Ranking mebli biurowych Yale. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Meble biurowe / Ranking mebli biurowych Yale


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych mebli biurowych Yale. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mebli biurowych Yale,
 • TOP5 często wybieranych mebli biurowych.

Jakie meble biurowe Yale najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane meble biurowe Yale, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking mebli biurowych Yale, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Yale Sejf guest laptop biurowy ylg/200/db1 ☆

Yale Sejf guest laptop biurowy ylg/200/db1 Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf guest laptop biurowy ylg/200/db1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf guest laptop biurowy ylg/200/db1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Jednym z sejfów hotelowych przystępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego Meble-Teo.pl jest YLG/200/DB1 Sejf podstawowy Guest laptop. To stanowczo uniwersalny model, który prawidłowo sprawdzać będzie się tak w hotelu czy pensjonacie, jak i domu. Do jego produkcji posłużono się wytrzymałą, solidną, trwałą stalą. Sejf jest wyekwipowany w dwuryglowy zamek odblokowywany za pomocą klawiatury z czytelnym ekranem LCD. Do zalet tego modelu zaliczyć można ponadto występowanie funkcji kodu MASTER dla właściciela czy personelu oraz funkcji Time Lock, która blokuje sejf na 5 minut po 3 — krotnym nieprawidłowym wprowadzeniu kodu. Sejf ma także programowy kod użytkownika i możliwość cichego i sekretnego wprowadzenia kodu. Został on pomalowany z użyciem technologii proszkowej, co zagwarantuje mu odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Sejf jest sprzedawany w pakiecie wraz z 2 kluczami i 4 bateriami. Dostęp do baterii jest możliwy z zewnątrz.


☆ Yale Sejf ognioodporny yfm/420/fg2 - do biura i domu ☆

Yale Sejf ognioodporny yfm/420/fg2 - do biura i domu Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf ognioodporny yfm/420/fg2 - do biura i domu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf ognioodporny yfm/420/fg2 - do biura i domu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejf ognioodporny YFM/420/FG2 jest certyfikowanym sejfem w klasie 1, który zamykany jest mechanizmem cyfrowym. Zamek elektroniczny cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa, gdyż istnieje możliwość ustawienia ponad 1 miliona przeróżnych kompilacji kodu bądź pinu dostępu. Sejf domowy i biurowy jest odblokowywany ręcznie za pomocą panelu dotykowego. Ten podświetla się pod wpływem ciepła dłoni. Sejf ognioodporny ma otwory montażowe oraz części mocujące w pakiecie. Dzięki czemu można komfortowo umieścić go w dowolnym miejscu: podłodze, ścianie bądź obszerniejszych meblach metalowych. Sejf ognioodporny YFM/420/FG2 mnóstwo rozbudowanych funkcji. Panel dotykowy posiada m.in. Ciche wprowadzanie kodu, które oferuje możliwość wprowadzania kodu sygnału dźwiękowego i świetlnego. Kolejną opcją jest czasowe zamknięcie, które może zostać ustawione na czas od 3 do 9 minut po wprowadzeniu błędnego kodu. W dodatku sejf certyfikowany może zostać zablokowany przed ponownym otwarciem na czas od 1 do 48 godzin. Wystarczy ręcznie ustawić taką funkcję.


☆ Sejf domowy z zamkiem elektronicznym ysv/390/db1 marki Yale ☆

Sejf domowy z zamkiem elektronicznym ysv/390/db1 marki Yale Najniższa Cena Online

☆ Sejf domowy z zamkiem elektronicznym ysv/390/db1 marki Yale - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Sejf domowy z zamkiem elektronicznym ysv/390/db1 marki Yale
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejf do domu to bezpieczne i estetyczne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na pewnym przechowaniu znikomych kosztowności. Jest nie tylko dyskretny i solidny, ale ma również przemyślaną konstrukcję. Po trzech nieudanych próbach aktywuje się w sejfie do domu czasowa blokada. Przemyślanym udogodnieniem sejfu domowego od Yale jest wskaźnik niskiego poziomu baterii. Marka zadbała też, abyśmy nie zostali na lodzie w sytuacji zablokowania systemu. Sejf domowy YSV/390/DB1 posiada w razie czego dwie sztuki mechanicznego klucza awaryjnego.

