Ranking ploterów komputerowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Plotery komputerowe / Ranking ploterów komputerowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych ploterów komputerowych. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ploterów komputerowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych komputerowych ploterów drukujących.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie plotery komputerowe najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane plotery komputerowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking ploterów komputerowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ sc-t3100n marki Epson ☆

sc-t3100n marki Epson Najniższa Cena Online

☆ sc-t3100n marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: sc-t3100n marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Te precyzyjne drukarki proponują najwyższą szybkość drukowania i idealną jakość wydrukó w w rozdzielczości 600 x 600 dpi i wyższej.

  • Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP: Wysoka sprawność i wyjątkowa jakość drukowania
  • komplet 10 kolorowych tuszó w UltraChrome Pro: nieprzeciętne odwzorowanie w wydrukach czarno-białych i kolorowych
  • Wysoce skrupulatna technika podawania nośnikó w: zawiera nowy stabilizator podawania papieru oparty na kamerze
  • Łatwa i prosta obsługa: Bezproblemowe drukowanie i konserwacja

  producent Epson, znana z najwyższej jakości swych produktó w, stworzyła wielkoformatowe drukarki fotograficzne zapewniające wysoką produktywność, nieszablonową jakość i łatwość obsługi. Drukarka SC-P20000 znakomicie spełni oczekiwania w studiu fotograficznym, punktach drukowania fotografii i kopiowania, a także obszernych firmach szukających wewnętrznego rozwiązania w dziedzinie drukowania fotografii, wielkoformatowych materiałó w reklamowych i wydrukó w POS

  spora sprawność bez obniżania jakości

  Drukarka zagwarantuje wysoką wydajność bez utraty jakości dzięki zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, któ ra pozwala uzyskać wyśmienite efekty drukowania choćby w trybie niższej jakości. Wyjątkowo skrupulatna technologia podawania nośnikó w, w tym najnowszej generacji stabilizator papieru oparty na kamerze i system podawania nośnikó w z rolki, zapewnia płynne funkcjonowanie drukarki.

  dokładność, precyzyjność i bezawaryjność

  Nowy komplet 10 barwnych tuszó w marki Epson UltraChrome Pro zagwarantuje niezmiennie nadzwyczajne wydruki. Wysokiej gęstości czarne atramenty w wersji fotograficznej i matowej pozwolą osiągnąć odpowiednią głębię czerni. Technologia kropli o zmiennej wielkości i atrament K4 pozwalają uzyskać udoskonaloną gradację koloru i zredukować ziarnistość obrazu. Narzędzie do kalibracji koloró w marki Epson pozwala uzyskać wierne odwzorowanie koloró w bez potrzeby inwestowania w kosztowne dodatki.

  Łatwa obsługa i konserwacja

  Czytelna instrukcja obsługi i barwny panel LCD pozwalają łatwo i błyskawicznie rozpocząć pracę. Procedura podawania i zmiany nośnikó w jest szybka i bezproblemowa. Transparentny podgląd w pokrywie drukarki i w pokrywie rolki pozwala kontrolować na bieżąco status drukowania i liczba nośnikó w. Po zakończonym drukowaniu głowica drukująca znajduje się w pozycji umożliwiającej jej wyczyszczenie, łącznie z zatyczką dysz, co pozwala ograniczyć koszty konserwacji.

  Specyfikacja:☆ drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp ☆

drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp Najniższa Cena Online

☆ drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery przystępne cenowo rozwiązanie bez kompromisów. Najmniejsze na świecie plotery z wbudowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj automatycznie projekty o przeróżnych wymiarach. Unikaj czekania dzięki sporym szybkościom druku sięgającym nawet 26sekund na stronę A1/D.


