Ranking routerów do 600 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów do 600 zł


Pomagamy w wyborze dobrych routerów do 600 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów do 600 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery do 600 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery do 600 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów do 600 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) ☆

Tp-link archer ax72 (4897098687215) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link archer ax72 (4897098687215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link archer ax72 (4897098687215)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze cechy Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K – Prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡**Duży zasięg – Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej.Mocny procesor – Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz błyskawicznie reaguje na wszystkie działania wykonywane w ramach sieci.HomeShield – Zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link gwarantują bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych funkcji do ochrony sieci i urządzeń IoT.*Lepsza wentylacja, praca bez przegrzewania – Ulepszony mechanizm wentylacji pozwala na efektywniejszą pracę urządzenia.Udostępnianie poprzez USB – Port USB 3.0 znacząco ułatwia udostępnianie plików w ramach sieci oraz utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.Łatwa konfiguracja – Dzięki aplikacji Tether dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  WYSOKIEJ KLASY ROUTER Z WIFI 6 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszystkich płaszczyznachNajnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swoim domu.Wi-Fi 6 (także Wi-Fi 802.11ax) to nowa generacja połączeń Wi-Fi - standard ten to znacznie rozbudowana i ulepszona wersja dotychczas stosowanej technologii 802.11ac.

  Do jego powstania przyczyniła się nieustannie wzrastająca liczba użytkowanych na świecie urządzeń. Jeśli masz do dyspozycji urządzenie VR, korzystasz z wielu urządzeń smart lub Twój dom jest po prostu pełen elektroniki, router pracujący w standardzie Wi-Fi 6 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

  Poniżej omówimy możliwości routerów Wi-Fi 6 i wyjaśnimy dlaczego są szybsze, bardziej wydajne i oferują lepszą transmisję danych niż routery poprzedniej generacji. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Zaawansowane technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz mieć dostęp do Wi-Fi zarówno gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swojej sypialni? Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o dużej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Stabilna sieć oparta o dużą moc obliczeniową Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem.

  Połączenia dla 100 urządzeń Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, zapewniając tak dużą wydajność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router z łatwością poradzi sobie z intensywnym ruchem danych, generowanym przez transmisje strumieniowe i gry.OFDMATechnologia OFDMA, podnosząc wydajność sieci, zapewnia możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach.MU-MIMODane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie poprzez kilka oddzielnych strumieni.

  Efektywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne elementy, które tworzą górną płaszczyznę obudowy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w eleganckim, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm² tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie usprawnia odprowadzanie ciepła i pozwala na wydajną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: zaawansowana ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych.Skanowanie sieci domowej - Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni sieć przed atakami i wykrywa problemy z bezpieczeństwem.Kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie.QoS - Nadawaj priorytet wybranym urządzeniom aby miały pierwszeństwo w dostępie do transferu.

  TP-Link OneMesh™: sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.Chroń swoje dzieciBlokuj dostęp do nieodpowiednich treści i ustalaj czas dostępu do internetu.Informacje o nowych połączeniachOtrzymuj powiadomienia na telefon o nowych urządzeniach, które połączyły się z WiFi i blokuj je jednym naciśnięciem.Łatwa aktualizacja oprogramowaniaCały proces aktualizacji oprogramowania sprowadza się do kilku kliknięć w panelu konfiguracyjnym routera.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci możesz ustawić automatyczne aktualizacje. Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEStandardyWi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHzPrędkości sieci WiFiAX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax)Zasięg sieci WiFiDomy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny zapewniają wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta umożliwia zwiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o dużej mocy Poprawia moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R Wiele strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego odporność na zakłócenia transmisji danychWydajność sieci WiFiWysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy dostępne pasma, aby zapewnić ich optymalne działanie MU-MIMO 4×4 Pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA Zapewnia możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness Poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm DFS Umożliwia dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze większą przepustowośćTryby pracyTryb routera Tryb punktu dostępowego (AP)CECHY SPRZĘTOWEProcesorTrzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1 GHzPorty Ethernet1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LANObsługiwane typy USB1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Serwer SambaPrzyciskiWł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. zasilania Wł./Wył. diod WPS ResetMoc12 V ⎓ 2,5 ABEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJISzyfrowanie sieci WiFiWPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)Ochrona sieciZapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom Zapobieganie atakom DDoS Skanowanie sieci domowejFunkcja Guest NetworkSieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHzSerwer VPNOpenVPN PPTPOPROGRAMOWANIEProtokołyIPv4 IPv6Pakiety usługHomeShield Dowiedz się więcej>OneMesh™Obsługa OneMesh™ OneMesh™ pomaga w utworzeniu elastycznej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh™ obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności wymiany posiadanych urządzeń lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh>Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka filtrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczneTypy sieci WANDynamiczne IP Statyczne IP PPPoE PPTP L2TPQuality of ServicePriorytety QoS dla urządzeńUsługa CloudAutomatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNSPrzekierowywanie NATPort Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualneIPTVIGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowanyDHCPRezerwacja adresów Lista klientów DHCP SerwerDDNSTP-Link NO-IP DynDNSZarządzanieAplikacja Tether Strona internetowaWYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAWymiary (S×G×W)272.5 × 147.2 × 49.2 mmZawartość opakowaniaRouter Wi-Fi Archer AX72 Zasilacz Kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacjiINNEWymagania systemoweInternet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ lub inna przeglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy lub DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu)CertyfikatyFCC, CE, RoHSŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacjiDANE UZYSKANE PODCZAS TESTÓWMoc transmisji WiFiCE: <20dBm{2.4GHz} <23dBm{5.15GHz~5.35GHz} <30dBm{5.47GHz~5.725GHz} FCC: <24dBm{5.25GHz~5.35GHz&5.47GHz~5.725GHz } Czułość odbierania sygnału WiFi2.4GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94.5dBm 11ac VHT20 MCS8:-72.5dBm 11ac VHT40 MCS0:-92.5dBm 11ac VHT40 MCS9:-69.5dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64.5dBm 11ax HE40 MCS0:-92.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 5GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97dBm 11ac VHT20 MCS8:-74dBm 11ac VHT40 MCS0:-95dBm 11ac VHT40 MCS9:-70dBm 11ac VHT80 MCS0:-91.5dBm 11ac VHT80 MCS9:-66dBm 11ac VHT160 MCS0:-86dBm 11ac VHT160 MCS9:-61dBm 11ax HE20 MCS0:-95dBm 11ax HE20 MCS11:-64dBm 11ax HE40 MCS0:-91.5dBm 11ax HE40 MCS11:-62dBm 11ax HE80 MCS0:-88dBm 11ax HE80 MCS11:-58dBm 11ax HE160 MCS0:-85.5dBm 11ax HE160 MCS11:-55dBm


☆ TP-Link Archer ax73 ☆

TP-Link Archer ax73 Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer ax73 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer ax73
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK ARCHER AX73 Wi-Fi 6 AX5400 Najważniejsze parametry Gigabitowe szybkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K - prędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze szybkości pobierania.+ technologia Wi-Fi 6 - budowa urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o szybkości 4,8 Gb/s.

  Połączenia dla ponad 200 urządzeń - Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość choćby czterokrotnie.$215** wielki zasięg - Połączenie sześciu anten i technologii Beamforming zezwala na utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej.

  potężny procesor - Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz szybko reaguje na wszystkie działania realizowane w ramach sieci. HomeShield - zaawansowane zabezpieczenia od TP-Link zapewniają bezpieczeństwo sieci domowej dzięki wykorzystaniu innowacyjnych funkcji do ochrony sieci i maszyn IoT.* udoskonalona wentylacja, praca bez przegrzewania - ulepszony mechanizm wentylacji zezwala na wydajniejszą pracę urządzenia.