  Warto wiedzieć,marka Yale nie ma sobie równych na międzynarodowym rynku zamków i zabezpieczeń. Ponad 180-letnie doświadczenie firmy w pracy z najnowocześniejszymi technikami pozwala nam dzisiaj zamontować niemal od ręki mistrzowski sejf domowy. A jeśli jeszcze nie wiesz, jakiego sejfu do domu Ci potrzeba, na naszym blogu rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Z Meble Teo poznasz, oprócz sejfu domowego, inne, bardziej nowoczesne odmiany skrytek.


☆ Yale Sejf biurowy zamek elektroniczny - ysv/170/db1 ☆

Yale Sejf biurowy zamek elektroniczny - ysv/170/db1 Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf biurowy zamek elektroniczny - ysv/170/db1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf biurowy zamek elektroniczny - ysv/170/db1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  YSV/170/DB1 nieduży SEJF DOMOWY Z ZAMKIEM ELEKTRONICZNYM YALE CZARNY to stanowczo uniwersalny model, który znajduje użycie tak w domu, jak i biurze czy wszelkiego rodzaju obiektach noclegowych. Do jego zamykania służy konkretny, dwuryglowy zamek odblokowany ręcznie za pomocą cyfrowej klawiatury. Sejf niepokaźny ma cały szereg praktycznych funkcji. Na uwagę zasługuje tutaj pomiędzy innymi funkcja Time Lock, która polega na tym, że urządzenie blokuje się na 5 minut po 3 — krotnym błędnym wprowadzeniu kodu. Sejf zezwala na ustawienie do 100000 kombinacji kodu. Do jego zalet zaliczyć można także wskaźnik niskiego poziomu baterii. Sejf znikomy został produkowany ze stali, która zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w nim cennych przedmiotów. Jako iż pomalowano go z użyciem technologii proszkowej, jest on odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Sejf posiada w komplecie 4 baterie i 2 klucze.


☆ Yale Sejf ognioodporny do biura i firmy yfm/520/fg2 ☆

Yale Sejf ognioodporny do biura i firmy yfm/520/fg2 Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf ognioodporny do biura i firmy yfm/520/fg2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf ognioodporny do biura i firmy yfm/520/fg2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejfy biurowe i domowe z naszego sklepu internetowego MebleTeo.pl, takie jak YFM/520/FG2 Sejf ognioodporny to urządzenia, które sprostają oczekiwaniom choćby najistotniej wymagających Klientów. Model ten posiada cały szereg funkcjonalnych funkcji, takich jak chociażby programowany kod jednorazowego użytkownika, który stanowi wspaniałe rozwiązanie dla osób korzystających z urządzenia przez krótki czas. Na uwagę zasługuje tutaj także prywatne wprowadzenie kodu. Funkcja ta polega na tym, iż kod może zostać wprowadzony przed albo po losowo wpisanych cyfrach. Sejf ognioodporny został wykonany z trwałej, wytrzymałej stali galwanizowanej i pokryty powłoką epoksydową stanowiącą produktywną ochronę przed korozją. Urządzenie jest zamykane na bezpieczny zamek elektroniczny, który odblokowuje się ręcznie przy pomocy dotykowego panelu. Sejf jest testowany i akredytowany według koreańskich i szwedzkich atestów.