☆ Ploter surecolor sc-t5100m mfp 36" 914mm z podstawą (c11cj54301a0) marki Epson ☆

Ploter surecolor sc-t5100m mfp 36" 914mm z podstawą (c11cj54301a0) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Ploter surecolor sc-t5100m mfp 36" 914mm z podstawą (c11cj54301a0) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Ploter surecolor sc-t5100m mfp 36" 914mm z podstawą (c11cj54301a0) marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  SC-T5100M

  Drukarka SC-T5100M to nieskomplikowane w obsłudze urządzenie rodzaju 3 w 1 (drukowanie, kopiowanie i skanowanie), które gwarantuje wygodę, prostą konserwację i łatwą podmianę nośników, a także atramentu. Proste, dyskretne wzornictwo i małe wymiary powodują, że urządzenie nieprzeciętnie nadaje się do większości środowisk pracy i jest nieskomplikowane w transporcie.

  Wielofunkcyjność
  Ta 36-calowa wielkoformatowa drukarka została zaprojektowana z myślą o skrupulatności i precyzji. Pozwala drukować i... (przejrzyj więcej)


☆ HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 36-in Printer 5HB10A ☆

HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 36-in Printer 5HB10A Najniższa Cena Online

☆ HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 36-in Printer 5HB10A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 36-in Printer 5HB10A
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Najmniejsze na świecie plotery z wbudowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj samoczynnie projekty o najróżniejszych wymiarach. Unikaj czekania dzięki wielkim szybkościom druku sięgającym nawet 25 sekund na stronę A1/D.
  idealne rozwiązanie dla profesjonalistów z branż konstrukcyjnych (architektów, inżynierów, budowniczych, podwykonawców) skupiających się na realizacji projektów, rozwiązywaniu problemów i wielozadaniowości.


☆ HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 24-in Printer 5HB08A ☆

HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 24-in Printer 5HB08A Najniższa Cena Online

☆ HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 24-in Printer 5HB08A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Drukarka wielkoformatowa DesignJet T650 24-in Printer 5HB08A
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Najmniejsze na świecie plotery[3] z wbudowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj automatycznie projekty o najróżniejszych rozmiarach. Unikaj czekania dzięki obfitym prędkościom druku sięgającym nawet 26 sekund na stronę A1/D.
  idealne rozwiązanie dla profesjonalistów z branż konstrukcyjnych (architektów, inżynierów, budowniczych, podwykonawców) skupiających się na realizacji projektów, rozwiązywaniu problemów oraz wielozadaniowości.


☆ Ploter surecolor sc-t3100 wireless printer 24" 610mm + 50m papieru gratis (c11cf11302a0) marki Epson ☆

Ploter surecolor sc-t3100 wireless printer 24" 610mm + 50m papieru gratis (c11cf11302a0) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Ploter surecolor sc-t3100 wireless printer 24" 610mm + 50m papieru gratis (c11cf11302a0) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Ploter surecolor sc-t3100 wireless printer 24" 610mm + 50m papieru gratis (c11cf11302a0) marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Drukarka wielkoformatowa klasy podstawowej pozwala na szczególnie szczegółowe drukowanie rysunków technicznych i CAD w formacie do 24 cali. SC-T3100 zagwarantuje dużą precyzję, sprawność i wielkość wydruków (do 24 cali).

  Drukarka jest asygnowana dla tych, którzy potrzebują fachowej drukarki technicznej o niskim całkowitym koszcie posiadania. Potrzeba wiernego, precyzyjnego, bezusterkowego i szczegółowego drukowania ma znaczące znaczenie bez względu na to, czy jesteś architektem, studentem, inżynierem czy pracownikiem agencji reklamowej.

  posiada stojak. Klarowna budowa Biała, kompaktowa i pasująca do większości środowisk. Te atramenty nie rozmazują się Drukarka wykorzystuje atramenty pigmentowe UltraChrome XD2, dzięki temu wydruki są wytrzymałe na rozmazywanie i działanie wody (podczas gdy typowe atramenty barwnikowe mogą się rozmazywać).

  dodatkowo model SC-T3100 gwarantuje głębokie czernie i wyraziste, zwarte linie perfekcyjne do grafiki technicznej. Funkcja drukowania bezprzewodowego pozwala na wydruk bezpośrednio ze smartfona czy z tabletu. Bezproblemowa zmiana papieru Płynnie przechodź pomiędzy drukowaniem na rolkach papieru wielkoformatowego a drukowaniem na arkuszach ta drukarka obsługuje jednocześnie arkusze o formatach do A1, jak i rolki.

