Ranking pieczątek Wagraf. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Pieczątki i datowniki / Ranking pieczątek Wagraf


Pomagamy w wyborze dobrych pieczątek Wagraf. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych pieczątek Wagraf,
 • TOP5 często wybieranych pieczątek firmowych.

Jakie pieczątki Wagraf najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane pieczątki Wagraf, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking pieczątek Wagraf, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pieczątka a2 - rozmiar - wagraf a2 marki Wagraf ☆

Pieczątka a2 - rozmiar - wagraf a2 marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Pieczątka a2 - rozmiar - wagraf a2 marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Pieczątka a2 - rozmiar - wagraf a2 marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  wymiar płytki tekstowej: 17 x 44 mm Maksymalny wymiar tekstu: 13 x 38 mm MAKSYMALNA ilość WERSÓW – 4-5 Pieczątkę Wagraf A2 możemy użyć jako pieczątkę imienną albo małą firmową. Pieczątki imienne to typowo pieczątki funkcyjne. Oprócz imienia i nazwiska i opcjonalnie nazwy firmy, wzór pieczątki imiennej przewiduje miejsce na odręczny podpis. Realne jest jeszcze zawarcie w nich nazwy stanowiska, numeru telefonu, a także innych koniecznych informacji, w zależności od realizowanego zawodu, chociażby adresu własnego biura czy gabinetu. Pieczątki Wagraf A2 dzięki nowoczesnej konstrukcji, mimo niewielkich rozmiarów mieszczą standardowe wzory podstawowych pieczątek firmowych. W 4 wierszach zawarte są podstawowe informacje jak nazwa producenta, adres oraz NIP i Regon. Wagraf linii A to automat o nad wyraz korzystnych parametrach. Zapas tuszu kilkakrotnie obszerniejszy od standardowych modeli, brak konieczności podmiany poduszek. Estetyczna i wygodna obudowa ma najlepiej oceniane zamknięcie na rynku, dzięki temu wspaniale nadaje się do transportu. Atrybuty pieczątek Wagraf: Pieczątka wykonana progresywną metodą błyskową. Szybka oraz innowacyjna metoda produkcji pieczątek. Gumka naświetlana w rozdzielczości 900 dpi z tuszem olejowym PIGMENT. Umożliwia uzyskanie nad wyraz wyraźnego odbicia w porównaniu z tradycyjnymi pieczątkami polimerowymi. Sprawność kilkukrotnie większa od tradycyjnych pieczątek. Praktycznie bezgłośna w stosowaniu. Dzisiaj nawet podczas ciągłego stemplowania nie będziesz przeszkadzać innym współpracownikom! postępowy wygląd, a także wysoka wytrzymałość. Pieczątka teraz staje się ergonomicznym i eleganckim akcesorium {pomocn|przydatn)ym w codziennej pracy. Opływowy kształt obudowy wykonanej z przyjemnego w dotyku materiału. Ergonomiczna pieczątka z efektem tzw. Miękkiego dotyku. Łatwe uzupełnianie tuszu - nie powoduje powstawania zabrudzeń. UWAGA! Do pieczątek flashowych WAGRAF stosuj wyłącznie tusz WAGRAF!