☆ Yale Sejf domowy ysv/200/db1 zamek elektroniczny ☆

Yale Sejf domowy ysv/200/db1 zamek elektroniczny Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf domowy ysv/200/db1 zamek elektroniczny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf domowy ysv/200/db1 zamek elektroniczny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Domowy sejf z zamkiem elektronicznym Yale YSV/200/DB1 to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości stali artykuł jest oporny na próby włamania oraz uderzenia różnorodnego typu narzędziami. Sejf domowy YSV/200/DB1 spełni oczekiwania doskonale do przechowywania najróżniejszego typu najważniejszych dokumentów – takich jak akty własności, testament czy różnorodnego typu polisy. Bezpieczne będą także umieszczone w nim dokumenty finansowe, takie jak czeki, weksle czy papiery wartościowe i gotówka. Domowy sejf z zamkiem elektronicznym przystępny jest w szerokiej ofercie sklepu Meble Teo. Na dnie prezentowanego modelu odnajdziemy otwory montażowe wraz z kotwami, które zezwalają na przymocowanie go na stałe do wybranego podłoża. Sejf jest wyekwipowany w zamek elektroniczny, pozwalający właścicielowi na ustawienie własnego kodu zabezpieczającego. Liczba dostępnych kompozycji to aż sto tysięcy – szansa na odgadnięcie wynosi zatem 0,001 procent. Produkt oferuje dopełniające zabezpieczenie w postaci samoczynnej blokady czasowej po trzech nieudanych próbach wpisania kodu. Do zestawu załączone zostały dwa klucze awaryjne. Mebel ma rygle zamykające o średnicy 16 mm.


☆ Yale Sejf domowy na laptopa 15" ylv/200/db1 ☆

Yale Sejf domowy na laptopa 15" ylv/200/db1 Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf domowy na laptopa 15" ylv/200/db1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf domowy na laptopa 15" ylv/200/db1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejf na laptopa YLV/200/DB1 z naszego sklepu Meble Teo to prawidłowe i pewne rozwiązanie dla firm czy bibliotek. Sejf otwiera się za pomocą osobistego kodu. Możesz ustawić do 100 000 kombinacji! Ważnym zabezpieczeniem sejfu jest też czasowa blokada, która aktywuje się po trzech nieudanych próbach. Firma wyposażyła swój towar w przemyślany wskaźnik niskiego poziomu baterii. Jeśli w całości zablokujesz sejf z zamkiem elektronicznym, model ma dwie sztuki mechanicznego klucza awaryjnego. Warto wiedzieć,marka Yale przoduje na międzynarodowym rynku zabezpieczeń. Producent posiada ponad 180-letnie doświadczenie w pracy z najnowocześniejszymi technikami. Dba nie tylko o interesy znacznych korporacji, ale i prywatne kosztowności Klientów. Zamontowanie niemal od ręki profesjonalnego sejfu z zamkiem elektronicznym nigdy nie było prostsze. Yale proponuje także poręczne kłódki dostępne w naszym sklepie. Nigdy nie kupowałeś sejfu z zamkiem elektronicznym? Na naszym blogu rozwiewamy wszystkie wątpliwości.


☆ Sejf biurowy, domowy - ysm/520/eg1 marki Yale ☆

Sejf biurowy, domowy - ysm/520/eg1 marki Yale Najniższa Cena Online

☆ Sejf biurowy, domowy - ysm/520/eg1 marki Yale - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Sejf biurowy, domowy - ysm/520/eg1 marki Yale
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejfy biurowe i domowe z naszego sklepu internetowego Meble Teo, takie jak YSM/520/EG1 usztywniony sejf profesjonalny to urządzenie, które wstawić można tak do gabinetu czy biura, jak i hotelu czy domu. Wyposażony jest on w szereg użytecznych funkcji, takich jak możliwość ustanowienia kodu użytkownika składającego się z od 3 do 8 cyfr. Sejf do domu posiada także osobisty kod z ponad 100000 kompilacjami, alarm o niskim poziomie baterii oraz funkcję włączania i wyświetlania kodu. Urządzenie wyposażone jest w opancerzowane, wzmocnione ściany oraz drzwi oraz sprężynę otwierającą. Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje tutaj zamek over — drive. Do otwierania sejfu do domu służy 2 — ryglowy zamek z 6 zapadkami. Odblokowany jest on ręcznie za pomocą komfortowej, cyfrowej klawiatury z wyświetlaczem podświetlanym na niebiesko. Wnętrze sejfu zostało dopracowane filcową wykładziną. Urządzenie jest sprzedawane w komplecie wraz z kotwami montażowymi, 2 kluczami i 4 bateriami.