  Zero problemów nieszablonowa technika weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku. Dokładność i precyzja z łatwością drukuj szczegółowe rysunki techniczne, architektoniczne i inżynieryjne.Pozostałe cechyOdpowiednia grubość papieru: 0,05 mm - 0,27 mm Zużycie energii: 28 W, 8 W (w trybie czuwania), 0,2 W (wyłączona) Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Emisja hałasu: Praca: 7,5 B (A) Poziom hałasu: Praca: 49 dB (A) W trybie czuwania: 32 dB (A)


☆ Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a ☆

Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a Najniższa Cena Online

☆ Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy, najmniejsze na świecie plotery gwarantują niezwykłą prostotę. Wysyłaj dużo plików jednym kliknięciem. Unikaj czekania przy drukarce dzięki prędkiemu drukowaniu choćby do 35 sekund na wydruk A1/D.
  doskonały dla profesjonalistów zajmujących się ekosystemami budowlanymi (architektów, inżynierów, budowlańców, podwykonawców) skoncentrowanych na realizowaniu, rozwiązywaniu problemów i wielozadaniowości.


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne surecolor sc-t5400m 36" 914mm + 50m papieru gratis (c11ch65301a0) (8715946676180) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne surecolor sc-t5400m 36" 914mm + 50m papieru gratis (c11ch65301a0) (8715946676180) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne surecolor sc-t5400m 36" 914mm + 50m papieru gratis (c11ch65301a0) (8715946676180) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne surecolor sc-t5400m 36" 914mm + 50m papieru gratis (c11ch65301a0) (8715946676180)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:
  SureColor SC-T5400M

  asygnowana jest dla osób pracujących w budownictwie i reprografii przywiązujących dużą wagę do szczegółów, precyzji i sprężystości. Ma zastosowany moduł skanera/kopiarki, który pozwalana na skanowanie, zapisywanie i powielanie starych map i rysunków technologicznych, które w głównej mierze są przechowywane w formie papierowej.

  łatwa obsługa

  Dzięki zestawowi intuicyjnych funkcji i narzędzi pomocniczych ta drukarka technologiczna jest naprawdę przychylna dla użytkownika. Urządzenie kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala, Wi-Fi, funkcje drukowania wprost z USB i drukowania bez marginesów oraz zezwala na skanowanie bezpośrednio na e-mail, do folderu sieciowego lub pamięci USB.

  bezusterkowość

  unikatowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) uniemożliwia błędom wydruku. Podczas skanowania ignorowane są błędy druku, pofałdowania i cienie, zachowywane są natomiast odcienie zakreślaczy.

  unikatowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku. Podczas skanowania ignorowane są błędy druku, pofałdowania i cienie, zachowywane są natomiast kolory zakreślaczy.

  Niski całkowity koszt eksploatacji. Dwuletnia gwarancja w standardzie. Kartridże o obszerności 110/350 ml rozszerzające skuteczność produkcyjną.

  Łatwość zaadaptowania do toku prac

  Płynna integracja z istniejącym tokiem prac użytkownika. Aplikacja do samoczynnego drukowania marki Epson obsługuje formaty PDF, JPEG i TIFF. Urządzenie obsługuje również bezpośrednie drukowanie i kopiowanie, bez wykorzystania komputera.

  wbudowany skaner

  prędki, bezusterkowy i naprawę zintegrowany skaner/kopiarka z możliwością skanowania do 30,5 m długości i zachowania miejsc zaznaczonych zakreślaczem.

  Jakość

  Bez względu na to, czy chodzi o drukowanie rysunków z systemów CAD lub GIS, architektonicznych czy inżynieryjnych, urządzenie SC-T5400M zagwarantuje świetne wydruki bez marginesów, na nośnikach matowych i błyszczących.

