Ranking routerów do 80 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów do 80 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów do 80 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów do 80 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery do 80 zł najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery do 80 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów do 80 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TP-Link TL-WR841N ☆

TP-Link TL-WR841N Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-WR841N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-WR841N
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router

  szybkość transmisji do 300 Mb/s zagwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia, np. Strumienia wideo HD
  użycie dwóch anten znacząco powiększa siłę i stabilność łącza bezprzewodowego WLAN.
  Przycisk QSS umożliwia proste zestawienie połączenia szyfrowanego WLAN


  CCA - stabilna transmisja bezprzewodowa
  Funkcja Clear Channel Assessment (CCA) umożliwia automatyczne unikanie konfliktów kanałów przez wyszukiwanie wolnego kanału, rozszerzając tym samym skuteczność transmisji bezprzewodowej.

  Szyfrowanie WPA/WPA2 - zaawansowana ochrona sieci
  aktualnie szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń WLAN przed atakami spoza sieci. Urządzenie TL-WR841N obsługuje tworzony poprzez WI-FI Alliance kanon szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal i Enterprise) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

  Przycisk QSS - aktywacja bezpiecznego połączenia
  Pracując zgodnie ze standardem „WiFi Protected Setup"™ (WPS), urządzenie TL-WR841N wspiera funkcję Quick-Secure-Setup umożliwiając użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego przez naciśnięcie przycisku „QSS". W porównaniu do szyfrowania WEP wykorzystanie metody szyfrowania WPS2 zapewnia większe bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją,ponadto dużo komfortowojsze, ponieważ nie trzeba pamiętać żadnego hasła.

  atrybuty produktu
  Router bezprzewodowy TL-WR841N, wykorzystujący technologię N, zapewniającą prędkość transmisji do 300 Mb/s, to urządzenie kombinowane zaprojektowane dla sieci przewodowych/bezprzewodowych dla śladowych firm i biura domowego. Technika 2T2R-MIMO pozwala urządzeniu TL-WR841N wykorzystywać idealne i zaawansowane funkcje sieci WLAN, co bezproblemowo umożliwia płynną transmisję wideo w jakości HD, VoIP albo gier online. Poza tym przycisk Quick-Secure-Setup (QSS), umiejscowiony na wytwornej i modnej obudowie, pozwala na proste zestawienie bezpiecznego połączenia z wykorzystaniem standardu szyfrowania WPA2 i zapobiega przedostawaniu się do sieci z zewnątrz.

  Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka szybkość i zasięg
  Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR841N zezwala na zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w kontraście do produktów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie większy obszar. Bezprzewodowa szybkość przesyłu informacji wynosi do 300 Mb/s. Ogranicza to straty sygnału powstałe na skutek sporych odległości lub przeszkód - stalowych lub betonowych ścian budynków firm lub mieszkań. Dodatkowo, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, realne jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową. Router umożliwia wysoką jakość transmisji wymagającej obfitego pasma, zapewniając wolny od opóźnień przekaz HD video, komunikację VoIP oraz działanie gier online.

  Funkcja IP-QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od ustawień wstępnych
  niejednokrotnie zdarza się, że jednoczesne wykorzystanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub minimalnych biurach sprawia niedostateczną liczba pasma niezbędnego do transmisji informacji. Router TL-WR841N wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę zastosowania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki czemu użytkownicy znikomych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku sprawności sieci.

  Prosta instalacja
  Do urządzenia załączona jest płyta CD zawierająca kreator Easy Setup. Dzięki niemu nawet początkujący użytkownik może krok po kroku skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe.

  Wyposażenie:
  Kontrola przepustowości po adresach IP zezwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów

  dane technologiczne:
  ATT.LOV.WLAN_RATE_2.6GHZ: 300 Mbit/s · Częstotliwość Wifi: 2.4 GHz · Funkcje (Wzmacniacz / router WLAN): Router · ilość anten: 2 x · ilość portów 10/100 MBit/s: 4 x · liczba portów WAN 10/100 MBit/s: 1 x · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): LAN (10/100 MBit/s) · szybkość transmisji LAN: 100 Mbit/s · wariant (wariant producenta): TL-WR841N · wariant urządzenia sieciowego: Router WiFi · standard WLAN: IEEE802.11n,IEEE802.11g,IEEE802.11b · szybkość transferu WLAN: 300 Mbit/s · WPS: Hardware


☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie powiększają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — świetna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania sporych plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów skuteczności. Rzeczywista skuteczność zależy od sposobu korzystania z urządzenia, a także jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na stanowcze powiększenie mocy transmisji sygnału i sprawności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, wystarczy postępować krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą wiązać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  innowacyjne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 ☆

Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 Najniższa Cena Online

☆ Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tenda
 • Nazwa produktu: Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TENDA N301 [ROUTER TENDA N301] Najważniejsze parametry - łatwa i szybka instalacja bezpiecznej sieci bezprzewodowej - Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przy pomocy mechanizmu szyfrowania – wystarczy nacisnąć przycisk WPS - Działa jako klient, by bratać się z siecią dostawcy internetowego (ISP) i udostępniać połączenie - prędkość sieci bezprzewodowej sięgająca 300Mb/s – nieprzeciętna, gdy korzystamy z aplikacji wrażliwych na przerwy w połączeniu Przeznaczenie Bezprzewodowy, nieskomplikowany w instalacji router N301 został zaprojektowany tak, by jego montaż w domu był dla użytkownika bezproblemowy.

  Urządzenie jest zgodne ze standardem IEEE802.11n i zagwarantuje prędkość transferu do 300Mb/s, co sprawia, iż jest genialne do codziennego stosowania, np. Wysyłania e-maili, rozmów na czacie, odtwarzania filmów, grania online i wielu innych czynności.

  N301 może też działać jako client router, by wiązać się z siecią ISP (ISP – dostawca internetowy) bezprzewodowo albo jako punkt dostępu rodzaju uplink, udostępniając łącze w całym domu, bez martwych punktów.

  [Przeznaczenie] przystępna instalacja Trzy proste kroki pozwolą Ci w kilka minut uruchomić bezpieczną sieć bezprzewodową. Innowacyjne zabezpieczenia N301 oferuje opcje wielopoziomowego szyfrowania, co pozwala mu zapobiegać dostępowi nieupoważnionych użytkowników i chronić ważne informacje.

  - 64/128-bitowe WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK. - Kontrola dostępu do sieci bezprzewodowej na podstawie adresuMAC karty sieci bezprzewodowej. [zaawansowane zabezpieczenia] Bezpieczna sieć wi-fi– starczy nacisnąć przycisk WPS dzięki czemu, że jest kompatybilny z ochroną ustawień wi-fi (Wi-Fi Protected Setup™, WPS), N301 ma funkcję WPS, która zezwala na użytkownikom niemal natychmiastowe uruchomienie zabezpieczeń poprzez naciśnięcie przycisku WPS, które powoduje nawiązanie bezpiecznego połączenia.

  proces ten jest nie tylko krótszy niż zwykłe ustawianie zabezpieczeń, lecz także wygodniejszy, gdyż nie ma konieczności zapamiętywania hasła. [Bezpieczna sieć wi-fi– starczy nacisnąć przycisk WPS] [Kontrola rodzicielska] Kontrola rodzicielska Funkcje Filtr klienta, Filtr MAC i przefiltrowanie witryn pozwalają dokonać ustawień kontroli rodzicielskiej, takich jak czas stosowania czy możliwość blokowania domen.

  Tryb Client Router – Klient WISP N301 może również działać jako client router, by zespajać się z siecią ISP (ISP – dostawca internetowy) bezprzewodowo lub jako punkt dostępu rodzaju uplink, udostępniając łącze w całym domu, bez martwych punktów.

  Jak to działa? Zacznij od połączenia z siecią i modemu, a następnie podłącz router Tenda. Zupełnie jak prawdziwa magia! Router nadaje sygnał sieci bezprzewodowej, który pozwalazespolić urządzenia z siecią.