  Udostępnianie poprzez USB - Port USB 3.0 znacząco upraszcza udostępnianie plików w ramach sieci, a także utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze. Prosta konfiguracja - Dzięki aplikacji Tether przystępnej na urządzenia przenośne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

  Dwupasmowy, gigabitowy router Wi-Fi 6 AX5400 Wi-Fi 6 to wyższa skuteczność na wszelkich płaszczyznach Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, zapewniając obszerniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność.

  Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,scalić z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swym domu. Prędkości stworzone do płynnej transmisji w jakości 8K Niesamowicie spore prędkości pasma 2,4 GHz wyśmienite wsparcie dla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania.

  To wciąż zbyt niewiele$216 Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Nowoczesne technologie gwarancją zasięgu w całym domu Chcesz posiadać dostęp do Wi-Fi równocześnie gotując obiad dla rodziny, jak i odpoczywając w zaciszu swej sypialni$217 Sześć anten w połączeniu z technologią Beamforming, modułem front-end o szerokiej mocy i rozwiązaniem 4T4R zapewniają dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu, a także płynne i zrównoważone połączenia dla wszystkich użytkowników.

  Połączenia dla ponad 200 sprzętów Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologie OFDMA i MU-MIMO przenoszą Twoją sieć domową w przyszłość, gwarantując tak dużą produktywność, że żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej -- router łatwo poradzi sobie z intensywnym ruchem informacji, generowanym poprzez transmisje strumieniowe i gry.

  OFDMA technika OFDMA, podnosząc produktywność sieci, gwarantuje możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji na wielu urządzeniach. MU-MIMO informacje przesyłane są do wielu maszyn jednocześnie przez kilka oddzielnych strumieni.

  produktywniejsze chłodzenie Przeplatane na ukos prostokątne części, które tworzą górną płaszczyznę pokrywy urządzenia, przywodzą na myśl zbroję łuskową w wytwornym, współczesnym wydaniu. Aż 167 cm2 (25 cali2) tej powierzchni służy do wentylacji routera, co w rezultacie upraszcza odprowadzanie ciepła i zezwala na efektywną pracę urządzenia.

  TP-Link HomeShield: innowacyjna ochrona bez względu na liczbę połączonych klientów pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszelkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych informacji i zasobów prywatnych.

  Usprawniona ochrona urządzeń IoT HomeShield namierza urządzenia IoT, w tym kamery i asystentów głosowych, żeby blokować wszystkie potencjalne luki w zabezpieczeniach i bronić Twoją prywatność. Zapobieganie atakom DDoS HomeShield rejestruje każdy nieprawidłowy ruch przychodzący, aby urządzenie mogło automatyczne blokować żądania wysyłane z adresów IP, które znajdują się na czarnej liście.

  Skuteczna kontrola rodzicielska Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Topowa ochrona od Avira(R) Avira, wielokrotnie nagradzana firma techniczna, z której usługa korzysta 500 milionów użytkowników, jest odpowiedzialna za zabezpieczenia kompletu HomeShield i zapewnia ich stałe aktualizacje.

  dzięki temu domowa sieć jest zawsze bezpieczna i działa bez zarzutu. TP-Link OneMesh(TM): sieć bezprzewodowa z dostępem w całym domu Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, przystępną na całej powierzchni domu$218 Archer AX73 obsługuje technikę OneMesh, która uniemożliwia utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji w trakcie przemieszczania się po domu.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.

  Specyfikacja techniczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE Standardy Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz prędkości sieci WiFi AX5400 5 GHz: 4804 Mb/s (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax) Zasięg sieci WiFi Domy 3-pokojowe 6 zintegrowanych z urządzeniem, mocnych anten Anteny gwarantują wystarczającą moc, by wzmocnić sygnał sieci i pokryć zasięgiem dużą powierzchnię Beamforming Ukierunkowanie sygnału sieci na klienta pozwala na powiększenie zasięgu Wi-Fi Moduł front-end o sporej mocy ulepsza moc transmisji w celu wzmocnienia zasięgu nadawania sygnału 4T4R dużo strumieni w ramach jednego pasma wzmacnia jego wytrzymałość na zakłócenia transmisji danych produktywność sieci WiFi Wysoka Dwa pasma Rozdziela urządzenia pomiędzy przystępne pasma, aby zapewnić ich adekwatne działanie MU-MIMO 4×4 pozwala na jednoczesną komunikację z kilkoma klientami obsługującymi MU-MIMO OFDMA gwarantuje możliwość komunikacji z wieloma klientami Wi-Fi 6 Airtime Fairness ulepsza produktywność sieci, ograniczając nieefektywne stosowanie przepustowości pasm DFS zezwala na dynamiczny wybór częstotliwości 6 strumieni Urządzenia mają do dyspozycji jeszcze pokaźniejszą przepustowość Tryby pracy Tryb routera Tryb punktu dostępowego parametry SPRZĘTOWE Procesor Trzyrdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz Porty Ethernet 1 gigabitowy port WAN 4 gigabitowe porty LAN Statyczna agregacja łączy (LAG) dostępna na dwóch portach LAN Obsługiwane typy USB 1 port USB 3.0 Obsługiwane typy partycji: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 Obsługiwane funkcje: Apple Time Machine Serwer FTP Serwer mediów Przyciski Wł./Wył.

  Wi-Fi Wł./Wył. Zasilania Wł./Wył. Diod WPS Reset Moc 12 V $219 2,5 A BEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJI Szyfrowanie sieci WiFi WPA WPA2 WPA3 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Ochrona sieci Zapora sieciowa SPI Kontrola dostępu Wiązanie adresów IP i MAC ALG Ochrona HomeShield Ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym Blokowanie złośliwych witryn System zapobiegania włamaniom uniemożliwianie atakom DDoS Skanowanie sieci domowej Funkcja Guest Network Sieć dla gości 5 GHz Sieć dla gości 2,4 GHz Serwer VPN OpenVPN PPTP OPROGRAMOWANIE Protokoły IPv4 IPv6 komplety usług HomeShield Dowiedz się więcej> OneMesh(TM) Obsługa OneMesh(TM) OneMesh(TM) pomaga w utworzeniu sprężystej sieci, która w połączeniu z produktami TP-Link OneMesh(TM) obejmuje zasięgiem całą powierzchnię domu, bez konieczności zamiany posiadanych sprzętów lub kupna zupełnie innych rozwiązań do obsługi ekosystemu Wi-Fi.

  Dowiedz się więcej> Wszystkie produkty OneMesh> Kontrola rodzicielska Kontrola rodzicielska HomeShield Profile użytkowników Biblioteka odfiltrowania treści Czas dla rodziny Czas snu Blokada dostępu Nagradzanie dodatkowym czasem dostępu Statystyki spędzania czasu online Zawieszanie dostępu do Internetu Raporty tygodniowe i miesięczne Typy sieci WAN Dynamiczne przydzielanie adresów IP Statyczne przydzielanie adresów IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service Priorytety QoS dla sprzętów Usługa Cloud automatyczne aktualizacje firmware'u TP-Link ID DDNS Przekierowywanie NAT Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP Serwery wirtualne IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge VLAN tagowany DHCP Rezerwacja adresów Lista klientów DHCP Serwer DDNS TP-Link NO-IP DynDNS Zarządzanie Aplikacja Tether Strona internetowa WYGLĄD I ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA rozmiary (S×G×W) 272,5 × 147,2 × 49,2 mm (10,7 × 5,8 × 1,9 cala) Zawartość opakowania Router Wi-Fi Archer AX73 Zasilacz kabel Ethernet RJ45 Instrukcja szybkiej instalacji INNE wymagania systemowe Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ albo inna oglądarka z włączoną obsługą JavaScript Modem kablowy albo DSL (jeśli jest to wymagane) Umowa z dostawcą usług internetowych (dostęp do Internetu) dokumenty FCC, CE, RoHS Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji dane UZYSKANE w trakcie TESTÓW Moc transmisji WiFi CE: Czułość odbierania sygnału WiFi 2,4 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-94,5 dBm 11ac VHT20 MCS8:-72,5 dBm 11ac VHT40 MCS0:-92,5 dBm 11ac VHT40 MCS9:-69,5 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64,5 dBm 11ax HE40 MCS0:-92,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0:-97 dBm 11ac VHT20 MCS8:-74 dBm 11ac VHT40 MCS0:-95 dBm 11ac VHT40 MCS9:-70 dBm 11ac VHT80 MCS0:-91,5 dBm 11ac VHT80 MCS9:-66 dBm 11ac VHT160 MCS0:-86 dBm 11ac VHT160 MCS9:-61 dBm 11ax HE20 MCS0:-95 dBm 11ax HE20 MCS11:-64 dBm 11ax HE40 MCS0:-91,5 dBm 11ax HE40 MCS11:-62 dBm 11ax HE80 MCS0:-88 dBm 11ax HE80 MCS11:-58 dBm 11ax HE160 MCS0:-85,5 dBm 11ax HE160 MCS11:-55 dBm


☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) ☆

Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) Najniższa Cena Online

☆ Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Router tuf-ax4200 wi-fi 6, 2,5gbe aimesh (4711081773160)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX4200 Dwuzakresowy router do gier WiFi 6 z trybem gry mobilnej, 3-stopniowe przekierowanie portów, port 2,5 Gb/s, AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, zabezpieczenia sieci AiProtection Pro

  • Ultraszybkie Wi-Fi 6 - ciesz się szybkością do 4200 Mb/s i 4-krotnie wyższą produktywnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz.
  • Prawdziwe szybkości przewodowe Multi-Gigabit - zagregowane 2-gigabitowe połączenia LAN, przewodowy port 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.
  • Łatwe przekierowywanie portów w 3 krokach - Open NAT sprawia, iż przekierowywanie portów jest proste, eliminując frustrującą i trudną ręczną konfigurację.
  • Obsługa ASUS AiMesh - Stwórz rozciągliwą, bezproblemową sieć rodzaju mesh w całym domu z routerami kompatybilnymi z AiMesh.
  • Sprawdzona solidność i zrównoważona praca - TUF Gaming AX4200 został zbudowany z myślą o trwałości i przechodzi zweryfikowane testy, żeby zapewnić niezawodne i jednostajne działanie.

  TUF Gaming AX4200
  TUF Gaming AX4200 został zaprojektowany, żeby zapewnić stabilne i szybkie połączenia bezprzewodowe i przewodowe w środowiskach o obfitej gęstości sprzętów. Jest to router, który przynosi korzyści wszystkim Twoim urządzeniom, od notebooków, smartfonów i konsol do gier, po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4X pojemność. 2 razy szybciej
  Wi-Fi 6 zagwarantuje szybsze prędkości bezprzewodowe dzięki technologiom OFDMA, BSS kolorowanie i MU-MIMO oraz zwiększa produktywność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia mają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi. Jest nieprzeciętny do ruchliwych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak notebooky, smartfony i inteligentne urządzenia domowe.

  Jednoczesna gra i VPN
  VPN Fusion pozwala uruchomić zarówno VPN, jak i zwykłe połączenie internetowe - jednocześnie! Więc choćby jeśli inni użytkownicy sieci muszą korzystać z VPN, nadal możesz radować się maksymalną prędkością gier.

  Zabezpieczenia klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, gdy masz podłączonych mnóstwo urządzeń. TUF Gaming AX4200 posiada dożywotnią darmową usługę AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 i zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Każde urządzenie jest chronione poprzez TUF Gaming AX4200, a dzięki komfortowej aplikacji przenośnej możesz mieć oko na wszystko, co dzieje się w Twojej sieci.  EAN: 4711081773160
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: TUF-AX4200
  Model: TUF Gaming AX4200
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN)
  Standardy: IPv6
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 4
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA/WPA2/WPA3-Personal WPA/WPA2-Enterprise AiProtection Pro AiProtection Blokowanie złośliwych witryn Dwukierunkowy IPS uniemożliwianie i blokowanie zainfekowanych urządzeń Kontrola rodzicielska
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V; 2,5 A
  Oprogramowanie: ASUS Router APP
  Akcesoria w komplecie: Router WiFi 6 TUF Gaming AX4200 kabel RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 547.4 g

☆ Zyxel VMG3625-T20A (VMG3625-T20A-EU01V1F) (4718937595204) ☆

Zyxel VMG3625-T20A (VMG3625-T20A-EU01V1F) (4718937595204) Najniższa Cena Online

☆ Zyxel VMG3625-T20A (VMG3625-T20A-EU01V1F) (4718937595204) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel VMG3625-T20A (VMG3625-T20A-EU01V1F) (4718937595204)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Zyxel VMG3625-T20A Dual-Band Wireless AC/N Combo WAN Gigabit Gateway z USB to innowacyjna bramka VDSL2, która zagwarantuje samoczynne wykrywanie pomiędzy VDSL2 i ADSL2+ w celu uzyskania szybkiego dostępu do Internetu.

  ponadto, dzięki obsłudze G.vectoring, powiększa szybkość i zasięg, aby konkurować z innymi technologiami szerokopasmowymi bez zmian w infrastrukturze. Zyxel VMG3625-T20A gromadzi punkt dostępowy IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, a także przełącznik Gigabit Ethernet zapewniający dostęp do sieci LAN.

  Dzięki arcytrudnej produktywności routingu działa jako koncentrator lub koncentrator zasilania do dystrybucji całej zawartości między różnymi urządzeniami w sieci LAN, jednocześnie z łącznością bezprzewodową, jak i przewodową.

  Funkcjonalność Wi-Fi została ponadto udoskonalona, ​​aby zapewnić użytkownikom wysoką jakość. Dodatkowo jest wyposażony w funkcję wielu sieci WAN, odpowiednią dla przyszłych wdrożeń FTTH przy zoptymalizowanym CAPEX.

  Użytkownicy mogą w dodatku wykorzystać interfejs USB w Zyxel VMG3625-T20A do udostępniania plików lub sparować go z kluczem USB 3G, by uzyskać łączność mobilną....


☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) ☆

Asus RT-AX5400 (4711387016824) Najniższa Cena Online

☆ Asus RT-AX5400 (4711387016824) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus RT-AX5400 (4711387016824)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TUF Gaming AX5400 (TUF-AX5400)

  Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX5400 WiFi 6 z przeznaczonym portem do rozgrywki, przekazywaniem portów w 3 krokach, technologią AiMesh do sieci Wi-Fi rodzaju mesh, kompletem ochrony sieci AiProtection Pro i oświetleniem AURA RGB.

  • Ultraszybka łączność przez Wi-Fi 6 - ciesz się szybkościami do 5400 Mb/s i cztery razy większą efektywnością sieci dzięki technice OFDMA oraz kanałom 160 MHz.
  • Szybka i jednostajna rozgrywka przy połączeniu przewodowym - przeznaczony port gamingowy do nadania priorytetu podłączonemu urządzeniu do rozgrywki.
  • Łatwe przekazywanie portów w 3 krokach - technologia Open NAT upraszcza przekazywanie portów, eliminując frustrującą i niełatwą konfigurację ręczną.
  • Obsługa technice ASUS AiMesh - stwórz sprężystą, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zaimplementowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh.
  • Przetestowana odporność i stabilna praca - router TUF Gaming AX5400 został stworzony pod kątem wytrzymałości i przechodzi testy weryfikacyjne dla zagwarantowania bezawaryjnej, zrównoważonej pracy.

