Ranking stołów konferencyjnych do 10000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stołów konferencyjnych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych stołów konferencyjnych do 10000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stołów konferencyjnych do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stołów konferencyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoły konferencyjne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoły konferencyjne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stołów konferencyjnych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, biała rama, szarobrązowy ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, biała rama, szarobrązowy Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, biała rama, szarobrązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, biała rama, szarobrązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Wszechstronny stół konferencyjny do pracy na siedząco i stojąco. Dostępny w kilku długościach. Wybierz stół w rozmiarze dopasowanym do wymiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest komfortowa i praktyczna. Stylowy design z wytrzymałym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt nieznacznego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY przystępny jest w kilku najróżniejszych długościach!

  Stół konferencyjny z regulacją wysokości to genialne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku dopasujesz wysokość, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania. Możesz także zachować różne wysokości robocze, korzystając z funkcji pamięci, aby z łatwością je ustawić przed spotkaniem.

  Stół konferencyjny oferuje dźwiękochłonny blat z linoleum, który spełni oczekiwania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obfite spotkania. Polepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej sprawne. Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół łatwo utrzymać w czystości — wystarczy wytrzeć wilgotną lub suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, iż pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Wysmakowana rama w kształcie litery T. Rama tego typu nie zajmuje mnóstwo miejsca, co powiększa dostępną przestrzeń pod blatem i ułatwia sprzątanie. Rama z regulacją wysokości jest zaopatrzona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko.

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, srebrna rama, zakurzony niebieski ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, srebrna rama, zakurzony niebieski Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, srebrna rama, zakurzony niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości AUDREY, 3200x1200 mm, srebrna rama, zakurzony niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Wszechstronny stół konferencyjny do pracy na siedząco i stojąco. Przystępny w kilku długościach. Wybierz stół w wymiarze dopasowanym do rozmiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest komfortowa i użyteczna. Stylowy design z wytrzymałym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt niepokaźnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY przystępny jest w kilku najróżniejszych długościach!

  Stół konferencyjny z regulacją wysokości to nadzwyczajne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość i zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania. Możesz także zachować różnorodne wysokości robocze, korzystając z funkcji pamięci, aby z łatwością je ustawić przed spotkaniem.

  Stół konferencyjny oferuje dźwiękochłonny blat z linoleum, który stanie na wysokości zadania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się duże spotkania. Ulepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej produktywne. Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości — wystarczy wytrzeć wilgotną lub suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co sprawia, iż pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Gustowna rama w profilu litery T. Rama tego typu nie zajmuje niemało miejsca, co rozszerza dostępną przestrzeń pod blatem i upraszcza sprzątanie. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody w trakcie opuszczania lub podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko.

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości audrey, 4000x1200 mm, biała rama, szarobrązowy marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości audrey, 4000x1200 mm, biała rama, szarobrązowy marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości audrey, 4000x1200 mm, biała rama, szarobrązowy marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości audrey, 4000x1200 mm, biała rama, szarobrązowy marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Wszechstronny stół konferencyjny do pracy na siedząco i stojąco. Przystępny w kilku długościach. Wybierz stół w rozmiarze przypasowanym do wymiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest komfortowa i praktyczna. Stylowy design z wytrzymałym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów lub tłoczeniu się wokół zbyt niewiele znaczącego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku różnorodnych długościach!

  Stół konferencyjny z regulacją wysokości to świetne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość oraz zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania. Możesz także zachować najróżniejsze wysokości robocze, korzystając z funkcji pamięci, aby z łatwością je ustawiać przed spotkaniem.

  Stół konferencyjny proponuje dźwiękochłonny blat z linoleum, który spełni oczekiwania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się pokaźne spotkania. Poprawia koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki temu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej produktywne. Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co sprawia, iż kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości — starczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, że pracuje się przy nim wyjątkowo komfortowo. Elegancka rama w profilu litery T. Rama tego typu nie zajmuje dużo miejsca, co rozszerza przystępną przestrzeń pod blatem i upraszcza sprzątanie. Rama z regulacją wysokości jest wyposażona w mechanizm antykolizyjny, który wyczuwa przeszkody podczas opuszczania albo podnoszenia i natychmiast zatrzymuje biurko.