  Specyfikacja technologiczna - kanon i protokół: IEEE 802.3/3U IEEE 802.11n/g/b - Interfejs: 1 port WAN 10/100 Mb/s, 3 porty LAN 10/100 Mb/s - Antena: 2 stałe anteny dookólne 5dBi - Przycisk: 1 x Reset/WPS - wymiary: 127.4mm*90.5mm*26mm (dł.*szer.*wys.) - Zakres częstotliwości: 2.412GHz-2.472GHz - typ połączenia internetowego: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP - Przepływność sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11n; up to 300Mbps,IEEE 802.11g; up to 54Mbps, IEEE 802.11b; up to 11Mbps - Funkcja sieci bezprzewodowej: Enable/Disable Wireless Radio, Wireless Access Control - Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: 64/128-bitowe WEP, WPA-PSK,WPA2-PSK,obsługa WPS Funkcje bezprzewodowe Radio bezprzewodowe wł./wył., kontrola dostępu do sieci bezprzewodowej - Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP - Serwer wirtualny: Przekazywanie portów, Przekazywanie portów - Dynamiczny DNS: No-IP,dyndns (dynamiczne) - VPN Pass-through: PPTP,L2TP - Tryb pracy: Punkt dostępu, przekaźnik uniwersalny, WDS Bridge (most) - Czułość odbiornika: tryb b;1M -92dBm@8% 11M -87dBm@8% PER,tryb g;54M -72dBm@8% PER,tryb n;72.2M -68dBm@8% PER; 150M -68dBm@8% PER - Kontrola rodzicielska: Filtr klientów, Filtr MAC, filtrowanie witryn - Pozostałe: Kontrola przepustowości, Klon adresu MAC, Zdalne zarządzanie siecią, Log systemowy - Zawartość opakowania: Bezprzewodowy, nietrudny w instalacji router N300 N301, Instrukcja prędkiej instalacji, kabel Ethernet, Zasilacz, Materiały CD - Środowisko: Temperatura działania; 0oC~40oC, Temperatura przechowywania; -40oC ~70oC, Wilgotność działania; 10%~90%, bez kondensacji, Wilgotność przechowywania; 5%~90%, bez kondensacji - atesty: FCC, CE,RoHs


☆ Router EDIMAX AR-7186WnA ☆

Router EDIMAX AR-7186WnA Najniższa Cena Online

☆ Router EDIMAX AR-7186WnA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edimax
 • Nazwa produktu: Router EDIMAX AR-7186WnA
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:  - Zgodność ze standardem ADSL2/2+, szybkość pobierania informacji do 24Mb/s, prędkość wysyłania danych do 1Mb/s
  - Zgodność ze standardami bezprzewodowymi 802.11b/g i kompatybilność ze standardem 802.11n
  - Wielojęzyczny kreator konfiguracji
  - Przycisk WPS
  - Obsługa DMZ i Virtual Server


  Bezprzewodowy Router ADSL2/2+ 150Mb/s
  Bezprzewodowy router ADSL2/2+ Edimax AR-7186WnA jest routerem zapewniającym pełen zakres prędkości przesyłu danych przewidziany standardem ADSL2+. Daje to wysokowydajne i jednocześnie konkurencyjne cenowo rozwiązanie dla domu i minimalnych przedsiębiorstw. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem nowej generacji 802.11n. Dzięki zastosowaniu progresywnej technologi MIMO router zapewnia do 6 razy pokaźniejsze prędkości transmisji informacji (do 150Mb/s) i do 3 razy lepsze pokrycie sieci aniżeli urządzenie standardu 802.11g/b.

  wbudowany modem ADSL2/2+ oraz współdzielenie adresu IP
  osiągalne jest współdzielenie łącza szerokopasmowego ADSL poprzez niemało przewodowych oraz bezprzewodowych maszyn (do 253 użytkowników) przy wykorzystaniu wszelkich zalet połączenia ADSL, ADSL2, a także ADSL2+. Router zezwala na osiągnięcie szybkości do 24Mb/s pobierania i 1Mb/s wysyłania danych.


  WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  Wciśniecie przycisku WPS aktywuje zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Pozwala to na stworzenie bezpiecznej sieci w przeciągu jednej chwili.

  Wielojęzyczny kreator konfiguracji
  Do routera dołączony jest specyficzny kreator konfiguracji. Pozwala on na skonfigurowanie podstawowych funkcji routera w przeciągu kilku minut, poprzez podążanie za jasnymi wskazówkami kreatora.  Virtual Server oraz DMZ
  Funkcja DMZ, a także Serwer Wirtualny doskonałe rozwiązanie dla aplikacji wymagających otwarcia wybranych portów takich jak gry sieciowe, urządzenia VoIP czy serwery HTTP. Przykładowa konfiguracja AR-7186WnA:

  Połącz port ADSL urządzenia AR-7186WnA do gniazdka telefonicznego (RJ-11).
  Podłącz komputer do portu LAN i skonfiguruj połączenie z Internetem za pomocą dołączonego wielojęzycznego kreatora.
  Używając serwerów wydruku Edimax udostępnij w sieci swoje drukarki.

