Ranking routerów do 600 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów do 600 zł


Pomagamy w wyborze dobrych routerów do 600 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów do 600 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery do 600 zł najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery do 600 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów do 600 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) ☆

Tp-link archer ax72 (4897098687215) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer ax72 (4897098687215)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K – Prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡**Duży zasięg – Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.Mocny procesor – Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.HomeShield – Zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych funkcji do ochrony sieci i urządzeń IoT.*Lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania – Ulepszony mechanizm wentylacji pozwala na efektywniejszą pracę urządzenia.Udostępnianie poprzez USB – Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  WYSOKIEJ KLASY ROUTER Z WIFI 6 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznachNajnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.Wi-Fi 6 (także Wi-Fi 802.11ax) to nowa generacja połączeń Wi-Fi - standard ten to znacznie rozbudowana i ulepszona wersja dotychczas stosowanej technologii 802.11ac.

  Do jego powstania przyczyniła się nieustannie wzrastająca liczba użytkowanych na świecie urządzeń. Jeśli masz do dyspozycji urządzenie VR, korzystasz z wielu urządzeń smart lub Twój dom jest po prostu pełen elektroniki, router pracujący w standardzie Wi-Fi 6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

  Poniżej omówimy możliwości routerów Wi-Fi 6 i wyjaśnimy dlaczego są szybsze, bardziej wydajne i oferują lepszą transmisję danych niż routery poprzedniej generacji. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Zaawansowane technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni? Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o dużej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Stabilna sieć oparta o dużą moc obliczeniową Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem.

  Połączenia dla 100 urządzeń Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.OFDMATechnologia OFDMA, podnosząc wydajność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach.MU-MIMODane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  Efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w eleganckim, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm² tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na wydajną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.Skanowanie sieci domowej - Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni sieć przed atakami i wykrywa problemy z bezpieczeństwem.Kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.QoS - Nadawaj priorytet wybranym urządzeniom aby miały pierwszeństwo w dostępie do transferu.

  TP-Link OneMesh™: sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Chroń swoje dzieciBlokuj dostęp do nieodpowiednich treści i ustalaj czas dostępu do internetu.Informacje o nowych połączeniachOtrzymuj powiadomienia na telefon o nowych urządzeniach, które połączyły się z WiFi i blokuj je jednym naciśnięciem.Łatwa aktualizacja oprogramowaniaCały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje. Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o dużej mocy Poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R Wiele strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego odporność na zakłócenia transmisji danychWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, aby zapewnić ich optymalne działanie MU-MIMO 4×4 Pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA Zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness Poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS Umożliwia dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze większą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowego (AP)CECHY SPRZĘTOWEProcesorTrzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHzPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANObsługiwane typy USB1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Serwer SambaPrzyciskiWł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. zasilania Wł./Wył. diod WPS ResetMoc12 V ⎓ 2,5 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom Zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowejFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6Pakiety usługHomeShield Dowiedz się więcej>OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu elastycznej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności wymiany posiadanych urządzeń lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka filtrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczneTypy sieci WANDynamiczne IP Statyczne IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla urządzeńUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualneIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona internetowaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)272.5 × 147.2 × 49.2 mmZawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX72 Zasilacz Kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)CertyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE PODCZAS TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } Czułość odbierania sygnału WiFi2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94.5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72.5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92.5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69.5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64.5dBm 11ax HE40 MCS0:-92.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91.5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85.5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm


☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 ☆

Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX58U, 90IG04Q0-MO3R10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router

  ASUS RT-AX58U Router nowy, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta

  Najważniejsze atrybuty:

  • standard Wi-Fi 6 – Obsługa najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax i przepustowość 160 MHz dla obsługi pokaźniejszej liczby urządzeń i ulepszonej skuteczności.
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi – Router RT-AX58U obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki temu oferuje o sporo wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych. Zagwarantuje on łączną prędkością transferów sieciowych na poziomie do 3000 Mb/s – 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz.
  • obszerniejsza ilość obsługiwanych urządzeń i wyższa skuteczność – RT-AX58U obsługuje nie tylko technologie MU-MIMO,w dodatku OFDMA dla sprawnego przydzielania kanałów, a także komunikacji z kilkoma urządzeniami równocześnie.
  • Bezpieczeństwo klasy komercyjnej – Napędzany przez kierunek Micro zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro jest dostarczany w abonamencie na całe życie i blokuje oraz neutralizuje zagrożenia z Internetu dla wszelkich inteligentnych maszyn podłączonych do Twojej sieci.
  • Lepsza współpraca z systemem sieci Mesh – Router jest kompatybilny z systemem sieci Wi-Fi ASUS AiMesh w celu płynnego dostarczania sygnału w całym domu.
  prędkość Wi-Fi następnej generacji

  RT-AX58U to dwuzakresowy router Wi-Fi, który obsługuje pasmo 160 MHz i modulację 1024-QAM, dzięki czemu oferuje o mnóstwo wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych. Zapewniając łączną prędkość sieciową na poziomie sięgającym 3000 Mb/s, w tym 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz i 2402 Mb/s na paśmie 5 GHz. Router RT-AX58U jest 2,5 razy szybszy od dwuzakresowych routerów rodzaju 2x2 pracujących w trybie 802.11ac.

  wytwarzany do domów z wieloma urządzeniami

  Wykorzystując rewolucyjne połączenie technologii OFDMA, a także MU-MIMO, technika 802.11ax gwarantuje obsługę nawet 4 razy wyższej liczby lepszą wydajność sieci o wysokim obciążeniu. Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do niezwykle nieefektywnego wykorzystywania przystępnej przepustowości. Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei umożliwia łączenie ze sobą sygnałów z najróżniejszych sprzętów i ich jednoczesną transmisję. Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń w trakcie korzystania z sieci Wi-Fi, przy udoskonalonej ogólnej responsywności.

  Przygotuj swój dom na technologię Wi-Fi 6 (802.11ax)

  Stale rosnąca liczba połączonych z siecią sprzętów osobistych doprowadziła do ogólnego powiększenia obciążenia sieci. Na skutego tego, aktualny kanon Wi-Fi osiągnął granice swych możliwości. Najnowszy kanon 802.11ax proponuje technologie gotowe na przyszłość, ulepszoną sprawność sieciową, wyższe szybkości połączeń Wi-Fi, obszerniejszy zasięg sygnału, a także dłuższy czas pracy baterii urządzeń połączonych z siecią, zapewniając użytkownikom wyraźnie ulepszone wrażenia w trakcie korzystania z sieci.

  sprawny system sieci Wi-Fi dla całego domu

  W większości przypadków Twój router RT-AX58U zagwarantuje Ci płynne i jednostajne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez mnóstwo przeróżnych czynników takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to progresywna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy. Łączy ona ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest niezwykle sprawna, rozciągliwa i zezwala na Ci zastosowanie różnych modeli routerów ASUS.

  Dłuższy czas działania baterii Twoich maszyn

  Funkcja Target Wake Time (TWT) zezwala na routerowi RT-AX58U planowanie wskazanych interwałów, w których urządzenia przesyłają dane. Pozwala to na przejście maszyn w tryb uśpienia, ponieważ nie muszą one stale oczekiwać na sygnał od routera, co pomaga choćby siedmiokrotnie ograniczyć zużycie energii dla pokaźnie dłuższego czasu pracy baterii.

  Najnowsza technologia zabezpieczeń sieciowych WPA3

  Następna generacja zabezpieczeń sieci Wi-Fi wnosząca nowe możliwości dla rozszerzenia poziomu ochrony prywatnych i firmowych sieci bezprzewodowych. Opierając się na technice WPA2, która była szeroko rozpowszechniona poprzez ponad dekadę, WPA3 dodaje nowe funkcje do uproszczenia zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Jednocześnie udostępnia ona udoskonaloną technikę autoryzacji użytkownika i wydajniejsze zabezpieczenie kryptograficzne, co szczególnie przydaje się na rynkach przetwarzających wrażliwe dane.

  pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej dla Twojej sieci domowej

  Router RT-AX58U oferuje darmowy na całe życie zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro, napędzany przez nurt Micro, który mieści regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich sprzętów i osobistych danych przed zagrożeniami z Internetu. Ten silny pakiet bezpieczeństwa zapewnia innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych.

