Ranking niszczarek z cięciem w paski. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Niszczarki danych i dokumentacji / Ranking niszczarek z cięciem w paski


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych niszczarek z cięciem w paski. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych niszczarek z cięciem w paski,
 • TOP5 chętnie kupowanych niszczarek danych.

Jakie niszczarki z cięciem w paski najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane niszczarki z cięciem w paski, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking niszczarek z cięciem w paski, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 ☆

Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

   Niszczarka do Papieru BLADE EN101 z koszem. Prosta obsługa i designerskie wykończenie! Urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym biurze! Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura czy marki jest właśnie niszczarka, małe urządzenie, dzięki któremu osiągalne jest szybkie i bezpieczne pocięcie obszernej ilości dokumentów zawierających dane osobowe np.

  klientów. Pamiętaj o tym, że takich dokumentów nie można od tak wyrzucić do kosza - prawie za każdym razem zawarte są w nich niezwykle szczegółowe informacje (adres, pesel, nr. Dowodu osobistego itp.) jeżeli wpadną w niepowołane ręce możesz przysporzyć dużych problemów swemu klientowi i sobie!

  Nowa, wysokiej jakości niszczarka z koszem asygnowana do cięcia papieru. Niewielka, mocno i estetycznie tworzona bez wątpienia w komponuje się w wygląd każdego biura. Urządzenie niezwykle proste w obsłudze, zaopatrzona w funkcję autostart i rewers.

  Urządzenie w szybki i prosty sposób zniszczy naraz aż 5 kartek papieru A4, zamieniając je w ścinki o długości ok.7 mm. W pełni bezpieczna dla użytkownika - nasz produkt posiada szereg zabezpieczeń m.in.: zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem, a także automatyczna blokada pracy przy wyjętym koszu czy zdjętej głowicy.

  Lekka i poręczna - z łatwością możesz ją przenieść z biura do domu i odwrotnie! Zasilana z gniazdka sieciowego. Dostępna w kolorze czarnym. Zalety towaru: - produkt nowy, wysokiej jakości; - wykonany z najlepszych, najtrwalszych tworzyw; - profesjonalna niszczarka do papieru z pojemnym koszem; - błyskawicznie tnie choćby do 5 kartek papieru równocześnie; - urządzenie świetnie spełni oczekiwania w każdym biurze, a także domu; - progresywny design; - estetyczne wykonanie; - prosta obsługa; - lekka i użyteczna, prosta w przenoszeniu; - bezpieczne używanie; - dokument CE; Specyfikacja techniczna artykułu: - objętość kosza: 10L; - maksymalna ilość niszczonych kartek: 5 sztuk; - wariant cięcia: paski; - ma przyciski Rewers i AUTOSTART; - wymiar/wariant cięcia: 220mm x 300mm / ścinki 7mm; - ilość niszczonych arkuszy: 5/80 g; - prędkość cięcia: 3,5 m/min; - poziom bezpieczeństwa: DIN3; - zasilanie: 230v/50Hz; - kolor: czarny; - waga produktu: 1,5 kg.

  Funkcje bezpieczeństwa: - zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem; - blokada bezpieczeństwa; Niszczarka znajduje się w solidnym, estetycznym pudełku. Profesjonalna niszczarka do dokumentów. Przeznaczona do szybkiego niszczenia papieru.

  Estetycznie stworzona, lekka i praktyczna, wyekwipowana w kosz o objętości 10 l, bezpieczna w użyciu. Obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Dostępna w odcieniu czarnym....


☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) ☆

Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka EsperanzaDokumenty, które zawierają dane osobowe, a także informacje wrażliwe powinny być przechowywane i niszczone w optymalny sposób. Niszczarka do dokumentów zezwala na ich utylizację, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych i jest gwarancją, iż treść dokumentów nie zostanie już odczytana poprzez osoby niepożądane.

  Niszczarka Esperanza bez kosza to solidne i proste w obsłudze urządzenie. Niszczarka do papieruNiszczarka do dokumentów znamionuje się kilkoma pokaźnymi zmiennymi. Dany model urządzenia do niszczenia dokumentów będzie odpowiedni w danym biurze w zależności od jego potrzeb oraz ilości niszczonych dokumentów.