  Specyfikacja technologiczna:  komplet posiada:

  - 1x router ADSL
  - 1x zasilacz sieciowy
  - 1x przewód ethernet
  - 2x przewód telefoniczny
  - 1x skrócona instrukcja obsługi
  - 1x płyta CD (instrukcja/oprogramowanie/wielojęzyczna instrukcja instalacji)
  - 1x antena 5dBi
  - 1x splitter
  - Faktura VAT, albo paragon


☆ Tp-link router wi-fi wr850n n300 1wan 4xlan, 1_742967 ☆

Tp-link router wi-fi wr850n n300 1wan 4xlan, 1_742967 Najniższa Cena Online

☆ Tp-link router wi-fi wr850n n300 1wan 4xlan, 1_742967 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link router wi-fi wr850n n300 1wan 4xlan, 1_742967
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Specyfikacja typ towaru Router biurkowyproduktu Szaryartykułu Biały Diody LED LAN, Zasilanie, WLAN Napięcie operacyjne 9 V Prąd wyjściowy 0,6 A typ zasilania DC Wysokość produktu 35 mm Głębokość artykułu 128 mm Szerokość produktu 182 mm uniemożliwianie atakom DoS Tak Firewall Tak Obsługa DMZ Tak odfiltrowanie Tak Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo 128-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo 64-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 odfiltrowanie adresów MAC Tak Przycisk WPS Tak Zarządzanie poprzez stronę www Tak Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak Przycisk reset Tak Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C Zakres wilgotności względnej 10 - 90% Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90% Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C typ interfejsu Ethernet LAN Fast Ethernet technologia okablowania 10/100Base-T(X) Przewodowa sieć lan Tak szybkość transferu informacji przez Ethernet LAN 100 prędkość transferu informacji poprzez Ethernet LAN 10 Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Standardy komunikacyjne IEEE 802.11g Obsługuje VPN PPTP, L2TP, IPSec Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak Zgodny z Mac Tak Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 IOT Core Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Window...


☆ Zestaw montażowy do routera 3640 marki Cisco ☆

Zestaw montażowy do routera 3640 marki Cisco Najniższa Cena Online

☆ Zestaw montażowy do routera 3640 marki Cisco - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Zestaw montażowy do routera 3640 marki Cisco
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ACS-3640RM-19


☆ Mem2600-32d marki 3rd party ☆

Mem2600-32d marki 3rd party Najniższa Cena Online

☆ Mem2600-32d marki 3rd party - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 3RD PARTY
 • Nazwa produktu: Mem2600-32d marki 3rd party
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  32 MB DRAM DIMM for the Cisco 2600 Series

☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 ☆

TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router bezprzewodowy, 300 Mb/s, sporo trybów pracy
  TL-WR844N
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi - szybkość transmisji do 300 Mb/s gwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających pokaźnej przepustowości.
  • rozszerzony zasięg - dwie anteny dookólne oraz technika 2×2 MIMO oznaczają silny sygnał Wi-Fi i bezusterkowe połączenia.
  • 4 tryby pracy - tryby Router, Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału i WISP zapewniają kompleksową obsługę sieci.
  • Funkcja kontroli rodzicielskej - zezwala na zarządzanie dostępem do Internetu.
  • Sieć dla gości - zagwarantuje gościom dostęp do Internetu, dbając o bezpieczeństwo zasobów sieci głównej.
  • Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN przyczyniają się do optymalnej transmisji IPTV.
  • Obsługa IPv6 - zgodność z protokołem IPv6.


  Ultraszybkie połączenia Wi-Fi

  Surfowanie po Internecie, oglądanie filmów w jakości HD, a może pobieranie dużych plików wspólnie z rodziną? Wszystkie te działania, realizowane w twoim domu na co dzień, bezproblemowo udźwignie bezprzewodowa sieć 2,4 GHz o prędkości 300 Mb/s.  Silny sygnał, spory zasięg

  Połączenie dwóch konkretnych anten o zysku 5 dBi, technologii 2×2 MIMO i pięciu prędkich portów Ethernet zezwala na utworzenie stabilnej sieci jednocześnie bezprzewodowej, jak i przewodowej, obejmującej swym zasięgiem całą powierzchnię domu przeciętnej wielkości.


  Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania

  za pomocą zaimplementowanych narzędzi o wszechstronnych użyciach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, łatwo skonfigurujesz swoją sieć domową.


  4 tryby pracy

  Tryb routera (domyślny)

  Podłącz się do portu Ethernet, by natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.


  Tryb punktu dostępowego

  Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.


  Tryb wzmacniacza sygnału

  rozszerz zasięg swej sieci bezprzewodowej.


  Tryb WISP

  Połącz się bezprzewodowo z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe.


  Płynna transmisja filmów

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN pozwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.