  TUF Gaming AX5400
  Router TUF Gaming AX5400 został opracowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i prędkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z dużą liczbą podłączonych maszyn. Ten router zapewni korzyści dla wszelkich Twoich maszyn, począwszy od notebooków, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

  4 x więcej sprzętów. 2 x obszerniejsza prędkość
  kanon Wi-Fi 6 zagwarantuje wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, kolorowania BSS i MU-MIMO i pokaźniejszą efektywność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują odpowiednią przepustowość Wi-Fi. Technologia ta jest genialna do silnie obciążonych sieci z wieloma różnorodnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i urządzenia do inteligentnego domu.

  Łączność bezprzewodowa z prawdziwą prędkością wielogigabitową
  Aby zapewnić sobie prawdziwą wydajność wielogigabitową, Ci potrzeba połączeń WAN i LAN, które obsługują takie prędkości. Router TUF Gaming AX5400 proponuje agregację łączy WAN i LAN, dzięki temu możesz cieszyć się łącznością przewodową z prędkościami na poziomie 2 Gb/s - od modemu aż do komputera lub dysku NAS.

  Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej
  Zaprojektowaliśmy router TUF Gaming AX5400 z myślą o zapewnieniu Ci najkorzystniejszego możliwego pokrycia sygnałem Wi-Fi. Wykorzystuje on nową technologię OFDMA należącą do standardu Wi-Fi 6, która umożliwia przesyłanie sygnału na pokaźniejszą odległość niżeli było to realne w standardzie Wi-Fi 5. Dzięki konfiguracji 4x4 MIMO i oddzielnym antenom do pasm 2,4 GHz i 5 GHz dla zmniejszenia zakłóceń, a także innym ulepszeniom, takim jak technologia kształtowania wiązki, która koncentruje sygnał w kierunku poszczególnych urządzeń, router TUF Gaming AX5400 zagwarantuje pokrycie sygnałem każdego kąta w domu.

  elastyczna i skalowalna sieć bezprzewodowa typu mesh
  Gdy tylko konieczny Ci będzie pokaźniejszy zasięg albo świeże funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swojej sieci AiMesh!

  Jeden router. Trzy tryby. Wszystkie typy gier.
  TUF Gaming AX5400 zapewnia graczom najróżniejsze funkcje do zróżnicowanych typów gier.

  usprawniająca życie funkcja przełączania trybów
  za pomocą przeróżnych trybów możesz zoptymalizować dowolne zadanie i przyspieszyć pracę!

  Jednoczesna gra i VPN
  Funkcja VPN Fusion pozwala Ci korzystać zarówno z VPN, jak i ze zwykłego połączenia internetowego - w tym samym czasie! nawet jeśli inni użytkownicy sieci potrzebują połączenia VPN, Ty nadal możesz radować się grami przy maksymalnej szybkości.

  System bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojego domu
  Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, jeśli korzystasz z kilku urządzeń podłączonych do sieci, a istotnie, jeśli wśród nich są urządzenia bez możliwości zainstalowania ochrony antywirusowej, takie jak np. Sprzęt typu IoT. Router TUF Gaming AX5400 oferuje darmowy na całe życie komplet zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 oraz funkcje kontroli rodzicielskiej. Z routerem TUF Gaming AX5400 każde urządzenie jest chronione, a dodatkowo możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swojej sieci za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenia mobilne.

  większa prywatność w każdym miejscu
  Instant Guard za jednym kliknięciem zapewni Ci bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem routera TUF Gaming AX5400 z każdego miejsca na świecie, dzięki technologii zaszyfrowanego tunelowania danych VPN. Router TUF Gaming AX5400 pozwala Ci zabierać swoją sieć domową w dowolne miejsce, dzięki temu unikniesz korzystania z zewnętrznych sieci VPN opartych na interfejsie webowym!  EAN: 4711387016824
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: RT-AX5400
  Model: TUF Gaming AX5400
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 4 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11b
  Pasmo: 2,4 GHz
  liczba anten: 6
  Antena: Zewnętrzna stała
  Bezpieczeństwo: WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support AiProtection Pro Kontrola rodzicielska
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: AiMesh Alexa Reguła ogranicznika maksymalnej przepustowości: 32 Maksymalna tradycyjna reguła QoS: 32 Okres analizy ruchu: dzienny, tygodniowy, miesięczny Maksymalna reguła sieci dla gości: 2,4 GHz x3, 5 GHz x3 Limit czasu połączenia z siecią gościnną Maksymalna liczba filtrów MAC: 64 Połączenie internetowe rodzaj: PPPoE, PPTP, L2TP, automatyczne IP, Statyczne IP Agregacja sieci WAN Maksymalna reguła przekierowania portów: 64 Maksymalna reguła wyzwalania portu: 32 Przekazywanie NAT: Przekazywanie PPTP, Przekazywanie L2TP, Przekazywanie IPSec, Przekazywanie RTSP, Przekazywanie H.323, Przekazywanie SIP, Przekazywanie PPPoE Bezpieczne przeglądanie DNS-over-TLS Agregacja łączy LAN Maksymalna liczba reguł ręcznego przypisania adresu IP: 64 WireGuard klienta VPN WireGuard serwera VPN Tryb pracy: tryb routera bezprzewodowego Tryb punktu dostępowego Tryb mostka multimedialnego Tryb repeatera Tryb węzła AiMesh System operacyjny: ASUSWRT Maksymalny filtr słów kluczowych zapory: 64 Maksymalny filtr usług sieciowych zapory: 32 Maksymalny filtr adresów URL zapory: 64 Powiadomienie o połączeniu nowego urządzenia Login Captcha Diagnoza połączenia Skanowanie bezpieczeństwa samoczynna aktualizacja oprogramowania układowego
  Zasilanie: Wejście AC: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V z max. Prądem 2,5 A
  Akcesoria w zestawie: Router TUF Gaming AX5400 Wi-Fi 6 przewód RJ-45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  Waga: 600 g
  Pozostałe właściwości: Procesor trójrdzeniowy 1,5 GHz Pamięć Flash: 256 MB Pamięć RAM: 512 MB

☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT ☆

Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT Najniższa Cena Online

☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:


  Router Cudy LT700 4G LTE Wi-Fi 5 AC1200 Cat. 6

  Router Cudy LT700 umożliwia pobieranie danych w technologii LTE do LTE FDD do 300 Mb/s dzięki agragacji 5 pasm i antenom 4 MIMO. Przekłada się to na niezwłoczne ładowanie stron internetowych, wygodne oglądanie video w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych. Pliki ściągną się w mgnieniu oka. Jest to więc nadzwyczajne urządzenie nie tylko do korzystania domowego, lecz także na przeciętnej wielkości firmy. Urządzenie umożliwia podpięcie kolejnych 3 sprzętów przy użyciu standardowego portu Gigabit LAN i modemu lub kolejnego urządzenia przy pomocy portu LAN / WAN. Ta funkcjonalność rewelacyjnie spełni oczekiwania, gdy nieraz pracujesz w terenie i Ci trzeba udostępnić internet mobilny dla kilku urządzeń jednocześnie.

  Router WiFi 5 Cat 6 ważne funkcje

  - Złącze zewnętrznej anteny SMA- podłączenie routera do zewnętrznych anten GSM daje możliwość uzyskania mocniejszego i bardziej stabilnego sygnału
  - 4G Backup- po wybraniu WAN i korzystaniu z internetu stacjonarnego można ustawić połączenie 3G/4G jako łącze zapasowe
  - Dwa gniazda sim- gwarantują stabilność połączenia. Router Cudy może samoczynnie przełączać się między poszczególnymi kartami, gdy np. Jedna z sieci nie działa poprawnie
  - DNS przez TLS- Router obsługuje szyfrowanie DNS za pośrednictwem CloudFlare, NextDNS lub Google. Chroni Twoją prywatność, uniemożliwia podsłuchiwaniu i manipulowaniu danymi DNS za pomocą man-in-the-middle
  - blokada pasma 4G- Ruter WiFi5 pozwala na zablokowanie częstotliwości roboczej na jednym lub kilku pasmach, w celu zachowania stabilności działania.