  Na co należy zwrócić uwagę w przypadku niszczarki Esperanza? Niszczarka Esperanza – specyfikacja technologicznaCo niszczy? – wytrzymała niszczarka Esperanza niszczy w jednym procesu 5 kartek A4 o gramaturze 80 g, które tnie na paski o szerokości ok.

  7 mm.Dla kogo? – niszczarka sprawdzi się przede wszystkim w niedużym biurze, a także w domu.cechy budowy – niszczarka Omega to solidne urządzenie, które spory otwór szczeliny tnącej, upraszczający wkładanie tworzyw do niszczenia.

  bezproblemowo można włożyć do niego arkusze formatu A4.Kosz na ścinki: niszczarka nie ma kosza na ścinki, zatem można do niej dobrać dowolny pojemnik o szerokości: 280 mm ÷ 360 mm. Niszczarka biurowa Esperanza – cechy szczególne 1.

  Poziom bezpieczeństwa niszczonych informacji: każda niszczarka wyekwipowana jest w określony sposób cięcia tworzyw, który łączy się z mniejszym lub pokaźniejszym poziomem bezpieczeństwa. Poziom ten powinien być dopasowany do charakteru informacji zawartych na niszczonych dokumentach.

  Określa się go jako poziom bezpieczeństwa DIN. DIN dokumenty D1, P1: oferowany przez niszczarkę Esperanza sposób niszczenia dokumentów spełnia pierwszy poziom bezpieczeństwa według normy DIN 32757 i poziom P-1 według normy DIN 66399.

  Urządzenie pozwala zatem na perfekcyjną ochronę informacji zawartych na ogólnych dokumentach wewnętrznych, które nie zawierają wrażliwych informacji, takich jak zbędne materiały promocyjne, notatki oraz prospekty.

  2. Bezpieczne niszczenie: niszczarka wyekwipowana jest w funkcję automatycznego startu oraz w funkcję rewersu. Także blokadę bezpieczeństwa oraz wyłącznik cieplny. Wszystkie wymienione funkcje wpływają na zapewnienie bezpiecznego sposobu niszczenia dokumentów.

  Esperanza – o producencieEsperanza to jeden z największych producentów nośników oraz akcesoriów komputerowych. Produkty tej marki wykorzystują osiągnięcia najnowszych technologii, a ich wysoka jakość potwierdzana jest wielokrotnie poprzez niezależne testy konsumenckie, a także otrzymane nagrody.

  Niszczarki Esperanza to z zasady potężne urządzenia, które zezwalają na niszczenie dokumentów w sposób bezpieczny.


☆ Camry CR 1033 ☆

Camry CR 1033 Najniższa Cena Online

☆ Camry CR 1033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry CR 1033
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Niszczarka do dokumentów i CD Camry CR 1033


  Niszczenie tez może być pozytywne


  Uważasz, iż nie Ci trzeba niszczarki w domu? Niszczarki do papieru kojarzą się większości z nas z zakupem do biura. Wielu myśląc o niszczarce do papieru widzi od razu prędkie niszczenie tajnych dokumentów w jakiejś sali tuż po zmroku. A przecież i w domu odnajdzie się mnóstwo dokumentów, listów, wypełnionych druczków, dowodów wpłat, które niebezpiecznie jest wywalać na śmietnik. A co z nieważną kartą do bankomatu, płytami CD z nagranymi danymi? Takie rzeczy powinniśmy zniszczyć przed wyrzuceniem. I zamiast męczyć się rwąc papier na strzępy, wysilać się ściskając nożyce przecinające płyty albo karty możemy nabyć małą niszczarkę papieru do domu.


  Jaką niszczarkę radzicie kupić? Jeżeli nie musisz niszczyć kilogramów papierów, na co dzień wystarczy Ci niewiele znacząca niszczarka, którą możesz schować pod biurko albo położyć na półce. Niszczarka CR 1033 to urządzenie z koszem o pojemności 7 l. Na raz możesz do niszczarki włożyć 5 arkuszy papieru. A specjalnie dostosowany otwór zmieli na kawałki płyty CD, DVD albo karty płatnicze. Resztki tych rzeczy wpadną do oddzielnego pojemnika.  Funkcja reverse pozwoli uwolnić zaklinowane dokumenty lub zapobiec zniszczeniu omyłkowo wsuniętego dokumentu.  Nie trzeba jej zawsze włączać, starczy wsunąć w otwór kartkę a niszczarka od razu się uruchomi.