  Kombatybilność z IPv6

  Urządzenie jest zgodne z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6). Postaw na router jutra i korzystaj już dziś z usług IPv6, które oferuje twój usługodawca.


  Stylowa budowa

  Projekt urządzenia ma na celu ograniczenie zajmowanej powierzchni i stylowe uzupełnienie każdego rodzaju przestrzeni, co stanowi wyśmienity akompaniament dla zrównoważonej sieci Wi-Fi w całym domu.


  Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether

  Z aplikacją Tether skonfigurujesz TL-W R844N w parę minut! Już dziś pobierz ją na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS, a będziesz mógł zarządzać ustawieniami sieci ze swojego smartfona.☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) ☆

Tp-link tl-wr820n (6935364099695) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr820n (6935364099695)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK TL-WR820N [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze cechy - prędkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających sporej przepustowości. - Usługa IPTV zezwala na obsługę IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN w celu optymalizacji transmisji IPTV.

  - Zgodność z IPv6 (protokół internetowy w wersji 6). - Sieć dla gości zezwala na bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych bez ingerencji w sieć główną. - Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga ustalić czas dostępu do Internetu.

  - innowacyjne protokoły zabezpieczeń bronią sieć domową przy pomocy zapór sieciowych i szyfrowania połączeń bezprzewodowych. Prędkie Wi-Fi na co dzień 300 Mb/s w standardzie N - prędkie pobieranie TL-WR820N to prędki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n.

  oferuje połączenia bezprzewodowe o prędkościach dochodzących do 300 Mb/s, przez co bezproblemowo sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, gwarantując płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i prędkie pobieranie obfitych plików.

  [szybkie Wi-Fi na co dzień] [Silny sygnał, większy zasięg] Silny sygnał, pokaźniejszy zasięg Dwie solidne anteny o zysku 5 dBi i technologia 2×2 MIMO ułatwiają transmisję bezprzewodową, co skutkuje dużym rozszerzeniem zasięgu sieci i siły nadawanego sygnału.

  Płynna transmisja filmów Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN pozwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.

  [Płynna transmisja filmów] [Sieć dla gości] Sieć dla gości Osobna sieć dla gości to bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. Dostępu do takiej sieci można udzielić każdemu - bez obawy o dane i zasoby swej sieci prywatnej.

  kompozycja klasy premium praktyczny kształt i szykowna obudowa powodują, że urządzenie stylowo uzupełni każde pomieszczenie. Równomiernie rozmieszczone dziurki wentylacyjne to nie tylko składnik o wysokich walorach estetycznych - to także rozpraszacz ciepła, który zapewnia długie i jednostajne działanie urządzenia.

  [kompozycja klasy premium] [Zgodność z IPv6] Zgodność z IPv6 Zgodność z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6) powoduje, że twój router jest gotowy na wyzwania przyszłości, gwarantując możliwość korzystania z opartych o ten protokół usług oferowanych przez usługodawcę i odwiedzania witryn internetowych IPv6.

  Specyfikacja techniczna właściwości SPRZĘTOWE Porty 2 porty LAN 10/100 Mb/s 1 port WAN 10/100 Mb/s Przyciski Przycisk WPS/RESET Zasilanie 5 V DC / 0,6 A wymiary (S x G x W) 154 x 114 x 36 mm (6,1 x 4,5 x 1,4 cali) Antena 2 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi cechy TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Częstotliwość pracy 2,412 ~ 2,472 GHz prędkość transmisji 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie) Czułość odbiornika 270M: -70dBm@10% PER 130M: -72dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -75dBm@10% PER 11M: -94dBm@8% PER 6M: -95dBm@8% PER 1M: -96dBm@8% PER Funkcje transmisji bezprzewodowej Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej WDS Bridge WMM Statystyki bezprzewodowe Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcja Quality of Service WMM Sieć WAN Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE, PPTP, L2TP Zarządzanie Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP Serwer, lista klientów DHCP Przekierowanie portów Serwer wirtualny, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS DynDns, NO-IP Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska Kontrola zarządzania lokalnego Lista hostów Harmonogram dostępu Zarządzanie regułami Zabezpieczenia zapory sieciowej Zapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MAC Protokoły IPv4, IPv6 Funkcja Guest Network Sieć dla gości 2,4 GHz Working Modes Router bezprzewodowy INNE atesty CE, RoHS Zawartość opakowania Bezprzewodowy router TL-WR820N Zasilacz przewód Ethernet RJ-45 Instrukcja prędkiej instalacji kryteria systemowe Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna oglądarka z obsługą oprogramowania Java Modem kablowy lub DSL Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, dużo trybów pracy
  • szybkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia szybkie i jednostajne połączenia o łącznej szybkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie realizowane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku zapewniają zasięg na całej powierzchni domu.
  • niemało trybów pracy — dostępność czterech trybów pracy oznacza, iż urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — intuicyjny interfejs strony zarządzania momentalnie przeprowadzi cię poprzez cały proces konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,bronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  prędkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R zapewnia prędkie i jednostajne połączenia Wi-Fi dla wszelkich urządzeń, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bezproblemowo udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i prędkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - zapewnia dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszystkich sprzętów Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - powiększa zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - umożliwia bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na zasadnicze zwiększenie mocy transmisji sygnału i wydajności działania. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu lub w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  żeby skonfigurować MW302R, starczy progresywnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,posiadać wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci lub pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swym gościom dostęp do sieci, broniąc prywatność swoich zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną efektywnością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i wyjątkowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, aby uruchomić samoczynne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, aby nic nie rozpraszało Cię w trakcie snu.