☆ Wagraf Pieczątka a4 - rozmiar - wagraf a4 ☆

Wagraf Pieczątka a4 - rozmiar - wagraf a4 Najniższa Cena Online

☆ Wagraf Pieczątka a4 - rozmiar - wagraf a4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Wagraf Pieczątka a4 - rozmiar - wagraf a4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  rozmiar płytki tekstowej: 27 x 64 mm Maksymalny rozmiar tekstu: 58 x 21 mm MAKSYMALNA liczba WERSÓW – 7 Wagraf A4 to nowa jakość eksploatacyjna i estetyczna, gwarancja długowieczności i organiczny cykl produkcyjny. Mechanizm pieczęci pracuje miękko, delikatnie i bezszelestnie. Starczy znikomy nacisk, by na papierze stemplować najwyższej jakości wzory pieczątek firmowych. Jest to zasługa postępowej technologi w której wyeliminowany został mechanizm obrotowy z poduszką, na korzyść miękkiej, układającej się do papieru, wielowarstwowej gumy flash. Prócz przyjemniejszej obsługi zwielokrotniła się ponadto żywotność. Oszczędna pieczątka firmowa Wagraf A4 wykona choćby kilkadziesiąt tysięcy odbić, bez wielokrotnej podmiany kosztownych poduszek. Sama pokrywa to wyjątkowo udany projekt krajowego producenta z wielopokoleniową tradycją. Stempel jest ergonomiczny, ma szczególnie miłą kolorystykę, trwałe i pewne zamknięcie transportowe. Wagraf 4 to wysoce funkcjonalny i wytrzymały automat z okienkiem indeksowym w wymiarze pozwalającym maksymalnie zastosować powierzchnię dedykowaną na personalizację. Dzięki podcięciu w przedniej części oprawy pieczątką Wagraf 4 można wykonać dokładnie odbicie w wyznaczonym miejscu na dokumentach. Przy produkcji tych pieczątek nie są emitowane żadne skażenia. Wagraf A4 to w standardowych wykorzystaniach szczególnie dobra, bezproblemowa pieczątka na długie lata. Cechy pieczątek Wagraf: Pieczątka wykonana nowoczesną metodą błyskową. Szybka, a także postępowa metoda produkcji pieczątek. Gumka naświetlana w rozdzielczości 900 dpi z tuszem olejowym PIGMENT. Umożliwia uzyskanie szczególnie wyraźnego odbicia w porównaniu z klasycznymi pieczątkami polimerowymi. Wydajność kilkukrotnie pokaźniejsza od klasycznych pieczątek. Praktycznie bezgłośna w wykorzystywaniu. Teraz choćby podczas ciągłego stemplowania nie będziesz przeszkadzać innym współpracownikom! postępowy wygląd oraz wysoka odporność. Pieczątka teraz staje się praktycznym i stylowym akcesorium {pomocn|przydatn)ym w codziennej pracy. Opływowy kształt obudowy wykonanej z przyjemnego w dotyku materiału. Ergonomiczna pieczątka z efektem tzw. Miękkiego dotyku. Łatwe uzupełnianie tuszu - nie powoduje powstawania zabrudzeń. UWAGA! Do pieczątek flashowych WAGRAF stosuj wyłącznie tusz WAGRAF!

☆ Pieczątka Wagraf A3 - Rozmiar - Wagraf A3 ☆

Pieczątka Wagraf A3 - Rozmiar - Wagraf A3 Najniższa Cena Online

☆ Pieczątka Wagraf A3 - Rozmiar - Wagraf A3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Pieczątka Wagraf A3 - Rozmiar - Wagraf A3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  rozmiar płytki tekstowej: 22 x 55 mm Maksymalny wymiar tekstu: 48 x 17 mm MAKSYMALNA ilość WERSÓW – 6 Pieczątki Wagraf A3 dzięki innowacyjnej konstrukcji, mimo niewielkich rozmiarów mieszczą charakterystyczne wzory podstawowych pieczątek firmowych. W 6 wierszach zawarte są podstawowe dane jak nazwa firmy, adres oraz NIP i Regon. Wagraf kolekcji A to automat o niezwykle dobrych parametrach. Zapas tuszu kilkakrotnie pokaźniejszy od charakterystycznych modeli, brak konieczności zamiany poduszek. Estetyczna i komfortowa obudowa posiada najlepiej oceniane zamknięcie na rynku, dzięki temu perfekcyjnie pasuje do transportu. Automatyczne pieczątki Wagraf A3 to towar wykonywany w technice flashowej. Cechuje się wyjątkowo wysoką jakością odbicia. Oprawka Wagraf A3 została zaprojektowana z myślą o najmocniej wymagających klientach. Obudowa wyekwipowana jest w stopki przeciwpoślizgowe, a także zatyczkę broniącą przed uszkodzeniem. Zatyczka pozwala na bezpieczny transport pieczątki. Automat znamionuje wysoka funkcjonalność i wielka solidność mechaniczna. Wagraf A3 duże okienko indeksowe, które pozwala maksymalnie zastosować powierzchnię dedykowaną na personalizację. Podcięcie w przedniej części obudowy, usprawnia dokładne umieszczenie pieczątki na papierze. Pieczątki samoczynne Wagraf A3 mają kilkukrotnie większa skuteczność od pieczątek konwencjonalnych. Stempluje się nimi lekko, czysto i cicho. Atrybuty pieczątek Wagraf: Pieczątka wykonana progresywną metodą błyskową. Szybka i postępowa metoda produkcji pieczątek. Gumka naświetlana w rozdzielczości 900 dpi z tuszem olejowym PIGMENT. Umożliwia uzyskanie szczególnie wyraźnego odbicia w porównaniu z konwencjonalnymi pieczątkami polimerowymi. Sprawność kilkukrotnie pokaźniejsza od konwencjonalnych pieczątek. Praktycznie bezgłośna w wykorzystywaniu. Teraz nawet w trakcie ciągłego stemplowania nie będziesz przeszkadzać innym współpracownikom! innowacyjny wygląd i wysoka wytrzymałość. Pieczątka dzisiaj staje się funkcjonalnym i szykownym akcesorium {pomocn|przydatn)ym w codziennej pracy. Opływowy kształt obudowy wykonanej z przyjemnego w dotyku materiału. Ergonomiczna pieczątka z efektem tzw. Miękkiego dotyku. Łatwe uzupełnianie tuszu - nie powoduje powstawania zabrudzeń. UWAGA! Do pieczątek flashowych WAGRAF stosuj wyłącznie tusz WAGRAF!