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – rewelacyjny na aktywne spotkania. Kształt pozwala łatwo nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny QBUS znamionuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go nadzwyczajnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Perfekcyjny dobór do postępowego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to doskonały sposób na rozszerzenie ruchu w naszym powszednim życiu i niejednokrotnie są bardziej sprawne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię odporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest solidna, a blat jest unoszony dzięki dwóm mocnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest bardzo wysoki.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS idealnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, czarna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – nieprzeciętny na aktywne spotkania. Zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny QBUS znamionuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go świetnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Doskonały dobór do innowacyjnego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to znakomity sposób na rozszerzenie ruchu w naszym rutynowym życiu i nieraz są bardziej skuteczne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest solidna, a blat jest unoszony dzięki dwóm potężnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest nad wyraz wysoki.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS świetnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był produktywny!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – nadzwyczajny na aktywne spotkania. Kolisty zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS cechuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go idealnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ rewelacyjnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Genialny wybór do nowoczesnego biura.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to wyśmienity sposób na zwiększenie ruchu w naszym codziennym życiu i często są bardziej efektywne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go idealnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest konkretna, a blat jest unoszony dzięki dwóm konkretnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest szczególnie wysoki.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS wspaniale do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – idealny na aktywne spotkania. Okrągły kształt pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię oporną na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS cechuje się nieśmiertelną i prostą konstrukcją, co czyni go idealnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ wspaniale komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Rewelacyjny dobór do innowacyjnego biura.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to rewelacyjny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i nieraz są bardziej produktywne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat proponuje powierzchnię odporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest potężna, a blat jest unoszony dzięki dwóm solidnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest stanowczo wysoki.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS wspaniale do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był sprawny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – nieprzeciętny na aktywne spotkania. Kolisty kształt pozwala łatwo nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię oporną na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS charakteryzuje się nieśmiertelną i prostą konstrukcją, co czyni go wspaniałym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Rewelacyjny dobór do postępowego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i często są bardziej sprawne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię odporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest solidna, a blat jest unoszony dzięki dwóm potężnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest wyjątkowo wysoki.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS genialnie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, dąb ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – idealny na aktywne spotkania. Zarys pozwala łatwo nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny QBUS charakteryzuje się nieśmiertelną i prostą konstrukcją, co czyni go nadzwyczajnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Genialny wybór do postępowego biura.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na zwiększenie ruchu w naszym powszednim życiu i nieraz są bardziej wydajne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat proponuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest potężna, a blat jest unoszony dzięki dwóm mocnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest nad wyraz wysoki.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS wspaniale do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, brzoza ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 4000x1200 mm, biała rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – perfekcyjny na aktywne spotkania. Kształt pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny QBUS znamionuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go nadzwyczajnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ nieprzeciętnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Wyśmienity wybór do innowacyjnego biura.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to doskonały sposób na zwiększenie ruchu w naszym powszednim życiu i niejednokrotnie są bardziej efektywne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat proponuje powierzchnię oporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest konkretna, a blat jest unoszony dzięki dwóm potężnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest stanowczo wysoki.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS wspaniale do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był wydajny!


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoły konferencyjne do 10000 zł – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze stoły konferencyjne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stołów konferencyjnych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – znakomity na aktywne spotkania. Krągły zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS znamionuje się ponadczasową i prostą konstrukcją, co czyni go doskonałym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Nieprzeciętny dobór do progresywnego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i niejednokrotnie są bardziej wydajne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię odporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest solidna, a blat jest unoszony dzięki dwóm konkretnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest stanowczo wysoki.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS idealnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był produktywny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – wyśmienity na aktywne spotkania. Kolisty kształt pozwala łatwo nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS cechuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go idealnym punktem wyjścia do projektowania pomieszczenia, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Genialny wybór do postępowego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to genialny sposób na rozszerzenie ruchu w naszym powszednim życiu i niejednokrotnie są bardziej skuteczne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest mocna, a blat jest unoszony dzięki dwóm mocnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest nad wyraz wysoki.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS genialnie do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, biała rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – doskonały na aktywne spotkania. Krągły zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię odporną na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS znamionuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go genialnym punktem wyjścia do projektowania pomieszczenia, ponieważ wyśmienicie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Doskonały dobór do progresywnego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to wyśmienity sposób na rozszerzenie ruchu w naszym rutynowym życiu i nieraz są bardziej produktywne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię oporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest solidna, a blat jest unoszony dzięki dwóm mocnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest bardzo wysoki.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS idealnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, dąb ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, czarna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – wspaniały na aktywne spotkania. Okrągły zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię oporną na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS charakteryzuje się nieprzemijalną i prostą konstrukcją, co czyni go świetnym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ rewelacyjnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Perfekcyjny dobór do innowacyjnego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to perfekcyjny sposób na powiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i niejednokrotnie są bardziej produktywne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest potężna, a blat jest unoszony dzięki dwóm solidnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest wyjątkowo wysoki.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS doskonale do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był skuteczny!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, srebrna rama, dąb ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 3200x1200 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – rewelacyjny na aktywne spotkania. Krągły zarys pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat proponuje powierzchnię odporną na odciski palców. Stół konferencyjny QBUS charakteryzuje się nieśmiertelną i prostą konstrukcją, co czyni go doskonałym punktem wyjścia do projektowania wnętrza, ponieważ świetnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Znakomity wybór do postępowego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to perfekcyjny sposób na rozszerzenie ruchu w naszym codziennym życiu i często są bardziej wydajne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go idealnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię niepodatną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest konkretna, a blat jest unoszony dzięki dwóm konkretnym i cichym silnikom. Zakres regulacji pomiędzy najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest bardzo wysoki.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z linii QBUS wyśmienicie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, by Twój dzień pracy był efektywny!


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stół konferencyjny do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stół konferencyjny do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stół konferencyjny do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze stoliki do biura – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych stołów konferencyjnych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stołów konferencyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stół konferencyjny do 10000 zł opinie,
 • dobry stół konferencyjny do 10000 zł cena,
 • stół konferencyjny do 10000 zł ranking,
 • stół konferencyjny do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...