  *☆ Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! ☆

Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Stop pracy przy zapełnionym pojemniku:nie;samoczynny start i stop urządzenia:tak;Blokada bezpieczeństwa:nie;Format niszczonych dokumentów:A4;Opcja cofania:tak;Funkcje:automatyczny Start/Stop, funkcja cofania, zabezpieczenie termiczne;Gwarancja:12 miesięcy;dopełniające informacje:osobny kosz na płyty CD;odcień obudowy:czarny;ilość kartek utylizowanych naraz:6 A4/70g;liczba kartek niszczonych jednorazowo:6;Maksymalna ilość arkuszy utylizowanych na dzień:0;Utylizuje:papier, karty kredytowe, płyty CD;Sygnalizacja pełnego pojemnika:nie;pojemność pojemnika w litrach:11 l;Poziom hałasu:0 dB;Poziom zabezpieczeń:P-1;typ cięcia:paski;Średnia prędkość utylizacji:2,9 m/min;Waga:0 kg;wymiary:0 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, przewód zasilający;Zabezpieczenie cieplne:tak;Sygnalizacja zacięcia papieru:nie


☆ c18 5,8 mm marki Hsm ☆

c18 5,8 mm marki Hsm Najniższa Cena Online

☆ c18 5,8 mm marki Hsm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HSM
 • Nazwa produktu: c18 5,8 mm marki Hsm
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka Hsm Securio C18 5,8 mm + Promocja: Rabat 10% używając kodu "hsm3" w koszyku + wysyłka kurierem gratis SECURIO – zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki.Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią postępowego biura.

  Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości.

  SECURIO – filozofia nieskomplikowanej obsługi:Prosty dobór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się samoczynnie z chwilą wykrycia blokady papieru.

  Można jednak również włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”.przejrzysty wyświetlacz na przedniej ścianie obudowy zezwala na prędki i nieskomplikowany podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Spory pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze.

  Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (przystępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią:Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO samoczynnie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej elementy będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone albo pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum.

  starczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja samoczynnego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się w pełni.

  dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy jedynie użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: by zniszczyć nieznaczny kawałek papieru, kartę kredytową albo folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok.

  2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym samoczynnie wyłączy się. Tryb pracy ciągłej: Przy wielkich ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go poprzez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej.

  Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca. Opracowując niszczarki SECURIO, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o wygodnie niskim natężeniu.

  informacje techniczne: Klasa niszczenia: DIN 2. Sposób niszczenia: paski 5,8 mm. Niszczy jednorazowo: 20 kartek. Szerokość wejścia: 230 mm. Objętość kosza: 25 l. Wymiary: 365 x 280 x 542 mm. Waga: 4,6 kg. Gwarancja na urządzenie: 3 lata.

  Gwarancja na noże tnące: dożywotnia. Jednoelementowe, hartowane, stalowe noże tnące. Istotnie solidny silnik. Energooszczędny system zarządzania energią EMCS. Szczególnie cicha praca. Osłona bezpieczeństwa (naciśnięcie jej powoduje zatrzymanie pracy urządzenia).

  Wielofunkcyjny przycisk sterujący, przycisk cofania. Wyświetlanie stanów operacji poprzez diody LED. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

  Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl Niszczarka Hsm Securio C18 5,8 mm


☆ Niszczarka Omega (5907595421058) ☆

Niszczarka Omega (5907595421058) Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Omega (5907595421058) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Niszczarka Omega (5907595421058)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka Omega papier shredder 42105

  Niszczarka Omega to ciekawe i wytrzymałe urządzenie dla biur, śladowych firm, a także dla domu. Charakteryzuje ją duża solidność przy średnim obciążeniu. Sporo przydatnych funkcji, mimo to zachowując dostępną cenę. Niszczy 5 arkuszy papieru w jednym cyklu. Samoczynna funkcja przeciwprzepięcia oraz przeciwprzegrzania. Możliwość ręcznego oczyszczenia ostrzy przez cofanie. Automatyczny Stop i Start. 2 letnia gwarancja na ostrza i rok na całe urządzenie. Jakość i skuteczność urządzenia potwierdzona niemieckim znakiem jakości TUV. Niszczarka posiada poziom bezpieczeństwa DIN1 i spełnia wytyczne oznakowania znakiem CE i ROHS.