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a4 - zestaw marki Wagraf ☆

Gumka z cartridgem do pieczątek a4 - zestaw marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a4 - zestaw marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka z cartridgem do pieczątek a4 - zestaw marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Pozwala na uzyskanie stanowczo ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania nad wyraz śladowych linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie komponentów wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią pokrywy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Starczy lekkie naciśnięcie, aby wykonać nadzwyczajne odbicie stempla. Technologia ta jest wyjątkowo skrupulatna. W systemie ramkowym gumka jest dostosowana do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej dopełniającej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy zamianie gumki wymieniamy również cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład wyprodukowany ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment lub ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge użytkowany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce przy pomocy komfortowej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge gwarantuje 20000- 25000 nadzwyczajnych odbić albo 7 lat stosowania bez potrzeby dopełniania tuszu, czyli nawet 5 razy więcej niżeli inne produkty stemplarskie na rynku. Jego mocne strony to wysoka odporność i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! wytworzone są metodą pre-ink.

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf ☆

Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Zezwala na uzyskanie niezwykle ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania niezwykle znikomych linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie elementów wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią obudowy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby wykonać wspaniałe odbicie stempla. Technika ta jest bardzo dokładna. W systemie ramkowym gumka jest dobrana do danego wymiaru oprawki i nie wymaga żadnej dopełniającej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy zamianie gumki wymieniamy też cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład wytworzony ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment lub ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge używany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce przy pomocy wygodnej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge zapewnia 20000- 25000 nadzwyczajnych odbić lub 7 lat używania bez potrzeby uzupełniania tuszu, czyli nawet 5 razy więcej niż inne produkty stemplarskie na rynku. Jego mocne strony to wysoka solidność i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! wykonane są metodą pre-ink.

☆ Wagraf Pieczątka kieszonkowa nr 32 - rozmiar - kieszonkowe wagraf a4 ☆

Wagraf Pieczątka kieszonkowa nr 32 - rozmiar - kieszonkowe wagraf a4 Najniższa Cena Online

☆ Wagraf Pieczątka kieszonkowa nr 32 - rozmiar - kieszonkowe wagraf a4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Wagraf Pieczątka kieszonkowa nr 32 - rozmiar - kieszonkowe wagraf a4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  wymiar płytki tekstowej: 27 x 64 mm Maksymalny rozmiar tekstu: 58 x 21 mm MAKSYMALNA liczba WERSÓW – 7 Kieszonkowy model pieczątek Wagraf jest niezwykle ceniony ze względu na wysoką jakość wykonania, komfortowe zamknięcie, ergonomię i przyjemne kolory. Zapas tuszu wystarczy na kilkadziesiąt tysięcy odbić pieczątki z możliwością łatwego uzupełnienia. Wysoki model znanej marki Wagraf ma kilka dodatków ułatwiających pieczętowanie, takich jak wstawki gumowe i cichy mechanizm. Kompaktowa budowa zawiera sporą płytkę tekstową, umożliwiając wykorzystanie jej nie tylko jako pieczęci imiennej. Osobom, które nieraz wyjeżdżają na delegacje, polecamy wyjątkowo modele kieszonkowe. Są one wyraźnie mniejsze od standardowych wariantów, dlatego także bez trudu zmieszczą się w kieszeni marynarki lub koszuli czy aktówce. Kolejną zaletą naszych automatycznych pieczątek jest wygoda używania. Wystarczy otworzyć oprawkę, przystawić do papieru i delikatnie docisnąć. Parametry pieczątek Wagraf: Pieczątka wykonana progresywną metodą błyskową. Szybka, a także postępowa metoda produkcji pieczątek. Gumka naświetlana w rozdzielczości 900 dpi z tuszem olejowym PIGMENT. Pozwala na uzyskanie szczególnie wyraźnego odbicia w porównaniu z klasycznymi pieczątkami polimerowymi. Wydajność kilkukrotnie większa od klasycznych pieczątek. Praktycznie bezgłośna w stosowaniu. Teraz choćby w trakcie ciągłego stemplowania nie będziesz przeszkadzać innym współpracownikom! innowacyjny wygląd oraz wysoka wytrzymałość. Pieczątka teraz staje się użytecznym i wykwintnym akcesorium {pomocn|przydatn)ym w codziennej pracy. Opływowy kształt obudowy wykonanej z przyjemnego w dotyku materiału. Ergonomiczna pieczątka z efektem tzw. Miękkiego dotyku. Łatwe uzupełnianie tuszu - nie powoduje powstawania zabrudzeń. UWAGA! Do pieczątek flashowych WAGRAF stosuj wyłącznie tusz WAGRAF!