  Kluczowe atrybuty:
  • wbudowany skaner: Z możliwością ładowania od góry
  • Łatwość użycia: instynktowne funkcje
  • przystępne cenowo: Niski koszt eksploatacji, dwuletnia gwarancja w standardzie, kartridże o sporej pojemności
  • bezawaryjność: technologia NVT zapobiegająca błędom druku
  • Prosta integracja z tokiem prac: Łatwość zaadaptowania do toku prac

  Specyfikacja technologiczna:
  dane techniczne
  Metoda drukowania Głowica drukująca PrecisionCore™ Wielofunkcyjny Drukowanie, Skanowanie, Kopia technologia tuszów Ultrachrome® XD2 Czas do momentu otrzymania pierwszej strony Czarno-biały 22 sekund(y), Colour 22 sekund(y) barwy Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta pojemność wkładów z atramentem 350 ml niewielka wielkość kropel 4 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości Konfiguracja dysz 800 dysz czarnych, 800 dysz na kolor Formaty papieru A1, A2, A2+, A3+, A3, A4, B1, B2, B3, B4, B5, 17" (43,2 cm), 24" (61,0 cm), A0, 36 " (91.4 cm) Marginesy drukowania na nośniku w arkuszach Tryb 1: 3 mm (górny), 3 mm (prawy), 20 mm (dolny), 3 mm (lewy) Marginesy drukowania na nośniku ciągłym w rolce Tryb 1: 3 mm (górny), 3 mm (dolny) optymalna grubość papieru 0,05 mm - 0,3 mm Drukowanie bez marginesów włączone 254 mm, 300 mm, 330 mm, 406 mm, 432 mm, 515 mm, 594 mm, 610 mm, 728 mm, 841 mm, 914 mm Zużycie energii 38 W, 13 W (w trybie czuwania), 0,25 W (wyłączyć) Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz rozmiary towaru 1.385 x 750 x 1.060 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga produktu 88 kg Emisja hałasu Praca: 7,5 B (A) Usługi drukowania mobilnego i w chmurze Apple AirPrint Poziom hałasu Praca: 50 dB (A) - w trybie czuwania: 32 dB (A) Zawartość zestawu kabel zasilający, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Pojedyncze wkłady atramentowe, Urządzenie podstawowe, Układarka papieru, Stojak na drukarkę, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi (CD), Karta gwarancyjna Pamięć Drukarka: 1 GB Emulacje ESC/P-R, HP-GL2, RTL Funkcje ekran dotykowy, Drukowanie bezpośrednio z USB Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP Gwarancja 24 miesiące/miesięcy Serwis na miejscu Przyłącza USB 3.0, Interfejs Gigabit Ethernet, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Wi-Fi Direct Przetwarzanie nośników wydruku samoczynna gilotyna, Papier w rolce Rozdzielczość drukowania 2.400 x 1.200 DPI wyświetlacz LCD wariant: Kolor, wyświetlacz dotykowy, Przekątna: 10,9 cm

☆ Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m ☆

Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m Najniższa Cena Online

☆ Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:
  Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m

☆ Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 ☆

Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 Najniższa Cena Online

☆ Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:
  Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12Podobne zestawienia:


Najtańsze plotery komputerowe – Ranking na październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze plotery komputerowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ploterów komputerowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m ☆

Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m Najniższa Cena Online

☆ Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:
  Papier w roli do ploterów Emerson 594 mm x 50 m

☆ Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 ☆

Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 Najniższa Cena Online

☆ Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:
  Mata ze słabym klejem Brother ScanNCut CAMATLOW12

☆ Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a ☆

Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a Najniższa Cena Online

☆ Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp drukarka wielkoforamtowa designjet t230 24-in printer 5hb07a
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy, najmniejsze na świecie plotery zapewniają niezwykłą prostotę. Wysyłaj niemało plików jednym kliknięciem. Unikaj czekania przy drukarce dzięki szybkiemu drukowaniu nawet do 35 sekund na wydruk A1/D.
  rewelacyjny dla profesjonalistów zajmujących się ekosystemami budowlanymi (architektów, inżynierów, budowlańców, podwykonawców) skoncentrowanych na realizowaniu, rozwiązywaniu problemów i wielozadaniowości.


