Ranking routerów do 80 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów do 80 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów do 80 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów do 80 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery do 80 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery do 80 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów do 80 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TP-Link TL-WR841N ☆

TP-Link TL-WR841N Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-WR841N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-WR841N
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router

  szybkość transmisji do 300 Mb/s zagwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia, np. Strumienia wideo HD
  użycie dwóch anten znacząco powiększa siłę i stabilność łącza bezprzewodowego WLAN.
  Przycisk QSS umożliwia proste zestawienie połączenia szyfrowanego WLAN


  CCA - stabilna transmisja bezprzewodowa
  Funkcja Clear Channel Assessment (CCA) umożliwia automatyczne unikanie konfliktów kanałów przez wyszukiwanie wolnego kanału, rozszerzając tym samym skuteczność transmisji bezprzewodowej.

  Szyfrowanie WPA/WPA2 - zaawansowana ochrona sieci
  aktualnie szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń WLAN przed atakami spoza sieci. Urządzenie TL-WR841N obsługuje tworzony poprzez WI-FI Alliance kanon szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal i Enterprise) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

  Przycisk QSS - aktywacja bezpiecznego połączenia
  Pracując zgodnie ze standardem „WiFi Protected Setup"™ (WPS), urządzenie TL-WR841N wspiera funkcję Quick-Secure-Setup umożliwiając użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego przez naciśnięcie przycisku „QSS". W porównaniu do szyfrowania WEP wykorzystanie metody szyfrowania WPS2 zapewnia większe bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją,ponadto dużo komfortowojsze, ponieważ nie trzeba pamiętać żadnego hasła.

  atrybuty produktu
  Router bezprzewodowy TL-WR841N, wykorzystujący technologię N, zapewniającą prędkość transmisji do 300 Mb/s, to urządzenie kombinowane zaprojektowane dla sieci przewodowych/bezprzewodowych dla śladowych firm i biura domowego. Technika 2T2R-MIMO pozwala urządzeniu TL-WR841N wykorzystywać idealne i zaawansowane funkcje sieci WLAN, co bezproblemowo umożliwia płynną transmisję wideo w jakości HD, VoIP albo gier online. Poza tym przycisk Quick-Secure-Setup (QSS), umiejscowiony na wytwornej i modnej obudowie, pozwala na proste zestawienie bezpiecznego połączenia z wykorzystaniem standardu szyfrowania WPA2 i zapobiega przedostawaniu się do sieci z zewnątrz.

  Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka szybkość i zasięg
  Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR841N zezwala na zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w kontraście do produktów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie większy obszar. Bezprzewodowa szybkość przesyłu informacji wynosi do 300 Mb/s. Ogranicza to straty sygnału powstałe na skutek sporych odległości lub przeszkód - stalowych lub betonowych ścian budynków firm lub mieszkań. Dodatkowo, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, realne jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową. Router umożliwia wysoką jakość transmisji wymagającej obfitego pasma, zapewniając wolny od opóźnień przekaz HD video, komunikację VoIP oraz działanie gier online.

  Funkcja IP-QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od ustawień wstępnych
  niejednokrotnie zdarza się, że jednoczesne wykorzystanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub minimalnych biurach sprawia niedostateczną liczba pasma niezbędnego do transmisji informacji. Router TL-WR841N wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę zastosowania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki czemu użytkownicy znikomych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku sprawności sieci.

  Prosta instalacja
  Do urządzenia załączona jest płyta CD zawierająca kreator Easy Setup. Dzięki niemu nawet początkujący użytkownik może krok po kroku skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe.

  Wyposażenie:
  Kontrola przepustowości po adresach IP zezwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów

  dane technologiczne:
  ATT.LOV.WLAN_RATE_2.6GHZ: 300 Mbit/s · Częstotliwość Wifi: 2.4 GHz · Funkcje (Wzmacniacz / router WLAN): Router · ilość anten: 2 x · ilość portów 10/100 MBit/s: 4 x · liczba portów WAN 10/100 MBit/s: 1 x · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): LAN (10/100 MBit/s) · szybkość transmisji LAN: 100 Mbit/s · wariant (wariant producenta): TL-WR841N · wariant urządzenia sieciowego: Router WiFi · standard WLAN: IEEE802.11n,IEEE802.11g,IEEE802.11b · szybkość transferu WLAN: 300 Mbit/s · WPS: Hardware


☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie powiększają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — świetna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania sporych plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów skuteczności. Rzeczywista skuteczność zależy od sposobu korzystania z urządzenia, a także jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na stanowcze powiększenie mocy transmisji sygnału i sprawności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, wystarczy postępować krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą wiązać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


  innowacyjne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ Tp-link tl-wr840n ☆

Tp-link tl-wr840n Najniższa Cena Online

☆ Tp-link tl-wr840n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr840n
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  - szybkość transmisji 300 Mb/s stosowna jednocześnie do codziennego użytkowania, jak i bardziej wymagających zastosowań.