☆ Yale Sejf do domu oraz biura - ysm/400/eg1 ☆

Yale Sejf do domu oraz biura - ysm/400/eg1 Najniższa Cena Online

☆ Yale Sejf do domu oraz biura - ysm/400/eg1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Sejf do domu oraz biura - ysm/400/eg1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  YSM/400/EG1 usztywniony sejf biurowy to znakomite rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura czy gabinetu. Stanowi on 100% gwarancję bezpieczeństwa znajdujących się w jego wnętrzu ważnych dokumentów czy drogocennych przedmiotów. Domowy sejf dużo użytecznych funkcji, takich jak możliwość ustanowienia jednostkowego kodu użytkownika składającego się z od 3 do 8 cyfr wraz z możliwością jego zmiany. Na uwagę zasługuje tutaj także osobisty kod z ponad 100 000 różnorodnych kombinacji. Domowy sejf wyposażony jest także w funkcję włączania i wyłączania wyświetlania kodu oraz alarm zawiadamiający o niskim poziomie baterii. Urządzenie posiada opancerzone i usztywnione ściany i drzwi. Kluczowego jego części usztywniono wytrzymałą stalą hartowaną. Mechanizmem zamykającym domowy sejf jest 6 — zapadkowy, 2 — ryglowy zamek, który jest odblokowywany ręcznie za pomocą cyfrowej klawiatury wraz z podświetlanym na niebiesko wyświetlaczem.Podobne zestawienia:


Najtańsze meble biurowe Yale – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze meble biurowe Yale, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mebli biurowych Yale jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Yale Skrzynka na klucze ☆

Yale Skrzynka na klucze Najniższa Cena Online

☆ Yale Skrzynka na klucze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Skrzynka na klucze
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  Skrzynka asygnowana jest do przechowywania kluczy – świetnie sprawdza się przykładowo w magazynach gdzie przechowywane są wartościowe produkty. Wyekwipowana została w zamek szyfrowy dzięki czemu nie otworzy jej niepożądana osoba. Ma haki dlatego bez problemu utrzymasz w niej porządek. Oferujemy różnorodne warianty tego artykułu.

☆ Yale Skrzynka zamykana szyfrem na klucze ykb/200/cb2 ☆

Yale Skrzynka zamykana szyfrem na klucze ykb/200/cb2 Najniższa Cena Online

☆ Yale Skrzynka zamykana szyfrem na klucze ykb/200/cb2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Yale Skrzynka zamykana szyfrem na klucze ykb/200/cb2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  YKB/200 jest skrzynką na 20 kluczy z przeznaczeniem do implementacji w ramach nawet pokaźniejszych działalności gospodarczych. Na ogół artykuł został zaprojektowany z myślą o wymagających przedsiębiorcach, którzy wiedzą co będzie najszczególniej konieczne i poręczne do zabezpieczenia przestrzeni w ich firmach. System alarmowy to jedno, a drugie to na przykład skrzynka metalowa z przeznaczeniem na klucze. Zezwala na nam to zawieszenie wygodnie kluczy na ścianie dzięki temu realne jest przeważnie odseparowanie pojemnika od podłoża i o sporo bardziej skuteczne zagospodarowanie przestrzeni na terenie marki. Dzięki czemu w zasadzie w każdym pomieszczeniu, w którym miałaby zostać zaimplementowany depozytor na klucze, docelowo będzie po prostu więcej miejsca. Całość została pokryta specjalną farbą proszkowo, dzięki czemu możliwe jest z reguły zabezpieczenie powierzchni metalowej przed korozją i mniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także odpryskami z farby.


