Ranking sejfów do 5000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sejfy do biura / Ranking sejfów do 5000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sejfów do 5000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sejfów do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.

Jakie sejfy do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sejfy do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sejfów do 5000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm ☆

Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm Najniższa Cena Online

☆ Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Justrite Safety Group
 • Nazwa produktu: Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  kolor - magazynowanie - szafy: żółty, pojemność - magazynowanie - szafy: do 100 l., ilość półek - magazynowanie-szafy: 0 - 1 szt., zamykanie: samoczynne, wymiar - magazynowanie - szafy: 89cm x 59cm x 46cm, produktywna szafa ognioodporna.

  Szafa na chemikalia przeznaczona do bezpiecznego przechowywania i magazynowania tworzyw niebezpiecznych oraz substancji łatwopalnych. Może być stawiana na innych meblach albo pod stołem stanowiskowym i stanowić podręczny bezpieczny magazynek.

  Zamykana ręcznie albo samoczynnie. Zagwarantuje rewelacyjną ochronę przeciwogniową w razie wystąpienia pożaru i skutecznie chroni jednocześnie zawartość jak i przed zawartością.. Szafa ognioodporna dedykowana do bezpiecznego przechowywania i magazynowania materiałów niebezpiecznych, a także substancji palnych i łatwopalnych, która ze względu na stosunkowo nieznaczne gabaryty i małą wagę może być stawiana na innych meblach i stanowić podręczny bezpieczny magazynek.

  Ręcznie zamykana. Zagwarantuje świetną ochronę przeciwogniową w razie wystąpienia pożaru. Żółty połyskowy odcień ostrzega służby ratunkowe o lokalizacji substancji stanowiących zagrożenie.Charakterystyka:ogniowa klasa oporności: w trakcie 10-minutowej próby ogniowej w temp.

  760˚C temperatura we wnętrzu utrzymuje się poniżej 163°C – zgodnie z określoną poprzez NFPA 251 charakterystyczną krzywą przebiegu temperatury względem czasu;solidna konstrukcja z podwójnymi ściankami z blachy stalowej o grubości 1 mm, a także z 38 milimetrową izolacyjną pustką powietrzną;kompozycja całkowicie spawana zagwarantuje długofalowe zachowanie geometrii szafy i zezwala na redukcję szczelin powietrznych co rozszerza bezpieczeństwo w razie wystąpienia pożaru;przystosowana do podłączenia kabla uziemiającego, a tym samym bezpiecznego odprowadzenia ładunków elektrostatycznych;regulowane, ocynkowane nóżki umożliwiające wypoziomowanie szafy na nierównych powierzchniach;wyekwipowana w szczelny basen wychwytowy o głębokości 51 mm służącą do gromadzenia ewentualnych wycieków;wyekwipowana w trzypunktowy system zatrzasków zagwarantuje szczelne domknięcie drzwiczek przy każdorazowym zamknięciu, nawet jeśli nie przekręcimy kluczyka w zamku;schowany w drzwiach zamek z klamką zniżający ryzyko przypadkowego zaczepienia, a także pozwalający na zabezpieczenie zawartości szafy na klucz i w dodatku kłódką;półki dostosowywane, lekko nachylone tak, by kierować wyciek do tyłu i na dół do wanny ociekowej;spawane haki półek, które po zainstalowaniu półki, zapewniają stabilność ustawionych na nich pojemników.

  Wysokość półki może być regulowana co 12 cm;narożniki drzwi zaokrąglone, by wykluczyć ryzyko przypadkowego zaczepienia;osadzenie drzwiczek w zawiasach taśmowych pozwala na płynne ich otwieranie i zamykanie;dwa otwory wentylacyjne dostosowane do zainstalowania wyciągu.

  w sytuacji braku użytkowania, zaleca się ich zamknięcie przy użyciu dostarczonych korków;szafy są pokryte warstwą bezołowiowego proszkowego lakieru co zwiększa niepodatność na chemikalia i korozję;czytelne naklejki w trzech językach informują o zawartości szafy;Akcesoria:- półka Model: JCB29936STSpełnia normy:.* możliwość wyposażenia szafy w adapter wywołujący automatyczne zamknięcie drzwi.