  właściwości:
  - Do papieru, max jednorazowo 6 arkuszy 70g/m2
  - Sposób cięcia: Paski o szer. 6mm
  - szybkość niszczenia: 2,9m/min
  - Max. Szerokość dokumentu: 220mm
  - pojemność kosza: 7 litrów
  - Wykrywanie papieru:automatycznie
  - Gwarancja: 1 rok, na ostrza 2 lata
  - Waga: 1,6kg


☆ Niszczarka Fellowes 70S ☆

Niszczarka Fellowes 70S Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Fellowes 70S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellowes
 • Nazwa produktu: Niszczarka Fellowes 70S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Niszczarka przybiurkowa dla 1-3 osób. Niszczy jednorazowo 14 kartek (70g) na paski 5,8 mm, P-2/T-2/O2. Niszczy dokumenty ze zszywkami i nieznacznymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD. Bezpieczna - blokada Safety Lock zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia np. Przez dzieci albo zwierzęta. Miarka ilości niszczonych kartek pomaga uniemożliwiać zacięciom dokumentów. Półka na głowicy do przechowywania dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Specjalna klapa ze szczeliną do niszczenia płyt CD/DVD i kart kredytowych. Instynktowny system obsługi - diody oznajmiające o wyjętym koszu i zadziałaniu zabezpieczenia termicznego. Wyciągany kosz z znacznym okienkiem przedstawiającym poziom zapełnienia. Szerokość szczeliny wejściowej 230 mm. Elektroniczny start-stop, funkcja cofania. Wyjmowany kosz o pojemności 27 litrów. Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące. Zastosowanie: niewiele znaczące przeciętne biuro typ cięcia: paski wymiar cięcia: 5,8 mm Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 2 Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P-2 | T-2 | O-2 liczba jednorazowo niszczonych kartek 70g/m2: 14 ilość jednorazowo niszczonych kart kredytowych: 1 karta ilość jednorazowo niszczonych CD/DVD: 1 CD Szerokość szczeliny podawczej: 230 mm Napięcie: 230 V średnia szybkość niszczenia w metrach na minutę: 3,3 sugerowana ilość użytkowników: 1-3 Poziom głośności: 55-70 db Kosz na ścinki: 27 l rozmiary: 440 x 346 x 252 mm Waga netto: 9,7 kg Gwarancja na urządzenie: 2 lata Gwarancja na noże tnące: 5 lat automatyczny start/stop: tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Funkcja cofania / rewers: tak proces pracy w minutach: 12 on / 20 off Mechanizm wytrzymały na zszywki: tak Zatrzymanie przy wyjętym koszu/zdjętej głowicy: tak Miarka ilości kartek: tak Blokada bezpieczeństwa: tak Mechanizm oporny na minimalne spinacze: tak kabel zasilający: tak Instrukcja obsługi w języku polskim: tak Kolor: czarna Konserwacja: brak dokument CE: tak Numer katalogowy producenta: 4671101 Kod EAN: 043859628957 Producent: Fellowes Produkty powiązane (Akcesoria): Oleje do niszczarek Worki do niszczarek Opinie o niszczarce Fellowes 70S. Raj39 | 10 stycznia 2017 | 16:06 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: wyjątkowo produktywny i błogi w obsłudze mocne strony: wygląd | cena | prosta obsługa | wydajność Wady: głośna Mirek | 18 maja 2016 | 11:08 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: W fazie testów - póki co daje radę. (15 kartek faktycznie nie stanowi problemu) zalety: wartość | cicha Wady: -- tadeusz | 26 kwietnia 2016 | 09:07 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Dobra zalety: jakość | wygląd | prosta obsługa | funkcjonalność | efektywność Wady: wartość Darek | 15 marca 2016 | 07:19 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: potężny zalety: wartość | funkcjonalność Wady: -- sylea | 23 lutego 2016 | 14:10 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: w trakcie używania . Nie mogę jescze wydać opini zalety: wartość | prosta obsługa Wady: brak Paula | 8 grudnia 2015 | 11:28 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: szczególnie prawidłowy zalety: wygląd | cena | prosta obsługa | cicha | funkcjonalność | wydajność Wady: -- moris | 26 lipca 2013 | 09:22 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: Jedna z najlepszych na rynku za tę cenę. Cicha, wielki pojemnik na ścinki, zmieli dużą liczbę kartek na raz. Z czystym sumieniem polecam ten model. Atuty: jakość | wygląd | cicha | funkcjonalność | produktywność Wady: -- Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać adekwatnyą niszczarkę do Twoich potrzeb. Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

