tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Nadają pomieszczeniom charakter i namawiają do używania. Ukryte części montażowe i brak ramy zapewniają lekkość. Wybierz tablice w jednym albo kilku kolorach.

  Wybierz jeden rozmiar lub kilka i twórz oryginalne kompozycje. Tablice są nie tylko użyteczne,także nad wyraz szykowne - stanowią atrakcyjny dekoratywny pomieszczeń. Tablice wykonano z myślą o potrzebach użytkowników.

  produkowane zostały z hartowanego szkła optycznego dla pięknego wykończenia i odwrozowania barw. Szkło optyczne gwarantuje powierzchnię o wysokim połysku, która stanie na wysokości zadania do codziennej eksploatacji. Szkło stanowi gładką powierzchnię do pisania.

  Łatwe ścieranie zapisków i utrzymanie w czystości. Funkcja magnetyczna pozwala używać artykułu jako tablicy ogłoszeniowej do prezentacji danych do ogólnej wiadomości pracowników. Informacje można łatwo i komfortowo zawieszać za pomocą magnesów i wymieniać na świeże.

  solidne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Pamiętaj, by do tablic w ciemnych kolorach dobierać białe pisaki.


☆ Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna GLENDA, na kółkach, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablica do pisania z powierzchnią z utwardzanego szkła, dwoma ramionami przedłużającymi, uchwytem na blok, półką na pisaki, a także chromowaną podstawą na kołach. Szkło to znakomita powierzchnia do pisania. Dodaje pomieszczeniom elegancji i zagwarantuje innowacyjny wygląd. Tablica jest łatwa w czyszczeniu, pisaki nie zostawiają smug. Znakomita do długoletniego stosowania.

  Połączenie utwardzanego szkła w kolorze białym oraz elementów chromowanych sprawia,przenośna tablica jest nad wyraz stylowa i użyteczna. Spełni oczekiwania w każdym biurze, sali spotkań oraz klasie. W dodatku 4 mm warstwa hartowanego szkła zapewnia bezpieczne wykorzystywanie.
  Powierzchnia do pisania jest magnetyczna, co zezwala na zawieszanie ogłoszeń i danych przy pomocy magnesów. Dzięki uchwytom rodzaju flipchart można też zawiesić na niej blok.

  Gdy potrzeba większej powierzchni do prezentacji, starczy zastosować ramion przedłużających.

  Kąt oraz wysokość tablicy można regulować dla trafnej pozycji w trakcie pisania.

  Wytrzymała podstawa na 5 kołach zagwarantuje perfekcyjną stabilność. Koła sprawiają, iż sprzęt jest mobilny i z łatwością go przenosić z miejsca na miejsce. Hamulce zapobiegają odjeżdżaniu tablicy podczas użytkowania.

  Dyskretna półka na pisaki wykonana ze stali rdzoodpornej zezwala na przechowywanie przyborów blisko tablicy.

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, na kółkach, zaokrąglone narożniki, biały ☆

Szklana tablica suchościeralna STELLA, na kółkach, zaokrąglone narożniki, biały Najniższa Cena Online

☆ Szklana tablica suchościeralna STELLA, na kółkach, zaokrąglone narożniki, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Szklana tablica suchościeralna STELLA, na kółkach, zaokrąglone narożniki, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  nowoczesna, mobilna tablica emaliowana szkłem optycznym. Szklana powierzchnia o wysokim połysku, z funkcją magnetyczną. Tablica ma zaokrąglone krawędzie. Koła zezwalają na łatwe przemieszczanie, gdy zajdzie potrzeba.

  istotnie estetyczne, designerskie tablice do pisania z zaokrąglonymi krawędziami. Nadają pomieszczeniom charakter i nakłaniają do używania. Zaopatrzone są w koła, co pozwala prosto i szybko przemieszczać produkt, gdy zajdzie potrzeba. Tablice wytworzono z myślą o potrzebach użytkowników. Produkowane zostały z hartowanego szkła optycznego dla atrakcyjnego wykończenia i odwrozowania barw. Szkło optyczne zagwarantuje powierzchnię o wysokim połysku, która stanie na wysokości zadania do codziennej eksploatacji. Szkło stanowi gładką powierzchnię do pisania.

  Funkcja magnetyczna pozwala używać produktu jako tablicy ogłoszeniowej do prezentacji informacji do ogólnej wiadomości pracowników. Dane można prosto i komfortowo zawieszać za pomocą magnesów oraz wymieniać na świeże. Solidne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Pamiętaj, by do tablic w ciemnych kolorach dobierać białe pisaki. Wybierz tablice w jednym lub kilku kolorach. Wybierz jeden rozmiar albo kilka i twórz oryginalne kombinacje.Podobne zestawienia:


Najtańsze tablice suchościeralne białe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tablice suchościeralne białe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tablic suchościeralnych białych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Springos Tablica magnetyczna suchościeralna 60x45 cm (5907719400112) ☆

Springos Tablica magnetyczna suchościeralna 60x45 cm (5907719400112) Najniższa Cena Online

