Ranking stolików biurowych o wysokości 74 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o wysokości 74 cm


Pomagamy w wyborze dobrych stolików biurowych o wysokości 74 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o wysokości 74 cm,
 • TOP5 często wybieranych stołów i stolików do biura.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o wysokości 74 cm najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o wysokości 74 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stolików biurowych o wysokości 74 cm, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały ☆

Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie głównie w innowacyjnych wnętrzach, w których cechować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różnorodne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym różnorodne zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech atrakcyjnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wyprodukowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytwarzane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły linii Solid są stworzone z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób perfekcyjnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to poręczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą perfekcyjnym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Poręcznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są stworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, orzech ☆

Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale użyteczne
  Linia mebli Solid znajduje użycie w głównej mierze w nowoczesnych wnętrzach, w których cechować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała seria Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają zróżnicowane stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym przeróżne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wykonanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są produkowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wyprodukowane z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób perfekcyjnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to użyteczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych funkcjonalnych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą znakomitym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Użytecznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, orzech ☆

Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje użycie głównie w progresywnych wnętrzach, w których cechować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała seria Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają najróżniejsze stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym najróżniejsze potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest tworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są stworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły kolekcji Solid są wykonane z konkretnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to ergonomiczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych ergonomicznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą perfekcyjnym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyekwipowane w prowadnice kulkowe z domykaniem. Poręcznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, orzech ☆

Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale ergonomiczne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie na ogół w progresywnych wnętrzach, w których znamionować się będzie jej proste i zarazem dokładne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają rozmaite stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym przeróżne zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech atrakcyjnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest produkowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są tworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są tworzone z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób rewelacyjnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych poręcznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą wyśmienitym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Użytecznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są produkowane z polerowanego aluminium.


☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech ☆

Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły poręczne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie w głównej mierze w nowoczesnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem dokładne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różnorodne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym rozmaite zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest wyprodukowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytwarzane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły kolekcji Solid są wyprodukowane z konkretnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób nieprzeciętnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to praktyczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą znakomitym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyekwipowane w prowadnice kulkowe z domykaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytwarzane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie zwykle w nowoczesnych wnętrzach, w których znamionować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała linia Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym rozmaite potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest produkowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytwarzane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są stworzone z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób wyśmienitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych ergonomicznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą doskonałym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: B2B Partner
 • Nazwa produktu: Biurko DOUBLE SOLID, 1800 x 1650 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale ergonomiczne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie przeważnie w innowacyjnych wnętrzach, w których cechować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała seria Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają przeróżne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym zróżnicowane potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech interesujących dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest stworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wyprodukowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wyprodukowane z potężnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób wyśmienitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to użyteczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą znakomitym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Poręcznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są stworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  detale funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie przede wszystkim w postępowych wnętrzach, w których wyróżniać się będzie jej proste i zarazem skrupulatne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różnorodne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym różne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wytworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wyprodukowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wytworzone z potężnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób nadzwyczajnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to ergonomiczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą wspaniałym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są produkowane z polerowanego aluminium.


☆ Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, orzech ☆

Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1650 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły ergonomiczne
  Linia mebli Solid znajduje użycie typowo w nowoczesnych wnętrzach, w których wyróżniać się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają zróżnicowane stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym rozmaite zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów serii mebli Solid jest wytwarzanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są tworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wyprodukowane z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób genialnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych ergonomicznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą wspaniałym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są tworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły poręczne
  Linia mebli Solid znajduje użycie z reguły w postępowych wnętrzach, w których cechować się będzie jej proste i zarazem skrupulatne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają przeróżne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym najróżniejsze zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech interesujących dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów serii mebli Solid jest wyprodukowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są produkowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły kolekcji Solid są wyprodukowane z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to użyteczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych praktycznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą świetnym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Użytecznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o wysokości 74 cm – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o wysokości 74 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o wysokości 74 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, biały ☆

Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły ergonomiczne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie w głównej mierze w postępowych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem staranne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają przeróżne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym najróżniejsze potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest produkowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wytworzone z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób wyśmienitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to poręczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą wspaniałym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Ergonomicznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są produkowane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły ergonomiczne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie głównie w progresywnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem skrupulatne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają najróżniejsze stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym przeróżne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wytwarzanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytwarzane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są produkowane z potężnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe części do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą nieprzeciętnym sposobem na użycie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyekwipowane w prowadnice kulkowe z domykaniem. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wykonane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech ☆

Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko SINGLE SOLID, 1800 x 800 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły użyteczne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie zwykle w progresywnych wnętrzach, w których znamionować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała linia Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają rozmaite stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym różnorodne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest wytwarzanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są produkowane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły linii Solid są wykonane z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dopełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób nieprzeciętnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to praktyczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych funkcjonalnych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą genialnym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Ergonomicznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje użycie głównie w postępowych wnętrzach, w których znamionować się będzie jej proste i zarazem skrupulatne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają rozmaite stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym różnorodne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest wytworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wykonane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły kolekcji Solid są wytwarzane z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające części do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób perfekcyjnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych funkcjonalnych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą nadzwyczajnym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Ergonomicznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytwarzane z polerowanego aluminium.


☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, biały ☆

Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 1x rozszerzenie blatu, 2100 x 1250 x 743 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły użyteczne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie typowo w nowoczesnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem staranne wykonanie. Cała linia Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym przeróżne zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech niebanalnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest wykonanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wykonane z mocnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe elementy do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to poręczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych funkcjonalnych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą doskonałym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyekwipowane w prowadnice kulkowe z domykaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wykonane z polerowanego aluminium.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o wysokości 74 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o wysokości 74 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o wysokości 74 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre stoliki do biura – TOP5 na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o wysokości 74 cm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stołów i stolików do biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o wysokości 74 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o wysokości 74 cm cena,
 • stolik biurowy o wysokości 74 cm ranking,
 • stolik biurowy o wysokości 74 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...