  progresywne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest broniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych poprzez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  szybkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  właściwości sprzętowe
  wymiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • kabel Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca  Podobne zestawienia:


  Najtańsze routery do 80 zł – Ranking na marzec 2023 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery do 80 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów do 80 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Mem2600-32d marki 3rd party ☆

  Mem2600-32d marki 3rd party Najniższa Cena Online

  ☆ Mem2600-32d marki 3rd party - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 3RD PARTY
  • Nazwa produktu: Mem2600-32d marki 3rd party
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   32 MB DRAM DIMM for the Cisco 2600 Series

  ☆ Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 ☆

  Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 Najniższa Cena Online

  ☆ Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Tenda
  • Nazwa produktu: Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN, SBT8RUBZ4080
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   ROUTER TENDA N301 [ROUTER TENDA N301] Najważniejsze cechy - prosta i szybka instalacja bezpiecznej sieci bezprzewodowej - Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przy pomocy mechanizmu szyfrowania – starczy nacisnąć przycisk WPS - Działa jako klient, by bratać się z siecią dostawcy internetowego (ISP) i udostępniać połączenie - prędkość sieci bezprzewodowej sięgająca 300Mb/s – doskonała, gdy korzystamy z aplikacji wrażliwych na przerwy w połączeniu Przeznaczenie Bezprzewodowy, łatwy w instalacji router N301 został zaprojektowany tak, aby jego montaż w domu był dla użytkownika bezproblemowy.

   Urządzenie jest zgodne ze standardem IEEE802.11n i gwarantuje prędkość transferu do 300Mb/s, co sprawia, iż jest rewelacyjne do codziennego wykorzystywania, np. Wysyłania e-maili, rozmów na czacie, odtwarzania filmów, grania online i wielu innych czynności.

   N301 może także działać jako client router, by scalać się z siecią ISP (ISP – dostawca internetowy) bezprzewodowo albo jako punkt dostępu rodzaju uplink, udostępniając łącze w całym domu, bez martwych punktów.

   [Przeznaczenie] nietrudna instalacja Trzy proste kroki pozwolą Ci w kilka minut uruchomić bezpieczną sieć bezprzewodową. Innowacyjne zabezpieczenia N301 oferuje opcje wielopoziomowego szyfrowania, co pozwala mu uniemożliwiać dostępowi nieupoważnionych użytkowników i bronić ważne dane.

   - 64/128-bitowe WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK. - Kontrola dostępu do sieci bezprzewodowej na podstawie adresuMAC karty sieci bezprzewodowej. [progresywne zabezpieczenia] Bezpieczna sieć wi-fi– wystarczy nacisnąć przycisk WPS dzięki czemu, że jest kompatybilny z ochroną ustawień wi-fi (Wi-Fi Protected Setup™, WPS), N301 posiada funkcję WPS, która zezwala na użytkownikom niemal natychmiastowe uruchomienie zabezpieczeń przez naciśnięcie przycisku WPS, które sprawia nawiązanie bezpiecznego połączenia.

   cykl ten jest nie tylko krótszy aniżeli zwykłe ustawianie zabezpieczeń, ale także komfortowojszy, gdyż nie ma konieczności zapamiętywania hasła. [Bezpieczna sieć wi-fi– starczy nacisnąć przycisk WPS] [Kontrola rodzicielska] Kontrola rodzicielska Funkcje Filtr klienta, Filtr MAC i przefiltrowanie witryn pozwalają dokonać ustawień kontroli rodzicielskiej, takich jak czas wykorzystywania czy możliwość blokowania domen.