☆ sc-t3100n marki Epson ☆

sc-t3100n marki Epson Najniższa Cena Online

☆ sc-t3100n marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: sc-t3100n marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Te staranne drukarki oferują najwyższą prędkość drukowania i znakomitą jakość wydrukó w w rozdzielczości 600 x 600 dpi i wyższej.

  • Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP: Wysoka skuteczność i unikatowa jakość drukowania
  • pakiet 10 barwnych tuszó w UltraChrome Pro: znakomite odwzorowanie w wydrukach czarno-białych i barwnych
  • Wysoce dokładna technika podawania nośnikó w: gromadzi nowy stabilizator podawania papieru oparty na kamerze
  • Łatwa i prosta obsługa: Bezproblemowe drukowanie i konserwacja

  marka Epson, znana z najwyższej jakości swoich produktó w, stworzyła wielkoformatowe drukarki fotograficzne zapewniające wysoką produktywność, unikatową jakość i łatwość obsługi. Drukarka SC-P20000 idealnie stanie na wysokości zadania w studiu fotograficznym, punktach drukowania fotografii i kopiowania oraz dużych firmach szukających wewnętrznego rozwiązania w dziedzinie drukowania fotografii, wielkoformatowych materiałó w reklamowych i wydrukó w POS

  duża produktywność bez obniżania jakości

  Drukarka zapewnia wysoką skuteczność bez utraty jakości dzięki zaimplementowaniu głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, któ ra pozwala uzyskać genialne efekty drukowania choćby w trybie niższej jakości. Wyjątkowo skrupulatna technologia podawania nośnikó w, w tym najnowszej generacji stabilizator papieru oparty na kamerze, a także system podawania nośnikó w z rolki, zapewnia płynne funkcjonowanie drukarki.

  skrupulatność, staranność i bezawaryjność

  Nowy zestaw 10 kolorowych tuszó w marki Epson UltraChrome Pro zagwarantuje niezmiennie świetne wydruki. Wysokiej gęstości czarne atramenty w wersji fotograficznej i matowej pozwolą osiągnąć odpowiednią głębię czerni. Technika kropli o zmiennej wielkości i atrament K4 pozwalają uzyskać ulepszoną gradację koloru i zredukować ziarnistość obrazu. Narzędzie do kalibracji koloró w marki Epson pozwala uzyskać wierne odwzorowanie koloró w bez potrzeby inwestowania w kosztowne dodatki.

  Łatwa obsługa i konserwacja

  Czytelna instrukcja obsługi i kolorowy panel LCD pozwalają łatwo i ekspresowo rozpocząć pracę. Procedura podawania i zmiany nośnikó w jest szybka i bezproblemowa. Krystaliczny podgląd w pokrywie drukarki i w pokrywie rolki pozwala kontrolować na bieżąco status drukowania i liczba nośnikó w. Po zakończonym drukowaniu głowica drukująca znajduje się w pozycji umożliwiającej jej wyczyszczenie, łącznie z zatyczką dysz, co pozwala ograniczyć koszty konserwacji.

  Specyfikacja:☆ drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp ☆

drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp Najniższa Cena Online

☆ drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis plotera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: drukarka wielkoformatowa designjet t630 24-in printer 5hb09a marki Hp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Plotery drukujące do zastosowań biurowych
 • Charakterystyka / Opis plotera:

  Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery dostępne cenowo rozwiązanie bez kompromisów. Najmniejsze na świecie plotery z zaimplementowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj samoczynnie projekty o różnych wymiarach. Unikaj czekania dzięki wielkim szybkościom druku sięgającym nawet 26sekund na stronę A1/D.
Podsumowanie, czyli jaki ploter komputerowy najlepszy?


Najlepszy ploter komputerowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3Najtańszy ploter komputerowy w Rankingach – nasze TOP3Podobne zestawienia:


Polecane plotery drukujące – Ranking na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych ploterów komputerowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych komputerowych ploterów drukujących.Powiązania tematyczne:

 • jaki ploter komputerowy opinie,
 • dobry ploter komputerowy cena,
 • ploter komputerowy ranking,
 • ploter komputerowy jaki najlepszy.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...