Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych stolików biurowych o szerokości 240 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o szerokości 240 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o szerokości 240 cm najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o szerokości 240 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking stolików biurowych o szerokości 240 cm, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można bratać z meblami Primo

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb ☆

Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, naturalny dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły poręczne
  Linia mebli Solid znajduje użycie z zasady w progresywnych wnętrzach, w których wyróżniać się będzie jej proste i zarazem staranne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają najróżniejsze stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym zróżnicowane potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech atrakcyjnych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wyprodukowanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są stworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły kolekcji Solid są stworzone z potężnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o uzupełniające części do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób wyśmienitym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także ubranie. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych użytecznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą znakomitym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Praktycznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytworzone z polerowanego aluminium.


☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, biały ☆

Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły poręczne
  Linia mebli Solid znajduje zastosowanie na ogół w progresywnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem skrupulatne wykonanie. Cała linia Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają różnorodne stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym przeróżne potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech ciekawych dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów linii mebli Solid jest wytworzonych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły linii Solid są wykonane z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dodatkowe komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to funkcjonalna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych poręcznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą nieprzeciętnym sposobem na zastosowanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Poręcznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wyprodukowane z polerowanego aluminium.


☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, orzech ☆

Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, orzech Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1250 x 743 mm, orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły poręczne
  Linia mebli Solid znajduje użycie z reguły w postępowych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem staranne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają zróżnicowane stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym rozmaite zapotrzebowania użytkowników. Można wybierać z trzech interesujących dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów kolekcji mebli Solid jest wytwarzanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wytworzone z konkretnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dopełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to użyteczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje wymiary wygodne przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, ale także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych funkcjonalnych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą genialnym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Ergonomicznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wykonane z polerowanego aluminium.


☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały ☆

Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół DOUBLE SOLID + 2x rozszerzenie blatu, 2400 x 1650 x 743 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:

  szczegóły funkcjonalne
  Linia mebli Solid znajduje wykorzystanie w głównej mierze w progresywnych wnętrzach, w których charakteryzować się będzie jej proste i zarazem precyzyjne wykonanie. Cała kolekcja Solid składa się z kilku głównych produktów, jakimi są biurka, regały, szafki, kontenery i ławeczki. W wyniku ich wzajemnego łączenia powstają rozmaite stanowiska robocze z miejscem na przechowywanie rzeczy spełniającym zróżnicowane potrzeby użytkowników. Można wybierać z trzech interesujących dekorów - biały, naturalny dąb i orzech. Większość produktów serii mebli Solid jest wykonanych z laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Szafy są wytworzone z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

  Stoły robocze
  Stoły serii Solid są wytwarzane z solidnej laminowanej płyty wiórowej o grubości 25 mm. Są oferowane także w wersji uzupełnionej o dopełniające komponenty do siedzenia, które poszerzą przestrzeń roboczą, będąc w ten sposób idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych. Kolejnym elementem, o który można poszerzyć stanowisko pracy, to poręczna ławeczka w tym samym designie. Stoły i ławeczki są oklejone obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

  Miejsce na rzeczy
  Miejsce na rzeczy ma formę albo otwartych regałów z metalowym wzmocnieniem, które ze względu na swoje rozmiary komfortowe przechowywanie segregatorów, albo formę zamykanej szafki, w której możesz przechowywać nie tylko rzeczy służbowe, lecz także odzież. Szafkę można wybrać w wersji z półkami albo z drążkiem na ubrania. Półki w szafkach można przestawiać dowolnie według własnych preferencji. Do dalszych praktycznych rozwiązań miejsca do przechowywania w biurach należą także kontenery, które będą doskonałym sposobem na wykorzystanie miejsca pod biurkiem. Szuflady są zaopatrzone w prowadnice kulkowe z domykaniem. Użytecznym rozwiązaniem jest także niska szafka, która może służyć także do przechowywania butów. Krawędzie płyt są oklejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Metalowe uchwyty szafek i kontenerów są wytwarzane z polerowanego aluminium.

  • półki o nośności do 15 kg przy równomiernym obciążeniu

☆ Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wysmakowanym skandynawskim wzornictwie, z prostym blatem i tradycyjnymi prostymi nogami. Idealne rozwiązanie do łączenia z meblami do przechowywania z kolekcji QBUS. Blat ma powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który znakomicie sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż jest nieprzeciętnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię niepodatną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS świetnie do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był efektywny!