  Wysoka szybkość 4G LTE z niezawodnym Wi-Fi

  LT700 wykorzystuje technikę 4G LTE FDD, by osiągnąć prędkość pobierania do 300 Mb/s i szybkość wysyłania do 50 Mb/s. W przypadku 4G LTE TDD jest to max 226 Mb/s (pobieranie) i 48 Mb/s (wysyłanie). Udostępnia też sieć Wi-Fi z maksymalną prędkością 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w paśmie 5 GHz do gier, przesyłania strumieniowego i nie tylko.


  Zaprojektowany z myślą o maksymalnym pokryciu

  Dzięki dwóm wysokim antenom zewnętrznym 5 dBi 4G LTE zapewniasz wydajne i zrównoważone połączenia z każdym urządzeniem, tworząc sieć Wi-Fi o szerokim zasięgu dla Twojego domu.  Dual SIM Plug and Play

  Po prostu włóż kartę SIM do zaimplementowanego gniazda, włącz i zacznij surfować. Jeśli ma kod PIN, urządzenie samo poprosi o jego wpisanie. Następnie uruchomi się cykl autokonfiguracji i Cudy sam ustawi stosowne punkty dostępowe (APN) i przygotuje się do pracy. Ten model posiada dwa sloty karty sim.

  Agregacja 5 pasm

  Router WiFi 5 z agregacją pasm jest w stanie rozpoznać, które z pasm będzie najszczególniej produktywne do przesyłu informacji. Dodatkowo router pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej.


  Kopia zapasowa połączenia WAN

  Dzięki w pełni ergonomicznemu portowi LAN / WAN możesz korzystać z różnych typów połączeń zapasowych, w tym modemów kablowych, światłowodowych i DSL.


  OpenWRT

  OpenWrt został zaprojektowany przez profesjonalistów sieciowych, a także społeczność, którzy dbają o skuteczność swojej sieci. Ponieważ OpenWrt jest prawdziwym systemem opartym na Linuksie, masz pełną kontrolę na wszystkimi funkcjami routera.

  Aktywna społeczność programistów, wolontariuszy i innych długoletnich użytkowników OpenWrt jest zawsze dostępna, żeby pomóc rozwiązać problem. Firma dba o aktualizacje oprogramowania przystępne do pobrania na stronie producenta.


  Specyfikacja:

  Model: Router WiFi 4G LTE CAT 6 LT700

  szybkość danych:

  • WiFi: 2,4 GHz (802.11n/g/b, MIMO 300Mbps); 5 GHz (802.11ac/an/a, MIMO 867Mbps)
  • LTE: maksymalnie 300Mbps (pobieranie) / 50Mbps (wysyłanie) w LTE FDD, maksymalnie 226Mbps (pobieranie) / 48Mbps (wysyłanie) w LTE TDD, 42Mbps (pobieranie) / 11,5Mbps (wysyłanie) w DC-HSPA+, maksymalnie 384Kbps (pobieranie/wysyłanie) w WCDMA

  Sprzęt:

  • Procesor: dwurdzeniowy Mediatek 880MHz
  • Moduł 4G: Quectel EG120K (Qualcomm)
  • Pamięć RAM: 256MB (2Gbit) DDR3
  • Pamięć flash: 16MB (128Mbit)
  • 4 x porty GbE RJ45: 1 GbE WAN/LAN + 3 GbE LAN
  • 2 x gniazda SIM (nano)
  • 1 x przycisk WPS
  • 1 x przycisk resetu
  • 2 x anteny WiFi (stałe)
  • 4 x anteny komórkowe (odłączalne)
  • Wskaźniki LED (zasilanie, WiFi, internet, sygnał)

  Oprogramowanie:

  • DHCP: serwer, lista klientów, rezerwacja adresów
  • NAT: przekierowanie portów, wyzwalanie portów, UPnP, DMZ
  • Firewall: filtr MAC, filtr IP, filtr domenowy
  • DDNS: kompatybilny z 15 innymi dostawcami DDNS
  • VPN: WireGuard/OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier
  • DNS over TLS: Cloudflare/Google
  • Harmonogram: harmonogram restartu / harmonogram Wi-Fi
  • Protokoły IP w wersji 4 albo 6 (IPv4/IPv6)
  • QoS (Quality of Service)
  • Konfiguracja TTL (Extend/Spoof)
  • wybór pasma

  Zakres częstotliwości mobilnych:

  • Europa/Bliski Wschód/Afryka/ Azja/Pacyfik/Brazylia: LTE-FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, LTE-TDD:B38/B40/B41, WCDMA:B1/B3/B5/B8
  • Ameryka Północna: LTE-FDD:B2/B4/B5/B7/B12/B13/B14/B17/B25/B26/B29/B30/B66/B71, LTE-TDD:B41, WCDMA:B2/B4/B5

  Fizyczne cechy:

   • wymiary produktu: 253 x 152,5 x 48,2mm (dł. X szer. X wys.)
   • wymiary opakowania: 415 x 265 x 90mm (dł. X szer. X wys.)
   • Zasilanie: adapter AC: wejście: 90~260V, wyjście: 12V, 1,5A; zasilanie DC (gniazdo wtyczki 12V-1.5A)

    SMS:
    • Wysyłanie wiadomości
    • Odbieranie wiadomości

  Środowisko:

    • Temperatura pracy: od 0° C do +45° C
    • Temperatura przechowywania: od -40° C do +70° C
    • Wilgotność względna: od 5% do 95% bez kondensacji

  Zawartość opakowania:

    • Router WiFi 4G LTE
    • Zasilacz sieciowy
    • kabel Ethernet RJ45
    • Instrukcja prędkiej instalacji

  wymagania systemowe:

   • Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna oglądarka obsługująca język Java
   • Subskrypcja usługodawcy internetowego (dla dostępu do Internetu)


  W zestawie:

  - Router Cudy LT700
  - Zasilacz
  - przewód RJ45
  - Instrukcja obsługi
  - Opakowanie
  Link: https://support.cudy.com/emulator/LT700/

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) ☆

TP-Link Archer MR600 (6935364089832) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer MR600 (6935364089832)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR600 4G LTE Najważniejsze atrybuty Pierwszy router 4G+ od TP-Link – obsługa 4G+ Cat6 zagwarantuje szybkość transferu sięgającą 300 Mb/s*.Porty gigabitowe – bezawaryjne połączenie przewodowe dla sprzętów wymagających obszernej przepustowości, takich jak konsole do gier czy urządzenia STB.Plug and play – włóż kartę SIM i korzystaj z urządzenia, bez zapotrzebowania konfuguracji.

  Kompabitylność kart SIM w ponad 100 krajach potwierdzona jest latami badań eksploatacyjnych.Lepszy sygnał sieci – dwie zewnętrzne anteny LTE gwarantują stabilność i efektywność połączeń.Tryb routera Wi-Fi – podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G.Obsługa TP-Link OneMeshTM – router może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, tworząc sprężystą i tanią w utrzymaniu sieć Mesh.

  Udostępniaj swoją sieć w prędkość 4G+ Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200Archer MR600W pełni korzystaj z sieci 4G+ Cat6 z technologią Carrier Aggregation, umożliwiającą zwiększenie prędkości przesyłania informacji aż do 300 Mb/s.

  Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz grami online bez przeszkód. Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja znacznych szybkości i niezawodności połączeń dla maszyn przewodowych wymagających znacznej przepustowości, takich jak smart TV, konsole do gier, NAS itd.

  Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej Ci potrzeba Archer MR600 oferuje niezrównaną wygodę używania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy zapewniają szeroką kompatybilność, a dwie nowoczesne technologicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia.

  Aby korzystać z prędkiej i zrównoważonej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś. Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba! Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G+, a także zastosowanemu slotowi na kartę SIM starczy, iż włożysz kartę micro-SIM i włączysz router.