☆ Hsm c16 3,9 mm (4026631035583) ☆

Hsm c16 3,9 mm (4026631035583) Najniższa Cena Online

☆ Hsm c16 3,9 mm (4026631035583) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HSM
 • Nazwa produktu: Hsm c16 3,9 mm (4026631035583)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka HSM Securio C16 pasek 3,9mm

  Ta niszczarka zapewni bezpieczeństwo danych w używaniu domowym i niepokaźnych biurach. Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają także zszywki i spinacze biurowe, jednocześnie gwarantując długotrwałą eksploatację urządzenia. Cichą pracę niszczarki uzyskano dzięki trafnemu dopasowaniu działania wszelkich elementów mechanizmu tnącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni. Zastosowany przełącznik start/stop automatycznie uruchamia urządzenie i wyłącza je po zakończeniu podawania papieru. Funkcja turbo zapobiega zacięciu się papieru i zapewnia bezproblemowe działanie. Funkcja samoczynnego wycofywania papieru dodatkowo zapobiega jego zacięciom. Obszerne bezpieczeństwo użytkowania zapewnia podnoszona osłona bezpieczeństwa, która wyklucza ryzyko przypadkowego wciągnięcia do środka maszyny, a po naciśnięciu na nią automatycznie wyłącza niszczarkę. Poziom napełnienia pojemnika można za każdym razem sprawdzić poprzez otwór inspekcyjny i opróżnić go we właściwym czasie. Aby to zrobić, należy zdjąć głowicę tnącą. Znajdujący się w niej uchwyt ułatwia podnoszenie. Gdy niszczarka znajduje się w trybie gotowości (stand-by), w ogóle nie pobiera prądu, co zapewnia system zarządzania energią ZES.

  Materiały najwyższej jakości, a także producent „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i bezusterkowe używanie przez mnóstwo lat.

  cechy technicznE:

  - Kod towaru: 1900111
  - Kod EAN: 4026631035583
  - Niszczony materiał:

  P - papier, fotografie rentgenowskie, wydruki (zszywki i spinacze)
  T - dyskietki, karty identyfikacyjne z paskiem magnetycznym
  E - pamięć USB, karty chipowe, dyski SSD, karty pamięci flash w smartfonach, tabletach, aparatach cyfrowych

  - Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399): P-2 | T-2 | E-2
  - wariant cięcia: cięcie na paski
  - Stopień bezpieczeństwa (DIN 32757-1) stary 2
  - Szerokość cięcia: 3,90 mm
  - wydajność cięcia (80g/m²): 12 - 14 arkuszy
  - efektywność cięcia (70g/m²): 13 - 15 arkuszy
  - Szerokość szczeliny wejściowej: 225,00 mm
  - objętość kosza: 25,00 l
  - prędkość cięcia: 44,00 mm/s
  - Poziom głośności (bieg jałowy): 55 dB
  - eclass 5.1: 24320701
  - UN/SPSC: 44101603
  - zużycie mocy silnika: 300,00 W
  - Napięcie: 230 V
  - Częstotliwość: 50 Hz
  - Głębokość: 258,00 mm
  - Szerokość: 366,00 mm
  - Wysokość: 455,00 mm
  - Waga: 4,00 kg
  - Kolor: biały

  - Gwarancja: 3 lata na urządzenie i dożywotnia na wałki tnące


☆ HSM ShredStar S5 ☆

HSM ShredStar S5 Najniższa Cena Online

☆ HSM ShredStar S5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hsm
 • Nazwa produktu: HSM ShredStar S5
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - kolekcja Shredstar. Osobista niszczarka, tnąca na paski. Do wyjątkowo śladowych biur i stosowania domowego. Automatyczny start/stop, wlącznik pracy ciągłej zintegrowany z funkcją cofania.