  W tym wariancie zaimplementowano wspornik, utrzymujący drzwi w pozycji otwartej, który jest wytwarzany z topliwego materiału. W sytuacji pożaru, gdy temperatura przekroczy 74°C, ulega on stopieniu, powodując zatrzaśnięcie się szafy i ochronę jej zawartości.

  Szafy dwudrzwiowe zamykają się sekwencyjnie.


☆ Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały ☆

Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:
  Trwała szafa biurowa z funkcjonalnymi drzwiami przesuwnymi. Idealna do ciasnych przestrzeni. Dostosowywane półki i zamek z dwoma kluczami. Korzystnie zorganizowane przechowywanie jest potrzebne w każdym zakładzie pracy, gdyż podwyższa efektywność zespołu. Ta pojemnaszafa efektywnie i bezpiecznie przechowa wszystko, czego nie chcesz eksponować na otwartych półkach. To proste rozwiązanie do przechowywania przyborów biurowych, segregatorów, teczek itp.
  Szafę wyekwipowano w wytrzymałe drzwi przesuwne, które zajmują bezapelacyjnie mniej miejsca klasyczne modele skrzydłowe. Innowacyjną ramę i drzwi polakierowano trwałym lakierem proszkowym. Szafkę biurową zaopatrzono w pięć półek, z których jedna stanowi cokół. Pozostałe 4 półki z regulacją wysokości w odstępach co 20 mm, co pozwala stworzyć rozwiązanie ściśle dopasowane do potrzeb. Każda półka wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 60 kg, uzupełniające półki przystępne jako akcesoria.
  Szafa dostarczana jest z funkcjonalnymi uchwytami wpuszczonymi w drzwi i zamkiem z dwoma kluczami dla zapewnienia bezpiecznego przechowywania zawartości.

☆ Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 ☆

Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 Najniższa Cena Online

☆ Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:
  Zamykana szafa do przechowywania z izolacją przeciwogniową (ISO 1182) pomiędzy dwiema płytami stalowymi w drzwiach (tzw. Drzwi dwuścianowe), oraz w ramie, dnie oraz górnej części korpusu. Solidnie wzmocnione drzwi Zewnętrzna wytrzymałość ogniowa szafy została przetestowana poprzez Instytut SP. Szafa posiada izolację przeciwogniową (zgodną z Euroclass A1) pomiędzy dwiema płytami stalowymi w drzwiach (tzw. Drzwi dwuścianowe), oraz w ścianach bocznych, dnie i górnej części korpusu. Szafa jest kompletnie pokryta ogniotrwałym lakierem proszkowym.

  Szafa rewelacyjnie nadaje się do przechowywania instrumentów muzycznych, dokumentów księgowych itp. Pomaga bronić przed działaniem ognia, spełni oczekiwania w środowiskach takich jak szkoły, szpitale, biura i jednostki przemysłowe.

  wyekwipowana w zawrotnicę oraz zamek cylindryczny z dwoma kluczami. Szafa potężnie usztywniona dzięki zawiasom i mechanizmowi zawrotnicy.

  Szafa ma przestawną półkę, dzięki której można jądopasować do potrzeb w zakresie przechowywania. Można dokupić dopełniające półki, aby jeszcze bardziej zoptymalizować przechowywanie. Ramy na skoroszyty zawieszane można dokupić do szafy o głębokości 450 mm.