   Tryb Client Router – Klient WISP N301 może także działać jako client router, by scalać się z siecią ISP (ISP – dostawca internetowy) bezprzewodowo lub jako punkt dostępu typu uplink, udostępniając łącze w całym domu, bez martwych punktów.

   Jak to działa? Zacznij od połączenia z siecią i modemu, a następnie podłącz router Tenda. Zupełnie jak prawdziwa magia! Router nadaje sygnał sieci bezprzewodowej, który pozwalazespolić urządzenia z siecią.

   Specyfikacja technologiczna - standard i protokół: IEEE 802.3/3U IEEE 802.11n/g/b - Interfejs: 1 port WAN 10/100 Mb/s, 3 porty LAN 10/100 Mb/s - Antena: 2 stałe anteny dookólne 5dBi - Przycisk: 1 x Reset/WPS - rozmiary: 127.4mm*90.5mm*26mm (dł.*szer.*wys.) - Zakres częstotliwości: 2.412GHz-2.472GHz - rodzaj połączenia internetowego: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP - Przepływność sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11n; up to 300Mbps,IEEE 802.11g; up to 54Mbps, IEEE 802.11b; up to 11Mbps - Funkcja sieci bezprzewodowej: Enable/Disable Wireless Radio, Wireless Access Control - Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: 64/128-bitowe WEP, WPA-PSK,WPA2-PSK,obsługa WPS Funkcje bezprzewodowe Radio bezprzewodowe wł./wył., kontrola dostępu do sieci bezprzewodowej - Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP - Serwer wirtualny: Przekazywanie portów, Przekazywanie portów - Dynamiczny DNS: No-IP,dyndns (dynamiczne) - VPN Pass-through: PPTP,L2TP - Tryb pracy: Punkt dostępu, przekaźnik uniwersalny, WDS Bridge (most) - Czułość odbiornika: tryb b;1M -92dBm@8% 11M -87dBm@8% PER,tryb g;54M -72dBm@8% PER,tryb n;72.2M -68dBm@8% PER; 150M -68dBm@8% PER - Kontrola rodzicielska: Filtr klientów, Filtr MAC, odfiltrowanie witryn - Pozostałe: Kontrola przepustowości, Klon adresu MAC, Zdalne zarządzanie siecią, Log systemowy - Zawartość opakowania: Bezprzewodowy, nietrudny w instalacji router N300 N301, Instrukcja szybkiej instalacji, przewód Ethernet, Zasilacz, Materiały CD - Środowisko: Temperatura działania; 0oC~40oC, Temperatura przechowywania; -40oC ~70oC, Wilgotność działania; 10%~90%, bez kondensacji, Wilgotność przechowywania; 5%~90%, bez kondensacji - dokumenty: FCC, CE,RoHs


  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) ☆

  Tp-link tl-wr820n (6935364099695) Najniższa Cena Online

  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr820n (6935364099695)
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   ROUTER TP-LINK TL-WR820N [Najważniejsze cechy] Najważniejsze cechy - szybkość transmisji do 300Mb/s zapewnia możliwość płynnego realizowania zadań wymagających obfitej przepustowości. - Usługa IPTV zezwala na obsługę IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN w celu optymalizacji transmisji IPTV.

   - Zgodność z IPv6 (protokół internetowy w wersji 6). - Sieć dla gości zezwala na bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych bez ingerencji w sieć główną. - Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga ustalić czas dostępu do Internetu.

   - zaawansowane protokoły zabezpieczeń bronią sieć domową za pomocą zapór sieciowych i szyfrowania połączeń bezprzewodowych. Prędkie Wi-Fi na co dzień 300 Mb/s w standardzie N - prędkie pobieranie TL-WR820N to prędki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n.

   oferuje połączenia bezprzewodowe o szybkościach dochodzących do 300 Mb/s, poprzez co bezproblemowo sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie dużych plików.

   [prędkie Wi-Fi na co dzień] [Silny sygnał, większy zasięg] Silny sygnał, obszerniejszy zasięg Dwie potężne anteny o zysku 5 dBi, a także technika 2×2 MIMO usprawniają transmisję bezprzewodową, co skutkuje wielkim zwiększeniem zasięgu sieci i siły nadawanego sygnału.

   Płynna transmisja filmów Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN, a także Tag VLAN umożliwiają optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.