  - Obsługa 4 trybów: Router, Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy i WISP.

  - Kontrola rodzicielska — zarządzanie dostępem urządzeń do Internetu.

  - IPTV wspiera funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN dla słusznej transmisji IPTV.

  - Zgodność z IPv6.

  - Sieć dla gości — osobny dostęp do Internetu dla gości, ochrona zasobów sieci głównej.

  300 Mb/s w standardzie N — szybkie pobieranie

  TL-WR840N to szybki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n. Oferuje połączenia bezprzewodowe o szybkościach dochodzących do 300 Mb/s, poprzez co bezproblemowo sprosta najwyższym wymaganiom stawianym sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie pokaźnych plików.

  intuicyjna kontrola rodzicielska

  Korzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej dokładnie skontrolujesz treści, które twoje dzieci lub pracownicy przeglądają w sieci. Skonfigurowanie czarnej albo białej listy trwa tylko chwilę, a ustawienie limitów dostępu do Internetu jest szczególnie proste.

  Bezpieczna sieć dla gości

  Osobna sieć dla gości to bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. Dostępu do takiej sieci można udzielić każdemu — bez obawy o informacje i zasoby swojej sieci prywatnej.

  Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether

  Aby skonfigurować routera TL-WR840N za pomocą instynktownej aplikacji Tether lub poprzez stronę zarządzania starczy tylko kilka minut. Tether to aplikacja, którą momentalnie pobierzesz na swój telefon z systemem Anroid lub iOS i za pomocą której bezproblemowo skonfigurujesz wszystkie ustawienia sieci.

  parametry SPRZĘTOWE

  Porty: 4 porty 10/100Mb/s LAN; 1 port 10/100Mb/s WAN

  Przyciski: Przycisk WPS/RESET

  Zasilanie: 9 V DC / 0,6 A

  Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

  wymiary (S x G x W): 182 x 128 x 35 mm (7,2 x 5,0 x 1,4 cala)

  Antena: 2 anteny zewnętrzne

  parametry TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ

  Częstotliwość pracy: 2,4-2,4835 GHz

  szybkość transmisji: 11n: do 300 Mb/s (dynamiczna); 11g: do 54 Mb/s (dynamiczna); 11b: do 11 Mb/s (dynamiczna)

  Czułość odbiornika: 270M: -68dBm@10% PER; 130M: -68dBm@10% PER; 108M: -68dBm@10% PER

  54M: -68dBm@10% PER; 11M: -85dBm@8% PER; 6M: -88dBm@10% PER; 1M: -90dBm@8% PER

  EIRP: CE <20 dBm; FCC <30 dBm

  Funkcje transmisji bezprzewodowej: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, most WDS, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128-bitowe szyfrowanie WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

  FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

  Funkcja Quality of Service: WMM, kontrola przepustowości

  Sieć WAN: Dynamiczny IP/Statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie: Kontrola dostępu; Zarządzanie lokalne; Zarządzanie zdalne

  DHCP: Serwer/klient DHCP, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów

  Przekierowanie portów: Serwery wirtualne, Port Triggering, UPnP, DMZ

  Dynamiczny DNS: DynDns, Comexe, NO-IP

  VPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head)

  Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, lokalna kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami

  Zabezpieczenia zapory sieciowej: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, filtrowanie domen, adresów IP i MAC, wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły: IPv4 i IPv6

  Funkcja Guest Network: Sieć dla gości 2,4GHz

  INNE

  atesty: CE, RoHS

  wymagania systemowe: Microsoft® Windows® 2000/XP/Vista™, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, MAC® OS albo Linux.

  Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca; Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

  Zawartość opakowania:

  Router TL-WR840N

  Zasilacz

  przewód Ethernet (RJ-45)

  Instrukcja szybkiej instalacji


☆ MEM2600-32D ☆

MEM2600-32D Najniższa Cena Online

☆ MEM2600-32D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 3RD PARTY
 • Nazwa produktu: MEM2600-32D
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  32 MB DRAM DIMM for the Cisco 2600 Series

☆ Router MERCUSYS MW325R ☆

Router MERCUSYS MW325R Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS MW325R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MW325R
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem dużą powierzchnię twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie, równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie. Konfiguracja urządzenia to kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej. Połączenia o prędkości 300 Mb/s to rewelacyjna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania sporych plików....