☆ Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny qbus, 2400x1200 mm, 4 nogi, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o stylowym skandynawskim wzornictwie, z prostym blatem i klasycznymi prostymi nogami. Nadzwyczajne rozwiązanie do łączenia z meblami do przechowywania z serii QBUS. Blat ma powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który znakomicie spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu powoduje, że jest wspaniałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Czarno-biały laminat proponuje powierzchnię wytrzymałą na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS doskonale do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, srebrna rama, dąb ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, srebrna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, srebrna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, srebrna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości proponujący stylowy wygląd — wyśmienity do spotkań w trybie siedzącym i stojącym. Blat produkowany został z trwałej stali — materiału, który jest prosty w konserwacji. Blat proponuje powierzchnię uniemożliwiającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny z regulacją wysokości to idealne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku dostosujesz wysokość oraz zmienisz błyskawicznie pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania.

  Stół proponuje prosty i ponadczasowy design. Pasuje do większości krzeseł konferencyjnych. Oferuje prosty, ponadczasowy design i nadaje się do większości krzeseł konferencyjnych.

  Biały i czarny laminat jest niepodatny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole. Rama w kształcie litery T jest niezwykle wytrzymała i nie buduje nieprzyjemnego hałasu podczas regulacji wysokości.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS doskonale do siebie pasują i zezwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, biała rama, jasnoszary ☆

Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, biała rama, jasnoszary Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, biała rama, jasnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulacją wysokości, prostokątny, 2400x1200 mm, biała rama, jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości proponujący stylowy wygląd — wspaniały do spotkań w trybie siedzącym i stojącym. Blat stworzony został z trwałej stali — materiału, który jest łatwy w konserwacji. Blat proponuje powierzchnię zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny z regulacją wysokości to świetne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku przypasujesz wysokość i zmienisz błyskawicznie pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania.

  Stół oferuje prosty i nieśmiertelny design. Nadaje się do większości krzeseł konferencyjnych. Oferuje prosty, ponadczasowy design i nadaje się do większości krzeseł konferencyjnych.

  Biały i czarny laminat jest niepodatny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole. Rama w kształcie litery T jest wyjątkowo wytrzymała i nie generuje nieprzyjemnego hałasu podczas regulacji wysokości.

  Ci potrzeba miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS nieprzeciętnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był wydajny!

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 2400x1200 mm, czarna rama, jasnoszary ☆

Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 2400x1200 mm, czarna rama, jasnoszary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 2400x1200 mm, czarna rama, jasnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny z regulacją wysokości, kształt łodzi, 2400x1200 mm, czarna rama, jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – wspaniały na aktywne spotkania. Kształt pozwala z łatwością nawiązać kontakt wzrokowy wszystkim uczestnikom spotkania. Blat oferuje powierzchnię zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. Stół konferencyjny QBUS charakteryzuje się nieśmiertelną i prostą konstrukcją, co czyni go idealnym punktem wyjścia do projektowania pomieszczenia, ponieważ nadzwyczajnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych. Perfekcyjny dobór do nowoczesnego biura.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to rewelacyjny sposób na zwiększenie ruchu w naszym rutynowym życiu i nieraz są bardziej sprawne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję w trakcie pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i powiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Czarno-biały laminat oferuje powierzchnię oporną na odciski palców, która minimalizuje powstawanie śladów.

  Rama jest mocna, a blat jest unoszony dzięki dwóm potężnym i cichym silnikom. Zakres regulacji między najniższą a najwyższą wysokością roboczą jest wyjątkowo wysoki.

  Ci trzeba miejsca do przechowywania? Meble z kolekcji QBUS genialnie do siebie pasują i pozwalają na łatwą rozbudowę systemu w razie zapotrzebowania. Wszystko po to, żeby Twój dzień pracy był efektywny!


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o szerokości 240 cm – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o szerokości 240 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o szerokości 240 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można jednoczyć z meblami Primo

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały / dąb naturalny ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały / dąb naturalny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały / dąb naturalny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały / dąb naturalny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można bratać z meblami Primo

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / wenge ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / wenge Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / wenge - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / wenge
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można zespalać z meblami Primo

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / orzech ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / orzech Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / orzech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokątny, szary / orzech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można konsolidować z meblami Primo

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały ☆

Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny PRIMO FLEXI 2400 x 1200 mm, prostokatny, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  • blat grubości 25 mm z 2 mm krawędzią, podstawa grubości 18 mm
  • można integrować z meblami Primo


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o szerokości 240 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o szerokości 240 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o szerokości 240 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane stoliki do biura – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o szerokości 240 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o szerokości 240 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o szerokości 240 cm cena,
 • stolik biurowy o szerokości 240 cm ranking,
 • stolik biurowy o szerokości 240 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...