  Specyfikacja

  Tryb pracy: Router / Access Point / Repeater / Bridge

  rodzaj urządzenia: Router bezprzewodowy

  Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)

  Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)

  Złącza RJ-45 (LAN): 10/100/1000 - 4 szt.

  Złącza RJ-45 (WAN): 10/100/1000 - 1 szt.

  Port USB: 1 szt.

  Antena zewnętrzna: 4 szt.

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 3000 Mb/s (Wi-Fi)

  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej (5 GHz): 2402 Mb/s

  Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej (2.4 GHz): 574 Mb/s

  Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej: WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA Enterprise / WPA2 Enterprise / WPA3 Enterprise

  Zarządzanie i konfiguracja: Strona WWW

  Obsługa IPv6: Tak

  Obsługa VPN Pass-Through: Tak

  Serwer VPN: Tak

  DHCP: Tak

  Obsługa WPS: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 3G: Tak

  Obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE: Tak

  Przycisk Reset: Tak

  Przycisk On/Off: Tak

  Włącznik/Wyłącznik sieci Wi-Fi: Nie

  Kontrola rodzicielska: Tak

  Wysokość: 129 mm

  Szerokość: 224 mm

  Głębokość: 160 mm

  dopełniające dane: technologia MU-MIMO / technologia AiMesh / QoS / AiDisk / AiCloud

  Zawartość opakowania: Router Wi-Fi RT-AX58U / Zasilacz / przewód Ethernet RJ45


☆ MikroTik RB2011UiAS-RM Router L5 5LAN 5GLAN Rack- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_280853 ☆

MikroTik RB2011UiAS-RM Router L5 5LAN 5GLAN Rack- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_280853 Najniższa Cena Online

☆ MikroTik RB2011UiAS-RM Router L5 5LAN 5GLAN Rack- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_280853 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mikrotik
 • Nazwa produktu: MikroTik RB2011UiAS-RM Router L5 5LAN 5GLAN Rack- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, 2_280853
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  RB2011 to niedroga seria urządzeń wieloportowych. Zaprojektowany do użytkowania w pomieszczeniach i dostępny w wielu najróżniejszych przypadkach, z wieloma opcjami.RB2011 jest zasilany przez RouterOS, w pełni poręczny system operacyjny do routingu, który jest stale ulepszany od piętnastu lat.

  Dynamiczny routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, progresywna jakość usług, równoważenie obciążenia i bonding, konfiguracja i monitorowanie w czasie rzeczywistym - to tylko kilka z ogromnej liczby funkcji obsługiwanych poprzez RouterOS.RouterBOARD 2011UiAS-RM, w porównaniu z kolekcją RB2011L, posiada nie tylko pięć portów Gigabit LAN i pięć portów Fast Ethernet LAN, ale także port szeregowy RJ45, port USB i więcej pamięci RAM (128MB zamiast 64MB).

  również licencję RouterOS L5 (zamiast L4) i atrakcyjny dotykowy wyświetlacz LCD do konfiguracji. Obecna jest w dodatku klatka SFP (moduł SFP nie wchodzi w skład zestawu!)Istnieje funkcja wyjścia PoE dla portu nr 10 - może zasilać inne urządzenia obsługujące PoE tym samym napięciem, co urządzenie.

  Maksymalne obciążenie portu to 500mA. Przetestowane i zalecane do korzystania z modułami MikroTik SFP: S-85DLC05D, S-31DLC20D i S-35/53LC20D (brak w zestawie). RouterBOARD 2011UiAS-RM jest dostarczany z obudową rack 1U, panelem LCD i zasilaczem.


☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) ☆

Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Wi-Fi Mesh Xiaomi Mesh System AX3000 WiFi6, Dual Band, 4x RJ45 1000Mb/s

  2 pack

  System Mesh Xiaomi zagwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która gwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/lub routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje między rozmaitymi routerami automatycznie i bez problemu, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, by zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 oferuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma proponują łączną dwuzakresową szybkość bezprzewodową do 2976 Mb/s*. To prawie dwa razy więcej standardowy router AC1200. Technika 1024 QAM jest dodatkowo szybsza niżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na prędki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zapewnia świetne wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, tradycyjne systemy ruchu dwupasmowego są zawsze przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone*. Ciesz się wyjątkowo płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  wydajna transmisja OFDMA powoduje, że dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu maszyn*
  technologia OFDMA umożliwia routerom przetwarzanie danych z wielu sprzętów równocześnie, gdy znaczne urządzenia wymagają transmisji danych, skutecznie zmniejszając przeciążenie sieci i pokaźnie zmniejszając opóźnienia.

  jednostajna łączność online dla 254 maszyn jednocześnie*
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych sprzętów do domu. Każdy artykuł Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, żeby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą sprzętów, takich jak spotkania rodzinne lub imprezy, dzięki temu zapewniona jest stabilna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, lecz i trwalszy
  technologia Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To sprawnie przeciętne zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność towaru.

  niemało opcji
  System można powiększać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu

  Fajny czarny prostokąt w profilu kostki
  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej produktywności, architektura cieplna rodzaju wieża, konwekcja wielkich kanałów i nad wyraz spory metalowy radiator jednostajną pracę.

  ○ komplet
  Xiaomi AX3000 x2
  Instrukcja obsługi
  przewód zasilający
  przewód internetowy
  ○ System Operacyjny
  MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Funkcje
  MESH Network
  Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE, Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała), ukryty SSID
  Złącza
  1x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port WAN (Auto MDI/MDIX)
  3x10/100/1000Mb/s samodostosowujący się port LAN (Auto MDI/MDIX)
  Łączność
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna prędkość to 574 Mb/s)
  2×2 (obsługuje protokół IEEE 802.11ax, teoretyczna maksymalna prędkość to 2402 Mb/s)
  IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax (IEEE 802.3/3u/3ab)
  11b: DSSS: DBPSK (1 Mb/s), DQPSK (2 Mb/s), CCK (5,5/11 Mb/s)
  11a/g: OFDM: BPSK (6/9 Mb/s), QPSK (12/18 Mb/s), 16QAM (24/36 Mb/s), 64QAM (48/54 Mb/s)
  11n: MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM. Szybkość transmisji danych:MCS0-MCS15
  11ac:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM.
  11ax:MIMO-OFDM:BPSK,QPSK,16QAM,64QAM,256QAM,1024QAM.
  szybkość transmisji informacji: MCS0-MCS11 (obsługuje 2 strumienie).
  • Pamięć operacyjna RAM
  256MB
  • parametry procesora
  Dual-core A53 1.0GHz CPU
  Single core 1.0GHz NPU
  • Procesor
  Qualcomm® IPQ5000
  wymiary
  97mm × 97mm × 222mm


☆ Keenetic Router hero 4g ☆

Keenetic Router hero 4g Najniższa Cena Online

☆ Keenetic Router hero 4g - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KEENETIC
 • Nazwa produktu: Keenetic Router hero 4g
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Keenetic Hero 4G

  AC1300 Mesh Wi-Fi 5 Router z modemem 4G z 5-portowym inteligentnym przełącznikiem Gigabit i portem USB

   • Ciągły bezawaryjny Internet

   • zastosowana pomysłowość Qualcomm 4G

   • Dla wszelkich kart SIM LTE/4G/3G

   • nadaje się do wiodących na rynku anten 4G

   • konkretna ochrona przed cyberzagrożeniami

   • Skuteczne narzędzia kontroli rodzicielskiej

   • produktywna pamięć sieciowa i chmura osobista

   • przychylna, łatwa w użyciu aplikacja
☆ Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 ☆

Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 Najniższa Cena Online

☆ Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ System mesh TP-LINK DECO X50(1-PACK), DECO X50(1-PACK) ☆