☆ Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf ☆

Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Tusz Wagraf do stempli preink a2, a3, a4, 30, 31, 32 o intensywnym, nieblaknącym odcieniu. Wysoka gęstość i efektywność. Tusz po wyschnięciu nie rozpuszcza się w wodzie. Buteleczka 30 ml z końcówką ułatwiającą nasączanie poduszek. Towar dostępny w 5 kolorach pozwala dopasować tusz do różnych zastosowań: czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.

☆ Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Wagraf A3 - zestaw ☆

Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Wagraf A3 - zestaw Najniższa Cena Online

☆ Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Wagraf A3 - zestaw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Wagraf A3 - zestaw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Umożliwia uzyskanie istotnie ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania bardzo nieznacznych linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie komponentów wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią obudowy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Starczy lekkie naciśnięcie, żeby wykonać rewelacyjne odbicie stempla. Technika ta jest bardzo dokładna. W systemie ramkowym gumka jest dopasowana do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy zamianie gumki wymieniamy na dodatek cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład wykonany ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment albo ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge użytkowany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce za pomocą komfortowej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge gwarantuje 20000- 25000 doskonałych odbić lub 7 lat używania bez potrzeby uzupełniania tuszu, czyli choćby 5 razy więcej niżeli inne produkty stemplarskie na rynku. Jego mocne strony to wysoka wytrzymałość i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! tworzone są metodą pre-ink.

☆ Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Kieszonkowych Wagraf Nr 31 - zestaw ☆

Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Kieszonkowych Wagraf Nr 31 - zestaw Najniższa Cena Online

☆ Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Kieszonkowych Wagraf Nr 31 - zestaw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka Z Cartridgem Do Pieczątek Kieszonkowych Wagraf Nr 31 - zestaw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Zezwala na uzyskanie szczególnie ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania niezwykle niewiele znaczących linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie części wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią obudowy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby wykonać rewelacyjne odbicie stempla. Technika ta jest wyjątkowo staranna. W systemie ramkowym gumka jest dobrana do danego wymiaru oprawki i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy zamianie gumki wymieniamy także cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład wyprodukowany ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment lub ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce za pomocą komfortowej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge zagwarantuje 20000- 25000 perfekcyjnych odbić albo 7 lat stosowania bez potrzeby kompletowania tuszu, czyli choćby 5 razy więcej aniżeli inne produkty stemplarskie na rynku. Jego zalety to wysoka trwałość i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! wytwarzane są metodą pre-ink.

☆ Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy ☆

Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Tusz Wagraf do stempli preink a2, a3, a4, 30, 31, 32 o intensywnym, nieblaknącym odcieniu. Wysoka gęstość i skuteczność. Tusz po wyschnięciu nie rozpuszcza się w wodzie. Buteleczka 30 ml z końcówką upraszczającą nasączanie poduszek. Produkt przystępny w 5 kolorach pozwala przystosować tusz do przeróżnych zastosowań: czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze pieczątki Wagraf – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze pieczątki Wagraf, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich pieczątek Wagraf jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf ☆

Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka z cartridgem do pieczątek a2 - zestaw marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Zezwala na uzyskanie nad wyraz ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania nad wyraz niewiele znaczących linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie elementów wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią pokrywy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Starczy lekkie naciśnięcie, żeby wykonać genialne odbicie stempla. Technika ta jest nad wyraz skrupulatna. W systemie ramkowym gumka jest dobrana do danego wymiaru oprawki i nie wymaga żadnej uzupełniającej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy podmianie gumki wymieniamy jeszcze cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład tworzony ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment albo ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce za pomocą wygodnej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge gwarantuje 20000- 25000 perfekcyjnych odbić lub 7 lat stosowania bez potrzeby uzupełniania tuszu, czyli nawet 5 razy więcej aniżeli inne produkty stemplarskie na rynku. Jego mocne strony to wysoka trwałość i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! wytwarzane są metodą pre-ink.