Podobne zestawienia:


Najtańsze sejfy do 5000 zł – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sejfy do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sejfów do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały ☆

Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Szafa metalowa space, drzwi przesuwne, 1950x1200x450 mm, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:
  Trwała szafa biurowa z użytecznymi drzwiami przesuwnymi. Znakomita do ciasnych przestrzeni. Regulowane półki i zamek z dwoma kluczami. Korzystnie zorganizowane przechowywanie jest potrzebne w każdym zakładzie pracy, gdyż podwyższa skuteczność zespołu. Ta pojemnaszafa skutecznie i bezpiecznie przechowa wszystko, czego nie chcesz eksponować na otwartych półkach. To proste rozwiązanie do przechowywania przyborów biurowych, segregatorów, teczek itp.
  Szafę zaopatrzono w wytrzymałe drzwi przesuwne, które zajmują bezspornie mniej miejsca klasyczne modele skrzydłowe. Postępową ramę i drzwi polakierowano trwałym lakierem proszkowym. Szafkę biurową zaopatrzono w pięć półek, z których jedna stanowi cokół. Pozostałe 4 półki z regulacją wysokości w odstępach co 20 mm, co pozwala stworzyć rozwiązanie ściśle przypasowane do potrzeb. Każda półka wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 60 kg, dopełniające półki dostępne jako akcesoria.
  Szafa dostarczana jest z funkcjonalnymi uchwytami wpuszczonymi w drzwi i zamkiem z dwoma kluczami dla zapewnienia bezpiecznego przechowywania zawartości.

☆ Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 ☆

Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 Najniższa Cena Online

☆ Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Ognioodporna szafa MIXTURE, 895x1000x300 mm, 755218
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:
  Zamykana szafa do przechowywania z izolacją przeciwogniową (ISO 1182) pomiędzy dwiema płytami stalowymi w drzwiach (tzw. Drzwi dwuścianowe), i w ramie, dnie i górnej części korpusu. Konkretnie usztywnione drzwi Zewnętrzna niepodatność ogniowa szafy została przetestowana poprzez Instytut SP. Szafa posiada izolację przeciwogniową (zgodną z Euroclass A1) między dwiema płytami stalowymi w drzwiach (tzw. Drzwi dwuścianowe), oraz w ścianach bocznych, dnie i górnej części korpusu. Szafa jest w pełni pokryta ogniotrwałym lakierem proszkowym.

  Szafa nieprzeciętnie nadaje się do przechowywania instrumentów muzycznych, dokumentów księgowych itp. Pomaga chronić przed działaniem ognia, sprawdzi się w środowiskach takich jak szkoły, szpitale, biura i jednostki przemysłowe.

  wyekwipowana w zawrotnicę oraz zamek cylindryczny z dwoma kluczami. Szafa konkretnie wzmocniona dzięki zawiasom i mechanizmowi zawrotnicy.

  Szafa ma przestawną półkę, dzięki której można jądostosować do potrzeb w zakresie przechowywania. Można dokupić dopełniające półki, by jeszcze bardziej zoptymalizować przechowywanie. Ramy na skoroszyty zawieszane można dokupić do szafy o głębokości 450 mm.

☆ Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm ☆

Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm Najniższa Cena Online

☆ Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sejfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Justrite Safety Group
 • Nazwa produktu: Szafa Ognioodporna (45 L),1-Drzwiowa Żółty Do 100 L. 0 - 1 Szt. Automatyczne 89Cm X 59Cm X 46Cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sejfy do biura
 • Charakterystyka / Opis sejfu:

  kolor - magazynowanie - szafy: żółty, objętość - magazynowanie - szafy: do 100 l., liczba półek - magazynowanie-szafy: 0 - 1 szt., zamykanie: samoczynne, rozmiar - magazynowanie - szafy: 89cm x 59cm x 46cm, skuteczna szafa ognioodporna.

  Szafa na chemikalia przeznaczona do bezpiecznego przechowywania i magazynowania tworzyw niebezpiecznych, a także substancji łatwopalnych. Może być stawiana na innych meblach albo pod stołem stanowiskowym i stanowić podręczny bezpieczny magazynek.