☆ Router MERCUSYS MW302R ☆

Router MERCUSYS MW302R Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS MW302R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MW302R
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem dużą powierzchnię twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie, równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie. Konfiguracja urządzenia to kilka minut dzięki intuicyjnej stronie internetowej. Połączenia o prędkości 300 Mb/s to nieprzeciętna prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania znacznych plików....

☆ Router EDIMAX AR-7186WnA ☆

Router EDIMAX AR-7186WnA Najniższa Cena Online

☆ Router EDIMAX AR-7186WnA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edimax
 • Nazwa produktu: Router EDIMAX AR-7186WnA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:  - Zgodność ze standardem ADSL2/2+, szybkość pobierania informacji do 24Mb/s, prędkość wysyłania danych do 1Mb/s
  - Zgodność ze standardami bezprzewodowymi 802.11b/g i kompatybilność ze standardem 802.11n
  - Wielojęzyczny kreator konfiguracji
  - Przycisk WPS
  - Obsługa DMZ i Virtual Server


  Bezprzewodowy Router ADSL2/2+ 150Mb/s
  Bezprzewodowy router ADSL2/2+ Edimax AR-7186WnA jest routerem zapewniającym pełen zakres prędkości przesyłu danych przewidziany standardem ADSL2+. Daje to wysokowydajne i jednocześnie konkurencyjne cenowo rozwiązanie dla domu i minimalnych przedsiębiorstw. Urządzenie jest kompatybilne ze standardem nowej generacji 802.11n. Dzięki zastosowaniu progresywnej technologi MIMO router zapewnia do 6 razy pokaźniejsze prędkości transmisji informacji (do 150Mb/s) i do 3 razy lepsze pokrycie sieci aniżeli urządzenie standardu 802.11g/b.

  wbudowany modem ADSL2/2+ oraz współdzielenie adresu IP
  osiągalne jest współdzielenie łącza szerokopasmowego ADSL poprzez niemało przewodowych oraz bezprzewodowych maszyn (do 253 użytkowników) przy wykorzystaniu wszelkich zalet połączenia ADSL, ADSL2, a także ADSL2+. Router zezwala na osiągnięcie szybkości do 24Mb/s pobierania i 1Mb/s wysyłania danych.


  WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  Wciśniecie przycisku WPS aktywuje zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Pozwala to na stworzenie bezpiecznej sieci w przeciągu jednej chwili.

  Wielojęzyczny kreator konfiguracji
  Do routera dołączony jest specyficzny kreator konfiguracji. Pozwala on na skonfigurowanie podstawowych funkcji routera w przeciągu kilku minut, poprzez podążanie za jasnymi wskazówkami kreatora.  Virtual Server oraz DMZ
  Funkcja DMZ, a także Serwer Wirtualny doskonałe rozwiązanie dla aplikacji wymagających otwarcia wybranych portów takich jak gry sieciowe, urządzenia VoIP czy serwery HTTP. Przykładowa konfiguracja AR-7186WnA:

  Połącz port ADSL urządzenia AR-7186WnA do gniazdka telefonicznego (RJ-11).
  Podłącz komputer do portu LAN i skonfiguruj połączenie z Internetem za pomocą dołączonego wielojęzycznego kreatora.
  Używając serwerów wydruku Edimax udostępnij w sieci swoje drukarki.

  Specyfikacja technologiczna:  komplet posiada:

  - 1x router ADSL
  - 1x zasilacz sieciowy
  - 1x przewód ethernet
  - 2x przewód telefoniczny
  - 1x skrócona instrukcja obsługi
  - 1x płyta CD (instrukcja/oprogramowanie/wielojęzyczna instrukcja instalacji)
  - 1x antena 5dBi
  - 1x splitter
  - Faktura VAT, albo paragon


☆ Xiaomi Mi Router 4C (25091) (6970244525529) ☆

Xiaomi Mi Router 4C (25091) (6970244525529) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Mi Router 4C (25091) (6970244525529) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi Router 4C (25091) (6970244525529)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