  Opis typu produktu shredstar S5 7mm Numer zamówienia 1012111 Kod EAN 4026631026987 Niszczony material rodzaj cięcia cięcie na paski Stopień bezpieczeństwa (DIN 66399) P-1 Stopień bezpieczeństwa (DIN 32757-1) 1 Szerokość cięcia 7 mm skuteczność cięcia (70g/m$112) 6 - 7 sprawność cięcia (80g/m$113) 5 Szerokość szczeliny 216 mm pojemność kontenera / objętość kosza 11 l prędkość cięcia 130 mm/s Poziom głośności (bieg jałowy) 68 dB zużycie mocy silnika 65 W Napięcie 230 V Częstotliwość 50 Hz Głębokość 163 mm Szerokość 297 mm Wysokość 354 mm Waga 1.8 kg


☆ hc1601 marki Wallner ☆

hc1601 marki Wallner Najniższa Cena Online

☆ hc1601 marki Wallner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wallner
 • Nazwa produktu: hc1601 marki Wallner
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Opis produktu

  Profesjonalna, produktywna, solidna niszczarka biurowa z pokrywą zabezpieczającą szczelinę tnącą. Posiada osobne szczeliny do niszczenia papieru, kart plastikowych i płyt CD/DVD i wszystkie diody i przyciski znajdują się pod przesuwaną pokrywą, która broni je przed zabrudzeniami. W celu uruchomienia niszczarki wystarczy rozsunąć pokrywę i urządzenie włączy się samoczynnie. Niszczarka przystępna jest w stopniu tajności: DIN 3, zapewniając równocześnie pewne i bezawaryjne niszczenie danych i dokumentów. Niszczy jednorazowo do 16 kartek (80g/m2). Duży wysuwany kosz na ścinki o objętości 29 litrów. Zgodna z RODO.

  Specyfikacja:
  • szerokość wejścia: 220 mm
  • wielkość ścinka: 4 x 39 mm
  • liczba niszczonych kartek (A4/ 80g): 16
  • poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 3
  • poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P-4/ O-3/ T-4
  • niszczy: zszywki, spinacze, karty plastikowe, płyty CD
  • pojemność kosza 29 l
  • automatyczny start/stop
  • zerowy zużycie prądu przy zamkniętej szczelinie
  • funkcja cofania
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • optyczny wskaźnik napełnienia kosza / wyjętego kosza
  • osobna szczelina do niszczenia płyt CD i kart plastikowych
  • wyjmowany pojemnik na ścinki
  • okno w obudowie umożliwiające kontrolę napełnienia kosza
  • pokrywa na kółkach
  • poziom hałasu (dB): < 57
  • moc: 529 W
  • rozmiary: 400x300x517 mm
  • waga: 12.3 kg
  Podstawowe zalety:
  • nad wyraz dobra jakość
  • gwarancja 2 lata "door-to-door"
  • wysoki poziom bezpieczeństwa
  • cicha praca
  • zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem
  • olej do konserwacji noży tnących 350 ml
  parametry unikalne:
  • w celu uruchomienia niszczarki starczy rozsunąć pokrywę zgodnie z kierunkiem strzałki na obudowie i urządzenie włączy się automatycznie.
  • wszystkie przyciski funkcyjne znajdują się pod pokrywą.


Podobne zestawienia:


Najtańsze niszczarki z cięciem w paski – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze niszczarki z cięciem w paski, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich niszczarek z cięciem w paski jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 ☆

Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVEJET
 • Nazwa produktu: Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Niszczarka samoczynna marki ACTIVEJET. Niszczy do 6 kartek papieru A4 jednocześnie, karty plastikowe i zalaminowane dokumenty. Niszczarka proponuje funkcje cofania papieru i zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem....

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) ☆

Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka EsperanzaDokumenty, które zawierają informacje osobowe oraz informacje wrażliwe powinny być przechowywane oraz niszczone w odpowiedni sposób. Niszczarka do dokumentów pozwala na ich utylizację, zagwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych i jest gwarancją, że treść dokumentów nie zostanie już odczytana poprzez osoby niechciane.

  Niszczarka Esperanza bez kosza to solidne i proste w obsłudze urządzenie. Niszczarka do papieruNiszczarka do dokumentów charakteryzuje się kilkoma pokaźnymi zmiennymi. Dany model urządzenia do niszczenia dokumentów będzie adekwatny w danym biurze w zależności od jego potrzeb i ilości niszczonych dokumentów.