  Korzystanie z szybkiego i stabilnego Wi-Fi w sieci 4G+ jeszcze nigdy nie było tak proste! Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie Korzystając z routera Archer MR600 prosto zapewnisz połączenie 3G/4G choćby 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, notebookom i smartfonom.

  4 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne. Obsługa TP-Link OneMesh™ Archer MR600 może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, oferując użytkownikom rozciągliwąi niegenerującą obszernych kosztów sieć Mesh z jedną nazwą Wi-Fi i płynnym roamingiem w całym domu.*Wzmacniacze sygnału i transmitery sieciowe OneMesh sprzedawane są osobno.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarządzania routerem i aplikacji Tether, konfiguracja Archera MR600 jest szybka i przyjemna. Aplikacja Tether zezwala na zarządzanie routerem za pomocą maszyn z systemami Android albo iOS.

  Specyfikacja technologiczna właściwości SPRZĘTOWEPorty1 port LAN/WAN 10/100/1000Mb/s3 porty LAN 10/100/1000Mb/s1 slot na kartę micro-SIMPrzyciskiWPS, Reset, Wi-Fi On/Off, Zasilanie On/OffZasilanieZasilacz: moc wejściowa 100-240v~50/60 Hz 0,6AParametr wyjściowy 12VDC 1,5AWymiary (S x G x W)229 × 160 × 37 mm (9,0 × 6,3 × 1,5 cali)Antena2 odkręcane anteny 4G LTEWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji300 Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867 Mb/s w paśmie 5GHzCzułość odbiornika5GHz: 11a 54M: -74 dBm11ac HT20: -66 dBm11ac HT40: -63 dBm11ac HT80: -59 dBm11n HT20: -73 dBm11n HT40: -70 dBm2,4GHz: 11g 54M: -74 dBm11n HT20: -72 dBm11n HT40: -69 dBmEIRP< 20 dBm (2,4GHz), < 23 dBm (5GHz)Funkcje transmisji bezprzewodowejWłączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, harmonogram transmisji bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowejBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Network Type4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700MHz)TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz)3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900MHz)FUNKCJE OPROGRAMOWANIAFunkcja Quality of ServiceKontrola przepustowościBezpieczeństwo transmisjiDoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, Wiązanie adresów IP i MAC, kontrola dostępuSieć WANDynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)ZarządzanieTP-Link Cloud, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalneDHCPSerwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówPrzekierowanie portówALG, Serwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSTP-Link, DynDns, NO-IPVPNPPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPNKontrola dostępuKontrola rodzicielska, kontrola zarządzaniem lokalnymZabezpieczenia zapory sieciowejDoS, Firewall SPI, filtrowanie adresów IP/domen, Wiązanie IP&MACProtokołyIPv4, IPv6Funkcja Guest NetworkSieć dla gości 2,4GHzSieć dla gości 5GHzINNECertyfikatyCE, RoHSZawartość opakowaniaArcher MR600ZasilaczKabel Ethernet RJ45Instrukcja szybkiej instalacjiWymagania systemoweMicrosoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS,NetWare, UNIX lub LinuxInternet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inne przeglądarki z obsługą JavaKarta micro-SIMŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 )Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~70 (-40 ~158 )Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Moc max.: 23 dBProcesor (chipset): brak informacjiStandard routera: IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzTyp anteny router: zewnętrzna zintegrowanaTyp routera: 3G/4GZysk anteny: 2x5dbi


☆ Cisco 1812/k9 router cisco 2 porty wan oraz 8 portów lan 10/100, 1xisdn ☆

Cisco 1812/k9 router cisco 2 porty wan oraz 8 portów lan 10/100, 1xisdn Najniższa Cena Online

☆ Cisco 1812/k9 router cisco 2 porty wan oraz 8 portów lan 10/100, 1xisdn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Cisco 1812/k9 router cisco 2 porty wan oraz 8 portów lan 10/100, 1xisdn
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Cisco 2 porty WAN, a także 8 portów LAN 10/100, 1xISDN

☆ Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B ☆

Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B Najniższa Cena Online

☆ Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cisco
 • Nazwa produktu: Cisco Supervisor Catalyst 6500 with 8 GE uplinks and PFC3B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  WS-SUP32-GE-3B Cisco Supervisor Catalyst 6500


☆ Router KEENETIC Sprinter ☆

Router KEENETIC Sprinter Najniższa Cena Online

☆ Router KEENETIC Sprinter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KEENETIC
 • Nazwa produktu: Router KEENETIC Sprinter
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  The Sprinter KN-3710 becomes Keenetic's most affordable Internet center with Wi-Fi 6, taking the place one step above the Speedster. It has the same gigabit power for routing, AX1800 wireless, and VPN applications as the Hopper (KN-3810), plus a convenient router/repeater switch.

  The dual-core EN7561DU 900MHz processor inherits the best features of the proven MT7621, while providing more efficient hardware offloading of Wi-Fi 6 wireless transmission. The MT7905 dual-band Wi-Fi chip does not include a spectrum analyzer and Bluetooth, but is combined with the same high-performance FEM - the MT7975 module and printed 5-dBi antennas, which have proven themselves well.

  The Sprinter can easily handle the role of a single or main gigabit router serving VPN, Internet filters, traffic prioritization and, for example, a Wi-Fi system with several access points and repeaters.

  On the other hand, thanks to the mode switch, the Sprinter can be turned into a Wi-Fi 6 repeater with a single movement, which will perfectly fit into a gigabit seamless Wi-Fi system without additional settings.Podobne zestawienia:


Najtańsze routery do 600 zł – Ranking na listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery do 600 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów do 600 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ router mikrotik rb962uigs-5hact2hnt 720mhz cpu, 128mb ram, 5x gigabit lan, built-in 2.4ghz 802.11b/g/n marki Mikrotik ☆

router mikrotik rb962uigs-5hact2hnt 720mhz cpu, 128mb ram, 5x gigabit lan, built-in 2.4ghz 802.11b/g/n marki Mikrotik Najniższa Cena Online

☆ router mikrotik rb962uigs-5hact2hnt 720mhz cpu, 128mb ram, 5x gigabit lan, built-in 2.4ghz 802.11b/g/n marki Mikrotik - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MikroTik
 • Nazwa produktu: router mikrotik rb962uigs-5hact2hnt 720mhz cpu, 128mb ram, 5x gigabit lan, built-in 2.4ghz 802.11b/g/n marki Mikrotik
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Nowy wszechstronny router bezprzewodowy MikroTik hAP ac, który znakomicie stanie na wysokości zadania w domu lub w średniej wielkości biurze. Osobliwości: obsługa dwóch pasm komunikacji bezprzewodowej (2,4 i 5 GHz). Urządzeniem steruje innowacyjny, wydajny system operacyjny RouterOS.

  5 gigabitowych portów, żeby w pełni wykorzystać prędkość najnowszego standardu 802.11ac przy jednoczesnym zachowaniu zgodności ze starszymi urządzeniami działającymi w trybach 2,4 GHz (802.11 b/g/n) i 5 GHz (802.11 a/n).

  Antena dookólna pozwala zainstalować hAP ac w dowolnym miejscu, a nadajnik radiowy szerokiej mocy zagwarantuje korzystny zasięg sygnału dla maszyn mobilnych w domu, biurze lub miejscu publicznym. Występowanie portu USB do podłączenia dodatkowego urządzenia pamięci masowej albo modemu 3G/4G, dystrybucja PoE na ostatnim porcie, co zezwala na zasilanie innych sprzętów RouterBOARD bez dodatkowego zasilacza lub portu SFP, do podłączenia aktywnej lub pasywnej sieci optycznej moduły.