   [Płynna transmisja filmów] [Sieć dla gości] Sieć dla gości Osobna sieć dla gości to bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. Dostępu do takiej sieci można udzielić każdemu - bez obawy o informacje i zasoby swej sieci prywatnej.

   konstrukcja klasy premium użyteczny zarys i wysmakowana pokrywa sprawiają, że urządzenie stylowo uzupełni każde wnętrze. Równomiernie rozmieszczone dziurki wentylacyjne to nie tylko element o wysokich walorach estetycznych - to także rozpraszacz ciepła, który zapewnia długie i zrównoważone działanie urządzenia.

   [konstrukcja klasy premium] [Zgodność z IPv6] Zgodność z IPv6 Zgodność z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6) powoduje, iż twój router jest gotowy na wyzwania przyszłości, gwarantując możliwość korzystania z opartych o ten protokół usług oferowanych poprzez usługodawcę, a także odwiedzania witryn internetowych IPv6.

   Specyfikacja technologiczna parametry SPRZĘTOWE Porty 2 porty LAN 10/100 Mb/s 1 port WAN 10/100 Mb/s Przyciski Przycisk WPS/RESET Zasilanie 5 V DC / 0,6 A wymiary (S x G x W) 154 x 114 x 36 mm (6,1 x 4,5 x 1,4 cali) Antena 2 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi parametry TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Częstotliwość pracy 2,412 ~ 2,472 GHz prędkość transmisji 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie) Czułość odbiornika 270M: -70dBm@10% PER 130M: -72dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -75dBm@10% PER 11M: -94dBm@8% PER 6M: -95dBm@8% PER 1M: -96dBm@8% PER Funkcje transmisji bezprzewodowej Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej WDS Bridge WMM Statystyki bezprzewodowe Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcja Quality of Service WMM Sieć WAN Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE, PPTP, L2TP Zarządzanie Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP Serwer, lista klientów DHCP Przekierowanie portów Serwer wirtualny, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS DynDns, NO-IP Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska Kontrola zarządzania lokalnego Lista hostów Harmonogram dostępu Zarządzanie regułami Zabezpieczenia zapory sieciowej Zapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MAC Protokoły IPv4, IPv6 Funkcja Guest Network Sieć dla gości 2,4 GHz Working Modes Router bezprzewodowy INNE dokumenty CE, RoHS Zawartość opakowania Bezprzewodowy router TL-WR820N Zasilacz kabel Ethernet RJ-45 Instrukcja prędkiej instalacji wymagania systemowe Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inna oglądarka z obsługą oprogramowania Java Modem kablowy albo DSL Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

  Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: MERCUSYS
  • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Bezprzewodowy router, kanon N, 300Mb/s
   • prędkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie pokaźnych plików)
   • Trzy anteny 5dBi pokaźnie rozszerzają siłę, zasięg i stabilność sygnału
   • instynktowna strona internetowa pozwala na przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


   genialna sprawność Wi-Fi

   pokaźny zasięg sieci

   Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu zwiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R zagwarantuje spory zasięg sieci bezprzewodowej.


   prędkość transmisji do 300Mb/s

   MW305R dostarcza urządzeniom szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Szybkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


   Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

   Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który mieści się w dłoni bez ograniczania jego skuteczności. Elementy najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek sprawiają, że MW305R jest nie tylko niezwykle nieznaczny, ale i bardzo konkretny.


   Bezpieczeństwo sieci

   progresywne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


   Kontrola rodzicielska

   Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


   Sieć dla gości

   zwiększone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


   nowoczesne szyfrowanie

   Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

  wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router Mercysys MW325R
   • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
   • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku pokaźnie zwiększają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
   • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — doskonała prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania pokaźnych plików.
   • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki intuicyjnej stronie internetowej.


   Wi-Fi o zasięgu 500 m2

   MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - zarówno w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


   *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów sprawności. Rzeczywista skuteczność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


   Cztery anteny o zysku 5dBi

   technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na zasadnicze rozszerzenie mocy transmisji sygnału i sprawności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


   Instalacja w trzech krokach

   Aby skonfigurować MW325R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


   Bezpieczeństwo sieci

   progresywne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


   Kontrola rodzicielska

   Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą jednoczyć się z Internetem


   Sieć dla gości

   Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


   progresywne zabezpieczenia

   Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami
  Podsumowanie, czyli jaki router do 80 zł najlepszy?


  Najlepszy router do 80 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy router do 80 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze routery – TOP5 na marzec 2023

  Jeżeli żadna z powyższych routerów do 80 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki router do 80 zł opinie,
  • dobry router do 80 zł cena,
  • router do 80 zł ranking,
  • router do 80 zł jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...