  Na co należy zwrócić uwagę w sytuacji niszczarki Esperanza? Niszczarka Esperanza – specyfikacja technicznaCo niszczy? – wytrzymała niszczarka Esperanza niszczy w jednym procesu 5 kartek A4 o gramaturze 80 g, które tnie na paski o szerokości ok.

  7 mm.Dla kogo? – niszczarka stanie na wysokości zadania z reguły w nieznacznym biurze oraz w domu.właściwości budowy – niszczarka Omega to konkretne urządzenie, które znaczny otwór szczeliny tnącej, upraszczający wkładanie tworzyw do niszczenia.

  bezproblemowo można włożyć do niego arkusze formatu A4.Kosz na ścinki: niszczarka nie ma kosza na ścinki, zatem można do niej dobrać dowolny pojemnik o szerokości: 280 mm ÷ 360 mm. Niszczarka biurowa Esperanza – właściwości szczególne 1.

  Poziom bezpieczeństwa niszczonych informacji: każda niszczarka zaopatrzona jest w określony sposób cięcia tworzyw, który zespala się z mniejszym albo obszerniejszym poziomem bezpieczeństwa. Poziom ten powinien być dobrany do charakteru danych zawartych na niszczonych dokumentach.

  Określa się go jako poziom bezpieczeństwa DIN. DIN dokumenty D1, P1: oferowany poprzez niszczarkę Esperanza sposób niszczenia dokumentów spełnia pierwszy poziom bezpieczeństwa według normy DIN 32757, a także poziom P-1 według normy DIN 66399.

  Urządzenie pozwala zatem na idealną ochronę danych zawartych na ogólnych dokumentach wewnętrznych, które nie zawierają wrażliwych informacji, takich jak zbędne materiały promocyjne, notatki, a także prospekty.

  2. Bezpieczne niszczenie: niszczarka wyposażona jest w funkcję automatycznego startu oraz w funkcję rewersu. Jeszcze blokadę bezpieczeństwa i wyłącznik cieplny. Wszystkie wymienione funkcje wpływają na zapewnienie bezpiecznego sposobu niszczenia dokumentów.

  Esperanza – o producencieEsperanza to jeden z największych producentów nośników i akcesoriów komputerowych. Produkty tej producenta wykorzystują osiągnięcia najnowszych technice, a ich wysoka jakość potwierdzana jest wielokrotnie poprzez niezależne testy konsumenckie oraz otrzymane nagrody.

  Niszczarki Esperanza to najczęściej konkretne urządzenia, które umożliwiają niszczenie dokumentów w sposób bezpieczny.


☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 ☆

Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

   Niszczarka do Papieru BLADE EN101 z koszem. Prosta obsługa i designerskie wykończenie! Urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym biurze! Jednym z podstawowych komponentów wyposażenia każdego biura czy marki jest właśnie niszczarka, niewielkie urządzenie, dzięki któremu osiągalne jest prędkie i bezpieczne pocięcie obszernej ilości dokumentów zawierających informacje osobowe np.

  klientów. Pamiętaj o tym, że takich dokumentów nie można od tak wyrzucić do kosza - prawie za każdym razem zawarte są w nich bardzo szczegółowe informacje (adres, pesel, nr. Dowodu osobistego itp.) jeżeli wpadną w niepowołane ręce możesz przysporzyć szerokich problemów swojemu klientowi i sobie!

  Nowa, wysokiej jakości niszczarka z koszem asygnowana do cięcia papieru. Nieznaczna, potężnie i estetycznie tworzona na pewno w komponuje się w wystrój każdego biura. Urządzenie stanowczo proste w obsłudze, zaopatrzona w funkcję autostart i rewers.

  Urządzenie w prędki i prosty sposób zniszczy naraz aż 5 kartek papieru A4, zamieniając je w ścinki o długości ok.7 mm. W pełni bezpieczna dla użytkownika - nasz towar posiada szereg zabezpieczeń m.in.: zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i automatyczna blokada pracy przy wyjętym koszu czy zdjętej głowicy.