   Router Wi-Fi Xiaomi Mi Router 4C WiFi 2.4GHz Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie przez producenta. W skład zestawu wchodzi: Router Xiaomi Zasilacz Instrukcja obsług Specyfikacja technologiczna: Model DVB4231GL wariant towaru Router Wi-Fi Procesor MediaTek MT7628DA Pamięć RAM 64 MB DDR2 Pamięć zastosowana 16 MB Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n 802.3/3u 2.4GHz Obsługiwane kanały 2.4GHz: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Złącza 2× RJ-45 (LAN), 1× RJ-45 (WAN) System operacyjny OpenWRT Antena 4 zewnętrzne anteny Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4G WiFi — 2X2 (IEEE 802.11N) Zabezpieczenie transmisji bezprzewodowej WPA-PSK WPA-PSK2 Ukrywanie SSID Zakres temperatur Praca: 0°C ~ 40°C Przechowywanie: -40°C ~ 70°C kolor Biały Materiał wykonania ABS Tworzywo nienaturalne dopełniające informacje szybkość LAN/WAN 10/100MB dokumenty GB9254-2008 GB4943.1 YD/T993-1998 Mi Router 4C 4 efektywne anteny nadzwyczajne połączenie.

  Każdy członek sieci będzie cieszyć się płynnym strumieniowaniem video, bezproblemowym przeglądaniem sieci oraz grą online z zerowymi opóźnieniami. Mi Router 4C Cztery szybsze i inteligentniejsze dookólne anteny.

  Silniejszy sygnał. 64MB pamięci. Jednostajna praca. Inteligentna obsługa Wi-Fi. Antena o wysokim zysku. Silny sygnał, spory zakres i momentalna transmisja. Cztery zewnętrzne dookólne anteny o wzmocnieniu 5dBi wydajnie wzmacniają sygnał i ulepszają sprawność transmisji.

  Router spisuje się nieprzeciętnie choćby w wyjątkowo złożonych środowiskach. 64MB pamięci masowej, szybkie przetwarzanie, super zrównoważona praca. Pamięć 64MB gwarantuje stabilniejszą transmisję danych, gwarantuje płynne działanie większej liczby funkcji i stabilność nawet najmocniej progresywnych zadań.

  Połącz się z całą świtą. Aż do 64 obsługiwanych równocześnie sprzętów. Inteligentne ograniczenia przepustowości, szybszy dostęp do sieci. Wymyśl własny plan konfiguracji pracy lub pozostaw tę decyzję routerowi Xiaomi 4C.

  Inteligentna optymalizacja zagwarantuje płynniejszą pracę. Komfortowo graj, streamuj albo oglądaj sieć, wybierając priorytetowe aplikacje. Inteligentne wykrywanie urządzeń. Szybsza prędkość. Router Xiaomi Mi 4C ostrzega, gdy świeże urządzenie zostanie dodane do sieci, niwelując ryzyko ataku na Twoją sieć.

  niechciane urządzenia możesz komfortowo umieścić na czarnej liście, blokując im dalszy dostęp. Pełnia bezpieczeństwa. Przyspieszenie jednym przyciskiem. Ekspresowa praca Wi-Fi. Otwórz aplikację Xiaomi Wi-Fi, wybierz opcję Optymalizacja Wi-Fi i ciesz się wielowymiarową kontrolą i optymalizacją sieci Wi-Fi.

  Natychmiastowe przyspieszenie. Zdalne zarządzanie. Domowy internet. Zarządzaj internetem w dowolnym momencie. Użyj aplikacji Xiaomi Wi-Fi, by z każdego miejsca sprawdzić poprawność pracy sieci. Innowacyjny design — nadaje się do każdego wnętrza.

  obudowa Xiaomi Mi 4C...


☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 ☆

TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN, 1_723690
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router bezprzewodowy, 300 Mb/s, sporo trybów pracy
  TL-WR844N
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi - szybkość transmisji do 300 Mb/s gwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających pokaźnej przepustowości.
  • rozszerzony zasięg - dwie anteny dookólne oraz technika 2×2 MIMO oznaczają silny sygnał Wi-Fi i bezusterkowe połączenia.
  • 4 tryby pracy - tryby Router, Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału i WISP zapewniają kompleksową obsługę sieci.
  • Funkcja kontroli rodzicielskej - zezwala na zarządzanie dostępem do Internetu.
  • Sieć dla gości - zagwarantuje gościom dostęp do Internetu, dbając o bezpieczeństwo zasobów sieci głównej.
  • Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN przyczyniają się do optymalnej transmisji IPTV.
  • Obsługa IPv6 - zgodność z protokołem IPv6.