☆ Mercusys Halo H70X (2-pack) ☆

Mercusys Halo H70X (2-pack) Najniższa Cena Online

☆ Mercusys Halo H70X (2-pack) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mercusys
 • Nazwa produktu: Mercusys Halo H70X (2-pack)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  [html]Router Mercusys Halo H70X (2 szt.) to komplet dwóch sprzętów specjalnie zaprojektowanych do tworzenia rozszerzonej sieci bezprzewodowej o powiększonym zasięgu i jakości sygnału. Dzięki czemu zestawowi poprawisz zasięg Wi-Fi w dowolnym pomieszczeniu i zapewnisz zrównoważone połączenie z Internetem w każdym zakątku Twojego lokalu.

  Mercusys Halo H70X wykorzystuje technologię Mesh do samoczynnej konfiguracji i optymalizacji sieci w celu uzyskania najlepszego zasięgu i produktywności. Obsługuje szybkości do 1200 Mbit/s, umożliwiając prędki transfer informacji pomiędzy urządzeniami.

  Ten router ma mnóstwo trybów pracy, w tym tryb punktu dostępu, tryb progresywny i tryb routera. Możesz go dopasować do swego scenariusza używania, by osiągnąć najkorzystniejszy wynik dla swej sieci. Instalacja i konfiguracja Mercusys Halo H70X jest dość prosta dzięki intuicyjnemu interfejsowi sterowania.

  Możesz prosto ustawić hasło zabezpieczające sieć, dostosować siłę sygnału, sterować podłączonymi urządzeniami i dużo...


☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT ☆

Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT Najniższa Cena Online

☆ Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cudy
 • Nazwa produktu: Router WiFi 5 AC1200 CAT6 dual SIM WAN Cudy LT700 4G LTE Agregacja pasm Open WRT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:


  Router Cudy LT700 4G LTE Wi-Fi 5 AC1200 Cat. 6

  Router Cudy LT700 pozwala na pobieranie informacji w technice LTE do LTE FDD do 300 Mb/s dzięki agragacji 5 pasm i antenom 4 MIMO. Przekłada się to na niezwłoczne ładowanie stron internetowych, komfortowe oglądanie video w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych. Pliki ściągną się w mgnieniu oka. Jest to więc znakomite urządzenie nie tylko do użytkowania domowego, ale także na średniej wielkości firmy. Urządzenie umożliwia podpięcie kolejnych 3 maszyn przy użyciu charakterystycznego portu Gigabit LAN i modemu lub kolejnego urządzenia przy pomocy portu LAN / WAN. Ta funkcjonalność doskonale spełni oczekiwania, gdy niejednokrotnie pracujesz w terenie i Ci potrzeba udostępnić internet przenośny dla kilku maszyn jednocześnie.

  Router WiFi 5 Cat 6 ważne funkcje

  - Złącze zewnętrznej anteny SMA- podłączenie routera do zewnętrznych anten GSM daje możliwość uzyskania mocniejszego i bardziej stabilnego sygnału
  - 4G Backup- po wybraniu WAN i korzystaniu z internetu stacjonarnego można ustawić połączenie 3G/4G jako łącze zapasowe
  - Dwa gniazda sim- gwarantują stabilność połączenia. Router Cudy może samoczynnie przełączać się między poszczególnymi kartami, gdy np. Jedna z sieci nie działa poprawnie
  - DNS poprzez TLS- Router obsługuje szyfrowanie DNS za pośrednictwem CloudFlare, NextDNS albo Google. Broni Twoją prywatność, uniemożliwia podsłuchiwaniu i manipulowaniu danymi DNS przy pomocy man-in-the-middle
  - blokada pasma 4G- Ruter WiFi5 umożliwia zablokowanie częstotliwości roboczej na jednym lub kilku pasmach, w celu zachowania stabilności działania.


  Wysoka szybkość 4G LTE z bezusterkowym Wi-Fi

  LT700 wykorzystuje technikę 4G LTE FDD, aby osiągnąć prędkość pobierania do 300 Mb/s i szybkość wysyłania do 50 Mb/s. W przypadku 4G LTE TDD jest to max 226 Mb/s (pobieranie) i 48 Mb/s (wysyłanie). Udostępnia w dodatku sieć Wi-Fi z maksymalną szybkością 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, a także 867 Mb/s w paśmie 5 GHz do gier, przesyłania strumieniowego i nie tylko.


  Zaprojektowany z myślą o maksymalnym pokryciu

  Dzięki dwóm wysokim antenom zewnętrznym 5 dBi 4G LTE zapewniasz produktywne i jednostajne połączenia z każdym urządzeniem, tworząc sieć Wi-Fi o szerokim zasięgu dla Twojego domu.  Dual SIM Plug and Play

  Po prostu włóż kartę SIM do zaimplementowanego gniazda, włącz i zacznij surfować. Jeśli ma kod PIN, urządzenie samo poprosi o jego wpisanie. Następnie uruchomi się proces autokonfiguracji i Cudy sam ustawi adekwatne punkty dostępowe (APN) i przygotuje się do pracy. Ten model ma dwa sloty karty sim.

  Agregacja 5 pasm

  Router WiFi 5 z agregacją pasm jest w stanie rozpoznać, które z pasm będzie najszczególniej sprawne do przesyłu informacji. Dodatkowo router pozwala na podłączenie anteny zewnętrznej.


  Kopia zapasowa połączenia WAN

  Dzięki w pełni funkcjonalnemu portowi LAN / WAN możesz korzystać z zróżnicowanych typów połączeń zapasowych, w tym modemów kablowych, światłowodowych i DSL.


  OpenWRT

  OpenWrt został zaprojektowany przez profesjonalistów sieciowych oraz społeczność, którzy dbają o produktywność swej sieci. Ponieważ OpenWrt jest prawdziwym systemem opartym na Linuksie, masz całkowitą kontrolę na wszystkimi funkcjami routera.

  Aktywna społeczność programistów, wolontariuszy i innych długoletnich użytkowników OpenWrt jest za każdym razem dostępna, żeby pomóc rozwiązać problem. Producent dba o aktualizacje oprogramowania dostępne do pobrania na stronie producenta.


  Specyfikacja:

  Model: Router WiFi 4G LTE CAT 6 LT700

  prędkość informacji:

  • WiFi: 2,4 GHz (802.11n/g/b, MIMO 300Mbps); 5 GHz (802.11ac/an/a, MIMO 867Mbps)
  • LTE: maksymalnie 300Mbps (pobieranie) / 50Mbps (wysyłanie) w LTE FDD, maksymalnie 226Mbps (pobieranie) / 48Mbps (wysyłanie) w LTE TDD, 42Mbps (pobieranie) / 11,5Mbps (wysyłanie) w DC-HSPA+, maksymalnie 384Kbps (pobieranie/wysyłanie) w WCDMA

  Sprzęt:

  • Procesor: dwurdzeniowy Mediatek 880MHz
  • Moduł 4G: Quectel EG120K (Qualcomm)
  • Pamięć RAM: 256MB (2Gbit) DDR3
  • Pamięć flash: 16MB (128Mbit)
  • 4 x porty GbE RJ45: 1 GbE WAN/LAN + 3 GbE LAN
  • 2 x gniazda SIM (nano)
  • 1 x przycisk WPS
  • 1 x przycisk resetu
  • 2 x anteny WiFi (stałe)
  • 4 x anteny komórkowe (odłączalne)
  • Wskaźniki LED (zasilanie, WiFi, internet, sygnał)

  Oprogramowanie:

  • DHCP: serwer, lista klientów, rezerwacja adresów
  • NAT: przekierowanie portów, wyzwalanie portów, UPnP, DMZ
  • Firewall: filtr MAC, filtr IP, filtr domenowy
  • DDNS: kompatybilny z 15 innymi dostawcami DDNS
  • VPN: WireGuard/OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier
  • DNS over TLS: Cloudflare/Google
  • Harmonogram: harmonogram restartu / harmonogram Wi-Fi
  • Protokoły IP w wersji 4 albo 6 (IPv4/IPv6)
  • QoS (Quality of Service)
  • Konfiguracja TTL (Extend/Spoof)
  • wybór pasma