  Lekka i użyteczna - prosto możesz ją przenieść z biura do domu i odwrotnie! Zasilana z gniazdka sieciowego. Przystępna w odcieniu czarnym. Atuty artykułu: - artykuł nowy, wysokiej jakości; - wyprodukowany z najkorzystniejszych, najtrwalszych materiałów; - profesjonalna niszczarka do papieru z pojemnym koszem; - prędko tnie choćby do 5 kartek papieru równocześnie; - urządzenie perfekcyjnie sprawdzi się w każdym biurze oraz domu; - progresywny design; - estetyczne wykonanie; - prosta obsługa; - lekka i poręczna, nieskomplikowana w przenoszeniu; - bezpieczne stosowanie; - dokument CE; Specyfikacja techniczna artykułu: - objętość kosza: 10L; - maksymalna liczba niszczonych kartek: 5 sztuk; - wariant cięcia: paski; - posiada przyciski Rewers, a także AUTOSTART; - wymiar/rodzaj cięcia: 220mm x 300mm / ścinki 7mm; - ilość niszczonych arkuszy: 5/80 g; - szybkość cięcia: 3,5 m/min; - poziom bezpieczeństwa: DIN3; - zasilanie: 230v/50Hz; - kolor: czarny; - waga produktu: 1,5 kg.

  Funkcje bezpieczeństwa: - zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem; - blokada bezpieczeństwa; Niszczarka znajduje się w potężnym, estetycznym pudełku. Profesjonalna niszczarka do dokumentów. Asygnowana do prędkiego niszczenia papieru.

  Estetycznie wytworzona, lekka i praktyczna, zaopatrzona w kosz o pojemności 10 l, bezpieczna w użyciu. Obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Przystępna w kolorze czarnym....


☆ Niszczarka do dokumentów VAKOSS AP-4022K, 9_46774 ☆

Niszczarka do dokumentów VAKOSS AP-4022K, 9_46774 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka do dokumentów VAKOSS AP-4022K, 9_46774 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VAKOSS
 • Nazwa produktu: Niszczarka do dokumentów VAKOSS AP-4022K, 9_46774
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  dodatkowe opcje niszczenia: Karta kredytowa
  informacje uzupełniające: wymiary: 142×326x392 Moc maks.: 190W Maks. Poziom hałasu z ładunkiem: 68 dB Maks. Poziom hałasu bez ładunku: 70 dB Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P-2 Długość kabla: 1500±50mm samoczynne podawanie papieru Wsteczny bieg (ręczny) automatyczny start / stop łatwo demontowana głowica Okienko zezwalające na sprawdzenie poziomu zapełnienia kosza
  Kolor obudowy: Czarny (Black)
  Opis ogólny: Niszczarka do papieru Vakoss 10l
  pojemność kosza: 10.00 l
  Poziom bezpieczeństwa: P-2
  rodzaj cięcia: Paski
  Szerokość szczeliny: 220.0 mm
  szybkość cięcia: 3.00 m/min.

☆ Niszczarka Activejet ASH-0601S ☆

Niszczarka Activejet ASH-0601S Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Activejet ASH-0601S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVEJET
 • Nazwa produktu: Niszczarka Activejet ASH-0601S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Kolor główny:Czarny,objętość kosza:10 l,Szerokość:142 mm,Wysokość:392 mm,Głębokość:326 mm,Waga:1,50 kg,typ niszczarki:samoczynna,prędkość niszczenia:300 cm / minuta,Maksymalna liczba kartek:6,Format papieru:A4,Niszczy:Karty plastikowe, Laminowane dokumenty, Papier,Funkcja start/stop:samoczynna,wymiar cięcia:6 mm,rodzaj cięcia:Paski,Szerokość szczeliny:220 mm,Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399):P-2 (paski 6 mm),Maksymalny rozmiar dokumentu:A4,proces pracy:2 min pracy / 40 min odpoczynku,uzupełniające funkcje:Funkcja cofania papieru, Zabezpieczenie przed przegrzaniem,rodzaj zasilania:Sieciowe,Napięcie zasilania / zasilacza:230 V,typ wtyczki sieciowej:rodzaj EPodsumowanie, czyli jaka niszczarka z cięciem w paski najlepsza?


Najlepsza niszczarka z cięciem w paski w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza niszczarka z cięciem w paski w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane niszczarki dokumentacji – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych niszczarek z cięciem w paski nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych niszczarek danych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka niszczarka z cięciem w paski opinie,
 • dobra niszczarka z cięciem w paski cena,
 • niszczarka z cięciem w paski ranking,
 • niszczarka z cięciem w paski jaka najlepsza.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...