  Ultraszybkie połączenia Wi-Fi

  Surfowanie po Internecie, oglądanie filmów w jakości HD, a może pobieranie dużych plików wspólnie z rodziną? Wszystkie te działania, realizowane w twoim domu na co dzień, bezproblemowo udźwignie bezprzewodowa sieć 2,4 GHz o prędkości 300 Mb/s.  Silny sygnał, spory zasięg

  Połączenie dwóch konkretnych anten o zysku 5 dBi, technologii 2×2 MIMO i pięciu prędkich portów Ethernet zezwala na utworzenie stabilnej sieci jednocześnie bezprzewodowej, jak i przewodowej, obejmującej swym zasięgiem całą powierzchnię domu przeciętnej wielkości.


  Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania

  za pomocą zaimplementowanych narzędzi o wszechstronnych użyciach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, łatwo skonfigurujesz swoją sieć domową.


  4 tryby pracy

  Tryb routera (domyślny)

  Podłącz się do portu Ethernet, by natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.


  Tryb punktu dostępowego

  Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.


  Tryb wzmacniacza sygnału

  rozszerz zasięg swej sieci bezprzewodowej.


  Tryb WISP

  Połącz się bezprzewodowo z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe.


  Płynna transmisja filmów

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN pozwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.


  Kombatybilność z IPv6

  Urządzenie jest zgodne z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6). Postaw na router jutra i korzystaj już dziś z usług IPv6, które oferuje twój usługodawca.


  Stylowa budowa

  Projekt urządzenia ma na celu ograniczenie zajmowanej powierzchni i stylowe uzupełnienie każdego rodzaju przestrzeni, co stanowi wyśmienity akompaniament dla zrównoważonej sieci Wi-Fi w całym domu.


  Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether

  Z aplikacją Tether skonfigurujesz TL-W R844N w parę minut! Już dziś pobierz ją na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS, a będziesz mógł zarządzać ustawieniami sieci ze swojego smartfona.☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 ☆

TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Model: MW300D Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, standard N, 300Mb/s MW300D Imponujące szybkości Wi-Fi - 300 Mb/s to prędkość, która pozwala wielu użytkownikom na jednoczesną transmisję strumieniową video w jakości HD.

  obfity zasięg - Dwie zintegrowane anteny o wysokim zysku zapewniają wielokierunkowe nadawanie niezwykle silnego sygnału sieci. Kompatybilność - Router jest w pełni kompatybilny ze standardami ADSL2+/ADSL2/ADSL.

  Zarządzanie bez wysiłku - Dzięki instynktownemu interfejsowi zarządzania konfiguracja routera trwa tylko kilka minut. Urządzenie wielofunkcyjne i zrównoważony sygnał Wi-FiBezprzewodowy router/modem ADSL2+, standard N, 300Mb/s Wybierz prędki router/modem ADSL, żeby zaspokoić wszystkie kryteria stawiane sieci domowejMW300D to urządzenie wszechstronne, łączące modem ADSL2+ z routerem NAT, które zapewni dostęp do szybkich połączeń Wi-Fi wszystkim twoim smartfonom, tabletom, a także laptopom.

  Decydując się na ten towar zyskujesz swobodę wyboru dostawcy usługi internetowej dzięki możliwości korzystania jednocześnie z połączeń ADSL, jak i ADSL2. 300 Mb/s w standardzie NKorzystaj z możliwości transmisji strumieniowej 4K, grania w gry internetowe, pobierania obszernych plików i wykonywania innych działań, które mocno obciążają sieć.

  300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz to prędkość wystarczająca, aby sprostać najistotniej wymagającym aktywnościom w sieci domowej. Wzmocnij sygnał WiFiDwie zintegrowane anteny o wysokim zysku gwarantują wielokierunkowe nadawanie bardzo silnego sygnału WiFi i dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu.Bezpieczeństwo: WPA-PSK / WPA2-PSKZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Oprogramowanie: wymagania sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: Zasilacz kabel Ethernet Instrukcja prędkiej instalacji 2 kable telefoniczne RJ11 Zewnętrzny splitter DSL rozmiary: 114 x 94 x 26 mmPozostałe parametry:...Podobne zestawienia:


Najtańsze routery do 80 zł – Ranking na grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze routery do 80 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów do 80 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MEM2600-32D ☆

MEM2600-32D Najniższa Cena Online

☆ MEM2600-32D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 3RD PARTY
 • Nazwa produktu: MEM2600-32D
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  32 MB DRAM DIMM for the Cisco 2600 Series

☆ QOLTEC Zasilacz do router/uniwersalny 50004.60W &gt;&gt; PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ! ☆