☆ Ykb/200 skrzynka na 20 kluczy marki Yale ☆

Ykb/200 skrzynka na 20 kluczy marki Yale Najniższa Cena Online

☆ Ykb/200 skrzynka na 20 kluczy marki Yale - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Ykb/200 skrzynka na 20 kluczy marki Yale
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  YKB/200 skrzynka na 20 kluczy, która pozwala zoptymalizować kwestie procedur bezpieczeństwa na terenie dowolnej marki. Depozytor na klucze został dostosowany do implementacji w ramach średnich albo mniejszych przedsiębiorstw. Dlaczego warto zastanowić się nad jego zakupem? Szafka na klucze YKB/200 umożliwi zabezpieczenie kluczy jednocześnie w hotelach, pensjonatach, jak i wszędzie tam, gdzie jest potrzeba ograniczenia dostępu do nich przed osobami postronnymi. Optymalizacja procedur związanych z przydzielaniem kluczy jest niezwykle ważna i pozwala ograniczyć problemy z kradzieżą albo zniszczeniem mienia. Skrzynka na klucze ma haki na 20 kluczy, które pozwalają na dodatek oznaczyć poszczególne klucze przy pomocy numerków. Mechanizm zamykający szafkę metalową to po prostu zamek szyfrowy na 3 cyfry. Depozytor na klucze został pomalowany farbą specjalnie i antykorozyjnie w technologii proszkowej, dzięki czemu całość została zabezpieczona w razie uszkodzenia albo odprysku powłoki.


☆ Skrzynka na klucze marki Yale ☆

Skrzynka na klucze marki Yale Najniższa Cena Online

☆ Skrzynka na klucze marki Yale - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Skrzynka na klucze marki Yale
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  Skrzynka wykorzystywana jest w celu przechowywania kluczy. Ma zamek szyfrowy dzięki temu niechciane osoby nie będą miały dostępu do jej wnętrza. Stosowana jest w magazynach gdzie umieszczane są wartościowe produkty. W proponowanym asortymencie odszukasz w dodatku inne typy tego towaru więc wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

☆ Skrzynka zamykana szyfrem na klucze YKB/540/CB2 ☆

Skrzynka zamykana szyfrem na klucze YKB/540/CB2 Najniższa Cena Online

☆ Skrzynka zamykana szyfrem na klucze YKB/540/CB2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yale
 • Nazwa produktu: Skrzynka zamykana szyfrem na klucze YKB/540/CB2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  YKB/540 jest skrzynką na 46 kluczy przeznaczoną dla użytku w ramach firm oraz działalności gospodarczych. Szafka na klucze pozwala na przechowywanie kluczy w hotelach, pensjonatach, znikomych firmach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ograniczenia dostępu do pomieszczeń albo pojemników innym osobom. Zabezpieczenie ma haki na 46 kluczy. Na dodatek, do każdego haczyka można związać naklejkę z konkretnym numerkiem. Mechanizmem zamykającym szafkę jest zamek szyfrowy na 3 cyfry PIN. Dzięki temu szafka metalowa pozostaje w pełni odizolowana od osób trzecich. Jes to jedna z ulepszonych metod zabezpieczeń, gdyż nie wymaga posiadania fizycznej wersji klucza i może zostać otwarta w dowolnym momencie poprzez każdego komu został udostępniony kod dostępu. Depozytor na klucze może być montowany na ścianie, dzięki temu o dużo produktywniej można zagospodarować przestrzeń na terenie marki. Szafka metalowa na klucze została pomalowana w technologii proszkowej, dzięki temu jest oporna na uszkodzenia, korozję i odpryski na powierzchni.Podsumowanie, czyli jakie meble biurowe Yale najlepsze?


Najlepsze meble biurowe Yale w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze meble biurowe Yale w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze meble biurowe – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji mebli biurowych Yale nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych mebli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie meble biurowe Yale opinie,
 • dobre meble biurowe Yale cena,
 • meble biurowe Yale ranking,
 • meble biurowe Yale jakie najlepsze.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...