Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych stolików biurowych o szerokości 240 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o szerokości 240 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o szerokości 240 cm najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o szerokości 240 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 2400x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy ☆

Stół konferencyjny AUDREY, 2400x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 2400x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny AUDREY, 2400x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny przystępny w kilku zróżnicowanych długościach. Wybierz stół w wymiarze dopasowanym do wymiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest jednocześnie komfortowa i ergonomiczna. Stół zaopatrzono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w kształcie T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt niedużego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku różnych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który sprawdzi się w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obszerne spotkania. Poprawia koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki temu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej efektywne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół prosto utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną lub suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, że pracuje się przy nim wyjątkowo komfortowo. Użyteczna rama w profilu T nie zajmuje sporo miejsca, co powiększa dostępną przestrzeń pod blatem. Zarówno rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 2400x1200 mm, czarny stelaż, niebieski ☆

Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 2400x1200 mm, czarny stelaż, niebieski Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 2400x1200 mm, czarny stelaż, niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 2400x1200 mm, czarny stelaż, niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny przystępny w kilku różnorodnych długościach. Wybierz stół w wymiarze przypasowanym do wymiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie wygodna i poręczna. Stół wyposażono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w kształcie T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt niepokaźnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku zróżnicowanych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który spełni oczekiwania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obfite spotkania. Poprawia koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej produktywne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, iż pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Ergonomiczna rama w kształcie T nie zajmuje sporo miejsca, co rozszerza przystępną przestrzeń pod blatem. Równocześnie rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

☆ Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, brzoza ☆

Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – perfekcyjny na aktywne spotkania. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który rewelacyjnie spełni oczekiwania w postępowym środowisku biurowym. Prostota stołu sprawia, że jest idealnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na powiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i nieraz są bardziej sprawne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno niewiele znaczącego biura lub sporej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. Spójny design ułatwia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, biały ☆

Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – znakomity na aktywne spotkania. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który perfekcyjnie sprawdzi się w progresywnym środowisku biurowym. Prostota stołu sprawia, że jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to idealny sposób na powiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i niejednokrotnie są bardziej sprawne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno nieznacznego biura lub wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. Spójny design usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, dąb marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – znakomity na aktywne spotkania. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który wspaniale sprawdzi się w progresywnym środowisku biurowym. Prostota stołu powoduje, iż jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i niejednokrotnie są bardziej sprawne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i niemało kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb jednocześnie niewielkiego biura lub obszernej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. Spójny design usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zagwarantuje jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, czarna rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – doskonały na aktywne spotkania. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który wspaniale sprawdzi się w postępowym środowisku biurowym. Prostota stołu powoduje, że jest nadzwyczajnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i często są bardziej skuteczne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno małego biura albo obfitej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. Spójny design usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zagwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, dąb marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, dąb marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, dąb marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, dąb marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – świetny na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który idealnie spełni oczekiwania w nowoczesnym środowisku biurowym. Prostota stołu powoduje, że jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się między pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na powiększenie ruchu w naszym codziennym życiu i niejednokrotnie są bardziej sprawne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i niemało barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb jednocześnie niewielkiego biura lub sporej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. Spójny design upraszcza dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zagwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, biały ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – świetny na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w progresywnym środowisku biurowym. Prostota stołu powoduje, iż jest perfekcyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to nieprzeciętny sposób na rozszerzenie ruchu w naszym powszednim życiu i często są bardziej wydajne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno drobnego biura lub pokaźnej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. Spójny design usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zapewnia jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, czarny ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, biała rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – genialny na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który wyśmienicie sprawdzi się w progresywnym środowisku biurowym. Prostota stołu sprawia, że jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to rewelacyjny sposób na powiększenie ruchu w naszym codziennym życiu i nieraz są bardziej efektywne konwencjonalne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i niemało barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno śladowego biura albo sporej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. Spójny design upraszcza dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, srebrna rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, srebrna rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, srebrna rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 2400x1200 mm, srebrna rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – rewelacyjny na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który znakomicie spełni oczekiwania w progresywnym środowisku biurowym. Prostota stołu sprawia, iż jest nadzwyczajnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą prosto przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to wspaniały sposób na rozszerzenie ruchu w naszym codziennym życiu i nieraz są bardziej wydajne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję podczas pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i rozszerzyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i mnóstwo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie drobnego biura albo obfitej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. Spójny design usprawnia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o szerokości 240 cm – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o szerokości 240 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o szerokości 240 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o stylowym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który genialnie spełni oczekiwania w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest wspaniałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest wielki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go idealnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb jednocześnie minimalnego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia w dodatku jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest znakomitym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wspaniałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i mnóstwo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb jednocześnie nieznacznego biura, jak i obszernej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zagwarantuje w dodatku jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, biały ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 2400x1200 mm, rama T, czarna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i nowoczesnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który nieprzeciętnie sprawdzi się w innowacyjnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest świetnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest obfity w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i mnóstwo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb zarówno nieznacznego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i gwarantuje także jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wyszukanym i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który wspaniale sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, iż mebel jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest duży w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go genialnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i budujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i mnóstwo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno małego biura, jak i szerokiej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zagwarantuje ponadto jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 2400x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który doskonale spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest idealnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest duży w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno niewiele znaczącego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zapewnia ponadto jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o szerokości 240 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o szerokości 240 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o szerokości 240 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane stoliki do biura – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o szerokości 240 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o szerokości 240 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o szerokości 240 cm cena,
 • stolik biurowy o szerokości 240 cm ranking,
 • stolik biurowy o szerokości 240 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...