☆ Springos Tablica magnetyczna suchościeralna 60x45 cm (5907719400112) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Tablica magnetyczna suchościeralna 60x45 cm (5907719400112)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablice magnetyczne idealnie pasują do każdego domu i biura. Sprawdzają się jako użyteczne powierzchnie do prezentacji widocznych danych. Tablica marki Springos zaprojektowana została z najlepszych jakościowo tworzyw. Biała powierzchnia dysponuje właściwościami suchościeralnymi do pisania markerami, które łatwo zetrzeć a także magnetycznymi do przyczepiania notatek za pomocą magnesów. Dolna półeczka utrzymuje pisaki i gąbkę, które przydają się podczas prezentacji. Dzięki niej za każdym razem w pobliżu znajdą się najpotrzebniejsze akcesoria.


  atrybuty:

  • firma: Springos
  • Kolor: biały
  • cechy: suchościeralna, magnetyczna
  • zalety: dolna półeczka na akcesoria z regulacją umiejscowienia, zabezpieczona folią ochronną, zawieszenie przy pomocy haków w poziomie
  • Wysokość: 45 cm
  • Szerokość: 60 cm
  • Rogi: zabezpieczone i zaokrąglone
  • Dolna półeczka: 21x4 cm

  Kod towaru: MB0001

  Nr oferty xSale MB0001

☆ Tablica suchościeralna 01x 068 białe tulipany marki Wally - piękno dekoracji ☆

Tablica suchościeralna 01x 068 białe tulipany marki Wally - piękno dekoracji Najniższa Cena Online

☆ Tablica suchościeralna 01x 068 białe tulipany marki Wally - piękno dekoracji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wally - piękno dekoracji
 • Nazwa produktu: Tablica suchościeralna 01x 068 białe tulipany marki Wally - piękno dekoracji
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica Suchościeralna 068 białe tulipanto samoprzylepna tablica która wyśmienicie spełni oczekiwania w firmie, placówkach szkoleniowych i domu. Posłuży jako użyteczne narzędzie pracy podczas wykładów, szkoleń, konferencji, narad czy prezentacji multimedialnych.


☆ Wally - piękno dekoracji Tablica suchościeralna 01x 083 białe kwiaty ☆

Wally - piękno dekoracji Tablica suchościeralna 01x 083 białe kwiaty Najniższa Cena Online

☆ Wally - piękno dekoracji Tablica suchościeralna 01x 083 białe kwiaty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wally - piękno dekoracji
 • Nazwa produktu: Wally - piękno dekoracji Tablica suchościeralna 01x 083 białe kwiaty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

  Tablica suchościeralna 083 białe kwiaty to samoprzylepna tablica która genialnie stanie na wysokości zadania w firmie, placówkach szkoleniowych i domu. Posłuży jako poręczne narzędzie pracy w trakcie wykładów, szkoleń, konferencji, narad czy prezentacji multimedialnych.


☆ Tablica magnetyczna suchościeralna, biała, 80x50 cm (5902622411309) ☆

Tablica magnetyczna suchościeralna, biała, 80x50 cm (5902622411309) Najniższa Cena Online

☆ Tablica magnetyczna suchościeralna, biała, 80x50 cm (5902622411309) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Tablica magnetyczna suchościeralna, biała, 80x50 cm (5902622411309)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:
  Tablica magnetyczna suchościeralna, biała, 80x50 cm

☆ Tablica suchościeralna magnetyczna biała 90x60 cm, 5907719400129 ☆

Tablica suchościeralna magnetyczna biała 90x60 cm, 5907719400129 Najniższa Cena Online

☆ Tablica suchościeralna magnetyczna biała 90x60 cm, 5907719400129 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tablicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Tablica suchościeralna magnetyczna biała 90x60 cm, 5907719400129
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tablice suchościeralne
 • Charakterystyka / Opis tablicy:

   marka: Springos Kolor: biały cechy: suchościeralna, magnetyczna zalety: dolna półeczka na akcesoria z regulacją umiejscowienia, zabezpieczona folią ochronną, zawieszenie za pomocą haków w poziomie Tablice magnetyczne wspaniale pasują do każdego domu i biura.

  Sprawdzają się jako funkcjonalne powierzchnie do prezentacji widocznych informacji. Tablica firmy Springos zaprojektowana została z najkorzystniejszych jakościowo tworzyw. Biała powierzchnia dysponuje właściwościami suchościeralnymi do pisania markerami, które łatwo zetrzeć a także magnetycznymi do przyczepiania notatek za pomocą magnesów.

  Dolna półeczka utrzymuje pisaki i gąbkę, które przydają się podczas prezentacji. Dzięki niej za każdym razem w pobliżu znajdą się najpotrzebniejsze akcesoria. Właściwości: Wysokość: 60 cm Szerokość: 90 cm Rogi: zabezpieczone i zaokrąglone Dolna półeczka: 29,5x4 cm Uchwyty: dwa, o dostosowywanym położeniu Nr oferty xSale MB0002...Podsumowanie, czyli jaka tablica suchościeralna biała najlepsza?


Najlepsza tablica suchościeralna biała w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza tablica suchościeralna biała w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre tablice suchościeralne – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji tablic suchościeralnych białych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych tablic suchościeralnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka tablica suchościeralna biała opinie,
 • dobra tablica suchościeralna biała cena,
 • tablica suchościeralna biała ranking,
 • tablica suchościeralna biała jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...