  Zakres częstotliwości mobilnych:

  • Europa/Bliski Wschód/Afryka/ Azja/Pacyfik/Brazylia: LTE-FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, LTE-TDD:B38/B40/B41, WCDMA:B1/B3/B5/B8
  • Ameryka Północna: LTE-FDD:B2/B4/B5/B7/B12/B13/B14/B17/B25/B26/B29/B30/B66/B71, LTE-TDD:B41, WCDMA:B2/B4/B5

  Fizyczne atrybuty:

   • wymiary towaru: 253 x 152,5 x 48,2mm (dł. X szer. X wys.)
   • wymiary opakowania: 415 x 265 x 90mm (dł. X szer. X wys.)
   • Zasilanie: adapter AC: wejście: 90~260V, wyjście: 12V, 1,5A; zasilanie DC (gniazdo wtyczki 12V-1.5A)

    SMS:
    • Wysyłanie wiadomości
    • Odbieranie wiadomości

  Środowisko:

    • Temperatura pracy: od 0° C do +45° C
    • Temperatura przechowywania: od -40° C do +70° C
    • Wilgotność względna: od 5% do 95% bez kondensacji

  Zawartość opakowania:

    • Router WiFi 4G LTE
    • Zasilacz sieciowy
    • przewód Ethernet RJ45
    • Instrukcja szybkiej instalacji

  wymogi systemowe:

   • Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inna przeglądarka obsługująca język Java
   • Subskrypcja usługodawcy internetowego (dla dostępu do Internetu)


  W komplecie:

  - Router Cudy LT700
  - Zasilacz
  - kabel RJ45
  - Instrukcja obsługi
  - Opakowanie
  Link: https://support.cudy.com/emulator/LT700/

☆ TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) ☆

TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: TP-LINK router mobilny M7450 (LTE WiFi 2,4/5GHz)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) ☆

TP-Link Archer MR600 (6935364089832) Najniższa Cena Online

☆ TP-Link Archer MR600 (6935364089832) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link Archer MR600 (6935364089832)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK MR600 4G LTE Najważniejsze cechy Pierwszy router 4G+ od TP-Link – obsługa 4G+ Cat6 zapewnia prędkość transferu sięgającą 300 Mb/s*.Porty gigabitowe – bezusterkowe połączenie przewodowe dla urządzeń wymagających obszernej przepustowości, takich jak konsole do gier czy urządzenia STB.Plug and play – włóż kartę SIM i korzystaj z urządzenia, bez zapotrzebowania konfuguracji.

  Kompabitylność kart SIM w ponad 100 krajach potwierdzona jest latami badań eksploatacyjnych.Lepszy sygnał sieci – dwie zewnętrzne anteny LTE zapewniają stabilność i produktywność połączeń.Tryb routera Wi-Fi – podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G.Obsługa TP-Link OneMeshTM – router może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, wytwarzając elastyczną i tanią w utrzymaniu sieć Mesh.

  Udostępniaj swoją sieć w prędkość 4G+ Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200Archer MR600W pełni korzystaj z sieci 4G+ Cat6 z technologią Carrier Aggregation, umożliwiającą zwiększenie prędkości przesyłania danych aż do 300 Mb/s.

  Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, szybkim pobieraniem plików i grami online bez przeszkód. Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja obszernych prędkości i niezawodności połączeń dla maszyn przewodowych wymagających sporej przepustowości, takich jak smart TV, konsole do gier, NAS itd.

  Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz Archer MR600 proponuje nieprzeciętną wygodę używania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy zapewniają szeroką kompatybilność, a dwie nowoczesne technicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia.

  Aby korzystać z prędkiej i zrównoważonej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś. Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba! Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G+ oraz zastosowanemu slotowi na kartę SIM wystarczy, że włożysz kartę micro-SIM i włączysz router.

  Korzystanie z szybkiego i jednostajnego Wi-Fi w sieci 4G+ jeszcze nigdy nie było tak proste! Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie Korzystając z routera Archer MR600 prosto zapewnisz połączenie 3G/4G choćby 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom.

  4 porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne. Obsługa TP-Link OneMesh™ Archer MR600 może współpracować z urządzeniami w sieci OneMesh od TP-Link, oferując użytkownikom elastycznąi niegenerującą sporych kosztów sieć Mesh z jedną nazwą Wi-Fi i płynnym roamingiem w całym domu.*Wzmacniacze sygnału i transmitery sieciowe OneMesh sprzedawane są osobno.

  Łatwa konfiguracja i zarządzanie Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarządzania routerem i aplikacji Tether, konfiguracja Archera MR600 jest szybka i przyjemna. Aplikacja Tether pozwala na zarządzanie routerem za pomocą sprzętów z systemami Android lub iOS.

  Specyfikacja techniczna atrybuty SPRZĘTOWEPorty1 port LAN/WAN 10/100/1000Mb/s3 porty LAN 10/100/1000Mb/s1 slot na kartę micro-SIMPrzyciskiWPS, Reset, Wi-Fi On/Off, Zasilanie On/OffZasilanieZasilacz: moc wejściowa 100-240v~50/60 Hz 0,6AParametr wyjściowy 12VDC 1,5AWymiary (S x G x W)229 × 160 × 37 mm (9,0 × 6,3 × 1,5 cali)Antena2 odkręcane anteny 4G LTEWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJStandardy bezprzewodoweIEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzCzęstotliwość pracy2,4GHz i 5GHzPrędkość transmisji300 Mb/s w paśmie 2,4GHz, 867 Mb/s w paśmie 5GHzCzułość odbiornika5GHz: 11a 54M: -74 dBm11ac HT20: -66 dBm11ac HT40: -63 dBm11ac HT80: -59 dBm11n HT20: -73 dBm11n HT40: -70 dBm2,4GHz: 11g 54M: -74 dBm11n HT20: -72 dBm11n HT40: -69 dBmEIRP< 20 dBm (2,4GHz), < 23 dBm (5GHz)Funkcje transmisji bezprzewodowejWłączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, harmonogram transmisji bezprzewodowej, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowejBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowejSzyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Network Type4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700MHz)TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz)3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900MHz)FUNKCJE OPROGRAMOWANIAFunkcja Quality of ServiceKontrola przepustowościBezpieczeństwo transmisjiDoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, Wiązanie adresów IP i MAC, kontrola dostępuSieć WANDynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)ZarządzanieTP-Link Cloud, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalneDHCPSerwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówPrzekierowanie portówALG, Serwer wirtualny, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNSTP-Link, DynDns, NO-IPVPNPPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPNKontrola dostępuKontrola rodzicielska, kontrola zarządzaniem lokalnymZabezpieczenia zapory sieciowejDoS, Firewall SPI, przefiltrowanie adresów IP/domen, Wiązanie IP&MACProtokołyIPv4, IPv6Funkcja Guest NetworkSieć dla gości 2,4GHzSieć dla gości 5GHzINNECertyfikatyCE, RoHSZawartość opakowaniaArcher MR600ZasilaczKabel Ethernet RJ45Instrukcja prędkiej instalacjiWymagania systemoweMicrosoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS,NetWare, UNIX albo LinuxInternet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 albo inne przeglądarki z obsługą JavaKarta micro-SIMŚrodowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0 ~40 (32 ~104 )Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~70 (-40 ~158 )Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Moc max.: 23 dBProcesor (chipset): brak danychStandard routera: IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4GHzTyp anteny router: zewnętrzna zintegrowanaTyp routera: 3G/4GZysk anteny: 2x5dbiPodsumowanie, czyli jaki router do 600 zł najlepszy?


Najlepszy router do 600 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router do 600 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane routery – Zestawienie na listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów do 600 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router do 600 zł opinie,
 • dobry router do 600 zł cena,
 • router do 600 zł ranking,
 • router do 600 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-routerow-do-600-zl-jaki-najlepszy/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...