QOLTEC Zasilacz do router/uniwersalny 50004.60W >> PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ! Najniższa Cena Online

☆ QOLTEC Zasilacz do router/uniwersalny 50004.60W >> PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QOLTEC
 • Nazwa produktu: QOLTEC Zasilacz do router/uniwersalny 50004.60W &gt;&gt; PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Zasilacz sieciowy Qoltec jest gwarancją bezpiecznego zasilania, a także użytkowania. Można zastosować go w domu lub w pracy. Ma szereg zabezpieczeń chroniących podłączone urządzenie. Charakteryzuje się wysoką skutecznością, która wpływa na zmniejszenie zużycia energii.

  niezawodność ma dla Ciebie kluczowe znaczenie? Wybierz ładowarkę sieciową marki Qoltec, która pozwoli Ci na bezpieczne zasilanie urządzeń. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w domu albo w biurze, jako ładowarka główna lub dodatkowa.

  Została wytworzona z tworzyw najwyższej jakości, a zastosowane w niej technologie pozwolą na niskie zużycie energii, a także wysoką skuteczność....


☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, niemało trybów pracy
  • szybkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia szybkie i zrównoważone połączenia o łącznej szybkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie realizowane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku zapewniają zasięg na całej powierzchni domu.
  • niemało trybów pracy — przystępność czterech trybów pracy oznacza, że urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — instynktowny interfejs strony zarządzania momentalnie przeprowadzi cię poprzez cały proces konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,bronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  prędkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R gwarantuje prędkie i jednostajne połączenia Wi-Fi dla wszystkich maszyn, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bez problemu udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i szybkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - gwarantuje dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszystkich maszyn Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - zwiększa zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - umożliwia bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest osiągalne


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na zasadnicze rozszerzenie mocy transmisji sygnału i produktywności działania. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu albo w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  żeby skonfigurować MW302R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci potrzeba tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,posiadać wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci albo pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swoim gościom dostęp do sieci, broniąc prywatność swych zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną skutecznością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i wyjątkowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, żeby uruchomić samoczynne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, żeby nic nie rozpraszało Cię podczas snu.

  innowacyjne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest broniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych poprzez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  prędkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  cechy sprzętowe
  rozmiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja prędkiej instalacji
  • przewód Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

  Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: MERCUSYS
  • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Bezprzewodowy router, kanon N, 300Mb/s
   • prędkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie pokaźnych plików)
   • Trzy anteny 5dBi pokaźnie rozszerzają siłę, zasięg i stabilność sygnału
   • instynktowna strona internetowa pozwala na przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


   genialna sprawność Wi-Fi

   pokaźny zasięg sieci

   Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu zwiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R zagwarantuje spory zasięg sieci bezprzewodowej.


   prędkość transmisji do 300Mb/s

   MW305R dostarcza urządzeniom szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Szybkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


   Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

   Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który mieści się w dłoni bez ograniczania jego skuteczności. Elementy najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek sprawiają, że MW305R jest nie tylko niezwykle nieznaczny, ale i bardzo konkretny.


   Bezpieczeństwo sieci

   progresywne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


   Kontrola rodzicielska

   Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


   Sieć dla gości

   zwiększone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


   nowoczesne szyfrowanie

   Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

  wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

  ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
  • Ilość ofert: 4
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router Mercysys MW325R
   • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
   • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku pokaźnie zwiększają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
   • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — doskonała prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania pokaźnych plików.
   • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki intuicyjnej stronie internetowej.


   Wi-Fi o zasięgu 500 m2

   MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - zarówno w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


   *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów sprawności. Rzeczywista skuteczność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


   Cztery anteny o zysku 5dBi

   technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na zasadnicze rozszerzenie mocy transmisji sygnału i sprawności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online albo oglądania filmu.


   Instalacja w trzech krokach

   Aby skonfigurować MW325R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


   Bezpieczeństwo sieci

   progresywne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


   Kontrola rodzicielska

   Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą jednoczyć się z Internetem


   Sieć dla gości

   Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swojej sieci głównej


   progresywne zabezpieczenia

   Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami
  Podsumowanie, czyli jaki router do 80 zł najlepszy?


  Najlepszy router do 80 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy router do 80 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze routery – TOP5 na grudzień 2022

  Jeżeli żadna z powyższych routerów do 80 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki router do 80 zł opinie,
  • dobry router do 80 zł cena,
  • router do 80 zł ranking,
  • router do 80 zł jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...