☆ Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf ☆

Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Tusz do pieczątek - 30 ml, zielony marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Tusz Wagraf do stempli preink a2, a3, a4, 30, 31, 32 o intensywnym, nieblaknącym kolorze. Wysoka gęstość i sprawność. Tusz po wyschnięciu nie rozpuszcza się w wodzie. Buteleczka 30 ml z końcówką ułatwiającą nasączanie poduszek. Artykuł dostępny w 5 kolorach pozwala przypasować tusz do przeróżnych zastosowań: czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.

☆ Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy ☆

Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Tusz Wagraf Do Pieczątek - 30 ml, fioletowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Tusz Wagraf do stempli preink a2, a3, a4, 30, 31, 32 o intensywnym, nieblaknącym odcieniu. Wysoka gęstość i wydajność. Tusz po wyschnięciu nie rozpuszcza się w wodzie. Buteleczka 30 ml z końcówką usprawniającą nasączanie poduszek. Produkt dostępny w 5 kolorach pozwala przystosować tusz do przeróżnych zastosowań: czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek kieszonkowych nr 30 - zestaw marki Wagraf ☆

Gumka z cartridgem do pieczątek kieszonkowych nr 30 - zestaw marki Wagraf Najniższa Cena Online

☆ Gumka z cartridgem do pieczątek kieszonkowych nr 30 - zestaw marki Wagraf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Gumka z cartridgem do pieczątek kieszonkowych nr 30 - zestaw marki Wagraf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Gumka WAGRAF ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Pozwala na uzyskanie bardzo ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania niezwykle minimalnych linii, kresek i rastrów. Gumka odbijająca nie części wypukłych w związku z tym tekst utrwalony na niej jest mniej narażony na uszkodzenia. Zbiornik, z kolorem jest częścią obudowy płytki tekstowej. Dlatego też, niepotrzebna jest wkładka tuszująca. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby wykonać świetne odbicie stempla. Technika ta jest niezwykle dokładna. W systemie ramkowym gumka jest dostosowana do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej uzupełniającej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Przy podmianie gumki wymieniamy w dodatku cartridge z tuszem. Cartridge WAGRAF to wkład stworzony ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment lub ew. Suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge stosowany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce przy pomocy wygodnej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge zagwarantuje 20000- 25000 perfekcyjnych odbić lub 7 lat używania bez potrzeby dopełniania tuszu, czyli nawet 5 razy więcej niżeli inne produkty stemplarskie na rynku. Jego mocne strony to wysoka solidność i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha). UWAGA! Gumki wyłącznie do pieczątek WAGRAF! stworzone są metodą pre-ink.

☆ Wagraf Tusz do pieczątek - 30 ml, niebieski ☆

Wagraf Tusz do pieczątek - 30 ml, niebieski Najniższa Cena Online

☆ Wagraf Tusz do pieczątek - 30 ml, niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pieczątki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wagraf
 • Nazwa produktu: Wagraf Tusz do pieczątek - 30 ml, niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Datowniki i pieczątki firmowe
 • Charakterystyka / Opis pieczątki:
  Tusz Wagraf do stempli preink a2, a3, a4, 30, 31, 32 o intensywnym, nieblaknącym kolorze. Wysoka gęstość i skuteczność. Tusz po wyschnięciu nie rozpuszcza się w wodzie. Buteleczka 30 ml z końcówką upraszczającą nasączanie poduszek. Artykuł przystępny w 5 kolorach pozwala dostosować tusz do różnorodnych zastosowań: czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.


Podsumowanie, czyli jakie pieczątki Wagraf najlepsze?


Najlepsze pieczątki Wagraf w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze pieczątki Wagraf w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze pieczątki biurowe – Ranking na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji pieczątek Wagraf nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych pieczątek firmowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka pieczątka Wagraf opinie,
 • dobra pieczątka Wagraf cena,
 • pieczątka Wagraf ranking,
 • pieczątka Wagraf jaka najlepsza.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...