System mesh TP-LINK DECO X50(1-PACK), DECO X50(1-PACK) Najniższa Cena Online

☆ System mesh TP-LINK DECO X50(1-PACK), DECO X50(1-PACK) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: System mesh TP-LINK DECO X50(1-PACK), DECO X50(1-PACK)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 ☆

Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 Najniższa Cena Online

☆ Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B ☆

Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B Najniższa Cena Online

☆ Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  WS-SUP32-GE-3B Cisco Supervisor Catalyst 6500


☆ Router dir-x1860 ax1800 marki D-link ☆

Router dir-x1860 ax1800 marki D-link Najniższa Cena Online

☆ Router dir-x1860 ax1800 marki D-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: D-Link
 • Nazwa produktu: Router dir-x1860 ax1800 marki D-link
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Korzystaj z ultra produktywnego Wi-Fi. Zaktualizuj domowy router do technologii Wi-Fi nowej generacji. Korzystaj z innowacji Wi-Fi 6, które niezrównaną przepustowość, szybkość i bezpieczeństwo dla wszystkich urządzeń wewnątrz sieci. Wi-Fi 6, znany też jako 802.11ax, to nowa generacja technologii Wi-Fi. Oferuje wyraźne ulepszenia w porównaniu do poprzedniego standardu Wi-Fi 802.11ac. Dzisiaj można oglądać wideo, grać w gry online i oglądać zasoby Internetu z nieosiągalną wcześniej szybkością i sprawnością z każdego pokoju w domu i z wielu urządzeń równocześnie. Zacznij korzystać z Wi‑Fi 6 o przepustowości aż do 1,8 Gb/s. To o 90% szybsze połączenia w paśmie 2,4 i prawie 40% w paśmie 5 GHz aniżeli w standardzie AC. To wydajność, która pozwala bez problemu przeglądać zasoby Internetu, strumieniować 4K, a także grać w gry online....


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery do 600 zł – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery do 600 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów do 600 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Router SOYEALINK E5785-330, E5785-330 ☆

Router SOYEALINK E5785-330, E5785-330 Najniższa Cena Online

☆ Router SOYEALINK E5785-330, E5785-330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOYEALINK
 • Nazwa produktu: Router SOYEALINK E5785-330, E5785-330
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz DualBand;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:51071TUA;Maks. Szybkość do:300 Mbps;Porty:gniazdo na kartę SIM, microUSB (do ładowania);Porty LAN (RJ45):0;Porty USB:1;standard bezprzewodowy:802.11ac;kanon WiFi:802.11ac;typ sieci:LTE kat.

  6;Zabezpieczenia:64/128-bit WEP WPA WPA2;Złącza:Sim x1, USB x1...


☆ rb2011uias-in router 5x rj45 100mb/s, marki Mikrotik ☆

rb2011uias-in router 5x rj45 100mb/s, marki Mikrotik Najniższa Cena Online

☆ rb2011uias-in router 5x rj45 100mb/s, marki Mikrotik - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MikroTik
 • Nazwa produktu: rb2011uias-in router 5x rj45 100mb/s, marki Mikrotik
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 ☆

Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 Najniższa Cena Online

☆ Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Router Huawei B535-232 (kolor biały), B535-232
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 ☆

Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 Najniższa Cena Online

☆ Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Huawei router B535-232 (kolor biały), B535-232
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Router MikroTik RB2011iLS-IN (4752224000293) ☆

Router MikroTik RB2011iLS-IN (4752224000293) Najniższa Cena Online

☆ Router MikroTik RB2011iLS-IN (4752224000293) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MikroTik
 • Nazwa produktu: Router MikroTik RB2011iLS-IN (4752224000293)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Metalowa obudowa biurkowa, 5 portów Ethernet, 5 portów Gigabit Ethernet, klatka SFP, wyjście PoE na porcie 10, procesor 600 MHz, 64 MB pamięci RAM, RouterOS L4....Podsumowanie, czyli jaki router do 600 zł najlepszy?


Najlepszy router do 600 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router do 600 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane routery – Zestawienie na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów do 600 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router do 600 zł opinie,
 • dobry router do 600 zł cena,
 • router do 600 zł ranking,
 • router do 600 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...