  Zamykana ręcznie albo automatycznie. Zagwarantuje idealną ochronę przeciwogniową w razie wystąpienia pożaru i skutecznie chroni równocześnie zawartość jak i przed zawartością.. Szafa ognioodporna przeznaczona do bezpiecznego przechowywania i magazynowania tworzyw niebezpiecznych, a także substancji palnych i łatwopalnych, która ze względu na stosunkowo śladowe gabaryty i małą wagę może być stawiana na innych meblach i stanowić podręczny bezpieczny magazynek.

  Ręcznie zamykana. Zagwarantuje nadzwyczajną ochronę przeciwogniową w razie wystąpienia pożaru. Żółty połyskowy odcień ostrzega służby ratunkowe o lokalizacji substancji stanowiących zagrożenie.Charakterystyka:ogniowa klasa odporności: w trakcie 10-minutowej próby ogniowej w temp.

  760˚C temperatura w środku utrzymuje się poniżej 163°C – zgodnie z określoną poprzez NFPA 251 typową krzywą przebiegu temperatury względem czasu;solidna konstrukcja z podwójnymi ściankami z blachy stalowej o grubości 1 mm oraz z 38 milimetrową izolacyjną pustką powietrzną;kompozycja w całości spawana zagwarantuje długofalowe zachowanie geometrii szafy i zezwala na redukcję szczelin powietrznych co powiększa bezpieczeństwo w razie wystąpienia pożaru;dostosowana do podłączenia kabla uziemiającego, a tym samym bezpiecznego odprowadzenia ładunków elektrostatycznych;dostosowywane, ocynkowane nóżki umożliwiające wypoziomowanie szafy na nierównych powierzchniach;wyposażona w szczelny basen wychwytowy o głębokości 51 mm służącą do gromadzenia ewentualnych wycieków;wyposażona w trzypunktowy system zatrzasków gwarantuje szczelne domknięcie drzwiczek przy każdorazowym zamknięciu, nawet jeśli nie przekręcimy kluczyka w zamku;schowany w drzwiach zamek z klamką ograniczający ryzyko przypadkowego zaczepienia, a także zezwalający na zabezpieczenie zawartości szafy na klucz i w dodatku kłódką;półki regulowane, lekko nachylone tak, żeby kierować wyciek do tyłu i na dół do wanny ociekowej;spawane haki półek, które po zainstalowaniu półki, zapewniają stabilność ustawionych na nich pojemników.

  Wysokość półki może być dostosowywana co 12 cm;narożniki drzwi zaokrąglone, żeby wykluczyć ryzyko przypadkowego zaczepienia;osadzenie drzwiczek w zawiasach taśmowych pozwala na płynne ich otwieranie i zamykanie;dwa otwory wentylacyjne przystosowane do zainstalowania wyciągu.

  w sytuacji braku używania, zaleca się ich zamknięcie przy użyciu dostarczonych korków;szafy są pokryte warstwą bezołowiowego proszkowego lakieru co rozszerza oporność na chemikalia i korozję;czytelne naklejki w trzech językach informują o zawartości szafy;Akcesoria:- półka Model: JCB29936STSpełnia normy:.* możliwość wyposażenia szafy w adapter powodujący automatyczne zamknięcie drzwi.

  W tym wariancie zaimplementowano wspornik, utrzymujący drzwi w pozycji otwartej, który jest produkowany z topliwego materiału. W sytuacji pożaru, gdy temperatura przekroczy 74°C, ulega on stopieniu, wywołując zatrzaśnięcie się szafy i ochronę jej zawartości.

  Szafy dwudrzwiowe zamykają się sekwencyjnie.Podsumowanie, czyli jaki sejf do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy sejf do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy sejf do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre sejfy do biura i gabinetu – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sejfów do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sejfów biurowych na pieniądze i dokumenty.


Powiązania tematyczne:

 • jaki sejf do 5000 zł opinie,
 • dobry sejf do 5000 zł cena,
 • sejf do 5000 zł ranking,
 • sejf do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...